SF I e 1 Boerenleenbank GËRRIT SLUÏS Iedere Moeder THOMASSEf J. M. Ruyten Ve vezs/tapmnfr pan (temsiïë tan#. Ptaeft alles Locomotief rijwiel POELS' Rijwielhandel Gemeenteraads vergadering Burgerlijke Stand Venray Familie Bom-Hendriks Tandarts V(lel$[e qmtaaqd net mnketmeti[e administratieve kracht voor kantoorwerkzaamheden ADVERTENTIËN net dagmeisje Bij mijo vertrek naar Brazilië P. Bcrnardinns van Meyel fyóuuwakat&eideei TE KOOP nette seiveeestee Voor Overall's 2 jongens meubelmaker en leerjongen flinke woning met tnin van Aarssen Eerste Noord-Limburgse Vrachtwagen-rij LES-VRACHTWAGEI -eoltee cmmuHie U SLAAGT voor 't Knopenhuis m&cu r Let op de naam RANG op het beschermende omhulsel BEKENDMAKING Burgemeester en Wethouders van Venray maken bekend, dat de Gemeente-secretarie, het kantoor van de Gemeente-ontvanger, het kantoor van Gemeentewerken en van het Woningbedrijf op Vrijdag 8 en Zaterdag 9 April a.s. gesloten zijn. Aangiften voor de Burgerlijke Stand kunnen op beide dagen ge daan worden des voormiddags tus sen 10 en 11 uur, terwijl het Bureau van de Vleeskeuringsdienst op Zaterdag 9 April geopend zal zijn van 10 tot 11 uur v.m. Venray, 30 Maart 1955. Openbare bekendmaking De Burgemeester der gemeente Venray brengt ter openbare kennis, dat zijn openbare bekendmaking van 27 Januari 1955, houdende maatregelen tot bestrijding van de pseudo-vogelpest (o.a. het ophok- ken van pluimvee en het opsluiten van honden en katten) met ingang van heden is ingetrokken. Venray, 31 Maart 1955. De Burgemeester voornoemd Mr. A.H.M. Janssen. Winter-Inspectie „Nederl. Rundvee Stamboek" Tijdens de gehouden winter-in- spectie werden door Dhr. Jos Lem- mens, Inspecteur v.h. „Nederlands Rundvee Stamboek", in de hieron der genoemde fokverenigingen de daarbij vermelde aantallen dieren in het Stamboek ingeschreven. Fokver. Oostrum 2 R 2 S Geysteren 2 R 3 S Wanssum en Blitterswjjck 4 R 4 S Venray-Heyde Leunen-Veulen 13 R 16 S 3 KS Ysselsteyn 15 R 5 S 1 KS Smakt IR IS Merselo 4 R 1 S Oirlo - Castenray 12 R 2 S 1 KS Totaal: 53 R 34 S 5 KS Tevens werden nog 3 stieren voor lopig in het stamboek opgenomen: Paulien's Jumbo, V. Betjes Jumbo, met b-eigenaar G. Rutten, Wans sum. Collie's Paul, V. Maria 12's Paul, met b; eigenaar J. Hendrikx, Veulen. Borus, V. Bora's Paul, met b-; eigenaar J. Willems, Nachtegaal. Ilengstenassociatie hield jaarvergadering Verleden week Vrijdag hield de Hengstenassoclatie „Vooruitgang" Horst-Venray en omstr. haar jaar vergadering in het patronaat van Castenray. Uit de verschillende overzichten bleek, dat 1954 niet bepaald guns tig was geweest voor de Associatie. Enerzijds omdat men Albert van Klokhof had verloren, maar ander zijds ook, omdat het aantal dekkin gen was terug gelopen. Voorzitter A. Poels echter meende dat in dit jaar de vooruitzichten van de fokkers gunstiger waren en dat een opleving te verwachten was. De financiële toestand van de coöperatieve instelling is echter nog prima. Naast het fokmateriaal, de trotste Costaud de Marche, Hon- ved en Nico van Retraitehoeve, de dekstallen, het vervoersmateriaal etc. is er nog een bedrag van f60.000 aan liquide middelen en men kan dus vooruit. Men denkt zelfs aan de aankoop van een nieuwe hengst. Maar dat zal de toekomst wel leren. De heer Poels werd namens de Associatie door de vice-voorzitter P. Pubben gefeliciteerd met zijn onderscheiding, maar voorzitter Poels wees er op, dat deze onder scheiding bestemd was voor de ge hele Associatie, die door haar werk en streven juist in België zulk een goede naam gekregen had. In deze vergadering werden de nieuwe dekgelden vastgesteld en het entreegeld voor nieuwe leden. Dit laatste bleef gehandhaafd op f50.