3aineuddse teieihmdel Waarom zijn de leveranciers zo tevreden over de Onderl. Paardenverzekering Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN Prijsschieten Iet Zandakker ïlakwaterweg 2 losse arbeiders MUVERO Ketelfabriek Oostrum H. Janssen Zn. Vraagt U het ze eens. IN-ENXINGEN. Burgemeester en Wethouders der Derde Orde-mededeiingen. De belangstelling voor de Stu- Kind liep tegen motor op Een kind van B. op de Gasstraat UUIKCIUCCOI» til IICUIUUU^ICUVI Oo - gemeente Venray brengen ter open-1 diedag is boven alle verwachting liep daar tegen een passerende bare kennis, dat wederom de ge- geweest. Velen zijn twee of drie i motor van v.D. op de Langstraat. keer komen luisteren naar de scho- Kind en motorrijder moesten m t kennis, legenheid bestaat tot kosteloze in enting tegen diptherie, kinkhoest en tetanus, voor kinderen uit Ven ray—kom en de kerkdorpen, op Dinsdag 11 October, 8 November en 6 December 1955 in het Groene Kruisgebouw aan de Merseloseweg te Venray, steeds om 2 uur na middag. Wij vertrouwen er op, dat alle ouders, wier kinderen nog niet volledig tegen deze gevaarlijke kin derziekten zijn geënt, van de gebo den gelegenheid gebruik maken. De kinderen moeten tenminste 3 maanden oud zijn en gezond. Kinderen, die reeds enkele jaren geleden een inenting hebben gehad kunnen op genoemde dagen één inenting ontvangen. Venray, 6 October 1955. Bescherming Bevolking Zaterdag 15 Oct. om 3 uur zal op het sportterrein aan de Leunseweg een grote B.B.-oefening worden ge houden waaraan zullen deelnemen a. de blokploegen Venray VI (St Anna), Venray VIII (St Ser- vatius), Oostrum en Maashees Holthees. b. de opruim- en reddingsploe gen Venray en Vierlingsbeek. c. de mobiele geneeskundige teams Venray en Meerlo en d. de brandweren Venray, Vier lingsbeek, Meerlo-Wanssum -Broek huizen Voor deze oefening, die nog al spectaculair is opgesteld, moet men zeker wat tijd reserveren. Deze kennismaking met de B.B. zal beslist meevallen. Geslaagd Op het te Eindhoven gehouden examen machineschrijven, slaagden de dames: Wies Claessens, Miet Visser, Truus Buys, Joke Steeghs en Ans Claessens te Oirlo. Emigratie Aangezien de nieuwe emigratie cursus zeer spoedig zal beginnen, worden aspirant-emigranten ver zocht zich direct te willen opgeven bij P. S. Gerrits, hoofd van de landbouwschool. Afscheid Meester Wijnhoven Het officiële afscheid van de heer Wijnhoven als hoofd van de land bouwschool alhier, is vastgesteld ,pp 27 Oct. a.s, Een commissie van leraren, leer lingen en oud-leerlingen is met de voorbereiding van dit feestelijk af scheid bezig. SERENADE. Venray's Harmonie bracht Maan dagavond een serenade aan de heer Piet Schoester, die onderscheiden werd met het Pauselijke ereteken: „Pro Ecclesia et Pontifice". De president van de Harmonie feliciteerde de heer Schoester en zijn familie namens het korps. In zijn dankwoord bracht de heer Schoester naar voren, dat in deze onderscheiding alle VenrayseKAB- ers deelden. Van de receptie, die hierna gehouden werd, maakten er velen gebruik om de familie Schoes ter te feliciteren. GOUDEN BRUILOFT Maandag vierde, onder grote be langstelling, het echtpaar Alphons Sijbers-Cremers hun 50-jarige echt verbintenis. Om 10 uur werd in de St. Petrus-Banden-kerk een plech tige Hoogmis opgedragen van dankbaarheid. Het gouden bruidspaar werd door de buurtvereniging en familie ter kerke geleid. Tijdens de gouden bruiloft, die gevierd werd in hotel De Zwaan, moest het gelukkige paar vele felicitaties in ontvangst nemen, als ook cadeaux en bloemen, die over vloedig werden binnengedragen. Tijdens de receptie zagen wij kerkelijke en wereldlijke autoritei ten en vele vrienden van het gouden paar. De Hoenderstraat en de woning was door de buurt prachtig ver sierd. 