lette Meisjes 8 <9, S.V.V. GYMMUM I.C. TT. Assen vrachtwagenchauffeur maaien van alle granen Ariaents Lucb N(U Overloon herdacht 10 jaren bevrijding Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTÏEN H. Hendriks-v.d. Broek LAKVERF Psych. Inrichting „St. Anna" net meisje transport arbeider auto's 8 ha bouw- en weiland De u Voor de lis Th. AritK DrogisteV Auto-W en Bn verzeir Assiflti Boni Gezondheidscommissie voor Dieren Donderdag 23 Juni is de Gezond heidscommissie voor Dieren, welke werkzaam zal zijn in het verband van de hoofdafdeling Veehouderij van het Landbouwschap, geïnstal leerd. De heer J. Loonen uit Oos trum wérd o.a. als lid geïnstalleerd. GESLAAGD Aan het Gymnasium Immaculatae Conceptionis te Venray slaagden voor Diploma A: Jan Beekman, Boxmeer; Frans Brands Nijmegen, Thijs Buter, Tuit- jenhorn, Jan Derix, Horst, Teun Driessen, Den Haag, Jan Groene wegen, Nootdorp, Jan vd. Heuvel, Gennep, Alex Jacobs, Alphen, Jan Janssen, Rijsbergen, Piet Kruytzer Voorburg, Wim van Lankveld, Ge mert, Joop vd. Lubbe, Den Haag, Wim Peeters, Overloon, Jos Smeur Utrecht, Wil Steeman, Rotterdam, Wim Stevens, Maashees, Fr. Weijs Smakt-Venray. Diploma B: Antoon Bartels, Vier lingsbeek, Gerrle vd. Berg, Rijke voort, Nele vd. Berg, Tubbergen, Cor Brugman, Amsterdam, Jacq. Coopmans, Deurne, Tom Geurts, Venray, Ben de Groot, Den Haag, Jos. Kooiman. Venlo, Fr. Lieshout, Montfoort, Jac. van Roy, Venray, Joop Schopraan, Amsterdam, Harry Zanders, Horst. Op de Kweekschool te Blerick slaagde voor onderwijzeres, mej Maria van Staveren, Veulen. Voor het Gymnasium diploma slaagden op het Pensionaat Jeruza lem, de dames: a A. Kolster, Vught; b A. Buwalda, Venray; P. Ver- berne, Helden-Panningen; M.Fijen, Deventer; M. Snoeks, Venray; M. Janssen, Venray; M. Smits, Den Haag. Moeders, wacht niet te lang! Moeders, wacht niet te lang met U op te geven als U mee wilt doen met de retraite-of bezinningsdagen hier in Venray op „Jerusalem" op 26, 27 en 28 Juli, Dinsdag, Woensdag en Donderdag van 's morgens 9 uur tot 's middags 5 uur. Pater Alber- tinus uit Woerden zal met U spreken over huwelijks- en opvoedings problemen. Geeft U zo spoedig mogelijk op bij de dames Arts-Verkoeyen, Hoenderstraat 21; Jacobs-Boom, Oude Oostrumseweg 37a en Wed. Derckx-Gooren, Langeweg 27 of ook bij de Parochiegeestelijkheid van Venray (ook van de Paters kerk). Geeft tevens op als er een meisje in die tijd thuis moet komen oppassen. Operette-seizoen De operette voor het a.s. winter seizoen, telkenjare door onze ver eniging „Polyhymnia" gebracht, begint zich na diverse repetities als een vlot en komisch geheel ken baar te maken. Diverse voorbereidingen welke een dergelijk stuk altijd vergt zijn ook al in een vergaand stadium en vergen bijgevolg ook hun finan ciering. Teneinde de kas op het nood zakelijke peil te brengen, heeft men besloten thans reeds met donateurs- kaarten dezer vereniging te zullen rondgaan. Men verwacht van de zijde van „Polyhymnia", dat de donateurs van voorgaande jaren ook dit jaar weer hun zo gewaardeerde steun zullen willen verlenen en daarnaast ook anderen, die bij de uitvoeringen van de voorgaande operettes van deze vereniging haar prestaties hebben kunnen bewonderen, hun