Plastic Mag. DE ZON dansen te Oirlo Ned. Credielbank 3 Bankboekj es Nederl. Gedietbank Burgerlijke Stand Venray GESLOTEN Kapper Gielen Boerenbond Venray Frans Max. Joseph Beerkens Antoinette Francisca Joseph, van den Munckhof Arnoldas Egrimeers Veeverzekering Ysselsteyn Veeverzekering „Eensgezindheid" Nu ook SPAREN bij Mr. N. Büskens, Maas meisje voor de namiddagen Flink R.K. Meisje Het Warenhuis eetaardappelen Boerenleenbank HARD1E tractoi sp BEKENDMAKING Burgemeester en wethouders der gemeente Venray brengen ter alge mene kennis, dat bij besluit van gedep.uteerde staten van Limburg van 12 januari 1957, no. B 21914, is goedgekeurd het besluit van de raad dezer gemeente van 30 oktober 195G, no. 760, tot onttrekking aan het openbaar verkeer van het ge deelte van de weg deel uitmakende van het perceel kadastraal bekend gemeente Venray, sectie H nummer 2523, voorzover dat gedeelte ten noorden grenst aan het perceel kadastraal bekend gemeente Venray, sectie H. nummer 2528. Ingevolge het bepaalde in artikel 12, 2e lid van de Wegenwet ligt het goedgekeurde raadsbesluit van af 28 januari 1957 gedurende 14 dagen voor eenieder op de secre tarie afdeling I, ter inzage. De aandacht wordt erop gevestigd, dat ingevolge het bepaalde in arti kel 11a van de Wegenwet voor iedere belanghebbende uiterlijk tot de dertigste dag na deze aankondi ging, van de beslissing van gedepu teerde staten beroep open staat op de Kroon. Venray, 23 januari 1957. BEKENDMAKING. De burgemeester der gemeente Venray brengt ter kennis van de vergunning- en verlofhouders in deze gemeente, die in het jaar 1957 mechanische muziek willen ten gehore brengen in hun lokaliteit (en) dat zij hiertoe een verzoek om ver gunning moeten doen. Uit het verzoekschrift moet blij ken, of vergunning wordt verlangd voor het maken van muziek gedu rende alle dagen van het jaar, dan wel uitsluitend gedurende de zon en feestdagen. Venray, 12 januari 1957. Nieuwe geneesheer-directeur te Venray Met ingang van 1 mei a.s. is tot geneesheer-directeur van de psy chiatrische inrichting huize Sint Servatius te Venray, benoemd, dokter A.L. Kroft, thans assistent van prof. dr. J. J. G. Prick te Nij megen. De nieuwe geneesheer directeur volgt dokter G. A. H. M. Wessels op, die op 13 augustus 1956 bij een auto-ongeluk om het leven kwam. Dokter Kroft, geboren 24 januari 1925 te Alphen aan de Rijn, is ver moedelijk de jongste geneesheer directeur van ons land. Na zijn doc toraal examen medicijnen, in aprlil 1953 aan de universiteit te Leiden, zette hij zijn studies voort bij dr. Prick te Nijmegen, waar hij medio mei zal afstuderen. Een stage van drie maanden als gestichtsarts bracht dokter Kroft door aan de psychiatrische inrich ting Voorburg te Vught. De directie van Huize St. Ser vatius te Venray zal tot aan de komst van de nieuwe geneesheer directeur worden waargenomen door dokter W.M. Oosterbaan. Gratis Lourdesreis Op de laatste vergadering van de boerinnenbond afd. Leunen trok Mevr. Janssen het lot voor de gra tis Lourdesreis. Op deze vergadering had ook een bestuursverkiezing plaats, daar de dames Weys, Loenen-Verschuuren en Bomm zich