jfPI BRUI De nieowe verkeersregeling (kom) Opefllnchtshow f) I TM 5 Slagerij I. Fav Do liets van nw dromen De óude fê>qqptenacen Kringvergadering L.L.T.B. ijke Stand Venray ADVERTENTIEN Zr. Maria Polycarpa Venray 3-D.I.S. Venray 2-V.V.V. 3 fara. Janssca-IIansseu Wed. A. Janssen en kind M. Litjens, kapper 3000 gld. Venray. Veeverzekering Eensgezindheid Premiebetaling nette vrouwelijke krachten meubelmaker Voor Broiloften en Roomvanille-ijs ónqensccstuum Puti Serradellazaad Een K) weiden van twee beesten Zeiljacht te koop *lómatenplantett Staven ijs stofzuigers en electro-motoren I b Onze li POOI Stichting Si Blindenzrg iXliu Corsette Openbare bekendmaking De Burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis dat de geldigheidsduur van de vis- en hengelakten en hengelbewijzen op 31 Mei 1955 eindigt. Aanvragen voor een nieuwe akte of een nipuw bewijs kunnen ter secretarie afdeling 1 worden ge daan van 25 Mei a.s. af. Venray, 3 Mei 1955. De Burgemeester voornoemd, Mr. A.H.M. Janssen. Gevonden Muntbiljet, Martens, Schoolstr. 21. Geslaagd Op het te Amsterdam gehouden examen Lino- en Intertype, slaagde onze dorpsgenoot Harry Beerkens. Missie-toneel voor het Kindsheidsfeest De onderwijzers van onze Jon gensscholen zijn al lang bezig om mooie toneelstukjes bij de jongens in te studeren voor het Kindsheids- feest. Want zij willen evenals vorig jaar met iets moois voor de dag komen. De onderwijzeressen hebben de kinderen aardige reidansjes inge studeerd. Vrijdagmiddag om 4 uur spelen de kinderen voor de meisjes, en Za terdag 14 Mei 's morgens om 10 uur voor de jongens. De ouders worden verzocht hun kinderen 25 cent mee te geven voor de Missie; als er meerdere kinderen uit een gezin op de zelfde school zijn, dan slechts 15 cent per kind. Voor de kinderen van de le klas en van de kleuterschool is er Za terdagmiddag 14 Mei om 2 uur in zaal „Wilhelmina" een speciale voorstelling met aardige poppen spelen. Hiervoor moet men 15 cent of meer voor de Missie meenemen. Dit Missie-toneel wordt Zondag avond 15 Mei in Zaal „Wilhelmina" ook opgevoerd voor de ouders en andere belangstellenden. Toegangs prijs 75 en 50 cent. Schoolkinderen van Huishoudschool, Mulo, Gymna sium enz. behoeven slechts 25 cent te betalen. Een LOCOMOTIEF die precies geschikt is voor het ge bruik dat U van uw fiets wilt ma ken. Groot is de sortering van mo del, kleur en uitvoering. Kom eens kijken, er is zeker de flets bij die U wenst te kopen. POELS' Rijwielhandel Tclel. 553 ERGERLIJKE VERNIELING Terwijl aan alle kanten gewerkt en gedaan wordt om het natuur schoon in Venray te verbeteren, door aanleg van plantsoenen, park jes en lanen, wisten lummels geen beter besluit van Bevrijdingsdag te maken, dan door op de Juliana- singel een groot aantal jonge bo men middendoor te breken. Gelukkig is men deze vandalen op het spoor en het is te hopen dat men deze helden eens wat be schaving bij zal brengen. Het Mgr. Wijnhovenpark nadert zijn voltooiing en is voor het pu bliek opengesteld. Ouders, waar schuwt uw kinderen dat ze dit zo mooi mogelijk houden. BRAND. Woensdag