F wandelclub magazijnknecht „S Zieken-triduum SPORT nr. 8' Dagtrip Jeugd O.enO. uil Ni»ok Gevonden: De Mater Araabilis-school te VENRAY Bnrgerljjke Stand Venray ADVERTENTIËN Anna Joseflna Versteegen Jacqueline van Aarssen Ben Alders H. v. d. Hombergh AFWEZIG H. Aben Veeverzekering Eensgezindheid" Prima nieuwe aardappelen bakkersleerling net meisje net meisje voor hulp in de huishouding en winkel Boerenbond Oostrum een loopjongen breuk- burgerwoonhuis Autobox te huur HETIre, dpm fV Eindlat ?bi J. V/NLE Dit is dan de laatste maal, dat we dit jaar Uw medewerking komen vragen. We hebben reeds van alles gevraagd: Uw auto, Uw geld, Uw bij- drage-'in natura, Uw belangstelling, Uw liefde. En we zijn dankbaar voor alles, wat ons de laatste weken is geschonken en de hulp, die we ook nu weer mochten ondervinden van alle kanten. Toch zijn we er nog niet. We kunnen het zo schoon organiseren als maar mogelijk is, we kunnen ons uiterste best doen, het baat allemaal niets, als de Heer zijn zegen niet geeft. Daarom is deze laatste oproep, een oproep voor Uw gebed. Dit ziekentriduum is er niet op de eerste plaats om de zieken eens een paar prettige dagen te bezorgen, al is dat een welkome bijkomstig heid, maar het is allereerst bedoeld voor het geestelijk heil van de mensen die er aan deelnemen. De bijna 200 zieken en ouden van dagen, die zoveel moeten missen, die zoveel moeten lijden, hebben allereerst een geestelijke injectie nodig. Dat zij hun lijden en moeilijk heden niet alleen beter kunnen dragen, maar dat zij ook de zin van het lijden begrijpen. Door het H. Misoffer, de preken, door de weldoende sfeer van op rechte naastenliefde zullen zij beter leren inzien, dat zij geen overdadige ledematen zijn van het grote lichaam der Kerk, maar juist zeer veel kunnen bijdragen tot de groei van die Kerk, de uitbreiding van het Gods Rijk, de redding der zielen, de bekering der zondaars. Door samen met de Kruisdragende Christus hun kruis te dragen, kunnen zij onze arme wereld helpen. Laten we daarom met hen bidden en voor hen bidden, dat God zijn milde zegen moge schenken, dat Hij hun ziel moge vervullen met troost en sterkte, met moed om hun kruis fe dragen, ja zelfs met vreugde, omdat zij hierin mogen gelijken op Hem, die door zijn H. Kruis de wereld verlost heeft. De voor Zondag vastgestelde gymnastiekfeesten, waaraan meer dan duizend turnsters en turners zouden deelnemen zijn op advies van betreffende autoriteiten uitgesteld tot na der te bepalen datum in ver band met de heersende kin derverlamming. Dit besluit waaraan voor St. Christoffel vooral zware financiële consequenties vastzitten, heeft men eenstemmig genomen, omdat men geen enkel risico wil nemen. Het is prijzenswaard van deze vereniging, dat zij ondanks de zware lasten die dit met zich brengt in het belang der volksgezondheid dit offer heeft willen brengen. schaar van traktorploeg, Bonants, Deurneseweg 4; zwarte motorbroek de Bruijn, Fr. Michelstr. 5; heren- polshorloge, Noyen, Merselo M 60; kam in étui, Hoedemakers, Stati onsweg 22; kralen snoer, motor- wanten, rode damesportemonnaie met inh., portemonnaie m. inh gereedschapsleutel,- Politiebureau armbandje, Siebers Hoebertweg 3a; capuchon regenmanteltje, Maassen Merseloseweg M la; rode vulpen, Theo Vollebergh, Veltum L 9; bi; bliotheek leesboek, Rommen Vlak water weg 5; rozenkrans, Rongen St Jozefweg 2; muntbiljet, Lau- rensse, Hofstraat 8; zonnebril, Gooren Langeweg 72; lederen poe derdoos, J. Nagelhout Grotestr. 