PANG Slagerij J. COEMDERS Sociaal Char. Centrum Kiodép Licht lopen is de hoogste eis ADVERTENTIEN Joh. Loonen-Goemans Burgerlijke Stand Venray Johannes Antonins Hnbertns Smals 11 Kli TAXI nodig H. STOKS, Langstraat 22 Biedt zich aan een persoon R.K. bakkersleerling De heer met betere smaak Fons van Haaren loor Bruiloften en Feesten Roomvanille-ijs R.K. Kappersvakschool Venray Het |rc Dame H Het Tuinb e Er is een misverstand omtrent de datum der zuigelingenbureaux ontstaan. De eerstvolgende con- sultatiebureaux worden gehou den als volgt: 31 Mei Kerkdorpen 2 Juni geen bureau 6 Juni Kom 9 Juni Kerkdorpen Deelname aan de kindsheids- optocht De missienaaikrans, die. de cos- tuuras voor de grote Kindsheidsop tocht van 10 Juli verzorgt, verzoekt de Moeders, die voor haar kinderen willen laten naaien voor de optocht, om zich zo spoedig mogelijk met de leiding van de naaikrans, op Hoederstraat 13a, in verbinding te stellen. Men moet hier niet de laatste weken mee aankomen. PATRONAAT Op le Pinksterdag is op gewone tijden patronaat voor de verschil de groepen. Pinkster-Maandag is er geen pa tronaat. Woensdagavond om half komt de Postzegelclub bij elkaar en voortaan om de 2 weken telkens Woensdagavond om half acht. GESLAAGD Voor het te Schiphol door de Rijksluchtvaartdienst gehouden eindexamen boordwerktuigkundige slaagde de heer Johan van Mil. Bezoek inalfa Zaterdag brachten een 70-tal werknemers van de Inalfa, op va- cantiereis. een bezoek aan de nieuw bouw op het industrieterrein aan de Maasheseweg. De reis werd be sloten met een diner in Hotel de Keizer. Stationsbus via Akkerweg Vanaf a.s. Zondag loopt de Sta tionsbus voortaan op Zon- en feest dagen via de Akkerweg. Stopplaats is Café Swaghoven. Voorbeeld-boerderij Het ligt in het voornemen op een der kavels van de Meerselse-peel een voorbeeld-boerderij op te richten, waarop onze landbouwers voor beelden van juiste bedrijfsvoering, teeltplannen etc., kunnen zien. Nieuwe pastorie en uitbreiding kerk te Merselo In verband met te hoge kosten om de oude pastorie geheel te ver bouwen, heeft het kerkbestuur te Merselo besloten, een geheel nieuwe pastorie te bouwen. Binnenkort za.1 de aanbesteding plaats vinden. Het nieuwe gebouw zal niet op de oude plaats gebouwd worden. Ook de kerk zal belangrijk wor den uitgebreid. Gemeenteraadsvergadering Dinsdag 31 Mei is om 6 uur n.m. een openbare raadsvergadering. De agenda vermeldt voornamelijk grond aan- en verkopen. BEKENDMAKING Gemeente-rekening' 1953 Rekeningen takken van dienst Gemeentewerken en Woningbedrijf Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemene ken nis, dat de Gemeenterekening voor het dienstjaar 1953 en de rekeningen van bovengenoemde takken van dienst over 1953, overeenkomstig het bepaalde in artikel 256 der ge meentewet vanaf heden gedurende veertien dagen ter secretarie dezer gemeente voor eenieder ter inzage zijn gelegd en in afschrift tegen betaling der kosten algemeen ver krijgbaar zijn gesteld. Venray, 3 Mei 1955. die U aan een modern rijwiel moogt en moet stellen. LOCOMOTIEF loopt lichter door zijn ideale con structie, die in de harde practijk van de wegrensport een extra be proeving heeft ondergaan, LOCOMOTIEF rijwielen in verschillende modellen, kleuren, uitvoeringen en prijzen zijn ver krijgbaar bij POELS' Rijwielhandel Grotestraat Stichting werkplaats Naar wij vernemen, zal binnen afzienbare tijd een der barakken aan de Vlakwaterweg worden af gebroken en overgebracht naar de Kruisstraat, waar ze zal worden ingericht tot werkplaats voor on- volwaardigen. HYPOTHEKEN beschikbaar tegen lage rente. Assurantiekantoor VAN OPBERGEN Markt 11a Telefoon 696 GESLAAGD Voor het E.H.B.O.