Pik 't winkeliers SPORT Jeugdige prestatie St. litis Der Zigennerbaron Moeilijk PRIJZEN SLACHTKIPPEN Burgerlijke Stand Venray K.A.V. „Ca i mps Onderl Zuster Janssen Het is Hill twee kamers en keuken OPERA Hl Voov naa lit bij Pik-in de Nieuws uit Venray en Omgeving GROENE KRUIS DONDERDAG a.s.: Consultatiebureau voor zuigelingen uit de Kerkdorpen Ysselsteyn automatisch bereikbaar Gisteren is ook de telefoondienst op Ysselsteyn geautomatiseerd, waardoor de gehele gemeente Ven ray thans automatisch per telefoon bereikbaar is. Hiermede is door de p.T.T. aan een vurige wens eindelijk gehoor gegeven, waardoor ook de nieuwe gids voor Venray, geheel bruikbaar wordt. Maastrichter Staar in Venray Bij gelegenheid van het 45-jarig bestaan van Venrays Mannenkoor, heeft het bestuur een van Neder lands bekendste koren de Maas trichter Staar uitgenodigd in Ven ray, een gala-concert te komen geven. Als datum daarvoor is vast gesteld Maria Lichtmis 2 Febr. a.s. Met toestemming van de H.E. Heer Deken zal dit concert, waarvoor reeds thans grote belangstelling be staat, gehouden worden in de Sint Petrus Banden-kerk. Pik-In-Actie gestart De jaarlijkse actie van een aantal Venrayse middenstanders, welke onder de welluidende titel van PIK-IN wordt gevoerd, is dit jaar wel op bijzonder spectaculaire wijze geopend. Zaterdagmiddag verscheen nl. een sportvliegtuig boven Venray, waar in twee Zwarte Pieten de plechtige aankondiging van de opening der actie meebrachten. Venrays jeugd had al heel gauw in de gaten, dat op gulle wijze snoep e.d. werd uit gegooid en in minimum van tijd zag het dan ook zwart van grab belende kinderen. De letters PIK-IN kwamen netjes in parachutes naar beneden en aan gezien iedere letter een tientje waard was, werd het een renpartij van je welste. Men klauterde zelfs tegen gevels en bomen op om de begeerde letters te pakken tekrijgen. Deze reclamestunt had veel suc ces en men had moeilijk een betere opening voor deze actie kunnen vinden. Doopkapel paterskerk De omschakeling van paterskerk tot retoraaatskerk bracht o.a. mede, dat een nieuwe doopkapel moest worden ingericht. Men is daar reeds geruime tijd mee bezig, temeer daar een en ander nog al enkele technische problemen met zich bracht. Maar nu is het dan zo ver, dat volgende week het nieuwe doopvont wordt geplaatst en, dat dus de kapel voor gebruik gereed is. Er moeten echter nog enige voorzieningen getroffen worden en aangezien deze jonge parochie uiter aard nog weinig geld in kas heeft, worden de parochianen er aan her innerd, dat morgen Zondag in alle H. Missen een collecte speciaal voor de inrichting van de doopkapel wordt gehouden. In de rectoraatskerk is deze week ook het nieuwe beeld geplaatst van Paus Pius X, wat aan Pater Rector bij zijn priesterfeest onlangs is aan geboden en wat door P. v. Dongen is gehouwen. Hazepaeper smaakte best De zitting met bal, welke Zondag 3,1. door de Vastelaovendvereniging in zaal Schaeffers, onder de schone naam Hazepaeper werd gehouden trok niet alleen veel belangstelling, maar is ook goed geslaagd. Venrays Boerenkapel blies de kalk uit het plafond en zorgde voor een puike stemming, die bovendien nog werd verhoogd door de buute- raedeners, die uit Zuid-Limburg hun beste speeches kwamen brengen. Toen men eenmaal een beetje aan dat Zuidelijk dialect gewend was, bleek ook hun aandeel zeer genietbaar te zijn en al veel te vlug wa3 er naar veler mening het klokje van gehoorzaamheid, dat het einde aankondigde. Eerst werd echter Prins Henk de eerste „afgedankt" en netjes naar de hemel overge bracht. De hazen die nu eenmaal bij hazepaeper horen, werden ook ditmaal op een originele