SPORT enkele naaisters en leerling-naaisters Volksconcerten 1955 Voedselborean Venray RANG Belangrijk PEEL EN MAAS %deceen heeft Vroedvrouw Kcui^en- Jïleestets Burgerlijke Stand Venray Confectie-atelier Thijssen-Kleine Staarman - Venray ADVERTENTIËN herbouwplicht boerderij flinke jongeman STILLE OMGANG Rath. Bonwvakarbeidersbond St. Joseph afd. Venray Onderlinge P aardenverzekering Venray. De Burgemeester der gemeente Venray brengt ter algemene ken nis dat de volksconcerten voor 1955 zijn vastgesteld als volgt: Zondag 15 Mei, Henseniuspl. 8 u. Fanfa"re St. „Catharina" Leunen. Zondag 22 Mei, Markt 8 uur. Fanfare „St. Oda", Merselo. Zaterdag 4 Juni, Henseniuspl. 8u. Venray's Harmonie. Zondag 12 Juni, Heide 8 u. Fanfare „De Peelklank" Ysselsteyn. Zondag 19 Juni, Markt 8 uur. Fanfare „Ons Genoegen", Oirlo. Zondag 26 Juni, Henseniuspl. 8 u. Harmonie „Sub Matris Tutela". Zondag 3 Juli, Markt 8 u. Venray's Harmonie. Zondag 10 Juli, Henseniuspl. 8u. Fanfare ,,St. Catharina", Leunen. Zondag 17 Juli, Markt 8 u. Fanfare „Ons Genoegen" Oirlo. Zaterdag 30 Juli, Henseniuspl. 8 u. Venray's Harmonie. Zondag 21 Aug. Markt 8 u. Fanfare „St Oda" Merselo. Zondag 28 Aug., Henseniuspl. 8 u. Fanfare „De Peelklank" Ysselsteyn. Zondag 4 September, Markt 8 u. Harmonie „Sub Matris Tutela". Zondag 18 September, 11.30 uur (matiné) Venray's Harmonie. Venray, 17 Mei 1955. De Burgemeester van Venray, A.H.M. JANSSEN Bekendmaking Het Hoofd van het Gemeente bestuur van Venray brengt ter open bare kennis, dat het besluit van de Minister van Wederopbouw en Volkshuisvesting van 23 April 1955, afd. Juridische Zaken, no. 0420901, houdende goedkeuring van het be sluit van de raad van Venray van 30 Nov. 1954, no. 673, zoals dat be sluit van de raad van 28 Februari 1955, no. 121, tot onteigening inge volge art. 10, eerste lid sub 2° van de Wederopbouwwet ten name dier gemeente en ten behoeve van het bouwplan tot leniging van de wo ningnood in de buurtschap Veulen, met die besluiten vanaf 16 Mei a.s. gedurende een week ter gemeente secretarie, afdeling I, voor eenieder ter inzage is neergelegd. Venray, 7 Mei 1955. Het Hoofd van het gemeente bestuur voornoemd A.H.M. JANSSEN Aangifte van stieren De Burgemeester van Venray, herinnert belanghebbenden aan hun verplichting om van het houden van een stier van 6 maanden of ouder tussen 15 en 25 Mei aangifte te doen bij de Burgemeester der ge meente, waar de stier gehouden wordt. Deze aangifte moet schriftelijk geschieden op een voorgeschreven formulier, hetwelk ter gemeente secretarie afd.I, kosteloos verkrijg baar is en moet onder meer in houden leeftijd, kleur en bijzondere kentekenen van de stier, benevens mededeling of de stier al dan niet reeds goed- of afgekeurd of van rechtswege tot dekking toegelaten is. Van de aangifte ontvangt de stier houder een bewijs, dit bewijs moet in zijn bezit zijn, aangezien het steeds op de eerste vordering moet worden vertoond aan de politie. Van het houden van een afge keurde stier moet onmiddellijk aan gifte worden gedaan bij de burge meester. Niet na-leving van de verplich ting tot aangifte als bovenbedoeld en het niet op eerste vordering ver tonen van het bewijs van aangifte wordt gestraft met een geldboete van ten hoogste f 25.