Ocden van dagen Robber stalmatten Gras maaien Voor gasgeyzers EBBERINK nieuw Ilcrijk van maten, gewichten en meetwerktuigen Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN P. J. Jacobs-Poels Ui. Termote, internist een jongen kantoorhulp net winkelmeisje Vliegenvangers Vliegenbollen R.K. jongeman 26 jaar Zonnebrillen Zonnekleppen Firma G. VAN LEUREN Zo. U verdient geld Naar Ebberink VEiUIEIJEVs ZAADIIANDEL kantoorbe Net meisje gi Deeri maaimac en gebrekkigen, ;"die moeilqk ter' stemming kunnen gaan op woensdag a.s. gelieven zich vóór uiterlijk Maandagavond voor gratis vervoer te melden bij het Secretariaat K.V.P. Henseniusplein 12a Telef. 568. Burgemeester en wethouders van Venray, maken bij deze bekend, dat dit jaar voor de herijk der maten, gewichten en meetwerktuigen zal zitting gehouden worden te Venray in het achterzaaltje van café restau rant Schaeffers Schoolstraat 3. Op Woensdag 20 juni a.s. van 9—12 en van 13.30—17 u. voor hen, wier geslachts- of firmanaam begint met één der letters A.B.C.D.E.F.G. en H. Op Donderdag 21 juni a.s. van 9—12 en van 13.30—17 u. voor hen, wier geslachts- of firmanaam begint met één der letters I.J.K.L.M.N.O. en P. Op Vrijdag 22 juni a.s. van 912 en van 13 30—15 u. voor hen, wier geslachts- of firmanaam begint met een der letters Q.R.S.T.U.V.W.X.IJ. en Z. Aan belanghebbenden wordt in herinnering gebracht: le dat de maten en gewichten schoon, droog en roestvrij moe ten worden aangeboden om on derzocht te kunnen worden; dat ijzeren maten van binnen en buiten geverfd dienen te zijn, koperen gewichten afgewassen en ook de gaten gereinigd; dat ijzeren gewichten niet ge potlood mogen zijn, doch roest vrij moeten zijn gemaakt en daarna ingewreven met gekook te lijnolie; 2e dat de maten en gewichten vóór 1 oktober 1956 gestempeld moe ten zijn met de letter W en dat er, bij verzuim of verhindering om van de zitting gebruik te maken, nog gelegenheid bestaat maten en gewichten te laten herijken aan het ijkkantoor te Maastricht, des Vrijdags van 9—12.30 en van 14.30—17 uur, 3e dat de maten en gewichten, welke zijn gestempeld met het afkeuringsmerk A- niet in win kels enz. mogen worden terug gebracht; 4e dat ten bate van 's Rijks schat kist betaald moet worden voor het onderzoek der maten en.'ge- wichten (keurloon) en voor het justeren der gewichten justeer- loon) en 5e dat de milligramgewichten niet op de herijkzitting, maar alleen aan het ijkkantoor herijkt kun nen worden. (De gezegelde en- veloppe, afgegeven bij de vorige verificatie, moet met de ge wichten franco per post worden opgezonden, dat de gewichten anders aan de eisen, gesteld voor de nieuwe, moeten voldoen, terwijl een postbewijs tot een bedrag, overeenkomende met de som van 20 cent, voor elk ge wicht moet zijn ingesloten. Dit bedrag kan ook op postrekening, no. 507661 van Ijkkantoor Maas tricht worden gestort). Venray, 6 juni 1956. Burgemeester en weth. voornoemd, A.H.M. Janssen, burgemeester H. Vorst, secretaris. Bekendmaking Burgemeester en wethouders van Venray maken bekend, dat de „Voor waarden voor de levering van Gas" door de Limburgse maatschappij voor gasdistributie (Limagas) N.V., zoals deze laatstelijk zijn gewijzigd op 7 december 1955, voor belang hebbenden op de