Experiment Voor de Politierechter Kinderledikantjes EEN TABLET CHOCOLADE met buitengewone resultaten Tochtband Kerkelijke Diensten. r bij elke aankoop van 250 gram koffie of een busje Oploskoffie voor 25 cent Vervoer van overledenen Begrafenisondern. Goamans Seminarie-opleiding in gezinssfeer Jongensstad van priesterstudenten aan de rand van de Peel. In het abdij-achtige klooster te Stevensbeek aan de rand van de Peel is sedert drie jaren een revo lutie in de priesteropleiding gaande. Een revolutie die nieuwe banen heeft aangelegd, waarlangs de op leiding der toekomstige priesters zich op een. aan de moderne tijd aangepaste wijze kan ontwikkelen. Een revolutie ook, die het klein seminarie der Paters van het H. Sacrament tot een unicum in Nederland, zelfs in de gehele wereld gemaakt heeft. Binnen enkele jaren is een jongensstad-seminarie opgebouwd, waar gezag en verantwoordelijkheid in handen van de studenten zelf zijn gelegd. In dit seminarie kennen de jon gens niet de veel gesmade figuur van de surveillant. Zij werken en studeren zonder toezicht, èn, zoals wij ons konden overtuigen, met buitengewone resultaten. Tijdens een wandeling door de gangen langs de klassen en de studiezaal, waar ruim honderd jongens van 12 tot 19 jaar aan de studie waren, konden wij ons in een Trappistenklooster wanen, zo rustig en stil was het. Deze rust en stilte waren in de gymnastiek zaal evenwel ver te zoeken, toen des avonds de studenten een nieuwe wethouder kozen in het College van Burgemeester en Wethouders van jongensstad. Dit college, be staande uit een burgemeester van 18 a 19 jaar, een stads-secretaris en drie wethouders die even oud zijn of nog jonger, is verantwoor delijk voor het dagelijkse reilen en zeilen van het seminarie. De geestelijke vader van deze ingrijpende veranderingen is de tegenwoordige Spiritualis der stu denten, pater G. van Duynhoven, een priester van middan dertig jaar. Tijdens de oorlog en nog enkele jaren daarna bevond hij zich als novice en frater in Engeland en later in Canada. Hij ondervond toen wat het betekent als jonge, ervaren man weggehaald te worden uit de beschermde omgeving van het klein-seuiinarie en midden in de wereld geplaatst te worden. De gevolgen zag hij in zijn onmid dellijke omgeving. Na zijn terugkomst in Nederland werd pater van Duynhoven met de leiding van het klein-seminarie belast. Hij baseerde zijn hervor mingsplannen op de grondslag van het gezin. Zijn stelling daarbij was: „Het enige internaat, dat God heeft ingesteld, is het gezin. Al het andere is surrogaat". Zijn seminarie zou dus zoveel mogelijk het normale gezinsleven nabij moeten komen. De studenten zouden ieder hun eigen erkende plaats moeten hebben met eigen verantwoordelijkheid, eigen rechten en plichten. Bovendien zou zijn seminarie volgens de geest van de tijd moeten open staan voor alle goede invloeden van buiten. Geen van de wereld afgeschermde op voeding, maar een systeem, dat evenals het moderne gezin de wereld niet afsluit. De jongensstad van Stevensbeek steunt op twee pilaren: vertrouwen van de leiding en onderlinge dienst baarheid van de studenten, Zo kon een methode worden opgebouwd, waarbij de studenten zich zelf be sturen, en die grote aandacht besteedt aan de culturele vorming der jongens. Zo zien zij geregeld goede toneel stukken, opgevoerd door gezel schappen als „Het Amsterdams Toneel" of „Puck". Zij horen