(vijf en twintig gulden). Venray, 6 Mei 1955. Met de jaarlijkse Mei-inventari satie zal ditmaal tevens voor wat het agrarisch gedeelte betreft voor de gemeente Venray, het streek- onderzoek vanwege het K.A.S.K.I. plaats vinden. Elke opgeroepene wordt in ver band hiermede verzocht het trouw boekje mee te brengen, dan zal men de gegevens betreffende de gezins samenstelling juister en vlotter ver zameld hebben. Wanneer elkeen daarbij nog zo veel mogelijk op het aangegeven uur ter zitdag komt, zal niemand lang behoeven te wachten, zodat alles vlot kan verlopen. De Bureauhouder, H. EMONTS In diverse frisse vruchtensmaken a 32 cent per 100 gram en in rollen a 17 cent per rol Let op de naam RANG op het beschermend omhulsel In verband met het feest van 's Heren Hemelvaart op a.s. Donderdag 19 Mei, moet copie voor het volgend nummer van één dag vroeger dan gewoon in ons bezit zijn. Dringend verzoek hiermede rekening te houden. Groenewoud Swalmen Ouders, die hun jongens in de vacantiemaand een week willen laten genieten, kunnen dit opgeven tot 1 Juni a.s. bij W. Peeters, Lan- geweg 36 en A. van Soest, Vlak- waterweg 2. Het betreft hier de vacantie in het Groenewoud te Swalmen, een stichting van de KAB. Centrale Premiekeuring M.R.IJ.-veeslag Dinsdag jl. werd te Roermond de Centrale Premiekeuring van stieren van het M.R.IJ-veeslag ge houden. Hieronder volgen de prijs winnaars uit Venray. Rubriek 1. Stieren geb. na 10 Maart 1954: 2b Martha 10's Doel, eig. K. I. Ver. Venray; 3c Collie's Paul, eig. J. Hendriks, Venray. Rubriek 4. Stieren geb. tussen 1 Dec. 1952 en 1 Juni 1953: 2b Leida U's Roland, K.I. Ver. Venray. Rubriek 5. Stieren geb. tussen 1 Sept. 1951 en 1 Aug. 1952: 2c Jana 19's Roland, eig. K.I. Ver. Venray. Rubriek 7. Stieren geb. voor 1 Sept, 1951: lb Mia's Paul, eig. K.I. Ver. Venray. Mgr Hanssen naar Rio de Janeiro Mgr. J. M. J. A. Hanssen, coadju tor van de bisschop van Roermond, is een der kerkelijke hoogwaardig heidsbekleders, die reeds hebben medegedeeld, dat zij op het 36ste Internationale Eucharistische Con gres, dat einde Juli in de Brazi liaanse hoofdstad wordt gehouden, aanwezig hopen te zijn. wel eens een ogenblik, dat hij zich niet helemaal fit gevoelt. De opwekkende en ver kwikkende eigenschappen van de natuurzuivere King pepermunt helpen U er overheen. King is lekker en gezond. Toeslag op varkensprijzen In verband met de ongunstige ontwikkeling van de varkensmarkt, die nog wordt verscherpt door 'n ver mindering van de uitvoer van bacon naar Engeland, heeft het bedrijf schap voor vee en vlees besloten maatregelen te nemen ter onder steuning van de varkensprijzen. Met ingang van Maandag 16 Mei zal op het slachten van varkens met een koud geslacht gewicht van 63 t.m. 77 kg een toeslag van f 0,07 per kg worden uitgekeerd mits aan bepaalde voorwaarden inzake we ging etc. wordt voldaan. Deze rege ling wordt gefinancierd uit het zgn. vleesfonds. Slachtoffer van explosie overleden In het ziekenhuis te Venlo, is overleden mevrouw A. J. Janssen- Jacobs uit Heierhoeve (gem. Grub- benvorst). Zij werd het slachtoffer van een explosie, die zich in de nacht van 23 April in haar woning voordeed, doordat gas door een lek in de butagasinstallatie was vrij gekomen. Metselaar viel van schoorsteen Een 26-jarige ongehuwde metse laar. A. R. uit Maastricht, is tijdens herstelwerkzaamheden a. d. schoor steen van de aardewerkfabriek „De Ceramiek" onwel geworden en van een hoogte van 30 meter omlaag gevallen. De man was onmiddelijk dood. Houtdieven gearresteerd De Maastrichtse politie heeft drie mannen, resp. 26, 33 en 35 jaar oud, gearresteerd, verdacht van diefstal van een partij hout ter waarde van 5000 gulden. Een hun ner was werkzaam bij een hout handelaar. Vanaf October van het vorig jaar zouden de mannen ge regeld hout uit een opslagplaats weggehaald, bewerkt en verkocht hebben. DË PRIJZEN DER