m Almania Venrayse Sic v. Rhee Castenray Boerenleenbank Electriciteitsvoorziening Bnrgerijjke Stand Venray 'ADVERTENTIËN Jan van Goch Prijsschieten kantoorbediende wiokeljnffronw meisje v. licht kantoorwerk landarbeider Tongworst 100 gr. 25, 250 Leverworst 500 Runderlappen 500 gr Degelijk R.K. meisje c Het dagmeisje Mi „MARIA ROEPAAI VERPLEEGSTER! fa. J. M. Schaeffers i Dakdekkersbedrijf 10 pet. EBBE APPE klnderportemonnale m. Inhoud, Borghs, Kempw. 14; oorbel, Ouden hoven, O.Oostr,weg 20; zwarte vul penhouder, Postkantoor; geldbedr. a 5 gulden Voe«ten,Kruisstraat34; donkerblauwe muts, C. Min, Mers. weg 27; cahot zilvergeld, H. Poels Langstraat 11; zwarte portemonee rn. inhoud, M. Jenniskens, Leunen K 70; rode kindermuts, P. Bertrams Odastraat 20; damesportemonee m. inhoud, H. Willems, Langeweg 10; jachthond, G. Litjens, Merselo M 130; jongensjas, Ousters, Stations weg 3; bruin lederen heren hand schoenen, Pleket, Burg. v.d. Loo- straat 23; herenglacé en kinder wantje, Politiebureau. Rijkspostspaarbank Aan het postkantoor alhier en de daaronder ressorterende postinrich tingen werd gedurende de maand december 1956 ontvangen 1 90978.78 en uitbetaald f 72258,36. Naturalisatie Bij wet van 12 december 1956 is o.m. het Nederlandschap verleend aan Chr. Erben, hoef- en grofsmid te Venray-Veulen. Venrayse wegen in de Staten Bij de behandeling van de pro vinciale begroting van dit jaar in de afdelingen der Prov. Staten is gebleken, dat de provincie dit jaar o.a. de gronden aan zal kopen voor een wegverbinding ten zuiden van Venray xussen de wegen Wanssum- Venray en Deurne-Venray. Boven dien blijkt het voornemen te bestaan ter zijner tijd de weg Horst-Venray- Maashees om te leggen. En wel zo, dat tussen een punt ten zuiden van de kom-Leunen en ten noorden van de kom Venray een nieuwe weg komt, die ten oosten van de kom Venray zal komen lopen. Intussen zullen aan deze weg reeds de nodige verbeteringen, vooral in verschillende bochten worden aan gebracht. Nieuwjaarsgroeten De traditionele nieuwjaarsgroet van de Harmonie Euterpe heeft Nieuwjaarsdag weer de nodige be langstelling gehad. De uitbreiding van het trommelcorps kon door verschillende omstandigheden nog niet getoond worden, maar dat de heren niet stil gezeten hadden bleek wel uit de verschillende nieu we marsen, die geslagen werden, Dat deze nieuwjaarstocht eerst te gen het vallen van de avond zijn einde vond-, lag aan het groot aan tal adressen dat bezocht moest worden. Benoemingen Pater Lebuinus Debets O.F.M., zeer aktief missieprocurator alhier, werd benoemd tot kapelaan te Vorden bij Zutphen. Tot zijn op volger werd alhier benoemd Pater Caecilius Meurs, tot heden kapelaan te Lengsdorf über Bonn, in Duits land. Mededeling Derde Orde. Vrijdag 11 januari om half 8 Bijbelcursus in San Damiano. Zondag 6 jan. geen vergadering. Zondag 13 jan. Kerstavond in de aula van ITet Gymnasium voor de leden van de Derde Orde. Ook niet- leden worden toegelaten. Aanvang 7 uur. Jeugd-O. en O. Dinsdag 8 Jan. zal de Jeugd-O. en O. zijn Kerstavond vieren. O.a. zullen dan voor 't eerst op treden enige leden van onze decla matieclub en het zangkoortje. Ook staat er 'n toneelstukje op het pro gramma. Het eind van de avond houdt nog 'n verrassing in. Boerenbal Het boerenbal is dit jaar wel een succes geweest. Het was er druk en gezellig in zaal Wilhelmina, toen de Raad van Ellef binnen marcheer de. Vorst Karei bracht de nieuw jaarswensen van de Raad naar voren en hoewel hij blij was zoveel volk aanwezig te zien, sprak hij er zijn teleurstelling over uit, dat zo- velen niet verkleed waren. Die mogen