R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek te Venray. Bescherming Bevolking SPORT Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIE N Henricns J. J. H. Bloemen Antoon Joseph Laurensse K.A.B. afd. Venray G. Custers, Oirlo Gem. ophaaldienst van huisvuil M. HENDRIKS Paardenverzekering Keukenhof Lisse P. ST0KS ij J. Plant nu nog struik rozen in uw tuin PIET WIJNHOVEN 'n mooie handschoen en leuke sjaal Maison Ambrosius voederbietenzaad Autob elecc fa. Hie 2 netlo Coöp. aank. kaoi Gemee E Verkoren Veen iife L.J. In Memoriam Dr. Bloemen Dokter Bloemen is gestorven. Heel Venray rouwt. Wat was hij bemind! En geen wonder, want hij Is alles, alles geweest voor z'n zieken. Dag en nacht heeft hij klaar gestaan, altijd bereid, al moest hfl hij veel te veel van zichzelf vergen. En wat kon hij dan bij zo'n ziekbed blijven zitten, alsof hij alle tijd had, terwijl de werkzaamheden van hem boven het hoofd groeiden. Maar juist die rustigheid en die kalmte van de dokter had zo'n weldadige uitwerking op de pa tiënt en ieder werd (het gewaar, dat hij bij zo'n ziekbed méér was dan alléén dokter, dat daar een edel mens zat, die meevoelde met het lijden van anderen. Nu treurt heel Venray, omdat deze prachtmens heengegaan is', ieder voelt het:als een': persoonlijk verlies en ieder deelt in de smart van de dierbaren, uie achterblijven. Moge God aan deT overledene het overgrote loon reeds gegeven heb ben voor zijn intens-braaf en op offerend leven en moge Hij aan de smartelijk getroffen familie de kracht schenken, die 7 zij "in deze uren zo nodig heeft. Pater OTGER O.F.M. Donderdagmiddag overleed ten zijne huize, dokter H. Bloemen. Geboren te Venlo op 19 april 1901, studeerde hij te Venlo, Rolduc, Ut recht en Amsterdam, waar hij in 1926 slaagde als Arts. Na assistentie op verschillende plaatsen in Noord-Limburg en Brabant, vestigde hij zich in 1928 als arts in Venray. In zijn bijna 30-jarige praktijk heeft Dr Bloemen een uitstekende naam verworven waaraan behalve zijn grote kundigheid, vooral zijn hartelijkheid en zorg hebben bij gedragen. De overledene was lid van de Venrayse sportraad en gaf aan vele sociale en charitatieve instellingen zijn beste krachten. Ernstige waarschuwing Naar gebleken is worden in Ven ray overgordijnen en stoffen ver kocht onder de naam Ploeg, welke niet van deze fabriek afkomstig zijn. De verkoop van Ploeg-over- gordijnen en Ploeg-stoffen voor Venray en omgeving is uitsluitend bij van Opbergen, Grotestraat 24 Ten overvloede wijzen wij U er nog eens op, dat alle Ploegstoffen gemaakt worden van de allerfijnste garens en absoluut gegarandeerd worden op kleurechtheid. Het zal U bovendien genoegzaam bekend zijn dat bovengenoemde zaak het aangewezen adres is voor vitrage, overgordijnen, tafelkleden enz., kortom voor alle textiel voor uw woning. Gevonden rood gebreid kinderhandschoentje zwarte dames glacéhandschoen, Kon. Mar.