HUISBRANDKOLEN Voor meeste soorten voorlopig onveranderd Naar de Msb. verneemt zullen de prijzen der huisbrandkolen, zoals die op 1 Maart gelden, tot 1 Juli gehandhaafd blijven. Voordien moet nog met de regering overleg wor den gepleegd in het kader van haar prijspolitiek. Bovenstaande geldt echter niet voor eierkolen, magere nootjes 4 en bruinkoolbriketten. De prijs der eierkolen zou een lichte verhoging moeten ondergaan, maar dit zal niet nodig blijken indien de spoor wegen voor deze soort niet tot vrachtverhoging overgaan. De magere nootjes zijn op 1 Mei j.l. reeds 20 tot 30 cent per Hl. duurder geworden en de prijs der bruin koolbriketten is met 30 cent per 100 kg gestegen in verband met het vervallen van subsidie en vrachtegalisatie. Laatstgenoemde brandstof is nu op de normale marktprijs gekomen. HULDIGING DEKEN _LOONEN Bij zijn officieel afscheid als aal moezenier van de Middenstand is Deken Loonen hartelijk gehuldigd. Hij kreeg naast veel persoonlijke cadeaux van bestuursleden en afdelingen, ook het gouden insigne verbonden aan het ere-lidmaatschap van de K.L.M.B. Op de voorjaars Centrale Raad in Venlo spraken naast de bonds voorzitter Koops, ook hoofdaalmoe zenier Roncken, Pater Govaert, Prof. Ariëns en de secretaris van het Bisdom de H.E. Heer Odijk woorden van afscheid en dank. Monument Vredepeel Bij het bezoek van Minister Mans- holt op 16 Juni a.s. zal door de Minister in de Vredepeel een mo nument onthuld worden, dat de her innering vastlegt aan de officiële in gebruik stelling van deze grootste naoorlogse Nederlandse ontginning. De beeldhouwer P. v. Dongen, is inmiddels in de Vredepeel reeds met dit werk begonnen. Geslaagd Op het te Venray gelegen Cen traal Instituut Mercurius gehouden examen slaagde voor typen de dames H. Verkoeijen, A. Hendrickx, F. Kersten. Voor stenografie R. Arts. VERZOEK Een der postbeambten heeft ver leden week Maandag vermoedelijk een bedrag aan "geld uitbetaald op het postkantoor Venray, zonder het daarvoor nodige betalingstuk aan te nemen. Aangezien betref fende hiermede ernstig wordt gedupeerd, volgt hier het verzoek, dat al degene, die zaken hebben gedaan op het postkantoor op die dag even nakijken of hun uitbe talingen kloppen. Inlichtingen gaarne ten postkan tore. Zuid-Ooster De Zuid-Ooster Autobusonderne ming heeft een brochure uitgege ven: „Met de Zuid-Ooster op reis", waarin zij ondermeer de aandacht vestigt op het vele schoons wat deze contreien bieden voor de be zoeker, die in eigen land verpozing wil zoeken. Vlot en prettig geschreven is het een aardige leidraad geworden met een snufje van dit en snufje van dat, wat de lezer zal weten te waar deren. Dat we over Venray en om geving wat meer hadden willen zien en lezen is een onvervulde wens. Opening café Kemps Zaterdagavond is aan het Hen- seniusplein een nieuw café geopend, dat de oude en vertrouwde naam „Kemps" draagt, als herinnering aan de vroegere bewoners. Dit door aannemingsbedrijf Akerboom gebouwde restaurant is licht gehouden zonder overdadige luxe, maar degelijk en eenvoudig. Dit zakenpand is een aanwinst voor het Henseniusplein en voor Venray. ONGELUKKEN Een vijfjarige kleine van de fam. de L. kwam uit de Hoender straat de Merseloseweg oprijden achter den Dril, zonder te letten op het verkeer van de Merseloseweg. Daar passeerde juist een vracht wagen, die alle moeite deed het kind te ontwijken, maar niet kon verhinderen, dat het alsnog werd geramd. De kleine kreeg een her senschudding, zoals Dr. Bloemen constateerde. De vrachtwagen kwam in het bouwland terecht. Op het