dat op het a.s. Aldewiever- bal dan eens verbeteren. De jury had intussen druk werk ham, worsten, boerenjongens -meisjes en de nodige „plassen" uit te reiken aan de boerenparen Min- Vollenberg en Thomassen—Janssen, de boerinnen Swinkels en Linssen en de boeren Linssen en Verschuu- ren. En nu maar oude kleren ge zocht voor het aldewieverbal. ZILVEREN PORTIER Broeder Odulphus Hylkema, de portier van het Gymnasium I.C. alhier, is bekend bij honderdtallen, die als een goed portier, met alle voortreffelijke eigenschappen, die een goed portier van de Minder broeders hebben moet. Hij is vriendelijk, onvermoeid, behulpzaam, gastvrij en geduldig. Men moet het leven kennen van zulk een college, met een zeer heterogene bevolking, om al die goede eigenschappen op waarde te kunnen schatten. 3l Broeder Odulphus „de portier", gaat feest vieren. Want op 15 ja nuari a.s. draagt hij het kleed van Vader Franciscus 25 volle jaren met grote ere. Hij werd geboren op 3 november 1915 te Bakhuizen (Fr) en trad 15 januari 1932 in de orde van de Minderbroeders te Venray. In enkele kloosters elders heeft hij in de loop van de jaren gewoond, maar vruchtbaar werk heeft hij als portier gedaan vooral te Drachten, het middelpunt van het Friese apostolaat van de Minderbroeders. Maar ook hier in Venray heeft hij karakter en deugd niet verlo- chend. Hij is gezien en bemind bij medebroeders, studenten, leraren, zusters en bij allen, die het gym nasium bewonen. En bij de zeer velen, van arm tot rijk, die op enigerlei wijze met hem ^kennis maakten, verwekte zijn bescheiden optreden en zijn goedheid ware hoogachting en hoge waardering. Een hartelijke gelukwens bij zijn zilveren feest is op zijn plaats, samen met het volste vertrouwen, dat hij ais waar Minderbroeder nog vele jaren op zulk een uitstekende wijze de Heer zal dienen door zijn liefde tot elke naaste. En moge Broeder Everardus Wit te, die eens op het Venrayse Gym nasium studeerde en als portier „het Heilig Bruurke van Megen" werd, hem door zijn voorbeeld en zijn voorspraak helpen. Schaaknieuws Zondag a.s. gaat de Venrayse schaakvereniging naar Venlo spelen tegen Venlo II. Van de uitslag valt niet veel te voorspellen. Van de hangende partijen tegen Gennep is nog geen uitslag bekend. Met het in februari a.s. te Ven ray te houden bondstournooi, gaat het goed; er zijn reeds verschillen de aanmeldingen. Ook niet leden der club in en om Venray, kunnen meedoen. Meldt u spoedig aan bü de heer J. Brouns Langeweg 76 Venray. Lourdesfilm Te Heide zal a.s. Woensdagavond om 7 uur de prachtige nieuwe Lourdesfilm van Rouquier gedraaid worden in zaal Rongen. Liefhebbers voor deze film, waar voor de entree f 1 bedraagt, kun nen telefonisch plaats bespreken op nr. 702. St Nicolaas-actie De spaarzegel vereniging te Vier lingsbeek, heeft nog twee mooie prijzen beschikbaar van de loterij St Nicolaasactie 1956, voor de ge lukkige houders der loten no. 6235 (kapstok) en no. 6427 (een paar rolschaatsen). Af te halen bij J. Brakels, meubelhandel Vierlings beek. Dodel^ke val uit de trein Bij Grubbenvorst is woensdag middag het achtjarig zoontje van de familie B. uit S walmen uit een rijdende trein gevallen. Hij kwam met zijn hoofd tegen een seinpaal en is vrijwel op slag gedood. Vermoedelijk heeft het kind in een onbewaakt ogenblik de deur van de coupé geopend. De jongen was met zijn vader op familiebezoek geweest in Boxmeer. De trein arri veerde met een vertraging van 19 minuten in Venlo. Nieuwe Maasbrug in Venlo De nieuwe Maasbrug in Venlo nadert haar voltooiing. Hoewel de officiële opening is vastgesteld tegen eind juli zal deze