5a; blauwe dameshandschoenen en een dasspeld, café Janssen Merselo. Toen Woensdag de voorlichtings avond gegeven werd over de nieuwe Mater Amabilisschool in de zaal van Prinsenhof, was die veel te klein om alle belangstellenden te bergen. Meer dan 200 meisjes kwamen daar luisteren naar een vlotte uit eenzetting van het werk en de lessen op de Mater Amabilisschool, die ge geven werd door de diocesane leidster Me j. O verleen. Zij zette duidelijk uiteen, hoe deze school werkt, welk soort lessen er gegeven worden en waarom. Uit de vele vragen die nadien ge steld werden bleek wel, dat de Ven- rayse vrouwelijke jeugd dit onder wijs apprecieert. Daarvan was ook Deken Loonen. die met verschillende pastoors uit het dekenaat deze vergadering be zocht, overtuigd, Hij deed een dringend beroep op de meisjes om dit onderwijs te volgen, dat een goede vorming geeft voor het latere leven. De Burgemeester, die met zijn beide wethouders van zijn belang stelling blijk gaf, onderstreepte de woorden van de heer Deken. De meisjes werd verder een trac- tatie aangeboden, terwijl de dames afdeling van de gymnastiekvereni ging St Christoffel enkele reidansen toonden. Toen de Voorzitser Mevr. Kroon de vergadering sloot, bleken zich reeds verschillende meisjes voor de nieuwe cursus te hebben opgegeven, terwijl de andere daartoe nog ge legenheid hebben tot 27 Juli a.s. in de Huishoudschool. Inentingen tegen kinkhoest, tetanus, diphterie kunnen voorlopig geen doorgang vinden wegens kinderverlamming in deze streken. Nadere bekend making volgt. Openbare bekendmaking De burgemeester van Venray maakt bekend, dat de inentingen tegen diphterie, kinkhoest en teta nus, in verband met het gevaar van kinderverlamming voorlopig geen doorgang zullen vinden. Nader zal worden bekend gemaakt wanneer wederom inentingen zullen plaats vinden. Venray, 11 juli 1956. Geslaagd Aan de M.T.S. te Venlo slaag den voor het examen Werktuig bouwkunde de heeren J. Hendriks te Venray, M. Aarts te Veulen en K. Bloemen te Overloon. Voor het vakdiploma drogist, j slaagde te Amsterdam, de heer J. Laurensse, Hofstraat. Volksconcert Zondag 15 juli zal de fanfare De Peelklank uit Ysselsteyn een volksconcert geven op het Hense- niusplein. Aanvang 8 uur. Personalia Tot algemene overste der zusters Ursulinen in Indonesië is benoemd onze oud-dorpsgenote, mère Judith (Corrie Min). Zij bekleedde deze functie ook reeds van 1950 tot 1953. Mère Judith was van 1924 tot 1930 de eerste onderwijzeres in Ysselsteyn. Van 1931 tot 1953 was zij reeds werkzaam in de missie. Van 1953 tot heden verbleef zij in het generalaat der Orde te Rome als probatie-moeder. H.H. Wijdingen Mgr. Dr. J. H. G. Lemmens, Bis schop van Roermond, zal op woens dag 1 augustus a.s. in de dekenale kerk St. Petrus Banden te Venray de priesterwijding toedienen aan de volgende Fraters van de Orde der Ongeschoeide Karmelieten van de Smakt-Venray: Anastasius a Jesu (Martens) uit Meerssen, Be- nedictus a Cruce (Sax) uit Greven- bicht, Innocentius a Matre Dei (Scheepers) uit Zevenaar en Illigius a S. Joseph (Willems) uit Geleen. PATRONAAT Zaterdagavond is er patronaat. We wachten nog altijd op jongens boven de 14 jaar die in Augustus een hele week op bivak willen gaan in Zuid-Limburg. Zondagmorgen is er geen patro naat wegens dé turnfeesten. Dinsdagavond om 7 uur is er trainen voor de jongens die in Augustus meedoen met de twee daagse wandelwedstrijd voor de jeugd die in Venray georganiseerd wordt. Bijeenkomst bij het patro naat, ook