gemeente-secetarie afdeling I, ter inzage liggen. Venray, 6 juni 1956. Stemming voor Tweede Kamer der Staten Generaal De burgemeester van Venray, brengt ter openbare kennis, dat op woensdag 13 juni 1956, van des mor gens acht uur tot des namiddags zeven uur, de stemming ter verkie zing van de leden van de Tweede Kamer der Staten-Generaal zal plaats hebben. De aandacht wordt gevestigd op artikel 128 van het wetboek van strafrecht, luidende: Hij die opzettelijk zich voor een ander uitgevende, aaneen krachtens wettelijk voorschrift uitgeschreven verkiezing deelneemt, wordt ge straft met gevangenisstraf van ten hoogste een jaar. Herinnerd wordt aan de verplich ting, opgelegd bij art. der Kieswet, dat hij, die volgens het kiezers- register bevoegd is tot de keuze mede te werken, verplicht is zich binnen de voor de stemming be paalde tijd aan te melden bij het stembureau van het voor hem aan gewezen stemdistrict. De kiezer die aan deze verplich ting niet voldoet, wordt, tenzij van een geldige reden van verhindering blijkt, gestraft met een geldboete van ten hoogste vijf gulden. Indien tijdens het plegen van de overtreding nog geen twee jaar zijn verlopen sedert een vroegere veroordeling van de schuldige we gens gelijke overtreding onherroe pelijk is geworden, wordt geldboete van ten hoogstens vijftien gulden opgelegd. Venray, 8 juni 1956. UITOEFENING KIESRECHT door personen, die in dienstbetrekking zyn De burgemeester van Venray her innert iedere werkgever er aan: dat hij, volgens art. I 10 der Kies wet, verplicht is te zorgen, dat iedere werknemer, die bij hem in dienstbetrekking is en bevoegd is tot de keuze mede te werken, voor zover deze niet buiten de tijd van zijn dienstbetrekking aan de ver kiezingen kan deelnemen, daartoe de gelegenheid krijgt; deze verplich ting geldt niet ten aanzien van de werknemers, die uit hoofde van hun dienstbetrekking binnen de voor de stemming bepaalde tijd niet vertoeven in een gemeente, waar zij aan de stemming kunnen deelnemen, of in een aangrenzende gemeente, tenzij zij om aan de stemming deel te nemen niet meer dan gedurende twee achtereenvolgende uren ver hinderd zullen zijn, hun arbeid te verrichtten; dat hij voor zover hij door per sonen van drie en twintig jaren en ouder arbeid doet verrichten, in fa brieken of werkplaatsen, volgens art. I 11 der Kieswet verplicht is te zorgen, dat in elk arbeidslokaal gedurende ten minste twee werk dagen vóór en op de dag der stem ming op zichtbare wijze is opge hangen een door of namens hem ondertekende lijst, waarop ten aan zien van de kiezers, aan wie tijdens de arbeidstijd gelegenheid wordt gegeven aan de stemming deel te nemen, de tijd daarvan vermeld staat; dat, volgens art. X 20 der Kies wet, overtreding van bovenstaande voorschriften wordt gestraft met hechtenis van ten hoogste veertien dagen of geldboete van ten hoogste vijf en zeventig gulden. Formulieren voor de lijsten, op te hangen in fabrieken of werkplaat sen, zijn ter gemeentesecretarie verkrijgbaar. Venray, 9 juni 1956. Diamanten bruiloft Zaterdag 16 Juni a.s. hoopt het echtpaar M. Vullings-Billekens aan de Langstraat alhier de diamanten bruiloft te vieren. Ongetwijfeld zal dit zeldzame feest voor de oudjes niet onopgemerkt