manier aan de man gebracht en al met al heeft ieder zich goed geamuseerd. We vragen ons echter wel af, hoe de Vastelaovenklup, dat alles voor 11 x 11 plus 11, heeft klaar kunnen spelen. Maar dat is dan ook wel hun zorg Nu gaan we de advent in, dus voorlopig wordt {alles wat vastel- aovend is, weer even stop gezet. Achter de schermen wordt natuur lijk toch doorgewerkt en zo links en rechts zal voor verschillende acties de nodige medewerking zeker worden gevraagd. Als die even spontaan als vroeger weer wordt gegeven, dan zal in het nieuwe jaar met volle charge weer kunnen worden begonnen. Nieuw vaandel De Ned. Kath. Metaalbewerkers- bond afd. Venray, heeft bij zijn 10-jarig bestaan, dat verleden Zater dag gevierd werd, ook een prachtig nieuw vaandel onthuld. Dit is ver vaardigd door de Eerw. Zusters van het „Heilig Bloed" te Beek en Donk Het vaandel is thans te bezichtigen in de étalage van de heer V.Fonck, Hofstraat. Onze onovertroffen roomborst plaat, ook in leuke doosjes VERHEUGEN In Leunen ramde een bestel wagen de kapel op de hoek bij de weg naar het Veulen. De chauffeur was verblind door een tegenligger. Hij kwam met de schrik vrij, maar zijn wagen had nogal enkele lidte kens van de botsing overgehouden, evenals de kapel. OPGELET WINKELSLUITING Zoals de afgelopen week reeds is gebleken is ook in Venray de con trole op de winkelsluiting strenger geworden en zijn er verschillende slachtoffers gevallen. Met lette dus op de sluitingsuren en de medewer king van het publiek wordt nog maals dringend gevraagd, om de verkoper niet aan een procesver baal bloot te stellen. Voor de St. Nicolaasweek zijn de sluitingsuren als volgt. Vanaf Dins dag (dus niet Maandag, zoals in de Pik-In-krant vermeld staat) t.m. Zaterdag zijn in de komende week de winkels tot 9 uur open. Zondag 4 December zijn be houdens de enkele uitzonderingen die anders ook geopend zijn alle winkels de gehele dag gesloten. Op Maandag 5 December zijn de winkels wederom geopend tot 9 uur 's avonds. PATRONAAT EN CLUBS Zaterdag- en Zondagavond van half 8 tot half 10 alléén voor de grotere jongeps. Zondags is er voor de jongeren patronaat voorm. van 1012 of van 5 tot kwart over 7. Maandagavond van 7 tot half 9 Huisvlijtclub. Woensdagavond om 7 uur jeugd- postzegelclub in het zaaltje boven het portaal van de parochiekerk. Harten van gevuld speculaas 'n echt cadeau. VERHEUGEN DE HEIJDSE MOLEN GAAT VERDWIJNEN? De 16 boeren van de Heide, die Jeugd-O. en O. een succes Ondanks het misschien al te klas sieke begin, is deze eerste avond van de Jongeren een succes ge worden. Mevr dr vd. Hombergh heeft aan de hand van een lichtbeelden- strook, de Hamlet van Shakespeare zuiver vertolkt. Shakespeare is niet slechts een begrip gebleven, men is gaan aanvoelen, wat een mach tige toneelschrijver deze onsterfe lijke figuur geweest is. Ook de ontspanning stond op hoog peil en was zeer boeiend en levendig. Het bestuur heeft nog één wens, dat zich wat meer jongens bij deze nieuwe vorm van ontwikkeling en ontspanning zullen aansluiten. Dan kunnen de avonden nog mooier worden. Tweede Kamer-verkieziugen In Venray was de KVP-vergade- ring, waarop candidaatstelling voor de Tweede Kamer als agendapunt behandeld werd, weer een grote sof. Niet eens het voltallig bestuur was aanwezig en toen de koppen werden geteld, bleek èn bestuur èn belangstellenden,uit zegge en schrij ven: 10 mensen tebestaan. Men is desondanks toch toteen can didaatstelling gekomen en de heren Jos. Maenen, ir. Droessen, J. Peters, Ruys de Beerebroeck, drs. W. Peters, J. Achten en G. Mertens, werden als zodanig genoemd. In Ysselsteyn deed men het beter. Daar luisterde