goede concerten, gegeven in hun grote zaal door het Brabants Orkest of andere orkesten. Zij horen deskun dige sprekers, die zij zelf kunnen uitnodigen. Een bankdirekteur ver telt hun over bankwezen en inter nationaal finacieel verkeer, een sociaal werkster over maatschap pelijke problemen, een natuurkun dige over atoomsplitsing, een jour nalist over de perswereld. Al deze evenementen regelen de studenten zelf. Zij hebben daartoe een aantal organisaties opgericht, die alle voorbereidingen treffen en verantwoordelijk zijn voor de goede gang van zaken. De afdeling Pro paganda bijvoorbeeld geeft een blad uit, dat zich met de beste bladen van ons land kan meten qua inhoud en technische afwerking. De afdeling Gemeentewerken, zorgt voor orde en properheid in en rond het gebouw. De hobby clubs verrichten noodzakelijke klei ne karweitjes. Zo is er een fietsen- herstelplaats, een electro-technische afdeling enz. Het doel van dit alles, aldus pa ter van Duynhoven, is de jongens te helpen zichzelf te vormen tot een persoonlijkheid en alle gaven te ontwikkelen naar geest en lichaam. Daarom kennen wij hier ook geen gelijkheid. Naarmate de student zich vormt des te hoger stijgt hij in de rij der rangen. De voorbereidende klas van Eymard-stad zo genoemd naar de stichter der congregatie de zalige pater Eymard behoort eigenlijk nog niet tot de burgerij. De jonge studentjes worden mid dels het spel van Baden Powell op hun burgerschap voorbereid. Dan hebben wij de aspirant-bur gers en vervolgens de burgers van de eerste, tweede en derde graad. Het behalen van deze graden hangt niet af van hun ieef tijd of intellec tuele prestaties af, doch van het geheel van hun persoodlijkheid. Na drie jaren jongensstad kun nen reeds belangrijke resultaten worden geconstateerd. In de eerste plaats bij de jongens zelf. De studenten van 18 en 19 jaar hebben een dergelijke rijpheid en persoonlijkheid bereikt, dat zij in staat zijn tot beslissingen voor het leven. Pater van Duynhoven verklaarde dat er sedert drie jaren geen uit vallers in de noviciaattijd zijn voor gekomen, terwijl ook tijdens de opleiding van het klein-seminarie dank zij de nieuwe methode roe pingen konden worden behouden, die onder het ouderwetse systeem met grote waarschijnlijkheid ver loren zouden zijn gegaan. 't Leek zo amerikaans..... Deze rechtspraak is zo ameri kaans begonnen, maar ze is echt nederlands afgelopen, De politie sloop spiedend naar de boerderij, waar zij een overtreding van de Vuur wapen wet vermoedde. Bij haar nadering snelde de zoon van de boer naar boven, om zich met een machinegeweer op het dak te begeven. Griezelig vindt u niet? In de dagen van de bevrijding was de boerenzoon, die nu als ver dachte terecht moest staan, een knaap van een jaar of elf, twaalf. Hij had het feest van de oorlog intens beleefd. Nadat het wat rustiger was ge worden, bleek op het erf een machinegeweer te zijn achter gebleven. In die dagen lette men nog niet op zulke kleinigheden. De jongen nam het wapen onder zijn arm en droeg het naar binnen, vastbesloten het zijn levenslang te bewaren als 'n tastbare herinnering aan de dagen, toen hij zijn eerste sigaret heeft gerookt. Nu en dan toonde de jongeman zijn bezit trots aan vrienden en be kenden. En dat is zijn fout geweest. Men moet niet zo te koop lopen met zijn misdrijven. In dit geval v/erd er over gepraat. De een ver telde het aan de ander