SPORT Denkt aan de Winkelsluiting Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN Johanna Maria Hendrickx Bekendmaking nette R.K. zelfst. dienstbode huisnaaister PRIJZEN SLACHTKIPPEN Bekendmaking. Bekendmaking K.A.V. YSSELSTEYN Prijsschieten Onderl. Paardcnvcrzekering 'n Gezellige avond 4jotel De Keizei Iets nodig elastieken Kousen Drogisterij fflM POUWELS stikster R.K. bezorger llinke vrouwelijke Doodhalp IS DIT HET BEGIN! Het was een van de laatste prestataties van meester Wijnhoven, dat hij zich aan het hoofd stelde van een actie voor het verkrijgen van een Tuinbouwschool te Venray. Op het afscheidsfeest van mees ter Wijnhoven werd door velen opgemerkt van wat een grote be tekenis 'de tuinbouw voor Venray zou kunnen worden. Daarnaast hadden wij ook wel eens de indruk, dat er toch nog heel wat mensen zijn die wat vreemd staan tegenover het idee dat er meer moderne fruit- en groentekwekerijen in Venray zouden komen. Maar uit de hierbij geplaatste oproep van de fruitteeltorganisatie blijkt, dat ook in kringen van de praktijk een en ander aangepakt zal worden. Het is overigens vol komen juist, dat men eerst tracht het bestaande te verbeteren. Boven dien herinneren wij ons, dat in vroeger jaren de fruitteelt in Ven ray al eens belangrijk was, en het moet dus mogelijk zijn, dat men deze teelt weer opgang kan maken in dit gebied. Al zal het wat mo derner toe moeten gaan dan des tijds. Venrays mannenkoor a.s. Donderdag 7.45 uur repetitie voor 2de tenoren, 8 uur geheel koor. Metaalbewerkersbond Bij gelegenheid van het 10-jarig bestaan van de metaalbewerkers- bond, zal Zaterdag 19 Nov., voor alle leden een gezellige avond ge geven worden in zaal Wilhelmina. Aanvang 7 uur. Toneelgroep Edelweisz De toneelgroep Edelweisz te Venray is bezig het toneelspel „Hun Kind" onder regie van P. van Opbergen in te studeren. De op voering is vastgesteld op 8 januari a.s. Tegen die tijd zullen wel nadere gegevens volgen. Oriëntatie-rit Zondag wordt in Venray en om geving een oriëntatie-rit gehouden door de Venlose motorclub „Gaef Um Gaas" ten bate van de Roadse blaoskapel. Zowel auto's en moto ren als bromfietsen kunnen daaraan deelnemen. Auto's en motoren moeten 64 km. afleggen, bromfiet sen 30 km. Alles gaat over ver harde wegen. Om 1 uur wordt ge start bij de Burggraaf. Deelnemers kunnen zich tot dat tijdstip nog melden. HIOOB-nieuws In de hulpactie voor het Uniform fonds van Venray's Harmonie is ook de Venrayse toneelclub Hioob niet achter gebleven en heeft daar voor morgen zondag een uitvoering van het blijspel „Ze kregen wat ze wilden" op het programma staan. Na het grote succes wat met deze opvoering o.a. in O. en O. werd bereikt kan een woord van aanbeveling achterwege blijven. De toen reeds talrijke bezoekers heb ben van een uitstekend spel kunnen genieten en van een stuk, dat de moeite waard is. Hioob gaf een gave vertolking van de geschiedenis van een En gelse familie, die maar één kwaal heeft, namelijk dat ze een broertje dood heeft aan werken en feitelijk voortdurend in hoger sferen ver toeft. Tot de werkelijkheid van een lege broodtrommel de familie en speciaal de vader tot de nuchtere werkelijkheid terugroept. Maar met welk een flair deze familie die slag te boven komt is dan het onder werp van dit spel. Rectorsfeest in het Gymnasium Traditiegetrouw vond Zaterdag en Zondag weer het Rectorsfeest plaats van de studenten van het Gymnasium der Paters Francis canen. Ook dit jaar werd het pro bleem van de huisvesting van de tientallen ouders opgelost door de spontaniteit van Venrays inwoners, die ook nu weer deze ouders voor enige dagèn gastvrijheid verleenden. Zaterdagavond werden de!feeste lijkheden ingezet met muziek en