Moderne SCM( l 4-6 nette VAB1 OSman hagelverzekering Hendrix Rijwielhandel 'n Goe In ons Overl te Vi Met Kol Gei Kerkelijke Diensten. voor moderne nem Gebr. Mich iels, Potersstraat Assurantiekantoor Kru'qsen-Meesters Telef. 705 Venray is voor direct i Hoog loon in pi VENRAY CONF van 15 t.e.m. 21 april PAROCHIEKERK VENRAY Priester van de week: KAPELAAN VAN LEIPSIG Tweede zondag na Pasen. 6 uur lm. Gertruda Huijbers; 7 uur lm. Catharina Bouten en overl. fam. Siebers-v.d. Putten; 8 uur lm. vd. parochianen; 9 uur kindermis voor leden v. Invalidenbond St. Liduina; 10 uur hoogmis Catharina Aarts- Huisman; 5 uur vergadering van Christelijke moeders; 7 uur rozen hoedje en lof. Maandag: h. mis als gisteren. 6 45 zielemis voor overl. parochianen; 7.30 lm. Franciscus v. Eupen; 8.15 uitvaart wed. v. Meijel; 7 uur ziele- lof en rozenhoedje. Dinsdag: h. mis als zondag. Ie v 9 Dinsdagen t.e.v. Sl. Antonius; 6.45 lm. Amalia Versteegen-Gou- mans; 7.30 lm. Eduard Camps en Petronella v. Helden; 8.15 gest. jrd. Theodorus Pouwels. Woensdag: h.mis als zondag. 6.45 lm. Jos. Hendrix; 7.30 best. dienst Christiaan v. Heijster; 8.15 gest. jrd. Peter A. v.d. Munckhof, Theodora Poels, dochter Henrica en Gerard Lamberts (2kl). Donderdag: h. mis als zondag. 6.45 lm. vr. Fransen-Beclet; 7.30 h. Sa cramentshoogmis; 8.15 gest. jrd. Albert Hub. Martens en Anna Maria Muis (1H). Vrijdag: h. mis als zondag. 6.45 lm. Jos. van Lierop; 7.30 lm. Eug. Esser; 7.30 zijalt. lm. overl. ouders Verbiakt-Hendrix; 8.15 gest. jrd. Z.E. Heer Past. Hasenakkers (1H). Zaterdag: h. Anselmus. 6.45 O.L. Vrouwhoogmis; 7.30 lm. overl. fam. Kusters-Verhoeven-Heesen (zijalt.) 7.30 best. jrd. Martin Wismans en echtg.; 8.15 gest. jrd. Joh. Michels en Gertr. Wismans (3kl); 7 uur Marialof en rozenhoedje. VELTUM: Donderdag 7 uur lm. Hub. Kusters, best. door de buurt. KATECHISMUS: Alle schoolkin deren leren deze week de 44ste en 45ste les. Hedenavond Jeugd-H. Familie Nieuwe leden aantreden Heden zaterdagavond om half 8 is er bijeenkomst van de Jeugd-H. Familie in de Parochie-kerk De jongens, die met de laatste Jeugd- week zich hebben willen opgeven, moeten nu zaterdagavond meteen maar komen en zich daarna als lid opgeven. Alles bij elkaar zal het ongeveer een half uur duren. Dat is toch zeker niet te lang. Voortaan zal geen contributie meer worden ge vraagd. De tot nü toe opgehaalde contributie zal worden besteed om bij gelegenheid nieuwe boenjes te kunnen aanschaffen. Jongens, weest dus zaterdagavond om half 8 present, allemaal MA RI A-CONGREGATIE. Zondag 15 April is de jaarlijkse bedevaart naar Smakt. We vertrekken vanaf de Grote Markt om 7.15. Om 8.30 is de gezongen h. mis. Het Con- greganistenkoor zal de h. mis zin gen. Trouwe opkomst wordt ver wacht. PATRONAAT Zaterdagavond en zondag is er patronaat zoals