en toen het i verhaal tenslotte de politie ter ore kwam, leek het alsof daar in die boerderij voldoende wapenen en munitie waren opgeborgen om de derde wereldoorlog in drie dagen uit te vechten. In een net land als het onze kan dat niet worden gedoogd. Op een mooie dag in december besloot de politie in te grijpen. Want nu waren er mensen, die beweerden, dat die boer ook nog atoombommen en zenders op zijn hooizolder had. Maar de boerenzoon voelde nattigheid toen de dienaren van Hermandad het pad op kwamen fietsen. Hij haalde zijn machinegeweer uit de kast, waar het sinds de jaarlijkse schoonmaak had gelegen, klom er mee naar boven, stak de loop uit het dakvenster, en legde het ding daarna in de dakgoot. Vervolgens begaf hij zich met onschuldige doch zenuwachtige gelaatstrekken naar beneden. Nu begon de huiszoeking en dat is in een boerderij een heel karwei, want daar zitten nogal wat hoeken en gaten. Maar tenslotte werd de houder van het machinegeweer ge vonden. De jongen had verzuimd die ook in de dakgoot te leggen. Daarop zakte hij door de mand. De rechter heeft hem er vaderlijk over onderhouden, maar het was de jongen aan te zien, dat hij niet be greep hoe iemand kwaad kan doen met een machinegeweer zonder munitie. Dertig gulden boete zal de verzamelaar moeten betalen. Of anders zes dagen de kast in. Het wapen werd verbeurd ver klaard. Daar moet de nederlandse maagd volgend voorjaar de stof af doen. De boerin heeft eindelijk haar zin gekregen. „Ik heb het altijd wel gezegd", zal ze wel zeggen, zoals moeders dat kunnen doen. speciale prijs 24 ct. per meter J. Coenen-Houtackers Kinderstoelen Kinder WC's Looprekken Dekken voor looprekken Kinderbadjes enz. enz. HET WARENHUIS fa. Th-Pouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 eesAntlmackines Worstmachines Alleen de beste merken Alexander en Gloria J. Coenen-Houtackers van 12 tot en met 18 Februari PAROCHIEKERK VEN RAY Zondag, Quinquagesima. 6 uur lm. Jan Janssen; 7 uur lm. Mientje Peeters; 8 uur lm. parochianen. 9uur lm. Catharina Aarts-Huisman; 10 uur hoogmis Piet Bom; geen kinderlof; 5 uur verg. h. Familie; geen lof. Maandag: h. mis als gisteren. 7 uur zielemis v. alle overl. parochia nen; 7.30 lm. Antoon Verschuuren; 8 uur lm. Maria vd. Tillaart-Heij- kants; 9 uur best. jaard. Theodor Messemaekers; geen zielelof. Dinsdag: h. mis als zondag. 7 uur lm. Anna v. Bragt-Brons; 7.30 lm. Jan Swinkels en Jacoba Michels; 8 uur lm. Johanna v. Tienen, ouders, broers en zusters; 9 uur gest. jrd. Johannes Henricus Bongaars (1H). Woensdag: As-woensdag. Verpl. vasten- en onthoudingsdag. Na alle h. missen wordt het as-kruisje uit gereikt. 6.45 lm. Antoon Poels en echtgenote; 7.30 best. jrd. Gerrit Vullings; 8.15 gest. jrd. Peter van Meijel (3kl); 9 uur 's avonds pl. Avondmis. Donderdag: h. mis van de dag. 6.45 lm. Piet Sanders; 7.30 h. Sa- ciamentshoogmis; 8.15 gest. jaard. Theodora Jacoba Poels en Mathijs Smits (1H). Vrijdag: h. mis vd. dag. Verpl. vasten- en onthoudingsdag. 6.45 lm. overl. fam. v. Meijel-Hendrix; 7.30 lm. Willem Beniers en echtg.; 7.30 zijalt. lm gezusters Maria, Regina. Hendrina en Jacomina Jacobs; 3.15 gest. jrd. Frans Jansssn en echtg. Johanna Voesten (3kl); 7 uur kruis weg en verering van reliquie van h. kruis. Zaterdag: h. mis vd. dag. 6.45 O.L. Vr.