verkeers- brug over enkele weken voor alle verkeer worden opengesteld. Dit werk maakt deel uit van het grote brugplan Venlo waartoe onder andere ook behoren de nieuwe rotondes bij het viaduct en het station. De kosten van dit hele complex bedragen ongeveer 15 miljoen gulden. Tijdens de officiële opening van de brug, die de Baily-brug vervangt welke ruim elf jaar lang heeft dienst gedaan, zal ook het nieuwe station in gebruik genomen worden. Bij gelegenheid hiervan gaat Venlo in de zomer een feestweek orga niseren. Ongevallen in mijnen Bij ongevallen op de bedrijven van de Limburgse mijnen zijn in 1356 19 personeelsleden om het leven gekomen tegen 24 in 1955. In de ondergrondse bedrijven had den 13 (12) ongevallen met dode lijke afloop plaats; op de boven grondse bedrijven en chemische fabrieken 6 (12). Bij de Limburgse mijnen werken in totaal 61.300 personen. In drie jaar emigreerden bijna 5500 Limburgers Blijkens een overzicht van de Katholieke Limburgee Emigratie stichting zijn in 1953, 1954 en 1955 in totaal bijna 5500 personen uit Limburg geëmigreerd, waarvan 2450 naar Australië, bijna 1800inaar Canada en de overigen naar Argen tinië, Brazilië, Nieuw-Zeeland, Zuid- Afrika, Amerika en enkele andere landen. Het grootste aantal geëmigreer- den beroepsbeoefenaars, dat uit Limburg vertrok, kwam uit de mijn industrie en uit de landbouwbedrij ven. ^Daarna volgt de bouwnijver heid. Vechtpartijen van Hongaren in de Mijnstreek. De snelle overgang van commu nistische dictatuur naar democra tische vrijheid heeft vele Hongaar se vluchtelingen voor grote aan passingsmoeilijkheden geplaatst. In de Mijnstreek, waar op het ogenblik rond 360 Hongaren werk zaam zijn, heeft het gedrag van enkelen onder hen de politie ge dwongen om in te grijpen. In de meeste gevallen ging 't om kleine incidenten van onschuldige aard zoals onderlinge ruzies ofwel woordenwisselingen met Italianen, die van de kant van de politie met soepelheid en tact konden worden opgelost. In Heerlen en Eijgelshoven waren echter verschillende Hongaren be trokken bij vechtpartijen, die van ernstiger aard waren. Een rechercheur van politie te Heerlen liep daarbij verwondingen op, die in het ziekenhuis moesten worden behandeld. Tot nog toe heeft alleen de po litie te Heerlen aanleiding om te klagen over het gedrag der Hon gaarse vluchtelingen. In andere gemeenten heeft men vrijwel geen last ondervonden. Recordomzet op veilingen Het Centraal Bureau van de Tuin bouwveilingen in Nederland ver wacht over 1957 een recordomzet' van de groente- en fruitveilingen Voor de kwartjes-actie Torenbouw - bouw nieuwe kerken 1956 is een flink bedrag bijeengebracht. Er zal dit jaar voor dit doel echter zeer veel geld nodig zijn. Enkele parochianen, die in de gelegenheid zijn gesteld per giro te betalen, zonden hun giften nog niet in. Tot en met woensdag kunt U nog storten voor 1956. Laat eenieder volgens draag kracht zijn steentje bijdragen. in Nederland. Op grond van voor lopige ramingen mag worden aan genomen, dat over 1957 de 500 mil joen zal worden overschreden. KIND VIEL VAN DE ST. PIETERSBERG In het St. Annadal-ziekenhuis te Maastricht is overleden het 9-jarig jongetje R. van Heugten uit Eind hoven, pupil van het protestants tehuis te Maastricht. Het ventje was op 15 oktober op 't buitengoed Slavante van circa tien meter hoogte van een helling van de St. Pietersberg gevallen. In bewuste loze toestand werd hij naar het ziekenhuis gebracht. Sindsdien is hij niet meer tot bewustzijn geko men. •Electriciteit in onrendabele gebieden Bij de behandeling van het ver slag van de N.V. Provinciale