moest de brandweer uitrukken voor een boerderijbrand bij v. T. aan het O verbroek. Stal en schuur brandden uit, waarbij enkele dieren zodanig werden ver wond, dat ze moesten worden af gemaakt. Andere konden met veel moeite worden gered. Zilveren professiefeest Heden Zaterdag viert de Eerw. Zuster Mathea in het St. Elisabeth- Zi ekenhuis alhier haar zilveren professiefeest. Zuster Mathea is vooral bekend in het kinderpavil joen waar zij sedert lang de zorg zame „kinderzuster" is. HYPOTHEKEN beschikbaar tegen lage rente. Assurantiekantoor VAN OPBERGEN Markt 11a Telefoon 696 Lawn tennis Mede dank zij medewerking van de Derde Orde is de tennisclub weer kunnen starten. Een nieuw bestuur is gekozen onder voorzit terschap van Drs. van Haaren en A. Bergmans als spelleider. 5 Mei zijn de eerste wedstrijden gespeeld. Dat het niet aan belang stelling ontbreekt blijkt wel uit het groot aantal inschrijvingen, zo zelfs, dat men moet beperken, wil het ene beschikbare tennisbaantje niet overbelast worden. De behoefte aan speelvelden blijkt wel zeer groot. Een deelname aan de Bonds- competitie van de Nederl. Lawn- tennisbond zal dit jaar nog wel niet mogelijk zijn. gebruikten reeds de op wekkende bestanddelen van de pepermuntplant. Tegenwoordig gebruikt men ditzelfde middel ter op wekking en verkwikking, maar dan in veredelde vorm. Men gebruikt thansKing pepermunt. King is lekker en gezond. Priesterwijding Te Rome wordt Donderdag 26 Mei priester gewijd de Benedictijn fr. Johannes Wijnhoven uit Venray. Zijn eerste plechtige H. Mis zal hij hier opdragen op 15 Augustus. P.D.V. DE ZWALUW Wedvlucht Java. Oude duiven. 1 6 11 48 H. Vermeulen 2 38 51 M. v. Houdt 3 E. Vermeulen 4 Gebr. Ewalds 5 8 G. Jansen o 7 53 P. Strobos 9 J. Kusters 10 19 v. Ass 12 de Bruijn 13 Poels 13 15 32 Coopmans 16 J. Strijbos 17 M. Hendriks 18 54 Jac Verstegen 20 Willems 21 Bertrams 22 44 Swaghöfer 23 39 52 55 G. Janssen h 24 49 Thissen 25 28 33 P. J. Hen driks 26 42 Kersten 27 van Leuken 29 Jansen Zn 30 34 P. Philipsen h 31 P' Janssen gr 35 45 J. Verstegen 36 Jansen kr 37 Arts Zn 40 W. Jans sen 41 Tonen 43 50 56 J.W. Hendriks 46 de Riet 47 Kes- seis. Jarige duiven. 1 72 73 80 100 101 111 P. J. Hen driks 2 71 Dinjens 3 vGassel 4 9 12 21 25 31 48 Servio 5 6 Gommans 7 22 27 41 65 86 102 J. Verstegen 8 28 v. Hoof 10 Poels 11 P. Jansen kr 13 de Lauw 14 23 de Riet 15 55 Swaghöfer 16 Oudenhoven 17 43 81 Thijssen 18 45 51 66 Sij- bers 19 67 92 110 Thonen 20 de Bruin 24 v. Loon 26 Ber trams 29 61 G. Janssen o 30 Crooymans 32 Emonts 33 42 v. Houdt 34 109 Joh. Jansen 35 79 Jansen Zn 36 63 85 94 G. Philipsen 37 52 Boom Zn 38 39 v. Dijck 40 57 58 97 vd Munckhof 44 St. B. 46 Wes ter 47 93 Jansen gr 49 50 78 Hendriks Y 53 114 E. Vermeulen 54 91 v. Leuken 56 J.Strijbos 59 69 75 St. B. 60 96 Gebr. Ewals 62 70 104 105 Arts Zn 64 95 v. Rooy 68 Philpsen h 74 Jac. Verstegen 76 83 107 Smits-Voesten 77 115 Chr. van Hoof 82 Kousemakers 87 H. Peeters 88 89 J. Strijbos 90 108 H. Derks 98 Lormans 103 Jansen h 106 Manders 112 vd Broek 113 Maessen. AUTO- en MOTORRALLEY Zondag had te Venlo een auto- en motorralley plaats waarbij de eerste prijs (wisselbeker) verdiend werd door Gerrit Sluys, Venlo; 6e werd Fr.