-hoogmis; 7.30 lm. Michiel Arts en echtg., Ant. Corneli^sen en echtg. en Joh. Jacobs; 7.30 zijalt. lm. Wilhemus van Meijel; 815 gest. jrd. Henricus B. Verblakt en dochter Francisca (2kl); 7 uur rozenhoedje en lof. VELTUM: Donderdag 7.30 lm. tot zek. intentie (L). KATECHISMUS: Alle schoolkin deren leren deze week de 31ste les. JEUGD-H. MIS. In de vasten zal iedere woensdagavond om 9 uur een pl. h. mis opgedragen worden, welke speciaal bedoeld is voor de jeugd vanaf 14 jaar. Ofschoon deze h. mis voor iedereen toegankelijk is vertrouwen we dat de jeugd in grote getale deze h. mis zal bij wonen. H. MISSEN op a.s. maandag en dinsdag. In verband met vasten avond zijn maandag en dinsdag de h. missen om 7 uur, 7.30, 8 uur en 9 uur. RECTORAAT PATERSKERK Zondag: Quinquagesima. H. mis sen om 6.30, 7.45 en 10.30; 9 uur pl. hoogmis; communiceren begint vooraan; eerste collecte voor onze kerk, 2e collecte voor biss. noden; vandaag begint 't 40-urengebed; uitst. vh. Allerh. van 's morgens 6 30 tot 's avonds 7 uur; vanmiddag om 5 uur gezamenlijke aanbidding, 6.45 Tantum Ergo en zegen. Deze week maandag en woensdag VERVALT de cursus v. 18-jarigen. Maandag; zal. Joannes a Triora. 6 uur uitst. vh. Allerh.; 9 uur pl. hoogmis; 's avonds half 7 lof. Dinsdag: h. Joanna Valeria. 6 uur uitst. vh. Allerh.; 9 uur pl. hoog mis; 5 uur lof, predicatie en pro cessie tot sluiting vh. 40-urengebed. De bruidjes moeten om 5.15 in 't klooster aanwezig zijn. Woensdag: As-woensdag. 7 uur pl. as-wijding, waarna hoogmis; vanaf 7.15 worden de as-kruisjes gegeven; 8.30 laatste h. mis. 's Avonds 9 uur Avondmis, waar bij we vooral de jongeren boven de 17 jaar verzoeken aanwezig te zijn. Vrijdag: 's avonds 7.30 oefening vd. h. Kruisweg. Zaterdag: van 3—8 uur gel. om te biechten. N.B. A.s. zondag beginnen de lijdens meditaties, welke hier in deze kerk gehouden worden 's avonds 7 uur. MIS-INTENTIES Zondag: 6.30 G. Berkens; 7.45 Jean Cuppen en Albertina -Hendriks en zoon Martin; 9 u. uit dankbaar heid v. 25 j. huwelijk; 10.30 Gerar- dus v. Leuken. Maandag: 7 u. G. Berkens; 7.30 Hendrikus Holtackers en zoon Jan; 8.30 Timme Nagelhout. Dinsdag: 6.30 G. Berkens; 7.30 Wilhelmus v. Meijel en fam. Woensdag: 7.30 Ida GitzeisHof man; 7.45 José KremerVuliinghs. Donderdag: 7.30 Wilhelmus van Meyel en fam.; 7.45 Aleida Greef- kensPotten. Vrijdag: 7.30 t.e.v. H. Hart(R); 7.45 Timme Nagelhout; 8.30 voor de zielen in 't vagevuur. Zaterdag: 7.30 tot zek. int. Mededelingen VEERTIG-UREN GE BED. Mogen wij nog eens speciaal de aandacht van onze gelovigen vestigen op ons 40-urengebed, dat in deze dagen in onze Rectoraatskerk wordt gehou den. Laat 't dan zo zijn, dat de feeststemming der Carnavalsdagen ons toch VOORAL NIET BELET om gedurende de dag enkele ogen blikken door te brengen in aan bidding vh. Allerh., om daardoor voor ons zelf en voor anderen deze dagen te heiligen. Wij verwachten dan ook zeker 'n druk bezoek bij de gezamenlijke plechtigheden. Deze zijn: op de 3 dagen om 9 uur pl. hoogmis, zondagnamiddag 5 uur gezamenlijke aanbidding; maandag 6.30 lof en dinsdag 5 uur pl. lof met processie. KRUISWEG-OEFENING. In deze vastentijd houden we iedere vrijdag avond om 7.30 de kruisweg-oefening. W///Êk. (van 75 cent) Ofschoon de vasten dan wel groten deels vervallen is, blijft deze tijd toch zeker een tijd van gebed. We hopen dan ook dat minstens een uit ieder gezin in deze oefeningen aanwezig is. AVOND-MIS. Op As-woensdag en verder iedere donderdag in deze vastentijd zal er 's avonds om 