warme kle SPORT OPRUIMING Klomi Bescherm U P.H. van Waayenburg Janssen en kinderen Wmr. Oostdijk en gezin Burgerlijke Stand Venray H. Soumans-ï.d. Heuvel Boerenleenbank OPERA DUISBURG De Troubadour Schieten m. windbuks Jaarvergadering K.A.B. afd. Venray Boerenleenbank Neemt maatregelen tegen bevriezen uw waterleiding DAT is Opruiming Kostuums n. maat 100 tot GEBR. VAN MIL Maas tegen de koude die komen ga< Koop nu tegen spotprijzen. ZIE ETALAGES ZIE I M. DERKS-CAMPS Oostm. .K. meisje voor dag en nacht net dienstmeisje 2 ongem. kamers vrije etage Veeverzekering „Eensgezindheid" Het Ware R.K. meisje vooi GEVONDEN: 1 paar gummi-laarzen en groen kinder want je, Min, Kemp weg 26; 1 paar glacé's, Huet, Oostsingel 28; medaille, Wmr. v. Lierop, Hagel- weg;heren-glacé's, v. Es, Hense- niuss'traat 7 en Hermsen, Overl.weg 3b; schakelarmband, Relou, Broek- weg 7; zw. dames-glacé, Op 't Veld Oostrum; damesportemonnaie met inh., Houba, Overl.weg 2b; dblauw alpinomuts, Nelissen, Julianasingel 42; dbr. heren glacé, v. Dijck, Over- broek H 14; br. alpinomuts, Swag- hoven, Broekweg 15; vulpen, Pr. Irenestraat 20; zw. dames-glacé's, huissleutel, rode kinderhandschoe nen, blauwe gabardine herenjas, Politiebureau. Vereniging Veilig Verkeer afd. Venray. De 2de cursus voor onze brom fietsers wordt gehouden dinsdag 15 jan. in de zaal van den Engel. Ie. om 7 uur voor deelnemers uit de kerkdorpen, uitgezon derd Ysselsteyn; 2e. om 9 uur voor deelnemers uit Venray-kom. Zij, die wegens gebrek aan de nodige plaatsruimte de eerste les niet hebben kunnen volgen, kunnen er rekening mee houden, dat in februari nog een dergelijke cursus zal gegeven worden. Nadere mededelingen hieromtrent i volgen nog. Bromfietscursus Woensdagavond werd de eerste verkeersles voor bromfietsers ge geven door adjudant Janssen der Rijkspolitie. De belangstelling was zo groot, dat café den Engel plaats ruimte te kort kwam. Gezien de belangstelling voor deze openingsles kan men dit initiatief van het Verbond voor Veilig Verkeer afd. Venray, wel zeer geslaagd noemen. Geslaagd Op het gehouden examen, welke plaats vond vanaf 27 t.m. 30 nov. in den Haag, slaagde de heer W. van Meijel uit Leunen voor tweede monteur-automobiel (benzine). Venrays mannenkoor Donderdagavond werden in zaal Wilhelmina door Radio Zuid opna men gemaakt van enkele zang nummers, gezongen door Venray's Mannenkoor, onder leiding van de heer Jac. Janssen. Deze zijn Vrij dagavond over de Limburg-zender uitgezonden. Over de kwaliteit der gebrachte werken, o.a. van Diepenbrock, was men zeer tevreden en men roemde Venray's Mannenkoor voor deze uitvoering. Venray in de aether Doordat militairen woensdag al hier, een complete zendinstallatie met o.a. 4 grote 20 m lange zend masten achter het postkantoor had den opgericht, was Venray dien avond en nacht voor alle militaire ontvangers „de" zender. Ook par ticulieren konden hem op de FM- band beluisteren. Donderdag is het circus weer opgeruimd. Verkeersbrigadiertjes Donderdag zijn op de kruispun ten Grote Markt-Hofstraat-Juliana singel, de eerste 6 verkeersbigadïer- tjes ingezet, uitgerust met witte koppel en „spiegelei" zorgen zij dat de jeugd veilig en wel de straat kan oversteken wanneer zij naar of van school gaat. Ook op andere