- J. Raedts en G. Lucassen werden gekozen in het bestuur i.p.v. de wegens hun leeftijd aftredende heren Hoeymakers en Gielen. De aftredende bestuursleden wer den bij acclamatie herkozen. In plaats van Chr. Jacobs, welke na de oorlog secretaris der Vereni ging was, en die als zodanig we gens drukke werkzaamheden ont slag nam, werd Fr. Beelen uit Horst benoemd. Geslaagd Te Rotterdam slaagde onze dorps genoot J. Flinsenberg, Hoenderstr. als Stucadoors-patroon. Naar de missie vertrokken De parochie Merselo heeft Dins dag afscheid genomen van pater Bernardus van Meijel, die op die dag naar zijn Missiegebied in Bra zilië vertrok. Eervol ontslag van notarissen Bij Koninklijk Besluit is met in gang van 1 Januari 1956 op grond van de nieuwe Notariswet, welke de leeftijdsgrens op 70 jaar stelt, eervol ontslag verleend uit hun ambt aan de notarissen: J.H.J. Pluijmae- kers te Venray en H.G.A.B. Holtus te Horst. Een maal per maand bal Het schijnt zo goed als zeker te zijn, dat na Pasen voortaan iedere vierde Zondag van de maand bal zal gehouden kunnen worden. Jaarverslag eierverenigiDg Castenray Uit het jaarverslag van de coöp. eiervereniging St Matthias te Cas tenray bleek, dat door de leden werden geleverd 1.505.366 stuks eieren met een gewicht van 86851,7 kg waarvoor werd uitbetaald een bedrag van f 202 506,02. De gemiddelde opbrengst over het gehele jaar was: f 2,26 per kg of f 13,04 per 100 stuks. Aan de leden werd een toeslag uitbetaald van 3 cent per kg over de geleverde eieren in 1953 zijnde een bedrag van f 1.983,49. De bruto winst bedroeg over het afgelopen boekjaar f 771,64. Aan de missie van Pater Weys kon worden afgedragen een bedrag van f 477.09. Bijeen gespaard door inhouding van een halve cent per kg eieren over het tijdvak van 4 November 1953 t.e.m. 31 Dec. 1954. De vergoeding van de Veiling be draagt 22 cent per 100 stuks. De onkosten van inpakken, administra tiekosten lokaal enz. zijn 19 cent. Veeverbetering Te Merselo hield de Fokvereni- ging haar jaarvergadering. Uit het jaarverslag bleek, dat het ledental 74 bedraagt en er 400 koeien onder controle staan. De gemiddelde productie hiervan bedroeg 3931 kg melk met 3.6 pet. vet in 310 dagen. Jac. van Meijel, die 25 jaren in dienst dezer vereniging was werd gehuldigd. FEEST IN YSSELSTEYN Voor het 25-jarig priesterfeest van pastoor Janssen is men in Ysselsteyn druk bezig. Op tweede Paasdag zal dit feit feestelijk worden herdacht, 's Morgens zal een plechtige H. Mis door de jubi laris worden opgedragen, terwijl in de namiddag in de zaal de huldiging door de parochianen zal plaats vinden. Pastoor Janssen is reeds enkele jaren in Ysselsteyn werkzaam en zijn werken en streven wordt door alle parochianen geapprecieerd, zoals blijkt bij de voorbereidingen van dit feest. Voordat