voorbijgaan. Volksconcert Op Zondag 10 Juni, 8 uur, zal door de fanfare „DePeelklank" Ys- selsteyn, op de Grote Markt, een concert gegeven worden. Emigranten Door de Directeur van de Katho lieke Limburgse Emigratie Stich ting, of een zijner plaatsvervangers zal te Venray, in hotel de Zwaan, Woensdag 13 Juni a.s., zitdag wor den gehouden voor aspirant-emi granten. GEVONDEN VOORWERPEN Bruin jachthond je, Evers Kemp- weg nw.; br. kinderportemonnaie, J. Min, Kemp weg; wollen kinder- vest, Schols, Paterslaan 2; rode autoped, H. Wijnands, Oostsingel 30; blauwe alpinomuts, Fleurkens, Oos trum C 17; rozenkrans in etui, Willems, Veltum L 17; bos sleutels, Wintjes, Stationsweg C 6c; groene damesportemonnaie, Ch. Claes, Maasheseweg 53; zwarte langharige bouvier, Rozen, Vierlingsb. A 138c; rood damestasje, Trocedero, Parade, Venlo; zwarte damesglacé, Willems, Broekweg 21. KRINGDAG IN VENRAY Op 15 Juli a.s. kan men in Ven ray meer dan 1000 turnsters en turners verwachten, bij gelegenheid van de grote kringdag, die dit jaar door de turnclub St. Christoffel verzorgd wordt. We kennen ze nog van voor de oorlog deze kringdagen en weten ongetwijfeld nog hoeveel belang stelling die toen trokken. Zo zal het ook hier zijn, temeer waar op die dag ook verschillende provinci ale en landelijke kampioenen tur nen met hun verenigingen hier naar toe zullen komen. Met de voorbereiding van de dag is reeds begonen en men zal alles doen om een en ander zo vlot en aangenaam mogelijk te doen ver lopen. De traditionele Turnersmis zal de dag openen, waarna in de voor middag op de ter beschikking ge stelde sportterreinen van Huize Servatius de onderlinge wedstrij den worden gehouden en 's middags dan de demonstratie-oefening zul len plaats hebben. Die zullen o.a. worden bezocht door verschillende geestelijke en wereldlijke autoritei ten. We twijfelen er niet aan of deze prachtige demonstratie zal ook hier weer zijn vooroorlogse belangstel ling trekken. Uitstapje Ouden van Dagen Even als verleden jaar wordt ook nu een uitstapje georganiseerd voor de bejaarden. In verband hier mede willen de ouden van dagen, dit zijn de mensen boven de 65 jaar alvast mededelen dat dit uitstapje gehouden zal worden in de eerste helft van Juli. De reis zal deze keer naar Zuid-Limburg gaan. De kosten zijn zoals overal hoger geworden. Dientengevolge is het voorbereidend Comité genoodzaakt om de bijdrage te stellen op f 6 per persoon en f 10.voor echt paren. De volgende week Zaterdag zul len we U verdere mededelingen doen over de juiste datum en de dagen dat U zich voor dit uitstapje kunt opgeven. Wij willen U er op wijzen, dat U geen schriftelijke uitnodiging zult ontvangen. Voorzitter aannemersbond Tot algemeen voorziter van de Nederlandse Katholieke aannemers- en patroonsbond is op de jaarver gadering te Arnhem gekozen de heer J.P.A. Nelissen, een der direc teuren van het Aannemingsbedrijf J.P.A. Nelissen N.V., Haarlem Ven ray. Jeugd O. en O. Zondag a.s. gaat de jeugd O. en O. naar Kevelaer. Degenen die mee gaan moeten om negen uur met hun fiets klaarstaan bij huize San Damiano. Denk aan de pas en aan brood voor 's middags. Toneeluitvoering te Leunen De ^toneelvereniging te Leunen, thans onder de naam „Comedia" zal a.s. herfst