punten zullen zij ter zijner tijd komen helpen. De grotere voetgangers worden drin gend verzocht zich ook aan de aan wijzingen van deze jongeren te houden. Carnaval Langzaam maar zeker gaat het op 3 maart aan, de datum van Vastelaovend. In de kom hebben de Piëlhazen de ouverture reeds gebla zen en morgen doen de Spurrie- mökken dat met een groot bal in Oirlo. Men heeft daar metterdaad be wezen in eigen kring goed te kun nen vieren, heeft daar ook de no dige goodwill verkregen en zo zal dat bal ongetwijfeld goedbezocht worden. In Venray is men intus sen al druk aan de gang de nodi ge klerage op te diepen voor het nieuwe alde-wieverbal, dat einde van de maand gehouden gaat wor den. En dat kunnen we wel vast zeggen, wie het schoonste „alt ge rei" bij elkaar weet te brengen, zal daarvan de vruchten wel plukken. Het optreden van liefst zes leden Nederland van deze parochie haar PATRONAAT Ontspanningsavond Zondagavond a.s. om half acht is weer een ontspanningsavond in het patronaat. Het zal een kluchtige avond worden. Mogen wij de ouders verzoeken kleinere broertjes niet meer mee te laten gaan met de oudere. Binnenkort zal er ook een drop ping en een fietsralley gehouden worden door de oudste groep. Te zijner tijd zal er ook een oudersavond gegeven worden. Wij rekenen op uw medewerking. DERDE ORDE Morgen na de hoogmis tentoon stelling van de één-stuks-aktie in San Damiano. Zij, die hieraan nog willen meewerken, kunnen voor dit doel nog iets meebrengen. Iedereen is welkom. Om 7 uur Kerstviering in de aula van 't Gymnasium. Ookniet- leden hebben vrij toegang. Jeugd O. en O. De jongeren, die dinsdagavond bij de Kerstavond aanwezig waren zullen ongetwijfeld met plezier daaraan terugdenken. Mevr. Boonekamp zong enige mooie kerstliederen, ter wijl't jonge koortje op dit gebied ook zijn best deed en niet zonder succes. van onze declamatiekring, was wel zeer de moeite waard. Twee reien van Vondel, een gedicht van van Duinkerken en een van Gabriël Smit, benevens twee prozastukken werden op erg mooie wijze voorge dragen. Het toneelstukje viel goed in de smaak en werd door degenen, die de drie bonen in de Driekoningen cake gevonden hadden, op buiten gewoon geestige, uiteraard zeer vrije wijze nagespeeld. De avond was een genoegen voor ons allen. Zoals afgesproken is, zal de vol gende avond op dinsdag 22 jan. zijn. Marchentraum der Wiiste Voor de tweede maal was zaal Wilhelmina uitverkocht, toen de operettevereniging haar Marchen traum der Wüste, zondag j.l. bracht. Evenzeer was de zaal vol woens dag j.l., toen voor de personeels vereniging van de NV Inalfa, een voorstelling werd gegeven. Een succes, wat deze vereniging niet alleen verdiend maar ook hard no dig heeft, gezien de vele kosten ,!die ongetwijfeld deze rijke enscenering en montage voor deze vereniging met zich brengt. Het verhaal, wat zich in hoofd zaak speelt om een weggelopen generaalsdochter goed gebracht door Gertie die bij een zonder linge oberst (J. Sijbers) en zijn adjudanten (Th. Claessens en G. Janssen) terecht%omt, van daar weer gaat lopen en in de harem van een oosters vorst (E. Ouden hoven) terecht komt, werd goed en vlot gebracht. De ontrouwe generaalsvrouw (mevr. Verheugen) de journalist (J. Rutten) de sergeant-majoor (A. Jeuken) het ballet en de andere meespelenden, doen al hun best om de situatie rond die generaalsdoch ter nog slechter te maken als ze is, om tenslotte mee te helpen aan het vrolijke happy-end, dat natuur lijk ook in deze operette niet ont breekt. Uit tal van operettes waren de bekendste zangnummers genomen, die over liet algemeen zeer behoor lijk werden gebracht, daarbij goed geassisteerd door het telkenmale groter wordende orkest. Als het gezelschap op zijn jaarlijks tournee door de omgeving evenveel succes haalt als in Venray zelf en dat is hun, gezien hun prestaties van harte toegewenst dan zal dit een machtige stimulans zijn om op de ingeslagen weg voort te gaan. J aarvergadering kleermakers-patroonsbond De kleermakers-patroonsbond van Venray en omstreken, hield maan dag haar jaarvergadering in den Engel. In deze vergadering, die zeer goed bezocht was, werd aan de leden de jaarverslagen 1956 voor gelegd. Allen zullen deelnemen aan de le Limburgse kleermakersdag, die gehouden zal worden op 16 januari a.s. te Venlo. De aftredende bestuursleden J. Buijssen en G. Janssen Venray en H. Franssen te Wanssum, werden herhozen. Besloten werd verder, technische avonden te organiseren. Het komen de jaar zal deze bond het 25-jarig bestaansfeest gaan vieren. Kerstavond St Lidwina In café Swagho'ven werd de Kerst avond van de Dekenale afd. van de invalidenbond St Lidwina, gehouden. Hier waren o.a. als gast aanwezig het bestuur der afd. Venlo, en de dames, door wier medewerking de poppenactie zo succesvol is verlopen. Het verpleegsterskoor van Huize St Anna, bracht een programma met Kerstliederen ten gehore en Kapl. Ileymans hield een Kerst toespraak. In het tweede gedeelte van de avond bracht het orkest v. Els een prettige stemming en werden enkele versnaperingen aangeboden. De dames Bartels en Flinsenberg werden bloemen aangeboden. Fancy Fair te Oostrum Op 2 en 3 febr. zal de handboog- schutterij St. Antonius, Halfweg, in het Jeugdhuis te Oostrum een grote fancy-fair houden. Vergadering L.L.T.B. Oostrum. Dinsdag hield deze afdeling een vergadering, waarin de bestuurs verkiezing plaats had. De aftreden de leden werden allen herkozen. De heer Loonen hield daarna een zeer deskundige inleiding over het huidige landbouwbeleid. In de daaropvolgende Limco-ver- gadering werden verschillende fok kersproblemen behandeld. L.L.T.B. Oirlo In Oirlo traden op eigen verzoek uit het bestuur van de plaatselijke afdeling der L.L.T.B., de heren B. vd. Sterren voorzitter, L. Geurts, M. Stevens en M. Classens. Als nieuwe voorzitter werd de heer. M. vd. Sterren gekozen, die als zo danig zijn vader opvolgd. Voor de overige bestuursleden werden ge kozen J. Stevens, M. Geurts en Jac. Philipsen. Koperen jubileum Vrijdag 25 januari a.s. is Zuster Thelen 12Va jaar werkzaam als wijkverpleegster in Leunen en Ysselsteyn. Met grote zorg en toe wijding en hartelijk medeleven heeft zij zich al die tijd aan haar taak gewijd. Weer of geen weer Zuster Thelen stond altijd klaar. In talloze gezinnen heeft zij hulp en troost gebracht. Daardoor heeft zij zich veel sympathie verworven. Ongetwijfeld zullen velen bij haar jubileum blijk geven van hun dank en waardering voor deze ijverige Zuster. Tweede lustrum Jong Nederland De patronaatzaal