's Avonds bracht Venray's Har monie, waarvan de gouden bruide gom 51 jaar lid en bestuurslid is geweest, een serenade. De president van de harmonie bracht de geluk wensen van Venray over en dankte hen voor hun werk voor Venray's Harmonie. Ook schutterij St. Anna huldigde het gouden echtpaar. De oudste zoon dankte, namens zijn ouders, voor de gebrachte hulde. lezingen van Pater Clemens Epping over de H. Schrift. Uit het aandachtig beluisteren kon men de intense belangstelling afleiden. Verschillende hebben de Pater gevraagd nog eens terug te komen en hij heeft gezegd daar niet op tegen te zijn. In ieder geval de winter is goed ingezet en wij hopen nog dikwijls mooie lezingen te krijgen voor een zo groot mogelijke groep. A.s. Vrijdag is de veelgeprezen film over het H. Land. Wij hopen, dat uw interesse daarvoor ook groot is. Kaartjes verkrijgbaar bij Mej. Wijnhoven, Henseniusstraat. U kunt ze ook bij de bestuursleden aanvragen. Huisvlijtclub Elke Maandagavond van 7 tot half 9 in het patronaat. Elke jongen kan er kosteloos lid van worden op vooorwaarde-dat hij het werkstuk waarmee hij begonnen is, ook thuis afmaakt. De bedoeling van de huisvlijtclub is immers dat de jongens leren thuis hun vrije tijd nuttig te besteden door zelf iets moois te gaan maken. PATRONAAT Heden Zaterdagavond begint het patronaat pas na 8 uur, wegens de Jeugd H. Familie. Zondag is voor de 3 groepen patronaat op de ge wone tijden. Nog altijd zijn er jongens, die Zondags van het patronaat weg blijven zonder zich af te melden. Als de ouders zekerheid willen hebben of hun zoon werkelijk naar het patronaat komt, moeten zij zich in verbinding stellen met de leider van de groep. Jubileum meisjes jeugdwerk Morgen, Zondag zullen de gidsen hun 10-jarig bestaan herdenken met een feestelijke bijeenkomst in Huize San Damiano, waarbij de ouders der gidsen zijn uitgenodigd alsmede de oud leden. In October 1945 nam kaplaan v. Wijngaarden het initiatief om de gidsenbeweging op te richten. Deze jeugdbeweging heeft zich ten doel gesteld om volgens de richtlijnen van Lord Baden Powell de op richter van de verkennerij de vrouwelijke jeugd van 1117 jaar te vormen. De gidsen hebben veel tegenslag gekend. In de 10 jaren is men 5 x moeten verhuizen wegens gebrek aan ruimten. Maar toch heeft de Theresiagroep 125 gidsen kunnen instaleren, en heeft men op het ogenblik nog een groep van 24 meisjes. Gebrek aan leidsters is echter steeds een handicap geweest. Daar door is ook tot heden nog steeds niets kunnen gebeuren voor de jongere meisjes en heeft men zelfs uit Leunen leidsters moeten halen. De belangstelling van de vrouwe lijke jeugd is ook gering, wat mede wordt geweten aan de ouders, die dit jeugdwerk onvoldoende steunen door hun medewerking. Ondanks dit somber geheel is men toch blijven doorwerken en wordt er morgen optimistisch feest gevierd. Men hoopt in de komende jaren meer belangstelling én van de ouders én van de meisjes zelf te zullen krijgen. ONTWIKKELING EN ONTSPANNING. De start van het nieuwe seizoen was een voorstelling van Puck, die Molière's blijspel brachten „Dokter tegen wil en dank". Wij hadden graag een uitvoeriger programma gezien op deze avond, waarin bijv. de parade vooraf en het doel daarvan duidelijker om schreven was. Het spel zou dan gemakkelijker te volgen zijn ge weest, temeer waar deze parade nogal wat tijd in beslag nam. Het blijspel zelf werd op uit stekende wijze gebracht. Guus Ver- straete als de dokter en Paridon als de vader, lieten schitterend en vlot spel zien. Een goed begin is het halve werk en als de belangstelling zo blijft als j.l. Dinsdag, zal O. en O. ein delijk eens uit de zorg komen. ziekenhuis worden opgenomen. Inzegening veldkapel te Merselo Zondagmiddag had te Merselo de plechtige inzegening