haar 35-jarig bestaan vieren. Als jubileumstuk is gekozen: „Amor en de Vliegende Schotel". De allernieuwste komische fantasie in 3 bedrijven, door Theo S. Marius. Geslaagd Aan de R.K. Kweekschool te Roermond, slaagde voor het onder wijzers-.examen, mej. Ger Thielen, Eindstraat en de heren Peter Poels, Grotestraat, H. Steerneman, Wil- helminastraat, J. Kersten, Venray en P. van Els uit Wanssum. Bedevaarten Derde Orde De bedevaart naar Heerlen en Wittem vertrekt a.s. Donderdag om half acht vanaf het Paters- klooster. Op het Veulen wordt ge stopt bij de kerk. Er zijn nog enkele plaatsen vrij in de twee bussen. Zij, die zich nog op willen geven, kunnen dit doen, maar dan ook spoedig, daar anders de plaatsen weg zijn. Zondag 1 juli vertrekt een bede vaart naar den Briel, ter ere van onze Nederlandse heilige marte laren. Men kan zich opgeven bij broeder portier. Doe dit ook zo spoedig mogelijk Afwerking melktoeslagregeling 1954-1955 Behoudens enkele uitzonderings gevallen werden de mandaten voor de melktoeslag '54-55 aan de daar voor in aanmerking komende melk veehouders toegezonden volgens de bekende gebiedsindeling voor onze provincie. Nadere inlichtingen hierover kun nen ten allen tijde worden inge wonnen bij de P.B.H. Melkveehouders, welke voor een hogere toeslag in aanmerking me nen te komen, kunnen binnen 30 dagen na dagtekening van het man daat, onder storting van een waar borgsom van f 5 beroep aantekenen via de P.B.H. bij de Prov. Comm. Melkveehouders, die geen toeslag en dus ook geen mandaat ontvin gen, kunnen eveneens op bovenom schreven wijze in beroep komen en wel vóór 1 juli a.s. Beroepen, ingesteld na de vast gestelde termijn, kunnen niet meer in behandeling worden genomen. Danszaal te Susteren afgebrand De kermis te Susteren kreeg in de vroege morgen van dinsdag een intermezzo, toen de danszaal van de heer H. Claessen aldaar, tot de grond toe afbrandde. De bewoners werden uit het raam meteen ladder gered. De brandweer van Susteren, die spoedig present was, slaagde er in, het naast de zaal gelegen woon huis met café te behouden. De bovenverdieping daarvan liep echter eveneens brand- en water schade op. De danszaal zelf bleek niet meer te redden en ging met de gehele inventaris verloren. Ook het Weerts orkest „De Rog stekers", dat hier dansmuziek ver zorgde, zag zijn gehele instrumen- tenvoorraad verloren gaan. Verzekering dekt de schade. Voor één keer Voetbalpool Venlo toegestaan De Noordlimburgers, die van een gokje houden, kunnen zondag hun hart orhalen aan een, nu officiële, voetbalpool. Burgemeester en Wethouders van Venlo hebben aan de Venlose afd. van het Nederlandse Rode Kruis toestemming verleend tot het orga niseren van een voetbalpool op de wedstrijd VVV—Amsterdam. Van de opbrengst van deze pool gaat de helft naar de winnaar, de andere helft komt ten goede aan het Rode Kruis. De formulieren voor deze pool, waarop de stand na ieder kwartier van de wedstrijd moet worden ingevuld, zijn vooreen kwartje verkrijgbaar. LESVLIEGTUIG NEERGE STORT. TWEE DODEN. Dinsdagavond is een lesvliegtuig van de vliegbasis Volkel op een oefenvlucht neergestort onder de gemeente Schijndel. De twee inzittenden een sergeant en een leerling-vlieger werden op slag gedood. DRAMA