entree-kaartje a.h.w. reeds thans willen kopen door het nemen van een donateurskaart. Hierdoor alleen is het mogelijk om dit jaar weer te overtreffen wat in voorgaande jaren tot veler verwondering, door een Venrayse vereniging op operette- gebied werd gepresenteerd. Bevordering Tot wachtmeester le klas zijn bevorderd de wachtmeesters v.d. Leeuw en Berghs, alsmede de post- commandanten van Wanssum en Ysselsteyn, de wachtmeesters Kei zers en Dolmans. Ongelukken L. uit Merselo werd zodanig door het paard geslagen, dat hij met een flinke hoofdwonde naar het Zieken huis moest worden overgebracht. Doordat zijn bromfiets midden door brak, kwam de fotograaf S. zodanig te vallen, dat hjj met een hersenschudding en wonden aan zijn gezicht naar huis werd overgebracht. Hand- en spandiensten in het geding Bij de Arbeidsinspectie is door een der opgeroepenen. die hand en spandiensten moest komen ver lenen, aangifte gedaan van het ont breken van de door de arbeidswet vereiste voorschriften. Botsing Op de hoek Ysselsteynseweg Deurnseweg botste Woensdag een personenauto tegen een bus met Duitse kinderen. De materiële schade vooral aan de personen wagen was groot. Persoonlijke on gelukken deden zich niet voor, hoe wel verschillende kinderen danig waren geschrokken. Derde Orde-mededelingen Deze Zondag Derde Orde, des morgens na de hoogmis van 9 uur in San Damiano en des middags om 3 uur in de kerk. Zij, die hun plaatsengeld voorde bus naar Den Brlel nog niet be taald hebben, worden verzocht dit alsnog te doen na een van deze vergaderingen in San Damiano. Als er nog mee willen, dan zou het kunnen i.p.v. iemand die uitvalt. Zouden er nog een voldoende aan tal zijn, dan kunnen wij proberen alsnog een bus te bemachtigen. U geeft zich nog maar op, dan kunnen wij zien. Hockey-nieutvs Zondag j.l., heeft de Venrayse Hockeyclub haar eerste wedstrijd gespeeld. Onder grote belangstel ling werd het Gymnasium I.C. met 1—0 verslagen. Op 22 Juni werd in Hotel de Zwaan een theorie-avond gehouden, waarvoor de heer Vink uit Deurne, als spreker uitgenodigd was. Op zeer deskundige wijze heeft deze oud-internationaal de talrijke aan wezigen de spelregels en tactiek uitgelegd. Tevens werd op deze bijeenkomst een voorlopig bestuur gekozen. Maandagavond a.s. om 7 uur, zal er weer een wedstrijd tegen het Gymnasium gespeeld worden. Ter rein Gymnasium. Toegang vrij. V eteranen-wedstrijd S.V.V.-Wittenhorst Heden Zaterdagavond 2 Juli n.m. 7 uur, zal aan de Oostsingel, een wedstrijd worden gespeeld door de veteranen van S.V.V. en Wittenhorst. Wij hopen dat de belangstelling groot zal zijn voor deze oude garde. De opstellingen zijn als volgt. S.V.V.: J. Wijnhoven P. Bertrams M. Manders P. Goumans J. Gommans G. Janssen (aanv.) Th. Claessens P. Schellen A.Janssen H. Eibers M. v.d. Heuvel Wittenhorst: W. Mooren J. Brouwers J. Moorrees G. Brouwers J. v. Issum (aanv.) G v Heyster W Brouwers A S chator jé G. Vullinghs H. Boots J. Verbruggen Scheidsrechter: J. Lichteveld. Grensrechter: W. Vermeulen. „Dat issie" zei boer Alders tegen de omstanders, toen Luit. Colonel Richard D. Chappius uit Lafayette, Louisanaj.l. Woensdag zijn erf op stapte. En inderdaad was dat de man, die nu meer dan 10 jaren geleden als commandant van de 48ste Pant ser Infantrie Bataljon zijn hoofd kwartier had in de boerderij van Alders. Toen had hij alleen oog voor zijn troepen, die via de weg Oploo-Overloon, als onderdeel van de 7e Amerikaanse tankdivisie moesten trachten Overloon te be vrijden en daarmede de weg naar Venray en de Maas op te breken. Ze waren daartoe extra uit Metz overgeplaatst en moesten naar Overloon. 