hij in Ysselsteyn werd benoemd, was deze Venrayse pries ter twintig jaren verbonden aan de St. Lambertus-parochie in Ble- riek, waar hij nog steeds een graag geziene gast is en vooral voor de jeugd veel heeft mogen doen. Door de Duitsers werd hij inder tijd gevangen genomen en meer dan 20 maanden verbleef liij in het beruchte concentratiekamp Dachau. Pastoor Janssen werd op 25 Aug. 1904 in Venray geboren. wat U maar wilt. Proeft ook King-pepermunt. En op hetzelfde moment weet U het. King blinkt uit in zui verheid, in smaak, in ge neeskracht. King-pepermunt is het bes te dagelijkse middel ter opwekking en verkwikking. Het meest beproefd.... het grootste succes. De Locomotief-constructie is het resultaat van talloze abnor maal zware tests. De kampioenen der wielersport rijden in monster ritten van de Tour de France op Locomotief. Hun succes is UW waarborg. Wij tonen U gaarne onze enorme sortering sportrijwielen. Maandag a.s. vergadert om 4 uur de Gemeenteraad in openbare zit ting, op welke zitting o.a. de be groting 1955 in het openbaar zal worden behandeld. Maar daarnaast prijked op de agenda nog een twin tigtal punten. Daar zijn allereerst verschillende ingekomen van verenigingen om verhoging van of toekenning van subsidies. Zo vraagt de Parochie bibliotheek uit Heide om subsidie, maar B. en W. is er op tegen i.v.m. de nieuw op te richten openbare Uitleenbibliotheek, waarvan ook de kerkdorpen profiteren. De Stichting Zuid-Nederlandse opera, krijgt op een desbetreffend verzoek ook nul op het request, alsmede de Commissie voor Blinden zorg in Limburg, welke laatste om verhoging van de subsidie vraagt. Het Dekenaal Soc. Char. Centrum krijgt de gevraagde f 500, voor het onderzoek van het bejaardenpro bleem, indien de Raad er tenminste mee accoord gaat, alsmede de stich ting '40'45 die f 926 krijgt. De Federatie van zangvereni gingen zal volgens B. en W. ge noegen moeten nemen met de toe gekende subsidie en geen verhoging krijgen. Twee gevallen van krotwoning opruiming krijgen 15 pet extra van de premie volgens de Premierege- geling Woningbouw 1953, mits het I Rijk ook dat extraatje geeft. I Tot 1 Maart 1957 kan de Wed. Camps in Oostrura de reeds door I haar gepachte 6 ha Gemeentegrond verder pachten voor f 50 per ha. L.A. Nelissen kan het fabrieks gebouw aan de Maasheseweg, waar van de huurovereenkomst was ver lopen, verder blijven huren, uiterlijk voor de tijd van 3 maanden. In Oïrlo kan grond gekocht wor den voor Woningbouw. J. A. Gom- mans is bereid 1145m2 af te staan, waarvoor hem inclusief bedrijfs schade f 2.026,65 zal worden toe gekend. Rond de Henseniusschool wil H. Janssen Langstraat, 2 stukken ver kopen, waarop een huis staat. Alles bij elkaar 2380 m2 voor de prijs van f G00O. B. en. W. vinden het redelijk. Twee stukjes grond voor trans formatorhuisjes in Peelplan-Zuid moeten worden aangekocht van Slangen en P. Spreeuwenberg. Voor het Parochiehuisin Oostrum moet grond verkocht worden. Hoe wel B. en W. de onteigeningsver goeding voor de destijds voor dit huis onteigende grond niet kennen, meent ze, dat f 2,25 genoeg is. Het gaat om 880 m2. J. Schaeffers wil aan de Wilhel- minastraat 300 m2 grond hebben voor de bouw van een huis. Dat kan aldus B. en W., mits