zang, terwijl de drie laagste klas sen voor het voetlicht brachten: „Plan Drie", een spel in drie be drijven van C. Eglie. Zondagmorgen werd door pater dr. Sybrand Galama, Rector van het Gymnasium, in de kloosterkapel 'n plechtige hoogmis opgedragen, ter wijl het koor der studenten, o.l.v. Pater Servatius, de Mis voor drie ongelijke stemmen van W. Byrd zong. Het matinée, dat plaats vond na de H. Mis, was weer een afwisse ling van muziek en zang, terwijl de student P. Franken een toespraak hield tot pater Rector. Pater Rector dankte wederom voor de hulde hem gebracht en tij dens de soirée brachten de tonelis ten van het Gymnasium op keurige wijze voor het voetlicht het toneel stuk in drie bedrijven van H. Has tings, Meeuwen boven Sorrento. Er wordt nog eens de aandacht gevestigd op de bepalingen van de Winkelsluitingswet. De winkels moeten op werkdagen gesloten zijn om 18.00 uur, uitge zonderd: sigarenwinkels en viswin kels om 19.00 en kappersbedrijven om 18.30 uur. Op zondag moeten alle winkels gesloten zijn, uitgezonderd van 8.00 tot 12.00 uur ten aanzien van win kels, waarin uitsluitend of in hoofd zaak een of meer der navolgende waren worden verkocht: tabaks artikelen, banket, suikerwerk, cho colade of bloemen, doch alléén voor verkoop van die waren. Hoewel de koper niet strafbaar is bij een overtreding van deze wet, doen wij toch een beroep op het publiek alles te vermijden, waar door de winkelier aan een straf vervolging kan blootstaan. O. en O. Herhaaldelijk blijkt, dat de belang stelling voorde danskunst in Neder land stijgende is. Het ballet Marjo, wat voor O. en O. de derde ontwik kelingsavond komt geven, heef t zich tot taak gesteld, instructieve dans voorstellingen te geven, om op deze wijze het publiek in te wijden in deze kunst. Met behulp van korte, zeer beknopte toelichtingen, door loopt mevrouw Goekoop, de leidster van deze groep, de geschiedenis van de danskunst. In het begin was deze van religieuze aard, werd spoedig volkskunst en ontwikkelde zich ten slotte tot het moderne ballet. Deze toelichting wordt dan telkenmale gevolgd door het optreden van de balletgroep. Persstemmen over het over op treden van deze groep, zijn voor het bestuur van O. en O. een waarborg geweest, dat de leden een avond van hoog gehalte te wachten staat, die ook hén, die tot heden weinig van het ballet begrepen, nader zal brengen tot deze kunst. Aldus kan dan in de komende jaren ook een balletavond een groot succes worden. Goüden zangersjubilenm Zondag 20 nov. gaat het kerkkoor een van haar oudste leden huldigen. Op deze dag zal nl. de heer Jan Arts, 50 jaren lid zijn van het koor der St Petrus Banden-kerk te Ven ray. Er zal die dag een plechtige hoogmis zijn ter intentie van de jubilaris, waarna een receptie volgt restaurant de Burggraaf. Wie meent, dat de heer Arts in tussen wel een papieren lid van het koor is geworden, heeft het mis. De jubilaris zelf heeft al eens op willen ophouden, maar dirigent en koor willen zijn stem niet missen, die nog steeds een dominerende partij geeft. De muziek en zang zijn trouwens altijd liefhebberijen geweest van deze gouden kerkzanger. Hij is jarenlang lid van Venrays Harmonie en Mannenkoor geweest en deze zullen zich zeer zeker bij de huldi ging aansluiten, evenals KAB en handboogschutterij, waarvan hij ook jaren lid was en is. Voor dit zeldzame feit zal ook buiten zangerskringen de nodige belangstelling zijn en velen zullen ongetwijfeld de gouden zanger ko men feliciteren en hem dank brengen voor het belangloze werk wat hij in al die jaren voor de gemeenschap heeft gedaan. Ernstig ongeval In het ziekenhuis te Venray werd binnen gebracht de heer P. S. uit Maashees die aldaar door de wagen