-examen slaag de heren H Baltussen, M. Arts, L. Creemers, M. Raymakers, W. Ver- lijsdonk en P. Bouten, allen werk zaam aan de Zuivelfabriek alhier. Voor het examen Brandweerman 2e klas, wat Maandag in de Tele fooncentrale alhier werd afgenomen door de Inspectie Brandweerwezen in Limburg slaagden de heren: H. Franssen, J. Sijbers, P. Phi- lipsen, P. Hendrix, J. van Sinten, Th. Jans, G. S winkels, J. Philipsen M. Stoks, J. Winkes en F. Cre- mers, allen werkzaam aan de P. T.T. hier ter plaatse. Aan de genieschool te S oester- berg, slaagde voor het examen sergeant W.H.H. v. Mil, alhier. H. Hartbeeld wordt gerestaureerd Momenteel is de heer P. van Dongen, bezig het H. Hartbeeld aan de Paterslaan, geheel te restaureren. Gouden bruiloft te Ysselsteyn Dinsdag herdacht te Ysselsteyn, het echtpaar Janssen het feit, dat het voor 50 jaren te Ottersum in het huwelijk trad. Vader Janssen wordt 8 Juli a.s. 78 jaren en de gouden bruid heeft op 25 Nov. haar 72-jarige leeftijd bereikt. Beiden zijn echte Limbur gers en te Ottersum geboren. Vader Janssen is in zijn leven een echte pionier geweest. Van Ottersum uit trok hij naar het Welsmeer, in de gemeente Bergen, en aldaar gaf hij zich,aan het ontginningswerk. In 1923, toen,Ysselsteyn reeds en kele jaren bestond, begon hij achter de z.g. „Rouwkoelen" een nieuwe boerderij op te zetten. 33 jaren heb ben de oudjes hier Jief en leed ge deeld. Uit dit huwelijk werden 9 kin deren geboren, 4 jongens en 5 meisjes, die allen gehuwd zijn. 37 kleinkinderen waren op het gouden feest aanwezig. De grote feestdag werd ingezet met een plechtige hoogmis, van dankbaarheid. 's Avonds bracht de fanfare de Peelklank hun een serenade. De buurtbewoners hadden voor een pas sende versiering zorg gedragen. Schutterij St Anna lieeft nieuwe koning Zondag hadden de schutters van het aloude St Annagilde van het Eind hun jaarlijkse schultersdag waarop het koningsvogelschieten gehouden werd. Zeer vele nieuws gierigen waren naar de Beekweg getrokken om de kloeke schutters aan het werk te zien bij deze schone strijd. Het was J. Sanders, eigenaar van het Gildehuis St Anna, die na het 87ste schot de vogel in zijn geheel naar beneden wist te halen. Met tromgeroffel en hoorngeschal werd de nieuwe koning voor 1955 inge haald. In een mars door de straten van Venray stelden de schutters hun nieuwe koning voor. Zijn dochter werd als koningin uitgeroepen. Voor het eerst werd Zondagavond een koningsbal gehouden. Deze week werd de nieuwe koning gehuldigd in het Gildehuis, alwaar alle offi ciële bescheiden werden over han- digd. Uitbreiding electrïciteit Door het klaar komen van het transformatiehuisje, dat door de stroomverkoop werd 'gebouwd zul len vele landbouwers hun petroleum lampen kunnen gaan opbergen. Zo behoren tot de gelukkigen: de z.g. Straat, Den Haag, de Hoek, een gedeelte van Weverslo en de We- verslosehoek. P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Chartres 470 km. 1 10 28 33 A. v.d. Munckhof, 2 E. Vermeulen, 3 23 30 35 Smits-Vous- ten, 4 Lucassen, 5 6 39 Boom Zn. 7 8 20 P. Strijbos, 9 25 41 Jos Ver meulen, 11 29 Manders, 12 Ouden hoven, 13 Willems, 14 27 38 Servio, 15 16 de Riet, 17 Jac Verstegen, 18 W. Thijssen, 19 v. Leuken, 21 34 40 v. Rooij, 22 J. Strijbos, 24 Heiligers, 26 G. Janssen H., 31 St. Bergmans, 32 de Bruin, 36 W. Peeters. 