SPORT Voor de kinderen GEVESTIGD L. J. A. COENEN, arts Ontstellend gebrek aan verbandstoifen. Waar het op aankomt in de Vastentijd Ingezonden. Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Extra-trein n. Krefeld prijsschieten J. Eerw. 5 A J. HENDRIKX Dry Cleaning dienstmeisje STILLE OMGANG Woningruil zit-slaapkamer aspergevelden Suikerbieten insch^ren van vee BET WARENHUIS Betrekki g r net Flink öap De lal VENRAY Henseniusstraat 13a Spreekuur dagelijks 8.30-9.30 uur. Telef. 878 7 november 1904. Zij deed haar intrede bij de Zusters van Liefde te Gent en haar eeuwige gelofte in 1932. Meer dan 25 jaren is zij werkzaam in de psychiatrische in richting Huize St. Anna alhier, eerst als verpleegster, toen als Zusters en reeds twintig jaar als hoofd der klasse-afdeling. Vele dames-patiënten in de lande zullen haar die dag niet vergeten. Voor velen is zij een troost en steun geweest, vooral ook in de oorlogs jaren die Huize St. Anna zo zwaar had getroffen. Geve God haar nog vele jaren te mogen werken voor haar Congregatie en de lijdende mensheid. Venray huldigde zijn gouden priesterzoon Zondag vierde Pater Gelasius'Jan Wismans o.f.m., een priesterzoon van Venray, zijn gouden priester feest in het Minderbroedersklooster alhier, alwaar de gouden priester de laatste jaren verblijft. De feestdag werd begonnen met een plechtige hoogmis van dank baarheid in de paterskerk die door de jubilaris werd opgedragen, waar bij zijn gehele familie bij tegen woordig was. Het fraterskoor zong deze plech tige hoogmis. Na de plechtigheden in de kerk, had in het gastenkwartier een zeer drukke receptie plaats. Harmonie Euterpe bracht een serenade. In Franciscaanse eenvoud heeft de familie en de communiteit de feestdag doorgebracht in intieme kloostersfeer rond de gouden priester. Gevonden bruin lederen portefeuille m. inh., D. Achten Oostrum D55; zilverbon, vd. Meulen, Oude Oostr.weg 45; teil, hotel de Zwaan; bindtouw, J. Strijbosch, Arkstraat 1; carnavals foto, J. Arts Hoenderstr. 21; bril, A. Linders Kruitweg 13; grijs wol len dames vest en rood gebloemde kinderhandschoentjes, Aben Oranje straat 28; 2 nieuwe kinderbroekjes, Franssen Past. Ruttenstraat 13; schakel-armband, Linders Pastoor Puttenstraat 7; kinderportemonnale m.inh., Henseniusstr. 28; blauw ge breide herenwant, P. Janssen Nas- sauplein49; wollen wanten, Janssen St Jorispark 15; rode kinderpor temonnale m.inh., Thijssen nw 101, Merselo; kinderstep, acte van deel name, zwarte linker gymnastiek schoen, bruin zeildoeken tas m.inh. en gekleurde hoofddoek, Politie bureau. Benoeming Aan de R.K. Jongensschool te Kerensheide nabij Geleen is be noemd tot onderwijzeres mej. M. Houba. Daarmede heeft jufrouw Houba haar taak als onderwijzeres aan de lagere school te Oostrum neergelegd, een taak die zij in oktober 1927 op zich heeft genomen en dus bijna 30 jaren lang heeft vervuld. Voordien is zij nog 5 jaren werkzaam geweest bij het onder wijs in Wanssum. In Oostrum heeft men ongaarne afscheid genomen van deze onder wijzeres, die bijna een generatie van Oostrums bevolking niet alleen het a.b.c. heeft geleerd, maar boven dien heeft voorbereid op de H. Communie. Godsdienst-examen R.K. Mulo-school Venray Donderdag