van E. uit Venray werd aange reden. Hoewel E. uit alle macht remde om een aanrijding te voor komen, werd S. tegen de grond gesmakt. Hij liep hierbij een ernsti ge hoofdwonde op met een hersen schudding. PATRONAAT en CLUBS. Nu zaterdagavond begint het pa tronaat niet vóór 8 uur, omdat er eerst jeugd-H. Familie is in de pa rochiekerk. Nu zondag is er alleen om 10 u. voorm. patronaat, maar 's avonds om half 8 precies is er een ont spanningsavond voor alle groepen gewone en buitengewone leden. De lidmaatschapskaart moet men mee brengen. Maandagavond van 7 tot half 9 huisvlijtclub. Vorige week is door onvoorziene omstandigheden deze club niet kunnen doorgaan. De jeugd-postzegelclub is woens dagavond van 78 in 't zaaltje boven 't portaal der parochiekerk. Vrijdagavond ls het om half acht bijeenkomst van de Werkende jeugd. Voor maandagavond U opgeven voor de mannen-retraite. De retraite voor mannen, die lid zijn van de KAB, begint donder dagavond 24 novemb. om half 8 in Venlo op Manresa. Zij, die nog mee willen doen met de?e retraite, die zo weinig kost, moeten vlug zijn en zich vóór a.s. maandagavond opgeven bij 't be stuur van de KAB, of bij Pater Domitius, Patersklooster. Ongeval Het zoontje van de héér H. die aan het rolschaatsen was op de rijweg, moest plotseling voor een auto uitwijken, maar kwam hierbij op de rand van 't trottoir terecht. Hij liep hierbij een armbreuk op en werd naar het ziekenhuis over gebracht. Dolmans voor K.V.P. Oirlo De afdeling Oirlo van de K.V.P. houdt dinsdag 15 november een vergadering om zeven uur in zaal Rongen waarbij de heer Dolmans een rede zal houden over „katho liek of socialistisch". Tevens worden er enkele films vertoond, waaronder de reportage van de mars naar Brussel in het kader van de Belgische schoolstrijd en de film Kees' Stip over de Sta ten Generaal. De fanfare zal op deze avond zorg dragen voor de muzikale om lijsting. Balk op het hoofd gekregen Tijdens het stellen van een steiger aan de in aanbouw zijnde nieuwe parochiekerk te Overloon, kreeg de arbeider H. uit Wanssum een balk op het hoofd. Hij liep hierbij een zware hersenschudding op. Verkeer brug Well Na 15 november a.s. zal de brug in Well gesloten zijn op zon- en algemene erkende feestdagen de gehele dag en op werkdagen voor 6 uur 's morgens en na 22 uur 's avonds voor het zg. langzame verkeer, als paarden met of zonder wagen. Auto's en autobussen kunnen echter rustig van de brug gebruik maken. Personele belasting big ft De minister van financiën denkt er voorlopig niet aan de personele belasting af te schaffen. Vele leden van de Tweede Kamer hadden ge vraagd om tegelijk met het invoe ren van een nieuwe huurverhoging de pers. belasting af te schaffen. Ook is de minister niet bereid aan kleine landbouw- en midden- standsbedrijven bijzondere fiscale tegemoetkomingen te geven. Dit zou niet te rijmen zijn met de eis van algemeenheid en gelijkheid, die aan de heffing der inkomsten belasting ten grondslag ligt. Lagere richtprijs voor baconvarkens De kostprijs van baconvarkens is wederom met 6 cent per kg geslacht gewicht gedaald, als ge volg van een teruggang in de vee- voederprijzen. Dienovereenkomstig heeft de mi nister de richtprijs voor bacon varkens in de 2e kwaliteitsklasse met ingang van Maandag a.s. van f 2.47 tot f 2.41 per kg koud ge slacht gewicht verlaagd. Het -ver schil tussen richtprijs en overname prijs, dat aan het vleesfonds ten goede komt, wordt daardoor tot 11 cent per kg. teruggebracht. Vestigingseisen voor jonge boeren Er zijn kommiezen, die 60 tot 70 varkens houden, er zijn slagers, die honderden varkens mesten, fabrieks-arbeiders houden varkens en kippen. Dit veroorzaakt schade aan de bonafide landbouwers en daarom is het nodig, dat er een regeling komt voor dit vraagstuk. Op de kringvergadering van de ABTB in Overijsel, die woensdag in Almelo werd gehonken, hebben de afd. Tubbergen en Oldenzaal een voorstel ingediend om vestigings eisen te stellen aan jonge boeren. Er waren nogal bezwaren tegen dit voorstel. De kringsecretaris meende, dat men er met vestigingseisen niet komt. Iedereen zal dit wel kunnen halen. Daarom kon men beter een bepaalde oppervlakte grond als norm nemen voor het houden van kippen en varkens. S.V.V.