SPORT Overpeinzingen... TAXI Bel 233 Mater Amabilischool te Venray aan bet werk. Film-agenda Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Paardenverzekering Naar WiHem Bekendmaking Bekendmaking Aardappelen van Rein nette hulp in de huishouding meisje als hulp leerling of halfwas Jongen of meisje bakkersknecht of leerling Divan te koop bekwaam chauffeur jongen 14 jaar Gevonden voorwerpen: kinderfiets, Laurensse, bakkerij Maash.weg; portemonneetje b.vd.bl. Nieuwe spoorlijn Venray-Venlo Het blijkt, dat met de plannen voor de electrificatie van de lijn .•Venlo-Nijmegen deN.S. ook in over weging nemen de lijn Venlo-Venray te verleggen, in die zin, dat de lijn vanaf de Smakt een andere rich ting zal volgen en van daaruit recht door gaat lopen naar het station HorstSevenum, waar aansluiting verkregen wordt op de lijn Venlo— Eindhoven. Reeds eerder zijn deze plannen ter tafel geweest, o.a. bij het her stel na de bevrijding, maar toen door verschillende oorzaken niet doorgegaan. Het feit, dat ze nu weer te voorschijn zijn gehaald toont aan, dat de N.S. hier toch groot voorstander van is. Of door deze omlegging het sta tion Oostrum verplaatst zal worden en b.v. meer naar de kom toekomt kon men ons in dit stadium nu met allerlei instanties nog overleg gepleegd wordt niet meedelen. Heden film in K.A.J. zaal Heden, Zaterdagavond om 8 uur precies wordt in de K.A.J.-zaal aan de Merseloseweg (oude Ambacht school) de film vertoond: „Zo heb ik het nooit gezien", met muzikale omlijsting. Alle belangstellenden hebben gratis toegang, maar geen jongens beneden de 16 jaar. Mannenkoor voor Radio Zuid Zondagmorgen zal Radio Zuid enkele proef-opnamen komenmaken van het Venrays Mannenkoor in zaal Wilhelmina. Slagen deze naar wens, dan zal ook dit koor binnen kort over de radio te horen zijn. K.A.B. Ontwikkelingsavond Dialect vinden sommige mensen boers klinken. En voor het dialect van de plaats hunner inwoning halen ze hoog de neus op, omdat het niet deftig is. O, zeker, een plaat van Frits Rademaker en een versje uit Veldeke kan men wel waarderen, maar feitelijk be schouwen ze het als iets wat bij de vastelaovend hoort. Daar doen ze meer gekke dingen. Zulke mensen zijn met al hun wijsheid en deftigheid zeer arme mensen. Ze beseffen niet dat eigen taal een der schoonste dingen is, die een mens bezitten kan. Dat een dialect een der grootste rijkdom men van een streek of plaats is. Wie dit geloven wil, moet be slist eens gaan luisteren naar de ontwikkelingsavonden van de KAB, waarop erkende deskundigen hun visie over dit onderwerp geven en metterdaad ook bewijzen. Als daarbij als specifiek onder werp dan nog de LimburgseTen Brabantse humor behandeld wordt kan men verzekerd zijn van een zeer'leerzame, maar ook prettige avond. En we vinden het een goed idee van de K.A.B. dat ze in deze tijd ook van dialect-vervlakking over dit onderwerp eens wat meer laat horen. Deze avonden mag men niet missen. De eerste is a.s. Dins dagavond in Zaal Wilhemina. Aspirant-emigrant Binnenkort zal in Venray weder om een emigratie-cursus beginnen. .Alhoewel de Engelse taal het hoofd vak is zal toch ook bijzondere aan dacht geschonken worden aan gees telijke- en medische voorlichting, kennis van land en volk enz. Gezien de moeilijke taak die onze a.s. emigranten, wacht, mag dit onderwijs voor een ieder die in de naaste of verdere toekomst emi gratie-plannen heeft, de volle aan dacht verdienen. Voor aanmelding zie advertentie elders in dit blad. Jeugd-O. en O. Op vrijdag 26 oktober zal de jeugd-O en O. weer