niet meer herkies baar stelden. In hun plaats werden gekozen de dames Loenen-Lemmen, Hesen en Martens, .terwijl Mevr. Reintjes voorzitster bleef. De Nestor van de Baad 75 jaren De heer H. Odenhoven, de nestor van de Venrayse gemeenteraad is op 15 Jan. j.l., 75 jaren geworden. Dit verjaardagsfeest is in verband met familieomstandigheden, afge lopen week in huiselijke kring ge vierd. De heer Odenhoven is sinds 1919 practisch altijd raadslid ge weest. Voor de oorlog, van '36'38 en na de oorlog, heeft hij Venray ge diend als wethouder. Hij is ere voorzitter der werkliedenvereniging. VASTENAVOND We gaan zo langzamerhand op Vastenavond aan en de eerste voor tekenen daarvan hebben zich al gemeld. Zo is er zondag as. in de kom het Aldewieverbal, dat iets nieuws is in deze contreien. Bij nader informatie bleek, dat het de bedoeling is, dat men zich hierbij weer costumeert en het nu eens speciaal gaat zoeken in de oude kleerkast. Wie van die oude en dikwijls versleten spullen iets aardigs weet te maken kan er zeker van zijn dat zijn moeite beloond wordt. De naam aldewiever toont verder aan, dat de dames in deze veel te vertellen hebben. Het hoe en wat zal op dit bal bekend gemaakt worden. Tenslotte is er als attrac tie dat iedere 11e bezoeker gratis toegang heeft. Waarschijnlijk staan er zondag nog meer onthullingen te wachten, maar hierover wenst men zich op dit moment niet uit te laten. Maar het belooft „knal" te zijn, wat daar aangekondigd zal worden. In Ysselsteyn heeft men zondag jl. in een overvol bal afscheid ge nomen van de oude Prins, en Oirlo maakt zich op om die operatie op pijnloze wijze over een week te ver sieren. Tenslotte is er dan de benjamin van de familie, de Smakt, die met Holthees samen Is gekomen om een definitief vastenaovend-comité op te richten. Wat men hier uit zal den ken, horen we ongetwijfeld nog. Alleen het Veulen heeft tot heden weinig van zich laten horen. Allemausmarkt De jaarlijkse allemansmarkt is zeer rustig verlopen. Deze markt was de drukste in vroeger jaren en thans kan men bemerken, dat de ouderen nog steeds aan deze aloude traditie vasthouden. De markt was dan ook drukker dan de gewone weekmarkten. j GEEN RIJVERBOD OP DE ZONDAGEN 27 JANUARI EN 10 FEBRUARI De minister van Economische Zaken heeft besloten voor zondag 27 jan. en zondag 10 febr. het rij verbod op te heffen. In een radiorede drong hij er dinsdagavond echter bij het rijdend publiek op aan, op die zondagen, evenals op de werkdagen, zelfbe heersing te betrachten, door zo mogelijk met matige snelheid te rijden en onnodig lange ritten te vermijden. „Wanneer het resultaat van deze proef gunstig uitvalt en de west- europese benzinepositie intussen niet ongunstiger wordt, aldus de minister, bestaat de mogelijkheid dat de proef wordt herhaald" Dr. J.A.M. Hootsmans overleden In de leeftijd van 70 jaren is te Heemstede overleden, de heer J.A. M. Hootsmans, rustend afdelings geneesheer van Huize St Servatius te Venray. De overledene was van augustus 1921 tot mei 1951 aan deze inrich ting verbonden. De ter aardebestelling had plaats Maandag j.l. te Heemstede. GESLAAGD Te Eindhoven