Inconé Wonder-aaiei Thomasser SOU Gymnasium 1.(1 Het WarerW G. Peeters-Janssen VéGé kruidenier Kruisweg in St. Petros Banden JVoord-Limborgse paardeofokdag te Horst ijke Stand Venray Peter Jell. Corn. Thijssen J. Lamers Bij ons vertrek F. v.d. Mortel-Relou K.A.B. Venray K.A.B. Venray K.A.V. bonboekje 840«r levensmiddelen of tabafcar Alle Sola-artibU een pand Ford Prefect 1' Joh. Cae netme Slagerjl C Joh.Üae OPENING van de eerste zelfbedieningswinkel te VENRAY. A.s. woensdag om 3 uur openen wij"' onze zelfbedieningszaak in kruidenierswaren. Na de opening is er gelegenheid om onze nieuwe zaak te bezichtigen, waartoe wij U gaarne uitnodigen. De verkoop in onze nieuwe zaak begint a.s. donderdag om 9 uur. Niet meer wachten U zoekt zelf uit wat U wilt heb ben U bent vrij om te kopen wat U wilt Profiteer van de extra aanbiedin gen uit onze openingsfolder. Pastoor Ruttenstraat VENRAY van een atelier een klas onder werktijd door dus met behoud van loon deze lessen volgt. Hier in Venray wordt momenteel die mogelijkheid onderzocht en overleg gepleegd met de directies van die ondernemingen, die daarvoor in aanmerking komen. De avondschool is een driejarige cursus, die twee maal per week les geeft, en dan alleen in de maanden September tot April. Op die scholen wordt dan onder wijs gegeven in de volgende vak ken: godsdienst, opvoedkunde, medische raad, kinderverzorging, ziekenverzorging, naaien, koken, gymnastiek, zang en muziek, smaakontwikkeling, woninginrich ting en sociale wetgeving. Hiervoor komen allemaal aparte leraren en leraressen, zodat dus de leerlingen een behoorlijke vorming gegeven wordt. Bovendien worden voor de leerlingen van de avondschool in de zomermaanden verschillende acties ondernomen. Een Mater Amabilisleidster, wier taak het is het contact tussen meisjes, school en ouders in stand te houden en te verstevigen, zal dan met de meisjes samen verschillende clubs vormen, die vooral op het terrein van de ontspanning voor de nodige afwis seling zorgen. Voorlichtingsavond Men kan van een meisje van 17 jaar en ouder verwachten, dat zij nadenkt en zich afvraagt of ze met al de kennis, die ze op school en elders heeft verworven nu feitelijk wel het volle leven, zoals men dat noemt, in kan gaan. Als zulk een meisje eerlijk is tegen over haar zelf, dan zal dikwijls de conclusie zijn: neen, aan mijn vorming ontbreekt nog veel. Dat is niet erg, mits men dan ook maar öe moeite doet om die vorming te krijgen, om dat gebrek op te heffen, ïn de Mater Amabilisschool heeft men daartoe bij uitstek schitterende gelegenheid, die het offer van twee avonden per week inderdaad ten volle waard is. En daarom zal ieder meisje, (behalve de boerenmeisjes, die de 2-jarige landbouwhuishoudcursus volgen, waar ongeveer dezelfde vorming wordt gegeven) niet ont breken op de voorlichtingsavond, welke volgende week Woensdag in café Prinsenhof gegeven wordt. Men behoeft niet bang te zijn voor een saaie avond met veel geleerde speeches. Integendeel daar zal in een gezellige bijeenkomst kort en krachtig liet werk van de school worden uitgelegd en kan iedereen daarover vragen stellen. Men zal daarvoor een persoon lijke uitnodiging