I I SPORT Dansen hnlp in de huishouding Bintjes aardappelen Slagerij i dansen Uitslag solistenconconrs PRIJZEN SLACHTKIPPEN Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN Volleberg zaak gesloten J. Theuws W.N. Gieskens Handenarbeid voor Overall's TAXI nodig? Custers, Oirlo bouwterrein Onze H verse Paters Sckaat Ariaens Bedelen doen wij niet.... Laat rustig uw geld zitten. Viï\\ vragen slechts het goede gebruik van uw eigen verstand. Zij, die gedurende de Vastenavond gelegenheid willen geven tot in de kom en op de kerkdorpen, moeten vóór Maandagavond 6 Febr. hun aanvragen voor dansvergunning hebben ingeleverd bij het secr. van de Vastelaovesklup Patersstraat 10. De VOORZITTER zou een nader onderzoek instellen en eens bekij ken of er een betere oplossing te vinden was. De bijdrage van de PLEM is niet gebonden aan vaste normen, maar is over 't algemeen behoorlijk. VERHEUGEN wist te vertellen, dat Gelderland een subsidie van f 600 gaf en meende, dat de PLEM lang zo ver niet ging. STEEGHS wilde weten, waarom alleen bij netuitbreiding subsidie verleend werd. Ook enkele aanslui tingen kunnen boven de krachten van mensen gaan, zoals hem uit de praktijk gebleken is. De VOORZITTER zei, dat B. en W. zich hier richtte naar de PLEM maar met deze maatschappij zou een en ander nog eens besproken worden. MEER VOLUME. Fr. JANSSEN had tot zijn ge noegen gelezen, dat de minister bouwvolume beschikbaar gaat stel len voor die plaatsen, waar arbeids krachten over zijn. Blijkens mede delingen van de kamer van koop handel e.a. instanties zijn er in deze streken inderdaad al aannemers zonder werk en hier bestaat dus een redelijke kans om bouwvolume te pakken te krijgen. Die mening was B. en W. ook toegedaan, aldus de VOORZITTER, men was al in die richting aan het werken. Nieuwe kleuterschool Dr. VERAART hoorde dat met genoegen, want jammer genoeg moest geconstateerd worden, dat in Nederland, waar zo menige opmer kelijke prestatie op verschillend ge bied na de oorlog is verricht, de de woningbouw nog steeds een zor genkind is. Dit besluit van de mi nister kan hij toejuichen, temeer dat hierdoor Venray dat zijn bouwvolume op heeft een rede lijke kans krijgt, méér woningen te kunnen bouwen. Spr. dankte de Voorzitter voor zijn nieuwjaarsrede en informeerde of hem iets nieuws over de kleuter school bekend was. De VOORZITTER kon dat beves tigend beantwoorden. Hij had van de inspectrice een briefje gekregen, waarop stond, dat voor Venray al een kleuterschool op de urgentie- lijst was geplaatst, waardoor rede lijkerwijze kan verwacht worden, dat die dit jaar gebouwd kan wor den. Op een andere vraag naar de speelplaats van St Petrus Banden kon hij vertellen, dat die was aan besteed en men nu wachtende was op de goedkeuring van G.S. WONINGBOUW KERKDORPEN MAAS informeerde naar de wo ningbouw op de kerkdorpen en wet houder WINTELS wist te vertellen, dat in Oirlo binnen enkele dagen begonnen wordt, mits de vorst geen spelbreker is, maar dat de Heide nog wat moet wachten, om dat het daar nog te nat is. VERHEUGEN wilde weten of B. en W. informaties hadden ingewon nen naar de meer-kosten van de eerste bus en een tweede bus op de laatste trein. Dat bleek inderdaad gebeurd te zijn, maar dat zou f7000 tot f8000 per jaar gaan kosten en daarvan waren B. en W. wel een tikkeltje huiverig. VERHEUGEN meende echter, dat de rest van de exploitatie wel zo was meegevallen, dat men die f 7000 op de koop toe kon nemen. De VOORZITTER was het daar niet mee eens. Volgens horen zeg gen, was er weinig belangstelling