Veulen slipte een brom fietser zodanig, dat hij tegen een juist passerende motor opbotste. Persoonlijke ongelukken deden zich niet voor, maar de motor had nog al wat materiële schade. Boerenbond Leunen In tegenstelling met wat elders is gepubliceerd, is de hoogmis te Leunen, a.s. Zondag ter intentie van de leden van de boerenbond. Aanbesteding nieuwe kerk te Overloon Deze week werd aanbesteed het bouwen van een R.K. Kerk en Pastorie te Overloon. Er werd inge schreven als volgt: Gebr. Janssen, Venray f 371.425. Spreeuwenberg, Venlo f 372.825. Kok, Rozendaal f 378.000. Smulders en Kraft Tilburg f 380.000.— v.d. Linden, St. Michiels-Gestel f 386.500.— Nelissen, Venray f 389.389. De begroting was f 367.265.—. De kerk wordt gebouwd naar Zwitsers model, wat zeer eigenaar dig is voor deze streek. Aanbesteding De uitbreiding en herstel van de R.K. kerk te Rijkevoort is aanbe steed. Er werd ingeschreven als volgt: A. Graat, Beugen f 135.700. W. vd. Pasch, Oss f 142.500. Gebr. Janssen, Venray f 145.600 Daamen, Mill f 146.550. Militair verdronken In de Ooypolder aan de grens van Nijmegen, is Woensdagmiddag een militaire truck van de dijk ge reden, doordat de chauffeur, die niet bekend was met de verschil lende kronkelingen op deze dijk, de macht over het stuur verloor. De truck kantelde en kwam boven een sloot terecht. De 20-jarige militair A. van H. uit Hilversum, die als passagier meereed, kwam onder de truck in het water te liggen en verdronk. De chauffeur kreeg enige been wonden. 160 mille voor Roermonds Seminarie In een herderlijke brief heeft mgr dr J. H. G. Lemmens, bisschop van Roermond, onlangs bij gelegen heid van het zilveren priesterfeest van mgr dr J. A. Hanssen, bisschop coadjutor van dit diocees, aandacht gevraagd voor de financiële toe stand van het Groot-Seminarie te Roermond. Voor dit doel werd een speciale collecte gehouden, waarvan nog niet alle resultaten bekend zijn, doch waarvan het totaal op rond f 160.000 kan worden gesteld BROEDER EVERARDUS VAN MEGEN Kunstenaars rond zijn graf Een jaar geleden om het pre cies te zeggen: 12 Mei 1954 werd liet stoffelijk overschot van broeder Everardus Witte, genaamd het „heilig Bruurke" van Megen, van het kerkhof binnen de clausuur van het klooster overgebracht naar een grafkapel, hem ter ere gebouwd, opdat een ieder vrije toegang zou hebben tot zijn graf, sindsdien door talloos velen uit binnen- en buiten land bezocht. Dat graf is gedekt met een sobere tombe, waarvoor de Heumense beeldhouwer Jac. Maris een levendig en natuurlijk beeld maakte van het „heilig Bruurke"... Onlangs werd de grafkapel van broeder Everardus verrijkt met drie gebrandschilderde ramen van de Vughtse glazenier Jan Vaessen, die het glas in plastic in plaats van in lood voor het eerst hier toepaste in een gebouw met reli gieuze bestemming. In stemmig grisaille, slechts hier en daar onderbroken door het warme geel van een bloemblad of een stralenkrans, verbeeldde Vaes sen de voornaamste feiten uit broeder Everardus' leven: zijn por tierschap met als achtergrond O.L. Vrouw van Fatima, zijn liefde tot het heilig sacrament en tot de lijdende Christus, zijn dienende taak naast de priester aan het altaar, zijn devotie tot het H. Hart en zijn vaardigheid met palet en penseel. Al deze taferelen, in sobere lijnen uitgevoerd, zijn als meditaties op glas over het leven van het „heilig Bruurke" en geven aan diens grafkapel de sfeer van stilte en rust, van bezinning, zo nodig voor een devoot en in de meeste gevallen hier voor een smekend gebed- In het kort Te Gennep is onverwacht over leden Dokter Stiemens, de pionier van de t.b.c.