v> k-in actie WÊSÊÊÊÊÈESÊÊSÊ SPORT Vliegveld Je Peel" in gebruik genomen Notaris Ploymakers „Hazepèper" Wanssnm opende het nieuwe gemeentehuis Film-agenda Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIËN b Wed. H. Martens Onderlinge Paardenverzetering Prijsschieten K.A.V. Wed. M.P. van Mil-Mooren W.L. H. JANSSEN, Heide L 85a zit-slaapkamer met pension Naaiwerk gevraagd VENRAY De prijzen van de prijsvraag zijn gevallen op Vrijdag B 10097 electr. comfoor 162759 Z keukenkast Zaterdag C 49925 gasfornnis Maandag 88440 Z stofzuiger Dinsdag 42906 Z polshorloge Woensdag 19377 Z keukenuitzet Donderdag 33249 Z eetservies Prijswinnaars kunnen zich, onder overlegging van het deelname-formulier, tot 18 December a.s. melden bij de Nederlandse Credietbank. De heer Deken bracht dank voor het werk der zangers en collectan ten en deelde mede, dat het nieuwe orgel waarschijnlijk met Pasen eerst in zijn volle glorie zou staan. Aan mevr. Michels werd een bloembouquet overhandigd omdat dit jaar voor de 40ste maal in hotel de Zwaan het Caeciliafeest werd gehouden. De eerste Zitting van de Raad van Ellef is onderhand traditie ge worden met „Hazepèper". De hazenjacht is dan open en gewoonlijk worden op die Zitting wel enkele beestjes aan de man gebracht. Maar dat is dan niet de hoofdzaak, al is het een verrassing die de bezoekers weten te appri- ciëren. De hoofdzaak is het afdanken van Prins Joep d'n urste, die een jaar lang de scepter mocht zwaaien over de Piëlhazen. Dat afdanken gebeurt ieder jaar anders, maar altijd in Carnavalistische stijl en we zijn nieuwsgierig, hoe dat dit jaar zal gebeuren. Daarnaast is de keuze van de Vastelaovesliedjes, op vele andere plaatsen een der meest attractieve gebeurtenissen, die echter ook dit jaar in Venray bijzondere dingen belooft te brengen. Bovendien komen de Melodien- Singers uit Venlo, heel bekende figuren in het vastenavondleven van die stad, ons op bekende en onbekende liedjes in eigen stijl vergasten en dan is er tenslotte de kampioen buutereedner 1954, Dick Peeters uit Swalmen, die zijn bekroond repertoire brengt. Dan Graat en Bernadien in nieuwe samenstelling, die het nodige zul len roddelen over het wel en wee in Venray. Allemaal hoogtepunten in deze zitting, die ongetwijfeld door de muzikale medewerking van de Boerenkapel, weer een der hoog tepunten wordt van de Vastelaovend PATRONAAT Zondag is op de gewone tijd pa tronaat voor de verschillende groe pen. Maandagavond om 7 uur is er huisvlijtclub zoals iedere week. Zaterdag 4 December is er 'savonds om half 8 een St. Nicolaasavond met verrassingen voor alle jongens van het patronaat. Verschillende retraites Van 7—10 December wordt er in Roermond een retraite gegeven speciaal voor meisjes die van plan zijn te trouwen. Van 1518 December eveneens in Roermond een retraite voor moeders. Van 11—14 December is er een re traite voor heren middenstanders in Venlo. Opgave bij Pater Domitius, Pa- tersklooster; voor Middenstanders ook bij het bestuur van de Midden standers. Moederretraite op „Jeruzalem" Op 4, 5 en 6 Januari zullen de Eerw. Zusters van „Jeruzalem" weer gastvrijheid verlenen aan de moe ders van Venray, om er een soort retraite te kunnen meemaken. Op die dagen, nl. Dinsdag, Woens dag en Donderdag zijn de oefenin gen van 'smorgens 9 tot 's middags 5 uur. Er zal voor een goede pre dikant gezorgd worden. De onkos ten bedragen slechts f2.50 Men geve zich tijdig op bij Mevr. Bloe men, Stationsweg, ook als er in huis voor hulp gezorgd moet worden. Autobusdienst Venray-Well- Bergen-Gennep Woensdag 1 Dec. begint genoem de