ontvangen, maar ook zij, die deze niet krijgen het adressenmateriaal is niet volledig zijn hartelijk welkom. Het bestuur van deze school, dat bestaat uit mevr. de Kroon-Koks, voorzitster, mevr. Pijls-Drenth, secretaresse, de heer J. vd. Heuvel, penningmeester, kapelaan v. Leipzig, moderator en de H.E. heer Deken, burgemeester Janssen, mevr. Bou ten, mej. Driessen, mej. Koenen, mej. Raedts en de heer W. Peeters, als leden, verwacht op deze avond een grote belangstelling. Het be stuur hoopt, dat het vele werk, dat is moeten verzet worden om deze school in Venray te krijgen, ge waardeerd zal worden door de Venrayse meisjes van 17 jaar en ouder, voor wie de vorming, door dit onderwijs te geven, veel kan bijdragen tot een mooie toekomst en een gelukkig leven. Nieuws uit Venray en Omgeving GBOENE KRUIS DONDERDAG 12 juli Consultatiebureau voor zuigelingen uit de Kom Rijkspostspaarbank Aan het postkantoor Venray en de daaronder ressorterende post- inriclitingen werd gedurende de maand juni ontvangen f 102.327.66 en uitbetaald f 66.641.95. Geslaagd Bij de te 's Hertogenbosch gehou den examens door de Koninklijke Nederlandse Zuivelbond te Den Haag slaagden: J. Boormans te Leunen voor het diploma Bacteriologisch Onderzoek Zuivelproducten. J. van Osch te Venray voor het diploma Consumptiemelkbereider. De geslaagden werden voor deze examens theoretisch opgeleid door de Zuivelbond te Roermond. Hun practische opleiding genoten zij aan de Coöp. Zuivelfabriek „Ven ray", alwaar zij werkzaam zijn. Te Arnhem slaagde J. Verbeek Eindstraat voor bouwk. opzichter tekenaar (le deel). Te Tilburg slaagden voor het diploma typen de dames G. M. Bongerdman en M. P. Janssen en de heer F. Schellen. Voor het diploma stenografie mej. C. M. W. Janssen. Voor het diploma Gymnasium slaagden op het Gymnasium I.C. alhier de heren: G. Arts, Merselo; W. Gielen, Swolgen; J. de Koek, Cuijk; E. Rongen, America en L. Verheijen, Sevenum. Te Nijmegen slaagde voor medisch-analyste, mej. Oda Voesten. De belangstellenden hebben in onze Parochiekerk de schetsen van de nieuwe Staties kunnen bezich tigen. Over 't algemeen schijnen ze wel in de smaak te vallen. Maar de finantiën zijn nog niet bij elkaar. Daarom heeft 't Comité een fancy-fair op touw gezet. Deze zal worden gehouden op 't terrein van de Ambachtsschool op 15, 18 en 19 Augustus a.s. Zitdag Katholieke Limburgse Emigratie-stichting Door de directeur van de Kath. Limb. Emigratie Stichting of een zijner plaatsvervangers zal op Woensdag 11 Juli 1956 van 14 tot 17 uur nam. zitdag houden in hotel de Zwaan, alhier. PATRONAAT De grotere jongens schijnen vo rige week niet goed in „Peel en Maas" gelezen te hebben, dat nl. in het zomerseizoen alléén Zaterdag avond van half 8 tot half 10 pa tronaat is voor de jongens boven de 14 jaar, of die dit jaar nog 14 jaar moeten worden. Kom nu, Zaterdagavond, op het patronaat en kom op tijd, dan kun nen we afspreken om een volley club op te richten, om Zondagmid dag te spelen. En ook kun je dan opgeven als je mee wilt doen met de grote tocht en het bivak in Zuid-Limburg van 1926 Aug. Voor de jongstenis het patronaat Zondagmorgen van 10 tot 12 uur. Tentoonstelling B.L.O. We wijzen U op de tentoonstel ling van handwerken en handen arbeid van de leerlingen der B.L.O. school „St. Joseph", die volgende week op Maandag, Dinsdag en Woensdag wordt gehouden. Men kan daar heel opmerkelijke staaltjes vinden en men zal ver baasd staan over de resultaten, die het onderwijzend personeel wist te bereiken. Een goede kennismaking met het werk der B.L.O.