-kazeme Langstraat; wit baby schoentje met kransje, 2 paar zwarte damesglacé's, 1 zwarte cen tuur en een regenmuts, garage van Ham Julianasingel, fatiraa rozen krans, G. Fleurkens Jan Poelsweg7 Ysselsteyn; groen gekleurde zijden damesshawl, L. Valkckx Huishoud school Venray; grijze rand vaneen autokoplicht, bruine herenglacé, rijwielsleutel, zwarte damesglacé (rechter) en een groene boodschap pentas, Politiebureau Venray. Verhoogde posttarleven Denkt U er aan, dat met ingang van Maandag de posttarleven wor den verhoogd. Om strafport te ont lopen gelieve U o.a. op drukwerken (dus ook op brief- en ansichts- kaarten met alleen het adres) 4 ct. te plakken. Over verdere verhoging, (brieven en volgeschreven brief kaarten blijven resp. 10 en 7 cent) licht U graag het postkantoor in. Verbeersexamen Momenteel is men in onze ge meente druk bezig met de verkeers- examens af te nemen voor de jeugd van de hoogste klassen van de scholen. Dinsdag en woensdag was de jeugd van de kom (meisjesschool), aan de beurt. In de loop van de komende week zijn de jongens scholen aan de beurt. De scholen van de kerkdorpen zullen tevens naast Venray (kom) overkomen om hun examen af te leggen. Dit alles staat onder leiding van het Verbond van Veilig Ver keer. Zilveren onderwijzeres en zilveren school Op 1 april zal mej.Geurtsde dag herdenken, dat zij 25 jaar geleden benoemd werd"'aan de R.K. Lagere school voor jongens en meisjes te Smakt-Holthees. Op deze dag zal mej. Geurts ge huldigd worden door de leerlingen en de oud-leerlingen. Op die dag bestaat ook de R.K. Lagere jongens- en meisjesschool te Smakt^-Holthees 25 jaar. Werd begonnen in een zaal, thans heeft deze plaats een der modernste scholen van deze streek. Dit zilveren jubileum zal op de Smakt feestelijk gevierd worden. Er werd een comité van huldiging samengesteld. Nieuwe uniformen De bekende schutterij het Zand- akker. zal nieuwe uniformen aan schaffen. Momenteel houdt men een geldinzameling bij de bewoners van de kom. Ook zal deze vereniging in de loop van dit jaar een schietwed strijd houden voor haar donateurs. Men hoopt dit jaar de nieuwe uniformen klaar te krijgen. Derde Orde Op vrijdag 5 april zal de laatste les gegeven worden van de Bijbel cursus in San Damiano. Begin 8 uur. Opening nieuw kantoor Ned. Credietbank n.v. Maandag 8 april a.s. zal het uit gebreide en gemoderniseerde kan toor van de Ned. Credietbank n.v. te Venray officieel in gebruik worden genomen. Om 3 uur zal de Heer Deken A. Loonen het nieuwe gebouw inzege nen waarop aansluitend door de Heer Burgemeester de opening zal plaats hebben. Bekendmaking De burgemeester der gemeente Venray, brengt ter kennis van de jachtaktehouders in deze gemeente, dat op 1 april 1957 de geldigheid van de jachtakte voor het seizoen 1956/1957 is verlopen. Het aanvragen van een jacht akte voor het seizoen 1957/1958 kan ter secretarie, afd. I, geschieden. Bij de aanvrage moeten twee pas foto's worden overgelegd. Venray, 27 maart 1957. H. Wijding Heden zaterdag zal mgr. Constans Kramer O.F.M.bisschop van Luan in China, in de Minderbroederskerk te Weert de H. Subdiaken wijding toedienen aan de eerw. fr. Bernar- dus Kleuskens uit Leunen. Handgranaat gevonden Bij opruimingswerkzaamheden aan de Smakterweg kwam Don derdag weer eens een handgra naat te voorschijn. Gelukkig kreeg men tijdig genoeg in de gaten met welk een levensgevaarlijk spul men te doen had en kon de opruimings dienst ter hulp geroepen worden. Passiespel De familie Kruyssen v. d. Linden uit Nijmegen heeft afgelopen week zondag en dinsdag, opvoeringen gegeven van het Passiespel „De Meester" dat de vele bezoekers wel is bevallen. Deze familie, vader, moeder en 9 kinderen brachten de bekerings geschiedenis vaneen Joods Priester