te Leunen was zondagavond overbevolkt toen Jong tweede lustrumfeest vierde. Deze avond werd opgeluisterd door de jeugd-harmonie van Leunep. De ouders werden toegesproken door de aalmoezenier, pater Hypolitus o.f.m. Tijdens deze bijeenkomst heeft ad judant Janssen van de rijkspolitie gesproken over Veilig Verkeer. Het bekende sportpark van de Leunseweg zal gaan verdwijnen. Momenteel is men druk doende het kleedlokaal af te breken. Een ge deelte van het terrein werd toege wezen aan de paters Franciscanen. Op het presterende gedeelte zullen nieuw scholen verrijzen.'JDe gemeen te overweegt thans een geheel nieuw sport park aan te leggen aan dezelfde weg. Pater Kammerer weer naar Nieuw-Guinea Onder de drie passagiers die zich Donderdagmorgen aan boord van het vrachtschip „Utrecht" langs de Lloydkade in Rotterdam inscheep ten, bevond zich pater Michael Kammerer o.f.m., de eens doodge waande missionaris die op Nieuw- j Guinea, zijn werkterrein, zelfs zijn eigen bidprentje heeft mogen lezen. Na dertien maanden in Nederland van zijn avontuurlijke voettochten door de oerwouden op verhaal te zijn gekomen gaat hij zijn Moni's aan de Wisselmeren weer opzoeken, voor een periode ditmaal van tien jaar. Eind februari hoopt hij in Hollandia te debarkeren. SCHEEPVAARTVERKEER IN WANSSUM NEEMT TOE. De verdere ontginning en ont wikkeling der Peelgebieden heeft ook 't achterland der Wanssumse haven uitgebreid. Voor een deel kan hieraan de toename van het verkeer in deze haven worden toe geschreven. Vooral kunstmest geeft een heel sterke aanvoerstijging te zien. Te Wanssum werden vorig jaar 517 schepen gelost en 42 geladen. Hiervan voerden 335 schepen 62.5 miljoen kg. veevoederartikelen en granen aan en 98 schepen kwamen met 32 miljoen kunstmest en brand stoffen. Tenslotte had ook de aanvoer van grint, zand, cement e.d. met schepen en 14.1 miljoen kg. enige betekenis. De totale aanvoer was 108.652.000 kg. Af afvoerhaven fungeerde Wans sum voor 42 schepen, die met 15.1 miljoen kg hoofdzakelijk suiker bieten en graan beladen waren. Brugfeesten te Venlo uitgesteld De grote brugfeesten, welke Venlo in de zomer van dit jaar naar aanleiding van het gereed komen van de nieuwe brug over de Maas, zou gaan vieren, zijn een jaar uitgesteld. Burgemeester dr. C. van Rooij heeft dit woensdag avond in zijn nieuwjaarsrede aan de raad van Venlo meegedeeld. In verband met andere hoge gemeente lijke uitgaven voor 1957, zijn de brugfeesten verschoven naar 1958. een tweetal beelden trachten dui delijk te maken. Een dergelijk vervoer, zo zegt hij, komt ermee overeen alsof vrijwel heel'de bevolking van Ceylon per vliegtuig zou worden vervoerd van Colombo naar Sydney, of, als men dichter bij huis wil blijven, iedere man, vrouw en kind uit België Frankrijk en Zwitserland van Genève naar- Lissabon. BEKENDMAKING De burgemeester der gemeente Venray brengt hierbij ter openbare kennis, dat van 14 januari 1957 af, gedurende een maand ter gemeen te-secretarie, afd. I, ter inzage ligt een afschrift van de minister van verkeer en waterstaat van 3 janu ari 1957, afd. waterstaatsrecht, nr. 502, waarbij aan een tweetal perso nen,; behoudens hun recht op scha devergoeding, de verplichting is opgelegd om te gedogen dat in, op of boven aan hen