- Janssen, Stationstr. Ven ray. Andere Venrayse deelnemers konden het niet tot een prijsje in de eerste gelederen brengen. De volgende ralley (ook voor bromfietsen) heeft 5 Juni plaats. Schoolcompetitie 28-4 Dr PoelsschoolOirlo 40 4-5 DrPoelssch.St Petrus B A 33 Stand per 4 Mei: Dr Poelssch. 8 5 1 2 11 25—8 Overloon 5 4 0 1 8 9—4 Henseniussch 9 3 2 4 8 118 StPetr.B. A 8 2 4 2 8 17—15 StPetr.B. B 7 3 1 3 7 11—16 Oirlo 6 2 0 4 4 11—15 Leunen 3 0 0 3 0 0—14 Vastgestelde wedstrijden: HenseniusschoolDr. Poelsschool St Petr. Banden AOverloon Aan de vooravond van de tiende verjaardag is hier een stijlvolle dodenherdenking geweest. Nadat de H.E. Heer Deken in de St Petrus Banden een plechtig lof had gecelebreerd trok een grote groep biddende mensen, voorafge gaan door kruis, harmonie en man nenkoor naar het Engelse kerkhof. Daar sprak de Heer Deken een kort woord, waarbij hij de vele offers memoreerde die gebracht zijn door ontelbaar velen voor onze bevrijding. Hij dacht daarbij aan onze geallieer de vrienden, aan de verzetstrijders en aan onze eigen oorlogslachtoffers en riep de aanwezigen op, hen niet alleen te gedenken met bloemen, maar vooral met gebed, het beste bewijs van onze dankbaarheid. Dan bad hij vijf Onze Vaders voor de zielerust van al de gevallenen. Nadat het Mannenkoor het Beati Mortui gezongen had sprak de Heer Burgemeester, die eveneens wees op onze grote plicht van dankbaarheid. Ook hij memoreerde de vele ge vallenen, die zulk een groot voor beeld van moed en plicht gegeven hadden, wat een mens geven kan, zijn eigen leven. Na twee minuten stilte in acht genomen te hebben, werd door de Burgemeester namens de Gemeente een krans gelegd aan de voet van het grote kruis, terwijl de heer van Opbergen namens de Oorlogsgraven stichting 'n tweede krans neerlegde, Venrays Harmonie besloot deze herdenking met treurmuziek. De erewacht aan het kruis was betrokken door een achttal politie agenten van de Reserve Rijkspolitie. Nadien trok de grote stoet bid dend naar het oorlogsmonument bij de St. Petrus Banden, waar de Heer Deken opnieuw vijf Onze Vaders bad en de Heer Burgemeester we derom een krans neerlegde. Nadat ook hier Venrays Harmonie treurmuziek geblazen had, was deze dodenherdenking ten einde, die niet naliet indruk te maken op de velen, die er aan deelnamen. Dinsdag waren de bestuuren der boerenbonden in kringvergadering bijeen om te luisteren naar de sprekers van dien middag de heren Hutsemakers, Jochems en Crijns. Vooraf werd het kringverslag goedgekeurd, dat nog eens extra de voorbereiding voor de industrie- dagen en het stichten van een tuinbouwvakschool in deze gemeen te naar voren bracht. Drs. Hutsemakers deed mede deling van een grote actie die zal begonnen worden om de slotzusters in Limburg te helpen. Deze zusters verkeren in grote nood en hulp is dringend gewenst. Zowel in geld als natura kunnen ze worden ge holpen. Hoe een en ander geregeld wordt zal via de