Thomassi Stille Omgang Het Warenhi Ver. „De B. Stede" Openbare verkopingen bij executie Dame zoekt pension Bahangt U zelf' Roomse mannen op naar Amsterdam Huisvlijt- tentoonstelling Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIÉN Openbare bekendmaking Antoon Janssen Vergadering te Oostrum werkmeisje 2-8 dagen p. week dienstbode of dienstknecht Het Warenhuis Voetenpijn? Tuinbouwverenig. Leunen Algemene Jaarvergadering Voor kwaliteits zaden Wij behandelen pijnloos Behangselpapier, n plaksel, lijm 69.50 serrade Rode I CUSTERS (HIK Poets nw schoenen niet.... Th. Ariaens-Kosman Zn. appelen NedcrM-l) Th. Ariaem-Ki Drinktuitjes fie vetsnepeufuj. van demtfé ta/tp. Let op de naam RANG op het beschermende omhulsel O. en O. Met een piano-recital van de leraar aan het Tilburgse Conser vatorium de heer Driessen werd dit seizoen van O. en O. besloten. Er was goede belangstelling en de pianist gaf de talrijke toehoor ders een pracht recital te horen, waarbij echter soms wat uitleg had gegeven kunnen worden. Paard op hol Woensdag sloeg op de Stations weg alhier een paard op hol, dat echter nogal gauw bedwongen was. Maar in zijn vaart had het toch de heer W. van zijn fiets geslagen, die met een hersenschudding naar zijn huis op de Landweerd werd overgebracht. GEVONDEN: Halsketting, Litjens, Oude Oostr. weg 28; Muntbiljet, van Bracht, Stationsweg C 4a; Grijze vinger handschoen en bruine heren glacé, Kazerne; Groene kindervvant, Seu- ren, StOdastraat 16; Rubberlaars, Michels, Leunen K 18; Rozenkrans, Voesten, Langstraat 35; Vulpen en potlood in etui, van Es, Maashese- weg; Heren-glacé, Arts, Nolensstr.; 3 versch. kinderwanten, 1 kinder rozenkrans en 1 pijp, Min, Kemp- weg 26; lpaar lichtgroen gebreide dameshandschoenen, dir. Postkan toor; Rozenkrans in etui, M. v.d. Berken, Kempweg; Gele kinder- want, Verhoeven Julianasingel 1; Kinderwantjes, Houba, Overloonse weg 2b. Godsdienstdiploma M.U.L.O. Tot heden werden de leerlingen van de Mulo-school in de gods dienstige vakken geëxamineerd te gelijk met de andere vakken van het schoolprogramma. Onlangs echter is een afzonder lijk diploma Godsdienst ingevoerd, dat de leerlingen van de hoogste klas na een schriftelijk en mon deling examen kunnen behalen. Deze examens werden dezer dagen afgenomen aan de Venrayse Mulo- school in aanwezigheid van de bis schoppelijke gecommitteerde, de Z. Eerw. Heer H. Janssen, rector te Grubbenvorst. Ook de bisschop pelijke Inspecteur van Nieuwen- hoven, woonde de mondelinge exa mens gedeeltelijk bij. Van de 26 candidaten slaagden vijf met lof, nL: Diny Janssen, Jan Linders, Wiel Luypers, Henk Pee- ters, Venray; en Piet Peeters Blit- terswijk. 24 candidaten slaagden met grote lof, nl.: WimBaken, Venray; Eduard Camps, Oostrum; Jan van Dijck, Meerlo; Jan Engels, S wolgen; Willy Erben, Veulen; Henk van Goch, An- tonette van Haren, Ria Janssen, TlnieKateman, Riet Kersten, Gerard Kruijsen, Theo Lichteveld, Venray; Wim Litjens, Geijsteren; Antoon Maessen, Oostrum; MiekeMaessen, Ysselsteyn; Tilly Maurer, Matthieu van Meijel, Niek Min, Netty Peters, Venray; Hubert Reijnen, Blitters- wijck; Martinus van Rooij, Mia Sanders,Venray; Wim Verschuuren Leunen; Beppie Wilmsen, Venray. Afgewezen: geen. Een schitterend resultaat voor de Venrayse Muloschool in het al gemeen en voor de Godsdienst leraar, Pater Cunibertus Sloots o.f.m. en zijn 29 candidaten in het bijzonder. Donderdag kwamen alle leerlin gen en leraren der school met de ouders der geslaagden in ..San Damiano" bijeen, waar