op overtuigende wijze ten tonele en men moet alle respect hebben voor de wijze waarop zelfs de aller kleinsten der familie dit spel be leven. Deze sfeervolle voorstellingen tonen wel aan dat men met deze kunstzinnige familie geen slechte keuze heeft gedaan. HIOOB Zondag zal Hioob op speciaal ver zoek nogmaals een opvoering geven van het stuk van Priestley: Een Inspecteur vraagt belet... Deze voor stelling zal worden bijgewoond door de jury van de provinciale Raad, die namens Ged. Staten het spel dezer vereniging zal bekijken. Nergens vindt U K.V.P. FOKUM De K.V.P. afdeling Venray heeft de goede gedachte gehad om ook In Venray een forum-avond te or ganiseren, waarop de kamerleden Droessen, Petersen Maenen, vragen over de huidige politiek nader toe zullen lichten. We twijfelen er niet aan of voor deze avond, welke Dinsdag In de Burggraaf gehouden wordt, zal veel belangstelling be- bestaan. Zr. Thelengaat Venray verlaten Zuster Thelen, de wijkverpleegs ter van Leunen, Veulen, Ysselsteyn, Heide en Brukske gaat Venray verlaten. Na dertien jaren hier werkzaam te zijn geweest, gaat zij thans in de wijkverpleging te Heer- lerheide. Zuster Thelen heeft deze week afscheid genomen van haar patiën ten. Zij had indertijd een werkzaam- aandeel in de tot standkoming van het bureau te Ysselsteyn en werd onlangs gehuldigd i.v.m. haar zil veren vak-jubileum. Uitleen van studieboeken. De jaarlijkse boekenweek vestigt weer eens op bijzondere wijze de aandacht op het boek en op de waarde, die het boek in onze lijd vertegenwoordigt. Voor velen immers betekent het boek een ogenblik van ontspan ning, na een dag van inspanning; een middel, om de geest te verzet ten, door zich op te laten nemen in een wereld, die het produkt Is van menselijke fantasie. Had het boek deze betekenis al leen, dan was dit al reden genoeg om de aandacht er op te vestigen door de mogelijkheid, die het biedt tot een gezonde en nuttige ont spanning. Maar de betekenis van het boek treedt nog meer aan de dag, als men let op zijn vormende en kul- turele waarde, op de mogelijkheid tot oriëntatie, zelfstudie en alge mene ontwikkeling. In dit verband is het zeer ver heugend te kunnen meedelen, dat de R.K. Openbare Leeszaal en Bibliotheek vanaf 1 april a.s. beginnen zal met het uit lenen van de zg. studieboeken. Het aantrekkelijke hierbij is, dat ieder, die een abonnement heeft, per keer gratis één stu dieboek kan lenen. Laat U zich niet afschrikken door het woord „studieboek". Hieronder vallen immers de boe ken, die handelen over alles wat de mens kan interesseren: gods dienst, wijsbegeerte, psychologie, sociale wetenschappen, land- en en tuinbouw, techniek, kunst, film dans, muziek, taal- en letterkunde, geschiedenis, land en volkenkunde. Bezoekt U eens de bibliotheek, U kunt dan zelf konstateren, welke mogelijkheden een abonnement U geeft buiten het lezen van romans. U bent van harte welkom. Blokploeg Oostrum was paraat, groepvaardigheidsdiploma's uitgereikt Op vrijdagavond 22 maart was de blokploeg Oostrum in alarm toe stand geconcentreerd inde blokpost voor het houden van een verras sende werkelijkheids oefening. Er werd namelijk verondersteld, dat de timmermanswerkplaats van de firma A. Tacken was getroffen door brandbommen en dat diverse gewonden in de naaste omgeving uit hun benarde positie moesten worden bevrijd en geholpen. Met het nodige elan werd de nog al moeilijke opgave, tot tevreden heid van de aanwezige B.B.