binnen twee jaren wordt gebouwd. Aangezien B. Kruysen op de Markt zijn pand niet wenst te her bouwen stellen B. en W. thans voor bedoeld stuk te verkopen aan A. Vermeulen, voor de bouw van een woonhuis met werkplaats, een en ander zo, dat eendoorgang naar de kerk daar ter plaatse blijft bestaan. Een besluit tot uitnodiging van wegenbouwer vooreen aanbesteding van de verbetering van een gedeelte van de weg CastenrayOirlo—Oos trum, zal ook genomen dienen te worden. Verder moeten de vergoedingen vastgesteld worden voor de ver schillende onderwijsinrichtingen voor het komende jaar. Daartoe lig gen voorstellen ter inzage en boven dien wil de school in Ysselsteyn, 10 nieuwe banken aanschaffen. Over dit alles zal de Raad zich uit moeten spreken, om zich dan,te wijden aan de begroting 1955. Venrays Harmonie Venrays Harmonie hield deze week haar jaarvergadering waarin de president L. Laurensse, een overzicht gaf van een druk muzi kaal jaar. Bovendien een jaar van heropbouw en uitbreiding. Zoals later bleek waren ruim f 1200 aan instrumenten uitgegeven. Men zal dit jaar weer aan concoursen deel nemen waarvoor alle hens aan dek wordt geroepen. De financiële toestand kon beter zijn. Bal en loterij hadden inder daad armslag gegeven, maar het is nog te weinig. Een dringend beroep om financiële steun op Venrays burgerij bleef dan ook niet uit. Zeker voor de uniform-kas, omdat men dit jaar met aller hulp de harmonie-leden in uniform wil steken. Dit jaar bestaat de Harmonie immers 95 jaar en bij die gelegen heid wil men de nieuwe uniformen aan hebben. Trouwens dan zal er nog meer te doen zijn, maar daarover is men nog aan het beraadslagen. Na Beloken Pasen zal een huis- aan huisrondgang worden gehouden. De aftredende bestuursleden, Laurensse en Custers werden her kozen. Pijl in het oog De jongelui beginnen nu weer met pijl en boog te schieten. Dit spelletje heeft echter al een slacht offer gevraagd. Donderdag werd op de Merseloseweg een jongen met een pijl zodanig aan het oog getroffen, dat hij zich onder be handeling van een oogarts moest stellen. Aan de gevolgen overleden Het zes-jarig zoontje vandefam. L. te Horst-America, dat de vorige week Donderdag spelenderwijs tegen een vrachtwagen was gelopen en overgebracht werd naar bet zieken huis te Horst, is Woensdag over leden. Engelse jeugdpelgrimstocht Het Ned. Oorlogsgraven Comité heeft nadere bijzonderheden ver strekt over het bezoek in April van de 75 Engelse kinderen van in Ne derland gesneuvelde vaders. Na de ontvangst te Nijmegen op Zaterdag 16 April opgeluisterd door de harmonie van de politie en een Nijmeegs kinderkoor zullen de kinderen Zondag 17 April ver blijven op „Ons Erf" te Berg en Dal. Des middags is er een korte herdenking op het Engelse oorlogs kerkhof in Jonkerbosch bij Nnmegen. Óp Maandag tóorden de Engelse oorlogsgraven bezocht te Bergen op Zoom, Oosterbeek, Nederweert, Holten, Brunssum, A'dam, Lemmer en in het Reichswald bij Kleef. De kinderen mogen op die dag de onderscheiding van hun vaders dragen. VOOR TIEN JAAR TERUG Een Paas-ei f 7. Herinnert U zich de beruchte zwarte-marktprijzen nog In Rot terdam deed één hectoliter aard appelen f 1000 en een (clandestien) Paaseitje kwam toen op f 7.te staan. Wanneer