WEEKBLAD VOOR VENRAY EN OMSTREKEN Vergadering van de Gemeenteraad. K.A.B. HOEKJE Kerkelijke Diensten. Rattenplaag Drogisterij ÏÏIM POIÏÏELS Zaterdag 27 November 1954 No. 48 VIJF EN ZEVENTIGSTE JAARGANG f ONDERVINDT 'T Vé KLEDING WINT 'T PEEL EN MAAS f CONFECTIE VAN m EEN RIJK BEZIT DRUK EN UITGAVE FIRMA VAN DEN MUNCKHOF GROOTESTRAAT 28 TELEF. 512 GIRO 150652 Dinsdagavond om 6 uur zal de gemeenteraad van Venray bijeen komen in openbare zitting ter be handeling van een zeer uitgebreide agenda. Hierin zal o.a. weer aan de orde komen de onteigeningskwestie aan het Veulen, waar de omstandighe den in zoverre zijn gewijzigd, dat het kerkbestuur aldaar bereid is, het slachtoffer van die onteigening grond in pacht te geven. Afwachten hoe de Raad hierop reageert. De nieuwbouw rond de Henseni usschool aan het Molenpad, waar allereerst 140 woningen zullen wor den gebouwd, eist natuurlijk grond. Een onteigeningsplan is opgemaakt en heeft ter inzage gelegen. Door 8 grondeigenaars is bezwaar inge diend en hoewel de Inspectie voor Volkshuisvesting in Limburg be houdens dat van P. Potten geen aanleiding ziet om het plan te veranderen, hebben B. en W., blij kens de stukken, toch al 't moge lijke gedaan om ook deze andere zeven zoveel mogelijk tegemoet te komen. Schattingen van verlies en schade hebben reeds plaats gehad en B. en W. heeft de betrokken eigenaren reeds een bod gedaan. In afwach ting of tot minnelijke verkoop zal worden overgegaan, stellen B. en W. voor dit nieuwe onteigenings- plan nu aan te nemen. Dan staan verder verschillende grondaankopen op de agenda, die het merendeel stukjes grond be treffen, die bij 't aanleggen van wegen onder de trottoirs terecht zijn gekomen. Wat de oorzaak is, dat H. Troost- heide en J. Berkhout uit Utrecht en W. Keijzers, A. Jacobs, F. Pij pers en H. Vullings de aanvragen om grondverkpop, die reeds eerder werden toegewezen, hebben terug getrokken, staat niet op de agenda maar B. en W. stellen voor dit in trekken goed te keuren, zodat de oorzaak wel op de vergadering ter sprake zal komen. L. Poels uit Merselo heeft grond van de gemeente gepacht, die hij heeft onderverpacht. Hij verzoekt nu zijn pachtcontract over te schrij ven op naam van de onderverpach ter. De gemeentelijke bouwcrediet- regeling was opgezetop de Premie regeling Woningbouw 1950. Intus sen is er een nieuwe premierege ling gekomen en nu blijkt telkens dat dit moeilijkheden geven. Andere punten geven ook moeilijkheden, zodat B. en W. nu voorstellen een nieuwe bouwcredietregeling aan te nemen, waarin o.a. de kwestie der stichtingskosten duidelijk staat om schreven. Het spraakonderwijs is al enkele malen aan de orde geweest, maar in deze vergadering hebben B. en W. daarvoor de nodige plannen, 't Is gebleken, dat van de kinderen die de lagere scholen bezoeken, 1.63 pet een spraakgebrek hebben. Voor de BLO-schoöl is dit 2.22 pet. Deze kinderen stamelen, stotteren, lis pelen, spreken door de neus enz. Deze afwijkingen kunnen grote psychische moeilijkheden met zich brengen, waardoor de betreffende kinderen zich slechts ten dele dur ven of kunnen ontplooien. De gevolgen daarvan dragen zij zij met zich gedurende geheel hun leven en 't is nodig, dat deze kin deren aparte spraaklessen krijgen waarvoor een leraar moet worden benoemd, die met 12 lesuren per week ieder jaar circa 15 leerlingen kan helpen. De gemiddele kosten zullen f 150 per jaar per leerling bedragen, waarvan de ouders ook hun bijdra ge moeten leveren. De kosten wor den voor de gemeente geraamd op f 4000 voor 1955. De rechtspositie van 't gemeen- tepersoneel komt ook deze verga dering weer ter sprake met de be handeling van een aantal voorge schreven salariswijzigingen. Dan komt de kwestie kleuter scholen aan de orde. Elders in dit blad vindt de lezer een overzicht van de daarin gedane voorstellen. Dan moet voor Burg. Armbest. een nieuw lid gekozen worden en 't aftr. lid Ponjee is herkiesbaar. Ook de Woonruimtewet vraagt haar commissie en B. enW. stellen voor dezelfde heren als vorig jaar te nemen, die zich ook allen her kiesbaar stellen. Het zijn de heren: H. Janssen, L. Janssen, J. vanGerven. P. Steeghs en P. van Opbergen. De K.A.B. leeft mee met Uw wel en wee. Leeft U mee met Uw K.A.B. NAASTENLIEFDE. Door allerlei omstandigheden moest ons K.A.B.-hoekje enkele weken blijven liggen, hier zijn we dan weer om u er nogmaals aan te herinneren, dat ons K.A.B.-ers van onze voorgangers een rijke erfenis aan naastenliefde ter be schikking staat. De laatste vraag uit ons vorige K.A.B.