S.V.V.- Blerick Dansen B om-Bal Opruiming Ebberink Ebberink S.v.v. 2 - V.V.V. 3 10 korting tijdelijke leerkracht (gehu0w°dd)s Gevraagd Naaisters en Meisjes voor pers- en strijkwerk Nog vele koopjes ADVERTENTIËN Bij ons vertrek naar N.Zealand Johinna Maria Hendriks Bekendmaking. Mevr. J.M.6. Stcerneman- v.d. Munckhof piano- en viool lessen Srhiptvvedstrijd alle soorten kuikens Warmwatrrzakken Drogisterij Wim Pouwels Bekendmaking fa. Hendriks, Oostrnm Elaslieke Kousen Voor het zieke en gezonde kind 4jet li@aeenhui6 Brandspiritus Voor 't a.s. Boerenbal THOMASSEN 0n ze Reclame Slagerij COMERS Kousenreparatie „Het Witte Huis" Corsetten B.H.'s EBBERINK schaatsen- slijpmachine Dendrix Rijwielhandel Bnsch Breimachine Demonstratie bij B. Cremm-Wijiihoien 5000 gld. 1 of 2 degelijke R.K. Meisjes net meisje v.d. huishouding Net Meisje gevraagd Zondag 9 Januari Dèenkt an 't Zaoterdag 15 Jannewari TWIË ORKESTE' Mededeling fa. Verheugen 5 korting t Heden overleed tot onze diepe droefheid, zacht en kalm, na een kortstondige ziekte, voorzien van de laatste H. Sacramenten, onze inniggeliefde echtgenote, moeder behuwd- en grootmoeder Mevrouw echtgenote van den heer Martinus P. Th. van Rooy in de ouderdom van 72 jaren. Wij bevelen hare ziel in Uw godvruchtige gebeden aan. Venray: M. van Rooy Blerick: J. van Rooy J. v. Rooy-Jeukenenkind.n Venray: M. van Rooy M. v. Rooy-Peters en klnd.n A. Strijbosch-van Rooy H. Strijbosch en kinderen W. van Rooy C. van Rooy A. van Rooy en verloofde P. van Rooy P. v. Rooy-Tijssen en kind ji Th. van Rooy Th. van Rooy-Verdonschot en kinderen Balkbrug (O): M. Branje-van Rooy M. Branje en kinderen Venray: K. van Rooy en verloofde Roermond: N. van Deventer-van Rooy Fr. van Deventer en kinderen Venray, 2 Januari 1955. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad op Woensdag 5 Januari om 9 uur in de parochiekerk van St. Petius Banden te Venray. Het Hoofd van het Gemeentebe stuur van Venray brengt ter open bare kennis, het besluit van de raad dezer gemeente van heden, waarin wordt verklaard dat een uitbreidingsplan in onderdelen in voorbereiding is voor het gebied der gemeen *e begrensd door: a. de Oude Oostrumseweg, het Kwezelspad, de Veitumseweg, de Vlakwaterweg, de Hoebertweg, de Langstraat en de Paterslaan; en b. de Maasheseweg, de Akker- weg en de Stationsweg, voor zover dit niet is gelegen in het weder- opbouwplan voor Venray-kom. Venray, 28 December 1954. Het Hoofd van het Gemeente bestuur voornoemd, Mr. A. H. M. JANSSEN Het Hoofd van het Gemeentebe stuur van Venray brengt ter open bare kennis, dat van 10 Januari 1995 af gedurende een termijn van veertien dagen ter gemeente-secre tarie afdeling I voor eenieder ter inzage is nedergelegd het besluit van de raad dezer gemeente van heden, nummer 775, tot wijziging van de voorschriften, behorende bij het uitbreidingsplan, aanwijzende de bestemming in hoofdzaken. Venray. 