18 Dagen heeft dit batal jon daar een der zwaarste gevech ten meegemaakt. Toen moesten ze terug er was geen doorkomen aan... Al deze herinneringen werden nu weer opgehaald, nu hij als vertegen woordiger van het Amerikaanse leger en afgezant van de Ameri kaanse troepen die tien jaren ge leden rond Overloon vochten, de feestelijke herdenking meemaakte van Overloons bevrijding. Trouwens, daar waren andere hoge gasten. Major Allen, die de 3e Britse Infantrie Divisie, de uit eindelijke bevrijders van Overloon, vertegenwoordigde, Generaal Ma joor Mr. W. van Dijk, namens de Minister van Oorlog, Mr. van Hamel namens het Ministerie van Buiten landse Zaken, de commandanten van de legerplaatsen Oirschot en Venlo en vele andere militaire en burgerlijke autoriteiten. Venray werd vertegenwoordigd door Burge meester Janssen. Rond 12 uur werden kransen ge legd aan de voet van het kruis, dat bij de ingang van het Oorlogs museum de bezoeker tot herdenken maant en Burgemeester v. Heusden sprak daarbij in het Engels en Nederlands een korte maar tref fende herdenkingsrede uit. Daarna bezichtigden de gasten het museum; waarbij Luit.-Colonel Cappius menig herinnering wist op te halen aan het oorlogstuig dat in de slag om Overloon is gebruikt. Tot zijn verbazing en vreugde vond hij in de foto-afdeling nog foto's terug van zijn mannen. Kolonel Antonie, de Commandant der Limburgse Jagers gaf vervol gens een kort exposé over de slag Dij Overloon aan de hand van tekeningen. In de middag was er een grote parade, die werd afgenomen door Kolonel Wierda van de legerplaats Oirschot, waaraan troepen deel namen van deze legerplaats en van Grave. De Stafmuziek van Venlo verzorgde de muzikale omlijsting. In de avonduren was er tot slot een prachtig vuurwerk. Aan het diner, wat de Gemeente haar gasten aanbood, overhandigde Luit.-Colonel Chappius aan de Burgemeester van Vierlingsbeek een persoonlijk schrijven van de gouverneur van de staat Louisiana, alsmede een schrijven van de Burgemeester van New-Orleans, de hoofdplaats van deze staat, waarin beide hun hartelijke gelukwensen uitspraken en Overloon de beste wensen meegaven voor een geluk kige toekomst. Bovendien werden de sleutels van de stad New-Orleans aangeboden, alsmede foto's van de overreiking daarvan. Een portret van de Commandant van de 7e Amerikaanse Tankdivisie werd ten slotte het museum aangeboden. Als Luit. Colonel Chappius terug keert naar Amerika, dan zal hij de herinnering meenemen aan een nieuw en beter Overloon. In een vraaggesprek gaf hij uiting aan zijn grote waardering voor alles wat hij hier tien jaren na de be vrijding had gezien. Hij had nim mer kunnen denken, dat een land en een volk zulke zware slagen in zulk een korte tijd weer te boven was gekomen. Als veehouder, wat zijn burgerlijk beroep was, moest hij