-bestrijding. Hij werd 75 jaar en stierf op de vooravond van zijn 50-jarig dokters-jubileum. Te Heel is de 59-jarige dak dekker V. van een 12 meter hoog dak van het St Annagesticht ge vallen. Hij was op slag dood. Te Bergen wordt een nieuwe toren aan de kerk gebouwd door de Fa. Gerards uit Blerick voor f 23.000. TAFEL-TENNIS. Zondag j.l. organiseerde Red-Star de open Venrayse kampioenschap pen, die buitengewoon geslaagd mogen heten. Er werd gestart met een keur van spelers en de wed strijden stonden op zeer hoog peil. Het hoogtepunt van de dag was de finale heren enkel A klasse waar in J. Kruysen(Blue-Star) en B. Peeters (Blue-Star) tegen elkaar uit kwamen. Deze strijd werd pas in de 5e game in 't voordeel van Kruy- sen, die de eerste twee games ver loor, beslist. Deze finale was wer kelijk een prachtstuk propaganda voor de tafeltennissport in Venray. Bij de dames A werd mej. J. v. Rijn O.N. A.kampioene en deze liet zien tot welk een hoogte, ook bij de dames, tafeltennis kan gebracht worden. De boventoon in dit tournooi voerde natuurlijk Venlo, met z'n sterke overgangsklassers Blue-Star en O.N.A. Maar ook Venray wist in de B-klasse enkele successen te boeken n.l. twee le prijzen en drie 2e prijzen. De publieke belangstelling was behoorlijk en Red-Star hoopt, dat door dit tournooi de tafeltennissport in Venray, meer in de belangstelling zal komen te staan en dat 't leden aantal flink en spoedig zal stijgen. BEL OP BIJ BRAND No. 392 zal op Woensdag 18 dezer geen spreekuur houden. Daarna normaal elke Woensdag van 2 tot 4 uur en van 6.30 tot 7.30 uur. Venray, Oostsingel 12. van 5 t.m. 12 Mei 1955 GEBOREN: v. Els Francisca, Wilhelminastr. 4 Claessens Elisabeth, Leunen K 12 v. Tilburg Ardina, Merselo M 16b Willemsen Marcellinus, Hoenderstr. v. Kuijck Gerardus, CastenrayG4a Hellegers Marietta, Jan Poelsweg3 Asselberghs Karei, Langstraat 2a Hubers Johanna, Timmermannsw.12 Timmermans Hendrina, Leunen K 57 Huijbers Bernadetta, Eindstraat 21a S winkels Mechtilda, Bontekoestr. 10 Geurtjens Leonardus, Maash.weg 30 Martens Maria, Vierlingsbeek Poels Johannes, Kerkpad Nw 1 Creemers Maria, Merselo M 108 Creemers Martina, Merselo M 108 Beckers Elisabeth, Leunen K 4 Backus Henrica, Stationsweg 23 OVERLEDEN: Stels Jakob P. J., weduwn. van Hinssen C., 92 jr, Langeweg 11. Jacobs Johanna E., echtgen. van Lamers H., 45 jr, Langeweg 30. van Aarssen Johan R., echtgen. van Hermans M. J. H„ 77 jr, Oos trum C 7. Kunnen nog geplaatst worden Aanmelden Wilhelminastraat 2 of na 6 uur Schoolstraat nw 9 ONDERTROUWD: Zegers Albertus J., 31 jr, bank werker, Hoensbroek en Klaassen Maria P., 23 jr, Merselo M 23. Pingen Wilhelmus G.. 26 jr, auto monteur, Meerlo en Gommans Ger- truda Th., 25 jr, Oirlo F 43. GETROUWD: Nelissen Peter H. H., 30 jr, landb. en Reintjes Henriette H. A., 23 jr, beiden te Venray. Janssen Gerardus A., 26 jaar, transportarb. te Wanssum en Rut ten Josephina J. J„ 21 jr, Venray. Pubben Joseph J. A., 26 jr, landb. en van Kempen Theodora H. M., 25 jr, beiden te Venray. Savelkoul Joseph J., 29 jr, win kelier te Venlo en Tacken Maria M. G, H., 28 jr, te Venray. Eleonora Petr. Henr. Peeters en Josephus Joh. v&n Dinter hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening zal plaats heb ben Zaterdag 21 Mei 1955 om 10 uur in de St Peter's Church in Orangeville (Ontario). RR 1 Erin Orangeville Ontario. Op 17 Mei hopen onze lieve Ouders Harry Baltussen en Mina Baltussen-Stevens hun 25-jarige echtvereniging te herdenken. Dat God hen nog lang moge