-autori- teiten afgewerkt, waarna allen zich verzamelden in café J. Verheijen te Oostrum, voor de uitreiking van de reeds eerder behaalde groepvaar- digheidsdiploma's. Na een levendige onderlinge dis cussie over de gehouden oefening, werden de aanwezigen toegespro ken door het P.H.B.B. de heer L. M.M. Laurensse, waarna het kring- hoofd de heer G. van Heijst tot de uitreiking der diploma's overging. Het diploma werd behaald, door de dames M.H.M. Kessels, Chr. Volleberg en M.P. Verstegen, de heren J.P.J. Potten blokhoofd, P.L. M. Hendrix plv. blokhoofd, G.W. Volleberg, F.P.L. Reintjes, P.H. Van- devenne, H. Vandevenne, G.J.G.M. Camps, C.J.M. Kessels, Th. Ver heijen, J.J. Verheijen, W. Tacken, L.G. Rutten, M.H.J. Janssen. L.M. W. Janssen en C.R.G. v.Aarssen. De bevolking van het kerkdorp Oostrum kan trots zijn op haar ac tieve blokploeg, welke reeds meer dere malen heeft bewezen, voor haar taak berekend te zijn. Huisbrand straks 50 cent per mud duurder De seizoenskortingen voor huis- brandkolen zullen na de koïenprijs- verhoging per 1 april worden ge handhaafd. Dit betekent, dat de gemiddelde prijs-afraijn van huis brandkolen in dit voorjaar slechts met f 1,50 per 1000 kilogram wordt verhoogd. Daarna volgen met ingang van,l juli en 1 september grotere prijs stijgingen, waardoor de prijs-af-mijn van huisbrandkolen in de komende wintermaanden gemiddeld f 6,50 per 1000 kg hoger komt te liggen dan de huidige winterprijs. Dit komt neer op een stijging van ge middeld bijna 50 cent per mud-af mijn. te missen kans om 'n doelpunt te maken. Deze goal bleek uiteindelijk beslissend. De dames versloegen „Deurne" met 2—1, weer 'n bewijs, dat ze in konditie zijn, voor zwaardere wed strijden. Zondag a.s. zijn er twee M.H.C.V.-elftallen te gast op het Gymnasium. Een kombinatie van spelers uit le en 2e elftal zal de strijd aanbinden tegen de sterkste ."Gymnasiumformatie en verder zal er een ploeg van voornamelijk .juniores aantreden tegen 'n gelijk waardig Gymnasium-elftal. S.V.V.-nieuws De vriendschappelijke wedstrijd tegen Cuyck, leverde zondag nog een aardige strijd op. Met een ach terstand van 2—0, is het nog altijd de moeite waard dan uiteindelijk met 7--4 te winnen, al was de tegenstander toch niet van dat for maat als men verwacht had. Nu zondag zou naar Blericlc ge trokken worden, maar deze wed strijd is uitgesteld. Of er nog iets anders voor in de plaats komt is toti!heden niet bekend. Venray 2 gaat zondag naar Wit- Zwart 2. Venray 3 is vrij en Venray*4 krijgt Sevenum op bezoek. P.D.V. de Zwaluw Hier onder volgen dan de uren van inkorven. Knip dit even uit, dan vergeet men het niet. De wa gen vertrekt precies op tijd, dus zorg dat men tijdig met de duiven aanwezig is. 31 Maart Meijel: Zaterdag van 89 uur Zondag van 7—7.45 uur 's morgens 4 April Nederweert: Woensdag van 8—9 's avonds. Donderdag van 6.307 u. 