voor de eerste trein. En wat de laatste bus betrof, de wachttijd van een kwartier kon hij niet bepaald f 7000 waard vinden. Of de exploi tatiekosten inderdaad mee zullen vallen, moet nog afgewacht worden, daar de loon- en benzineprijzen nog verrekend moeten worden. Er ontstond een klein debat, waar bij o.a. aan de Spoorwegen eens gevraagd werd om de wachtkamer nu eens eindelijk in orde te maken etc., maar waarbij wel bleek, dat ook de rest van de Raad van die f 7000 extra wat geschrokken was. Nadat ODENHOVEN zijn opluch ting had uitgesproken, dat nu ein delijk de Overloonseweg zijn gas leiding zal krijgen en in herinnering bracht, dat in diezelfde omgeving nog steeds een twintigtal gezinnen zich met een petroleumlampje moe ten behelpen, slootde VOORZITTER de openbare vergadering, waarna op verzoek van Fr. JANSSEN in het geheim nog even verder werd gegaan. Deze vergadering werd niet bij gewoond door de heer van Haren, die bericht van verhindering had gezonden. Henseniusstraat 10 Venray G. M. BAKENS Het speciale adres voor uurwerk- reparatie. Wekkers in twee dagen klaar. Ons vakmanschap is uw ga rantie. Nieuws uit Venray en Omgeving GROENE KRUIS DONDERDAG a.s.: Consultatiebureau voor zuigelingen uit de Kom Rijkspostspaarbank Aan het postkantoor Venray en het daaronder behorende ressort werd gedurende de maand Januari 1956 ingelegd f 109.101,93, terug betaald f 52.826,98. COLLECTE NIEUWE KRUISWEGSTATIES De aangekondigde huis-aan-huis- collecte, waarvan de opbrengst zal worden aangewend tot bestrijding der kosten van aanschaffing der nieuwe Kruisweg-staties in onze kerk, aan de Hoogeerw. Heer Deken aan te bieden als feestgave bij ge legenheid van zijn zilveren Priester feest, zal gehouden worden in de a.s. week van 5 t.e.m. 7 Februari. Kath. Limb. Em.-Stichting Te Venray zal de Kath. Limb. Emigratie Stichting zitdag houden in hotel de Zwaan op woensdag 8 februari a.s. van 14—17 uur. VERLOOFDEN-CURSUS Binnenkort begint weer de jaar lijkse verloofden-cursus voor Ven ray en omstreken. Ze zal gehouden worden op de zes maandagavonden van de vasten en geleid worden door pater Lucinius Verbij o.f.m. Verloofden, die nog dit jaar zullen trouwen, kunnen zich opgeven aan het patersklooster, s.v.pl. met vol ledige naam en adres en met ver melding van de vermoedelijke trouwdatum. Zij ontvangen dan nog een per soonlijke uitnodiging. Boerenbruiloft Daar de buurtvereniging St Oda dit Jaar de zorg heeft voor het bruidspaar met de boerenbruiloft op Carnavals-Dinsdag, hield deze een vergadering in café Sanders Bindstraat. Deze vergadering was goed bezocht, zowel door dames als heren. Het bruidspaar, dat ook aanwezig was, werd door voorzitter J. Key- zers aan de vergadering voorgesteld en deze mochten dan ook een har telijk aplaus in ontvangst nemen. Ook voor de voetbalwedstrijd op Zondagmiddag was grote belang stelling, verschillende leden gaven zich op als voetballer. Verder zal getracht worden om Maandag aan de optocht deel te nemen met een wagen. Naar zo'n chique Locomotief kijkt met afgunst elke dief. Brandkast-sterk slot. Krijgt hij immers niet kapot! Locomotief - dealer J. POELS, Grotestraat 26 Enorme sortering. Rectificatie benoeming Tot tijdelijk onderwijzer aan de Lagere School te Heide is benoemd, de heer P. v. Ooy. uitDeurne. (Ver vanging wegens ziekte). Dr. Veraart sprak voor ouden van dagen Dinsdagmiddag sprak dr. Veraart, directeur-geneesheer van huize St. Anna, voor de ouden van dagen van deze gemeente over 't onder werp „Bejaardenzorg". Dat van de zijde van de aanwezigen