-nieuws Zondag is het weer aantreden geblazen voor het eerste elftal, dat een uitwedstrijd heeft in Heer. Heer heeft nog altijd een oude rekening liggen, die voldaan moet worden. Het zal van onze jongens weer veel vragen, maar de laatste wedstrijd tegen Maastricht toonde toch wel aan, dat men ook ander spel leveren kan en inderdaad een boeiende wedstrijd kan brengen. Het tweede is vrij en het derde mag een plaatselijke derby spelen. Het moet namelijk naar Oostrum op bezoek en tegen deze tegenstan der heeft men in het verleden nog al eens bakzeil moeten halen. Ook hier zal van het begin af aan goed gespeeld dienen te worden. School-competitie Stand per 9 Nov.: Overloon 3 2 1 0 5 42 St Petrus-B. a 3 2 0 1 4 7—3 St Petrus-B. b 3 2 0 1 4 4—3 Henseniusschool 2 0 111 12 Dr Poelsschool 3 0 0 3 0 39 Gespeeld: Dr PoelsschoolPetrus-B. a 15 Petrus-B. bDr Poelsschool 21 HenseniusschoolOverloon 12 Vastgestelde wedstrijden: 23 Nov. Petrus-B. b-Henseniusschool 8 Dec. HenseniusPetrus-B. a 8 Dec. OverloonDr Poelsschool Overloon heeft dus haar positie aan de kop verstevigd. Jammer was, dat de kleine mannekes van de Dr Poelsschool op het nippertje ver loren van Petrus-Banden b. Doe je best jongens en probeer van die laatste plaats af te komen. M.H.C.V.-nieuws Voor zondag a.s. staat er op het programma een wedstrijd tussen een M.H.C.V.-elftal en een ploeg van het Gymnasium I.C., die even als het M.H.C.V.-elftal, bestaat uit veelbelovende junioren, aangevuld met enkele „geroetineerde" krach ten. Rest ons nog te vermelden de vergadering van donderdag 27 ok tober j.l., gehouden in „Prinsenhof De dames kregen er het verblijden de bericht te horen, dat zij voortaan, dank zij de edelmoedige geste van het pensionaat „Jeruzalem", op het hockey terrein van depensionnaires kunnen trainen. Verder werd er nog uitvoerig gepraat over allerlei zaken, zoals: de terreinkwestie, de training, de financiën enz. P.D.V. DE ZWALUW Hedenavond vindt weer de nacht vlucht plaats voor de liefhebbers zelf. Bijeenkomst pl.m. 10 uur, waarna om half 11 vertrek naar lossingsplaats. We vertrouwen er op, dat zeer vele leden hieraan mee zullen doen. Zij, die nog aan de tentoonstel ling te Horst willen deelnemen, kun nen zich opgeven bij de secretaris. Opgave voor derby-ringen (Til burg), tot uiterlijk morgenavond bij G. Janssen. Degenen, die grote diploma's wen sen, moeten dit direct opgeven. Er zijn nog liefhebbers, die hun ere-prijzen van Vlissingen, nog niet afgehaald hebben. Zij moeten dit alsnog direct doen bij M. de Bruin. van 4 t/m 10 november 1955 GEBOREN: Peeters Gerardina, Leunen K 50 de Graaf Jacob, Stationsweg 27 Djababu Evert, woonoord Vlakwater Willems Wilhelmus, Groenew.pad 12 Lucassen Mirjan, Stationsweg 5 Cuppen Johanna, Gussenstraat 8 Janssen Martinus, St Servatiusw. 8 Willems Servatius, Kempkesberg 1 Barends Catharina, wnrd. Vlakwater Druiven Martinus, Overloonsew. 25 OVERLEDEN: van Eisen Theodorus, echtgenoot van Clephas J. M., 63 jr, Gasstr. 