plaats van een nieuwe veldkapel, die door de pa rochianen werd gebouwd op de z.g. Schaapskuil op Den Haag. Deze kapel, die ingezegend werd door deken A. Loonen, werd toege wijd aan O.L. Vrouw van Barmhar tigheid. De hele parochiegemeenschap was hierbij tegenwoordig. Het woord werd gevoerd door deken Loonen, pastoor Vercoulen en wethouder Pubben. De beeltenis van O.L. Vr van Barmhartigheid werd vervaar dig door de heer Driessen uit Plel- mond. De plechtigheid werd opge luisterd door de fanfare St. Oda, terwijl de buurtschap voor een pas sende versiering had zorg gedragen. Verplaatsing van het kerkkof op de Smakt. Op de Smakt is men bezig met de verplaatsing van het bestaande kerkhof naar het nieuwe terrein over de spoorweg, nabij de Kapel van O.L.Vrouw van 7 Smarten. Dit werk wordt uitgevoerd door de N.V. Grontmij. Het bestaande kerkhof wordt be trokken bij de uitbreiding van het klooster en de kerk. Smakt krijgt een kleuterschool Door de uitbreiding van de R.K. Lagere meisjes en jongensschool te Smakt-Holthees is er thans plaats vrij gekomen voor de kleuters van dit Rectoraat, men heeft een lokaal als kleuterklas ingericht. Op 17 October a.s. zal de kleuter school in gebruik worden genomen. Te koop compleet Butagasstel Merseloseweg n.w. 33 Concert Fanfare Ysselsteyn Morgen Zondag zal de fanfare ,De Peelklanken" uit Ysselsteyn een concert geven op het herstelde kiosk te Ysselsteyn. Aanvang 6 uur. Fokveekeuringen te Castenray en Geij ster en Wegens plaatsgebrek moeten de uitslagen van de fokveekeuringen te Castenray en Geijsteren blijven liggen tot volgende week. Bieten-campagne In volle gang. De bietencampagne is begonnen. Maandag werden de eerste schepen geladen in Wanssum, Gennep, Kes- sel en Reuver. Dinsdag begon in Stein de ver lading van bieten. Men verwacht daar een tekort aan schepen. In de havens van Born en Maasbracht zijn nagenoeg geen lege schepen meer voorhanden. De bieten wor den getransporteerd naar Brabant se suikerfabrieken. In het gehele land werden dit jaar minder suikerbieten gezaaid dan het vorige jaar. Alleen Lim burg zaaide ruim 100 hectare bie ten meer uit. De totale oogst in Limburg zal ongeveer 100 millioen kilo zijn. Bonte avond in Overloon Voor de eerste maal organiseert de Vriendenkring van Radio Luxem burg, wegens het enorme succes in Vierlingsbeek, hetzelfde programma op Zondag 9 October in het Ge meenschapshuis in Overloon. De Bonte Avond wordt gegeven onder het motto: „Als ge maar leut het". Voor verdere bijzonderheden zie advertentie in dit blad. Ursulinen honderd jaar in Indonesië In het klooster van de zusters Ursulinen te Sittard is Zaterdag en Zondag het feit herdacht, dat hon derd jaar geleden zes zusters van dit klooster als eerste vrouwelijke hulpkrachten naar de missie in In donesië vertrokken, alwaar thans meer dan 800 Ursulinen werkzaam zijn. Mgr. Lemmens droeg Zaterdag morgen in de basiliek naast het klooster een H. Mis op, welke werd bijgewoond door de oversten van alle Nederlandse Ursulinenkloosters Pater Van Kempen S.J. sprak over het werk, dat deze congregatie in de voorbije 100 jaar in de missie in Indonesië heeft verricht. Tevens was er een tentoonstelling georga niseerd welke hierop betrekking had. Bevordering van eigen- woningbezit in Limburg Het bondsbestuur van de Lim burgse K.A.B. heeft besloten tot oprichting over te gaan van een provinciale stichting tot bevordering van het eigen woningbezit. De taak van deze stichting zal zijn het geven van financiële en technische voorlichting aan aspirant bouwers, bemiddelen in een verant woorde financiering voor de parti culiere woningbouw, het bevorderen van begrotingen en bestekken, het houden van toezicht op de bouw en de materialen, het bevorderen van gecombineerde bouw van arbeiders