vragen werden gesteld was begrijpelijk. In zaal Wilhelmina te Venray had zaterdag het solistenconcours plaats, dat georganiseerd werd door de harmonie Euterpe, Venray. Aan dit concours mochten alle leden van de federatie van muziekgezel schappen uit de gemeente deel nemen. In de jury had plaats genomen de heer S talmeier, geassisteerd door Dietz en Verstegen uit Venray. De uitslag was als volgt: 4de afdeling. J. Lemmens, Ysselsteyn, saxalto, 48 p. Ie pr.; L. Smits, idem, al to, 44 p. 2e pr.; H. v. Wel. idem, piston, 49 p. Ie pr.; A. Jennlskens, idem, piston, 46 p. 2e pr.; Th. Heiligers, idem, tuba, 42 p.2e pr.; J. Willemse, idem, tuba, 42 p. 2e pr.; H. Arts, Merselo, alto, 45 p. 2e pr.; H. v.d. Zanden, idem, alto, 42 p. 2e pr.; M. Kessels, idem, piston, 45 p. 2e pr. 3de afdeling; H. Kessels, Merselo, piston, 45 p. 2e pr.; L. Kessels, idem, bombar don, 49 p. Ie pr.; A. Wismans, Ys selsteyn, bugle, 40 p. 3epr.,J. Weys. Leunen K114, sax alto, 48 p. Ie pr. H. Geurts. idem K 105, bugle en G. van Kempen, idem K 96, trombone, duo, 49 p. Ie pr. 2de afdeling: P. Deters, Ysselsteyn, bariton, 51 p. Ie pr.; Th. Deters, sax sopr., 50 p. Ie pr.; J. Deters, idem, bugle, 48 p. Ie pr.; M. van Els, Venray, tuba, 48 p. Ie pr.; F. van Els, idem, bas si b., 48 p. Ie pr.; W. van Els, idem, bas mi b, 52 p. Ie pr.; P. Peeters, Leunen, sax sopr.. 45 p. 2e pr.; G. Janssen, idem, sax alto, 46 p. 2e pr.; H. Geurts, idem, trom bone, 48 p. Ie pr. Ie afdeling: Duo Th. en A. van Els (vader en zoon), pistons, 40 p. 3e pr.; P. Ko- nings, Leunen, trombone, 40 p. 3e pr. Fr. Weijs, idem K 114, bugle, 48 p. Ie prijs. Afdeling Uitmuntendheid: G. Konings, Leunen, bas si b„ 45 punten 2e prijs. Zilveren kloosterfeest Zondag a.s. zullen in het klooster van O.L. Vrouw Visitatie, verbonden aan het Gymnasium I.C., twee zusters het zilveren kloosterfeest vieren, nl. moeder overste (zuster Blandina) en de hoofdzuster van de keuken, zuster Pancrati. Deze zusters, die de verzorging hebben van de keuken voor het gymnasium, zullen door de studenten worden gehuldigd. Zondagavond zal in de aula de huldiging plaats vinden waarbij de studenten tevens een toneelstuk opvoeren. Venray beeft een ziekenauto De nieuwe ziekenauto is thans officieel door de Gemeente overge dragen aan de heer Goumans in de Schoolstraat. Bij de overdracht waren aanwezig wethouder Wintels, dr. Termote en secretaris Vorst. Overplaatsing De postcommandant der Rijks politie te Oostrum, opperwacht meester S. Dijkman, wordt over- geplaats naar Echt en zal worden belast met 't postcommando aldaar. Eerlijke vinder Sjef Jacobs had wel de adver tentie vorige week in ons blad gelezen, dat een kostbare herer.- ring verloren was, maar dat het de ring was, die hij gevonden had en waarvan hij naar gewoonte aangifte gedaan had bij de politie, dit kostbaar kleinood zou zijn, daar had hij totaal geen erg in. De eigenaar, die f 200.beloning beloofd had voor de eerlijke vinder, heeft zijn kleinood, waarvan de waarde op f 1200.werd geschat nu terug en Sjef Jacobs heeft zijn eerlijkheid beloond gezien. Dodelijk ongeluk Toen mej. v. O.