nieuwe dienstregeling. Men kan vanaf Venray 5 maal per dag naar Gennep en 4 maal per dag van deze plaats naar Venray. Vertrekuren te Venray: 9.23,13.23 16.53, 1753 en 20.23. Vertrekuren te Gennep: 8.00,12.30 15.30,19 30. Volledige dienstregeling volgende week. Geslaagd In de R.K. School voor Maat schappelijk werk te Sittard had Dinsdag de diploma-uitreiking plaats aan de leerlingen die het eind-examen hebben afgelegd en thans het sociale leven ingaan. Hieronder behoorde Mej. E. J. Michels uit Oirlo, voor de richting Algemeen Maatschappelijke zorg. Dinsdag 23 November 1954 zal in de geschiedenis van Wanssum ge boekstaafd blijven als 'n historische datum. De commissaris der Konin gin in de provincie Limburg, Mr. dr. Houben, heeft precies 10 jaar na de bevrijding in een plechtige buitengewone raadsvergadering het nieuwe gemeentehuis op officiële wijze in gebruik gesteld. Het gehele dorp had zich in een feesttooi gestoken en van de hui zen wapperden de vlaggen. Tegen drie uur trok de feestelijke stoet, gevormd door fanfare Concordia uit Wanssum, het St. Willibrordus Gilde uit Geijsteren, dat met Wan- sum een gemeente vormt, en de schooljeugd van beide dorpen ge tooid met vlaggetjes naar het ge meentehuis om aanwezig te zijn ter begroeting van de gouverneur. Toen de hoge gast arriveerde werd onmiddelijk het Wilhelmus ingezet, waarna een viertal kinderen een vers declameerde in onvervalst Wanssums. Een Geijsterse gildebroeder gaf nog tot besluit een demonstratie vendelen. Hierna nam de raadsvergadering een aanvang, waar burgemeester Rutten een welkomswoord sprak, de ontwikkelingsgeschiedenis der gemeente de revue deed passeren en allen die meegewerkt hadden aan de totstandkoming van dit bouwwerk zijn oprechte dank be tuigde. Deze toespraak werd beantwoord door gouverneur Houben, die het gebouw voor geopend verklaarde. Een hele rij sprekers volgde: wet houder v. Els namens de raad, pas toor Hoefnagels namens de beide parochies, oud-burgemeester baron de Weichs de Wenne, burgemeester Mr. A. Janssen uit Venray namens de Kring en wethouder E. Rotjes uit Meerlo, welke gemeente even eens aan de zorgen van burge meester Rutten is toevertrouwd. Namens de bevolking van Wans sum bood de voorzitter van 't feest comité, de heer Verstraaten, een enveloppe met inhoud aan, bestemd voor de verfraaing van het interi eur. Na afloop van de vergadering bezichtigden de gasten het gebouw en verenigden zij zich aan een kof fietafel in de kelder van het raad huis. In de voormiddag was er in de parochiekerk van de H. Michaël een dankoffer opgedragen door pastoor Hoefnagels, die hierna de inzegening verrichte. Drie inbraken te Horst Horst is momenteel het operatie- terrein van een stel inbrekers. Voor de derde achtereenvolgende nacht werd er ingebroken, thans in de woning van de heer C. aan de Hoofdstraat. Door het indrukken van een ruit aan de achterkant van de woning verschafte men zich toe gang. Behalve juwelen werd ook een bedrag aan geld ontvreemd. Auto uit Sevenum verongelukt Een vrachtauto van Kerst jens uit Sevenum, met 18 ton wortelen is te Epen(Gld.) tegen een boom ge reden. De zoon van Kerstjens bleef vrijwel ongedeerd, doch de naast hem zittende heer Camps werd zo zwaar gewond, dat hij naar het ziekenhuis in Apeldoorn moest wor den overgebracht. Men vreest voor zijn leven. De vrachtauto werd ge heel vermeld. Controle op kwaliteit van mengvoeders Tijdens de algemene jaarverga dering van de Ned. Kath. Bond van molenaars, graan-, meel- en kunst- mesthandelaren „Sint Victor" werd besloten over te gaan tot de op richting van