afdelingen nog bekend worden gemaakt. Verder werden afdelingen verzocht alsnog hun jaarverslag in te zenden. Hij sprak vervolgens over de wijze van voorlichting, die men voornemens is in de toekomst aan de boeren inzake economische en sosiale problemen te geven. Hoe dit moet gebeuren is nog in studie, maar men kan er van op "aan, dat een en ander de grootst mogelijke aandacht heeft. De Geestelijk adviseur Pastoor Berden onderstreepte de hulpactie voor de slotzusters en wees op de Meimaandviering. Ook hij was voor goede voorlichting, maar ook op cultureel terrein en hij wekte vooral de jongeren op zelf zich te ont wikkelen o.a. door het lezen van goede boeken. Daar moet tijd voor gevonden worden. De onder-voorzitter vd L.L.T.B. de heer Jochems besprak de econo mische regelingen, o.a. de rogge en haverregeling, die waarschijnlijk op de oude voet zal worden ge handhaafd. Ook de areaalheffing voor aardappelen blijft bestaan. Hij memoreerde de suikerbieten- oogst, die wel lonend is, maar waarvoor arbeidskrachten moeilijk verkrijgbaar zijn. Fruitteelt heeft alleen nog zin indien de kwaliteit zeer goed is en men de juiste vruchten heeft. Over de melkprijs kon men tevreden zijn en ook voor de toekomst verwachtte spreker aile goeds, maar over de vleesprijs was hij minder te spreken. Het baconcontract zou waarschijnlijk niet verlengd worden, met alle ge volgen van dien. Men denkt over regelementering, waarbij vooral niet-boeren, hoewel dat maar een zeer klein percentage is, verboden zal zijn varkens te fokken. De eierprijs ligt ook beneden peil. Alleen wintereieren kunnen de stroppen goed maken. Daar dient dus voor gezorgd te worden. Over het algemeen was de toekomst somber en men zal al het mogelijke moeten doen om toch winst te kunnen maken. Daartoe strekken de voorlichtingsplannen en andere maatregelen van de organisatie. De heer Crijns besprak de bieten teelt, die over 1954 lonend is ge weest. Hij ging dieper in op het uitbetalingssysteem en deelde mede dat de leden ln de toekomst nauwer verbonden zullen worden aan de COVAS. De manier waarop, zou nader worden bekend gemaakt. Het was al laat toen Voorzitter Rutten deze geanimeerde vergade ring sloot. Door de Raad werd in de laatste vergadering de nieuwe verkeers regeling in de kom goedgekeurd. GESLOTEN voor motorrijtuigen, waardoor één of meer aanhangwagens wor den voortbewogen, met meer dan' één as, en voor voeruigen welke j met inbegrip van de lading een lengte van 11 meter te boven gaan, zijn de volgende straten en wegen: a. de Hofstraat voor verkeer uit Maashees of Oostrum; b. de Heuvelstraat voor verkeer uit de richting Gasstraat; c. de Overloonseweg, tussen de St Jozef weg en de Eindstraat, voor verkeer uit richting Overloon of St Jozefweg; d. de Hoenderstraat, tussen de Langeweg en de Schoolstraat, voor verkeer uit richting Merselo of Langeweg. e. de Kruitweg tussen de Lange weg en de Merseloseweg, voor ver keer uit richting Langeweg; f. de Kempweg tussen de Lange weg en de Merseloseweg, voor ver keer vanaf Langeweg. g. de Langstraat, tussen de Paters- laan