de uitrei king van het diploma plaats vond. Tevens werd door verschillende leerlingen een gedichtje opgezegd of 'n liedje gezongen, om deze bij eenkomst nog wat op te luisteren. Door de bisschoppelijke gecom mitteerden, de examinator, 't hoofd der school en een leerlinge werd verder ook nog het woord gevoerd. Enthousiast werd het eigen Mulo lied gezongen. Na het uitreiken der diploma's bleven allen nog geruime tijd bijeen om onder een kopje koffie de tijd op een gezellige en nuttige manier door te brengen. Allen gingen later zéér voldaan huiswaarts. Comité Bejaardenzorg. Deze week is het Comité Bejaar denzorg officieel geïnstalleerd. Onder voorzitterschap van de H. E. Heer Deken zullende Heer Bur gemeester en Dr. v. d. Hombergh (Adelbert), Fr. Janssen (Midden stand), H. Janssen en H.Goumans (LLTB), W. Peters, Langeweg (K AB), H. Poels (ouden van dagen), Dr. Veraart, Dr. L. Sala en L.Lau- rensse (Char. Centrum) zich bera den over het bejaardenprobleem. R.K. Huishoudschool ,.Marianuin" Op Maandag, 7 Maart j.l., namen 60 leerlingen van de 2e jaars pri- mairen deel aan het schriftelijk gedeelte van het Schoolverkeers- examen 1955. De opgaven waren samengesteld door de Commissie. Eenheid in de Verkeersexamens, ingesteld door het Verbond voor Veilig Verkeer te Utrecht. Als gecommitteerden waren aan wezig de Directrice Mej. M. Dries- sen en de heren F.J.M. van de Vocht, hoofdcommies ter Secretarie en M.J. Wijen, Wachtmeesterle klasse. De leerlingen werden opgeleid door de A.V.O. Leerkrachten, mej. F. Coenen en de heer L. Heijnen. Over enkele weken zal het prac- tische gedeelte van bedoeld examen plaats vinden. B.B. blokploeg Oostrum. In het kader van de propaganda- actie voor de Bescherming Bevol king is Donderdag te Oostrum een vergadering geweest, waarop een aantal mensen zich opgaven voor het vormen van de blokploeg. Volgende week Donderdag is een dergelijke vergadering te Ysselsteyn Gratis Lourdes-reis. Ook in Castenray werd onder de leden van de Boerinnenbond een gratis Lourdesreis verloot. Mevr. Kunenv.d. Water was hier de ge lukkige. Op de gehouden vergadering werd het nieuwe bondsvaandel gewijd. BOERENKERMIS VEULEN De traditionele Boerenkermis te Veulen zal, naar wij uit betrouw bare bron vernemen, dit jaar ge houden worden op 23, 24 en 25 April a.s. Evenals voorgaande jaren zal hieraan een grote loterij worden verbonden. Het comité, hetgeen de voor bereiding en uitvoering organiseert is reeds druk in de weer om deze kermis, waarvan de baten wederom zijn bestemd voor de nieuwe kerk aldaar, voor de bezoekers zo aan trekkelijk mogelijk te maken en als wij ons niet vergissen zal iedere bezoeker hieraan met genoegen terugdenken. Als extra bijzonderheid dient te worden vermeld, dat de kermis dit jaar zal worden gehouden in de nieuwe zaal van G. van Gassel welke deze ruimte spontaan voor dit doel heeft afgestaan. Muziektuinfeest te Leunen Fanfare St. Catharina te Leunen heeft besloten haar 35-jarig bestaan te herdenken door een muziek tuinfeest te organiseren op 14 en 15 Augustus a.s. Honderden en honderden Roomse mannen van het Dekenaat Venray zullen in de nacht van 19 op 20 Maart a.s. optrekken naar Amster dam ter Stille Omgang. Zij allen zullen zich aansluiten bij de tienduizenden die in die nacht hulde gaan brengen aan Christus Eucharisticus. Van deze mannen wordt ge vraagd: Het offer van hun nacht rust. Want in het holst van den nacht lopen zij door Amsterdams straten, de zelfde weg volgend waar langs eeuwen geleden