IN DEN HAAG Dinsdagmiddag heeft in Den Haag een 14jarige jongen een 54jarige agent van politie met een bijl doodgeslagen, om zodoende in het bezit te komen van de politieman zijn vuurwapen. Toen de politie bij de dader huis zoeking deed, heeft deze nog ge tracht beide politiemannen neer te schieten. Voor Hatuudnk pifa Rozenfeesten te Lottum De rozenfeesten te Lottum, wor den dit jaar gehouden van 12 tot en met 15 augustus. Evenals vorige jaren zal er een park worden aangelegd, waarin sprookjestaferelen in rozen worden uitgebeeld. Binnen- en buitenlandse muziekgeselschappen zijn uitgeno- di^dihier te concerteren. TM'ee boerderijen verbrand in Margraten In het gehucht 't Rood, gemeente Margraten, zijn Donderdagmiddag twee boerderijen eigendom van de landbouwers Dobbelstein en de gebroeders Haesen, vrijwel geheel uitgebrand. Enkele landbouwma chines en grote hoeveelheden tarwe en rogge, alsmede stro en hooi, gingen verloren; het vee bleef ge spaard. Het vuur sloeg in korte tijd over op de woonhuizen, zodat ook de inboedel daarvan een prooi der vlammen werd. De oorzaak van de brand is onbekend. De brandweer van Mar graten, die snel ter plaatse was wist de schuur van een der boer derijen nog te redden. De brand weer van Maastricht behoefde niet meer in actie te komen. De schade wordt geraamd op ongev. f 200.000; de eigenaren waren tegen brand schade verzekerd. Kindje kreeg dodelijke trap van paard In een onbewaakt ogenblik is het 21 maanden oude dochtertje van de familie Killaars te Reuver naast haar ouderlijke woning onder de afrastering gekropen van een weide, waarin een paard liep te grazen. Het kind, dat zich zeer dicht bij het paard waagde, kreeg plotseling een trap van het dier en werd zo ernstig gewond, dat het korte tijd later stierf. Onderwijzer slaat leerling met liniaal Het Bossche gerechtshof heeft een onderwijzer te Bakel, die met een liniaal klappen had uitgedeeld aan een leerling, veroordeeld tot vijftig gulden boete subs, twintig dagen hechtenis. De procureur-generaal had f 150 boete subs. 75 dagen hechtenis, waarvan f 100 sub. 50 dagen voor waardelijk, geëist. Opening Eindhovens station Het nieuwe station van Eind hoven zal op donderdag 16 aug. officieel worden geopend. Men ver wacht voor die datum met alle werkzaamheden klaar te zijn. Gelukkige val De 32-jarige Eindhovense ge meente-arbeider D. Jansen heeft woensdag op het Stratumseind in Eindhoven een val van tien meter hoogte overleefd. De man stond op het topje van een ladder een hoge lichtmast te meniën, toen een poot van de lad der van het trottoir schoot. De ladder, die kantelde, begon steeds sneller te vallen met Jansen in top. Ds man hield ziin hoofd koel. Hij bleef rustig op de vallen de ladder staan, tot het kritieke ogenblik. Want de ladder sloeg tenslotte aan de overkant van de straat dwars door een grote étalage- ruit. Een onderdeel van een seconde tevoren sprong de heer Jansen van de ladder. Zijn val werd gebroken door de aaneengesloten markiezen van 'n drogist en een banketbakker. De heer Jansen kwam dwars door de verwoeste markies keurig op het trottoir terecht. Een doktersonder- zoek wees uit, dat hij ongedeerd was. Regerings-regeliug afbetaling Op zeer korte termijn zullen er door het