de stichting „Kwali- teltsvoorschrlften en controle op mengvoeders". (K.C.M.). Het komt n.l. hierop neer, dat ongeveer vierhonderd mengvoeder fabrikanten zich bereid hebben ver klaard mengvoeders te fabriceren volgens aanwijzingen van de rijks voorlichtingsdienst voor veevoeder en waarop controle zal vyorden toe gepast door het rijkslandbouwproef station te' Maastricht. Deze controle zal geschieden door middel van mi croscopisch onderzoek. „Sint Victor" is hiermede de eerste vereniging van menvoederfabrikan- ten in Nederland, die deze voor samenstelling en kwaliteit zeker heid gevende fabricage- en controle methode gaat toepassen. De economische adviseur v.d. bond sprak over de situatie van het mo lenaarsbedrijf, welke hij niet on gunstig noemde. Hij betoogde o.m. dat de molenaars indien de markt verhoudingen zulks zouden eisen, desnoods zouden moeten overgaan tot de stichting van inkoopcombi naties, ten einde zich te kunnen verzetten tegen de macht, welke door middel van kartelvorming aan de zijde van de stikstofhandelaren wordt gevormd. DE GARANTIEPRIJS VOOR DE MELK. De besprekingen over de garan tieprijs voor de melk voor de peri ode Nov. '54'55 zijn nog niet be ëindigd, zodat nog geen definitieve mededelingen kunnen worden ge daan. Wel staat het vast, dat deze prijs in verband met de gestegen kostprijzen van de melk verhoogd zal moeten worden. Ook de kinderbijslagen met 6 pet verhoogd. De overeenstemming met de 6 pet. loonsverhoging per 1 October dienen met ingang van die datum ook de kinderbijslagen met 6 pet te worden verhoogd. Daartoe heeft minister Surhoff bij de Tweede Kamer enkele wetsontwerpen in gediend. De kinderbijslagen zullen, zoals reeds is aangekondigd, resp. wor den gebracht op 51 cent voor het le kind, 57 cent voor het tweede en derde kind, 80 cent voor het vierde en vijfde kind en 90 ct voor het zesde en volgende kind. Vrouw doodgeschoten Te Zeist is Woensdagavond een 30jarige gehuwde vrouw, moeder van twee kinderen, doodgeschoten. De dader is onbekend gebleven. The Genn Miller Story Glenn Miller is een jonge trom bone-speler, die droomt van een eigen band die een nieuw muzikaal geluid zal brengen. Na een serie mislukkingen en na zijn huwelijk met de zuinige Aelen Berger slaagt hij daarin. Zijn levensverhaal is op typisch- Amerikaanse manier gefilmd, met grote concessies aan de kassa, zo dat het nogal sterk is geromanti seerd. Glenn Miller was een hoekige, bijziende en beetje verlegen jonge man, die zijn onzekerheid graag overschreeuwde. Wat James Ste wart van deze rol maakt, is bewon derenswaardig, vooral in de tweede helft van de film, waar hij de in khaki-uniform gestoken officier wordt, die de militaire Amerikaanse jeugd aan zijn voeten deed liggen door de „new sound" van zijn or kest en de moed van zijn optreden onder oorlogsomstandigheden. Een film, die vooral in de smaak zal vallen van de jazzliefhebbers. Zij komen ruimschoots aan hun trekken. Louis Armstrong en Gene Krupa (in een onvervalste jamses sion), Ben Pollack en de troepen zangeres Frances Langford droegen bij aan de muziek, die in een film als deze natuurlijk veel plaats in neemt. Anderen zullen de ideali sering van de hoofdfiguur over dreven vinden. Alle leeftijden. Het recht van de sterkste Wapi, de wonderhond, verdedigt de eer van zijn meesteres in de witte wereld van Alaska zo over tuigend, dat er door zijn kaken even veel boosdoeners sneuvelen als door de talrijke revolver- en vuist gevechten. Tussen de lawines en sneeuw stormen brandt gelukkig het vuur van de liefde. De Eskimo's komen er bij de blanke helden