eigendom toebehorende percelen, werken worden aangelegd en in standgehouden ten behoeve van de riolering in de gemeente Venray en waarbij tevens is bepaald, dat met de uitvoering van die werken niet kan worden gewacht tot dat de in artikel 4, lid 1, van de Be- lemmeringenwet Privaatrecht ge noemde termijn is verstreken of op het in dat lid bedoelde verzoek schrift is beslist. Venray, 10 januari 1957. De burgemeester voornoemd, Mr. A.H.M. JANSSEN Vijf Hongaarse bruidsparen te Horst In Horst hebben twee Hongaarse vluchtelingenkampen vrijdag feest gevierd. Vijf Hongaarse paren traden n.l. tegelijk in het huwelijk, waarvan de Kerkelijke plechtigheid werd voltrokken in de kapel van het ziekenhuis te Horst. De inzege ning van het huwelijk geschiedde door de Hongaarse aalmoezenier. BOEREN-OPMARS NAAR DEN HAAG De boeren smeden plannen om, evenals de onderwijzers dat hebben gedaan, een massale protestverga dering in Den Haag te organi seren. Zij willen door een demonstratie kracht bijzetten aan hun eisen, die de regering thans in studie heeft. Het is de bedoeling dit plan zo spoedig mogelijk gezamelijk uit te voeren. De katholieke bond wenste hierop geen commentaar te geven. De „groene kaart" in Duitsland Het feit, dat sinds 1 januari in Duitsland ook het buitenlandse mo torische verkeer verplicht verzekerd moet zijn tegen wettelijke aanspra kelijkheid, blijkt naar de ervaring van de KNAC nog lang niet aan alle Nederlandse automobilsten, mo torrijders, bromfietsers enz. bekend te zijn. Aan de Duitse doorlaatposten stond, gedurende de eerste dagen van deze maand, aldus de KNAC, meer dan de helft van het gemoto riseerde verkeer voor dé keuze terug te keren en de z.g. „groene kaart" op te halen, het bewijsstuk, dat men tegen W.A. is verzekerd of om ter plaatse een W.A.-verzekering af te sluiten. Bij de voornaamste Duitse douane kantoren is nl. de. mogelijkheid opengesteld om zich voor de duur van een week of een maand tegen W.A. te verzekeren. S.V.V.-nieuws De wedstrijd van afgelopen zon dag heeft viiend en vijand verrast, toen Almania met 4—2 kennis maakte met Venrays nieuwe mid- voor. Inderdaad bleek de nieuwe opstelling meer kracht en schot vaardigheid aan de voorhoede ge geven te hebben en de wedstrijd van a.s. zondag tegen Haslou zal bewijzen, of dat van blijvende aard is. Venray 2 krijgt Blerick 2 op be zoek en kan proberen 't beter te doen dan j.l. zondag, toen ze in Horst hun meerdere moesten erkennen met een nederlaag van 3—1. Meerlo krijgt Venray 3 op bezoek en zullen ervaren, dat deze vast besloten zijn een definitief einde te maken aan de reeks nederlagen uit het begin van de competitie. Tenslotte is dan het vierde thuis, dat tegen BW haar krachten be proeven mag. M.H.C.V.-nieuws Na enkele weken rust staat er voor a.s. zondag een belangrijke wedstrijd op het programma, nl. tegen Tegelen 2, dat evenveel ver- liespunten heeft als Venray. Het 2e elftal komt ook weer eens aan bod en wel tegen Deurne 2. Hier volgt de stand per 31 dec. 1956, 4e klasse G zuid K.N.H.B.: Hiermede vervullen wij de droeve plicht kennis te geven dat O. L. Heer heden, na een kortstondig doch hevig lijden, in het St. Elisabethziekenhuis tot Zich riep ons innig geliefd zoontje JANTJE De diepbedroefde familie K. SMALS