U zo gelukkig was een mud tarwe in huis te krijgen, dan diende U daarvoor f 2000 neer te tellen. Zo gingen we tien jaar geleden de Paasvreugde in: honger in West- Nederland, nog enkele uitdagende zwarthandelaars-feesten, de oorlog op weg naar het naderende einde, verscherpt optreden van de „Grüne" en alleen de hoop deed eigenlijk nog leven. En tóch werd het weer Pasen, een Bevrijdingsfeest van hogere orde dan die andere bevrijding, die te komen stond. „Zalig Paasfeest" kon men elkan der toewensen met recht en met reden: het „Vrolijk Pasen" klonk toen eigenlijk als een wanklank. RUSLAND Men neemt aan, dat de Russen zullen aanbieden, dat alle vreemde troepen de bodem van Oostenrijk verlaten, doch „ymbollsch" blijven, om toezicht te houden op de neu traliteit van het land. De regering zon dan binnenlands geheel vrij zijn en de bedrijven, die ln Russische handen zijn aan Oostenrijk worden verkocht. Dit zou in elk geval een stap zijn op weg naar de cemplete onafhankelijkheid, die al in 1943 is beloofd. Maar als de Grote Vier met dat doel bijeenkomen, zullen zij de duitse kwestie wel verder laten rusten. Of in elk geval begrijpen, dat op dit terrein nog niets valt te bereiken. De wereld en de Duitsers moeten wel genoegen nemen met het be staan van twee duitse republieken. Oost-Duitsland zo is reeds aan gekondigd zal worden ingelijfd in een Oosteuropees defensie-sys teem naar het voorbeeld van de NATO. BELGIË Onze zuiderburen, de Belgen heb ben in grote opwinding verkeerd wegens de schoolstrijd. Zaterdag zijn verboden katholieke demonstra ties toch gehouden, maar zij liepen goed af dank zij de zelfbeheersing van de politie en de gendarmes en dank zij de opwekkingen van de katholieke leiders zelf. Tot 1950 heeft België coalitie regeringen gehad, die een compro mis over subsidies aan religieuze scholen handhaafden. In 1950 heeft een geheel katholiek kabinet de school-subsidies zeer verhoogd. De nieuwe liberaal-socialistische rege ring heeft aangekondigd, ze weer te zullen verlagen met 500 millioen francs. Ook dan nog behoudende „vrije" scholen twee duizend millioen francs meer (140 millioen gulden) dan voor 1950. Maar de katholieken vreesden aantasting van hun recht op vrije scholen. En hoewel de re gering verzekerde, dat dit geenszins de bedoeling was, ontstond er grote opwinding in de katholieke gezin nen. De liberalen schijnen nu te willen bemiddelen. Een compromis, dat de vrees der katholieken weg neemt, lijkt wel bereikbaar. Steunactie voor kasteel Well In heel Noord-Limburg wordt Zondag een actie gevoerd om geld in te zamelen voor de inrichting van het kasteel te Well, dat sedert vijf jaar dient als katholiek vor mingscentrum. In het comité voor aanbeveling voor deze actie hebben zitting mgr. dr. J. M. J. A. Hansen, de gouverneur, mr. dr. F. Houben, de dekens van Venlo, Venray, Horst, Gennep en Helden, de burgemees ters van Venlo en Venray en de heer Th. Peters, lid van Gedepu teerde Staten. van 25 t.m. 31 MÜart 1955 GEBOREN: Coopmans Antonetta Oostrum D 21 Arts Maria G. H., Merselo M 44 Troisfontaine Irene J., Paterslaan 9 Vennekens Martinus, Veulen H 15 Termote Monique, Maasheseweg Arts Henricus, Willemstraat 6 HendrixHenricus, Paardekopweg 30 OVERLEDEN: Bouten