37 J. Dinjes. Wedvlucht Noyon 302 km. (Oude) 1 20 33 37 P. en J. Hendriks, 2 J. Kusters, 3 J. v. Hoof, 4 19 Swag- hofer, 5 24 P. Strijbos, 6 J. Dinjes, 7 P. Janssen Kr., 8 25 Coopmans, 9 v. Laar, 10 J. Verstegen, 11 Lor- mans, 12 21 31 W. Janssen, 13 16 36 Chr. v. Hoof, 14 Kersten, 15 34 M. v. Houdt, 17 38 Willems, 18 E. Vermeulen, 22 Jo v. Hoof, 23 26 H. v. Ass, 27 Kessels, 30 G. Philip sen, 32 de Riet, 35 39 40 H. Ver meulen. Jarige I 35 73 Heiligers, 2 42 F. Vermeu len, 3 25 51 Servio, 4 17 v. Ass, 5 II 74 St. B., 6 48 Kleuskens, 7 G. v. Dijck, 8 19 54 58 72 Boom Zn. 9 16 36 60 66 Crooymans, 10 W. Peeters, 12 86 M. v. Houdt, 13 J. Strijbos, 14 46 v. Rooy, 15 22 28 33 64 80 J. Verstegen, 18 J. Janssen Zn, 20 21 43 v. d. Munckhof, 23 24 Ewalts, 26 Jos Vermeulen, 27 87 Kelders, 29 44 Smits-Vousten, 30 65 Lormans, 31 53 88 G. Janssen H., 32 77 Gommans, 37 38 45 55 56 63 75 P. en J. Hendriks, 39 E. Vermeu len, 40 Stevens, 41 Gebr. Hendriks, 47 v. Laar, 49 61 J. v. Hoof, 50 59 Chr. v. Hoof, 52 v.d. Broek, 57 Poels, 62 Siebers, 67 P. Strijbos, 68 Coop mans, 69 79 Swaghofer, 70 71 89 Thijssen, 76 82 83 90 de Riet, 78 H. Arts en Zn., 81 H. Peeters, 84 H. Hendriks Y., 85 Jac Verstegen. Schoolcompetitie 21-5 Dr PoelsschoolSt. Petrus- Banden B. 40. 24-5 OirloSt. PetrusB. A 0—6. 25-5 Overloon St PetrusB. B 3—0. De stand op 21 Mei; Dr Poelsschool 10 6 2 2 14 309 St PetrusB. A 10 4 4 2 12 25—15 Overloon 7 5 0 2 10 126 Henseniusschool 9 2 3 4 7 109 St PetrusB. B 9 2 2 5 6 6—26 Oirlo 7 115 3 10—24 Door het terugtrekken van Leunen zijn de tegen deze school gespeelde wedstrijden komen te vervallen. Te spelen wedstrijden: 31-5 St PetrusB. BOverloon; 1-6 Oirlo Henseniusschool; 8-6 OirloOver loon; 7-6 OverloonOirlo. Deze beide laatste wedstrijden zullen in Venray gespeeld worden en zullen de beslissing moeten brengen wie de bovenste plaats uit eindelijk bezet en zich de sterkste der scholen van Venray en om geving kan noemen. 26-5 St PetrusB. B—Oirlo 3—3 (onder protest van B.) ln diverse frisse vruchtensmaken a 32 cent per 100 gram en in rollen a 17 cent per rol Let op de naam RANG op het beschermend omhulsel *ue vezsnapeiüuj. van demsie wuj. Vrijgemaakte rundveebeslagen De Stichting van de Landbouw meldt dat sinds 20 Mei 1951 in Ne derland 73.671 rundveebeslagen vrij van tuberculose zijn geworden. Hiervan werden er 34.290 meer dan een jaar voor het einde van hun saneringstermijn vrijgemaakt. 3582 waren echter te laat en ont vingen dientengevolge geen uitke ring van de extra heffing of van slachtpremies. In totaal werden 321.596 reactie- dieren aangeboden. Voor Limburg bedragen de cijfers 22.916 dieren uit 7.691 rundveebeslagen. Zomerfeest Well Op initiatief van het Kringbestuur der K.A.B. in Noord-Limburg zal op Zondag 3 Juli a.s. bij het Kasteel in Well eengroot Zomerfeest worden georganiseerd, waaraan alle standsorganisaties zullen deelne men. Daar zal o.a. een plechtige Hoogmis zijn in de open lucht waarna een bijeenkomst wordt gehouden voor het kader der stands- organisaties. Hierbij zal een spreek beurt gehouden worden over het actief aandeel, wat de standsorga