het H. Sac rament van Mirakel werd rondge dragen. Ook wordt van deze mannen ge vraagd: Het geldelijk offer voor de reis. Dat betekent voor velen, vooral in deze tijd, een groot offer. Het is immers hoog nodig, dat wij allen van de goede God om erbar ming gaan vragen in deze tijd. Naar men ons uit Amsterdam mede deelde zullen in de nacht van 19 op 20 Maart 100.000 mannen aan de Stille Omgang deelnemen en deze bede en boete tocht maken. Zo'n daad van liefde en offerzin zal het Hart van Jezus mild stem men voor de wereld, die hem de rug toekeert. Hij zal zich in al Zijn liefde en goedheid ontfermen over allen, die tot Hem gaan en hun nood komen klagen. - Mannen van het Dekenaat Ven ray hebt U zich reeds opgegeven Kaartjes voor de reis zijn verkrijg baar bij: Firma v.d. Munckhof Gro testraat, H. Jacobs Stationsweg en bij J. Ramaekers Langstraat. Op de Kerkdorpen bij de bekende adres sen. Van het Dekenaat Venray worden 1500 mannen verwacht. In 't Lof te Oostrum, dat om 9.15 uur aanvangt, op Zaterdag 19 Mrt., zal de predicatie gehouden worden door Pater Canisius-Vasbinder ofm. De reiskosten voor de extra trein en het lidmaatschap van de Ver eniging de H. Stede kost f 8,50. Zie voor verdere gegevens de advertentie in dit blad. Afhaalpryzen voor melk en brood? Bij de overheid is de gedachte gerezen om in het raam van het streven de kosten van levensonder houd te verlagen, mogelijkheden te bestuderen, die tot lagere melk en broodprijzen zouden kunnen leiden. Het denkbeeld is geopperd om tegenover bezorgprijzen van melk en brood afhaalprijzen in te stellen. Deze prijzen zouden dan eventueel enige centen lager kun nen liggen. In een der zalen van de oude Ambachtschool aan de Merselose- weg is men nog volop bezig met de inrichting van de eerste Venrayse Huisvlijttentoonstelling welke deze midddag door Deputé Peters uit Oirlo zal geopend worden. Natuurlijk is een overzicht nu alles nog niet klaar is moeilijk te geven, maar de eerste indruk als men deze zaal binnenstapt toont toch wel aan, dat de huisvlijt in Venray druk beoefend wordt en ook vele kunstzinnigedingen voorbrengt. De overweldigende deelname bijna 250 nummers zijn inge bracht toont wel aan, dat men iets voelt voor een dergelijke ten toonstelling en voor uitwisseling van gedachten. Inderdaad mag veel van wat hier is bijeengebracht gezien worden. Men vindt er veel schilder- en tekenwerk, inleg- en snijwerk, bor duur- en handwerken, maar daar naast ook veel drijf- en smeedwerk, staaltjes van vakmanschap, die men in deze tijd niet had verwacht. En daarmede zijn we nog lang niet aan het einde van de lange rij. Daarnaast hebben Venrayse kun stenaars, als een van Dongen, Til- lemans, v. Bergen en .andere een pracht omlijsting gegeven aan deze tentoonstelling van vrije-tijdsbeste- ding, die alleen al een gang naar deze tentoonstelling waard zijn. Als we dan hieronder reeds en kele namen van deelnemers noemen, dan zijn deze alleen als voorbeeld gebruikt, omdat veel wat ingezonden was, op het tijdstip dat wij dit schrijven, nog niet was uitgepakt en geplaatst. Daar zijn allereerst zeer goede houtskooltekeningen van Riny Jans sen, die verder knipwerk ingezonden heeft, dat zeer zeker de aandacht zal trekken. We hebben van een zieke juf frouw uit Ysselsteyn, mej. Verlinden borduurwerk gezien, zo ragfijn en smaakvol, dat men zich afvraagt hoe men daar het geduld voor kan opbrengen. Bij de tekeningen en schilderijen viel op het werk van A. Kateman. B. Jacobs, die ongedacht goede aquarellen