in de Nederlandse boer zijn meerdere erkennen. Dergelijk vee als hij hier gezien had, had hij nog zelden gezien. PENSIOEN VOOR ALLE 65-JARIGEN IN ONS LAND. Minister Suurhoff heeft Woens- dag zijn voorstel voor een defini tieve ouderdomsvoorziening bij de Tweede Kamer ingediend Ze beogen een verplichte volks verzekering en het is de bedoeling de wet in werking te laten treden op 1 Januari 1957. De voornaamste punten uit het voorstel zijn: 1 Het ouderdomspensioen gaat in bij het bereiken van de 65-jarige leeftijd en geldt in het algemeen voor ieder, die in Nederland woont 2 Het bedraagt voor ongehuw- den 804 gulden per jaar en voor een echtpaar, waarvan de man 65 jaar is: 1338 gulden per jaar. 3 De uitkering is „waardevast daalt of stijgt met de lonen. 4 Men is verzekerd vanaf het 15e levensjaar en men betaalt van af dat tijdstip premie als men in komen geniet. 5 De premie is een percentage van het inkomen en zal vermoe delijk bij het in werkingtreden van de verzekering 6.5 a 7 pet bedra den. Over het gedeelte van het in somen boven 6000 gulden is geen premie verschuldigd. 6 Voor hen die in loondienst zijn wordt de premie op het loon ingehouden. Ter compensatie ver valt de vereveningsbelasting van pet en zal een tegemoetkoming worden gegeven in de vorm van een loonsverhoging. 7 Het Rijk betaalt de premie voor de kleine zelfstandigen als hun inkomen voor de gehuwden, minder is dan 2100 gulden en voor de ongehuwden minder dan 1500 gulden. De uitvoering van de verzeke ring komt in handen van de Soci ale Verzekeringsbank. De rijksbe lastingdienst zal de premies heffen en innen. 9 Particuliere pensioenen kun nen volgens de wet worden aange past aan het nieuwe ouderdoms pensioen. De aanpassing zal in overleg tussen werkgevers en werk nemers geregeld worden. 10 Ook de ambtenaren-pensioe nen zullen worden aangepast. Dit moet in het georganiseerd overleg worden behandeld, waarna minister Beel een wetsontwerp bij de Kamer zal Indienen. Boerderij-brand. Aan de Bakelseweg te Deurne is de boerderij van Dielissen totaal afgebrand. Een paard en 9 varkens kwamen in de vlammen om. Per 1 Juli twee achterlichten. Per 1 Juli moeten alle motorrij tuigen op meer dan twee wielen voorzien zijn van twee achterlich ten. Wichelroede-onderzoek volkomen waardeloos. „De werkgroep adviseert op grond hiervan land-, tuin- en bosbouwers geen waarde te hechten aan wichel roede-onderzoek en het gebruik van afscherm-apparaten. Tot deze voor de aanhangers van het geloof in de wichelroede wel uiterst pijnlijke conclusie, kwam men op de openingsdag van de Landbouwkundige Week in Wage- ningen. Kanaal van 16 km in Oost-Brabant Om de watervoorziening van duizenden hectaren verdrogende gronden in Oost-Brabant tussen Eindhoven en de Belgische grens te verbeteren, is een „irrigatiekanaal" van de Belgische grens via Valkens- waard naar Eindhoven geprojec teerd. Vanuit dit stroompje, de Tongelreep en de Dommel zal inde droge voorjaarsmaanden minstens anderhalve kubieke meter water per seconde beschikbaar komen om 4000 hectaren zeer droge grond te bevloeien. In het gebied rond Bergeijk, Wes terhoven, Valkenswaard, Aalst- Waalre en enkele andere dorpen liggen ruim 7000 ha cultuurgrond, waarvan