nisaties kunnen bijdragen tot het welslagen van gemeenschapsfees ten- Er zal een pic-nic zijn, er zullen weidefeesten worden georga niseerd met dans, zang en spel, vendelzwaaien, volksfeesten e.d. GEEN MINDER MELK- VERBRUIK De secretaris van de Kon. Ned. Zuivelbond, dr. vd. Wiel, heeft in een rede over actuele zuivelvraag- stukken tijdens de alg. vergadering van de Groninger Zuivelbond de. algemene zuivelpositie ongunstig genoemd, hetgeen ook al bleek uit iet feit, dat de prijs dit jaar 0.14 cent per kg beneden de garantie prijs is gebleven. Spr constateerde een toeneming van melkproductie in de ons om ringende landen. Hij becijferde dat de overheid het komende jaar on geveer 50 millioen gulden zal moe ten betalen uit het landbouwegali- satiefonds. Bij de discussie deelde dr van de Wiel nog mede, dat de consument niet gereageerd heeft op de prijs verhoging van de melk van 3 cent in Januari j.l. Het verbruik is ge lijk gebleven, alieen vond een ver schuiving plaats van flessenmelk naar losse melk. Comité „Limburg Amerikaans Kerkhof Margraten" In Limburg is, onder leiding van de commissaris der Koningin, een comité gevormd, dat zich ten doel stelt in samenwerking met het Ned. Oorlogsgravencomité leiding te ge ven aan de blijvende erkentelijk heidsbetuiging van de Limburgse bevolking jegens de Amerikaanse militairen, die te Margraten hun laatste rustplaats hebben gevon den. Vreemde explosies te Eind hoven. 7 personen gewond 2 M. brede gaten in de straten. Dinsdagmiddag heeft zich te Eindhoven een dertien tal ont ploffingen voorgedaan als gevolg waarvan zeven personen met ver wondingen naar het Binnenzieken- huis werden overgebracht, n.l. drie vrouwen, twee mannen en twee kinderen. Na behandeld te zijn konden vijf hunner naar huis wor den teruggebracht. Een vrouw, die een beenbreuk had opgelopen, en een man met brandwonden, werden in het ziekenhuis opgenomen. In totaal hebben zich dertien explosies voorgedaan in een onder grondse leiding van zuurstof, welke van dePhilips-glasfabriek looptnaar de Philipsfabriek aan de Emma- singel. De oorzaak van deze ont plofingen kon nog niet worden vastgesteld. Enkele deden zich voor op het terrein van Philips, het grootste deel in de straten, waar door gaten van ongeveer twee meter doorsnee ontstonden. Uit het eerste onderzoek is gebleken, dat zowel een oude zuur stofleiding, die niet meer in ge bruik is, als de nieuwe zuurstof leiding, die sinds vorig jaar voor het zuurstof transport naar S trijp gebruikt wordt, zijn geëxplodeerd. De eerste explosie is waarschijn lijk in de oude zuurstofleiding ont staan, die ondergronds vlak naast de nieuwe transportleiding ligt. Het opgraven van het buizennet valt toevallig samen met de uit voering van een deel van de spoor- wegwerken van de gemeente Eind hoven. In de komende maanden moet de Mathildelaan toch verbreed en verbeterd worden. Hiervoor moesten ook vele. leidingen worden opgegraven. In afwachting van deze werken blijft de noodzuurstofleiding van Philips, die een halve meter diep onder de trottoirs is gelegd, in bedrijf. Door pompzwengel gedood Door een ongelukkige manoeuvre kreeg de 58-jarige mevrouw H. KL, wonende inHellendoorn, de zwengel van een waterpomp tegen het hoofd. Zij verloor het bewustzijn en werd naar het ziekenhuis te Almelo over gebracht. Hier is zij vermoedelijk tengevolge van een hersenbloeding, overleden. Vechtpartij