de volgende Dinsdagen. Dames, waarop wacht U nog? Op 24, 25 en 26 juli kunt U op „Jerusalem" een soort retraite voor gehuwde dames meemaken, „bezin ningsdagen" zouden we ze beter kunnen noemen. De kosten zijn maar weinig in vergelijking met wat U er voor terugkrijgt. Waar om wacht U nog zo lang met U op te geven Voorlopig is er geen gelegenheid meer om op zo gemak kelijke wijze zulke dagen mee te maken. Maar ik moet toch ook thuis voor het eten zorgen, zult U zeg gen. Maar om half 5 is het elke dag al afgelopen en dan hebt U nog genoeg tijd om voor het eten te gaan zorgen. Neemt dus een besluit, en zegt niet: ik heb geen tijd. De tijd die U hiervoor vrij moet maken, zal veel kunnen bijdragen tot het geluk van U zelf en Uw gezin. Geeft U dus in het begin van de komende week op bij de parochie geestelijkheid o:f wel bij een van de dames van het bestuur van de Christelijke Moeders, Derde Orde of K.£.V. waarvan de vorige weken reeds de namen en adressen werden vermeld. Inspectie N.R.S. Bij de gehouden zomer-inspectie door het Nederlands Rundvee Stam boek, werden in het gebied van de hieronder genoemde fokvereni- gingen de daarbij vermelde aan tallen koeien ingeschreven: Wanssum Blitterswijk 1 K.S. 18 S 3 R. Geijsteren 2 K.S. Oostrum 1 K.S. 14 S. 2 R. Oirlo-Castenray 11 S. 6 R. Smakt 4 S. 1 R. Merselo 1 K.S. 21 S. 7 R. Ysselsteyn 22 S. 18 R. Venray-Heide- Leunen-Veulen 1 K.S. 32 S. 15 R. Totaal 6 K.S. 122 S. 52 R. Voorts werd van de veehouder H. Dinghs te Castenray nog inge schreven de stier Jumbo V.B.J. met b-. Ouden van dagen op reis Maandag hebben onze bejaarden hun jaarlijks uitstapje gemaakt, ditmaal naar het zuiden van Lim-, burh. Twee bussen vervoerden ruim 80 oudjes, die ondanks het minder prettige weer later op de dag genoten hebben. Een bezoek werd gebracht aan de voornaamste bezienswaardigheden van Zuid-Limburg en de stemming was en bleef oppeibest. Een krasse jager. De bekende 88-jarige jager Jaco bus Reijnders uit Leunen, heeft thans zijn 51e jachtakte aange vraagd en is dus nog niet van plan zijn geweer te laten rusten. Wie doet het hem na Mgr. Lemmens op ziekentriduum Woensdag a.s. zal Vader Bisschop zijn „traditioneel" bezoek brengen aan het Venrayse ziekentriduum. Hij zal het H. Misoffer in de kapel opdragen. Op reis! Vandaag gaan de Jonge Boeren van Merselo op bezoek naar een proefboerderij te Oirschot en vandaar zal nog Antwerpen bezocht worden. Toch nog terecht Onze vroegere kapelaan Linssen, pastoor te Broekhuizenvorst en Velden, had bij de evacuatie in 1944 een kistje met klein zilvergeld in de grond verstopt. Na terugkeer was dit niet meer te vinden. Thans is dit echter gevonden bij grond werken voor nieuwbouw. Openbar© TV in Venlo Na verschillende andere Limburg se gemeenten beraamt thans ook Venlo plannen om de televisiever toningen in openbare gelegenheden aan bepaalde voorschriften te onder werpen. Alle Venlose kasteleins heb ben een schrijven ontvangen van het commissariaat van politie, waarin hen er op gewezen wordt, dat zij ingevolge de Algemene Politieverordening verplicht zijn een televisietoestel, dat in een verlof- of vergunningslokaliteit staat, op het bureau van politie aan te geven. Deze aanmelding moet voor 20 juli plaats hebben. Vijftig gestolen Duitse auto's naar Nederland gesmokkeld In het Gelderse grensplaats je Dinxperlo zijn een vader met zijn twee zoons gearresteerd. Met de arrestanten, waarop de politie|eerder de hand legde in Arnhem en Barne- veld, zijn de voornaamste schakels verbroken in een smokkelkomplot, dat naar schatting vijftig in Duits land gestolen auto's klandestien naar Nederland bracht. Elf van deze wagens zijn al achterhaald. 