niet erg goed af, maar men bedoelt het goed. Alles bij elkaar een onderhouden de en wat de gevechten beti eft zelfs spannende film. Boven 18 jaar. Othello, de Moor van Venetië (Cyclus-film) De moor Othello, een dapper ge neraal in dienst van Venetië, ver trekt onmiddellijk na zijn huwelijk met de door hem geschaakte Des- demona naar Cyprus. Zijn vaandrig Jago, vervuld van haat, omdat hij bij de benoeming van Cassio tot luitenant werd ge passeerd, weet Othello ten onrechte te overtuigen van een geheime ver houding tussen Cassio en Desde- mona. Jago brengt Othello zover, dat deze, verblind door jalouzie, zijn toegewijde vrouw wurgt. Wanneer Othello zijn onrecht inziet, doodt hij zichzelf. Regisseur èn hoofdrolspeler, Or son Welles, gebruikte van het drama van Shakespeare precies die ele menten, die tot de kern gaan. Hij dringt binnen in zijn wereld en keert er uit terug met filmvormen. Het is dan ook geen toeval, dat defilm anders begint dan het toneel stuk, n.l. met de begrafenis van Othello en Desdemona, de slacht offers van het driftenspel. Welles heeft duidelijk willen ma ken, dat zijn toeschouwers van het begin af weten zullen, in welke ver schrikkelijke atmosfeer zij de ge hele film door zullen leven, en welk noodlot van minuut tot minuut de handeling voortdrijft. In het algemeen valt op het filmisch karakter van de beelden reeks en de merkwaardige toepas sing van muziek en geluid. De fi guren komen bijna steeds op ver rassende wijze in het vlak, als on derdelen van een golvende bewe ging. En het geluid, dat soms hele maal vervormd is, is met zoveel ruimte omgeven, dat het vaak angst wekkend wordt. Een film, die als poging om een drama eeneigen filmvorm te geven, de aandacht verdient van ontwik kelde volwassenen. Toelaatbaar boven 18 jaar Vastelaovesklup DE KLUUT YSSELSTEYN helt Zondagaovend 28 Nov. in zaal Bos, de léste zitting van ut urste Carnavalsjaar mit den Bonte Aovend TURFGEMUL Prins Toën de Naoldenvémer zal aftrejen en 't neeiste Vastelaoves- liedje meuge kieze. Alles zo bont meugelik. Toegang f 1.- Gen reser- vieren. Vandaag vurverkoop beej den sneejer. Het vliegveld „De Peel" is offi cieel in gebruik genomen, toen Don derdagmorgen om ongeveer elf uur twee Dakota's van het transport squadron van het vliegveld Valken burg er aan de grond kwamen. Met de eerste machine landde lt gen. A. Baretta, chef van de Lucht machtstaf, vergezeld van Brigade- Generaal A.P. Spanjaard Spekman, hoofd van het B.A.B.O.V. (bureau aanleg, beheer en onderhoud vlieg velden), een onderdeel van de genie. De machines hadden via de vlieg basis Volkel koers genomen en ge bruik makend van de navigatie middelen van deze basis de 27j km lange beton-strip opgezocht, die er gens in de woeste en natte Peel is aangelegd. Op de kop af in zeven maanden hebben de draglines, bulldozers en betonmolens het zware karwei weten te klaren. De eerste startbaan, 2475 meter lang en 45 meter breed, is gereed. Naast deze baan is een on geveer 30 meter brede taxi-baan aangelegd, De Nederlandse vlag en die van de L.S.K. gingen in top, toen de Dakota's in de mistige mor gen het hoge militaire gezelschap .op de winderige vlakte aan de grond zetten. De generaals Baretta en Span jaard Spekman, werden begroet door lt kol. A. W. J. Taks, hoofd van het Arrondissement-Zuid van B.A.B.O.V. Zij werden o.a. voorge steld aan Burgemeester Janssen, die Venray vertegenwoordigde. Overste Taks sprak over het be reiken van een mijlpaal en dankte de burgemeesters van de omliggen de gemeenten voor hun medewer king bij het tot stand komen van het vliegveld. Op 