servies Esso Land- en Tuinbouwschool Bezoekt zondag 15 (uti de gtote 'tuinfeesten te (Deniay 4let ü&aUnlvuU Balatum Fornnizen voor gas Zorgt bijtijds Koffie- Thee- en Eet- Verf en Behang 4jet UQacenhuis begrafenissen Ook opbouwserviezen Elke Maandag biggen-, t.b.c.-vrij vee- en kramerijen-markt. BEKENDMAKING De naam Esso is een waarborg GA NU OOK NAAR EDAH KASTEEL-SLASAUS van edele huize y Toelatings-examen „St. Martinus" Venray Het Warenhuis Extra geur, extra smaak! Douwe Egberts Meer dan 1000 deelnemers Aanvang 3 uur Terrein Oostsingel Tafelzeil Plastic Cocoslopers Karpetten Matten Trap- en ganglopers Boorband Chinamatten Enorme keuze. Lage prijzen Hofstraat 10 Telefoon 566 uw adres: Reistassen Koffers Tassen v. militairen Handtassen Boodschaptassen Badtassen Toilettassen alle reisbenodigdheden vindt U in. HET WARENHUIS fa. Tii.Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 Algehele regeling en verzorging van Tevens plaatsing van le-2e-3e klas COMPLETE ROUWKAMER 1$ey!ia(enU<>n(letH. j. Qoumaits Telet. 592 VERLOREN een gouden sierspeld T.b.t.t.b. bij G. Verstegen, Overloonseweg 31 voor een mooi en toch goedkoop Alle porcelein, glas, aardewerk en huishoudelijke artikelen. Vrijdags tot 9 uur nm. geopend. Alles wordt bezorgd fa. Th. Pouwels Zn. Bel 566 Hofstraat 10 De burgemeester der gemeente Venray brengt hierbij ter open bare kennis dat met ingang van 9 juli 1956, gedurende dertig dagen mitsdien tot 9 augustus 1956, ter gemeente-secretarie afdeling I, kos teloos voor eenieder ter inzage zijn gelegd het door de raad bij zijn besluit van 29 juni 1956, no. 465, voorlopig goedgekeurde plan tot onteigening van percelen en perceelsgedeelten benodigd voor de ver wezenlijking van het uitbreidingsplan aanwijzende de bestemming in onderdelen voor de kern „Oostrum" met al de daarbij behorende stukken, nl. a. een uitgewerkt plan met uitvoerige kaarten en grondtekenin- gen, waarop de te onteigenen percelen en perceelsgedeelten zijn aan gegeven, met vermelding hunner kadastrale nummers b. een lijst van de kadastrale nummers der te onteigenen per celen en perceelsgedeelten, met vermelding van de grootte volgens de registers van het kadaster van elk dier percelen en van de grootte van het te onteigenen deel, indien niet het gehele perceel wordt ont eigend en van de namen van de eigenaars en mede-eigenaren van elk dier percelen volgens de regislers van het kadaster c. een lijst van te onteigenen zakelijke rechten, anders dan erf dienstbaarheden met vermelding van de kadastrale nummers van de percelen welke met dat recht zijn bezwaard en met de namen van de rechthebbenden en mede-rechthebbenden daarvan volgens de registers van het kadaster. Binnen veertien dagen na het verstrijken van de evenbedoelde termijn dus tot uiterlijk 23 augustus 1956 kunnen belanghebbenden hun bezwaren schriftelijk ter kennis van het gemeentebestuur brengen. Venray, 7 iuH 1956. De burgemeester voornoemd, A. H. M. JANSSEN Waarom zoudt U andere brand stoffen en smeermiddelen nemen, als U Esso kunt krijgen Het wetenschappelijk onderzoek in de laboratoria van dit grootste olieconcern ter wereld is Uw ga rantie voor produkten, die aan de allerhoogste eisen voldoen. Alle inlichtingen gratis adviezen Esso tractorpetroleum en dieselolie Esso smeeroliën en vetten Esso Rust Ban (voorkomt roesten) G. Vissers, Herstraat 23 - HORST - Tel. 04709-422 Op elke volle gulden aan waren* kunt u voort aan voor 5 cent een dubbelgeld - zegel kopen. "Enkole artikelgroepen uitgezonderd Plak uw dubbelgeld-zegels in een dubbelgeld-spaar- boekje tot het boekje VOL is (100 zegels). Lever uw VOL dubbelgeld- spaarboekje bij EDAH in enu ontvangt géén 100x5 cent f 5,- maar 10,-. Dubbel-geld dus. EDAH verdubbelt elk zó gespaard bedrag ook al zou het 1000 gulden zijn. En profiteer bovendien van P^^9voordeelbrengende weekreclame. van 94 voor 69 p. grote fles en recht op Dubbelgeld-zegels Voor het toelatings-examen aan bovengenoemde school worden alle leerlingen die zich opgegeven hebben verwacht op maandag 9 juli a.s. 's namiddags half 2. Ook zij die zich nog niet opgegeven hebben kunnen dan komen. Toelatingseis 7e klas of niet meer leerplichtig. Het Hoofd der School: P. J. GERRITS Voor het van ouds bekende adres: fa. Th. Poiiwels Zn. Hofstraat 10 Telefoon 566 De fijne kwaliteit wordt extra beschermd door een speciale aluminium bin- nenverpakking! Juist in de zomer heeft U zo'n genot van de extra geur, de extra smaak, waar mee Pickwick thee U verrast. Op zomerse dagen is er geen ver kwikkender drank! Ceylon Melange 108 cl. Engelse Melange 94 cl. Pickwick Theezakjes doosje van 20 stuks 98 cf„ doosje van 10 stuks 5ö et. de fijne Engelse Melange

Peel en Maas | 1956 | | pagina 4