te Mill berecht De rechtbank te 's-Hertogenbosch heeft Maandag uitspraak gedaan tegen de echtparen M.F. K. uit Boxmeer en A.K. J. uit Vierlings beek, die ervan beschuldigd werden verleden jaar te Mill in de nacht van 20 op 21 November ruiten te hebben ingegooid bij het café .Erica" aldaar, en de kastelein A. van Doren, die naar buiten kwam, dermate te hebben verwond, dat hij aan de gevolgen daarvan is over leden. M.F. werd veroordeeld tot een gevangenisstraf van twee en een half jaar met aftrek, zijn echtge note kreeg drie maanden en A. K. een jaar met aftrek. De echtgenote van la'atst genoemde werd vrijge sproken. Koeien kregen geen eten genoeg De laatste dagen zijn van de 71 jarige landbouwer en veehouder J.H.F. te Mallum, gemeente Eiber gen, twee koeien gestorven. Maandag is nu uit een onderzoek komen vast te staan, dat onder voeding een rol bij de dood van deze dieren moet hebben gespeeld. Met het oog op de deerniswekken de toestand, waarin het vee van F. verkeerde, heeft de politie voorlo- lopig beslag gelegd op de gehele veestapel, bestaande uit 12 stuks rundvee, twee paarden en enkele schapen. Geldboete geëist tegen jachtopziener „Mag een stropende hond, die op herten en ander wild jaagt, dood geschoten worden?" Dit is de principiële en thans weer actuele vraag, die het ge rechtshof te Arnhem Donderdag te beantwoorden kreeg. De procureur- generaal was van mening, dat zelfs het toebrengen van lichamelijk letsel aan een dergelijke hond niet ge oorloofd is. Hij eiste daarom tegen de jachtopziener D. J. v. V. uit Ruurlo veertig gulden boete, omdat hij een stropende hond zodanig met een schot hagel had verwond, dat het dier daaraan stierf. Weer verscherpt toezicht op het verkeer in Juni en Juli Dit voorjaar 63.495 bekeuringen. Een tweede landelijke verkeers- actie zal op last van de Minister van Justitie worden gehouden in de maanden Juni en Juli. Rijks- en gemeentepolitie zullen dan voornamelijk aandacht besteden aan: de technische toestand van de motorrijtuigen en speciaal die van de vrachtauto's. Van deze groep zullen zeer in 't bijzonder de remmen, stuurinrich ting en koppeling met aanhangwa gens worden gecontroleerd. Ook wordt gelet op de auto-pa- pieren, om na te gaan, of de daar- n vermelde gegevens kloppen met de werkelijke toestand van de auto; naleving van de verkeers regels door alle weggebruikers; 't rechts rijden door wielrijders; het aangeven van verandering van richting door gemotoriseerd en wielrijdend verkeer; het opstellen van wachtend verkeer; het naleven van het stop- en wachtverbod; het onvoorzichtig openen van auto portieren; de gedragingen van de voetgangers in het verkeer; de wijze van rijden van gemotoriseerd ver keer op interlocale wegen en op kentekens en rijbewijzen. Zes weken gevangenisstraf De twee Volendamse artsen, die 14 dagen geleden terecht stonden wegens het opzettelijk uitlokken van oplichting ten nadele van het Alg. Ziekenfonds voor Purmerend en omstreken dat benadeeld werd voor een bedrag van circa f 7000 zijn door de rechtbank te Amsterdam ieder veroordeeld tot 6 weken gevangenisstraf. Broodprijzen niet beneden peil Het staat voor minister Zijlstra voorlopig nog niet vast, dat de broodprijzen, die in Dordrecht en Amsterdam-West berekend worden ongeveer 36 cent per brood van 800 gram beneden het peil lig gen, dat noodzakelijk is voor dek