12 April is het grondwerk in de Peel voor het vliegveld begon nen. Op de 23ste van dezelfde maand begon de aannemersfirma met het aanleggen van de start baan. Men heeft veel last onder vonden bij de ontwatering van dit stuk Peel. Er moesten ongeveer een millioen kubieke meter water worden uiteepompt. Overste Taks bood als souvenir aan deze ingebruikneming aan de beide generaals een asbak met in scriptie aan. Met een geestig speechje beant woordde lt-gen. Baretta de geste. Hij herinnerde aan de tijd van 1935 toen hij als kapitein bij de lucht macht belast was met de aanleg der vliegvelden Bergen en Valken burg. Toen kon van de zijde van het departement geen toestemming worden verleend voor grondonder zoek, omdat dit een uitgave bete kende van 150 gulden. Momenteel ligt dit wel iets anders. Het „slapende" vliegveld de Peel beslaat een oppervlak van ongeveer 700 hectaren. Hiervan kunnen 45 hectaren in cultuur worden gebracht namelijk de gronden, die tussen de banen zijn gelegen. Deze gronden zijn thans voor boerengebruik ge schikt gemaakt. Hiermede, kunnen zij, die landbouwgrond hebben moeten missen voor het vliegveld, volledig worden gecompenseerd. BEL OP BIJ BRAND No. 392 IOEROI1ZILHËTA) S.V.V.-nieuws Ook afgelopen Zondag moest het vierde het hoofd buigen en in Tienray2 met 10 zijn meerdere erkennen. Het was echter een eer volle nederlaag, want tot het einde toe is er gevochten in een span nende en faire wedstrijd. Nu Zon dag meer geluk, als tegen Broek huizen gevoetbald moet worden hier in Venray. In Venray speelt bovendien het tweede tegen Wit-Zwart 2, een wed strijd, die gezien de vroeger be haalde resultaten van Wit Zwart zeker de nodige aandacht zal trek ken. Het eerste moet naar Tegelen, om tegen Irene 1 in het veld te treden. Nu bijna de helft van de competitie er op zit moet de uiterste best gedaan worden om nog wat puntjes mee naar huis te nemen. Het derde elftal moet naar de Melderslo en kan een overwinning meebrengen. van 19 t.m. 23 Nov. 1954 GEBOREN: de Mulder Jacquelina, Mersel.w. M3 Schaminé Hendrikus, Spurkt B 19 v. Meijel, Franciscus, Langstraat 19 Tonen, Marcel, Mgr Nolensstraat20 vd. Hulst Henriette. Laagh.w. B28a Robben, Catharina, St Jozefweg 5 Pluk, Hendrika, Maasheseweg 10 Hovens, Margaretha, Leeuwstraat 3 Flinsenberg Martina, J. Poelsweg 9 Pijpers, Arnoldus, Leunen K 60c Philipsen Johannes, Deurneseweg26 Litjens, Theodorus, Leunseweg25d Vermeulen, Johannes, Weverslo 76b Swinkels, Gertruda, Oirlo E 84 vd.Laar, Johannes, Akkerweg 23a Manders, Pieter, Oostrum D 7b Jenniskens, Wilhelmina, Veulen 18 Hanen, Christina, .Willemstraat 8 OVERLEDEN: Lemmen Pieter W.. echtg. van vd. Sterren M., 74 jaar, Brukske. Holtermans Johanna, echtg. van Winnen W„ 69 jaar, Ysselsteyn. Hendrix Johannes, 68 jaar, onge huwd, koopman te Oostrum. GETROUWD: Steeghs Peter, 27 jaar, landb. te Horst en Loenen Antoinette, 24 jr. te Venray. Mossink Wilhelmus, 26 jr. bouwk. opz. en Wijnhoven Cornelia, 25 jr., onderw., beiden te Venray. Jacobs Christiaan, 36 jr., chauf feur te Meerlo en Arts Jacomina, 22 jaar te Venray. ONDERTROUWD: Verhoeven Carolus, 28 jr., ass. N.S. te Roermond enTijssen Martha 24 jr. te Leunen Steeg I 9. Flinsenberg Pierre, 32 jr., metaal bewerker te Venray Broekweg 6 en van Kuijck Wilhelmina, 24 jr. te Grubbenvorst. De volledige sortering vindt U bij J. COENEN-HOUTACKERS Met vreugde en dankbaarheid jegens God, geven wij kennis van de geboorte van ons zoontje FRANK Bij het H. Doopsel ontving hij de namen Franciscus Antonius Maria. J. L. VERHEGGEN J. TH. W. G. VERHEGGEN- CLAESSENS Venray, 26 Nov. 