altijd. Zondagmid dag kunnen de jongens van het patronaat meedoen met de fietsen- ralley die „Jong Nederland" in Leunen op touw heeft gezet, en waar mooie prijzen mee te behalen zijn. De jongens van het patronaat krijgen een belangrijke reductie. Onder de 14 jaar behoeven ze maar 30 cent te betalen, boven de 14 jaar slechts 50 cent. De jongens die mee willen doen, moeten nu Zondag om 1 uur bij het patronaat bijeen komen. Dan vertrekken we geza menlijk met de fiets naar Leunen. RECTORAAT PATERSKERK 2e Zondag na Pasen: H. Missen 6.30, 7.45, 10.30, 9 u. hoogmis; Com municeren begint vooraan; le coll. voor onze kerk, 2e coll. voor Mili- litaire Tehuizen; 7 u. lof en rozen hoedje. Dinsdag a.s. begint de noveen der 9 Dinsdagen t.e.v. H. Antonius. Dinsdag: le der negen Dinsdagen; 6 u. uitstelling v.h. Allerheiligste; half 8 gez. H. Mis en 's avonds 7.30 pl. lof, predicatie en oefening der Antonius-noveen. Vrijdag: 10 u. gez. huwelijksmis v.h. bruidspaar v. RaayHendrix; half 8 lof. Zaterdag: 9.30 gez. H. Mis bij ge legenheid van 'n 25-jarig huwelijk. 3—8 uur biechten. GEDOOPT: Andreas Johannes Joseph zoon v. Johannes A. v.d. Weegh en Wilhelmina P. Felen. Camillus Vincentius zoon v. Ca- millus V. de Vries en Gertruda G. Steeghs. MIS-INTENTIES Zondag: 6.30 uit dankbaarheid; 7.45 uit dankbaarheid; 9 uur Joh. Derksen en Elisabeth v. Helden en overl. kinderen; 10.30 fam. Voer- mans-Kessels. Een nieuwe zomerjurk zal Tiog fleuriger staan, als U een perfect passend Waia corset draagt. Zelfs onder de dunste zomerkleding blijft een Wala onzichtbaar. De zeer grote collectie Wala corsetten bevat voor iedere tailiemaat maar liefst drie heupwijdten en drie lengten. Wala past U goed De modellen uit de Wala binnenband collectie geven zowel lichte als zware figuren een verantwoorde on dersteuning vande buik wand. Alle vermoeid heid van rug en buik spieren verdwijnen daarom met een Wala. hei soepele corset, dat natuurlijk past. Verkrijgbaar in de corsetten- speciaalzaak voor Venray e.o. Maandag: 7 uur Gerardus Swin kels-Bijster velts; 7.30 J. Vosters en dochter Annie; 7.45 Maria Verstegen Janssen. Dinsdag: 6 30 t.e.v. St. Antonius; j 7 uur Willem Lemmen; 8 uur Wil- j helmus van Meijel en fam.; 8.30 Harrie Zwitserlood best. d.d. buren. Woensdag: 6 30 HubertusKusters; 7 uur Gerardus Swinkels-Bijster- velts; 7.30 Hendrikus Holtackers en zoon Jan; 7.45 José Kremer-Vul- linghs; 8.30 Maria Verstegen-Jans sen. Donderdag: 6.30 Hendrina van de Ven; 7 uur overl. ouders; 7.30 Wilhelmus van Meijel en overl. fam.; 7.45 Aleida Greefkens-Potten. Vrijdag: 6.30 Martinus Lenssen; 7 uur J. Vosters en dochter Annie; 7.30 t.e.v. St. Antonius (R); 7.45 overl. fam. van Raay-Hendriks; 10 uur pl. huwelijksmis van Raay- Hendriks. Zaterdag: 7 uur Gerardus Swin- kels-Bijstervelts; 7.30 