slaagden voor het praktijk-diploma machineschrijven als typiste, de dames Jet Veraart en Maria Verhoeven uit Venray. Te Eindhoven slaagde de heer A. Claessens uit Oirlo, voor het Staatsexamen onderwijzer. Op het verleden week in Den Haag gehouden examen slaagde voor het „B.OV.A.G. Patroonsdiplo ma voor Garagebedrijven „dhr. P.J. Rooyakkers van N.V. ,De Peelstreek, alhier. K.A.V. Op de jaarvergadering van de KAV, welke Dinsdag j.l. in de Burg graaf werd gehouden, bleek deze 217 leden tellende vereniging, grote activiteiten in het afgelopen jaar ontwikkeld te hebben. Verzorging ouden van dagen, ziekenbezoek, hulp bij verschillende acties als die van Herwonnen Levenskracht, Priesterstudiefonds, poppen-actie, ontwikkelingsavonden moederretraites, waren slechts een klein onderdeel van het grote pro gramma. De voorzitster Mevr. Arts kon dan ook met vreugde constateren, dat er groei en bloei is waar te nemen en dat het 10-jarig bestaan, wat men dit jaar hoopt te vieren, een goede afsluiting is van het vele werk dat is verricht. Mevr. Kroon gaf in deze verga dering een uiteenzetting over het doel en nut van de Mater Amabilis- school. Verder werd op deze vergadering Mej. Dora Relouw het 77-jarig lid gehuldigd en plannen gemaakt om het nieuwe vaandel op 15 maart as. zo plechtig mogelijk in te wijden. HET WERK VAN ONZË BRANDWEER. In 1956 is de Vrijwillige Venray se Brandweer voor de volgende branden uitgerukt: Uitslaande brand 4x; binnenbrand 8 x; schoorsteenbrand 8 x; stro- of mijtbrand 4 x; bos- of heidebrand 9 x; autobrand 1 x. Brandwacht werd gehouden op de kermissen in de kom. 15 brandweeroefeningen, zowel practische als theoretische, werden gehouden. Een woord van lof komt toe aan de BB-blokploegen van Oostrum, die door het krachtig optreden het vee en huisraad grotendeels konden redden bij een uitslaande brand. Zo ook de BB-blokploeg van Ys selsteyn, die heeft geholpen om een grote oppervlake van bos en heide voor verdere brand te behouden. De schade is totaal te schatten op f 82.000. Gevonden donkerbruine herenglacé's, op het Dekenaat. Mater Amabilischool Met ingang van 21 januari is be noemd tot leidster van de Mater Amabilisschool alhier mej. Snep uit Eindhoven. Haar kantoor is gevestigd Kemp- weg 30, waar zij graag allen zal ontvangen, die iets omtrent de Ma ter Amabilisschool willen weten of op- of aanmerkingen hebben. Zij is ook op maandag- en donderdag avonden op de huishoudschool te bereiken. RUITERCLÜBS Het Hoofdbestuur van de Lim burgse Landelijke Ruiterbond van de L.L.T.B. heeft zich eenstemmig bereid verklaard persoonlijk deel te nemen aan de eerste Ruiter- retraite, die op Maandag 4 februari 's avonds om 7 u. begint op „Man- resa" te Venlo en die duurt |tot donderdag 7 februari na 't middag eten. De daad is nu ook aan al de andere bestuursleden en practische ruiters boven 18 jaar van de Lim burgse Ruiterclubs. Geeft U op en doet mee aan deze retraite, opdat de Limburgse Ruiters er in slagen een eigen retraite van plm 70 man mogelijk te maken in een echte vrienden sfeer. De kosten bedragen f 15. Geeft U zo spoedig mogelijk op bij de Secretaris van uw