3 pCt. meer loon in de bouwvakken De regering heeft een loonsver hoging van drie procent voor de bouwvakarbeiders goedgekeurd. Verder worden enkele sociale ver beteringen van kracht. De loons verhoging mag in de bouwprijzen worden doorberekend. Uiteraard mag deze verhoging slechts op de rechtens geldende lonen worden gegeven. De verhoging met 3 procent van de rechtens geldende lonen betreft de burgerlijke en utiliteitsbouw, de water-, spoor- en wegenbouw, het straatmakersbedrijf, het „zwarte korps", de Noord-Oostpolder en het heidebedrijf. S.V.V.-nieuws Heden Zaterdagavond krijgen we een wedstrijd van het eerste elftal van SVV tegen het tweede van PSV nogwel de kampioen van de reser ve afdeling betaald voetbal. Men gaat er dus nogal aan. De opstelling zal natuurlijk weer de nodige veranderingen hebben ondergaan, want de wedstrijd van Zondag j.l. tegen de Nijmeegse ploeg, waarvan we met liefst 84 verloren, toonde wel aan, dat de achterhoede een tikkeltje anders moet worden. Verder heeft men voor Woensdag een wedstrijd tegeneen goed elftal van de luchtmacht op het program ma staan, zodat het wel duidelijk is, dat met alle macht proeven worden genomen voor het nieuwe seizoen. Het tweede sloot Zondag de com petitie met een overwinning op Wilhelmina 2. We verleenden zelfs zoveel service bij die wedstrijd, dat we onze twee reserves maar aan Wilhelmina uitleenden, die van de 5 tegen goals er nog liefst 3 voor hun rekening namen. Venray wist er echter 6 goals tegenover te zet ten, zodat een goede overwinning het eindsignaal van deze competitie werd. P.D.V. DE ZWALUW Morgen alweer de laatste vlucht voor oude en jarige duiven. Zo'ii slecht vliegweer als dit jaar heb ben we nog maar zelden meege maakt. Hopelijk treft de jonge garde het beter. Op de laatste vlucht van de eerste tour kregen we met veel moeite nog 22 duiven aan de start. Deze werden te Limoges gelost om 5.45 uur. De eerste prijs viel 's avonds om 6.51.21 uur. De laatste 7-46-34 u. Afstand 722 km. 1 P. en J. Hendriks, 2 Joh. Jans sen, 3 A. v.d. Munckhof, 4 de Riet, 5 Servio, 6 H. Arts Zn. De kampioenschappen voor deze tour werden behaald door: le A. v.d. Munckhof met 317452, 2e Orleans, 4e Salbris, 4 Chateau- roux, 3e Limoges. 768 punten. 2 P. en J. Hendriks met 843816 25e Orleans, 14e Salbris, le Chateau- roux, le Limoges. 740 punten. 3 H. Arts Zn. met 181619, 33e Salbris, 6e Chateauroux, 6e Limo ges. 550 punten. Aan deze kampioenen onze har telijke gelukwensen. Hedenavond van 6—8 inkorven van jonge duiven voor Eisden. RECTORAAT SMAKT 8e Zondag na Pinksteren, 6.30 lm Johan Jans en Jacob Bouten, 7.30 Jan Zeegers, 10 u. hoogmis v. wel doeners en hun intenties, 3 u. lof en oefening t.e.v. St. Jozef. Maandag, feest O.L. Vr. vd. berg Carmel, 6.30 lm. vr. Gommans-vd. Ven, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr. vd. berg Carmel. Dinsdag 6.30 lm. v. geest, en tijd. welzijn v. gezin, 7.30 voor algehele genezing van een zieke. Woensdag 6.30 lm. t.e.v. St Jozef 7.30 v. overl. fam. Keursten-Assel- berghs. Donderdag 6.30 lm. Johan Jans en Jacob Bouten, 7.30 vd. meest verlaten zielen. Vrijdag 6.30 lm. overl. ouders en fam., 7.30 verkr. gunsten. Zaterdag 6.30 lm. t.e.v. onbevlekt Hart v. Maria, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr. vd. berg Carmel, 5 7.30 biechten, 