Chr. SMALS-HENDRIKS Fam. Smals Fam. Hendriks Venray, 4 januari 1957. De Engelenmis werd opgedra gen in de Parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray op dinsdag 8 januari om 9 uur, waarna begrafenis plaats had op de R.K. Begraafplaats aldaar. Op 22 januari a.s. hopen onze lieve ouders en grootouders Antoon Philipsen en Wilhelmina Custers hun 50jarige echtvereniging te her denken. Uit dankbaarheid jegens God zal op die dag een H. Mis tot hun in- tentie worden opgedragen, terwijl het feest wegens ziekte wordt uit gesteld tot nader te bepalen datum, Dat God hen nog lang moge spa ren is de wens van hun dankbare kinderen en kleinkinderen. Merselo, Handrik. Op 28 januari hopen mijn lieve pleegouders Jean Poels-Beerkens de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaar in het huwelijk zijn getreden. Dat God hen nog lang moge spa ren is de wens van hun dankbaar pleegkind. Dagadres: San Damiano. M.H.C.V Weert 2 Tegelen 2 6 H.M.H.C. 3 8 Gelden 8 Green Star 2 4 Asten 7 Heerlen 2 4 Blerick 2 9 1 15 2 13 1 4 4 1 5 3 24—8 37—12 21—11 26—15 16—16 11—8 9—28 5—19 8—39 Wij betuigen hiermede gaarne aan allen onze oprechte dank voor de zeer vele blijken van medeleven, die wij mochten ondervinden bij het noodlottig ongeval van mijn lieve man en onze vader Henricus van Waayenburg. Venray, januari 1957 Wilhelminastraat 18. Bij ons vertrek naar Venlo bren gen wij een hartelijke groet aan vrienden én bekenden. Kazerne Venray. Géleen en Blerick 2 hebben ieder 2 winstpunten in mindering. P.D.V. de Zwaluw Uitslag Hoktentoonsteling: 1 P. en J. Hendriks, 2 P. Bertrams, 3 L. Coopmans, 4 A. de Riet, 5 Joh. Jansen, 6 J. Verstegen en Zn., 7 Jaap Jansen en Zn., 8 Gebr. Ewals, 9K. Sijbers, 10 E. Vermeulen. Opgave voor feestavond tot en met zondagavond bij secretaris of pen ningmeester. Schaaknieuws Zondag speelde onze club tegen Venlo II te Venlo. Van 3 tot 7 uur werd er zwaar gekampt. Jammer dat op het allerlaatste moment de beslissende partij voor ons verloren ging in een stand, die naar ieders mening, remise was. Zo werd jammer genoeg de uit- ag 57j41/j voor Venlo II; 5—5 zou de verhouding wel juister heb ben aangeduid, maar zonder een beetje geluk vaart niemand wel. van 4 t/m 10 januari 1957 GEBOREN: Nogarede Gerardus, Paterslaan 6 Rongen Franciscus, Oirlo F 1 Berckhout Hendricus, Gussenstr. 10 v.d. Berg Jacinta, Kempweg 21 Schwaehöfer Johannes, Merselo Simons Ludovicus, Hoebertweg 14 Rooyackers Francisca, Kempweg 36 OVERLEDEN: Janssen Maria W., echtgen. van Fransen A., 74 jaar, Merseloseweg Smals Johannes W. F., 1 jaar, Oranjestraat Pelzer Maria R., echtgen. van van Dijck P. J., 61 jr, Kruisstraat van Bijlevelt Cornelis B., wed. v. Salet Maria M., Venray. ONDERTROUWD Winkelmolen Johannes, 26 jaar, landb., Helden en Duijkers Bernar- dina, 26 jr, Hoogriebroek G 37d van Laarhoven Petrus, 42 jaar, garagehouder te Best en v. Geffen Maria, 44 jr, St. Jorispark 11. ADVERTENTIËN Onder zand bedolven en gestikt In een zandgroeve teHeerlerheide is Dinsdagmorgen de 30-jarige M. P. ondereen afschuivende laag zand geraakt. Ofschoon men onmiddelijk met de reddingswerkzaamheden begon, slaagde men er niet in hem spoedig te bevrijden. De levens geesten waren reeds geweken, toen men het slachtoffer