Lim burgse Electriciteits-Maatschappij over 1955 in het afdelingsonderzoek van Provinciale Staten werd door enkele leden naar voren gebracht, dat alleen in de dorpen Merselo en Leunen resp. 32 en 26 boerderijen van een aansluiting zijn verstoken. Enkele leden waren de mening toe gedaan dat de P.L.E.M. in dit op zicht niet ver genoeg was gegaan. Zij achten een storting van 500.000 gulden in het fonds voor de uit breiding van het electriciteitsnet in de onrendabele gebieden niet aan de hoge kant. Bejaarden kregen eerste pensioen Minister J. Suurhoff (Sociale Zaken) heeft maandagmorgen in het gebouw van de Raad van Arbeid te Amsterdam de eerste uitkeringen van de Algemene Ouderdomsver- zekering aan een dertigtal bejaar den overhandigd. Maar hij beklem toonde daarbij, dat de nieuwe uitkering, die aan ongeveer 715.000 bejaarden ten deelt valt, niet van hem, maar van hét gehele volk, komt. MINDER VEE NAAR DE BOSSCHE MARKT A-an de Bossche veemarkt zijn in het afgelopen jaar in totaal aan gevoerd 290.224 stuks vee (vorig jaar 330.564, een vermindering dus met 40.340) Alleen het aantal vette kalveren was hoger dan het vorig jaar en wel bijna 5000 stuks. Aan de Bossche pluimveemarkt bedroeg de aanvoer 1.476.975 stuks tegen het vorig jaar 1.452.000, dat is een vermeerdering van 24.775. GROTE BOUWPLANNEN IN NIJMEGEN B. en W. van Nijmegen stellen de raad voor, aan de Woningver eniging Nijmegen ruim 6 miljoen aan rentedragende voorschotten te verstrekken voor de bouw van 629 woningen en 6 winkels nabij Hees, de voorstad in Nijmegen-west. De minister heeft een jaarlijkse bijdrage van ruim f 157.000 toege zegd in de kosten van deze bouw. In Hatert en Hees krijgt Nij megen binnenkort een complex van 4000 nieuwe woningen. Drieduizend gezinnen in Nijmegen wachten nog op een woning. Weer in 1956 was koud en somber. Slechts vier zomerse dagen Het voorbije jaar is wat 't weer betreft, geen gunstig jaar geweest. De gemiddelde temperatuur was ruim één graad beneden normaal. Er zijn in deze eeuw dan ook maar twee dagen geweest, 1919 en 1940, die even koud waren. De hoeveelheid regen, die in het afgelopen jaar naar beneden viel, was maar weinig boven normaal. Zij was echter zeer ongunstig ver deeld. In het koude voorjaar en in het najaar viel minder neerslag dan normaal maar in de vakantie- en oogstmaanden juli en augustus viel veel te veel regen. Behalve warmte heeft 1956 ons ook veel zonneschijn onthouden. Sinds de meimaand was er bijna iedere maand tekort aan zon. De laatste maand van het jaar deed hieraan ook nog mee. In De Bilt scheen de zon in december maar 22 uur, dat is de helft van het nor male aantal uren. In totaal scheen de zon in 1956 ruim 200 uren minder dan normaal; een tekort dat ongeveer overeen komt met de hoeveelheid zonne schijn van 'n gehele zomermaand. vloede de aandacht gevestigd op de Voor de vele blijken van deelne- vele huizen in Venray, die nog ming bij het overlijden en de be- v^rstolcen zijn van electriciteit. En heeft voor de zoveelste maal ge vraagd of al overleg gepleegd was niet de P.L.E.M. inzake voorzienin gen, die hiervoor- getroffen kunnen wórden. Het antwoord was traditie getrouw, dat men wachtende was op de berekeningen van de P.L.E.M. Dit zou dan voor het plan „Venray" zijn. Zijn we goed ingelicht, dan is er eën misverstand gaande. De P.L.E.M. heeft van de meeste kernen b.v. Venrays Broek, Leunen, Merselo e.a. een berekening op stapel staan of reeds klaar. Verschillende zijn reeds meerdere malen aangeboden, maar de prijzen waren van dien aard, dat afgezien van de subsidie der gemeente, de mensen een der