en de Henseniusstraat, voor verkeer uit richting Langstraat of Paterslaan; h. de Henseniusstraat voor verkeer uit Paterslaan; i. de Patersstraat voor verkeer uit richting Leunen Paterslaan of O. Oostr. weg. Als voorangskruising zijn aange wezen de kruispunten: a. Julianasingel met de Wilhel- minastraat, b. de Maasheseweg met Tuinstr. c. de Maasheseweg met de Ak- kerweg en de Gasstraat; d. de Langeweg roet de Merse loseweg, e. de Langeweg met de Vlakwa- terweg en de Pastoor Ruttenstraat. Hierbij wordt voorrang toegekend aan het verkeer over de Juliana singel, de Maasheseweg en de Langeweg (borden 104 en 10 en 11). WACHTVERBOD Een wachtverbod is vastgesteld voor de beide zijden van de Paters straat, gelegen tussen de Poststraat en de Kortestraat (bord 55). Verder voor de westzijde van de Patersstraat, tussen de Kortestraat en de Paterslaan (borden 57en 56). En tenslotte een wachtverbod voor langer dan een half uur voor: a. de zuidzijde van de Hofstraat, de zuidzijde van de Marktstraat en de oostzijde van de Grotestraat op de evengenummerde kalenderdagen, b. de noordzijde van de Hofstraat, de noordzijde van de Marktstraat en de westzijde van de Grotestraat op de onevengenummerde kalender dagen. Voor de andere kant van de straat geldt in beide gevallen een stop- verbod. Bij dit besluit is het Schouten- straatje gesloten verklaart voor verkeer in beide richtingen met alle voertuigen, rij- en trekdieren en vee (bord 13). Eveneens: a. de Wilhelminastraat, tussen de Julianasingel en de Grotestraat, maar dan alleen uit Oostelijke rich ting; j b. de Henseniusstraat, voor zover gelegen tussen de Paterslaan en het ontmoetingspunt met de Lang straat voor verkeer uit de kom MOTORRIJTUIGEN In beide richtingen voor alle motorrijtuigen zijn gesloten ver klaard: a. het Kerkpad, lopende van de Maasheseweg tot aan de Eindstraat; b. de Kortestraat; c. de Bontekoestraat, (bord 21). Deze regeling werd goedgekeurd, maar zowel de heren Fr. JANS SEN als ODENHOVEN drongen aan op een verbetering van de hoek bij de Ambachtsschool, waar nu voortaan het zware verkeer langs moet. Deze is in zijn huidige vorm beslist onvoldoende. Henseniusplein Venray Maandag 9 en Dinsdag 10 Mei 8 u. Dinsdag na schooltijd kinder- en familievoor stelling Fantastische toeren met 25 ar listen Entree: Zitplaatsen f 1.50, Staanpl. fl, Kinderen f 0.60 van 28 April t.m. 4 Mei 1955 GEBOREN: Arts Johanna G., Oostrum C 35a Daemen Gerardus, Bergen Custers Jacquline Stationsweg 3 S winkels Anna, Henseniusstraat 3 Rutten Theodorus, Oostrum C 13 Mulders Anna, Paardekopweg 14 Wilms Theodorus, Boshuizen B 34 Janssen Gertruda, Langstraat 54 Michels Gerardus, Heide L 28 OVERLEDEN: van Helden Johannes, oud 82 jaar ongehuwd, Brukske C 75 ONDERTROUWD: van Kuijk Wilhelmus M. J. B., 28 jaar, tandarts te Boxmeer en Derksen Elisabeth P. J. M., 26 jr, Kempweg 28. van Gestel Wilhelmus J., 27 jaar, timmerman, Broekweg 12a en Jans- Beken Alberdina J., 20 jaar, Venlo. Rongen Antonius, 29 jr, smid te Zevenbergen en Michels Eudoxia A., 29 jr, Oirlo F 9. Bonants Cornelis, 32 jaar, boekh. Pr. Beatrixstr. 