beginnen. Deze avond zal enigszins feestelijk zijn daar het de eerste avond is. Nieuwe leden vanaf 18 jaar zijn van harte welkom. Eventuele wensen voor te geven avonden in de toe komst zullen naar voren gebracht kunnen worden. Het bestuur, dat hetzelfde enthou siasme als verleden jaar verwacht, meent oude en nieuwe leden een serie mooie, gezellige en leerzame bijeenkomsten te kunnen verzekeren P. STOKS Henseniusplein Gevallenen-monument van Helenaveen onthuld Op 8 oktober 1944 werden 144 mannen van Helenaveen door de Duitsers weggevoerd naar Bruns- wijk, 23 van hen keerden niet meer terug. Te hunner gedachtenis is maandag precies na 12 jaar een monument onthuld, dat werd op gericht in het hart van het nieuwe Helenaveen. Het is een kunstwerk van de Oosterhoutse beeldhouwer Niel Steenbergen en het verbeeldt de overwinning die het goede (een jager) altijd zal behalen over het kwade (een everzwijn). Kermis Gennep Aan de lange rij van verschillen ende orkesten welke in de loop der jaren in Hotel van Bergen te Gennep de dansmuziek verzorgden wordt dit jaar wederom een nieuw toegevoegd. Thans presenteert men ons „The Rythm Aces", enthousiast musice rende vakmensen, met eigen pret tige sfeer en muziek die iedereen ligt. Goed verzorgde refreinzang, eigen arrangementen en voor de niet dansers goede show. De referenties welke dit orkest ten dienste staan moge een ieder een de overtuiging geven dat Hotel van Bergen dit jaar wederom een orkest brengt van topklasse. Heden is het precies een maand geleden, dat in Venray werd ge start met het Mater Amabiliswerk in de Huishoudschool. Op die dag is het volledig be stuur, het lerarencorps, de leidster en de leerlingen bijeengekomen en hebben zowel de heer Deken als de heer Burgemeester 't grote belang van deze school nog eens onder streept. Nu zijn dan 126 meisjes een maand bezig in de avondcursus. Hoewel de tijd natuurlijk te kort is om een oordeel over dit onderwijs uit te spreken, blijkt wel, dat het deze groep goed bevalt. Ze zijn verdeeld in groepen van 25, waarvan de eerste 4 groepen op Maandagavonden theorieles krijgt in resp. godsdienst, medische raad, verpleegkunde, zang, sport, opvoedkunde en smaakontwikkeling waarbij dan per maand nog een les komt over onderwerpen, die de meisjes zelf, via een vragenbus, in kunnen dienen. De vijfde groep krijgt de praktijk lessen op Maandagavond, die de ene week koken aangaan, de andere week naaien. De eerste 4 groepen hebben de praktijklessen op Don derdagavond, wanneer de laatste groep haar theorieles krijgt. 's Maandagsavonds duren de theo rielessen van 79 uur en in die tijd worden twee lessen gegeven van ieder 50 minuten. Donderdags avonds zijn de praktijklessen een half uur later uit. Het lesgeld van f 1.per week is naar het oordeel der meisjes zeer laag. De avond cursussen duren van september t/m april en duren 3 jaren. Op 29 sept, is ook de dagschool gestart, hieraan nemen 12 meisjes deel, die bij de fa. Nelissen werken en 20 meisjes van de fa. Beeren. Hier draagt het bedrijf een deel der lesgelden, terwijl de lesuren ook worden uitbetaald. Aan deze meis jes wordt op Zaterdagmorgen les gegeven en wel van sept. tot aug. Deze curcus duurt 2 -aren. Gezien de belangstelling welke voor deze school bestond mag dit begin alleszins bevredigend geacht worden en heeft men goede hoop dat voor de toekomst het Mater Amabiliswerk ook v. Venray goede vruchten zal voortbrengen. HET GEMEENSCHAPS HUIS VAN LEUNEN. Het Leunense Boerenbondsge bouw bestaat thans 35 jaren. In 1921 werd onder Rector Nabben