Hendrina, echtgenote van Siebers H., 55 jaar, Oostsingel nw. Jans Johanna, wed. Jacobs P.G., 82 jaar, Pastoor Ruttenstraat 3. Janssen Petrus, echtg. Maurus M„ 70 jaar, Kruisstraat 6. van Rijswijck Anna M., wed. van Bistervels J., 60 jr, Merselo M 24a ONDERTROUWD: Spee Jozef, 27 jaar, timmerman, Wilhelminastraat 43 en Litjens Maria, 25 jaar, Henseniusstraat 9. Nabben Peter, 26 jaar, landbou wer, Oirlo E 54 en Voermans Wil- helmina, 25 jr, Hoogriebroek G 40 van Lipzig Johannes, 32 jaar Jan Poelsweg 2 en Michels Maria, 26 jaar, Volen L 57. GETROUWD: Seijkens Theodorus, 27 jaar, land bouwer en Wismans Johanna, 27 jaar, beiden te Venray. Op 21 April hopen onze geliefde Ouders Theodorus van Ooi en Catharina Lucassen hun 25jarige echtvereniging te her denken. Dat God hen nog lang moge sparen, hopen hun dankbare kinderen. Oude Oostrumseweg 26 Dagadres: Café De Engel. Voor de vele blijken van deelne ming tijdens de ziekte en bij het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde echtgenoot, va der, zoon, broer, oom en zwager, betuigen wij allen hartelijk dank. Vooral dank aan Heren Geestelijken, Doktoren, Zusters en verpleegsters van het Ziekenhuis en de buurt. Ook dank aan de Begrafenisond. Goumans voorde goede verzorging. Charles Ruysstraat 14. LEUNEN Ingeleverde boekjes kunnen wor den afgehaald op Dinsdag 5 April van 9—12 en 1—5 uur en Woens dag 6 April alleen van 9—12. Woensdag van 2—4 uur boekjes afhalen aan het Veulen bij G. Wilms. Niet afgehaalde boekjes worden op kosten van de eigenaar thuis gestuurd. Zij, die hun boekjes nog niet in leverden, worden verzocht dit spoedig te doen. HET BESTUUR AFWEZIG Donderdag 7, Vrijdag 8 en Zaterdag 9 April. Voor spoedgevallen Tandarts J. Janssen. Biedt zich aan net meisje voor 4 halve dagen per week. Adres bureau van dit blad. voor 's morgens, in gezin van 3 personen, bekend met alle huis werk. Adres bureau van dit blad. Mevr. Dr. Vallen, Antoniuslaan 105 Blerick vraagt voor zo spoedig mogelijk een keukenmeisje en een tweede meisje voor dag en nacht. Goed loon. GEVRAAGD In textielzaak. Liefst met enige er varing. Brieven onder nr. 313 aan bureau van dit blad. GEVRAAGD Eigenhandig geschreven sollici taties aan Gebr. Martens, Bouw materialen, Venray, GEVRAAGD pl.m. 20 jaar, dat zelfstandig kan werken en bekend is met de keu ken, in klein gezin, Adres bureau van dit blad. De Heer en Mevrouw TERMOTE—WEITKAMP melden U met vreugde de geboorte van hun dochtertje MONIQUE 29 Maart 1955 St. Elisabethziekenhuis zeg ik familie, vrienden en wel doeners hartelijk vaarwel en tot weerziens. a.b. ms Yapeyu s.s.c.c. 28 Maart 1955 kunnen van 1216 April van 7—10 uur voor 12 dagzegels verzilveren bij G. Vermeulen, Groenew.pad 6. Zelfstandige hulp in de huishouding boven 30 jaar, gevraagd in klein gezin. Adres bureau van dit blad Nylons vanaf 2.75 Sokken, Enkiets, Sport- en Kniekousen Ondergoed, Werkkleding Legergoederen Laagste prijzen A. SCHEEPERS IJssalon Venezia Venlo vraagt Telefoon K 4700—2101. naar Ebberink Te koop luchtbandenonderstellen diverse maten, luchtbandenwagen laadverm. 