jl. had in „San Da- mlano" in tegenwoordigheid van leerlingen, ouders en personeel van de Mulo-school de uitreiking plaats van de Godsdienst-diploma's door de H.E. Heer A. Loonen, Deken van Venray. Alle candidaten waren geslaagd en wel 28 gewoon, 10 met lof en 4 met grote lof. Het hoofd der school dankte al len, die hiertoe hadden meegewerkt Bijzondere woorden van lof sprak hij over de gewezen godsdienst leraar pater Cunibertus Sloots ofm, die vele jaren het Godsdienst onderwijs op zulk een uitnemende wijze op de Mulo-school verzorgd heeft. Ook de HU. Heer Deken en de huidige godsdienstleraar pater Macarius o.f.m. voerden het woord. Diamanten feest by de handboogschuttery Diana De handboogschutterij Diana, al hier welke opgericht werd in 1897, bestaat dit seizoen 60 jaren. Dit feit wordt gevierd met een groot jubileum-concours dat gehouden wordt op 21 juli a.s. Opera en IJsrevue Halfvasten-zondag, 31 maart, loopt er een extra-trein van Venlo naar Krefeld. Er is gelegenheid de opera Don Carlos van Guiseppe Verdi te zien en te horen. Tevens bestaat gelegenheid een voorstelling van de Weense IJsrevue bij te wonen. Kaarten zijn verkrijgbaar bij de gewone verkoopadressen. Hiervoor verwijzen wij naar de advertentie in dit blad. Verloofdencursus De jaarlijkse verloofdencursus is een succes. Maandagavond was San Damiano bevolkt met 140 verloofden of 70 paren. De cursus wordt weder om gegeven door Pater Lucinus Verbey o.f.m. en dr. Kortman. Diploma-uitreiking Veilig Verkeer Maandagavond werden in zaal Wilhelmina aan 330 geslaagden van de hier gehouden bromfietscursus sen het officiële diploma met plaquette uitgereikt in tegenwoor digheid van de landelijke voorzitter van het Verbond voor Veilig Ver keer, de heer Schummelketel, die enkele diploma's officieel uitreikte. Met de vertoning van enkele verkeersfilms werd deze bijeen komst gesloten, welke stond onder leiding van adjudant Janssen. MATTHaUS PASSION Ook dit jaar is er weer gelegen heid naar de voor-uitvoering te gaan van de Matthaus Passion te Nijmegen, op dinsdag 2 april a.s. De onkosten bedragen f 5.65 per persoon (bus inbegrepen) Liefheb bers moeten zich zo spoedig moge lijk opgeven resp. bij mej. M. Wijn hoven, tel. 478, dames Ambrosius, tel 365, Pr. Urbanus o.f.m. tel. 973. Oriëntatie-avond A.s. Donderdag zal het Sociaal Charitatief Centrum haar vierde en laatste oriëntatie-avond houden, waarop de bekende publicist Dr. W. Theunissen zal spreken over Rusland en het gebeurde in Hon garije. Die avond zal muzikaal omlijst worden met Byzanthyns- Slavische muziek en er zal een kleine collectie ikonen te bewon deren zijn. Rode Kruis-lotery Wie nog interesse heeft in een kaartje voor de voetbalwedstrijd Nederland-Duitsland op woensdag 3 april a.s. kan zijn geluk eens proberen bij het Rode Kruis in den Haag. Men zende daarheen voor 19 maart een briefkaart met 50 ct. extra porto, waarop de gewenste kaartjes zijn vermeld. Misschien dat u bij de a.s. loterij dan tot de gelukkigen behoort. K.V.P. Een K.V.P. jongeren-groep is te Venray opgericht, die reeds nu deelneemt aan een jongeren week end van de K.V.P. te Well. Men heeft tevens enkele kamerleden uitgenodigd een forum te willen vormen om nog in deze vastentijd een forum-avond te kunnen orga niseren. Volgende week zal de con tributie over 1957 worden opge haald. Harmonie Euterpe naar Venlo De harmonie van Venray, heeft de vererende uitnodiging om te Venlo voetbalwedstrijden muzikaal op te luisteren. Harmonie Euterpe heeft |het plan bij de wedstrijden V.V.V.