minstens 4000 ha, die in het voorjaar en zomermaanden grote waterbehoefte hebben. In dit gebied wil men een z.g. open infiltratie toepassen. Het overtollige water vanuit Bel gië van Tongelreep en Dommel, wordt aan de grens opgevangen en opgestuwd om dat in de droge maanden in voorraad te hebben en via kanaaltjes en toevoersloten naar de verdrogende akkers te leiden. Schrale zandgronden worden zo geschikt voor malse weidegrond. Een kanaal van 12 meter breedte en ruim 16 km lang zal van de Bel gische grens naar het afwaterings kanaal bij Eindhoven leidden en lozen op het Wilhelminakanaal. Aardbeienplukkers gedood door straaljager Vier personen werden gedood toen een Meteor-straaljager van de Engelse luchtmacht op een open terrein in het graafschap Kent neerstortte kort na de start. De slachtoffers waren de twee inzit tenden van het toestel en een man en een vrouw, die bezig waren aardbeien te plukken. Een andere vrouw en een zesjarige jongen werden gewond door rondvliegende wrakstukken. BEL OP BIJ BRAND No. 392 ENGELAND VRAAGT MEER BACON. Met het oog op een tijdelijk toe genomen vraag van Engeland naar bacon kunnen tot nader order var kens van 63 tot 72 kg koud ge slacht gewicht tot bacon worden bereid. De overnameprijs van deze var kens in de 2e kwaliteitsklasse be draagt f 2.20 per kg koud geslacht gewicht. De toeslag op het slachten van varkens in deze gewichtsklasse voor zover niet voor de baconbereiding bestemd, bedraagt eveneens met ingang van 27 Juni 12 ct en voor varkens boven 72 tot 77 kg 7 cent per kg koud geslacht gewicht. PAROCHIE CASTENRAY Vijfde Zondag na Pinksteren. So lemniteit v.d. H. Apostelen Petrus en Paulus. Buitengew. Maandcoll. vd. Kerk. 10 uur Hoogmis voor de parochie, daarna processie i.d. kerk. 3 uur maandelijks aanbiddingsuur. Maandag: 7.30 gest. Hoogmis t.e.v. O.L. Vr. v. Altijdd. Bijstand. Dinsdag: 7.30 gest. gez. jrd. voor Joannes van Eindt. Woensdag: 7.30 gez. H. Mis voor overl. fam. Smits-Kemmelings. Donderdag: 7.30 derde vd. zesw. dienst v. Wilhelmina Weijs. Vrijdag: 7.30 gez. maandd. voor Josephina Seijkens-Collin. Zaterdag: feest vd. H. Martelaren van Gorcum; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw v. Alt. Bijst. tot int. hen die hiervoor offerden; v. 7 uur gel. tot biechten; 8 uur Lof en Rozenhoedje. A.s. Zondag 2de collecte voor de St. Pieterspenning. A.s. Zondag eerste H. Communie en pl. H. Communie met Hernieu wing der Doopbeloften. 6.30 H. Communie; 6.45 worden de kinderen afgehaald aan de school; 7 uur vroegmis v.d. Communie-kinderen. 10 uur Hoogmis vd. vruchten der aarde en andere geestel. en tijdel. noodw. v.d. parochie. Als U een nieuwe fiets gaat kopen Een Locomotief onthult het geheim van „lichter lopen' POELS' Rijwielhandel Telefoon 553 van 24 t/m 30 Juni 1955 GEBOREN: Schelbergen Frans, Oostrum C 25 de Vries Okje. Amsterdam Janssen Theodora, Buitenweg 5 Swinkels Gerarda, Langstraat 43a Emonts Hubertus, Castenray G 14a Wennekers Theodorus, Oirlo E 26 Bloemen Johanna, Vierlingsbeek Vousten Franciscus, Heide L 27 Jacobs Gertruda, Oirlo E 84 Kateman Franciscus, Langstraat 33a v.d. Broek Albert, Vlakwaterw. L 76 v.d. Broek Martinus, idem ,d. Broek Theodora, idem Barents Josephus, Mersel.w. nw 25 Vegchel Antoon, Moostdijk 11 Evers Petrus, St. Jorispark 7 Bommel Henricus, Oostrum D lb OVERLEDEN: Laurensse Maria P. L., echtgen. van Millen A. G., 58 jr, Patersstr. 