woningen met handhaving van het individuele karakter van deze wo ning en het verlenen van deskun dige bemiddeling bij aankoop van bestaande woningen. Ook Venlo krijgt een nieuw station Ingevolge het herbouwplan van Venlo zal er ook een nieuw spoor wegstation worden gebouwd, dat westelijk van het huidige aan een toekomstig groot verkeersplein komt te liggen. Door deze verplaatsing moeten de emplacementen gedeel telijk worden verlegd en verhoogd. Hiermee is men thans zo ver ge reed, dat met de eigenlijke stations- bouw begonnen kan worden. De bouw van de tunnel en van de onderbouw is voor f 364.000 onderhands opgedragen aan het aannemersbedrijf Gebr. Van Nieu- wenhuijzen te Venlo. Dodelijk bedrijfsongeval Woensdag is de 55-jarige offset drukker, Th. Haex uit Weert, dode lijk verongelukt bij de N.V. Em. S me ets-drukkerij en. Met nog een collega was hij bezig met reini gingswerkzaamheden aan een druk pers. Limco-nieuwbouw in Weert gereed De commissaris der Koningin, heeft Zaterdag een varkentje van vet onthoofd. Deze ongewone cere monie verrichtte de commissaris van de Koningin, toen hij te Weert het nieuwe gebouwencomplex voor de Coöp. Vereniging Slachtvee centrale voor Limburg „Limco" officieel opende. Het in gebruik nemen van dit nieuwe gebouw noemde dr.Houben niet alleen een bewijs van verheu gende handelslust van de Limco, maar ook van een dynamische groei van de stad Weert. De nieuwe gebouwen van de Limco, waarvoor twee miljoen gulden moesten wor den geïnvesteerd, kwalificeerde spreker in technisch en hygiënisch opzicht als een voortreffelijk bouw werk. Over het ontstaan van het nieuwe complex, omvattende kantoorruim ten, een exportslachterij, een vlees waren-, conserven- en baconfabriek, lichtte de L.L.T.B.-secretaris de heer M. Dings, de vele aanwezigen in. De Limco, aldus de heer Dinghs, werd op 1 oktober 1924 gesticht, toen landbouwonderwijzer A. Mer- tens de eerste coöperatieve verkoop- centrale voor vee stichtte. Later kwam een centrale slachterij en nog later, in 1943, een coördinatie van alle mogelijke centrales, de Limco, tot stand. Dit bedrijf, zo vervolgde spreker, is thans zo enorm uitge breid, dat nieuwbouw noodzakelijk was ook zonder de nagestreefde samenwerking met Noord-Brabant. Deze provincie immers weigerde met Limburg samen één fabrieks complex te Weert te stichten. Ook zonder Noord-Brabant, aldus de heer Dings, is de Limco een be drijf, dat nationaal een woord mee spreekt en dat een sterke concur rentiepositie inneemt dank zij het feit, dat 7500 Limburgse boeren bij de Limco zijn aangesloten. Aan het einde van de diverse redevoeringen maakten de vele aan wezigen een rondgang door het nieuwe moderne bedrijf. LEVENDIGE SMOKKEL HANDEL IN PARKIETEN. In Duitsland zeer gewild. De Limburgse smokkelaars heb ben een nieuw winstgevend artikel ontdekt. Verhandelden zij kortge leden het meest koffie, thans drij ven zij handel in parkieten. Herhaaldelijk komt het voor, dat de douane smokkelaars met par kieten aantreft. Een week geleden nam de douane te Schinveld een zending van 450 stuks in beslag en Dinsdag maakten Duitse douaniers in de grensstreek bij Bocholtz 500 parkieten buit. De smokkelaars wis ten te ontkomen. Alle in beslag genomen parkieten werden vergast. Dit gebeurt om 'n tweetal redenen. Allereerst oipdat parkieten vaak besmet zijn met de papegaaien ziekte, weike ziekte ook voormen sen besmettelijk is. Het is voorgekomen, dat Duitse douaniers bij 't verzorgen van in beslag genomen parkieten hoge koortsen kregen of zelfs met long ontsteking in het Akense zieken huis moesten worden opgenomen, Vergassing geschiedt vervolgens omdat anders het gevaar niet denk beeldig is, dat de in beslag genomen parkieten later opnieuw in de handel worden gebracht. Onlangs