-P.S.V. en V.V.V.-Ajax present te zijn. Zeer zeker zal dit prachtig korps veel bekijks krijgen met zijn pas uitgebreid tamboerkorps. Filmavond voor jongeren Het Jeugd-Forumin Venray, heeft een filmavond op haar programma staan, en wel op 28 maart, donder dagavond om 9 uur in het Luxor- theater. Er zal een mooie en span nende film vertoond worden, voor afgegaan door een toelichting om zo de jongeren het verschil te leren zien tussen een werkelijk mooie én een smakeloze film. Het latere uur is in verband met de avondscholen. „Venray rijdt veilig" De grote actie „Venray rijdt veilig" is buiten verwachting geslaagd. Reeds hebben zich 158 bezitters van auto's aangemeld die aan deze actie gaan deelnemen. Binnenkort zal Venray starten met een grote pro- paganda-actie over geheel de ge meente. Fanfare „St Catharina" Leunen Fanfare „St Catharina" te Leu nen, hield haar jaarvergadering. De voorzitter P.J. Weijs, weesop de goede vooruitgang van de ver eniging. Het jaar 1956 bracht voor St Catharina een tamboerenkorps, wat zeer in de smaak is gevallen van de bevolking. Secretaris-penningmeester van Meyel, gaf de verschillende jaar verslagen. De financiën blijven steeds de grootste zorg voor de ver eniging, daar aankoop van nieuwe instrumenten en de reparatie ervan,1 veel geld vragen. Verder werd besproken de deel name aan het federatief muziek concours. Wie helpt veel schrijnend leed verzachten Memisa Verband-Actie ingezet. Niet in Venray is er gebrek, maar in de Missielanden. Naast een tekort aan medische hulp, medische in strumenten en geneesmiddelen, is er ook een ontstellend gebrek aan verbandstoffen. Bijna alle missiege bieden behoren immers tot de zo genaamde „onderontwikkelde" ge bieden, waar de diepste armoede, ondervoeding en honger heersen en dikwijls komen daar nog bij de grootst mogelijke onwetendheid op allerl^f gebied en vele tropische ziekteif len andere ziekten, die in onze beschaafde landen al reeds lang overwonnen zijn. En dan is er geen verbandma> teriaal om de open wonden van de zieken te verbinden. Beseft U wel, wat een verschrikkelijk lijden dat met zich mee brengt? Nu heeft de Limburgse afdeling van de Memisa (Medische Missie actie) voor deze Vastentijd een grote verband-actie op touw gezet, waar iedereen aan kan meewerken in een geest van offerende liefde ten op zichte van de lijdende evenmens in de Missielanden. Het ligt in de bedoeling 250 kilo meter, d.i. 250.000 meter verband bijeen te brengen: dit is nl. circa de omtrek van onze provincie Lim burg. De zwachtels zullen gemaakt kunnen worden van oude lakens en slopen en verder denken wij aan nieuw verband, dat men voor wei nig geld in de winkel kan koprn, Deze verband-actie zal duren tot Palm-zondag. Kijkt U uw linnen kast eens goed na deze dagen, of U niets kunt missen, wat nog heel geschikt is om er zwachtels van te maken, om in de missielanden de grootste nood enigszins tegemoet te komen. Enige actieve dames hebben op zich genomen deze actie in Venray te organiseren, n!.: Mevr. Janssen-Westen,Bongerdstr.3 Mevr. Poels-Schots, Hofstraat 14 en Mevr. Janssen-Camps, Patersst. 