gelijke nieuwe aansluiting onmo gelijk konden of kunnen betalen. Nu stelt men zich bij de PLEM op het standpunt, dat, als men al d^ze prijsaanbiedingen optelt, men precies een overzicht heeft van wat de totale kosten vaneen totale elec- tiificatie zijn. En daar de gemeente die prijs-aanbiedingen ook heeft, kan ze zelf becijferen wat een totaal plan Venray op dit moment gaat kosten. We zeggen uitdrukkelijk op dit moment, omdat voor enkele buurten al meerdere prijzen gegeven zijn in de loop der jaren en die zijn alleen maar hoger geworden. Zo zal het dus ook bij dit „alge mene" plan de nodige armslag ge hóuden dienen te worden voor mogelijke prijsverhogingen. Men vraagt zich dus bij de PLEM af, waarom telkens gezegd wordt, dat een en ander nog bij de PLEM in studie is. Er is practisch niets in studie als de resp. groepen links en rechts in de gemeente, die al jaren om aan sluiting vragen. En daarvan kent de gemeente de prijzen, op grond waarvan misschien elders om hulp gevraagd kan worden. Intussen is de electrificatie van Venr2y o.a ook ter sprake geweest bij de behandeling van het verslag der PLEM 1955, in de daartoe aan gewezen commissie van de provin ciale staten. Hierbij werd door sommige leden verklaard, dat de voorgenomen reservering van f 500.000 in de ko mende 5 jaren in het fonds voor de uitbreiding van het electriciteits net in de onrendabele gebieden te laag zal zijn, als men bedenkt, dat bv. alleen in Merselo en Leunen resp. 32 en 26 boerderijen geen electriciteit hebben. Met de volledige plannen voor geheel Venray in cijfers er bij zou er misschien hier al goede gelegen heid geweest zijn om aan te tonen, dat men andere wegen zal dienen te slaan, wil men inderdaad komen tot een algemene electrifi catie. grafenis van onze innig geliefde echtgenote, moeder en grootmoe der, zeggen wij hartelijk dank. Vooral dank aan Heren Geeste lijken, Heren Doktoren, Zusters v. h. Ziekenhuis en de buurt. J. Reintjes kinderen en kleinkinderen Overbroek H 13. Wegens familieomstandigheden woensdag 9 januari café en winkel gesloten Maashees Inleveren Spaar- Voorschot en Depositoboekjes op maandag 7 januari van 10—12 uur ten huize van de kassier, en van 2—3 uur bij F. Bonants te Holthees. Afhalen op vrijdag 11 januari op dezelfde plaatsen en uren. Te koop 10 beste biggen Loenen-Verschuuren, Leunen K 44 Te koop 2 vaarskalvererT en 2 guste schotten J. Jaspers, Puttenweg 27 Ysselsteyn TE KOOP partij beste biggen L. Janssen, Veulen I 21. Te koop partij zware biggen en gust rund, ook ruil tegen dr. of pasgek. koe. P. Ewals, Heide. TE KOOP S koe 2e kalf 10 jan. voldr., moeder KS, 3.92 vet B. de Groot, Kleindorp M 106 Merselo. In de jongste raadsvergadering heeft het jongste lid de heer van der Sterren weer eens ten over- van 27 dec. 1956 t/m 3 jan. 1957 GEBOREN: Goumans Leonardus, St. Odastr. 5 Martens Nicolaas, Oranjestraat 1 Vermeulen Wilhelmus, Merseloseweg nw 25 Spee Matheus, Heide L 35 Cox Catharina, Oirlo F 16 Clevers Agnes, St. Antoniusstr. 2 Beemer Marcellinus, Julianasingel Cox Theodorus, Broekweg 21 Lemmen Johannes, Oirlo E 43b Clephas Jacoba, Patersstraat 7 Lenssen Wilhelmus, Langstraat 76 ONDERTROUWD Mulder Gerardus L., 25 jr, fabr, schilder, Holthees B 143 en Philip- sen Wilhelmina G. J., 22 jr, fabr.