1954 Julianasingel 26 Met dank voor het genoten ver trouwen, deelt ondergetekende mede dat vanaf heden is opgeheven Leunen VENRAY Premiebetaling Zondag 28 November vm. van 1112 uur in café van Gasselt, Veulen. Premie 1 pet. Schutterij St. Anna Zondagavond 7 uur afkampen hoofdprijzen in het Gildehuis café Sanders, Eindstraat. Maandag 29 November half 8 bijeenkomst in Zaal Schellen Vriendelijk verzoek van het Be stuur: ieder lid zorge voor een pakje. Dit wordt uitgereikt door St. Nicolaas. Trouwe opkomst verwacht Het Bestuur te VENRAY zal ten verzoeke van de heer Mar- tinus Hendriks te Venray, Broek- weg 2 publiek verkopen: A. op Dinsdag 7 December 1954 nam. 5 uur in het Café van de heer H. Odenhoven aan de Over- loonse weg Gemeente VENRAY I. Geriefelijk ingericht en wel doortimmerd winkel- en woonhuis aan de Broekweg no 2, sectie C no. 5711, groot 5 a. 45 c. II. Woonhuis met tuin aan de Broekweg no. 4, sectie C no. 5712, groot 4 a. 75 c., bewoond en in gebruik bij de Wed. Relouw. III. Bouwland aldaar, sectie C nos. 474 en 2570, groot 19 a. 50 c begrensd door de Wed. H. de Bruijn- Janssen, Firma Oudenhoven en G. Th. Janssen. IV. Bouwland aldaar, sectie C no 7200, groot circa 25 a., begrensd door Th. de Riet en Fr. Linskens. Aanvaarding perceel I op 15 Dec. 1954, de percelen III en IV direct en het perceel H in huur na de betaling van de kooppenningen. In lasten 1 April 1955. Betaling der kooppenningen 15 Maart 1955. B. Op Woensdag 8 Dec. 1954 nm 1 uur ten huize a. d. Broekweg 2 tegen contant geld: Winkelinventaris als vleessnij machine merk Berkel, snelweger merk Nationaal, toonbank, etalage kast, winkelopstand, kassa, koek- jesrek, enz. Huismeubels als: stoelen, tafels, kasten, ledikanten, keukengerief, beddegoed en wat verder te koop zal worden aangeboden. Dankbetuiging. Voor de vele blijken van deelne ming bij het plotseling overlijden en de begrafenis van onze dierba re echtgenoot en vader, betuigen wij langs deze weg hartelijk dank aan H.H. Geestelijken, H.H. Dok toren, Zuster v.h. Groene Kruis en de buurt; ook dank aan Begrafenis onderneming J. Goumans, voor de goede verzorging. en kinderen Venray, Maasheseweg 2a. H.H. Vermeerderaars en Pluimveehouders Wij kunnen U a.s. seizoen leveren afk. van eigen tomen gep. met Am. hanen stam Brender en Nw Hamps hire kuikens. Erk. fokbedrijf 1259 Telef. 607 Te koop een vaars 8 Dec. aan telling melklijsten ter inzage. Kind. M. Hendriks, Oostrum. Te koop Sterappelen 6 ct per kg J. Vollenberg, Vel turn. Te koop zeug met biggen keus uit 2, bij A. Willems, Peel- weg 4, Ysselsteyn. Te koop zwaar huisslachtingsvarken H. Linders-Verstegen, Molenhoek F 3, Oirlo. Te koop toom biggen P. Mulders, Paardenkopweg 18 Veulen. Te koop kinderrijwiel 8-12 jaar een kachel i.g.st. Veltum L 81. Te koop partij zware biggen en prima eetaardappelen A. Jeuken, Stationsweg C 2a. Te koop 8 biggen C. Cremers, Steegsbroek I 16 Te koop links en rechts werkende tractorploeg m. hefinrichting en 2- en 4w. wagen op lucht L. Herpers, Rips D 8b TE KOOP kinderdriewieler op luchtb. Fr. Michelsstraat 11. Te koop roodbonte vaars 3 Dec. aan telling, A stal S. Claessens, E 62 Oirlo. Te koop drachtige vaars Kind. Custers, Veltum L 10. Aangeboden Brieven onder no. 1125 bureau van dit blad. VERLOREN trouwring gemerkt H.H.-M.J. 4-9-45. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD een dienstbode voor winkelen huiswerk,per 1 Jan. A. Janssen, bakkerij en winkel, Elsendorp F 14. Gemert. Aan hetzelfde adres te koop trekwagentje Adres bureau dezer.

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2