eindelijk had uitgegraven. Verleden jaar 78 miljoen luchtreizigers De geregelde luchtlijnen in heel de wereld hebben in 1956 het fan tastische aantal van 78 miljoen pas sagiers vervoerd. En ieder van hen heeft daarbij over een gemiddelde afstand van 575 mijl meegevlogen. Wat dit betekent heeft de voorzit ter van de raad van de Internatio- o nale Organisatie voor de Burger- ren hopen hun dankbare kinderen.bijschrijving van rente enz. luchtvaart, dr. Edward Warner, inVenray, Schoolstraat 2a. I HET BESTUUR li' 20 januari ade ouders a.s. hopen onze J. In de Rijp en M. In de Rijp-Truijen de dag te herdenken waarop zij vóór 25 jaar in het huwelijk traden Dat God hen nog lang moge spa tin plaats van kaarten) Langs deze weg betuigen wij, ook namens wederzijdse familie, onze oprechte dank voor de vele gelukwensen die wij bij ons huwe lijk mochten ontvangen. Venray, januari 1957 Hoenderstraat 10 Venray. Houders van spaar- deposito- en voorschotboekjes worden verzocht deze boekjes spoe dig te willen inleveren bij de kas sier, voor rentebijschrijving controle. HET BESTUUR trein naar Opvoering van van Giuseppe Verdi. Programma en opgave tot dins dag 15 jan. bij Boekhandel fa. v.d. Munckhof, Grotestraat. zondag 13 januari in de cafés Bonants, Schellen en De Burggraaf ten bate van de Handboogschutterij St. Anna. Bestuursverkiezing Opgave van candidaten hiervoor tot 20 januari 1957 bij de secre taris van de K.A.B., Prinses Irene straat 1. Candidatenlijsten dienen onder tekend te zijn door ten minste 10 leden. Het Bestuur Oostrum De spaarders en voorschotne mers worden beleefd verzocht de boekjes spoedig in te leveren, ter Dekt Uw meterputten af, isoleert d meter, de hoofdkraan, de leidingen kranen op plaatsen, waar geva< BEVRIEZEN bestaat en tapt zo n leidingen al. geheel klaar, prima kamgarens. Zeer voordelige c Restanten wol voor 1 1.90 pe Op de niet speciaal geprijsde artikelen 10 pc MANUFACTUREN GEVRAAGD zo spoedig mogelijk Mevr. v. d. Heuvel, Wilhelmina- aan 3, Helmond, Tel. 2457. GEVRAAGD in doktersgezin voor 1 febr. a.s. liefst voor dag en nacht; zelfstan dig kunnende werken en koken. Brieven aan Mevrouw Loncq de Jong, Markt 41, Helmond. Jong vrouwelijk arts zoekt met keuken event, kookgelegen heid, of in Venray of naaste omgeving. Brieven onder nr. 110 bureau van dit blad. STENCILWERK Circulaires, Muziekdrukken. Bestekken, Voorraadlijsten, Staatwerk gelinieerd, Feestboekjes geïllustr. enz. Lichtdruk-Stencilinrichting G. M. H. PETERS Schoolstraat 13 In 't middaguur en 's avonds Burg. v.d. Loostraat 25 Tel. 916 Premiebetaling op zondag 13 januari na de Hoog- mis, in de zaal te Leunen. Premie 0.50 pet. pinken 0.25 pet. Het Bestuur TE KOOP 2 stierkal Wed. H Martens, I Te koop 2 bijna voldr. Joh.Muijsers, Mer£ Te koop 100 6w. pulier J. A. Jeuken, Lull Te koop een slagkar in g Mulders spa< en een stalkru P. Vermeulen, D 11 TE KQOP voldragen JvR zeugen met A. v. Dijck-Bouten, Te koop flinke nieuwe in centrum Venray, i en met of zonder bou terreinen) aan een Te aanvaarden bij ov< Adres bureau yp.n Reuzen ke Hofstraat Julianasingel 2 GEVRAAGD wegens teleun in zakengezin. Huisel 80—100 gld. per m< Zo spoedig mogelijl M. J. den Teuling, Hastelweg 54, Strr Tel. 04900-7817.

Peel en Maas | 1957 | | pagina 2