's morgens 7 April Budel: Zaterdag van 8—9 's avonds Zondag van 7—7.45 's morgens. mooiere gordijnen Nederlandse auto in Duitsland verongelukt Drie stukadoors uit Siebengewald (L.), die dagelijks als grensarbei ders met een Volkswagen naar hun werk in Neuss plegen te rijden, zijn Woensdagavond op de weg Geldern- Kevelaer geslipt en met grote snel heid tegen een boom gebotst. Een van hen, de 30-jarige J. Gramser, vader van twee kinderen, werd op slag gedood, de 2 anderen, J. en H. Lauf, werden zwaar ge wond en zijn In het ziekenhuis te Kevelaer opgenomen. Een vierde mede-arbeider, H. Lauf, die anders altijd meerijdt, was toe vallig thuisgebleven. Verlies op koelhuisboter De verkoop van de rond 15 mil joen kg koelhuisboter, die bij het In- en Uitvoerbureau was opge slagen en die deze winter tegen sterk verlaagde prijzen in binnen- en buitenland werd verkocht, heeft voor dit bureau in totaal een ver lies gebracht van 26 miljoen gulden. Dit heeft minister Mansholt aan de Tweede Kamer meegedeeld in ant woord op schriftelijke vragen van ir. Van Meel (KVP). Bevroren pluimvee ook by kruideniers Het Productschap voor pluimvee en eieren heeft woensdag door het aanvaarden van een wijziging in een zijner verordeningen de moge lijkheid geopend de verkoop van geslacht gevogelte in bevroren toe stand ook tot niet-poeliers uit te breiden. Hierdoor wordt het mo gelijk, dat voortaan ook In krui deniers- en soortgelijke winkels, waar men beschikt over een diep vriesinstallatie, geslacht pluimvee kan worden verkocht. Steenkool per 1 april duurder De prijs van de Limburgse kolen gaat met ingang van 1 april om hoog met gemiddeld rond 5 gulden per ton verkoopbare produktie. Kostprijs sigaret Van een pakje sigaretten, dat 80 cent kost, ziet de opbouw van de prijs er als volgt uit: 53,6 cent voor accijns, 9,6 cent voor de handelsmarge, 16,8 cent voor de industrie, die daarvan ook de grondstoffen be taalt. Dit heeft minister Zijlstra (Eco nomische Zaken) woensdag de Eerste Kamer voorgerekend. M.H.C.V.-nieuws Zondag j.l. was „Geleen" op be zoek, dat met 'n 10 nederlaag naar huis ging. Over de wedstrijd zijn weinig opmerkelijke dingen te vertellen, Geleen was technisch veel beter en voortdurend in de meerder heid. Tegen de verhouding in be nutte Venray in de 2e helft 'n niet Kleine sigaartjes meer in trek Verschillende sigarenfabrikanten in het zuiden hebben de laatste maanden een opmerkelijke stijging van de verkoop van kleinesigaartjes geconstateerd. Men vermoedt, dat zij mede een gevolg is van de pu- blikaties over longkanker. Als over verband tussen roken en longkan ker wordt geschreven, wordt de na druk op de sigaretten gelegd. Deze week vrydag avondmis voor de jongeren Dat er in de vasten een filmavond georganiseerd wordt en de dans- cursus gewoon doorgaat, wil niet zeggen dat de vastentijd is afge schaft. We zullen ons toch even goed degelijk op Pasen moeten voor bereiden: het verkeerde in ons, vooral het egoïsme, moeten ver sterven, meer gaan openstaan voor alles wat goed is, vooral voor Christus, Die onze verlosser is. Daarom is er vrijdag a.s. een Avond-mis, speciaal voor de jonge ren, in de parochiekerk om 9 uur èn woensdagavond om 9 uur in de Paterskerk. i Laten de jóngeren dan ook van de partij zijn als bij van Opbergen van 22 t/m 28 maart 1957 'GEBOREN: Janssen Jacobus, Buitenweg 2 Eichhom Wilhelmina, Burgem. vd. Loostraat 21 S winkels Josepha, Past. Jacobspeel Rongen Marianne, Oude Oostr.weg Mulders Johannes, Paardekopw. 