weet te maken en vele Venrayse plekjes op schitterende wijze heeft vastgelegd. M. Custers, wiens boetseerwerk ook zeer ver dienstelijk is, Noyens, Min, H. van Bergen, Verbeek, Volleberg, Bal- tussen Ysselsteyn, wiens copie van de banjo-speler opvalt en tenslotte van A. Pijpers, wiens olieverfschil derijen een aparte toon geven aan deze huisvlijttoonstelling. Spaar ons de opsomming van al die dames die haak- en borduur werk, kelim en knoopwerk hebben ingezonden. Eindeloos geduld en een grote liefde voor dit werk heb ben pracht resultaten opgeleverd, waarvan niet alleen de dames, maar ook de heren bezoekers kunnen genieten. Vergeten we niet onze „metaal bewerkers". Naast het prachtige drijfwerk van Tillemans sr, mag zeker gezien worden de koperen kandelaar, welke Clephas heeft ge goten. Een pracht stuk werk, waar uit grote liefde spreekt voor dit ambacht. Daarnaast is nog ander drijfwerk van hem te zien, alsmede enkele beeldjes uit hout, waaruit blijkt, dat hij ook in dit vak geen on bekende is. Trouwens bij beeldhouwwerken en boetseren mag nogmaals ge wezen worden op het werk van G. Kusters, Volleberg en Arts, terwijl ook een der dames Min van arti stieke gaven blijk geeft. Van Sjef Goumans Schoolstraat, vinden we een prachtig gesmede schemerlamp, alsmede een gesmeed aquarium, ware kunststukken waar aan menig uur is geofferd. En zo kunnen we doorgaan. Pitriet, triplex, koper, ijzer, hout, uit al dit materiaal zijn dingen gemaakt, waaruit men zo echt kan zien, met welk een vreugde en vlijt dit werk gedaan is in de uren als het dage lijks werk stil ligt Ruim 250 nummers geven een beeld van wat Venray op het ge bied van huisvlijt presteert. Een beeld, dat voor velen een open baring zal zijn en misschien een aansporing om ook eens iets nut tigs te gaan doen in die „lege" uren, die anderen productief weten te maken en vreugdevol. Een bezoek aan deze tentoonstel ling bevelen wij daarom alleen al gaarne aan. van 4 t.m. 10 Maart 1955 GEBOREN: Peeters Peter Th. M., Oostrum D 7 Direks Leonardus J.M., Langeweg 7 Cox Leonardus G.P., Castenray F45 Schraven Antonius, Vierlingsbeek Schuurmans Francisca, Groenew.p. HellegersChristiaan G.J., Oirlo E37 Willems Mechtilda M. Leunseweg 23 OVERLEDEN: Vlaar Nicolaas, 73 jaar, R.K. pr., wonende te Venlo Paulus Petronella, 58 jaar, onge huwd, Oostrum D 41 ONDERTROUWD: van Keijsteren J., 27 j., landb. te Oploo en Geurts Jacoba, 25 j. te VenraySchoor G 45 Nellissen Hubertus, 33 j. landb. te Oploo en Geurts Bernardina, 27 jaar te VenraySchoor G 45 Geurts Theodorus 29 j., landb. te VenraySchoor G 45 en Weijs Ma ria, 28 jaar, te Castenray. GETROUWD: Hendriks Johannes, 34 j„ fabr.- arbeider te Venray en Wilmsen Maria, 28 jaar, te Venlo. Het Hoofd van het gemeentebe stuur van Venray brengt ter open bare kennis, zulks in verband met het bepaalde in artikel 8, juncto artikel 3, le lid van de Wederop- bouwwet, dat een ontwerp tot her ziening van het Wederopbouwplan voor Oostrum en het Wederop bouwplan voor Venray-Kom in uit voerige kaarten uitgewerkt, gedu rende vier weken, ingaande Woens dag 16 Maart 1955 voor eenieder ter gemeentesecretarie, Afdeling I, ter inzage ligt. Gedurende die termijn kunnen belanghebbenden bij de gemeente raad bezwaren indienen. Venray, 9 Maart 1955. Het Hoofd van het Gemeente bestuur voornoemd, A. H. M. JANSSEN Het Hoofd van het gemeentebe stuur van Venray brengt ter open bare kennis, zulks in verband met het bepaalde in artikel 37, 2e lid van de Woningwet, dat een ontwerp voor het