club, of in Ven ray bij Pater Domitius, Paters- klooster. Fanfare Holthees-Sraakt Op de laatste vergadering van de fanfare te Holthees bleek het financiële resultaat niet bepaald hoopgevend te zijn. Toch besloot men het 40 jarig bestaan in Mei a.s. behoorlijk te vieren, waarvoor reeds enkele plannen op stapel zijn gezet. De heren Fr. Kersten en J. v.d. Winkel werden als bestuursleden herkozen. STILLE OMGANG. De Stille Omgang te Amsterdam zal dit jaar gehouden worden op zondagen 10, 17 en 24 maart a.s. a.s. Dinsdagavond eerste Twee preekstoelen-gesprek a.s. Dinsdagavond 29 januari om 8 u. komen twee paters Francisca nen uit Woerden in de Parochie kerk van St. Petrus Banden in Venray samen een gesprek voeren over het lijden in de wereld, terwijl God liefde is. Iedereen mag komen luisteren, ook mensen van buiten Venray. ;Alle plaatsen in de kerk zijn vrij. Men wordt wel verzocht op tijd aanwe zig te zijn. DERDE ORDE-TRIDUUM Van donderdag 31 januari tot en met zondag 3 februari zal er voor de leden van de Derde Orde en alle belangstellenden in de kerk van 't Rectoraat een Triduum gegeven worden door pater Tiburtius de Jong o.f.m., visitator van de D.O. te Woerden. De volgende onderwer pen zullen behandeld worden: „Het hart van onze beweging" „De ruimte waarbinnen wij leven" „De stijl waarin wij leven." Wij verwachten, dat alle Ter tiarissen aanwezig zullen zijn, om zich te bezinnen in deze dagen op hun roeping en hun taak in de hui dige wereld. Vanzelfsprekend bent U allen ook 's morgens aanwezig om gezamelijk het H. Offer mee te vieren. Het volledige programma van het Triduum wordt aan alle leden toegezonden. St Jaa bestaat 25 jaar De ruiterclub „St Jan" van Mer- selo, zal dit jaar 25 jaar bestaan. Tijdens een gehouden jaarver gadering werden diverse a ctiepunten besproken. In het bestuur werd de heer H. Arts gekozen, die ook het ambt van secretaris zal waarnemen. Op 2 en 3 febr. a.s. zal een grote fancy-fair worden gehouden met een loterij, dit om de leden te voorzien van nieuwe uniformen. A.s. zondag zal „St. Jan" het jaarlijkse gentrijden houden. Ver schillende zustergezelschappen uit Venray zullen hier aan deelnemen. Hertenkamp te Overloon Achter het museumpark te Over loon is een gedeelte ingericht voor een nieuw hertenkamp. De beno digde dieren zijn reeds aangekocht en zijnde afgelopen dagen in Over loon gearriveerd. In het hertenkamp zullen o.a. verder eenden, pauwen etc. worden ondergebracht. Diamanten N.C.B. te Overloon 130 Overloonse boeren herdach ten woensdag het diamantenfeest van hun organisatie, 's Morgens was er een plechtige H. Mis, waar na de voorzitter M. Willems de gasten bijeen kon roepen bij een gezamenlijke koffiemaaltijd in het Gemeenschapshuis, die tevens werd bijgewoond door het college van B. en W. en de alg. voorzitter der N.C.B. de heer Zeegers. Aan de oud-secretaris de heer Janssen, werd een televisietoestel aangeboden als dank voor het vele werk in al die jaren. De pa rochiekerk kreeg f 1000 als feest geschenk. Toen was er nog f12.000 onder de feestvierders te verdelen. De heer Zeegers hield een feest rede, waarin hij niet alleen zijn gelukwensen namens het hoofd bestuur aanbood, maar tevens eens de noodzaak van een organisatie beklemtoonde. Verder boden gelukwensen aan de Burgemeester van Heusden, de kringvoorzitter van Daal uit Linden, oud-burgemeester Jans e.a. De secretaris gaf een gedegen overzicht van de geschiedenis, waar uit niet bleek, dat alle bescheiden met de oorlog verloren waren ge gaan. 