35. Bij deze dames kan men brengen wat men geven wil om deze actie te steunen, nl. oude, maar schone lakens, nieuw verband of ook een geldelijke bijdrage. Verder zullen kinderen van de Jeugdbond zonder naam, de 4 vol gende woensdagmiddagen langs de huizen komen om verband of oude maar schone lakens en slopen voor deze Memisa-verband-actie op te halen, maar geen geld, alleen goederen. De meisjesscholen ver zamelen ook al voor deze actie. Maar als er niemand bij U iets komt ophalen de komende week, bezorgt dan uw bijdragen in goed of geld aan een van bovengenoem de adressen. Toont zo uw liefde voor uw lijdende evenmens! Voor de werkende vrouw Wegens grote belangstelling wordt op kasteel Well in Noord- Limburg door prof. Dr. H. Ruijgers uit Hoeven op 30—31 Maart een week-end gehouden voor de wer kende vrouw onder de titel„De alleenstaande vrouw, haar werk en haar levenshouding". Inlichtingen zijn te bekomen bij de directrice van „kasteel Well" te Well (L.), telefoon K 4783—204. Gooi met het badwater het kind niet weg] Zo zegt het spreekwoord: men moet niet met het badwater ook het kind weggooien. Ik zou dit willen toepassen op het vasten of het doen van verstervingen èn dat gene, waarom het eigenlijk gaat in de Vastentijd. Nu de H. Kerk de verplichting om te vasten sterk gereduceerd heeft, praktisch alleen op de vrij dagen, nu zeggen veel mensen: de Vastentijd is afgeschaft. Dat de H. Kerk ons aanraadt, in plaats van het vasten andere ver stervingen te doen en in de week meer naar de H. Mis te gaan of aan andere Vastenoefeningen mee te doen: dat leggen zij naast zich neer: dat is immers geen verplich ting op zonde. Maar door zo te doen, gooien ze ook dat weg, waar het eigenlijk op aankomt. Want waar het in de Vasten op aankomt is: dat we deze tijd zó benutten, dat wij ons met Pasen kunnen verheugen over onze ver- xijzenis met Christus. Christus wil ons immers Zijn verlossing brengen, ons doen delen in Zijn overwinning op de duivel en de zonde en ons met Hem doen verrijzen. Het betreft hier natuur lijk nog niet de verrijzenis van het lichaam, maar een geestelijke ver rijzenis: dat wij met Christus opstaan tot een nieuw leven. Weliswaar heeft zo'n geestelijke verrijzenis reeds plaats gehad bij ons Doopsel. Door de heiligmaken- de genade in onze verbondenheid met Christus behoren we tot de gemeenschap der heiligen. Maar de geneigdheid tot 't kwaad - die we nog over hebben gehou- van de erfzonde maakt dat wij heel ons leven uit ons zelf zwakke zondige mensen blijven en ook dik wijls zonde doen. In de Vastentijd moeten wij ons weer goed bewust worden, dat we zondaars zijn en verlossing nodig hebben. Daarvoor dient juist het vasten en verstervingen doen: als zondaars willen we boete doen voor onze zonden. We willen in deze Vastentijd met Christus opnieuw sterven aan de zonde: het verkeerde in ons dood maken, doen afsterven, om op Pasen met Christus te verrijzen tot een nieuw leven. Maar daarvoor is versterving of zelfverlochening absoluut