plan van uitbreiding in onderdelen voor deze gemeente voor wat betreft de kernen van de kerk dorpen Oostrum, Merselo, Casten ray en Heide en voor de nieuwe kern in de ontginning Vredepeel, en een ontwerp tot herziening van het uitbreidingsplan „Oostelijke Woonwijk", in uitvoerige kaarten uitgewerkt, gedurende vier weken, ingaande Woensdag 16 Maart 1955, voor eenieder ter gemeentesecre tarie, afdeling I, ter inzage ligt. Gedurende deze termijn kunnen belanghebbenden bij de gemeente raad bezwaren indienen. Venray, 8 Maart 1955. Het Hoofd van het Gemeente bestuur voornoemd, A. H. M. JANSSEN Heden overleed tot onze diepe droefheid, tengevolge van een noodlottig ongeval te Eindhoven, nog voorzien van het H. Oliesel, op 8 Maart 1955, onze lieve echtgenoot, vader, broer, zwager en oom echtgenoot van Arnoldina Johanna Logtens in de ouderdom van 50 jaren. Wij bevelen zijn ziel in Uwe godvruchtige gebeden aan. Wed. Janssen-Logtens Ar na Familie Janssen Familie Logtens De begrafenis heeft plaats gehad op 10 Maart in de Parochiekerk van St. Petrus Banden te Venray. R.K. mannen en jongelingen, neemt in de nacht van 19 op 20 Maart deel aan de bede- en boetetocht te Amsterdam. Lof te Oostrum om 9.15 uur. Vertrek extra trein 10.26 uur. Aankomst Amsterdam CS 12.40. Te Amsterdam zal eerst de H. Mis in de Krijtberg worden bijge woond, waarna de Omgang wordt gehouden. Vertrek Amsterdam CS 5.22 u., aankomst Venray 7.44 u. Spoorkaartjes, programma's en missaaltjes verkrijgbaar tot en met Vrijdag 18 Maart uiterlijk 12 uur 's middags a f 8.50 bij fa. van den Munckhof, Jac. Raemakers, Lang straat en H. Jacobs, Stationsweg. van de Zondag 13 Maart na de Hoogmis in Café Linders. (In plaats van kaarten) Dankbetuiging. Voor de vele blijken van belang stelling en medeleven bij het over lijden en de begrafenis van onze geliefde broeder, zwager, oom en neef, betuigen wij langs deze weg onze oprechte dank aan Heren Geestelijken, Doktoren, Zusters en Verpleegsters van het St. Elisabeth Ziekenhuis, de buurt, leden van St. Hubertus en R.K. Zangkoor en Bestuur en leden Derde Orde. fam. Pubben-Jenneskens fam. Pubben-Loenen Op de feestdag van St. Joseph, 19 Maart a.s., hoopt onze zus en tante Zuster Xaveria T in de wereld Maria Claessens haar Eeuwige Professie te -doen in het Moederhuis KI. Zusters H. Joseph te Heerlen. fam. Claessens, Brukske Ingevolge art. 291 der gemeente wet zal deurwaarder Schreurs uit Venlo op Vrijdag 18 Maart 1955, in het openbaar tegen gerede betaling verkopen: des voormiddags om 11 uur meubilaire goederen, bestaande uit keukenkast, kachel, 2-pits gascomfoor en duivenklok, zich bevindende in de woning Lang straat 31 te Venray, bewoond door A. M. Smits; des middags om 12 uur: meubilaire goederen, bestaande uit een tafel met kleed, een tafel, 2 fauteuils, naaibox en theemeu bel, zich bevindende in de woning Bontekoestraat 6 te Venray, be woond door W. J. Peeters; des namiddags om 3 uur meubilaire goederen, bestaande uit een schrijfbureau, 3 stoelen, ijzeren rek, haard en koffer- schrijfmachine, zich bevindende in de woning Langstraat 13 te Venray, bewoond door P. J. Billekens; des namiddags om 4 uur meubilaire goederen, bestaande uit twee kapstokken, barometer, borstelhanger, tafel en parapluie- bak, zich bevindende in de woning Langstraat 23a te Venray, be woond door A. J. J. Smits. De verkopingen zullen plaats vinden in of nabij voormelde wo ningen. Gummi warmwater- zakken vertinde bedkruikjes, babykruikjes HET WARENHUIS fa. TluPouwels Zn. Hofstraat 10 Biedt zich aan H. de Mulder, Boddebroek E 43a. Oirlo. Openlijk dank aan Maria Middelares van alle Ge naden, voor verkregen gunsten. N.N. voor 2 dagen in de week. Br. onder nr. 83 bureau dezer. in boerengezin, leeft. 