-H.,* Donderdag middag met haar kleimje van de Lorbaan naar het consultatiebureau wou gaan, raakte een passerende auto de baby-wieg, welke achter op haar fiets bevestigd was en rukte deze af. Wieg en daarin liggende baby vielen, waarbij de kleine van 6 maanden op slag werd gedood. Het ongeluk heeft diepe indruk in het Veulen gemaakt. Bijeenkomst Bond v.h. Gezin Dat de Bond van het Gezin te Venray actief werkt, heeft men kunnen constateren in zaal Wilhel mina alwaar een bijeenkomst werd gehouden voor de leden in samen werking met de plaatselijke K.A.B. Op deze avond was aanwezig de kringvoorzitter de heer van Helden uit Venlo, die in zijn openingswoord het werk van de bond toelichtte. Spreker gaf vervolgens een kort verslag van het werk der Venrayse afdeling. Kapelaan van Leipsig hield een spreekbeurt over het leven van de soldaten in de kazernes. Tijdens deze avond was gast, het bekende Venlose gemengd Ensem ble, dat o.l.v. de toonkunstenaar, J. Timp, verschillende zangnummers ten beste gaf. Ook zong de heer Timp enkele solo's. Middenstandsvergadering Woensdag vergaderde de Midden stand in de Burggraaf, waarbij enkele adviezen werden behandeld, die door het Gemeentebestuur in zake de winkelsluiting waren ge vraagd. Het merendeel bleek ac- coord te gaan met een sluiting op 5 Dec. In plaats van deze verlenging zou men graag een dag eerder reeds de winkel tot 9 uur open mogen, hebben. Men kon verder accoord gaan met de openstelling van winkels, welke brood-banket en snoepgoed ver kopen op Zondag. Eertijds was dit alleen banket en snoepgoed, waar door moeilijkheden konden optreden. Voor een koopavond was men met practisch algemene stemmen. De vraag van het gemeentebestuur wat de middenstand nu wel dacht van het plaatsen van winkels in begin Julianasingel en Veldstraat werd ook beantwoord. De midden stand zal dit toejuichen. Wel werd de opmerking gemaakt, dat het plaatsen van winkels aldaar, niet moet gaan ten koste van de School straat, maar dat ook de vestiging van winkels van gemeentewege in deze straat met alle kracht dient bevorderd te worden. Hierover ontstond een heel debat, waarbij nog eens duidelijk werd ge maakt, dat wederopbouwkwesties en financieringsproblemen mede oorzaak zijn van het late en lang zame herstel van de Schoolstraat. De belangstelling voor deze avond was groter dan we de laatste jaren voor middenstandsvergaderingen gewend zijn. Ongelukken Dinsdag reed op de hoek Hoen derstraatSchoolstraat een luxe wagen, uit de richting Hoender- straat, met een forse klap tegen een vrachtwagen uit de richting School straat op. Er waren nogal wat stukken, maar persoonlijke ongelukken deden zich niet voor. Toen v.d. B. Donderdagmorgen de kachel aan wou maken, is hij waar schijnlijk door koude bevangen en gevallen. Men vond hem enige tijd later, maar zijn toestand was der mate slecht, dat opname in het ziekenhuis nodig werd geacht. Derde Orde-mededelingen Op de eerste Zondag van Febr. is er een jaarvergadering met een feestelijk cachet der D.O. U zult horen, wat er gebeurd is in het jaar 1955, wat er zoal voor plannen zijn voor 1956. We rekenen evenals op de feest avond van 15 Jan. op een goede op komst. Iedere vergadering moet trouwens als een feest zijn. Een samenzijn van broeders en zusters, die evangelisch willen leren denken en spreken. Er is ook een klein, maar fijn boekje verschenen, dat ten gebruike is van de tertiarissen om goed hun officie van de 12 Onze Vaders te bidden. Zij, die het gebruikt hebben zijn er vol lof over. Bestuursvergading is Zaterdag avond om half 9. Kruisweg-boekjes Onder de Vasten wordt iedere Vrijdag in de paterskerk de kruis weg gebeden. Voor die gebeden is een boekje, waarin 6 Kruisweg-oe feningen staan. Er zijn van deze boekjes nog een honderd aanwezig. Zij, die zich dit willen aanschaffen, kunnen dit vinden in het boeken stalletje en Zondags kopen bij de misdienaars voor 50 ct. Het zijnde beste kruisweggebeden die bestaan en zullen U zeer ten goede komen