's Avonds was er een gezellige avond, waarbij optraden de kulti- vators uit Cuyck en waarbij fanfare en koor hun muzikale gelukwensen aanboden. De heer H. Weymans maakte zich daar tot tolk van de gehele gemeenschap. KAPITALE BOERDERIJ- BRAND TE OPLOO Dinsdagmiddag zijn te Oploo de schuren en stallingen van W. vd. Berg nabij de Rips totaal door het vuur vernield. Deze boerderij was de grootste van Brabant. Ze was 50 jaar oud en had een lengte van 50 m. en 30 m. breedte. In de stallen bevonden zich 39 stuks rundvee, 3 paarden en 8 var kens, welke allen dooréén arbeider werden gered. In de schuren bevonden zich al lerlei machineriën en gereedschap pen, 2000 kg. pootaardappelen, gra nen enz., waarvan niets meer kon worden gered. Ook een stoomwals, een uur voor de brand daar gestald, werd door het vuur vernield. Het woonhuis bleef gespaard, dank zij het leien dak en de kra nige hulp van de brandweren uit St Anthonis en Mill. Die van het vlakbij gelegen De Rips mocht geen hulp verlenen, daar in de stomme instructies vermeld staat, dat er geen hulp buiten hun gemeente mag verleend worden. 't Wordt wel hoog tijd, dat deze ouderwetse verordening veranderd gaat worden. Vrijdag, le Vrijdag, 7.30 hoogmis t.e.v. H. Hart t.bijz.mt., biechten 8 u. 's avonds, 8.30 avondmis vh. Rectoraat. Zaterdag, Maria Lichtmis, le za terdag, 7.30 Piet van Meijel, 10 uur hoogmis t.b.int., met wijding der kaarsen, 7.30 lof, waarna Blasius- zegen. RECTORAAT HEIDE Heden Zaterdagavond 7 u. biech ten door Eerw. Pater. Derde Zondag na Driekoningen: 7.30 uit dankb., 10 u. hoogmis voor Willem Loonen en Elisab. v. Heijs- ter, waarna H. Familie, mannen, 2.30 lof. Maandag 7,30 overl. fam. Wil- lems-Janssen. Dinsdag, H. Franc. v. Sales, 7.30 uit dankbaarheid. Woensdag 7.30 t.e.v. St Jozef. Donderdag, H. Don Bosco, 7.30 Gertr. v. Veghel-Arts, 6 u. biechten 7.30 H. Uur. van 18 t/m 25 januari 1957 GEBOREN: Aarts Catharina, Jan Hensenstr. 8 Beekers Cornelis, Broekweg 6 Gooren Andreas, Lange weg 72 Pluk Mathilda, Maasheseweg 37 Loonen Johanna, Veltum L 7a Nabuurs Gertruda, Vredepeel k. 12 Theeuwen Hermanus, Oostrum D 7e Philipsen Maria, Hoopweg M 71a Poels Johanna, Merseio M 96 Arts Gerdina, Merseio N 15a Peeters Peter, Arkstraat 15 OVERLEDEN: Egelmeers Arnoldus, weduwnaar van Vuliings A. M., 86 jr, Prinses Beatrixstraat. van Rijt Arnoldus H. M., 10 maan den, Broekweg 11. ONDERTROUWD van Gerwen, Justinus M., 21 jr, graveur, te Bakel en Arts Albertina P.H.M., 20 jr, Oostrum C 66 Siebers, Marinus H.W., 30 jr, la borant Merseloseweg 24a en Bonants Maria G.A., 21 jr, Langstraat 14 van Geffen, Martinus A.A., 36 jr, steenfabrieksarbeider, Tienray en Maessen, Theodora H., 35 jr, Ark straat 5. GETROUWD: Mulder, Gerardus L., 35 jr, fa- briekSschilder en Philipsen, Wilhel- mina G.J., 22 jr, beiden te Venray v. Laarhoven, Petrus J.B., garage houder te Best en van Geffen, Maria C., 44 jr, te Venray Ons huwelijk werd gezegend met de geboorte van een zoon MARC Bij het H. Doopsel ontving hij de namen Martinus Antonius. J. G. W. VAN MIL L. M. VAN MIL- VAN DE VOOREN Haarlem. 