ministerie van Econo mische Zaken maatregelen worden genomen orn in te grijpen in be paalde afbetalingsovereenkomsten. Het overleg hierover met het be drijfsleven is nog in volle gang, maar het zal spoedig afgesloten kunnen worden. Dit heeft minister Zijlstra (Econ. Zaken) woensdag in de Tweede Kamer meegedeeld. De Senaat keurde de tijdelijke regeling op het afbetalingswezen zonder hoofdelijke stemming goed. Alleen de communisten waren tegen. Aan de minister van Economische Zaken zal de bevoegdheid worden gegeven, in te grijpen in afbetalings overeenkomsten, die naar zijn oor deel ongewenst zijn. Soldaten met verlof onder geleide Militairen, die in het weekeinde met verlof gaan, zullen voortaan tot in de trein worden begeleid door hun officieren en onder-offi cieren. Tot dusver werden de groe pen verlofgangers tot aan 't station door een officier vergezeld. De chef van de Generale Staf heeft deze maatregel uitgebreid in het belang van de civiele treinreizi gers, die nogal eens in de knel kwamen door een al te uitbundige bestorming der treinen door verlof gangers. van 1 t/m 7 juni 1956 GEBOREN: Jacobs, Henricus K.J. OirloE84a Arts, Josephina H.A. Beekweg 6e Brouns, Marinus J.J. Langeweg 76 Likens, Leonardus M.Hj Leunseweg Claessens, AlbertusL.G. Castenray v. Bommel, Johanna W.G. Prinses Irenestraat 7 Neuvel, Adrianus J.G. Spurkt B19 Willems, Wilhelmus G.M. Oirlo E73 Stiphout, Martina W.M. MerseloM38 vd. Heyden, Johannes W.L. Kruisstraat 8a Rommen, Leonardus L.M. Vlakwaterweg 5 Hovens, Leonarda G.A. Pr. Beatrixstraat 16 OVERLEDEN: Janssen, Peter echtgenoot van Cuppen, H.A., 69 jr, Vierlingsbeek Wilms, Anna M. wed. van: van Soest P.J., 82 jr, Oostrum C33g ONDERTROUWD: Albers, Petrus H., 23 jr, timmer man, Willemstraat 4 en Hendrix, Theresia G.M., 27 jr, Patersstraat Janssen, Josephus Th.J., 25 jr, beambte N.S. te Sittardenv. Osch, Wilhelmina J.A., 31 jr, Akkerweg 4a GETROUWD: Dingelstad, Alphons W.J., 32 jr, bulldozer-machinist te Swalmen en Janssen, Maria J.M., 23 jr, Venray Janssen, Lambertus W.M., 29 jr, bankwerker en Wilms, Gerarda C.E., 24 jr, beiden te Venray Op zaterdag 16 juni hopen onze geliefde ouders, groot en over grootouders Michiel Vullings en Petronella Billekens hun 60jarig huwelijksfeest te vieren. Dat God hen nog vele jaren moge sparen, hopen hun dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Venray, Langstraat 70. Receptie van 12 uur. Dankbetuiging Voor de hartelijke blijken van belangstelling, gelukwensen en de bloemen welke wij mochten ont vangen bij ons Gouden Huwelijks feest, betuigen wij onze hartelijke dank. Maasheseweg 19 AFWEZIG van 8 tot 25 juni Dr. P.Kop uit Boxmeer neemt waar. Spreekuur in Venray alleen op Donderdag van 910.30. ({Die helpt óh6 Jongeiui, die 170 km van elkaar verwijderd wonen en sinds Aug. 1955 burgerlek getrouwd zijn, om de nodige woonruimte te verkrij gen, willen graag ook voor de Kerk trouwen. Wie helpt hen aan woon ruimte Brieven onder nr. 86 bureau van dit blad. Verhuur gelegenheidskleding in alle maten. W. TH. LICHTEVELD Merseloseweg 4 Onderlinge VENRAY Premiebetaling zondag 10 juni v.m. van 1112 li. ten huize van de secretaris voor Dorp, Veltum. Lull en Brukske. Premie Va voorkomen en genezen kreupelheid bij