28 December 1954. Het Hoofd van het Gemeente bestuur voornoemd, Mr. A. H. M. JANSSEN Aan mijn ouders, broers, zusjes, familie vrienden en bekenden hartelijk vaarwel en tot weerziens. M. Kessels a.b. „Waterman" Familie, ouden van dagen, vrien den en bekenden Zalig Nieuwjaar. Th. van Dijck Langstraat Biedt zich aan kindermeisje 15 jaar Adres bureau van dit blad. VERLOREN bruine herenglacé Tegen beloning terug te bezorgen bij Kersten Smakt. zeggen wij familie, vrienden en bekenden hartelijk vaarwel. Tevens brengen wij dank aan de heren lesgevers van de Emigratie- cursus en aan Ruys Co. voor de goede voorlichting en hulp. G. Chr. A. Arts P. M. Arts-Martens 4 Jan. 1955, a.b. Waterman. Wij zijn diep getroffen door de overgrote belangstelling en mede leven, welke wij ondervonden bij de ziekte en het overlijden van onze lieve echtgenoot en vader. Wij zeggen allen hiervoor harte lijk dank. en kinderen Venray, Januari 1955. DANK aan Herw. Levenskracht en Katholieke Actie voor hun goede gaven. De patiënten v.h. Ziekenhuis Zij die interesse hebben in voor henzelf en hun kinderen, ge lieven dit te melden aan het bur. van dit blad. Uitslag Loterij Fancy-Fair Oirlo. Ie pr. 2000. 2e pr. 481. 3e pr. 179. 4e pr. 509, 5e pr. 755, 6e pr. 1520, 7e pr. 866, 8e pr. 417, 9e pr. 1644, 10e pr. 1678. Prijzen moeten uiterlijk 16 Jan. afgehaald zijn bij J. Hellegers, Oirlo E 8. L.R.V. St. Isidorus op Zondag 9 Januari in café Da Engel. Flinke prijzen. Heren Pluimveehouders Geregeld leverbaar Black Red (zwarte) nog onbeperkt leverbaar. Ook 7weekse hennen. A. v d Sterren, Heide Electr. Broederij Tel. 732 Veeverzekering „Eensgezindheid" Premiebetaling op Zondag 9 Januari na de Hoog mis, bij L. van Gassel, Veulen. Premie 3/4 pet., pinken de helft. HET BESTUUR Reuze sortering Engelse import De beste kwaliteit Lage prijzen Langstraat-hoek Henseniusstraat Zaadhandel wordt op de gewone voet voortgezet. Drogisterij WIM POUWELS Langstraat Telef. 556 Speelgoed, Tafelspelen, Kleur- en Tekenboeken, Bouw- en Blokdozen, alle Schoolbehoeften. Hofstraat 10 Julianasingel 2 Telefoon 566 Het beste en voordeligs'e tegen bevriezing van uw radiateur. Drogisterij WIM POUWELS Langstraaf Tel. 556 blauwe kielen rode zakdoeken zijden petten Natuurlijk bij Boterhamworst 250 gr. 60 ct Gekookt spek 250 gr. 80 ct Vrijdag en Zaterdag Prima vers gehakt 500 gr. 1.40 Voor uw Depot voor Oirlo: SELM NELISSEN Alleenverkoop Marktstraat 5 Door aanschaf van de modernste zijn wij in staat uw schaatsen vak kundig te slijpen, zowel hol als vlak 's Morgens gebracht, 's middags klaar. Ook voor nieuwe schaatsen is het adres Patersstraat 9 TE KOOP dragende varkens JvR le en 2e worp, bijna aan telling partij biggen Gebr. Burgers, Veulen. Te koop 2 bijna voldragen vaarzen wit bedrijf L.A. Wilmsen,Peelkantl91 Overloon Te koop toom zware bipgen P. Arts, Lieseven L 48. Te koop keukenkast en dressoir Broekweg 8a. Te koop toom biggen G. Hendrickx, Leunen-Schoor Hl Te koop wegens aansch. v. ruwolie-kelel Mulders spaarketel met koperen binnenketel v. 200 lt en bromfiets Solex L. van Dijck, Kleindorp-Merselo. Te koop 2 tomen biggen Th. Jacobs, Steegsbroek. Te koop 2 tomen biggen A. Gerrits, Smakt B 12. TE KOOP partij biggen Loenen-Verschuwen, Leunen TE KOOP 2 tomen biggen G. Jenniskens, Wieënwegö, Leunen Te koop partij biggen