2000 kg ponnywagen alles in prima staat. P. van Es, Hagelweg 2a tel. 434. Voor direct gevraagd niet ouder dan 21 jaar, om in de metaal-afdeling opgeleid te worden tot vaklieden. Mulders' Ketelfabriek, Oostrum. GEVRAAGD A. Gubbels, Julianasingel. Doublé armband verloren Tegen beloning terug te bezor gen bij T. Vermeulen, Stations straat 24a. Te koop gevraagd in omgeving Venray-dorp. Ook rui len tegen kleine woning. Adres bureau van dit blad. Nylons Baby-artikelen Handwerken Wol Voor deze artikelen Tel. 375 Schoolstraat 22 De zaak met keuze en smaak. I natuurlijk weer De grote behoefte aan het rijbewijs vrachtwagen doen besluiten ons wagenpark uit te breiden compleet met dubbele bediening. Iedere bezittel rijbewijs BE kan thans lesnemen, ook in de av< Bespreken van lessen is mogelijk telefonisch Venlo, of Dinsdagsavonds tijdens de theorielessen De Zwaan te Venray, aanvang 8.30 u ziet haar meisje of jongen bij de Eerste H. C graag feestelijk en passend gekleed. Aan deze voldoet bij uitstek de speciale van Kledingmagazijn Jongenspakjes met en zonder pl in jersey en 1 Meisjesjurken in batist-nylon en o Zie vanaf Donderdag onze speciale etalage in showroom pand I Te koop jonge bijna voldr. geit en Duitse Herder (reu) H. van Lierop, Langeweg 29. TE KOOP paardenhaam maat 60, Bintje pootaardappelen J. Rongen, Brukske. Te koop i.g.a.n. wandel wagen m. zak Schoolstraat nw. 11. TE KOOP bijna voldragen koe abortus vrij, wit bedrijf. A. van Dijck-Drunen, Ysselsteyn, Bakelsedijk Te koop kippenhok 6 i Adres bureau var Te koop beste melkkoe 3 zware vette k en 5 big A. Janssen-Jennis Te koop toom bi, P. Buijssen, Leun Te koop vet stierkalf en g 2 weirunderei W. Swinkels, Sm Te koop Mulders spaarketel 1 kinder- en 1 d Langstraat 33b. Te koop dragend varkf keuze uil P. Arts, Lieseven Geregeld te koop p 2e hands Kapte dames- en he Poels' Rijwielham TE KOOJ? drag, vaars a. telling 8 April J. Geurts, Heide L 60. Te koop: pasgekalfde R koe met 3 m.l., vet rund en zomerhokje op slee 4 x 2.30 m. H. Goumans, Moostdijk 7, Ysselsteyn Te koop een vaars a. telling 7 April M. Geerets, Paardenkopweg 12, Veulen. TE KOOP partijtje mangelen en rode worte- en, handnaaimachine, electr. strijk ijzer en nieuwe stofzuiger. Oude Oostrumseweg 38. Te koop 6 zware biggen en partij eetaardappelen Kind. Custers, Veltum L 10. Te koop een schot 8 It melk, A stal J. Baltussen, Oirlo E 79. Te koop 80 pullen A. Kuunders, Ysselsteyn, School weg 4 TE KOOP kippenhok 6 x 4 m Laagheidseweg 3. TE KOOP z.g.a.n. kinderwagen tevens wandelwagen. Poels, Pastoor Ruttenstraat 16 Knopen Gespen Ceintuur en alle klemartikelen in Steeds iets nieuws A. SCHEEPERS Telefoon 375 Schoolstraat 22 GEVRAAGD Schildersleerling of halfwas Schildersbedrijf H. Arts, Oostrum Te koop partij bi J. Geurts-Ambros Te koop partij bi J. Janssen, Brien: Te koop een dames- en ee en een mooie wit L. Linders, D 8a Te koop 40 7wk. pullen L. Cox, Veulen H Te koop 10.000 kg mat Groenki Linders-Verstegen, Oirlo. Te koop zware bi Fr. Baten, E 51 E Te koop 4500 aspergei G. Reintjes, H 34 Te koop partij bij serradellazaad e M.H. de Bruijni, TE KOOP partij b M. van Vechel, I Te koop 2 tomen bigge en eetaarc W. v. Osch, Hoebe Te koop toom b P. Timmermans, TE KOOP 2 zware J. Hulshof, Veul Verkrijgbaar na 2( een parti) E (zwarte) Beleefc JOHAN V Hoenderstraat 28

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2