dit betrekkelijk eenvou dige gebouw hier neergezet en ten dienste gesteld van het algemeen nut, zoals kort en krachtig het doel van dit gebouw omschreven werd. Voor hen, die zich afvragen of het geld, aan een dergelijk gebouw besteed, nu feitelijk wel zijn nut heeft of zal hebben, is het goed, heel in het kort de geschiedenis van dit „oude" gebouw eens te volgen. Het diende in die periode als vergaderzaal voor alle vak- en standsorganisaties, als: boerenbond, eiervereniging, fokverenigingen en wat al meer. Vergaderingen, die eertijds niet gehouden konden wor den, omdat er geen plaatsruimte was. De fanfare kreeg een oefenlo kaal, waardoor de mogelijkheden tot verdere uitbouw groter en beter werden. Een eigen toneelvereniging kon worden opgericht, die voor de noodzakelijke ontspanning van de Leunense mensen heel wat toneel stukken heeft gebracht. Muziek-uitvoeringen konden er worden gegeven. Er kon worden gedanst. Andere verenigingen als K.V.P. enz. kregen vergaderruimte. De jeugd kon in patronaatsverband hierin worden opgevangen. Cursus sen werden er in gegeven, praat avonden gehouden. De Jonge Boeren-dagen zijn hier door mede mogelijk geworden. Het heeft als school gediend, zowel voor de ouderen als voor de kleuters en bij de restauratie der kerk was het een uitstekende noodkerk. Zo kan men doorgaan. Dan blijkt dat een dergelijk gebouw op dit kerkdorp van zeer grote betekenis is geweest, alléén al door het feit, dat men de ruimte had om* eens te vergaderen, om plannen op stapel te zetten, dat men hier iets kon doen, waar elders geen plaats voor was. Van hoe groot belang dit is ge weest, is niet in cijfers uit te drukken, maar ieder redelijk mens zal toegeven, dat door de grotere mogelijkheden, die een dergelijke ruimte geeft, alleen maar een ge meenschap gediend kan worden. En dat het zo dwaas niet is, dat ook in deze dure tijd nu nog meer dan vroeger ontwikkeling en ontspanning de aandacht vragen aan de bouw van gemeenschaps huizen alle steun gegeven wordt. Heuvel 24 antwoordt niet. Een film over de strijd in Israël die een pleidooi is voor de Joodse rechten. Dit pleidooi, dat sterk re ligieus getint is, wordt duidelijk gemaakt met de belevenissen van 4 Israëlitische vrijwilligers. Zij moeten heuvel 24 gaan ver overen en vertellen elkaar onder weg, hoe zij er toe kwamen voor Israël te strijden. De film is met veel zorg gemaakt, de vorm is boeiend en realistisch, al is de inhoud wat overdreven aan ideën. Verdient de aandacht van 14- jarigen en ouder. CHANTAGE. Het onderwerp van deze film \l§ weinig verheffend: een bende chan teert rijke dames, na van hen kompromitterende fot'os gemaakt te hebben. Een der bendeleden komt door een liefdesaffaire tot wat mense lijke gevoelens. Toch is dit tema eerlijk en zakelijk behandeld. En omdat ook de sfeer pn karaktertekening geslaagd is, kun nen we de film geschikt noemen voor volwassenen. S. J. S.V.V.-nieuws De afgelopen Zondag kan aller minst succesvol genoemd worden. De wedstrijd tegen Almania werd door de 51 nederlaag wel een grote teleurstelling. De wedstrijd van het tweede tegen Wilhelmina 2 werd uitgesteld en zal nu Zondag gespeeld worden, aanvang 1 uur. Het derde moest eveneens de wedstrijd tegen DIS uitstellen én het vierde ging roemloos ten onder tegen Brughusia, liefst met 8—3.. Al met al geen opgewekte ge-| schiedenis. Misschien dat de vrije Zondag gebruikt kan worden om nu eindelijk eens orde op zaken të stellen zeker voor het eerste elftal opdat andere week eer.s andere geluiden gehoord worden. Ronde van Venray