bij het beoefenen van deze aller beste devotie. POPPEN BEWEGEN HELICOPTER en doen nog veel meer. Zij helpen de missionarissen in Nieuw- Guinea, zij doen bij U de missie liefde ontbranden en houden ze levendig. Dat is toch niet waar, zeker? Dat is waar, d.w.z. als U niet stom blijft toekijken, maar meedoet! O. L. Heer zei eens tot de bewo ners van Jerusalem (Venray): „als deze kinderen zouden zwijgen, dan zouden de stenen gaan spreken." Die poppen spreken reeds luid een taai. Het is nu alleen maar de vraag, of U die taal verstaat en mee.-preekt, of dat U zich ergert omdat er weer gevraagd wordt voor de armsten der onzen, om die nu eens royaal te gedenken en te geven. Er komt in Venray van 4 tot 11 Maart een grote poppententoonstel- ling, waarvan de opbrengst is voor de Missie van Nieuw-Guinea. Er zal een grote loterij aan verbonden zijn. De loten worden aan de huizen verkocht voor slechts één kwartje. Op die loten kunt U deze poppen en nog enkele andere prijzen winnen Pater Kammerer wordt uitgeno digd bij deze tentoonstelling aan wezig te zijn. De poppen van onze Koningin komen ter opluistering. Hoe kunt U dan thuis blijven zit ten? Neen, we doen allemaal mee. De inrichtingen van Venray, maar ook heel Venray zelf. Het is voor onze eigen missionarissen. Wat kunt U doen? Een pop aan de tentoonstelling schenken, een pop of meerdere aankleden, U kunt minstens enkele loten kopen. En U kunt dan ook de tentoonstelling bezoeken. Een week lang is er ge legenheid. De opbrengst is o.a. voor een helicopter voor Pater Kammerer, die deze nodig heeft om in zijn missiegebied efficiënt te kunnen werken. Een pastoor Schiphorst heeft daarvoor een grote actie in Holland ontplooid, waaraan wij op deze wijze zullen meewerken. Verder wordt het geld besteed voor de zusters van de Derde Orde, die in het gebied van de Wissel meren werken. Een ervan is voor velen geen onbekende, nl. Carla Holla, die vele jaren in Venray gewerkt heeft. Mogen wij dan niet veel belang stelling van U verwachten U komt toch L.L.T.B. Oostrum Op de jaarvergadering van de L.L.T.B. te Oostrum, sprak drs. Hut- semakers, over de boer en tuinder in de veranderde wereld. Zijn be toog werd met aandacht gevolgd. De omzet was beduidend groter geworden tegen 2,7 millioen kg in 1954 was het afgelopen jaar 3,5 millioen kg. De opbrengst was ook ruim 1.5 ton hoger. Ook de mengingen zijn sterk gestegen. Uit de winst werd bijna f 19.000 gereserveerd, waarna er nog een behoorlijk potje voor de leden over blijft. Zilveren bestaansfeest Jonge Boeren te Ysselsteyn Dinsdag vierden de Jonge Boeren afd. Ysselsteyn hun zilveren be staansfeest. De dag begon met een plechtige hoogmis van dankzegging die door pastoor Janssen in de parochiekerk werd opgedragen. De aangekondigde voetbalwed strijd kwam wegens het koude weer te vervallen. In plaats daar van werden enkele voordrachten en zangnummers ten beste gegeven. Ook ontbrak de echte Limburgse koffietafel niet. Van de receptie maakten velen gebruik. Ook werd op deze dag afscheid genomen van de heer Gerrits als technisch adviseur van de afd. omdat hij is benoemd tot directeur van de landbouwschool te Venray. Het toneelstuk Napoleon IV, voor deze gelegenheid ingestudeerd, werd goed ten tonele gebracht. Gevonden: 1 paar damshandschoenen, Post kantoor; vulpen, J. Jacobs, Veltum L 85a; wollen bruine handschoen, Vermeulen, PrinsBernhardstraat 8; bankbiljet, C. Pij Is Statonsweg; gele stofdoek, Clephas, Gasstraat 36; rood kindertasje, Wed. Jansen Beek- weg 12; geldbedrag, P. Janssen, „Burggraaf"; kiqdersjaal, vanMeij- gaarden, St