7.30 Marialof. RECTORAAT VEULEN 8e Zondag na Pinksteren: 7 u. H. Communie; 7.30 lm tot int.; 10 uur hoogmis als jaarget. voor Jan vd. Goor; 2.30 lof, waarna H. Familie vd. mannen en jongens. Maandag: 7.30 lm v. vr. Heidens. Dinsdag: 7.30 lm v. vr. Cremers. Woensdag: 7.30 best. gez. jaarget. v. vr. Hendriks. Donderdag: 7.30 lm v. overl. fam. Reintjes Lemmen. Vrijdag: 7.30 lm v. vr. Jacobs. Zaterdag; 7.30 lm t.e.v. O.L.Vr. Sterre der Zee tot int.; biechten van 6—7 u.; 8 u. lof t.e.v. Maria. Accolieten: Wim Clephas en Clèven Martin. Katechismus: klas 1 en 2 Her haling; klas 3 en 4 Herhaling; klas 5, 6 en 7 les 62—63. Kerkpoetsen: Annie Spreeuwen- berg en Lien Cremers. van 6 t/m 12 juli 1956 GEBOREN: Lucassen Pierre, Leunen K 14 Peeters Jean, Deken Thielenstr. 11 Rutten Catharina, Wilhelminastr. 37 Vollenberg Josephina, Oirlo F 28 Ewalts Peter, Langstraat 7 Verhoeven Elisabeth, Bergen v.d. Velde Frangois, Leunseweg 10a SchamineeLeonardus, SpurktB19a Janssen Johanna, Hoenderstraat 2 Maas Leonardus, Oostrum C 41a OVERLEDEN: Janssen Peter P., weduwnaar van Emonts M., 77 jr, Castenray G 28 Gerrits Lambertus, 15 dagen te Vierlingsbeek. ONDERTROUWD: Rutten Loduvicus, 26 jr, onder wijzer, Oostrum C 70a en Janssen Maria, 25 jr, Langeweg 44. van Aerts Leonardus, 27 jr, landb. te Broekhuizen en Jacobs Helena, 29 jr, Scheide I 18. van den Broek Jacobus, 30 jr, bankw. te Boxmeer en Cremers Maria, 30 jr, Steegsbroek I 16. Fronik Wilhelmus, 23 jr, verw.- monteur te Vleuten-De Meern en van Ingen Engelina, 20 jr, Prinses Irenestraat 3. Weijers Cornelis, 30 jr, verpleger, Stationsweg 32 en Verhaegh Maria, 22 jr, Landweertweg 44. van Els Jozef, 23 jr, timmerman, Wanssum en Janssen Gertruda, 22 jaar, Langeweg 29. GETROUWD: Wismans Martinus, 26 jr, landb., en Strijbos Petronella, 23 jr, beiden te Venray, de Mulder Johannes, 29 jr, email leerder, te Venlo en Reijnders Elisa beth, 26 jr, te Venray. GEBOREN Frederika Catharina Josephina dochter van H. VOLLEBERGH M. VOLLEBERGH— VAN EIJK Thombury, Australia, 2 juli 1956. Tot onze diepe droefheid over deed plotseling te Goch (D.) in de ouderdom van 41 jaren, onze geliefde dochter, zuster, schoon zuster en tante echtgenote van Heinrich Peeters De bégrafenis heeft plaats ge had woensdag 11 juli te Goch. Namens de familie, I J. VERSTEEGEN-PEETERS St. Jozefslaan 22 Eindhoven-Tongelre Elly Maassen Ad Hirdes geven kennis van kun voorgenomen huwelijk waarvan de inzegening plaats heeft op dinsdag 17 juli om 10 uur in de parochiekerk S.Petrus Banden te Venray. Venray, Langeweg 57 Venlo, Begijnengang 15 DagadresLangeweg 57, Venray Receptie 1.30—3 uur Toekomstig adres: Sloot 38, Venlo ONDERTROUWD: welijksinzegening dinsdag 24 juli .om 10 uur in de Rectoraatskerk Ö.rL. Vrouw van Zeven Smarten te Venray. R.eceptie van 12 u. San Damlano Toekomstig adres: Marnixstraat 117, Haarlem. van 16 juli ioi 6 augustus Waarneming spreekuur dagelijks om 2 uur, behalve Zaterdags. Spoedvisites plaatselijke doktoren. op zondag 12 augustus De reis gaat via de mooiste streken van ons land naar Amsterdam. Vertrek vanaf Paterskerk om 6.30 uur. De H. Mis voor de deelnemers is om 6 uur in de Paterskerk. Reis kosten f 8.per persoon. Deze te voldoen voor 1 augustus bij het secretariaat Leunseweg lOg. Liefhebbers voor de trip kunnen zich daar ook nog opgeven. Dinsdagavond 8 uur bijeenkomst in café Kemps voor het oprichten van een Thea, Martin en Albert van den Broek danken hartelijk voor de belang stelling welke werd getoond bij