9 uur een h. mis gecelebreerd worden. Ieder die wil kan hierbij tegen woordig zijn, maar wij verzoeken vooral de jongeren boven 17 jaar deze mis bij te wonen. Zij die onder deze h. mis willen communiceren mogen eventueel eten tot 6.15 en drinken (behalve alcoholische dran ken) tot 8.15. PAROCHIE OOSTRUM Zondag, Quinquagesima, 7 u. H. Communie, 7.30 en 10 uur de beide H. Missen, 3 u. lof. Maandag 7.30 best. zm. vr. Linders Dinsdag 7.30 bett. zm. Jac. Ruijter Woensdag, as-woensdag, 7 u. H. Communie, waarna uitdeling van de askruisjes, 7.30 pl. wijding van de as met uitdeling der kruisjes, waarna de H. Mis, op te dragen v. overl. fam. VervuurtEvers. Donderdag 7.30 zm. Elis. Thuijls. Vrijdag, 3de vd. maand, dus mis sievrijdag vd. jeugd, 7.30 best. zm. Peter Derks en ecbtg. Zaterdag 7.30 best. zm. Anna v. Gerven, 7.30 Marialof. PAROCHIE LEUNEN Zondag: Quinquagesima. Heden, maandag en dinsdag 40-urengebed. 7 uur uitstelling v.h. Allerh.; 7 uur h. mis v. Johanna Loonen-Cruijsen; 8 uur h. mis vd. parochie; 9 uur h. mis v.d. overl. fam. Martens- Fleurkens; 10 uur hoogmis v.d. overl. leden der Broedrschap vd. h. Apollonia. Na de h. missen verering der relikwie. 4 uur rozenhoedje en completen. Voor biduren, zie lijst in kerkportaal. Maandag: 7 uur uitst. en h. com munie; 7.30 h. mis v. Peter Wil- lemse; 9.30 hoogmis als gest. jrg. v. Willem en Theodorus v. Opbergen en ouders; 4 uur rozenhoedje en completen. Dinsdag: 7 uur uitst. en h. com munie; 7.30 h. mis v. Hendrik en Piet Claessens; 9.30 hoogmis als sol. gest. jrg. Martinus Peters, beide echtg. en familie; 4 uur rozenhoedje, completen en Te Deum. Woensdag: Aswoensdag, geboden vasten- en onthoudingsdag; 7 uur h. mis vd. overl. fam. Emonts- Nellen; 9 uur hoogmis als gest. jg. Antoon Ewals en Hendrina Simons. Voor de hoogmis wijding der as. Na de h. missen askruisjes. Donderdag: 7.15 h. mis v. Wed. Loonen-Weijs; 7.45 h. mis voor Hendrik en Lena van Soest. Vrijdag: vasten- en onthoudings dag. 7.15 lm.; 7.45 gez. jrg. Wilhel- mina Wismans-Vennekens; 3.30 kruiswegoef. v.d. schoolkinderen. Zaterdag: 7.15 lm.; 7.45 gez. jrg. voor Peter Thijssen; biechten van 5—7 uur; 7 uur lof t.e.v. O.L. Vr. A.s. Zondag, vastenmeditatie en collecte vh. bisdom. PAROCHIE CASTENRAY Zondag: Quinquagesima. Van wege het 40-urengebed na de h. communie te 7 uur uitstelling v.h. Allerheiligste; 7.30 vroegmis voor Joanna Strijbos-Baltussen; 10 uur hoogmis vd. parochie; 3 uur rozen hoedje en vespers. Maandag: 7 uur uitst. vh. Allerh; Daarna h. communie; 7.30 gez. maandd. v. Wilhelmina Weijs; 9 30 gez. h. mis tot int. vd. handboog schutterij; 3 uur rozenhoedje en vespers. Dinsdag: 7 uur uitst. vh. Allerh. Daarna h. communie. 7.30 lm. t.e.v. h. Brigada; 9 30 gez. h. mis vanw. het Apost. des Gebeds t.int.v. Z.H. de Paus; onder de h. mis collecte v. deze intentie; 3 uur rozenhoedje, completen en Te Deum tot besluit vh. 40-urengebed. Biduren: 89.30 de Straat; 9.30 11.30 Prov. weg; 1130—12.30 Cen trum en h. Stede; 12.30—3 uur weg naar KI. Oirlo. Woensdag: As-woensdag. Vasten- en onthoudingsdag. 