fam. Holtac- kers-v. Bree; 7.45 Maria Verstegen- Janssen; 9.30 gez. h. mis bij gel. v. 25-jarig huwelijk. PAROCHIE OOSTRUM Zondag: Tweede Zondag na Pa sen; 7 u. H. Com.; 7.30 en 10 u. de beide H.H. Missen; 3 u. Kruisweg en lof. Maandag: 7.30 best. zm. Peter Camps. Dinsdag: 7.30 best, zm. Gertudis Derks. Woensdag: 7.30 best, zm Elisabeth Thuyls. Donderdag: 7.30 best. zm. Piet Derks en echtg. Vrijdag: Derde Vrijdag der mnd., dus missievrijdag voor de jeugd, 7.30 gest. gez. jaarg. v. Hendrien de Best en familie; onder de H. Mis gem. H. Com. van de kinderen voor de Missie. Zaterdag: 7.30 best. zm. v. Joan na v. Heyster; 7.30 Maria-lof. PAROCHIE LEUNEN Zondag: 2eZondag na Pasen, 7 u. lm. v.d. levende en overl. leden v. „St. Joris", 8 u. lm. tot int., 9 u. lm. voor Christiaan Hellegers en beide zoons, 10 u. hoogmis voor de parochie, 3 u. lof, 3.30 H. Fam. der mannen. Maandag: 7 u. lm. v. Louis Wevs, 7.30 gest. jgt. Johannes Wilh. Weijs. Dinsdag: 7u. lm. v. Bernard Loo- nen, Johanna Claessens en Antoon Loonen; 7.30 H. Mts voor Peter Joh. Beciet en Wilhelmina Bogaerds; 9 30 pl. huwelijkshoogmis v.h. bruidspaar Willemsenvan S taveren. Woensdag: 7 u. H. Mis v. overl. fam. JanssenMichels; 7.30 sol. gest. jrg. Bernardina Burgers-Weijs. Donderdag: 7 u. H. Mis v. overl. fam. WillemsLoonen; 7.30 H. Mis v. Wed. MarcellisVersteegen. Vrijdag: 7 u. H. Mis; 7.30 gest. jrg. Peter Joh. Nellen, echtgenote, Peter J. de Bruijni en zoon Willen). Zaterdag: 7 u. H. Mis; 7.30 H. Mis v. Martinus Claessens, echtgenote en zoon Gerard; biechten van 6—7 u.; 7.30 lof t.e.v. O.L.Vrouw. a.s. Zondag collecte voor de R.K. Militaire Tehuizen. PAROCHIE OIRLO Zondag, 2de Zondag na Pasen: alg. h. Communie Mariacongrega- tie, 6.30 h. Communie, leesmissen om 7 uur en 8.30, parochiemis om 10 uur, 2 uur Mariacongregatie, 3 uur lof t.e.v. O.L.Vrouw v. Altijód. Bijst., le collecte vd. kerk, 2de vh. Bisdom. Maandag 7.30 maandstond Gerard Classens. Dinsdag 7.30 maandstond Maria Minten. Woensdag: 7.30 best. jgt. Antoon Rongen en Hubertina Houba, 9 u. zieled. overl. fam. Driessen-Tim- mermans. Donderdag: 7.30 gest. jgt. Willem Hesen. Vrijdag: 7.30 zieled. Paulina Jo- sefina Tiessen. Zaterdag: 7.30 Best. jgt. Gerard Gooren, 's avonds van 57 biechten 7 u. Marialof. a.s. Zondag voorgeschreven coll. v.d. R.K. Militaire Tehuizen RECTORAAT SMAKT Tweede zondag na Pasen. 6 30 lm. voor een overledene; 7.30 lm. tot zek. int.; 10.30 hoogmis voor onze weldoeners en hun int; 3 uur lof en oef. t.e.v. St. Jozef. Maandag: 6.30 lm. voorde meest verlaten zielen; 7.30 lm. voor een bijz. gunst. Dinsdag: 6.30 lm. v.h. geest wel zijn van een gezin; 7.30 lm. voor een overl. moeder en genezing van een zieke. Woensdag: 6.30 lm. t.e.v. St. Jozef uit dankbaarheid; 7.30 lm. t.z. int. t.e.v. St. Jozef. Donderdag: 6.30 lm. v. gelukkige levensstaat; 7.30 lm. v. Jan Zeegers. Vrijdag: 6.30 lm. v. overl. ouders en familie; 7.30 lm. voor zegen in gezin en zaken. Zaterdag: 6.30 lm. t.e.v. O.L. Vr. v. bijz. gunst; 7.30 gez. h. mis t.e.v. O L. Vrouw vd. berg Carmel; 10 uur gez. h. mis v.h. zilveren bruidspaar Geurts-Verschuuren; van 5 uur tot 7.30 biechtgel.; 7.30 Marialof. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: 2e Zondag na Pasen, 6.30 lm.; 8.10 lm. v.d. overl. fam. Claessens-Jenneskens; 9.15 kinder mis: 10.15 Hgm. v. d. overl. fam. Michels-Lamers, 2 u. lof, 2.30 Con gregatie v.d. Meisjes. Maandag: 7.30 lm. v.d. overl. fam. Verhoeven-Arts. Dinsdag: 7.30 Maandd. v. Gerard In 't Hulst, 10 u. pl. Huw. mis v.d. bruidsparen van Dijck-Derikx en Derikx-Hendriks. Woensdag: 7.30 lm. v. d. fam. Buise-Maessen, 9 u. gez. H. Mis v.d. overl. fam. v. Dijck-Derikx en Derikx-Hendriks. Donderdag: 7.30 Weekd. v. Hen- drika Geerets-Gielen. Vrijdag: 7.30 Weekd. v. Elisabeth Fleur kens- Claessens. Zaterdag: 7.30 lm. v. overl. ouders Gooren-Keijzers, 6.30 Marialof. RECTORAAT HEIDE 2e Zondag na Pasen: 7.30 voor Sef van Lierop vanwege de buurt; 9 u. I-I. Communie; 10 u. hoogmis voor het Apostolaat v. Eerherstel; 2.30 lof; na de hoogmis vandaag gelegenheid om de stoelen te betalen. Maandag: 7.30 overl. fam. Drab- belsvan Meyel. Dinsdag: 7.30 Lamberdina Bal- tussenPoels. Woensdag: 7.30 overleden familie PeetersJanssen. Donderdag: 7 30 overl. familie SpeeLinders. Zaterdag: 7.30 voor pastoor Wis mans; 6.30 biechten; 7.30 Marialof. RECTORAAT VEULEN Zondag: 7 u. H. Communie; 7.30 lm v. af gest. fam. Martens-Smedts; 10 u. hoogmis tot int.; onder beide H. Missen is de2e coll. voor de R.K. Universiteit, welke wij in uw aller milddadigheid ten zeerste aanbe velen; 2.30 lof; nahetlof H. Familie voor de meisjes en vrouwen. Maandag: 7.30 lm voor Willem v. Meijel en overl. familie. Dinsdag: 7.30 lm(D.K.M.) Woensdag: 7.30 lm voor Leo v.d. Goor, best. vanwege de buurt. Donderdag: 7.30 lm vd. verlaten zielen in het vagevuur. Vrijdag: 7.30 lm v. vr. Clephas. Zaterdag: 7.30 lm t.e.v. O.L.Vr. Sterre der zee tot Int.; biechten van 6—7 u.; 8 u. lof t.e.v. Maria. a.s. Zondag is de 2e collecte voor de R.K. Militaire Tehuizen, welke wij in uw aller milddadigheid ten zeerste aanbevolen S.V.V.-nteuws Na de rust van j.l. Zondag kan het eerste vol goede moed morgen aantreden tegen Sp. Irene. De meeste bezoekers zullen wel nieuwsgierig zijn of de nieuwe trainer al wat heeft weten te be reiken. Het tweede is vrij en het derde mag een voorwedstrijd spelen tegen R.K.G F.C. 2. M.H.C.V.-nieuws Op een der velden van Huize St Servatius speelde M.H.C.V. II zondag j.l. een wedstrijd tegen Deurne II. In een vlotte en aardig gespeelde wedstrijd verloor Venray met 4—2, De rust was ingegaan met een gelijke stand: 11. Enkele taktische fouten in de Venrayse achterhoede waren er tenslotte de oorzaak van, dat Deurne met de winst ging strijken. Zondag a.s. gaat de reis naar Helmond 2. Herenelftallen en een dameselftal zullen dan de strijd aan binden tegen de H.U.A.C.