hun eerste verjaardag. Voor de belangstelling betoond bij mijn 25-jarig ambtsjubilé, zeg ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank. Oranjestraat 28 H.H. werknemers loodgieters, fitters en rijwielherstellers worden verzocht de vacantiezegel- boekjes in te leveren maandag 16 juli tussen 7 en 9 uur bij POELS' Rijwielhandel, Grotestraat 26. Premiebetaling zondag 15 juli na de Hoogmis, in de zaal te Lëunen. Premie 0.75 Pinken de helft. Het Bestuur 10 kg. 1 1.10, 25 kg. f 2.50 Valckx, Boshuizen GEVRAAGD voor terstond Bakkerij Verheijen, Oostrum. GEVRAAGD hulp voor oogstwerkzaamheden M. Goumans, Akkerweg 2, Venray GEVRAAGD per 1 September voor halve of hele dagen v.d. Heuvel, Kempweg 4 Voor direct gevraagd: J. Theuws, Jan Hensenstraat 16 vraagt Opgave t.e.m. 22 juli bij de secre taris. GEVRAAGD: voor direct J. Coenen-Houtackers blijders(sters) EEN GOEDE BREUKBAND maakt U tot een geheel ander men* U leeft en beweegt U weer als leder ander - elk werk kunt U weer gemakkelijk doen. Pro-' fileert van de meest 'moderne vinding. Komt eens vrijblijvend/met ons praten. VENRAY Fa. J. Neeteson, Grote straat 9B, zaterdag 21 juli 1012 WEERT: Fa. Jansen-Colaris, Lang- str. 6, zaterdag 21 juli 2—4. Te koop partij biggen L. Poels-Philipsen, Handrik-Merselo Te koop 25 are rogge in 2 percelen v.d. Broek, Vlakwaterweg L 76 Te koop 2 drachtige vaarzen Godfr. Phllipsen, Zandhoek-Oirlo Te koop 4 tomen biggen en guste zeug J. Hulshof, Paardekopweg 6, Veulen Te koop partij zware biggen Th. Jacobs, Castenray G12, tel. 201 Te koop in 't centrum van Venray, direct te aanvaarden. Brieven onder no. 100 bureau vqtn dit blad. Te koop dorskastbinder Lister motor 7 pk en 5voets graanbinder H. Arts, Zwartwater N 15, Merselo Te koop toom biggen en hoogdr. JvR zeug H. Jenniskens, Pascherhoeve, tel. 282, Ysselsteyn. TE KOOP toom biggen G. Linskens, E 30 Oirlo Te koop guste schot J. M. Michels, Merselo M 114a Te koop nieuwe aardappelen en zoete lupinen H. Verheijen, D 32 Oostrum Te koop nieuwe aardappelen A. Lensen-Heesen, Veltum TE KOOP partij biggen P. Goumans, K 41 Brienshoek Te koop flinke partij biggen Loenen-Verschuuren, K 44 Leunen Te koop toom biggen M. Hagens, Veulen H 20 Te koop partij biggen Spierings, Oirlo Te koop 4 beste biggen Pelzer, Veltum L 82 Te koop Hkêféeh H. Linders, Vellum L 11 Te koop 3 zware biggen (borgen) wit fornuis (Rheinland) M. Jenniskens, Steeg K 70, tel. 917 Volgende week kersen te koop Veltum L 12 Te koop 400 gemerkte W.L. hennen 3 maanden oud P. Veldpaus, Noordkant, St Anthonis direct te aanvaarden Stationsweg 19 Te koop 100 pullen R.I.R. 4 mnd. J. Crienen, Heidse Peel weg 8, Ysselsteyn Klnder-meisjesfiets vermist Terug te bezorgen Custers Meu bilering, Stationsweg 3. Te koop toom biggen W. Claes, Heide. TE KOOP partij biggen H. Willems-van Meijel, Weverslo Te koop wegens plaatsgebrek 3 tweedehands bromfietsen aan spotprijs De Rijwielkoning, Patersstraat 24 Te koop keukenkast, onderkast met terrasso- blad, tafel met insteekblad en vijf keukenstoelen v.d. Hoek, St. Anna, Smakterweg Te koop 6 biggen W. Claessens, Overbroek Te koop partij biggen L. Janssen, Veulen Te koop pas gekalfde koe J. Poels-Bouten, M 85 Weverslo Te koop wegens verhuizing fornuis, kachel, wasketel, diverse meubelen Kruisstraat 1 V ele prujr f Hkele Pr%r hier' Zie etalaj, kijke fa- %uwels Hofstraa:; Julla Vrijdag! 9 unr V«t bij o iedenasdaga iedeninderdai H L. Heden aan^ten jjfrverhi

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2