-school is dit on tegenzeggelijk. Opper Dijckman naar Echt Op 15 juli a.s. zal opperwacht meester Dijckman naar Echt ver trekken na een verblijf van 13 jaren te Oostrum. Node ziet Oostrum hem vertrekken, daar hij zich in deze vele jaren heeft doen kennen als een vertrouwensman. GEVONDEN VOORWERPEN Rubber handvat, tasje inh. toilet- art., rijwieltas met inhoud, Politie bureau; zwarte portemonnaie, Jan sen, Overloonsewegl4; kinderfietsje Akerboom, Eindstraat; zakdoek, kinder jasje en pantoffel, Politie bureau; damesspeld, van Kempen, Past. Ruttenstraat 2; combinatie tang, Vorst, secretaris; muntbiljet, Noy, Langeweg 50; rode portemon naie met inhoud, van Hoof, Lang straat 21; klein zwart, hondje, H. Clephas, Schoolstraat 13; rode auto ped, Rumph, Pr. Bernhardstraat 53; bruine boodschaptas met inhoud, Bonants D 8c, Oostrum: halssnoer met imitatieparels, Swuste, Kemp- weg; groene step, van Opbergen, Markt; armband, Deckers, Hoender straat 24; Lourdes rozenkrans, J. v. Meijel, Leunen K 32; zwartlederen motorhandschoen, Litjens, Oude Oostr.weg 28; vulpen, P.Cox, Steegs- broek I 14; vulpen (rood zwart), Manders, Hoenderstr. 54; zwarte motorbroek, de Bruijn, Fr. Michels- straat 5. Maria-Congregatie Zondagmiddag om 2 uur kleine Congregatie in de kapel van Jeru salem voor alle meisjes vanaf de plechtige H. Communie tot 17 jaar. Mogen degenen, die door hun plechtige opdracht zich vrijwillig verbonden hebben, ook hun ere woord houden en trouw de oefe ningen van de Marla-Congregatie bijven bijwonen. Zij, die nog geen lid zijn en 8 December aangenomen willen wor den, kunnen zich na de Congregatie opgeven bij een van de bestuurs leden. Alleen zij, die vanaf heden regel matig de oefeningen bijwonen wor den 8 December in de Maria-Con gregatie aangenomen. Zilveren priesterfeest Het zilveren priesterfeest van de H.E. Heer Deken Loonen, werd Donderdag gevierd op de Ursula- meisjesscholen. In de aula van Jerusalem werd de jubilaris toe gezongen, terwijl ook declamaties en toneelstukjes werden opgevoerd. Jagersvereniging Venray heeft een jagersvereni- ging gekregen onder de naam St. Hubertus. De bestuursfuncties werden als volgt verdeeld: J. Janssen, voorz.; J. van Dijck, Ysselsteyn, secr. en de heer van Arssen te Oirlo, pen ningmeester. De vereniging telt thans reeds 50 leden. Binnenbrand Maandag werd de brandweer ge alarmeerd voor een binnenbrandje in een timmerwerkplaats. Met ver eende krachten was dit begin van brand spoedig geblust, zodat de materiële schade gering bleef. Politiehonden kampioenschappen De Kon. Ned, politiehondenver eniging „De Verdediger", afd. Ven ray, organiseert Zondag de nationale kampioenschappen voor politie honden, op het terrein bij de Inalfa- fabrieken. De kampioen van Neder land en de districtskampioen van