20 ONDERTROUWD: Rongen Hendrikus W., 33 jaar, landb., St. Annalaan 5 en Swinkels Wilhelmina H., 25 jr, Scheide K 98. van der Helm Jozef A. M., 30 jr, electro-technicus, Schoolstraat 16 en Hendriks Elisabeth J. M., 21 jr, Maasheseweg 19b. GETROUWD: Loonen Martinus A., 51 jr, landb., en Thijssen Johanna E., 38 jr, beiden te Venray. Loonen Leonardus A., 47 jr, landb., Venray en van Mil Petronella C. H., 40 jr, Oploo c.a. Nijs Antoon, wedn., v. Bistervels P., 54 jr, en Coppens Catharina G., 51 jr, beiden te Venray. van Opbergen Franciscus Th. P., 30 jaar, manufacturier en Peters Theresia W. H., 28 jr, beiden te Venray. Rütten Johannes A., 24 jr, boek houder te Meerlo en Vervuurt Pe tronella J. H., 22 jr te Venray. Hesen Lambert Th., 26 jr, tuinder te Horst en Keijsers Maria C., 26 jr, te Venray. Heden overleed na een lang durig, geduldig gedragen lijden, voorzien van de H. Sacramenten der stervenden, zacht en kalm onze lieve echtgenote, moeder, behuwd- en grootmoeder en tante echtgenote van Mathijs Goumans in de ouderdom van 71 jaren. Wij bevelen de ziel van de dier bare overledene in uw godvruch- ge gebeden aan. Venray: Mathijs Goumans Blerick: A. v. Enckevort-Goumans Chr. v. Enckevort en kinderen Venray: G. Goumans P. Goumans-Goemans en kinderen Brazilië: Pater. Con. Goumans o.f.m. Brazilië: D. Nabuurs-Goumans- J. Nabuurs en kind Venray: H. Goumans D. Goumans-Geurts en kinderen Brazilië: J. Michels-Goumans J. Michels en kinderen Venray: P. Verschuren-Goumans M. Verschuren en kinderen Venray: M. Goumans G. Goumans-Wismans en kind Venray, Akkerweg, 11 nov. 1955 De plechtige lijkdienst gevolgd door de begrafenis heeft plaats op maandag 14 november a.s. om 10 uur in de parochiekerk van St. Petrus Banden. Bijeenkomst ten sterfhuize Ak kerweg 2, om half 10. De burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis dat het door de raad dier gemeente bij zijn besluit van 3 mei 1955, no. 260, vastgesteld partieel plan van uitbreiding, aanwijzende de bestemming in onderdelen voor de kern „de Heide" met de daarbij behorende bebouwingsvoorschriften door gedeputeerde staten van Lim burg zijn goedgekeurd bij besluit van 24 oktober 1955, le afdeling, no. B 23497. Het goedgekeurde plan ligt in een uitvoerige kaart ter gemeente secretarie, afdeling I, voor eenieder kosteloos ter inzage. Venray, 8 november 1955. De burgemeester voornoemd, Mr. A. H. M. JANSSEN Wegens omstandigheden van de tegenw. hulp (die ons 5 j. diende) zoeken wij voor direct of later voor ons klein gezin in Tegelen Zeer goede behandeling. Goed loon. Gerieflijk huis met centrale ver warming. Brieven onder no. 1211 Peel en M. GEVRAAGD W. Kateman, Langstraat 15 Witte kippen p. kg 2.10 Bonte kippen 2.- in volle veren v. d. BORST, VENRAY Tel. 737 De burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis, dat het door de raad dier gemeente bij zijn besluit van 3 mei 1955. no. 261, vastgestelde partieel plan van uitbreiding, aanwijzende de bestem ming in onderdelen voor de kern Merselo, met de daarbij behorende bebouwingsvoorschriften door ge deputeerde staten van Limburg zijn goedgekeurd bij besluit van 17 oktober 1955, le afdeling, no. B 23498. Het goedgekeurde plan ligt in een uitvoerige kaart ter gemeente secretarie, afdeling I, voor eenieder kosteloos ter inzage. Venray, 7 november 1955. De burgemeester voornoemd, Mr. A. H. M. JANSSEN Het Bestuur De burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis dat het door de raad dier gemeente bij zijn besluit van 3 mei 1955, no. 262, vastgestelde partieel plan van uitbreiding, aanwijzende de bestemming in onderdelen voor de kern Oostrum met de daarbij be horende bebouwingsvoorschriften door gedeputeerde staten van Lim burg zijn goedgekeurd bij besluit van 24 oktober 1955, le afdeling, no. B 23196. Het goedgekeurde plan ligt in een uitvoerige kaart ter gemeente secretarie afdeling I, voor eenieder kosteloos ter inzage. Venray, 8 november 1955. De burgemeester voornoemd, Mr. A. H. M. JANSSEN (In plaats van kaarten) Voor de vele en hartelijke blijken van belangstelling en gelukwensen bij ons 25jarig huwelijksfeest, be tuigen wij, ook namens onze kin deren, hartelijk dank. M. van Meijel M. van Meijel- Versleijen Leunseweg 29. Donderdag 17 November 8uur Ontwikkelingsavond in zaal Swaghoven. Spreker Geestel. Adviseur. Trouwe opkomst verwacht Veeverzekering Zondag na de hoogmis in zaal J. Bos, bijbetaling premie. 