7 uur plechtige as-wijding, daarna gez. h. mis, opgedr. vanwege Boerinnenbond v. Joanna Strijbos-Baltussen, na de h. mis wordt het as-kruisje gegeven. Donderdag: 7.30 gez. h. mis t.e.v. O.L. Vr. v. Alt. Bijst. tot int. van fam. Tielen-Tielen. Vrijdag: 7.30 gez. h. mis v. overl. fam. Duijkers-Rambags. Zaterdag: 7.30 gez. h. mis t.e.v. O.L. Vr. v. Alt. Bijst. tot int. van hen die hiervoor offerden. Van 67 uur gel. tot biechten; 7 uur lof en rozenhoedje. RECTORAAT SMAKT Zondag Quinquagesima, 6 30 lm. voor een overledene; 7.30 hoogmis voor overl. fam. KallenRutten; 9.30 pl. H. Mis, opgedragen door Mgr. Vincentius Dereere, bisschop van Trivandrum, waaronder toedie ning van de kleinere wijdingen aan de fraters Bernardus en Mathias. Om 9 45 lm. in de St Jozef kapel voor overl. fam. Asselberghsde Haart, om 3 uur lof. Maandag 6.30 lm. voor genezing van een zieke vader; 7.30 t.z.i. Dinsdag 6.30 lm. voor de meest verlaten zielen; 7.30 voor Albert Philipsen Woensdag, aswoensdag, vasten- en onthoudingsdag, 5e vd. 9 woens dagen ter voorbereiding op 't feest van St. Jozef. Voorde Mis van 6.30 aswijding; 6.30 lm. t.e.v. St. Jozef; 7.30 voor overl. fam. Seroo-Jansen. Na de H. Missen uitreiking van de askruisjes. Donderdag 6.30 lm. voor Z.Ew. heer pastoor Cremers, 7.30 gez. jg. voor P. A. Koenen. Vrijdag 6.30 Im.v. geestelijk wel zijn van een gezin; 7.30 voor Jan Zeegers; 7 uur lijdensmeditatie en kruiswegoefening. Zaterdag 6.30 lm. t.e.v.d. Aller heiligste Maagd Maria, 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vrouw vd. berg Car- mel; 5—7 biechtgelegenheid; 7 uur Marialof. BEL OP BIJ BRAND No. 392 PAROCHIE YSSECSTEYN Zondag: Quinquagesima: 6 30 lm; 8.15 lm vd. overl. lam. Philipsen Peters; 9.15 kindermis; 10.15 hoog mis voor overl. fam. Smitsvan Schijndel; 2 uur lof. Maandag: 7.30 lm uit dankb. vd. fam. ClaessensBaten. Dinsdag: 7.30 weekdienst voor Maria JanssenDroesen. Woensdag: aswoensdag; 7 u. uit reiking vd. H. Communie, waarna uitdeling v.h. askruisje; 7.30 lm uit dankb. v.fam. HendriksFleurkens, waarna weer uitdeling vh. askruisje. Donderdag: 7.30 lm v.fam. Deters- Theunissen; 7.30 gez. jaarg. voor Willem Jacobs. Zaterdag: 7 30 gez. jgt. v. Theo vd. Ven; 5 uur Marialof. PAROCHIE OIRLO Zondag, Quinqagesima, heden en 2 volgende aagen 40-urengebed, om 6.30 uitstelling. Leesmissen 7 uur en 8.30, 10 uur parochiemis, 3 uur vespers. 4.30 completen. Maandag 6.30 uitstelling, 7.30 lm. 10 uur hoogmis, stichting Willem Michels. Dinsdag 6.30 uitstelling, 7.30 lm., 10 u. hoogmis, zieledienst Hendrina Peelen, 3e van de 9 Dinsdagen t.e. v. St. Antonius v. Padua. Woensdag, as-woensdag, 7 uur wijding der as, 7.30 lm., 9 uur maandstond Peter J. de Mulder, 7 uur kruisweg en lof. Donderdag 7.30 stichting Mathias Beurskens en Johanna de Mulder. Vrijdag 7.30 stichting Henricus Heidens en Anna Louisa Bots. 7.30 lijdensmeditatie en lof. Zaterdag 7.30 best. hoogmis de Ponti-vd. Kronenberg, biechten van 57, om 7 uur Marialof. RECTORAAT HEIDE Zondag: Quinquagesima; algem. H. Communie van het rectoraat; 7.30 voor het Apostolaat des Gebeds; 9 u. H. Communie; 10 u. hoogmis, gez. jaarg. v. Lamb. Pouwels; 2 30 lof;/ 3 u. vergadering der Christel, moeders. Maandag: 7.30 overl. fam. Mom men— Seykens. Dinsdag: 7.30 tot bijz. intentie. Woensdag: aswoensdag; 7 uur aswijding; 7.30 t.e.v. Jezus, Maria en Jozef v. een bijz. int.; 'savonds om 9 uur avondmis voor de jeugd. Donderdag: 7.30 af gest. familie GiezenS winkels. Vrijdag: 7.30 overl. fam. Philip senKleuskens. Saterdag: 7.30 voor de genezing van een zieke; 6 u. biechten; 7 uur lof t.e.v. Onb. Hart van Maria. per speciale lijkauto naar binnen- en buitenland. Telef. 592

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2