schonk de douane een partij parkieten aan een Neder landse dierentuin. Vandaar kwamen de parkieten evenwel weer terecht in de smokkelhandel, De meeste parkieten, zo neemt de douane aan, worden via de haven van Antwer pen België ingevoerd. Uit dit land worden de vogels naar Duitsland en Nederland gesmokkeld. Uit Nederland worden de par kieten eveneens clandestien naar Duitsland vervoerd, hoofdzakelijk naar 't grootste afzetgebied Keulen. Voor de smokkelaars is een parkiet een winstgevend artikel omdat voor elke vogel grif ongeveer 10 DM wordt betaald. Helmondse kerkinventaris naar de missie Belangrijke stukken uit de in af braak zijnde H. Hartkerk te Hel mond krijgen 'n bijzondere bestem ming. Door de Paters der Afrikaanse Missiën zijn namelijk monumentale altaar, de communiebank, preek stoel, kruiswegstaties, glas-in-lood ramen enz. aangekocht om te wor den gebruikt bij de opbouw van een modelkerk te Winneba aan de Goudkust, Pater Gootzen, die on langs met vacantie uit Brits W.- Arika repatrieerde kreeg tot op dacht een modelkerk te bouwen en tevens een opleidingsinstituut voor jonge missionarissen. De kerk wordt aan het H. Hart toegewijd. De Helmondse industrie zorgde voor het hout voor 150 kis ten om de omvangrijke zending te verschepen. Overnameprijs baconvarkens Het Bedrijfschap voor vee en vlees heeft de overnameprijs voor baconvarkens andermaal met 5 cent per kg. verhoogd. België wil Nederlandse bouwvakarbeiders In katholieke politieke kringen in de kath. bouwvakarbeiders- organisatie in Nederland staat men afwijzend tegenover het voornemen van de Belgische regering, om Nederlandse bouwvakarbeiders aan te trekken voor de bouw van de wereldtentoonstelling te Brussel in 1958. Meer vacantiegeld in het bouwbedrijf De vacantie- en snipperdaguitke ring aan bouwvakarbeiders zal met 12 1/2 procent worden verhoogd, aldus een besluit van de Federatie van Werkgeversorganisaties in het bouwbedrijf. De uitkering, o.m. tijdens de ver plichte vacantieweek bestaande uit twee weken loon, heeft tot dusverre plaats gehad op basis van 100 pet. van het regelings- of contractloon. Inmiddels is door wettelijk toege stane toeslagen en tariefwerk het gemiddeldd loon van de bouwvak arbeider op een hoger peil gekomen dan 48 maal het basis uurloon. Teneinde het evenwieht tussen ge middeld inkomen en vacantie- uitkering te herstellen, is besloten tot de genoemde verhoging van de uitkering. Septemberweer vrijwel normaal De maand September heeft zich dit jaar een echte overgangsmaand getoond. Er kwamen nog enkele zomerse perioden voor, maar ook waren er al koude dagen. De ge middelde temperatuur van de hele maand was vrijwel normaal. Merk en type hulpmotor moet op bromfiets zyn aangebracht Herhaaldelijk blijkt, dat brom fietsers niet op de hoogte zijn van de bij de type-keuring van een hulpmotor gestelde eis, dat op elk motortje het merk en het type duidelijk te lezen moet zijn, zo be richt de Kon. Ned. Toeristenbond A.N.W.B. Van de „rijwielen met hulpmotor" immers wordt alleen de motor door de Minister van Verkeer en Water staat aan een type-keuring onder worpen. Na goedkeuring wordt het bepaalde merk en type van de motor toegevoegd aan de opgestelde lijst van „erkende hulpmotoren". Tijdens een eventuele contróle moet de politie zonder meer kunnen vaststellen of de bromfietsmotor tot de goedgekeurden behoort. De A.N.W.B. raadt de bromfietsers, èn hen die op het punt staan een dergelijk vervoermiddel aan te schaffen, dan ook dringend aan er nauwlettend op toe te zien, dat in de eerste plaats de hulpmotor tot een goedgekeurde soort behoort en in de tweede plaats zowel het merk als het type duidelijk leesbaar op de motor is vermeld. Zestig doden méér in eerste helft van '55 Op 1 Juli van dit jaar waren reeds 51.922 ongelukken gebeurd, waarbij niet minder dan 630 doden zijn gevallen. 