Koop dan bi] onderstaande winkeliers vanaf zaterdag 19 nov. t.m. maandag 5 dec. Pik 't in PIK-IN-actie Let op de start van deze Pik-in actie, l kunt geld verdienen loterijen... Grijp Uw Lans... UW GULDEN CONTANT DEELNEMERSLIJST contante aankoop 5 grote loterijen met vele praclitige prijzen brengt cadeaux in uw Iiand en vreugd in bet Venrays land Wat kunt U winnen in de 5 grote m B B B B B B B B B 0 S Tijdens deze 14 daagse actie der Venrayse middenstand krijgt iedere koper bij nevenstaande deelnemers voor iedere gulden een lot, dat meespeelt in een van de De uitslag wordt na elke trekking per bulletin bekend gemaakt in de etalages van de deelnemers en zaterdags in „Peel en Maas". De trekking geschiedt op de Ned. Credietbank, Patersstraat Venray, onder politie-toezicht. De prijswinnaars kunnen zich melden bij de Nederland se Credietbank op vertoon van het winnende lot. De loterijen zijn ten bate van diverse instellingen. Niet alleen verdient U er mee, maar U helpt ook anderen.... van de eerste loterij komen de baten ten goede aan het Sint Nicolaasgilde Venray van de tweede aan S.A.N.T.O.S. van de derde aan Venrays Harmonie van de vierde aan het P riesterstudiefonds van de vijfde aan de Jeugdcentrale. Patersstraat 25 Hofstraat 2 Marktstraat 6 Grotestraat 6 Patersstraat 26 Henseniusstraat 10 Grotestraat 16 Grotestraat 29 Hofstraat 5 Langstraat 49 Marktstraat 5 Hofstraat 6 Hofstraat 3 Grotestraat 5 Maison Ambrosius Appels Arts-v. Woerknm Ariaens-K osman van Aarssen Bakens Camps Claessens Coenen Coopmans Ebberink Fonck Maison Hawinkels Hendrickx J. Hendrix Wed. P. Grotestr. 15, Patersstr. 9 Hoedemaekers M. Henseniusplein 6 Janssen-Clevers Henseniusstraat 8 Messemaeckers Grotestraat 17 Mooren Grotestraat 10 van den Monckbof Grotestraat 28 Nagelbout Grotestraat 5a van Opbergen Grotestraat 24 Pijls Grotestraat 14 Poels Grotestraat 26 Thomassen Grotestraat 27 Verbeugen Grotestraat 7 Deze zaken zijn duidelijk kenbaar aan de PIK-IN raambiljetten Op verzoek van velen zijn er dit jaar meerdere prijzen te winnen. Voor iedere loterij zijn de volgende prijzen beschikbaar een rijwiel of waardebon van f 200.- een gero-cassette 100.- een huiskamerlamp 50.- een 30delig drinkservies 25.- een paar schoenen 25.- een strijkijzer 10.- een wekker 10.- 5 paar nylons 10.- breiwol 10.- een roombotertaart 10.- een rijwiellamp 10.- een mooie sjaal 10.- een laken en 2 slopen 10.- een schemerlamp 10.- een paar pantoffels 10.- De prijzen staan tijdens de gehele actie tentoongesteld in de showroom van GARAGE VAN HAREN, Grotestr. Venray. De prijzen blijven tot en met zaterdag 17 dec.- 1955 ter beschikking van de prijswinnaars. Wie liever de waardebon kiest, heeft tot 17 december 1955 de ge legenheid deze op te kopen bij de PIK-IN winkeliers. De winkels van de deelnemers zijn tot en met 26 nov. geopend van 9-18 uur en van 28 november tot en met 3 december van 9-21 uur. Bij 'n aantal artikelen mogen, in verband met bestaande overeenkomsten, geen loten verstrekt worden. Dit zijn televisie radio's haarden stofzuigers butagas rijwielen en aanverwante artikelen lees- en stu dieboeken drukwerken pharmaceutische artike len gero-artikelen alle soorten reparaties. Bij goed weer zal zaterdag 19 november om ongeveer 2 uur een vliegtuig boven Venray vliegen, waarin 2 Pietermannen cadeaux voor LJ brengen. Zij strooien n.I. snoepgoed uit voor de kinderen, en een honderdtal waardebonnen van f 2.50 in bet centrum van Venray. Deze waardebonnen zijn direct tegen goederen inwissel baar bij de Pik-in winkeliers. Doch er komt nog meer. Zij gooien ook de letters PIK-IN uit aan parachutes. Wie deze letters met parachute inlevert bij de Pik-in commissie op het bordes van het raadhuis krijgt voor iedere letter een waardebon van f 10.- (direct inwisselbaar). Bij slecht weer wordt deze actie uitgesteld.

Peel en Maas | 1955 | | pagina 5