20 en Janssen Hen- riëtte, 29 jaar, Kruisstraat 6 Hendriks Mathias, betonvormer, 24 jaar te Meerlo en van Maris Huberta, 20 jaar, Oostsingel nw4 GETROUWD: Spee Jozef, 27 jaar, timmerman en Litjens Maria, 25 jaar, beiden te Venray. Aben Lodewijk, 39 j., chauffeur en Verdijk Hendrika, wed. Verhalle 48 j., beiden te Venray. Hendriks Johannes, 24 j., landb. te Deurne en Janssen Anna, 21 j., te Venray. Takken Petrus, 26 j., landb. te Oploo en Nabuurs Josefina, 31 j. te Venray. Claessens Martinus, 33 j., landb. en Nabuurs Anna, 29 j., beiden te Venray. Keijsers Peter, 48 j., landb. en Hendrix Maria, 52 jaar, beiden te Venray. Thielen Petrus, 25 j., landb. te Venray en Janssen Petronella, 24 j. te Broekhuizen. Janssen Johannes, 27 j., landb. te Broekhuizen en Thielen Maria, 26 j., te Venray. De Heer en Mevrouw W. ARTS—MARTENS geven met grote vreugde kennis van de geboorte van Josepha Lydia Jacoba Roermond, 30 April 1955 Kapellerlaan 145 VERLOOFD Rita Heijmans W. P. J. M. van Thiel Arts Moreelsepark 6, Utrecht Bredaseweg 41, Tilburg 22 Mei 1955. Geen ontvangdag. Maandag 9 Mei 811 u. 's avonds kunnen alle vacantiebonnen met opdruk „30 April 1955" inge leverd worden bij F. SWINKELS, Maasheseweg 9. Oprechte dank voor de zeer vele bewijzen van meeleven mü bij mijn gouden kloosterfeest getoond. St. Elisabethziekenhuïs te Venray. Zondag 8 Mei 12.30 uur: 2.30 uur: Terrein Oostsingel. TE KOOP Eysink motor 125 cc M. Stoks, Langstraat 22 Onze lieve Ouders Jan Janssen en Anna Janssen-Spreuwenberg hopen op 20 Mei hun zilveren hu welijksfeest te vieren. Dat God hen nog een lang leven mag geven, wensen hun dankdare kinderen. Venray, Peelweg 1. Voor de vele blijken van deelne ming en gebeden bij de ziekte, het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde echtgenoot, va der, behuwd- en grootvader Hendrikus Janssen betuigen wij onze hartelijke dank speciaal dank aan Begrafenisond. J. Goumans. Venray, Mei 1955 Paterslaan 16 Getroffen door het hartelijk me deleven bij het overlijden en de be grafenis van onze man en vader, betuigen wij, ook namens onze fa milie, hartelijk dank; speciaal dank aan H.H. Geestelijken, buren, Sup portersvereniging, vrienden en be kenden. Marktstraat 6 Onze zaak is gesloten Dinsdag 10 de gehele dag en Woensdag 11 Mei tot 1 uur. beschikbaar voor hypotheek, tegen lage rente. Adres bureau van dit blad. Weet wat U doet, koopt bij EBBERINK uw Alpino, Pet en Hoed Te koop partij biggen (borgen) M. Jenniskens, Steeg K 70. Premiebetaling Zondag 8 Mei voorm. 1112 uur bij Wed. M. Litjens te Leunen. Premie 1 pet. op Zondag 8 Mei na de Hoogmis te Leunen in de zaal. Premie 3/4 pet, pinken de helft. Het Bestuur GEVRAAGD voor zo spoedig mogelijk net meisje voor de huishouding, liefst voor d. en n., hoog loon, m. huis. verkeer. Wed. M. van Aken, KI. Kerkstr. 2, Venlo. GEVRAAGD flink meisje voor hele of halve dagen. Mevr. Vorst, Schoolstraat 36. Bieden zich aan 2 aspergesteeksters Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD voor strijken, mangelen, sorteren enz. Eventueel ook enkele dagen per week of alleen des namiddags. Stoomwasserij „De Pee-parel" GEVRAAGD of halfwas fa. M. J. Vollebergh, Eindstraat. heerlijk in speciale conservators geleverd. THIELEN's IJsbedrijf Telef. 