Odastraat 11; bruine herenglacé, Wed. Minten, Wilhel- minastraat 36; sleutel, Politie- burreau; twee groene kinder wanten Knapen Kempweg 20; bankbiljet, Verheggen, Julianasingel. Gemeentesubsidie voor Carnavalsviering op hogerplan Neen, geachte lezer, maakt U zich geen voorstelling van al te grootse carnavalsplannen in Venray, want het was ditmaal het gemeente bestuur van Den Bosch, dat voor de carnavalsviering daar ter plaatse een bedrag van f 3450 beschikbaar stelde voor een goede carnavals viering in de Oeteldonkse stad. Daarnaast zullen twee hoofd prijzen van elk f 1000 beschikbaar gesteld worden door de gemeente raad van Bergen op Zoom voor de prijswinnaars uit de optocht. Zeer prijzenswaardige initiatieven, die wij gaarne ter navolging aanbevelen. In Friesland twee doden door de winter De in felheid afgenomen, maar hardnekkig doorzettende winter heeft woensdag twee doodelijke slachtoffers geëist, beiden in Fi ies- land. In Mildam bij Heerenveen verongelukte de 42-jarige mevrouw IJ. Heida-Intema uit Jonkersland toen zij op de gladde weg met haar fiets werd aangereden door een achterop komende auto. In Wolvega kwam de 27,-jarige Fokje Heida om het leven door rookvergiftiging, ontstaan bij brand tengevolge van het te hard stoken van de kachel. per kg. f 1.80 v. d. BORST, VENRAY Tel. 737 Schaken De schaakvereniging „Venray", heeft het moeilijke eerste compe- tiiie-jaar in de le klas behoorlijk volbracht. Natuurlijk was de strijd zwaarder en de resultaten minder dan voorheen, maar we hebben ons gehandhaafd! Zelfvertrouwen heeft dit jaar bij sommige spelers ontbroken, endaar- in moet wel de verklaring gezocht worden van hun minder gunstige resultaten. De hogere borden heb ben intussen schitterend partij ge geven en éclatante overwinningen weten te behalen: de spelers aan de drie hoogste borden, P. Otger O.F.M., Jan Peters en Piet Rouvroye, boekten niet minder dan 4 punten uit 5 partijen (80 pet.) Tenslotte heeft Venray allepn ver loren van de twee sterkste tegen standers Weert en Venlo, beide candidaat voor promotie naar naar de hoofdklasse. Tegen Tegelen en Gennep werd gelijk gespeeld en van Maasniel gewonnen. Zo eindigt Venray nu op de vierde plaats, ach ter Venlo, Weert en Tegelen, boven Gennep en Maasniel. En toch zou de Venrayse schaak club nog een heel wat fraaier figuur kunnen maken, als ook andere lief hebbers en beoefenaars van het schaakspel zich bij de vereniging aansloten. Is het niet treurig, dat m een plaats als Venray, met ruim 19 000 inwoners en met zoveel ge leerde en ontwikkelde mensen, de schaakclub slechts 13 leden telt en, dat er niet eens een tweede tiental gevormd kan worden? Er kon hier een schaakclub zijn, die de schrik was van heel Noord- Limburg. Voor de zoveelste maal nodigen we alle schaakliefhebbers uit tot het lidmaatschap van de Ven rayse schaakvereniging. Vooruit Venray: Venray vooruit! M.H.C.V. De dames van M.H.C.V. waren Zondag j.l. te gast bij hun collega's te Deurne, waar „de onzen" een prima wedstrijd gespeeld hebben, ondanks het feit, dat men de laatste weken zo weinig in de gelegenheid is om te trainen. Nadat de rust met dubbelblanke stand was ingegaan, opende Deurne de score. Maar het duurde niet lang of Venray wist, dank zij een straf- bulley, de partijen weer op gelijke voet te brengen. Met deze stand kwam het einde. Daar de Deurnese en Venrayse dames elkaar niet veel toegaven was dit gelijkspel een uitslag tot ieders tevredenheid. Al met al toch een prestatie voor de M.H.C.V.