een goed bezette zaal bij van Asten naar spreker Jos. Maenen, die daarop duidelijke wijze de politiek van de K.V.P. en de practische uitvoering toelichtte. Ook de buitenlandse politiek en het wereldgebeuren betrok hij in zijn beschouwing. Op deze vergadering waren even eens aanwezig de heren Peters uit Oirlo en Emonts uit Horst. Als candidaten werden daar ge teld: de heren Jos. Maenen, J. Peters, Luys de Beerebroeck, drs W. Peters, M. Dings en Mej Kleuters. St Christoffel gastheer Op de kringvergadering van de Noord-Limburgse kring van de^R-K. Gymnastiekbond werd aan de turn- club St Christoffel uit Venray, op gedragen het kringfeest 1956 hier te organiseren. Dit ook vanwege het feit, dat St Christoffel komend jaar jubileert. Men verwacht, dat dan een duizendtal gymnasten naar Venray zullen komen. Huldiging Opper Temme Zaterdagmorgen vond, na 'n plech tige H. Mis van dankzegging inde paterskerk, de huldiging plaats van de opperwachter der rijkspolitie J. Temme, bij gelegenheid van zijn zilveren ambtsjubileum. Tijdens deze huldiging werd het woord gevoerd door de districts commandant der Rijkspolitie te Roermond, de majoor van Boon, die de jubilaris schetste als een plichts getrouw politieman, die ten voor beeld kon worden gesteld aan het district. Burgemeester Janssen feliciteerde als hoofd der plaatselijke politie. Groepscommandant J. Janssen deed het als directe chef. Tijdens de receptie was het een komen en gaan van velen, die opper Temme de hand kwamen drukken. Zondagavond vond de huldiging plaats door de Reservisten van het corps rijkspolitie van de groep Ven ray, waarbij de jubilaris dank en hulde werd gebracht voor het vele, wat hij steeds voor de reservisten heeft gedaan. Als passend cadeau werd namens de reservisten een rookstoel en oorkonde aangeboden. De bewakingskern der P.T.T., waarvan opper Temme eveneens instructeur is, was eveneens ter huldiging gekomen. Lustrumviering Sociaal Charitatief Centrum Het Dekenaal Sociaal Charitatief Centrum, bestaat bijna 5 jaren en zal haar eerste lustrum gaan vieren met de organisatie van een charitas- week van 1118 december a.s. Over de doelstelling van deze week zullen we nog nadere mede delingen doen volgen. Alleen wor den alle inwoners van het dekenaat er al vast op attent gemaakt, dat gedurende die week verschillende acties worden gehouden. Zo zal er op 10 december een grote inzame ling zijn van speelgoed door de leerlingen van de Mulo. Ook speel goed wat gerepareerd kan worden, is dan welkom. Op 11 december zal er een ver diepingsmorgen zijn voor de leden van de verenigingen, die bij het centrum zijn aangesloten. Op 12 dec. zal er een grote herdenkings avond gehouden worden voor alle inwoners van het dekenaat en op 13 dec. zijn in het gehele dekenaat oliebollen te krijgen, die door de leerlingen van de huishoudschool ten verkoop zullen worden aange boden. Op 16 dec. komt de beroemde film „kinderen van de straat" Venray, ook al ter gelegenheid van deze lustrumviering. En tenslotte is er op 18 dec. preek en collecte in het gehele dekenaat onder alle H. Missen voor het Centrumwerk. Verenigingen worden dringend verzocht met deze data rekening te willen houden. ONGELUKKEN Dhr. P. slipte Zondagavond met zijn brommer en kwam daarbij zo ernstig te vallen nabij de paterskerk t dat hij zich onder doktersbehande-3 uur in de kerk. ling moest stellen. De leden van de Derde Orde wor den herinnerd aan kerstactie van ieder jaar voor de armen. Wij hopen weer veel goed te kunnen doen. De bijbelcyclus zal doorgaan. Pater Clemens Epping zal eens per maand les komen geven aan degenen, die zich willen verdiepen in de Bijbel. De