16 OVERLEDEN: v. Alem Maria L., 81 jr, Tegelen Vermeulen Karei H. J., 2 dagen, Pastoor Ruttenstraat 5. Fleurkens Maria C., wed. van Claassen J., 81 jr, Lovinckplein 10. van Triel Joseph M. M., 3 jaren, Bergen. Laurense Antoon J., echtgen, van Maassen J. Th., 78 jr, Hofstraat 8. ONDERTROUWD: Verheijen Matheus W., 30 jaar, timmerman, Gasstraat 4a en Hoe- yenaars Elisabeth J., 24 jr, Maas- heseweg 53. GETROUWD: Schwachöfer Wilhelmus, 29 jaar, stucadoor te Venray en v. Zinderen Francisca, 23 jr, Eindhoven. van Bergen Peter, 30 jr, metaal bewerker en Kupers Margaretha, jr, beiden te Venray. Bij mijn vertrek naar de wijk van Heerlerheide is het mij een behoefte dank te zeg gen aan mijn patiënten, voor het vertrouwen waarmede men mij is tegemoet getreden en de hartelijk heid die mij is betoond. Speciaal aan mijn patiënten uit de wijk Leunen, Veulen, Ysselsteyn Heide en Brukske. Ik zeg U allen recht hartelijk dank en roep U een echt gemeend vaarwel toe. Zusier Thelen Tot onze diepe droefheid over leed heden zacht en kalm, na een langdurig geduldig gedra gen lijden, voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, mijn 'onvergetelijke echtgenoot, onze zorgzame vader, broer, be huwd-broer en oom arts te Venray echtgenoot van Judith J.D.M. Verhaegen in;de leeftijd van bijna 56 jaar. Wij bevelen zijne ziel in uw godvruchtige gebeden aan. J. Bloemen-Verhagen Wim Paul Karei George Marijke Familie Bloemen Familie Verhaegen Venray, 28 maart 1957 De plechtige uitvaartdienst zal plaats hebben maandag 1 april te 10.30 uur in de parochiekerk St. Petrus Banden te Venray, waarna de ter aarde bestelling. Bijeenkomst Stationsweg 9 om 10 uur. Geen bloemen, gaarne H.Missen Enige en algemene kennisgeving voor Venray en omstreken. Heden overleed zacht en kalm, tijdig voorzien van de laatste H.H. Sacramenten, onze lieve echtgenoot, vader, behuwd- en grootvader, broer, oom en zwager echtgenoot van Josephina Th. Maassen in de ouderdom van 78 jaren. Wij bevelen zijne ziel in uw godvruchtige gebeden aan. J. Th. Laurensse-Maassen Nelly Laurensse P. Laurensse N. Laurensse-Janssen en kinderen Riek Laurensse Theo Laurensse en verloofde H. Laurensse A. Laurensse-Loonen Joop Laurensse Joos Laurensse Jac Laurensse Familie Laurensse Familie Maassen Venray, 27 maart 1957. De plechtige uitvaartdienst heeft plaats gehad vrijdag 29 maart te 10 uur in de parochiekerk St Petrus Banden. Langs deze weg betuigen wij onze oprechte dank voor de belang stelling betoond bij het overlijden en de begrafenis van onze geliefde vrouw, moeder en grootmoeder Hendrina Manders-Janssen Uit aller naam, W. M. Manders Venray, Akkerweg 17. Ontsmet uw tuin vóórdat U zaait met Aldrin poeder, 1 kg per are. Wij leveren de nieuw ste rug- en motor- rugnevelspuit. Ook ruilen wij uw oude spuit in. A. W. HERMANS Leunseweg 5. In voorraad: rode Maasklaver en Noord-franse klaver, Westerw. en Ital. raygras Gazongras Verheijen's Zaadhandel Leunen Telefoon 550. gaat zondag 31 maart ter bedevaart naar Smakt Het bestuur verwacht zowel ka der als gewone leden om half 8 aan het beeld van Dr. Poels. Het Bestuur Dankbetuiging. Ondergetekende betuigt hierdoor zijn oprechte dank aan Assurantiekantoor Kruijsen-Meesters, Venray voor de vlotte wijze waarop deze zijn door hem veroorzaakt land bouwers W.A. schade heeft geregeld Tevens een woord van dank voor het aandeel hetwelk de heer JEAN HOEX in deze schaderegeling heeft gehad. P. Th. A. Pouwels Ysselsteyn, 18-3-57. Uit voorraad leverbaar