Het prachtige parcours leende zich prima voor een wielerronde, het weer werkte deze zondag echter niet mee. In de klasse junioren werd Langs uit Koningsbosch win naar. In klasse senioren was het Knoops uit Echt, die de overwin ding wist te behalen. Uitslagen van de zondag onder auspiciën van de R.K.N.W.F. ge reden ronde van Venray. Nieuwelingen: (40 km in 1.03.00 uur) 1 H. Langs, Koningsbosch; 2 T Tubee, Wessem; 3 J. Brunnen- berg, Weert; 4 L. Kurstjens, Budel; 5 B. Martens, Someren; 6 L. Kurst jens, Montfort; 7 A. van Lin, Vel den; 8 K. Faassen, Blerick; 9 J. v. Cruchten, Roermond; 10 H. v. Oos terhout, Liessel. Amateurs: (65 km in 1.37— u.) I F. Knoops, Koningsbosch; 2 H. Saes, Budel; (op 15 sec.); 3 L. Brouns, Budel; 4 M. Verweijlen, Someren; 5 G. Vossen, Someren; 6 F. v.d. Heijden, Deurne (op 1 min. 7 sec.); 7 J. Levels, Thorn; 8 J. Slaats, Eindhoven; 9 Th. Moors, Koningsbroek; 10 J. Braun,Tegelen; II J. Jans, Echt; 12 F. Thijssen, Soerendonk. Schoolcompetitie V.G.L.O.Horst aV.G.L.O.Horst b 6—2 WanssumP.Banden b 0—2 Programma voor 17 Oct., allereerst de uitgestelde wedstrijd: Overloon—Hens.school (2.30) BlitterswijckDr Poelsschool 2.30 M.H.C.V.-nieuws Donderdag 4 okt. j.l., hield in hotel „de Keizer" de algemene jaar vergadering plaats van M.H.C.V. In een zeer vlot verlopen ver gadering kwamen achtereenvolgens aan de orde: het jaarverslag van de sekretaris, van het wedstrijd- sekretariaat en van de penning- meesteresse en kaskommissie. De bestuursverkiezing bracht geen noemenswaardige verande ringen teweeg. Als voorzitter werd herkozen de heer van Winden. Ver der namen Lo Wijnen en mej. J: Gommans hun oude plaatsen in het dagelijks bestuur weer in, resp. als sekretaris en penningmeesteresse. H. Steerneman en mej. R. Ars, werden als bestuursleden toege voegd. De elftalkommissie, bestaande uit niet-spelende leden, werd uit de volgende dames en heren samen gesteld: nl. mevr. van Noorden en mevr. van Winden, de heren Frans van Opbergen, Lamb. Poels, Chr. Wijnen en W. Bartels. Tot slot stelde de voorzitter voor om de heer H. Vorst, gemeente- sekretaris van Venray, te benoemen tot erelid van M.H.C.V., wegens zijn grote verdiensten voor de klub. Dit voorstel werd met algemene stem men en geestdriftig applaus aan genomen. Zondag j.l. speelde het le heren elftal zijn 2e kompetitiewedstrijd in Weert. Het werd een 1—0 neder laag. Dit was temeer teleurstellend omdat beide ploegen in een snelle en voortreffelijke partij gedurende de hele wedstrijd aan elkaar ge waagd waren. Door een ongelukkige manoeuvre in onze achterhoede haalde Weert 5 min. voor het einde de puntjes binnen. De dames speelden een vriend schappelijke wedstrijd tegen de Weerter dames en verloren met 1—0. Een aardig resultaat, gezien de lange tijd, dat de dames een, wedstrijd gespeeld hebben. M.H.C.V. II speelde een halfuurtje tegen een elftal van 't Gymnasium, maar toen pakte men de biezen voor een soort wolkbreuk die het terrein onbespeelbaar maakte. Zondag spelen de heren thuis tegen Tegelen, op een terrein van St Servatius. P.D.V. DE ZWALUW De komende week hopen we alle kampioenschappen dit seizoen ver vlogen, te kunnen mededelen, ook de Generale, nog even geduld dus. TE KOOP bijna voldragen varken H. van Osch, Beek-Merselo. Schaaknieuws. Bij ons draait de onderlinge com petitie. Twee achttallen strijden onderling om de overwinning in een dubbele ronde. Eind november zal de eerste en eind februari de tweede ronde beëindigd zijn. van 5 t/m 11 oct. 1956 GEBOREN: Hendriks van de Weem, Johanna G.J.M. Pr.Marijkestr. 