1518 jaar. A. Hellegers-Achten, Leunen K 72 um kindeien prachtsortering Speelgoed degelijk en goedkoop vindt U in Telefoon 566 Hofstraat 10 Te koop appelen aan spotprijs M. Poels-Geurts, M 55 Merselo. Te koop 250 WxR hennen 7wk J. Jaspers, Puttenweg 27 Ysselsteyn bij J. HENDRIKS zijn Te koop klein wit fornuis en handnaaimachine Odastraat 10. Aannemersbedr. G. Janssen Wilhelminastraat 40, Venray. GEVRAAGD hulp in de huishouding in gezin met 3 kinderen. P. vd Munckhof, Langstraat 60c. Biedt zich aan Maandag 14 Maart 's avonds 8 uur in café A. Martens, Leunen. Trouwe opkomst gewenst. Het Bestuur voor dag- en avondopnamen. Brieven onder nr. 103 bureau van dit blad. Van de talrijke inzendingen, die de redactie van „De Piëlkaas' mocht ontvangen n.a.v. de puzzle die in de laatste Vastelaoveskrant stond, zijn de volgende drie prijs winnaars 1. J. vd Bekerom, Odastaat 18 2. P. Loonen-Theuws, Langew. 3. M. v. Bekerom, Sittard. Te koop half vet varken G.Peeters-Peelen, Boddebroek-Olrlo Verheijen's Zaadhandel Leunen Tel. 550 DAMESKOOR A.s. Maandag 8 uur repetitie in San Damiano. Ook nieuwe leden kunnen zich aldaar melden. eksterogen, eeltplekken, ingegr. verhoornde en kalknagels. Wij leveren elastieken kousen en steunzolen, ook op doktersadvies. J. HENDRIKS Gedipl. voetkundige Grotestraat Het nieuwste, mooiste en goed Het van ouds bekende adres fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat.Ji •n Vlot en slank afkledende swagger in spitskeper. Een royaal model met modieuze kraag. Iets zéér aparts voor deze lage prijs: tiy Ruime keuze 1 in moderne I swaggers, 11 jUw kleding gratis (verzekerd, onze 1 extra service. Wegens de enorme drukte, waardoor het dikv gelijk was aan alle aanvragen te voldoen, is Auto- en Motoi GERRITSI uitgebreid met een tweede leswagen I Deskundige instructie waarborgt U ook nel de meest volledige rijles. Afspraken voor prscti kunnen o.m. steeds gemaakt worden tijdens de theorielessen Dinsdags om 8 30 uur nm. in Zwaan, tel. 279, waar elke belangstellende verw; Te koop wandelwagentje z.g.a.n. H. Gommans-Barents, Smakterweg 46 VERLOREN beurs met inhoud Tegen beloning terug te bezorgen Henseniusstraat 12. Uit voorraad leverbaar 1e nabouw Peroline gerst 1e nabouw Saxonia gerst Custers, Oirlo tel. 807. Q, 9_ nzc im Rookvlees 1 Gekruide ha 100 gr. 40, Vrijdag en Malse runde 50 TE KOOP 2 koeien Jan. gekalfd tbc vrij en geënt tegen m.k.zeer. Gebr. Wijnhoven, D 46, Oostrum. TE KOOP 25 biggen A. Gerrits, Smakt. Te koop beste U/si. premie-merrie van Nico van Melo of ljar. Cost, de Marche merrie, alle br. sch., ook genegen te ruilen tegen drachtige vaars. Christ Kessels, Merselo. Aan zeer coacu verbaar Nood-F maar doe ze met Va Vite het enige vlekkenreinigend middel en tevens poets. Uw schoenen worden als nieuw. Grotestraat 6 Markt 7 Te koop 2 JvR zeugjes 14 w. dr. G. Peters, F 18 Oirlo. Geregeld verkrijgbaar Custers, Oirlo E 4. Zondag 13 Ha, auto naar Amsterdam s Nederland-Den«ms uur Markt Veiray Opgave bij G. v< of Garage 'tftntr 39. Klonps Rubfcfi Werkscl ook nietstj Grotestraat 6 in aluminium en emaille, Thermosflessen, Broodtrommeltjes, Plastic broodzakjes, vetvrij boterhampapier. HET WARENHUIS Telefoon 566 Hofstraat 10 Te koop 2 tonen G. JennlsNJ V

Peel en Maas | 1955 | | pagina 2