8.178 personen zijn ernstig en 6.079 licht gewond ge raakt. Niet minder want de defi nitieve registratie zal vrijwel zeker nóg hogere cijfers aantonen. De cijfers van het eerste halfjaar 1954 waren: 44.860 ongevallen, 570 doden, 6.814 ernstig gewonden en licht gewonden; in de overeenkomstige periode dus 7.062 ongelukken, 60 doden, 1364 ernstige en 200 lichte slachtoffers méér. Er zijn geen tekenen, die er op wijzen, dat deze „doden-sprong" in cijfers in de maanden juli, augus tus en september is neergedrukt. kruidenier, Paterslaan 13 en Seuren Antonetta A. A., 25 jr, Hofstraat 3. Verheijen Peter A. H.. 39 jaar, zaadhandelaar, Leunen K 27 en Droesen Maria L., 37 jaar, fröbel onderwijzeres. Hoenderstraat 15. GETROUWD: van Osch Jacobus G. W., 29 jaar, en Moorrees Antonia J. H. M., 23 jr, beiden te Venray. Nettie Seuren Gerard Spee hebben de eer U kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waarvan de inzegening zal plaats hebben op Dinsdag 25 October om 10 uur, in de parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Venray, Hofstraat 3 Oct. 1955 Paterslaan 13 Gelegenheid tot feliciteren 12 u Dagadres Hofstraat 3 Toekomstig adres Paterslaan 13 Op Zaterdag 22 October hopen onze lieve ouders Peter Arnold Theuws Hendrika Coppus hun 25jarig huwelijk te vieren. Dat God hen nog lang moge spa ren is de wens van hun dankbare kinderen. Venray, Maasheseweg 38. Op Zaterdag 22 October hopen onze lieve ouders en schoonouders Martinus van Meijel Maria Versleijen hun 25jarige echtvereniging te her denken. Dat God hen nog lang moge sparen, hopen hun dankbare kinderen en kleinkind. Venray, Leunseweg 29. Openlijk dank aan O.L. Vrouw van de Wonder baarlijke medaille, voor verkregen gunsten. N.N. VENRAY Premiebetaling Zondag 9 October van 1112 uur bij de Wed. M. Janssen te Merselo voor Merselo, Weverslo, Hiept en Vredepeel. Premie 1 pet. van 30 Sept. t/m 6 Oct. 1955 GEBOREN: Philipsen Wilhelmus, Brabander A12 Kuijpers Maria, Castenray G 10 Janssen Petronella, Oirlo F 16a vd. Venne Jozef, Oostrum C 40 Janssen Petronella, Heide L 49 van Osch Gerardus, Merselo M101 Jenniskens Theodora, Leunen K 70 Daniëls Hendrikus, Kempweg 41 OVERLEDEN: Jacobs Carolus L. H., 4 jaren, Vierlingsbeek. v.d. Berg Adrianus Th., 1 maand, Paterslaan 11. ONDERTROUWD: Goumans Jacob C. M., 27 jaar, landb., Molenhofweg 4 en Michels Maria A. G., 28 jaar, Volen L 58. Spee Gerardus G. H., 36 jaar, Morgen Zondag 9 October aanvang 2 uur op het schletterrein van le. Wedstrijd voor donateurs van Het Zandakker. Gratis op ver toon van donateurskaart. 3 mooie prijzen ter beschikking. Wie wordt kampioen 1955 van de donateurs 2. Persöneelschieten voor alle sympathiserenden met 't Zandakker U wordt verwacht. Wil degene, die op Zondag 25 Sept. jl. een bruine Shelter lodenjas (zonder band) heeft meegenomen bij Prinsenhof, deze omruilen tegen idem jas (met band) bij P. Op 't Veld, Oostrum.. VERLOREN bruin dameshoedje tussen Overloon en Venray. T.b.t.t. b." Dien de Wit, Mag. de Zon. GEVRAAGD GEVRAAGD voor 1 Nov. a.s. hulp in de huishouding voor dag en nacht. Gebr. van Heijster, Eindstraat 3 GEVRAAGD wegens ziekte der tegenwoordige net meisje voor 5 of 6 halve dagen per week. Geen was, op bovenwoning. Adres bureau van dit blad. Te koop Bintje pootaardappelen kl. A L. Nelissen, Oirlo E 48. Te koop 2 tomen zware biggen Fr. Michels, Merselo M 117. TE KOOP Philips radio z.g.a.n. Geijsterseweg D 36 Oostrum. Te koop 3scharige ploeg ook te ruil tegen wentelploeg. J. Josten, Overbroek. Wij komen a.s. Maandag naar de Markt met Tractorkappen Dekkleden Zakken en Balen Zakken en Zeilen Telefoon 418 SEVENUM

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2