Kerstviering zal plaats heb ben in een huiselijke intieme Kerst sfeer, zoals we dat ook het vorig jaar gedaan hebben. Ieder drage het zijne bij tot verhoging van de sfeer. in 1903 besloten in hun gehucht een molen te bouwen hebben toen waarschijnlijk niet vermoed, dat 52 jaren daarna men feitelijk al niet goed meer weet, wat men met dat bouwwerk aan moet vangen. Ze meenden immers toen, dat deze molen veel te groot was, doch men kon toevallig een watermolen kopen in Tiel en daarom moest men deze grootte wel op de koop toenemen. Maar toch is het vandaag zo, dat men op de Heide feitelijk geen raad meer weet met deze gouden St. Jozefsmolen. Want sinds de oprichting van deze molen is zowel de Heide zelf, als de opbrengst van oude gronden en ontginningen steeds groter ge worden. Het eerste gevolg daar van was, dat een toen opgerichtte plaatselijke afdeling van de boeren bond de'molen overnam. Een tweede gevolg, dat met de grotere opbrengsten en de grotere eisen nieuwe en betere mogelijk heden moesten gezocht worden met electrische machines. Een ontwik keling, die vooral na de oorlog ge weldig is vooruit gegaan. En zo is dan al enkele jaren de molen gedoemd om stil te staan. Andere en betere machines hebben zijn taak overgenomen. Totdat men onlangs ontdekte, dat deze stil staande molen langzaam maar heel zeker in verval kwam en dringend moest opgeknapt worden, wil men binnen enkele jaren niet voor een ruïne staan. Wat toen? Van de ene kant wil de men de molen niet gaarne mis sen, omdat het een mooi monu ment is, niet alleen voor de Heide, maar voor de gehele streek, die toch al vele molens in de loop der tijden is kwijt geraakt. Maar van de andere kant was er een voorzichtige raming, die liep tot ongeveer 8000 gld. restauratie kosten en de huidige eigenaars voe len er niet bepaald veel voor, om terwille van dat monument-zijn, dat bedrag op tafel te leggen. De Vereniging van de Hollandse Molen wil ook wel wat doen, even als de gemeente Venray, maar zijn beide kort bij kas, dus... Misschien dat hij nog bruikbaar te maken is voor electriciteitsvoor- ziening, maar dat hangt nog veel te veel in de lucht om definitieve afspraken te maken. Tenslotte heeft men geprobeerd om een deel van de molen als pak huis in gebruik te kunnen nemen en als zodanig te verbouwen, maar lang overleg is gebleken, dat nieuwbouw heel wat practischer is. En daartoe heeft men dan van de week besloten. Is daar het dood vonnis van de molen mee getekend' Zover is 't bepaald nog niet, doch men gaat er wel dichter op aan De vraag kan echter gesteld wor den of boerenbond, de hollandse molen, regering, provincie en onze gemeente nü geen compromis kun nen vinden om dit monument in zoverre te herstellen, dat hij voor de eerstkomende jaren zeker niet ge sloopt behoeft te worden. Waarbij de economische over wegingen natuurlijk een grote rol moeten spelen, echter niet de alles overheersende rol. Want dan staat reeds bij voorbaat vast, dat hij zijn 53ste verjaardag niet meer halen zal. En dat zou voor deze streek, maar vooral voor de Heide een gevoelig verlies zijn. Derde Orde-mededelingen A.s. Maandagavond om half bestuursvergadering van de Derde Orde. U krijgt een agenda thuis. De volgende ledenvergadering is op Zondag 4 december, 's morgens in San Damiano en 's middags om S.V.V.