nodig. Verloochen U zelf! „Verloochen U zelf dat is de eis, die Christus aan iedereen stelt, die Hem wil volgen in zijn over winning. Zelfverloochening, d.w.z. onze eigen zin of wil niet laten meetellen, maar allereerst vragen naar wat God wil. En dat op alle gebieden des levens. En dat valt aan onze egoïstische natuur hard en pijnlijk. Zo moeten wij onszelf dikwijls verloochenen. Want zo gemakkelijk streven wij genoegens of aardse inletingen na op ongeoorloofde ijze, omdat wij daarbij egoïstisch aïléén ons eigen geluk zoeken, ten koste van een ander, of ons daarbij niet storen aan Gods gebod of de stem van ons geweten. Zo zullen wij dikwijls tegen ons zelf „neen" moeten zeggen, Neen, niet wat ik wil, maar wat God wil; niet mijn zin, maar Gods gebod, vooral „Ge zult uw naaste bemin nen gelijk uzelf." Zo moeten wij dus dikwijls ons zelf verloochenen of versterven, d.i. ingaan tegen onze egoïstische nei gingen en meer rekening houden met God, die we boven alles moe ten liefhebben en met onze naaste, aan wie we moeten gunnen, wat we ohzelf ook gunnen. Hier moeten wij onze kracht zoeken bij Christus, vooral in de H. Mis. Die H. Mis in de Vasten tijd ook in de week die is eigenlijk onmisbaar voor iemand, die werkelijk boven de middelma tigheid wil uitkomen. Dan zullen we beter kunnen ster ven aan het verkeerde in ons en des te meer zal Christus in ons kunnen groeien, des te meer ook zullen we Christus' leven in ons dragen. En des te heerlijker zullen we met Pasen opnieuw met Chris tus kunnen verrijzen tot een nieuw en beter leven Voor de vele blijken van deelne ming bij het overlijden en de be grafenis van onze lieve man, vader en grootvader Arnold Henri Weijs echtgenoot van Anna Gertruda Stappers betuigen wij hartelijk dank. Vooral danken wij heren geeste lijken, heren doktoren, zusters van het ziekenhuis, de buurt, vrienden en bekenden. Wed. Weijs-Stappers kinderen en kleinkinderen Leunen K83 Geachte redactie, In Uw weekblad van 9 maart las ik (en vermoedelijk zeer velen met mij) met veel belangstelling Uw artikel: „Zusters van St Jozef 80 jaren in Venray". De laatste zinnen van dit artikel luidden: „En nu bij het 80-jarigbe- staan zal er ook niets te doen zijn". En verder: „Misschien dat Venray daar een antwoord op kan geven". Het zal slechts aan weinigen be kend zijn, dat de zusters reeds ge ruime tijd aan het sparen zijn voor de verfraaiing van haar intieme kapel en wel voor een nieuwe Com muniebank. Geachte redactie, nu dit geheim is prijs gegeven, is het voor Venray misschien NIET moeilijk meer, om aan de zusters van St Jozef een antwoord te geven voorde S0 jaren arbeid in dienst van God en de naasten. Met dank voor de plaatsing. H.H. Derde Orde 22 maart Bijbelcursus om 8 uur in San Damiano. S.V.V.