-heren en •dames. P.D.V. DE ZWALUW Toen we Vrijdagavond even een kijkje gingen nemen naar het in- korven, waren er slechts een 10-tal liefhebbers, die het aandurfden om ondanks het slechte weer toch hun duiven in te korven. Het weer was dan ook zeer slecht. Toch troffen de duiven Zondag zeer goed weer. En de vlucht had dan ook een goed verloop. Morgen verwachten we toch wel een aan tal duiven meer. Lormans klokte het best, en ging met de le en 2e prijs aan de haal. 3 en 10 M. Kelders, 4 J. Verstegen 5 H. Vermeulen, 6 M. de Bruin, 7 11 M. Tonen, 8 9 P. en J. Hendriks Nogmaals even de africhting van de tweede tour: Woensdag 18 Apr. Helden, Zondag de 22e op Thorn en Dinsdag de 24e op Beek. Inzet ten 's morgens van 7 tot 7.30 uur. SUPER SWIFT spijkerloos buigzaam als uw eigen voet in zwart calfsleer en oxblood 27.90 C béijê" e eenichc 25. Spijkerloos voor lastige voeten zonder één naad in zwart en bruin 26.90 TIMTUR Nieuw model. A.s. zaterdag gratis ballonnen. Voor een modern costuum, manteicostuum of tweedjas naar maat is uw adres: Ook voor uw HEREN-MODEARTIKELEN en GABARDINE REGENJASSEN Gelegenheid tot opgeven voor hagelverzekering elke voormiddag JULIANASINGEL 25 Lage „vaste" premie, desgewenst te betalen na de oogst. BURENPRAAT Door toevallige omstandigheden konden wij een dezer dagen een gesprek tussen twee buurvrouwen opvangen. Het ging daarbij over kleden van hun Communicantjes. Hierbij bleek, dat beiden reeds zeer goed geslaagd waren, nl. buurvr.A voor een prachtige coupon nylon voor een jurkje, buurvr. B vond een schitterend Tweka pakje. En allebei natuurlijk bij de zaak met de grootste sortering, nl. van Op bergen in de Grotestraat. We kun nen dan ook gerust alle moeders sterk aanraden om eerst daar eens te gaan kijken voor Communie- kleding. U slaagt er zeker en niet duur. (Adv.) De nieuwste frame-constructie uit de motorrijwiel-industrie, toegepast In de bromfiets. Geperst stalen zgn, ruggegraat frame met achterwiel vering door middel van een schar nierende, eveneens geperste stalen achtervork met twee telescppisch werkende veerelementen. Deze unieke bromfiets hééft als krachtbron de vermaarde 2.2 P.K. H.M.W. 2-versnellings-motor met pedaal kickstarter en is uitgerust met zweef* zadel en kilometerteller. Banden: 23x21/a met extra canvas. De achter* band verzwaard met 4 lagen canvas, speciaal voor duorijders. Fabrikaat Radium. Wij nodigen U graag vit voor een proefrit. Patersstraat 9 eo tegen |li Loop een Ai de enorme Aanmelden Oude Oostrumseweg 3

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2