1/4 pet. voor koeien. HET BESTUUR Schutterij ST. ANNA Zondag 13 November met de windbuks in de cafés Jos. Sanders Eindstraat, M. van de Ven Hagelweg en Verstralen, Maash.weg Prachtige prijzen. Zondag 20 November om 7 uur afkampen voor de finale. VENRAY Premiebetaling Zondag 13 November v.m. van 11 12 uur bij Wed. M. Litjens, Leunen. Premie 1 pet. Neem uw vrouw dan eens mee naar Zij en u zelf zal een prettige avond hebben bij een goede consumptie en de PIKANTE HAPJES waarom Hotel De Keizer bekend is. voor de inmaak of de slacht? Bel even 566 HET WARENHUIS fa. ThJPouwels Zn. Hofstraat 10 Julianasingel 2 Langstraat-hoek Henseniusstraat GEVRAAGD voor Amsterdam, in R.K. gezin hulp in de huishouding f 60.p.m., goede keuken, huiselijk verkeer. Inl. Coopmans, Langstraat 44. Jongedame, 23 jaar, met diploma Mulo en typen, 3 jaar kantoor- ervaring, wil greag enkele mid dagen en/of avonden per week of ander administratief werk doen. Adres bureau van dit blad. Te koop partij biggen A. vd Munckhof, Merseloseweg. Te koop prima winterappelen Jonathan P. J. Moorrees, C 21 Oostrum Te koop poppen wandel wagentje trapauto en konijnenhok Boonekamp, Burg. vd. Loostr. 25 Te koop een goed aftands paard B.T. mak in alle tuig G. Geelen, Veulen I 20a Venray Te koop partij biggen H. Willems-Pouwels, Kempkesberg, Ysselsteyn Te koop kinderfietsje m.b. 16 x 3/8 step en hobbelpaard gr. z.g.a.n. damesrijwiel Broekweg 8a. Te koop Bellefleur plukappelen Leunseweg 29. Te koop 3 beste pinken 1 jaar oud P.L. van Lipzig, Venr. Broek A 14a Te koop gevraagd 2e hands jongensfiets leeftijd 912 j. Moet ingoede staat zijn. Brieven met prijsopgave onder nr. 1011 bureau van dit blad. Te koop best maalkalf A. Lensen-Heesen, Veltum L 79 Te koop 2pers. groot kinderledikant met toebehoor, kinderwagen tevens wandelwagen, wieg,* speelgoedbank, kindertafel en stoel. Alles in prima staat. Oostsingel 2. Te koop 5 zware biggen M. Swinkels, Zwarte Klef B 23 Te koop partij biggen M. Joosten, C 16 Oostrum. Te koop g.o. accordeon 120 bassen, met koffer. P.Goumans, Schoolstraat la Te koop g.o. wit fornuis P. Hellegers, Oirlo. Te koop bromfiets Mosquito Linskens, Laagheidseweg 3. Te koop z.g,a.n. kinderwagen Langeweg 1. Te koop een pauwhaan H. Clephas, Beekweg 10. Te koop 3 zware biggen, eetaardappelen, pluk en val Bellefleur Jac. van Osch, Leunen K 38. Te koop volbl. vaarskalf A stal Wed. M. Janssen, Merselo M 20 Te koop gecomb. gas-kookfornuis, kippenhok 5 x 3 m. Mulders spaarketel 75 liter bestemd voor voedei ketel. P. Kusters, Veltum L 74. Mevrouw van Haaren, Statons- weg 21a, vraagt NET MEISJE voor hele of halve dagen. GEVRAAGD P. Janssen, Langstraat 26 Gevraagd voor direct in bezit van rijbewijs. M. Janssen, Veltum GEVRAAGD voor direct, wegens ziekte Slagerij Wijnhoven. GEVRAAGD boerenknecht voor berijden van tractor en alle ander werk. J. Bartels-Muijsers, E 76 Oirlo. Uitslag Loterij Ruitersclub Ysselsteyn Nrs. 749, 648, 283, 456, 1176, 892, 796. 720, 839, 1083, 1193, 1050, 891, 1352, 1410. 535. Prijzen kunnen afgehaald worden bij J. Jaspers, Puttenweg 27, vóór 20 Nov. Na die datum vervallen ze aan de vereniging.

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2