-nieuws De wedstrijd tegen Haslou was j.l. zondag niet bepaald gelukkig. Met een 2—0 nederlaag werd het eerste naar huis gestuurd, a.h.w. met de boodschap om maar eens wat beter schutters mee te brengen in de toekomst. Morgen zondag is het eerste vrij. Voor de voetballiefhebbers is er dan om half 3 de wedstrijd van het tweede tegen Wit-Zwart en aan gezien het tweede nog bij de kans hebbers hoort, zal dit een spannen de strijd worden. Om 12 uur moet dan het derde in het veld treden tegen Meterik I. Men verzoekt ons er op te wijzen, dat achterstallige contributie nog tot heden betaald kan worden. van 8 t/m 14 maart 1957 GEBOREN: S winkels, Catharina J.J. Prinses Marijkestraat 2 Philipsen, Hendrik Th.J. Vredepeel kavel 11 Iv. Berlo, Jacquelina J.M. Leunen K93 Schim van der Loeff, Michiel B. Stationsweg 2 Maessen, Maria A.H. Peelweg 3 Pubben, Maria A.F. Merselo M 23 Thoone, Gertruda P.J. Pastoor Jacobspeel 5 van Kleef, Johanna A. Prinses Margrietstraat 5 Vorstenbos, Laurentius P.M. Gasstraat 16a ,Dlngelstad Alphonsus J.J. Peelweg 1 iCox, Anna M.H.C. Langeweg 76 OVERLEDEN: van der Ven, 78 jr, Oirlo E 58 Gooren, Arnoldina P.M., 9 mnd., Vierlingsbeek ONDERTROUWD: van Bergen, Peter J.H. 30 jr, me taalbewerker, Langew.70 en Kupers Margaretha M, 28 jr, Beekweg M 88a Janssen, Peter A., 31 jr, ambte naar ter secretarie, Vierlingsbeek, en Manders, Johanna M.Th., 30 jaar, Veulen H 16b Met grote vreugde en dankbaar heid jegens God geven wij kennis van de geboorte van ons doch tertje en zusje MARJO dat bij het H. Doopsel ontving de namen Maria Jozef Henrica Dorothea. M. DIRCKX D. DIRCKX-BILLEKENS en kinderen Venray, 12 maart 1957 Pflfpr<ï<;frnat 9Q Tijdelijk St. Elisabethziekenhuls kamer 23. Dankbetuiging Voor de talrijke blijken van be langstelling bij ons huwelijk, be tuigen wij, ook namens weder zijdse familie, hartelijk dank. M. Siebers M. Siebers-Bonant8 Merseloseweg 24a Halfvastenzondag 31 maart Gelegenheid tot bijwoning van de Opera DON CARLOS van G. Verdi of van de WEENSE IJSREVUE Programma en opgave tot 23 maart bij Reisbureau PEETERS, VENLO, Postbus 117, Tel. K 4700- 3136 en Boekhandel v d Munckhof, Grotestraat, Venray. Morgen zondag 17 maart met de windbuks in de cafés De Burggraaf en Buitenlust, ten bate van Handboogschutterij St. Oda. Onderlinge Paardenverzekering VENRAY De algemene schaliing der paarden zal plaats hebben als volgt Maandag 18 maart 1957 vm. van 9.30 tot 11 uur bij Jen- niskens, Vredepeel vm. van 11 tot 11.30 uur bij Kind. Arts, Zwarte Water nm. van 1.30 tot 4 u. te Merselo. Dinsdag 19 maart 1957 vm. van 9 tot 11 uur te Leunen bij de kerk nm. van 1 tot 3 uur te Heide. Woensdag 20 maart 1957: vm. van 8.30 tot 9.30 bij Geurts, Buitenweg vm. van 10 tot 11 u. in het Dorp nm. van 1.30 tot 2.30 uur in Lull bij W. van Dijck nm. van 2.30 tot 3.30 uur in Lull bij Joosten nm. van 4 tot 5.30 uur te Oostrum Donderdag 21 maart 1957: vm. van 8.30 tot 11 uur te Oirlo nm. van 1.30 tot 3.30 u. te Klein- Oirlo bij Verheijen nm. van 4.30 tot 5 u. te Casten- ray bij de kerk nm. van 5 tot 6 uur te Casten- ray bij Geerets. Vrijdag 22 maart 1957: nm. van 1.30 tot 2.30 uur aan het Overbroek nm. van 4 tot 6 uur te Veulen bij van Gassel. Zaterdag 23 maart 1957: vm. van 8.30 tot 10 uur bij Alb. Martens te Peelplan-Zuid vm. van 10 tot 11.30 uur bij de schuur van de Grontmij. nm. van 2 tot 5 uur te Yssel- steyn bij de Boerenbond. Telkens op de bekende plaatsen. De leden worden verzocht de boekjes mede te brengen. HET BESTUUR Onze reclame Snijworst 100 gr. 40, 250 gr. 90 Tongworst 100 gr. 24, 250 gr. 60 Bloedworst 500 gr. 50 Vrijdag en Zaterdag Runderlappen 500 gr. 2.65 Op 25 maart t d hoofdzuster vjjtp Eugène