sparen, hopen hun dankbare kinderen. Geijsteren A 36, boswachter. BEKENDMAKING De Burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis dat van 16 Mei 1955 af gedurende een termijn van veertien dagen ter gemeente-secretarie voor eenieder ter inzage zijn neergelegd de door de raad dier gemeente in zijn ver gadering van 3 Mei 1955 vastge stelde uitbreidingsplannen in onder delen voor de kerkdorpen Oos trum, Merselo, Castenray en Heide en voor de nieuwe kern in de ont ginning Vredepeel, met bebouwings voorschriften. Venray, 3 Mei 1955. De Burgemeester voornoemd. A.H.M. JANSSEN BEKENDMAKING De Burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis, dat van 16 Mei 1955 af gedurende een termijn van veertien dagen ter gemeente-secretarie, voor eenieder ter inzage is nedergelegd de door de raad dier gemeente in zijn ver gadering van 3 Mei 1955 vastge stelde wijziging van het uitbrei dingsplan in onderdelen „Oostelijke Woonwijk" en de vaststelling van de nieuwe bebouwingsvoorschrif ten. Venray, 3 Mei 1955. De Burgemeester voornoemd, A.H.M. JANSSEN Te koop In de gemeente Vierlingsbeek. Brieven onder nr. 513 bureau van dit blad. GEVRAAGD 20—22 jaar, om opgeleid te worden tot hulp-chauffeur. Stoomwasserij „De Peelparel" Kempweg Te koop door bijzondere omstandigheden in centrum Venray nieuwbouw woning pl.m. 480 m3 Brieven onder nr. 56 bureau van dit blad. DANK aan O. L. Vrouw Sterre der Zee en H. Antonius voor ver kregen gunsten. DAME zoekt voor direct te Ven- ray-Kom zit- en slaapkamer met kookgelegenheid. Brieven onder nr. 512 bureau v. dit blad. Z.g.a.n. bromfiets te koop 2 kostgangers gevraagd Smakterweg 44. TE KOOP 8 biggen C. Cremers, Steegsbroek I 16. Te koop eetaardappelen Yselster J. van Meijel, Brienshoek K 32. Te koop jonge ko8 3 mnd. dr. A stal en eetaardappelen G. Bongers, Merselo M 99. TE KOOP wegens aansch. tractor, een Deering maaimachine, vorentrekker 3 sch. en 7tands cultivator, alles z.g.a.n. J. Jaspers, Puttenweg 27 Ysselsteyn TE KOOP 3 dracht, varkens 15 wk J. Nellissen-Thuijls, Hiept A 15 Te koop pracht herder ged. afgericht W. Jeuken, L 79a Veltum. Te koop electro motor 1/3 pk met of zonder slijpschijf. A. van Hees, Leunen K 77 TE KOOP 10.000 kg eetaardappelen Eigenheimer, P. J. Cleven, Paardenkopweg 2, Veulen. Verkrijgbaar Knolselderij- en tomatenplanten in potkluit. P. J. vd Putten, Kruisstraat 10. Te koop positiecorset maat 70 1 keer gedragen, voor halve prijs, tweedehands kachel Adres bureau van dit blad. Te koop 8 biggen P. Cuppen, D 21a Oostrum. TE KOOP partij biggen P. Giezen, Veltum L 13. Te koop kinderrijwiel en kinderledikant H. Custers, Oirlo E 57. TE KOOP Jonathan appelen 15ctp. kg J. Bardoel, Merselo M 50. Op Donderdag 19 Mei a.s. (He melvaartsdag) zullen afdelingen van de Vereniging „De H. Stede" in het Dekenaat Venray hun jaarlijkse bedevaart naar O.L. Vr. v. Oostrum houden. Om 6 uur zal aldaar een plech tig Lof met preek worden gehou den, waarna processie. Een talrijke opkomst, ook van oud-leden, wordt beleefd verzocht. Het Kringbestuur Voor de feestdagen O. H. Hemel vaart en 2e Pinksterdag kan men op Vrijdag 20 Mei van 9 uur vm. tot 8 uur nm. vacantiebonnen verzilveren. Er kunnen 24 dag zegels ofwel 4 weekzegels worden opgenomen bij J. PONJEE, Beekweg 6c Premiebetaling Zondag 15 Mei voorm. 1112 uur bij Wed. G. Camps. Oostrum. Premie 1 pet. Premiebetaling Zondag 15 Mei na de Hoogmis, bij L. van Gassel, Veulen. Premie 3/4 pet, pinken de helft. Het Bestuur Verder ger. Ie/ vooruitbestellin}

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2