20 jan. 1957 Kicvitstraat 24 Voor de blijken van deelneming ondervonden bij de ziekte en het overlijden van onze kleine lieveling JANTJE zeggen wij hartelijk dank. K. Smals-Hendriks Oranjestraat 26 Wegens balans-inventaris is onze zaak WOENSDAG en DONDERDAG 'AC. FONCK Grotestraat Woensdag 30 januari kapsalon gesloten Heide. Betaling premie Brandassurantie op maandag 28 januari van 10 tot 1 uur in café In den Engel. De secretaris dragende koe febr. voidr. en vet rund J. Hellegers, Jan Poels weg 3 Ysselsteyn VERLOREN nieuwe kunstschaat sen merk Hudora, bij Geijsters Ven. T.b.t.t.b. bij P. Lit j ens, Stations weg C 20c, Oostrum. Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een langdurige ziekte, voorzien van de H.H. Sacramenten der Stervenden, onze innig geliefde man, vader, broer en oom echtgenoot van Petronclla Huberta Stevens in de ouderdom van 59 jaren. Wij bevelen de ziel van de dier bare overledene in Uwe godvruch tige gebeden aan. Venray, P. H. Beerkens-Stevens Karei Joseph Fam. Beerkens Fam. Stevens Venray, 25 januari 1957. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis zal plaats hebben maandag 28 januari a.s. om 9.30 uur in de Rectoraats- kerk van O.L. Vrouw van Zeven Smarten te Venray. Bijeenkomst Julianasingel44, om 9 uur. Heden werd plotseling, in haar 70e levensjaar, nog voorzien van het H. Oliesel, van ons wegge nomen onze liefste Moeder, Be- huwdmoeder en Oma, Zuster, Behuwdzuster en Tante weduwe van Johannes Laur. Swinkels Haar leven was één gebed in liefde: moge hare ziel Uw ge beden deelachtig worden. Nuland: C. J. G. Swinkels H.M.G.T. S winkels-Koppers Floris-Jan Jan-Willem Fam. van den Munckhof Fam. Swinkels Eindhoven, 23 jan. 1957 Nic. Beetsstraat 5 De plechtige H. Uitvaartdienst heeft heden plaats te Eindhoven waarna bijzetting op het R.K. Kerkhof te Gemert. X Heden overleed na een kort stondige ziekte, zacht en kalm, voorzien van de H. Sacramenten der Stervenden, inde gezegende ouderdom van 87 jaar, onze inniggeliefde vader, grootvader, overgrootvader en oom weduwnaar van Anna Maria Vuliings Wij bevelen zijn ziel in uw god vruchtige gebeden aan. Venray-Veulen: P.J. Clephas-Wismans kinderen en kleinkinderen Wed. J. v. Elsen-Clephas kinderen en kleinkinderen Wed. G. Clephas-Linders en kinderen M. Groenen-Clephas K. Groenen kinderen en kleinkinderen H. Clephas-Rutten en kinderen C. S anders-Egelmeers A. Sanders en kinderen Venray, 20 jan. 1957 De plechtige lijkdienst en de begrafenis hebben plaats gehad woensdag 23 jan. Voor de vele blijken van deel neming bij het overlijden en de begrafenis van Gerardus Meijer zeggen wij hartelijk dank. Vooral dank aan Peter Pluym, heren doktoren, Zusters v. h. Zie kenhuis en Begrafenisonderneming Goumans. fam. Meijer Bosserheide 41, Well Langs deze weg betuig ik mijn hartelijke