Brabant, nemen hieraan deel met de meest uilgelezen honden van Nederland, die hier zullen kampen om de hoogste plaats. Deze wedstrijden zijn voor ieder een vrij toegankelijk. Dressuren de gehele dag. Auto-ongeluk Maandagavond slipte in de bocht op de Wanssumseweg te Oostrum, de volkswagenrijder V. uit Venray, waarbij de wagen ettelijke malen over de kop sloeg. De wagen werd daarbij behoorlijk vernield, maar de bestuurder, die door hulpvaardige inwoners bevrijd werd, liep geen letsel op. Publieke verkoop. Woensdag werd te Oostrum pu bliek verkocht voor de familie Ver heijen een huis met erf, tuin en bergplaats, groot 57.75 aren aan de Stationsweg te Oostrum. Eigenaar werd de heer P. J. Moorrees te Oostrum voor de som van f 15.900. nende competitie kwam hij te staan tegen de heer J. Peeters, de kam pioen van 1955, die hij in twee beslissingswedstrijden wist te ver slaan. Op Dinsdag 10 Juli zal in Horst weer de traditionele paardenschouw zijn, op het terrein aan de Ven rayse weg. Al gaat de mechanisatie van het landbouwbedrijf met rasse schreden vooruit en zijn vele publicaties in landbouw-vakbladen aan dit onder werp gewijd, toch blijkt al langer hoe meer, dat bij verantwoordde mechanisatie, ook de trekpaard fokkerij zijn plaats heus wel waard is. Is België, de bakermat voor het trekpaard in geheel Europa, voor Nederland is het Noord-Limburg, waar de boeren in onderlinge or ganisatie sinds jaren het beste fokmateriaal bijeen wisten te bren gen. Allereerst denken we dan aan het vaderpaard Nico van Melo, dat voor de paardenfokkerij in deze streken van zulk een doorslag gevende betekenis was. Daarnaast denken we de 4 kampioenhengsten, die thans in de stallen der Hengs ten-associatie nieuw bloed in onze fokkerij brengen. Twee Nederlandse en twee Bel gische kampioen-hengsten dekken per jaar 700 merries. En de resultaten mag men zien. Ook in de portemonaies der boeren. Zijn er niet al prijzen genoteerd voor de veulens van f 80Ó tot f 1200 en is al niet voor extra goede f 1500 tot f 2000 betaald Men zal het op deze paardenfok- dag wel merken. Want al is hij er niet voor bedoeld, toch heeft het samenkomen van al die „perdskels" uit alle provincies van ons land en uit het buitenland, waaronder vele Duitsers en Belgen, toch wel dege lijk een prijsvormend effect en is al menig keer een paard van eige naar verwisseld. We geloven, dat naast de asper gesteelt, en de kippenliouderij de paardenfokkerij nog van grote be tekenis is opLonze Noord-Limburgse boerderijen en dat dit zal onder streept worden door de grote be langstelling voor de Paardenfokdag, waarvoor dit jaar 300 paarden zijn ingeschreven. S.V.V.-nieuws SVV is met haar eerste elftal al aan het experimenteren geslagen. Zo zagen we j.l. Zondag in Boxtel, een nieuwe opstelling, die geduren de deze oefen-wedstrijd aardige dingen liet zien maar niet ver hinderen kon, dat we tegen deze veel sterkere ploeg met 6—3 het onderspit moesten delven. Zondag komt een oostelijke 2e klasser, nl. S.C.H. uit Nijmegen op bezoek en ook in deze wedstrijd komt een nieuwe opstelling. Voor voetballiefhebbers is het dus aan treden geblazen. Het 2e elftal gaat Zondag haar