Wed. J. van Meijel, Veulen. van Firma van Dam's Naaimachinehandel Blerick. Iedere week Donderdagmiddag vanaf 2 uur te beginnen 13 Jan. Venrayseweg B 34 WANSSUM Te koop 5 scheutelingen J. Stiphout, Haag M 50a,Merselo Te koop toom zware biggen en een maalkalf A. J. Verstegen, Overl.weg 31. Te koop dragend varken 12 wk. Wed. Philipsen, Zandhoek E65 Oirlo Te koop toom zware biggen P. Philipsen, Klein Oirlo F 34b. ter leen gevraagd voor direct. Brieven onder nr. 81 bureau van dit blad. GEVRAAGD in gezin met 3 kinderen voor dag en nacht. Goed salaris, zelfst. werkkring. Mevr. Tuinder, Teunisbloeml. 10, Bentveld bij Haarlem. GEVRAAGD voor spoedig een bekwame nette dienstbode voor d. of d. en n. Goede behande ling en aantrekkelijk hoog loon. Adres bureau dezer. GEVRAAGD in gezin met 2 kinderen. Mevr. JanssenMeuffes, Voor stad 5, Sittard. voor Vrijdags. Adres bureau van dit blad. Banketbakkerij Verheugen. Biedt zich aan meisje 15 jaar voor halve dagen. Adres bur. dezer Te koop 8 biggen M. H. de Bruijn, Schelde K 91 Te koop electr. waterpomp 1.5 pk en een goed fornuis Langeweg 62. Zondag 9 Januari 2.30 uur Voorwedstrijd Entree 65, 10 ct. Terrein Oostsingel aanvang 5 uur Te koop toom biggen B. Broeren, C 51 Oostrum, Te koop partij biggen Bellefleur en S'erappelen P. Goumans, Molenhof. Te koop partij biggen M. Rongen, Heide L 48. Te koop partij Sterappelen L. Noyen, Servatiusweg 12. Te koop partij zware biggen H. Philipsen, Laagheidseweg A 12 Te koop toom biggen Te koop gevraagd 2 koperen waterpompen i.g.s. H. Koenen, Steegsbroek. Te koop partij stalmest P. v.d. Hoogenhof, Oude Oostr. weg 42. Te koop beste vaars 10 Jan. voldr. A stal Weijers, A 97 Geijsteren. Te koop partij zeer zware biggen W. Janssen, Lull C 52. TE KOOP toom beste biggen H. Vermeulen, Heide. TE KOOP zo goed als nieuwe kinderwagen, trapnaaimachine, wring met wasbok, kinderledikantje. Martens, Merseloseweg nw. 17. Te koop jonge koe 18 It melk Astal goede melklijst slachtvarken 140 kg G. Bongers, Beek M 99, Merselo TE KOOP partij biggen H. Peeters-Martens, Schoor. Te koop Jaarsma haard voordelige prijs. Kruisstraat 18 (2 x bellen) Te koop 2 tomen biggen Ant. Voermans, Leunseweg 16a. Te koop best vaarskalf L. Rongen, C 230 Overloon. TE KOOP kamerkachel z.g.a.n. Adres bureau van dit blad. TE KOOP half slachtvarken Wed. G. de Mulder, Merselo. TE KOOP lange zware duffelse rij-jas C 24 Oostrum. anvang 6 uur ien Zaal „Wilhelmina" Entree f 1.50. Allien vur verkledde Vurverkoëp van kartjes ien Sigarewinkel „Maan" en bej fa. van den Munckhof. GEVRAAGD voor direct aan de R.K. Meisjes school te Overloon Sollicitaties aan de Z.E. Heer Pastoor M. van Boxtel, Overloon. Confectie-atelier THIJSSEN-Kleine Staarman Wilhelminastraat 2, Venray. Wegens verbouwing is van 11 Januari t.m. 19 Januari onze winkel tijdelijk verplaatst naar de achterzaal van de Lunchroom ingang poortje Wilhelminastraat. Donderdag 20 Januari de gehele dag gesloten gaat nog door tot 15 Januari. en op alle niet speciaal geprijsde goederen, uitgezonderd op vak- en werkkleding, hierop Naar 't is uw voordeel

Peel en Maas | 1955 | | pagina 3