vee. Inlichtingen geeft L. Philipsen, Puttenweg 17, Ysselsteyn. Voor gras maaien met tractor opgave bij L. Janssen, Ysselsteyn Peelweg 4 Tel. 04785263 N.V. Bierbrouwerij „De Drie Hoefijzers" Depot VENRAY zoekt voor directe indiensttreding voor lichte werkzaamheden. Aanmelden Eindstraat 27. GEVRAAGD nette mnl. of vr.l. behoorlijk kunnende typen en enige routine in kantoorwerkzaamheden. Waar zegt de uitgever. Biedt zich aan meisje 19 j. voor hele dagen Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD J. Bos-Janssen, Ysselsteyn. U vindt ze bij J. Coenen-Houtackers 2 nette heren vragen zit- en/of slaapkamer, eventueel zonder pen sion. Brieven onder nr. 69 bureau van dit blad. arbeidersstand, wil gaarne kennis maken met R.K. meisje 22—26 j. Brieven met foto, welke op ere woord worden geretourneerd, on der nr. 106 bureau van dit blad. KtNPERWMENS Steeds mooie sortering. POELS' Rijwielhandel Enorme keuze HET WARENHUIS, Hofstraat 10 fa. Th. Pouwels Zn. Loodgieters- bedrijf P. Cleph VENRAY Tel. 615 aó Leunseweg Telef. 481 betaalt f 2.00 per kg voor slachtkippen door onze spaarzegels Bij aankoop van f 2.50 ontvangt U reeds een zegel. Heeft U een ze gelboekje vol (48 zegels in totaal) dan heeft U reeds recht op: 1 paar mooie nylons ter waarde van 3.75 of 3 goeddrogende I.D. droogdoeken of 1 prima badhanddoek met 2 washandjes Het I.D. spaarboekje wordt gra tis verstrekt. Spaart U nog geen I.D. zegels, begin dan nog heden. Naar 't Is uw voordeel. Uit voorraad Dames Overalls Dames Overall Broeken 't Is uw voordeel Verkrijgbaar knolselderie- en alle soorten koolplanten LEUNEN Te koop in de kom van Venray. Te aan vaarden November. Brieven onder opschrift „Woon huis" aan bureau van dit blad. VLEKVRIJ DOOR - - EN DOOR fGEROi(ZILMETA) De volledige sortering vindt u bij J. Coenen-Houtackers GEVRAAGD - fa. L.G. Getril Vi Werkster ge voor 3 of 4 halv» dag klein gezin. Adres bureau ran Meisje 14-1 gevraagd voopijive burgergezin, tegn i Adres bureau ,an per l ju! G. Bakens, Hensen GEVRAAGD Per 1 juli of net R.K. kind ook genegen ifcht werk te verrichten, li Verheugen, Grotest GEVRAAGD net dieffsti per 1 augustus a.s. Adres: deHaeu, Gr Te koop gascomfoor en Henseniusstraat 2. Te koop onlmi Direct te aam Kruisstraat 1. Te koop zeug matbigge en dragtndt 11 juni aan telling. J. Rongen, Heide I Te koop enkele jebi met oliet Gebr. Lucassen, I Leunen, tel. 485. To koop partij big G. van Ass, Vdtur Te koop toom big Smits, Vlakwaeru Te koop rijpe kersen (iolt L. Volleberg, Ifemj Te koop Y«elster eaaa W. Voermans,£ 3 Te koop 2 tome t W. Jenniskens,Le Te koop toombig P. van Schijndel, t Te koop 11 zware i G. Winnen, Ofcrlo Te koop mooie vogelkmi, 1 en een iron H. Arts, Heuvdstr Te koop gevttagc worstko zeugen en C. Kremers,VL'rlii Te Te koop aanhangwagei draagverm. 15O0kg. tractor. H. van Hoof, Krui Te koop dameirij Prinses Irenestraa Te koop toombig J. Josten, Overbrc Te koop toom van 9be E. Janssen, B&3 Te koop wegens aanschiffi een in prima s Viking tractor-bii geheel op lucht, fras van Osch, Aike Te koop toombig L. Vogelzangs,Leu Te koop voldragen J prima afstamming- Bouten, Overbroek 1 Kippe droogvoede 50 kg irfi- fa. ff. ferlaei IJzerhandd

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2