-nienws Over de droevige en soms bepaald onsportieve wedstrijd van het eerste tegen Standaard, zullen we maar weinig zeggen, 't Standenlijstje zegt meer dan genoeg. Dat een trouw supporter wel eens de moed in de knieën zakt, is toch waarlijk geen wonder. En over de andere be zoekers zullen we maar zwijgen- Men kan zondag a.s. proberen in Tegelen van Irene te winnen. Wat een moeilijke opgave is, aangezien Sp.Irene practisch bovenaan staat. En als men het weer zo aanpakt als afgelopen zondag, zou men beter de moeite kunnen sparen en gaan kijken naar het tweede elftal, dat hier Irene 2 op bezoek krijgt. Zij wisten afgelopen zondag in 'n goede wedstrijd het derde elf tal van Irene met 4—0 te kloppen en nu kunnen de oudere broers wel eens wraak willen nemen. Als echter hetzelfde ;pel vertoond wordt als j.l. Zondag is Irene nog lang niet gewonnen. Het derde, dat feitelijk onverdiend de zege aan D.I.S. moest laten, kan zondag in Grubbenvorst het tweede elftal van haar kracht overtuigen. En het vierde heeft de vacantie om, want dat mag nu tegen Broek huizen. M.H.C.V.-nieuws Zondag j.l. werd alsnog de wed strijd M.H.C.V.Gymnasium I.C. gespeeld. Onder de druilige weers omstandigheden was het uiterst moeilijk om behoorlijk spel ten beste te geven. M.H.C.V. won tenslotte met 20. Aan beide zijden waren er echter eerst talrijke kansen om zeep gebracht. Zondag a.s. spelen de dames tegen „Jeruzalem". Het is nog niet bekend of de dames van Eindhoven ook zullen deelnemen. Staat hun deel name vast, dan wil men op „Jeru zalem" een klein toernooi organi seren. De heren spelen dan tegen een elftal van het St Thomascollege op het terrein van het Gymnasium. Met vreugde en dankbaarheid jegens God geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje NELLIE Bij 't H. Doopsel ontving het de namen Petronella Josefa, B. KERSTEN JO KERSTEN-LOENEN MINY Morrinsville, New Zealand. Te koop 5-6 tons vierwielige tractor-aanhangwagen met veeschotten en brug op loop- remmen. Verstraate.u, Oyerloon. Te koop een paar doorloop-schaatsen merk Hudora, maat 3839, z. schoenen. Grote worstmolen nr. 20, rooktafel, compleet lectuurbak Deken Thielenstraat 7. /'itooc Vafhos'thclStaand ^is'MHEROSlUSde^Yxiak Men hoort er velen dezer dagen zeggen Wat zal ik haar geven MaisonAmbrosius brengt voor haar 'n leuke hoed of muts, 'n mooie sjaal of pracht handschoenen, 'n fl. Eau de Cologne of heerlijke parfum, uitsluitend 4711 Te koop een zo goed als nieuwe kachel Maasheseweg 67, Venray De 14-jarige LIESJE KERSJES uit Oostrum trok de aandacht en bewondering van leraar en kap pers op de Vakschool te Venray, voor het prachtige en geheel zon der fouten haarknippen. Ga zo verder Lies. Voor uw zoon op de Ambachtsschool Tekenschool P.B.N.A.-M.T.S. hebben wij de meest volledige PASSERDOOS een geschenk voor zijn leven. fa. v.d. Munckhof Te koop 650 Tulle de Nord-dakpannen Adres: B 96 Wanssum. goedkope balen, dekkleden en tractorkappen. H. JANSSEN, Sevenum RECTORAAT HEIDE Wij komen Maandag naar ,„MeuZ?ndag vd' Ady.ent; li30 v°or markt met een grote partij Wilh. Loonen en Elis. v. Heyster; 9 u. H. Communie; 10 u. hoogmis, gez. jaarg. v. Martien Peeters; on- middelijk na de hoogmis verg. v.d. H. Familie voor alle jongens van 1830 jaar; 2 30 lof. Maandag: 7 30 t.e.v. H. Oda. Dinsdag: 7 30 voor de intenties vd. jeugd; eerste dag van de noveen voor 8 december. Woensdag: 7.30 overl. familie Drabbelsvan Meyel. Donderdag: 7.30 v. Leon. Potten en Peter Litjens; 6—7 u. biechten; 7 u. H. Uur voor heel 't rectoraat, zingt allen mee, s.v.p. meebrengen. Vrijdag: le vrijdag; 7.30 gez. H. Mis tot bijz. int.; 7 u. lof t.e.v. het H. Hart. Zaterdag: le zaterdag en priester zaterdag; 7.30 overl. fam. Ewals van Osch; 5.30 biechten; 7 u. lof. Te koop goed onderhouden ryzadel Loenen-Verschuuren, Leunen K 44 de per kg. f 2.- en f 2.15 d. BORST, VENRAY v. Tel. 737 van 18 t/m 24 november 1955 GEBOREN: van de Rijt Henricus, Langstr. 