dank aan allen, die blijk van medeleven hebben betoond bij het overlijden en de begrafenis van mijn dierbare echtgenote Mevrouw Annie Scheli-Beurskens Speciaal dank ik Eerw. Paters, H.H. Doktoren, buren en vrienden, verder de Begrafenisonderneming Goumans voor de prachtige rege ling. Leopold Schell jr. Patersstraat 24 Premiebetaling op zondag 27 januari na de Hoog mis, in de zaal van J. Bos. Premie 1 pet. pinken 0.50 pet. Het Bestuur Premiebetaling zondag 27 januari na de Hoogmis, bij E. Nellen, Heide. Premie 0.50 pet., pinken 0.25 pet Het Bestuur Maandag 28 januari zijn onze zaken de gehele dag gesloten. TH. CLAESSENS Henseniusplein 3 V. GOUMANS Stationsweg la Bedkruiken Warmwaterzakken Thermosflessen vindt u bij Coenen-Houtackers A.s. Zondag in Zaal H. Rongen Wij geven al Geen risico Renie 3 pci. per j Geen kosien Vraagt inlichtingen aan onze lokette Bijkantoor VENRAY Correspondentschappen Boxmeer Gennt Baarloseweg 458a houdt voor belanghebbenden zitting te Ve in Hotel De Zwaan woensdag 30 tussen 15.30 en 19 30 uur en is te consulteren i gelegenheden betreffende A. Dienstplichtwet (ook t.a.v. hen, die zich reeds in mil. dienst B. Wet Autovervoer Goederen Adviezen, Aanvragen (Behandeling) Hoger Beroepen (Behandeling) GEVRAAGD flinke dienstbode Hoedemaekers, bakkerij Langstraat GEVRAAGD F. van Opbergen, Stationstr. 11 GEVRAAGD flinke jongeman voor boerenwerk. Inwonend. H. Janssen, Henseniusplein 7. Biedt zich aan meisje 22 jaar voor d. en n. niet ben. f 90. J. Janssen, Langeweg 43. Dagmeisje of dienstbode per 1 februari of later gevraagd door Verlosk. Kruijsen-Meesters Oostsingel 12, Venray. (Aanmeld, na 6 uur). Biedt zich aan huisnaaister voor verstel- en nieuw werk. Pr. Margrietstraat 12. GEVRAAGD tuiniersjongen (intern)] H. Jacobs, Ganzenstraat 74 Venlo gevraagd voor dag en nacht. Café 't Wapen van Beers, J. vd Heuvel, Beers, tel. 554. in alle soorten doorschijnend wit en in alle kleuren. Voor alle doeleinden geschikt. Hofstraat 10 Telefoon 566 Vrijdags tot 9 uur geopend. Bintje en Ysselster van de klei, ge regeld verkrijgbaar. Bij 25 kilo franco huis. G. CUSTERS, OIRLO Tel. 04787—282 VENRAY Ingeleverde boekjes kunnen in de komende week weer worden af gehaald. Verzoeke dringend om de nog niet ingeleverde boekjes spoedig te willen bezorgen voor rentebij schrijving en controle. HET BESTUUR TE KOOP toom b B. Broeren, C 51 TE KOOP 2 of 3 beste bi GMBöngérs, Beet TE KOOP kunstmes en mangel Kind. M. Hendriks, TE KOOP 12 beste Th. Hendrix, K 3 TE KOOP bascule met broodmachine vleesma rubber rijj A. Verheijen/D 2 Te koop hoogdracht alle ge: en een vi ook te ruil tegen tingsvarken of dui G. Willems-vd M TE KOOP 2 tomen A. Voermans, Lf TE KOOP 8 big Janssen-Fransse: Grote partij gratis veri bij M. Poels, Mers TE KOOP 500 pullen W Houdt zich aanbev H. Te koop gevraa huishoudtr^p in goede staat, me Br. onder nr. 12: TE KOOP cap. 28 ltr/min. st Compleet met sla en aftakas. Machinefabriek Horst L. Tel. 047 TE KOOP cap. 40 ltr/min, 3 wielige wagen me geweer. Tankinho der geheel complc Machinefabriek Horst L. Tel. Q£7C

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2