king van de kosten, die een goed werkend bedrijf moet maken. Dit blijkt uit het antwoord, dat de minister mede namens staats secretaris Veldkamp en minister Mansholt geeft op schriftelijke vragen van de heer Van den Heuvel (KVP). Ook in Essen typhus In het Roergebied lijden thans 540 personen aan typhus. De epi demie heeft zich Woensdag uitge breid tot Essen, maar het centrum bleef Hagen, waar 345 zieken zijn. Tot dusver heeft de epidemie een dode geëist. Evenals de Amerikaanse troepen hebben thans ook de Britse soldaten in het gevaarlijke gebied opdracht gekregen geen melk te drinken zolang het gevaar voort duurt. 74 doden door wervelstorm Bij een hevige wervelstorm zijn in de Amerikaanse staten Kansas, Oklahoma en Texas minstens 74 mensen om het leven gekomen en 600 gewond. Dertien plaatsen wer den getroffen, enkele werden prac- tisch geheel verwoest. Een bommen werper van de luchtmacht met 14 bemanningsleden verongelukte, Alle inzittenden kwamen om het-leven Wijnhoven Martinus, Brabander A16 Janssen Maria, Merselo M 36 a Verhaegen Johannes, Buitenweg 1 OVERLEDEN: Sanders Peter J. H., weduwn. van Smits M. H., echtgen. van van der Sanden P., 83 jaar, Akkerweg 9. ONDERTROUWD: Manders Jacobus H., 29 jr, land arbeider te Venlo en Groetelaars Maria H. J., 30 jr, Veulen H 39, Cremers Jan M. H., 33 jr, landb., Castenray G 3 en S winkels Antoi- netta J. M., 31 jr, Rouwkuilenweg 10, Cleven Theodorus H., 23 jaar, tuinier te Meerlo en Hellegers Elisabeth W.. 26 jr, Jan Poelsweg 1. v.d. Putten Petrus J. J., 26 jaar, electro-monteur, Kruisstraat 10 en Beulen Elisabeth, 27 jr, dienstbode te Helmond. Wennekers Gerardus J., 32 jaar, transportarb. te Holthees en Reijn- ders Gertruda A., 23 jr, Smakt B 3. GETROUWD: Mommen Jacobus J. M., 42 jaar, kleermaker en Thielen Theodora H. G., 33 jr, beiden te Venray. Bonants Johannes G. M., 24 jr, huisschilder en Thielen Gertruda H. A. J., 24 jr, beiden te Venray. Rongen Antonius, 29 jr, smid te Zevenbergen en Michels Eudoxia A., 29 jr, te Venray. Bonants Cornelis M., 32 jr, boek houder en Janssen Henriette L.Th.: 29 .ir, beiden te Venray. Hendriks Mathias W., 25 jr, vor mer betonfabriek te Meerlo en van Maris Huberta C. M., 20 jr, Venray. (In plaats van kaarten) Onze oprechte dank, ook namens onze kinderen, voor de belangstel ling, mooie cadeaux en bloemen, die wij bij ons zilveren feest van familie, buren en kennissen moch ten ontvangen. Overloonseweg 7a van 19 t.m. 26 Mei 1955 GEBOREN: v. Houdt Allegonda, St. Odastr. 14 Cuppen Martinus, Langeweg 5 Weijs Martinus, Heide L 31 Peeters Gertruda, Castenray G 32 Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een kortstondige ziekte, voorzien van de H.H. Sa cramenten der stervenden, onze inniggeliefde Echtgenoot, Vader, Behuwd-, Grootvader, Broer, Oom en Zwager Echtgenoot van Francisca Cornelia Eibers in de ouderdom van 57 jaar. Wij bevelen de ziel van de dier bare overledene in Uwe god vruchtige gebeden aan. Venray F. C. Smals-Eibers A. van Els-Smals Jo van Els en kind Joseph Smals Karei Smals en verloofde j Venray, 26 Mei 1955. De plechtige lijkdienst gevolgd door de begrafenis zal plaats hebben heden Zaterdag 28 Mei om 10 uur in de Parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. Op Zaterdag 4 Juni a.s. hopen onze geliefde Ouders P. J. Seijkens Maria Cuppen de dag te herdenkén waarop zij vóór 25 jaar in het