13 Spee Peter L. H., wed. v. v. Osch J., 87 jr, Oude Oostrumseweg 16. Rutten Peter A., echtgenoot van Treeck A. C., 80 jr, Wilhelmina straat 37. ONDERTROUWD: Hendriks Lambertus C., 22 jaar, terrazzo werker, Kr uitweg 4 en Phi- lipsen Gertruda W. J., 19 jr, fabrieks arbeidster, Smakt B la. GETROUWD: van Soest Leonardus P. W., 26 jr, metselaar en Jenneskens Martina H. M., 26 jr, winkeljuffrouw, beiden te Venray. Nijmeijer Jan C. H., 29 jr, ass. acountant te Maastricht en Derksen Willy A. M., 25 jr, te Venray. Geven met vreugde en dankbaar heid kennis van de geboorte van een zoon en broertje HENRI K. OUDENHOVEN M. OUDENHOVEN- VAN DEN BEUKEN ELLEN West Coast Rd. Glen Eden, Auckland. 30. Juni. Heden overleed plotseling tot onze diepe droefheid, onze innig- _jeliefde echtgenoot, vader, be- ïuwd- grootvader, broer, oom en zwager Peter Antoon Rutten echtgenoot van Catharina Joh. Maria van Treeck in de ouderdom van SI jaren. Wij bevelen zijne ziel in Uw godvruchtige gebeden aan. Venray: C. J. Rutten-van Treeck Antonia Selder-Rutten Wilhelm Selder en kinderen Amsterdam: Jacobus Rutten Henny Rutten-Glimmerveen en kind Venray: Leo Rutten en verloofde Familie Rutten Familie van Treeck Venray, 28 Juni 1955. De begrafenis had plaats op Vrijdag 1 Juli te 9 uur. Op Vrijdag 8 Juli hopen onze lieve Ouders Wim Sijbers Antoinette Coppus hun 25jarige echtvereniging te her denken. Dat God hen nog lang moge spa ren, hopen hun dankbare kinderen MIA en verloofde ALFONS en verloofde ANTOON EUGÈNE HANNIE Dagadres: Café De Engel. Receptie van 122 uur. Venray, Hoenderstraat 43a Voegersbedrijf Wij danken de oud-leerlingen van de Naai school te Overloon voor het fijne cadeau, dat wij bij onze Gouden Bruiloft mochten ontvangen. Vlakwater weg 3, Venray Zaterdag 9 Juli boeteplichtige aanvang 8 uur, in het clubhuis. AGENDA: Notulen. Verslag penningmeester. Verslag secretaris. Verkiezing bestuur. Verkiezing elftalcommissie. Verkiezing kascommissie. Rondvraag en behandeling van verschillende problemen. Eventuele candidaten voor de verschillende functies moeten schriftelijk worden ingediend bij het bestuur vóór de aanvang van de vergadering. De leveranciers en allen die nog iets te vorderen hebben van de studenten, worden verzocht vóór of op 9 Juli hun rekening in te dienen bij PATER ECONOOM Openlijk dank aan God voor een door de voorspraak van de H. Maagd Maria, de H. Gerardus de H. Gemma verkregen genezing. VERLOREN dames-polshorloge op de weg Merselo-Leunen. T.b.t.b, Konings, K 59 Leunen. Op 16 Juli rijdt een autobus naar Assen Vertrek te Venray bij G. v. Ham, Julianasingel, te 0.45 uur, alwaar ook vervoerbewijzen verkrijgbaar. Kamer vrij voor slaapgelegenheid, liefst dame. Brieven onder nr. 17 bureau van dit blad. PREIPLANTEN en alle soorten koolplanten o savoye- rode- spruitkool-, boeren kool- en knolselderieplanten voorraad bij Coopmans' Zaadhandel grote partij alle mogelijke pracht- kleuren. Hoge glans, geweldig uit- strijkvermogen, zakselvrij. En nu van kelder tot dak Uw huis in Hendriks' lak. Beleefd