12 Voermans, Petrus J.H. Leunen K46 Arts, Henricus H.M. Kempweg 7 Janssen, Jacques M.M. Kempweg 10 Poels, Maria J.J A. Volen L 57 Loonen, Martinus A.W. Leunen K 71 Franssen, Josephina A.H Smakt B17 Arts, Gerardus A.J. Vredepeel kavel 13 Classens, Jozef J.G.M. Moostdijk 6 Hanen, Peter J.C. Willemstraat 8 Tijssen, Andreas Th.J. Oirlo F 8 Janssen, Wilhelmina A.M. Vlakwater M 71b OVERLEDEN: Koenen, Hermanus A., 15 jr, 1.1.- stucadoor, te Bergen. ONDERTROUWD Koenen, Petrus A., 32 jr, schoen maker, te Bakel en Milhceze, Ripse- straat 16 en Janssen, Louisa G. 27 jr, St Annalaan 5 van Kreij, Arnoldus A.M., 26 jr, verpleger, Stationsweg 32 en Mar tens, Carolina H., 23 jr, Bus B 1 Philipsen, Pieter M., 28 jr, land bouwer, Sevenum F 89 en Vermeu len Maria P.A., 27 jr, Heide L 63 Vanlier, Willem J., 30 jr, landb., Deurne, Onderdijk 3 en Broerén, Maria H.Th., 29 jr, Oostrum C 51 Pelzer, Gerardus J., 33 jr, keuken knecht, Veltum L 82 en Kusters, Allegonda M.M., 28 jr, Langstr. 53 GETROUWD van der Sterren, Peter L.H. 24 jr, pluimveehouder en Weijs, Leonarda M.C., 26 jr, beiden te Venray van Bergen, Johannes F., 24 jr, timmerman en Janssen, Theodora C.M., 22 jr, beiden te Venray Cornelissen, Hendrikus J., 26 jr, vormer en Pingen, Johanna H.M., 23 jr, beiden te Venray Emmy Wethly Harry Hendrix hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de plechtige inzegening zal plaats hebben in de parochiekerk van de H. Antonius van Padua te Blerick, op zaterdag 20 oktober te 9.30 uur. Blerick, van Laerstraat 23 Venray, Patersstraat 9 Dagadres: van Laerstraat 23 Gelegenheid tot feliciteren 122 Toekomstig adres: Patersstraat 8 Op 24 oktober a.s. hopen Ellen Parkiston en Arnold Sijbers elkander het H. Sacrament van het Huwelijk toe te dienen in de St. Andrewskerk te New Lynn. Dagadres: 53 Totara Ave. New Lynn (Nw. Zealand) Toekomstig adres Park R/D Teterangi (Enigste kennisgeving) A.s. zondag speelt het ensemble JO VAN ELS in Wegens familiefeest zaterdag 20 oktober a.s. is onze zaak de gehele dag gesloten HENDRIX Rijwielhandel Patersstraat 9 Onderlinge VEMRAY Premiebetaling Zondag 14 oktober 1956 v.m. van 11 tot 12 uur in café Wed. Janssen te Merselo. Premie 1 Op zondag 21 oktober rijdt een autobus naar Wittem. Spoedige opgave gewenst. Vertrek vanaf garage 7 uur. Autobusonderneming G. VAN HAM Julianasingel 23 Tel. 725 De burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis dat de herziening van het weder - opbouwplan Venray-kom (3e her ziening), welke herziening werd vastgesteld bij besluit van de raad van 3 mei 1955, no. 265, door de minister van wederopbouw en volkshuisvesting is goedgekeurd bij besluit van 22 september 1956 afd. stedebouwkundige plannen no. 0924788 en vanaf maandag 15 okt. 1956 gedurende 4 weken ter ge meentesecretarie afdeling I voor eenieder ter inzage ligt. Venray, 10 oktober 1956. De burgemeester voornoemd, A.H.M. Janssen. De burgemeester de gemeente Venray brengt ter openbare kennis dat de herziening van het weder- opbouwplan Oostrum, welke her ziening werd vastgesteld bij besluit van de raad van 3 mei 1955 no. 264, door de minister van weder opbouw en volkshuisvesting is goed gekeurd bij besluit van 22 sept. 1956 afd. stedebouwkundige plannen no. 0924791 en vanaf maandag 15 oktober 1956 gedurende 4 weken ter gemeentesecretarie afdeling I voor eenieder ter inzage ligt. Venray, 10 oktober 1956. De burgemeester voornoemd, A.H.M. Janssen. Veeverzekering „Eensgezindheid" Premiebetaling op zondag 14 october na de hoogmis bij L van Gassel, Veulen. Premie 