Marne- Zonne- Civena- en Zandster HAVER Mansholt 2-rijïg Wiesa- en Pieroline GERST Alles eerste nabouw. Tel. 04787-282 Gegadigden voor aanneming van werk bij voornoemde dienst, gedu rende 2 dagen per week, worden verzocht zich zo spoedig mogelijk schriftelijk op te geven bij de Di recteur van Gemeentewerken Ven ray, Grote Markt 12. Oprechte dank aan O. L. Vrouw voor verkregen gunst, door het bidden van de Krachtdadige No veen der Drie Weesgegroeten. A.K. Venray Uitslag Loterij Missienaaikrans Merselo le 24, 2e 1180, 3e 492, 4e 805, 5e 370, 6e 1191, 7e 788, 8e 681, 9e 1232, 10e 314, 11e 634, 12e 322, 13e 1178, 14e 844, 15e 496, 16e 901, 17e 1342, 18e 1273, 19e 80, 20e 232 pop 204. De prijzen kunnen afgehaald worden tot 6 april aan de pastorie, TE KOOP toom biggen Buijssen, Leunen K 69. Uit voorraad te leveren inlandse en (ranse rode klaver, Verder alle soorten gras- en klaverzaden Alles prima kwaliteit. N.A.K. ge plombeerd. Concurrerende prijzen. OOSTRUM Tel. 378 Te koop gevraagd worstkoeien, zeugen en beren C. Kremers, Vierlingsbeek Telefoon 04781-292 Onderlinge VENRAY Premiebetaling zondag 31 maart van 1012 uur ten huize van de secretaris voor Venray-Dorp, Veltum, Lull,Brukske Premie bedraagt li/, pet. Onderlinge Veeverzekering Venray Premiebetaling zondag 31 maart vm. van 10—12 u. ten huize van de secretaris voor Venray-Dorp, Veltum, Heide, Leu nen, Veulen, Lull, Brukske, Smakt en Oostrum. Premie oedraagt 1 pet. Reis per taxi naar Bij voldoende deelname elke dag. Henseniuspleln 16 Tel. 233 LANDBOUWZADEN houden wij voor u in alle soorten voorradig. Orig. voederbietenzaad Groenkraag- Civagro met 'n grote opbrengst. Speciaal op lichte grond k 3.60 per kg. Rode Klaver voor groenvoer 5.per kg. enz. bij Coopmans' Zaadhandel Langstraat 44 Onze reclame Magere ham 100 gr. 50, 2o0 gr. 120 Leverkaas 100 gr. 35, 250 gr. 80 Zure zult 500 gr. 40 Vrijdag en zaterdag Varkenscoteletten 500 gram 1.65 Boom- en Rozenkweker Tel. 254 Venrayseweg 38 WANS SUM 'n Hoed is hoofdzaak maar zijn even belangrijk voor een ver zorgde verschijning. Maak keus uit onze ruime collectie Patersstraat 25 Uit voorraad leverbaar: orig. Barres en orig. Groenkraag Corona de biet met de hoogste kilo-opbrengst. Verder alle soorten wortelenzaad, knolzaad enz. Verheijen's Zaadhandel Leunen 'e Telef. 550 TE KOOP kippe Venrayse wej Dlrec Stationswi gashaard, klapstot j Stations w< J. Willems TE KOOP 5 weib i J. Jaspers, Te koop toi P. Mulders Te koop jonge vettig P. Driessei n TE KOOP 150 7w. Fr. Jansseite TE KOOP 2 bijna vg( J. Janssen- rs Te koop 2 kippenh 5 J. van Hoohu TE KOOP voederbi B Th. Voestei :b Te koop paig Th. Jakobs js P Grcaal (liefst vriendjui worden Krui47c (IVI Aanmelden taito Notaris J. hm zal publiek vein en niet-inwonm A. Dinsdaèri uur in de tót komst Craye«eg ning J. van B Donderdiap 2 uur ten C e van het Kana n eenkomst Grifree brug over he hu C. Donderd ap om 4 uur om van het Deunjha gewezen 9e Zuidzijde W3 komst: ter p J brug 9e wijk. D. Vrijdag om 1 uur -te kant ten Oéei van het katfan eenkomst: O eel woning van JlZv na ter plaatsdra] en vervolgensfzij weg. Op deze veitg 1 onbeperkt aai iel BETALING VA Te koop aa de Rap dei: Magne»5 met HMW Zündap 200 cc Röhr-sder fabrieksnieu\#m< Diverse jfu bromfiet pr x< Solex-Rap-HJ ve

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2