competitie besluiten met een wed strijd tegen Wilhelmina 3, een club, die tamelijk onderaan hangt en een wedstrijd die van geen belang is op de uiteindelijke rangschikking. Ser vio-wandelto ch t De tweede wandeltocht die de wandelclub van Huize Servatius, Servio, Zondag j.l. heeft georgani seerd, is een groot succes geworden ondanks de minder prettige weers omstandigheden. Bijna 600 wandelaars, waaronder 27 groepen, werden muzikaal uit geleide gedaan door Harmonie Euterpe, waarna de wandeling over resp. 15 en 30 km kon beginnen. De prijzen, die werden uitgereikt door de voorzitter van de Neder landse wandelbond Limburg waren als volgt: Senioren: le Hazewind, Nijmegen 77.4 p.; 2e Ons Genoegen, Schayk 76.1 p.; 3e Maurits Geleen 70.6 p.; 4e D.S.O. Blerick 69.6 p. Aspirant-senioren: le Jonge B. en T. Oostrum; 2e H.R.C. Afferden; 3e Vasco Bergen. Semi-militairen: le B.B. Hel mond; 2e Rode Kruis Maastricht. Junioren: le D.V.T. Roermond 73.5 p.; 2e Mattheusschool Venlo 72.4 p.; 3e Mequel Pro 68.1 p. Schaken De schaakclub Venray heeft haar nieuwe kampioen voor 1956, nl. de heer P. Rouvroye. Na een span- Het a.s. zomerfeest te Well Wegens een ongesteldheid is pater dr. A. Gerats niet in staat zondag a.s. te spreken tijdens het zorrierfeest, dat door de kring Noord-Limburg der K.A.B. en de Culturele Dienst der K.A.B. in samenwerking met alle andere sociale organisaties in Well wordt georganiseerd. In zijn plaats zal Luc. Geurts van de Culturele Dienst een lezing houden over cultuur en dorpsgemeenschap. Intussen vernamen wij nog, dat ook de boerenkapellen van Oostrun en Heijen hun bijdrage zullen leveren om het zomerfeest op te luisteren. Bezinningsdagen of retraite voor moeders op „Jerusalem" Dames, hebt U zich nog niet op gegeven voor deze 3 mooie dagen, nl. 24, 25 en 26 Juli, Dinsdag, Woens dag en Donderdag, van 's morgens 9 uur tot 's middags 5 uur? Het is niet vlak voor de kermis, maar 2 weken ervoor. De dames, die vorige jaren er aan deelnamen, zullen U kunnen vertellen hoe goed het bevallen was. „Na zulke dagen neem je weer met frisse moed de zorgen van het ge zin op je schouders". „Nu weet ik weer beter hoe ik met de grotere kinderen moet optrekken". „Ik heb in deze dagen heel veel gees telijke kracht opgedaan". „Het waren onbetaalbare dagen".Dit zijn zo de getuigenissen van moeders die het al eens meegemaakt hebben op „Jerusalem". Wacht niet te lang met U op te geven, (en of U een meisje nodig hebt om thuis op te passen) bij de parochiegeestelijkheid of bij een van de dames: Mevr. Bloemen, Stationsweg 5; Mevr. Pijls, Stationsweg 4; Mevr. Janssen, St Odastraat 23; Mevr. Wijnhoven J ulianasingel 39a en Mevr. Beerkens, Pr. Bernhard straat 26. Nieuwe blofeploeg Woensdag werd in de zaal van café-restaurant „De Burggraaf" wederom een nieuwe blokploeg geïnstalleerd, n.l. blokploeg VII, Venray. Deze nieuwe blokploeg staat onder leiding van de heren J. Arts en J. van Osch en heeft in grote lijnen als verzorgingsgebied o.a. de Maasheseweg-Willemstraat-St Oda- straat-Akkerweg-Landweert-Lull en het gedeelte van de Stationweg tegenover huize St Servatius. Voor het examen slaagden: blokhoofd: J. Arts; plv. blok hoofd: J. van Osch; blokbrandweer: M. van Houdt, J. Hoevenaars en W. Kelders; blokredder: H. vd. Laar, J. Kengen en J. Schwachöfer; blok EHBO: de dames M. Kelders, H. Barents, G. Thijssen en J. Thijssen; blokmelder: A. Kroon; sociale ver zorging: de dames A. Hanen en Chr. Thijssen. Volksconcert Zondag 8 juli zal de fanfare Ons Genoegen uit Oirlo een volksconcert geven op de Markt. Aanvang 8 uur. van 29 juni t/m 5 juli 1956 GEBOREN: de Kleijn Maria, Oostrum D 5a nw Martens Catharina, Schoolstraat 12 Bongers Albertus, Merselo M 99 Weijs Thomas, Veulen H 37 Driessen Arnold, te Bergen Aben Wilhelmina, Pr. Beatrixstr. 11 Kusters Antonius, Oirlo E 1 Weerts Henrica, Vierlingsbeek Poels Petronella, Merselo M 68 Pijpers Johannes, Wanssum Muijsers Mechelina, Moostdijk 3 Bouten Theodorus, Paardekopw. 30b Peeters Allegonda, Oirlo D 57 Kurvers Hendrika, Oirlo E 2 OVERLEDEN: Thijssen Peter J. C., echtgenoot van Jacobs P. M., 30 jr, tuinman, Gasstraat 14. ONDERTROUWD: Jans Hubertus J., 23 jr, bedrijfs leider pluimveeh. te Gemert en Litjens Huberta J. M., 26 jr, Maas heseweg 24. van de Pasch Herman A., 32 jr, landb. te Helden en Tacken Maria J. J„ 24 jr, Castenray G 22 GETROUWD: van den Einden Engelinus P., 27 jr, te Deurne en Peeters Maria L., 22 jr, te Venray. Koopmans Johannes F., 30 jr, bedrijfseconomisch beambte te Schaesberg en Min Maria C. G., 25 jr, verpleegster, Merseloseweg ADVERTENTIEN Voor de vele hartelijke blijken van belangstelling bij ons 25jarig hu welijksfeest, betuigen wij, ook na mens onze kinderen, hartelijk dank W. van Vegchel J. van Vegchel-Tissen Gasstraat 26a. Dinsdag 10 juli is onze zaak gesloten Banketbakkerij-Kokerij Y. G0UMANS Stationsstraat TE KOOP biggen Woltérs, Oostrum D 40 j_ Tot onze diepe droefheid I overleed heden, na een lang durige ziekte, voorzien van de H.H. Sacramenten der sterven den, onze innig geliefde Man, Vader, Zoon, Oom en Zwager, echtgenoot van Petronella Maria Jacobs in de leeftijd van 30 jaar. Wij bevelen de ziel van de dier bare overledene in Uwe god vruchtige gebeden aan. P. M. Thijssen-Jacobs Christiaan Familie Thijssen Familie Jacobs Venray, 1 Juli 1956. Gasstraat 14 De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis heeft plaats gehad op Woensdag 4 Juli om 9 uur in de Parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Voor de talrijke blijken van be langstelling, ondervonden bij mijn 25-jarig ambtsjubileum, zeg ik hierbij, ook namens vrouw en kin deren, hartelijk dank. verpleger op 13 juli a.s. zeggen wij familie, vrienden en bekenden hartelijk vaarwel. De leveranciers en allen die nog iets van de studenten te vorderen hebben, worden verzocht vóór of op 13 juli hun rekeningen in te dienen bij PATER ECONOOM Deelnemers aan de bedevaart naar Ommel kunnen zich alsnog opgeven bij C. Peeters, Willemsstraat 12, Venray, vóór 15 juli. Kosten per bus f 1.60 per persoon. Vertrek deelnemers aan de Kaderbijeenkomst te Well (zomerfeest) morgen zondag om 10 uur per fiets vanaf Grote Markt. Het Bestuur Zomerfeest te WELL zondag 8 juli 11 uur Hoogmis op het kasteelplein. Alle leden zijn welkom. Dinsdag 17 juli half 3 excursie naar Zuivelfabriek Venray Vertrek bij