3/4 pet. Pinken helft. Het Bestuur. VERLOREN portemonnaie met inhoud T.b.t.t.b. bij G. Timmermans, Vierlingsbeek VERLOREN zondag 7 okt. in de bus van 21.u. uit Helmond portemonnaie m. inhoud Tegen flinke beloning terug te bezorgen Eindstraat 21a. zijn steeds fijn, Zeeuwse klei en zand, Die 't niet is, wordt klant. DUPONT Tel. 301 Kent u onze lage piemie voor Auto verz. W.A. Gezin Bedrijf? Assurantiekantoor KRUIJSEN-MEESTERS Julianasingel 25. Agent Jean Hoex Welke naaister of kleermaker zou bereid zijn een of meerdere kledingstukken gratis te maken voor Oost-Priesterhulp en behoef- tlgen. Het goed wordt u verstrekt. De nood dringt Adres bureau van dit blad. Wegens huwelijk gevraagd voor dag of dag en nacht. Liefst per 1 november. H. Lina, Klaasstraat 3, Venlo. GEVRAAGD: werkster voor ll/2 dag of 3 halve dagen. Janssen, Oostsingel 2. R.K. gezin met zes opgroeiende gezonde kinderen, te Rijswijk Z.H., zoekt voor direct een in de ongetwijfeld drukke huis houding. Voor een meisje dat niet bang is de handen uit de mouwen te steken en nog iets meer wil dan alleen in een fabriek geld verdie nen, kunnen wij een prettige en hartelijke werkkring in het voor uitzicht stellen. Informaties kunnen worden in gewonnen bij Pater Donulus, Gym nasium I.C. Venray. GEVRAAGD voor uitdeukerij en spuiterij. Schildersbedrijf J. Theuws Jan Hensenstraat 16 Biedt zich aan meisje 14 jaar voor hulp in de huishouding. Adres bureau van dit blad. van 14 jaar gevraagd om enkele uren per dag boodschappen te doen Adres bureau van dit blad. Voor direct gevraagd bakkerij M. van Lankveld-Michels, Westerbeek. TE KOOP 7 zware biggen en partij eetaardappelen G. Jansbeken, Zwarteklef. Te koop enige zo goed als nieuwe dames- en herenrijwielen De Rijwielkoning, Patersstraat 24 Tel. 268. Te koop toom biggen J. Goumans, Molenhof 4. Te koop 5 of 6 zware biggen, elect, gierpomp en lange kar L. Heidens, Schoor G 44. TE KOOP valappelen vanaf f 1.- p. kist J. Camps, Heide. Te koop toom biggen Gebr. van Kempen, Heide L 30 TE KOOP toom biggen Th. Jacobs, Steegsbroekl 18 TE KOOP prima Goudreinetten 20 ct. per kg Gebr. Backus, Stationstraat 23 Tel. 631. TE KOOP toom biggen P. Timmermans, Leunen K 57 TE KOOP 10 zware biggen W. van Dijck, Lull. TE KOOP partij biggen W. Maes, Heide L 54. TE KOOP zeug met 13 biggen, 2e worp, 2 bijna voldragen zeugen, dochters van Sterzeug, le worp. L. van Osch, Janslust. Röhr scooter 1955 fabrieksnieuw, te koop tegen spe ciale prijs. Automobielbedrijf L. J. van Haren. Te koop haardkachel Leunseweg 12b. Te koop Paula Becker haard Adres bureau van dit blad. Te koop accordeon 80 bs. i.g.s. J. Reintjes, Overbroek. Maasheseweg 31. Te koop huiskamerkachel Tiger i.g.s. Hoenderstraat 22. TE KOOP kachel m. elleboog en pijp en 4 m. kachelpijp Nelissen-Arts, Overloonseweg 33 Te koop partij biggen H. Peeters, Schoor K 30a. TE KOOP 10 zware biggen A. Sikes, Overloonseweg A 2. TE KOOP partij biggen L. Janssen, Veulen. Te koop partij biggen L. Hendriks, Spraland-Oostrum Te koop 7 zware biggen A. Derikx, Zwarteklef A 19 Te koop nieuwe huiskamerlamp spotkoopje. Patersstraat 10. Te koop wegens verhuizing Afscot gasgeijser in pr. staat H. Kampman, Oostrum C 31. Te koop g.o. voetbalschoenen m. 33 S choolstraat 2a. Te koop 2 drachtige vaarzen aan telling 21 en 27 okt. Paul Janssen, B 86 Maashees. Te koop Jaarsma haard Kind. P. Loonen, Leunen K 43. GEVRAAGD G. Bom Expeditie, Landweertweg6 GEVRAAGD voor licht werk en boodschappen. Adres bureau van dit blad.

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2