-sters, die, zoals we zagen, hun spelpeil heel wat verbeterd hebben. Voor Zondag a.s. kan men beter ijshockeywedstrijden organiseren, dan loopt men ook niet de kansom aan de grond vast te vriezen. van 27 jan. t/m 2 febr. 1956 GEBOREN: Poels Antonius, Hoenderstr. nw 1 Franken Johannes, Oirlo E 39d Comelissen Johannes te Bergen Winnen Mathias, Zwarte Klef A 3 v. Trier Liduina, Min.Ch. Ruysstr. 16 Stevens Marianne, St. Odastraat 10 OVERLEDEN: Kusters Hubertus J. A. M., 2 dagen te Venray. ONDERTROUWD: Litjens Jozef G. H., 26 jr, onder wijzer te Someren en Vaske Maria J. H., 24 jr, Merseloseweg 11a. GETROUWD: Philipsen Albert G. J., 24 jr, fa- brieksarb. en Robben Johanna H., 21 jr, beiden te Venray. Dinghs Jacobus C. M., 29 jr, fruit teler te Susteren en Oudenhoven Antonetta J. W-, 30 jr, Venray. van de Goor Peter H. F., 23 jr, smid-bankwerker en Verdellen Hen- drika P., 21 jr, beiden te Venray. Swinkels Martinus A., 31 jr, fa- brieksarb., en Verheijden Maria H., 29 jr, beiden te Venray. Goumans Antonius S. P., 29 jr, meubelmaker en Truijen Petronella H., 23 jr, beiden te Venray. Op Zondag 12 Februari, a.s. hoopt onze zuster en tante Soeur Jeanne (Bertha Oudenhoven) in het Klooster Jerusalem alhier haar Zilveren Professiefeest te vieren. Familie Oudenhoven Wegens familieomstandigheden Woensdag; 8 Februari GESLOTEN Henseniusstraat A.s. Zaterdag 11 Februari is onze wegens familieomstandigheden. Huidarts 10 Februari geen spreekuur i het St. Elisabethziekenhuis te Venray. VENRAY Leunseweg 15 Ingeleverde boekjes kunnen weer worden afgehaald. Nog niet ingeleverde boekjes ge lieve men spoedig te bezorgen voor rentebijschrijving en controle. HET BESTUUR R.K. Vereniging 8 Februari beginnen werkavonden in pitriet. Toegankelijk voor iedereen. U neemt elke avond 'n aardig werkstukje mee naar huis! Inlichtingen en opeave voor deel name H. Houba Overloonseweg, F. Peters Patersstraat. In het St. Antoniusgasthuis te Helmond is plaats voor enkele nette meisjes als Aanmelding schriftelijk of per soonlijk bij de Eerw. Moeder Over ste, Molenstraat 141. Biedt zich aan ervaren dienstbode voor d. en n„ v.g.g.v. Br. onder nr. 66 bureau dezer. naar Ebberink Bel 415 dag en nacht Voor binnen- en buitenland H. STOKS, Langstr. 22 Zondag 5 Februari vanaf 4 uur Zaal Bekkers Deurne PRIMA ORKEST met zang van Wout van Os. van de klei dagelijks verkrijgbaar uit vorstvrije bewaarplaats. Per 25 kg. of meer, worden ze aan huis bezorgd. Telefoon 282 Te koop of te huur gevraagd klein perceel grond voortuin liefst buurt Kemp. Adres bureau dezer. Te koop 2 carnav Hendriks, Sta Te koop bijna vol A stal, melk! te J. Janssen, D Te koop 2 motorwidf en 350 cc I Broekweg 2L. Te koop enkele prin dames- en Poels' Rijwiel! VERLOREN zilveren in leer etui. T.i Maasheseweg 34 Te koop wegens o electr. straa1 aan twee kantei elk aannemelijk Adres bureau Te koop partij be H. Nelissen, Sch Te koop partij 7wei H. van Rtjswijc 3, Veulen. Te koop mooi b< circa 2.50 a.f a.d Adres bureau Te koop wasmachine f 100.Kruitv Te koop koe 4 x gek H. Stiphout, T; Ysselsteyn. Te koop 3 zwa P. Mulders, Veulen. Te koop z.g.a.n. kinc Salonwagen Oirlo. Te koop 2 torm A. Gerrits, Si Te koop prima wit i Langeweg 68. Te koop kinderwj Cremers, Patc Te koop radio in Burg. vd Looi Te koop 2"7 Al Dijkmans, Te koop met 2 betonne kippenhokken, d zonderlijk te kc F. Hendriks, I Tongworst Droogwors 100 gr. 45 Vrijdag e Vers ge hal Elke Donderdi alle gest. en g diepvries-* Piet Thielen Kunsl Scha? Leder hielstu: Warme Grotestraat-#

Peel en Maas | 1956 | | pagina 2