aanbevelend, F. W. HENDRIKS naast Esso pompstation Langstraat 33b Tel. 713 Bij inschrijving te koop 3 ha rogge in 4 percelen ca. 60708090 a 1 ha haver gelegen in Castenrays veld. Inschrijving kan geschieden bij de Boerenbond Castenray tot 10 Juli A. Peeters, Paardenkopweg 17, Ysselsteyn Te koop beste biggen B. Broeren, C 51 Lull. Te koop klein kippenhok zeer geschikt voor kanarie duivenhok. Jan Hensenstraat 6. Te koop nieuwe betonpalen H. L. Daniëls, Kempweg 41. Te koop 7 zware biggen M. Voesten, Steeg K 76. Te koop partij biggen G. Wolters, Oostrum. Te koop 100 jonge hennen 3 md. J. Heidens, Schoor G 43a. Te koop toom biggen J. Reintjes, Overbroek. GEVRAAGD hulp in de huishouding per 1 Augustus Adres bureau van dit blad. boven 17 jaar gevraagd voor directe indienst treding. Venray Kousenreparatie PHILONA vraagt om tot kousenreparatrice te wor den opgeleid. A. A. Sanders, Eindstraat 9. Meisje gevraagd voor dag of voor dag en nacht. Mevr. Wolters, Kaldenkerkerweg 39, Venlo. GEVRAAGD R.K. mannelijke kracht om met de patroon samen te wer ken in gemengde bakkerij. Brieven onder nr. 306 bureau van dit blad. GEVRAAGD net meisje voor 1 of 2 dagen of enige halve dagen per week. J. Tijssen-Leeuw, Molenhoek F 10a, Oirlo. GEVRAAGD voor het lossen en laden van auto's Degene die in het bezit is van een rijbewijs geniet de voorkeur. Gebr. Martens, Venray. GEVRAAGD Flinsenberg, Transport, Ysselsteyn. Nette kostheren gevraagd. Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan voor M. Aben, Servatiusweg 4. Te koop partij biggen en vet stierkalf H. Maas, Heide L 59. Te koop partij pullen en een maalkalf A. van der Sterren, Heide. Te koop partij zware biggen Jacq. van Osch, K 38 Leunen. Te koop Kaizer 1950 mooie wagen, olievrij Ford 1945 1.5 ton, prima motor Jeep Willys, gereviseerde motor, nieuwe banden Standaard 1947 bestelwagen verbruikt iets olie Diverse jeep-onderdelen, onderde len van diverse wagens, dynamo's, starters, steekassen, enz. Grote partij onderstellen met prima banden, losse jeepmotors in prima staat. P. v. Es, Hagelweg 2a Telef. 434 TE PACHTEN gelegen te Ysselsteyn. J. Friesen,v Oirlo E 12. Te koop partij zware biggen Jos. Crooymans, Leunen K112 Mr, 20%, in modeg] 17el Grotestraa tegen,. icóa slechts J. Co%- Bakker;s Bakkerp, giaoi web, konn botls Alles wordiis J. Coe,- met gladsn k vanaf .9 8 versen Speciaals G IV IUr« doodt muj, vlooien, luien Dooiiiv Langstraattel HZe le Droge hz 100 g.D Tongwors 100 (2 Vrijdfn Varkenscte Te koop 3 tomen zware biggen H. de Mulder-Franssen, Merseloseweg M 3 Te koop partij biggen G. Hendrickx, Schoor H 1. Te koop dragende zeug W. Fransen, Boshuizen C 64 Te koop electr. wasmachine Th. Appelhof, Vierlingsbeekseweg 40, Overloon. Te koop partij biggen P. Goumans, Molenhof. Te koop partij biggen H. Philipsen, Laagh.weg A 12 Te koop dragend varken vd Beuken, Timmermansweg 54 Voor bjü PRIMA mi DE LJS weJltK UW VOI IS NIJG Oostsingeli Ookl'e JEAN «X mooi gelegd®3 Venray, gro#. is afgerasterfn betonpalen sP- Op het terrS jonge fruit#3 beton-kippe£' baar, groot I' richt voor i# waterpomp,!11 droogvoedeiif. der. Het gé** voor varketf'1 Te bevra#1 Langstraat I

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2