van h st. zilveren kloos t 1 Dat God ha go heid nog jare je mag stellen ii« blijven uitoefe dat kan sacharijnig zijn. Wij behandelen eksterogen, eeltplekken, kEilk- en ingegroeide nagels. Levering van steunzolen en elastieke kousen, ook op dokters advies. Ged. Pedicuur-Voetkundige (beter dsn stomen) Uw costuum maandag gebracht op vrijdag weer terug. EBBERINK Marktstraat 5 Openlijk dank aan de H. Antonius, voor verhoord gebed. N.N. gevraagd. A. Gerrits, Smakt B 12. GEVRAAGD L. Linders, Oostrum. De vreugde van hei voorjaar weerspiegelt zich in onze collectie dames- en meisjeshoeden REEDS NU hebben wij voor U 'n prachtkeuze in zomervllt en stro met bijp. sjaals en1 handschoenen. Het adres v. vervormen en opmaken Patersstraat 25 Tel. 365 Lof kwart voor 10 's avonds in Oostrum. Vertrek bussen vanaf Paters kerk om 9.30 uur. Echtpaar te Gemert zoekt woning in Venray of omgeving. Brieven onder no. 313 bureau van dit blad. Gevraagd voor heer met of zonder pension. Brieven met volledige inlichtin gen onder opschrift „pension" aan bureau van dit blad. Voor het rijen trekken van beveelt zich beleefd aan P. POELS, Ysselsteyn Deurneseweg 28 Wij vragen nog enkele nieuwe ielers Garantieprijzen sterk verhoogd. Slechts verplichting voor 1 jaar. Snelle betalingsafwikkeling. Zaaizaad voor directe levering voldoende aanwezig. Verder gevr. aardappelen veld gewas. Huib Janssen, Sevenum Tel. 04767-452 G 101c Wil degene, die zondagmiddag een paar bruine glacé handschoe nen aan 't Maria-altaar meegeno men heeft, deze terugbezorgen bij de koster of op Stationsweg 49a Gelegenheid tot Slagerij Poels, Grotestraat. schoppen, spaden zandspelen, emmertjes, gietertjes, harkjes springtouwen ballen, trekkarren kruiwagens fietsjes, autopeds rolschaatsen bolderwagens staal en hout met gummi wielen schommels Verder alle speelgoederen ook voor zieke kinderen Hofstraat 10 Julianasingel 2 Telef. 566 Vrijdags tot 9 uur geopend Te koop flinke partij aardbeienplanten Jucunda en Climax P. J. Kersten, Boomkwekerij Maashees, Tel. 246 Net bescbaa» 1 persoon van jjjelfc zoekt werkkrinjor 1 of 3 a 4 dagenly Brieven ondei dit blad. GEVRAAGD op land- en tuïwb H. Philipsen,!» GEVRAAGD voor Reiskosten Café-Hotel 66, Venlo. dfin; Wijl VI GEVRAAGD hulp in deiiis liefst bejaarde,! all vrouw. Adres tai d Mevr. Colsenlgsl TE KOOP 10.000 kg kge P. van Well, II TE KOOP grote partiar H. Mulders, pfaekt TE KOOP 300 pu^W A. van Brac! TE KOOP kippenholx Arts, Smakt«|22 TE KOOP 7 Men H. Koenen, Stjsl »n Sfbr TE KOOP gr. partij 6wjik£ H. Derickx, 2 Te koop dr. zeug 8nr M. Jenniskeiupg TE KOOP een weisj hoogdr. varken! pootaardappeld J. Nellissen,! Overloon. TE KOOP ijzerenliui 2.50 x 1.40| cirkelzaag leiding, pa Saval branf mef Inlichiingen partij eetaardaj slachtvarken, Achten, Leuned Te koop gevj kleerkaslliw Adres bureaifdi Te koop 13ier J. Willems, Jteg TE KOOP partij efa; Wed. Geurts Te koop 700 pullerfl A.G. Claessflfcid TE KOOP slactint B. Bonants, ft I TE KOOP partij mi W. Wetterhalvei Iw Te koop half sfoa Jos. Baten, 0 Te koop part|gi Loenen-Verj Raekeninge. klup De Piëll vandaag werieple Gommans, Li Die nog g^Ue werre verzocl te doen. Ie ir

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2