- arbeidster, Smakt B la. GETROUWD: van Mil Victor H., 29 jr, kleer maker en Vermeulen Alphonsa M. B., 27 jr, beiden te Venray. Gommans, Johannes W.A., 25 jr, electriciën en Verschuuren, Martina A.M., 22 jr, beiden te Venray Cornelissen, Albertus W., 28 jr, terpleger en van Waaijenburg, Pe- ronella H.H-, 25 jr, beiden te Venray Hendriks, Karei M., 26 jr, fabrieks arbeider en Maas, Paula E.Th., 18 jr, beiden te Venray. Te koop met belangrijke reductie enkele demonstratie- en gebruikte naaimachines onder volledige garantie. Reparaties aan alle merken SINGER FILIAAL Julianasingel 3a Tel. 871 Te koop handwasmachine z.g.a.n. P. J. Vullings, Schoor K 117 Dankbetuiging. Voor de vele blijken van belang stelling bij mijn 25jarig ambts jubileum, zeg ik, mede namens vrouw en kinderen, hartelijk dank. Overloonseweg. Openlijk dank aan O. L. Vrouw voor verkregen gunst door het bidden van de No veen der 3 Weesgegroeten. Zalig Nieuwjaar Schildersbedrijf JEAN THEUWS Allen Zalig Nieuwjaar SCHAEFFERS Schildersbedrijf TE KOOP toom zware biggen P. Janssen-Hafmans, Maashees ^ieunt „Het Zandakker" Zondag 6 januari i|i het Gildehuis Volleberg. Mooie prijzen o.a. kanarie in kooi Steunt Het Zandakker Te koop z.g.a.n. gotisch gebeeldhouwde zwaar eiken huiskamer royale alm., best. uit dressoir, armstoelen, 4 stoelen, grote uit schuif b. tafel. Adres bureau van dit blad. Tel. 700. Te koop maaimachine Deering Broekweg 8a. TE KOOP partij biggen J. Flinsenberg, N 24 Merselo. Te koop partij biggen L. van Osch, Janslust. Te koop DKW motoren 98 en 250 cc Landweertweg 14. Te koop vet stierkalf W. Swinkels, Smakt B 18b. GEVRAAGD voor spoedige indiensttreding mannelijke of vrouwel. enigzins bekend met boekhouding. Garage Derksen Venray GEVRAAGD liefst met enige ervaring. Banketbakkerij Schiks Deurne Telef. 360 Biedt zich aan dipl. typen en eanv. boekhouding. Ook voor halve dagen. Adres: J. van Meijel, Leunen K34 Biedt zich aan per 1 maart, voor 3 of 4 dagrn in de week. Brieven onder nr. bureau van dit blad. Zondag 6 januari 12.30 uur: Q y yj 3 p g 2.30 uur: Voorverkoop kaartjes Sigarenmagazijn v< Profiteert in het nieuwe jaar steeds reclame-aanbiedingen, ze zijn prima en extr Week van 4 tot 10 januari: Vrijdag en Zaterdag: voor dag en nacht in klein gezin met 2 Huiselijk verkeer. Mevr. GIELGENS, Kruisstraat 52, Heerlen. Verloskundige KRUIJSEN-MEESTERS vraag een net dagmeisje voor elke dag. Interesse in koki Aanmelding na 6 uur, zaterdagmiddag of zond Zoekt U prettig, goed betaald EDAH N.V. vraagt met sp PIENTERE JONGEN ter opleiding in het Lfeverremiddi Aanmelden bij de Filiaalchef Hén; te Ottersum bij Gennep, is een huis waarin ac ren worden verzorgd en met geduld geholpen stand verbetering te brengen. Voor een jongt deze inrichting een prachtige taak, waarbij ze z mens verder leert ontwikkelen. Ten behoeve v deze inrichting WORDEN' GEVRAAGD in het bezit van diploma ziekenverpleging LEERLING-VERPLEEGST ter opleiding voor S taatsdiploma 1 Vereisten zijn r.-k. godsdienst, leeftijd minst goede gezondheid. Salaris vol ens rijksregeling. In de aanschaffing ding en in de reiskosten wordt tegemoet gekome ken voor een dezer betrekkingen te voelen, vrag aan de Geneesheer-Directeur van „Maria Roepaa Bij eventuele oproep vergoeding van reiskosten. Aan allen Zalig Nieuwjaar TE KOOP 3 zeugen 1014—24 jan. aan telling. Jacq. Litjens, Dorpstr. 7 Geijsteren TE PACHTEN 80 are asperges W. Philipsen, Deurneseweg 6. Te koop accordeon 80 bs. 6 Kruitweg 2. reg. Te koop 20 biggen J.W. Jacobs, Veltum L 12. TE KOOP z.g.a.n. electr. wasmachine m.wring H.K., en stel motorwielen m. ban den nr. 19. Broekweg 8a. Te koop woonhuis mei winkel en grote bergplaats, in centrum 13 van Venray. Spoedig te aanvaarden Adres bureau van dit blad. c Damesl Dame: Truien e Kinderrokji en -t Winterscheer, onl lekker van smaali M. Jeuken, G 1! Vermisf (Carolientje) van Gaarne bericht - Antoniusstr. 2, B

Peel en Maas | 1957 | | pagina 6