734 'n Solied komt van Doe nu reeds uw bestelling op voor a.s. herfst, van oogst 1954, 85 pet. kiemk., 98 pet. zuiver. Verheijen's Zaadhandel Leunen Telef. 550 Steeds in voorraad Koolraap Eng. en Willemsburger Verheijen's Zaadh. Leunen, tel. 550 Te leveren op 17 Mei W x H en BL x H mestkuikens Verder ger. leverbaar, liefst bij vooruitbestelling van 3 weken. Classens' Broederij Oirlo Telefoon 806 Te koop 5 zware biggen en Bintje eetaardappelen Ant. Voermans, Leunseweg 16a Te koop 7 zware biggen H. Verheijen, Oostrum D 32. Westerwolds raaigras en Italiaans raaigras steeds in voorraad bij Verheijen'- Zaadhandel, Leunen tel. 550. Een goede wik ooi al Wij hebben vu lectie met bias Handschoenen in alle prijzer Vervormen Te koop 3 zware biggen G. Hendrix, Merselo M 6a. Te koop 2 zware biggen (borgen) en Bintje eetaardappelen P. Timmermans, Leunen K 57. Gelegenheid tot W. Swinkels, - Overloonseweg. TE KOOP zw. fornuis, 5 keukenstoelen G. Sehamee-Dijkmans, SpurktB19a Te koop compleet Buta gasstel, elect, was machine met wring, ijzeren balk 28 diep 7 m lang. Broekweg 8a. TE KOOP rode Yselster eetaardappelen en voeraardappelen W. Janssen, Lull C 52. TE KOOP 300 7wk pullen WR A. Claessens, Heidse Peelweg 1 Gras- en Klaverzaden voor blijvend grasland en kunstweide met orig. weidetype levert U Verheijen's Zaadhandel Leunen Telefoon 550 Te koop partij biggen P. M. Direlcs, Boshuizen C 60. Te koop 2 dragende varkens 14 wk Jan Janssen, Peelweg 1, Ysselsteyn Te koop toom beste biggen en eetaardappelen Jacq. van Osch, Leunen. Te koop lichte zomerjas m. 42 f25.- Langeweg 24. Te koop door bijzondere omstandigheden, in centrum Venray nieuwbouw woning pl.m. 480 m3. Brieven onder nr. 56 bureau van dit blad. Te koop partij biggen A. Pelzer, Veltum L 82. 12 M2 Vrijheidsklasse, geh. compl. 4 jaar oud, B.B. motor, z.g.a.n. Tevens te koop een herenrijwiel Schoolstraat 12. Te koop partij biggen A. W. Louvet, Veulen H 33a. Te koop partij dennen weidepalen en brandhout P. Baeten, Spurkt. Te koop 200 6wk pullen WH P. Rambaghs-Smits, Castenray G 18 komen 14 Mei. Wed. Cornelissen, Overloonse weg 11. voor koeling THIELEN's IJsbedrijf Laat vanaf heden uw in Venray repareren en nieuw wik kelen onder garantie, vlug en goed koop. H. Hawinkels, Venray HhotUc - is- anu Zure Zulfé Leverkaasl Vrijdagse Varkensbai 5i Orig. staat voor i Verheijen'i Leunen Huismoeders 1 makenAlle üii alleen gevoerd ne teken twee hi punten; Waarmerk oc Wettiggf Dit waarmerkje dat U werk^R vervaardigde atil dit ontbreekt, ie van dat hetbkii daarom onze eg< den. Koopt du Blindenzorgveitr van Padua", Egi de Commissie „Licht en Liefie' singel 20, Maaiti Onze verkoper bezoeken metiei de naam „Ifii Vraagt hem ois Zijn adrai Rijksweg 11 Verkrijgbaar Voor Venra.rt veile EBB Marktstraat 5 N.B. De afd. Ci namidóa lakens P. VAN I Textiel en Moi

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2