huwelijk traden. Dat God hen nog lang spare, ho pen hun dankbare kinderen. Smakt B 4. Voor de deelneming betoond bij het overlijden en de begrafenis van onze dierbare echtgenoot, va der, behuwd- en grootvader, betuig ik, ook namens kinderen en klein kinderen, hartelijk dank. Wed. Crooymans- van Vegche! Overloon, Mei 1955. Bedematt £ouideé Op Maandag 30 Méi en Dinsdag 31 Mei rijdt een autobus naar bedevaart- trein te Maastricht. Vertrek Maandag 12.15 u. bij G. van Ham, vertrek Dinsdag 5.45 u. eveneens bij G. van Ham. Opgave bij Garage 't CENTRUM HORST Telef. 39. Houdbare en pokken, Naxaline teön; (|o: Verder alle middelen v()0ge hokontsmet M. MUVS Langstraat in de Bel 415 (dag en nacht) Binnen- en buitenland. GEVRAAGD net dagmeisje Zich melden Drs. A. Verstraelen C 38 Oostrum. t.o. station, tweede Pinksterdag tussen 6 en 7 uur. in bezit van alle rijbewijzen. Brieven onder nr. 305 bur. dezer GEVRAAGD Bakkerij J. Verheijen, Oostrum. Biedt zich aan werkster 4-5 dagen p. week Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD [voor direct nette pl.m. 2 jaar in het vak en een leerjongen. A. GOOR EN Merseloseweg 12b Te koop 2 tomen biggen H.Direks, ScheideK106. TE HUUR, eventueel mét auto. „DE PEEL" Jan Poelsweg 5 Ysselsteyn n Wflóóie Tflylón voor de Pinksterdagen dan naar VAN AARSSEN Patersstraat koopt een Cofo-Qutetkemd in de speciaalzaak Qhzc Kedame Droogworst 100 gr. 45, 250 gr. 110 Zult 500 gr. 40 Vrijdag en Zaterdag: Varkensbraadworst 500 gr. 1.35 TE KOOP partij biggen A. Kleuskens, D 39 Oostrum TE KOOP partij biggen H. Willems-v. Meijel, Weverslo M81 Te koop toom biggen J. Hulshof, Veulen., TE 'KOOP 9 biggen en witte keeshond reu 1 jaar A. Janssen, O verbroek H 2. Te koop electr. wasmachine oliebad H. Goumans, Smakterweg 56 Te koop electr. wasmachine Fr. Michelsstraat 1. TE KOOP zeer goede waakhond H. Thijssen, Gasstraat 24. Ratten- en Muizen bestrijdingsmiddelen als Tamarin, Brumaline, Tinirat (giftvrij), muizentarwe, e.a. M. MUYSERS, Langstraat 28 Venray, Tel. 756. heerlijk in speciale conservators geleverd. THIELEN's IJsbedrijf Telef. 734 Dinsdag 31 Mel a.s. is het Bureau van het de hele dag GESLOTEN. In September a.s. begint de nieuwe cursus voor opleiding dames- en herenkapper iedere Dinsdagmiddag in zaal P. Schellen. Ouders of werkgevers, die hun kinderen of personeel hier aan willen laten deelnemen, wor den beleefd verzocht dit vóór 3 Juni a.s. te willen opgeven bij de Directeur W. Timmermans, Tegelen Nachtegaalstraat 54 Telef. 580 U bent daekt sluiterfeus Bovendivan kousenka aar duizenderyooi 8lz u B du il lal rer se alle sch ia Telefoon 5( Vogel- Visliefhers le.vi Prachtige tn partij war rvis Zaterdags Sur. Verder stee krij vissen in Tubifex, g de droog visves. Ook aquariieno M. MU1RS Langstraat Steeds 't nii met Kinderst egj W Kil ike Alle t b Telefoon 5( :e we hebben kingen inse c dingsmiddel ir tuinen. Ook Verder SPUITEN tfpi sproeiers, slang, prac rir ters f 1.35 M. MlltfS Langstraat al ui 11e Pi ch Te koop toorrb P. Nabbei Te koop 2 weibi vet w wit bedrijf. Straat M 3 Te koop Eysln in prima st Te koop eel pf PnJ. Jansi shi Te koop totig P. van de Te koop slagkar, Sgj paardentuig C. M. Kla Mt O 01 v. Ifcfv TE KOOP compli J. Litjens aa ié TE KOOP parti re A. Jansse ën TE KOOP parti re M. Peters C Te koop keukenen z.g.a.n. H. Te koop m ro voe M. Joost 6

Peel en Maas | 1955 | | pagina 6