het gemeentehuis te 2.15 uur. Leden die willen gaan moeten dit opgeven vóór 12 juli bij een der bestuursleden. Het Bestuur VERLOREN blauwe kinder-overjas T.b.t.t.b. bij L. Sassen. Prinses Margrietstraat 9 VERLOREN in Ysselsteyn ol Veulen een opvouwbare vangkooi Tel. bericht 698 Leunen. Te koop 5 biggen H. Direks, Schelde K 106. Te koop toom biggen A. Camps-Willems, OostrumD17a Te koop partij biggen en nieuwe aardappelen J. Linders, Deurneseweg 12 Te koop electr. wasmachine met houten kuip, keus uit twee. Broekweg 8a. Te koop Butagaskookstel compleet en kolenhaardkachel Overloonseweg 7. Te koop 5 zware biggen G. Winnen, Overl.weg A 3. Te koop partij biggen P. Timmermans, Leunen K 57 Te koop g.o. lichtgrijze kinderwagen en wandelwagentje Adres bureau van dit blad. Te koop wegens aanschaf van Limagas compl. 2pt. Butagascomfoor W. Houwen, Overloonseweg 5 DEZE WEEK extra zware kwaliteit grasj^ flinke maat voor i|^ts Graslinnen p. meter 125 en Tevens krijgt degene die in het l$ts va 2 slopen van 5.20 AINrj 1 paar nylons van 9.60 j en 2 baddoeken Profiteert van deze gelegela zolang de voorraad stretófcj Vraag naar het Inconé bcnbo,kje ZELFSTANDIG PERSOJN in bezit van eigen wagen, zoekt voor rayon OostrabE Limburg een vertegenwoordiging in Brieven onder nr. 87 bureau van dit blad per stuk, per couvert, per etui.ptrcas in een enorm grote collectie viatr in fa. Th. Pouwels Zn, Hofstraat 10 Juliaasi Vrijdags tot 9 uur nm. geojoi Te koop nieuwe aardappelen H. Kleuskens-Kusters, Veltum. Te koop 3 jonge herdershonden P. Janssen, Castenray H 32. Te koop aardappelen Eersteling M. Voesten, Steeg K 76. Te huur of te koop gevraagd geschikt voor winkel in 't centrum van Venray. Brieven onder nr. 67 bureau van dit blad. Te koop van particulier, in goede staat zijnde wegens plaatsgebrek. J. Hermens, Sambeekseweg 10, Boxmeer. Inlichtingen bij Th. Kuijpers, Hoenderstraat 102, Venray. Te koof betonnenkippnh uitneembaar, ga. cc uitneenbas va J. yan Gffira Brc Te koop eetaarapf Binijeei IJs< Kind. Pouwels Sei Te koop tOOIDDigJ van Schjndel Velt Te koop witte kider hoog model, z#n. Langeweg 2&- Te koop partij zwre Wim Janssen,juli. Te koop partij biggen ingeënt tegen varkenspest. H. Philipsen, Laagh.weg A 12 Te koop 5 biggen J. Janssen, Veltum L 10. Te koop nieuwe aardappelen A. Pelzer, Veltum L 82. Te koop 2 tomen zware biggen A. Martens, Paardenkopweg 17 Ysselsteyn Wie bezorgt mij mijn verloren herenfiets terug Harry Poels, Hofstraat 14 Te koop partij biggen M. van Vegchel, Leunen K 36 Te koop vroege aardappelen Th. Rozijn, Lull C 45. Te koop aardbeien dagelijks vers L. Houwen, Geijsterseweg D 45 Te koop handwringer m. bok z.g.a.n Oude Oostrumseweg 33. GEVRAAGD wegens huwelijk van het tegenw. flink meisje dat zelfstandig kan werken. Zondags vrij. Slagerij Leenders, Stationsstraat 29, Tel. 475. GEROZ CASET 6- enBperi met en ader vanaf 30.4» to Bij aanschal lówaï wij U gaarne ójblij Grotestraal Leverkaas 2r- Boterhamv. Sr- Vrij&ga Za Vers gehait 5 Wegens huw^ var votógevr; voor dag Kapstokkei Radiot# Bor#ng< R#fels letuur As Chroom<aU?®§® Nederlands^ Iat Grotestraal -

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2