45 Heidens Lenie, Schoolstraat Nw 14 Bartels Helena, Oirlo E 46 Bonants Petrus, Oostrum D 7f Janssen Maria, Buitenweg 2 Cox Henrica, Steegsbroek I 14 OVERLEDEN: van Bracht Anna G., weduwe van Keyzers M. J., 92 jr, Kruisstraat 12. ONDERTROUWD: Peeters Martinus J., 47 jr, landb., Oostrum C 65 en Jansen Maria L. J., 24 jr., huishoudster, Oostrum C 65 Jacobs Wilhelmus M. H., 23 jr, fabrieksarbeider, Veltum L 75a en Ingenpas Gertruda A. W., 20 jr, naaister, Hiepterweg M 87. Albers Henrious C., 23 jr, metse laar, St. Jozef weg Nw 1 en Hermans Wilhelmina M.,25 jr, Maasheeew. 19a van Rooy Koos, 30 jr, wasserij- bediende, Kempweg 5 en Voesten Jacoba Th. M., 19 jr, Merselosew. 1 GETROUWD: Sijbers Henricus A., 28 jr, brand - stoffenhandelaar en Thomassen Huberdina A. H., 27 jr, beiden te Venray. Rongen Peter J. C., 27 jr, landb., Nellen Adeleida M. Th., 25 jr, beiden te Venray. Geen beter geschenk voor de jeugd een fijne Schoolétui Onze collectie is geweldig uitge breid en U vindt zeker keus bij fa. v.d. Munckhof Donderdagavond 1 December om 8 uur, St. Nicolaas-avond in zaal Swaghoven. Ieder lid denkt aan zijn eigen pakje. Trouwe opkomst wordt verwacht HET BESTUUR Moeder denkt ISadeï uiaagt óók niets... maar in stilte hopen ze beiden op 'n mooi Póntiac hóïlóge van n Wij brengen een enorme collectie FOTO-ALBUMS voor groot en klein. Een pracht St Nicolaascadeau! Fa. v.d. Munckhof heeft ze VENRAY Premiebetaling Zondag 27 November vm. van 11— Wijkverpleegster dankt allen voor hun hartelijke gelukwensen, cadeaux en bloemen, bij gelegenheid van haar 121/, jarig feest. 12 uur in café Ysselsteyn. Premie 1 pet. M. van Asten te Het meest gewaardeerde cadeau is een VULPEN Van alle bekende merken bezitten wij een uitgebreide collectie, voor ieders beurs en keus, onder volle dige garantie. fa. v.d. Munckhof is specialist op dat terrein, sinds de eerste vulpen in Venray kwam, T« koop kolenfornuis m. nikkel opst. heren-winterjas Adres bureau dezer. Te koop electrisch fornuis Grotestraat 15, Venray Te koop partij biggen Smedts, Veulen H 35b Te koop dr. J.V.R.-zeugjes 2 zware biggen M. Jenniskens, Steeg K 70 Te koop 2 voldr. zeugen Gebrs. van Kempen, Heide Te koop 2 jonge zeugjes bijna voldr. L.H. Arts, ,'t Rozendaal', Merselo Te koop guste koe 2-jarig weirund A-stal L. Vogelzangs, Leunen K 45 Te koop windbuks Kruisstraat 8 Te koop Philips Radio als nieuw, houten kast, afstemoog. Spotprijs Langeweg 56 Geef iets g Auto: Driet Effens Rol«,n Ku<%se Kinder^, Rijwielt Gazelle v£e] merken Lfrp Vindt degj de Rijwielhanc Gedipl. bro| Te koop 3-pits gasfornuis goed onderhouden. Langeweg 52 Te koop 6 biggen H. Nabben, E 54 Oirlo Te koop p. accordeon 32 bas Fr. Janssen, Leunen K 62 Te koop beste petroleumkachel en wandelwagen Tuinstraat 19. Te koop beste volbloed vaars Dec. aan telling, beste melklijst. W. Janssen, Lull C 52. Te koop dikke voeraardappelen en Bintje eetaardappelen Ant. Fleurkens, Oostrum. Te koop dubbelloops jachtgeweer Modial, z.g.a.n, Ook te ruil. J.Th.J. Janssen, Holthees B 149. Gevraagd voor direct of later een gevorderd rijwielhersteller of leerling met 1 of 2 jaar ambachtschool A. Gooren, Merseloseweg Jong zoekt echtpaar zonder kinderen Zijn bereid goede huur te betalen. Brieven onder nr. 2211 bureau van dit blad. GEVRAAGD in tuindersgezin voor hulp in de huishouding meisje 14-17 jaar en een tuiniersleerling 1417 jaar. Intern. W. H. G. Huibers, E 132a, Well L., Telefoon 205 REIS: Zondag 11 December M.-Gladbach Opgave bij Boekh. Grotestraat, f. d. Munckhof. Venray. Cl e. Oi ny iu br< iv "O sT SS Cd Su v HE? Sportli b wü zj Vogel en H< luxe vog< tropische kanarie a M. MU Telefoon

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2