-hoekje was: „Wat hebben wij met deze erfenis gedaan en gebruiken wij haar op de juiste wijze en in voldoende mate. Staan wij altijd open voor het leed van onze medearbeider, dus van onze medemens. Meestal worden wij zó in beslag genomen door onze eigen zorgen, dat wij geen tijd meer hebben voor de man of vrouw, die God naast ons plaatste. En toch.... hebt gij al eens opge merkt, hoe weinig moeite 't kost uw medemens gelukkig te maken en zijn vertrouwen te winnen. Met een vriendelijk woord en met een weinig medeleven kunt gij zoveel doen voor anderen! Voor anderen,...., ja, wie zijn nu eigenlijk die ónderen? Dat zijn in de eerste plaats uw huisgenoten, die zo dikwijls hun keren naar een vriendelijk woord van man, vrouw, broer of zus, denkt u hierbij nog maar eens aan ons eerste K.A.B -hoekje, over de sfeer in de huiskamer. Die anderen dat zijn onze medearbeiders in de fabriek, in de werkplaats, of waar dan ook. Denk vooral niet, dat gij het alléén zijt, die met zorgen zit. Oók die anderen leven en denken net hetzelfde als gij en met een enkel vriendelijk woord kunt gij meestal delen in hun leed of in hun geluk! Naastenliefde.... kunt gij deze zó gemakkelijk beoefenen in uw gezin ook uw eigen vak- en standsorga nisatie biedt u een uitgestrekt ar beidsveld. Daar vindt gij uw medearbeiders naast u op de vergaderingen en bijeenkomsten, die uwe vak- en standsorganisatie's beleggen. Daar kunt gij met hen spreken en hun vertrouwen winnen. Uiteraard bereikt gij dóór alleen uw georganiseerde kameraad. Het moet dus eigenlijk zó zijn, dat geen enkele katholieke arbeider meer buiten onze K.A.B. stond. In dit verband zouden wij u wil len wijzen op de grote propaganda- actie, die thans in de K.A.B. ge voerd wordt onder hét motto: Op naar de 40.000 40.000 arbeiders verenigt in één grote katholieke organisatie. 40 000 mensen, die proberen iets voor elkaar te zijn, iets voor el kaar te doen. 40.000 mensen, die hun best doen elkanders belangen te dienen elkanders lief en leed te delen. Zó zou het kunnen zijn, zó kón het zijn, wanneer wij dat werkelijk willen! Ook gij iedereen kan en moet aan deze propaganda-actie meedoen Hoe? door uw ongeor ganiseerde of verkeerd georgani seerde medearbeiders te overtuigen van het grote belang voor ons allen, van een hechte, sterke ka tholieke standsorganisatie. Denkt gij dat ge dit zelf niet kunt? Geef dan het adres van de ongeorganiseerden door aan uw vakafdeling. Kunt ge dit wel Geef u dan bij uw organisatie op als medewerker aan de grote pro paganda-actie: Op naar de 40.000 De K.AB. heeft ook u nodig! Ook u dient te behoren tot het leger der goedwillenden. De K.A.B. rekent óók op u niet morgen maar VANDAAG!!! K.A.B.-er. 'n Verstandige Sinterklaas koopt z'n Nylons bij PIJLS de zaak met de grootste keuze in Venray. van 28 November t.m. 4 December PAROCHIERERK VENRAY Parochie- slagzin Ken Uw plicht en doe Uw plicht. Priester vd. week: kap. v. Leipsig. Eerste Zondag vd. Advent. Feest vd. H. Oda. Dag v. aanbidding. Om 6 uur uitstelling v. Allerheiligste; 6 uur lm. Michiel Swaghoven; 7 u. lm. Peter Jansen en Johanna Arts; uur lm. v. parochianen; 9 u. lm. Jan Willems en Maria Reijnders; 10 uur Hoogmis zek. int. (D); na de Hoogmis verg. Apost. d. Gebeds op het Dekenaat; van 121 uur aanbidding v. misdienaars; v. 12 uur H. Familie; 2—3 Congregatie; 3 uur pl. Vespers; 4—5 Christelijke moeders; 5.30 Completen en sluiting van dag van aanbidding. Maandag: H. Albrlcus. 6.30 ziele- mis v. alle overl. parochianen; 7.15 lm. Karei Rutten, echtg. en overl. fam.; 8 uur gest. jrd. Peter Custers en Maria Gertruda vd. Ven (3kl); 8 uur zijalt. lm. v. levende en overl. leden v.d. Brandweer; 7u. Zielelof en Rozenhoedje. Dinsdag: H. Andreas. 6.30 lm. overl. fam. Pouwels-Wismans; 7.15 lm. overl. ouders; 7.15 zijalt. lm. overl. fam. Barends-Hubers-Verha gen; 8 u. g. jd. Peter Jenneskens en echtg. Johanna Poels (3 kl). Woensdag: H.Misv. Zondag, 6.30 lm. overl. fam. Pouwels-Wismans; 7.15 lm. overl. fam. Goumans-Peters; 7.15 zijalt. lm. v. Smeden Patroons-, bond St. Eloy; 3 u. g.jd. Eerw Heer. P.J. en Jac. Holthuizen (1 H.). Donderdag: H. Bibiana. 6.30 lm. Peter Gerrits; 7.15 Sacramentshoog mis, leiding meisjes; 7.15 u zijalt. lm. Piet Oudenhoven; 8 u. g.jd. Petr. Janssen, ouders, broers en fam. (IR); 67 gelegenheid tot biechten; 7 8 H. Uur, daarna nachtelijke aanbidding. Vrijdag: Eerste Vrijdag vd. mnd. H. Franciscus Xaverius. 6.30 lm. overl. fam. Tacken-Maes; 6 30 zijalt. lm. Jan Willems en Maria Reynders, 7.15 H. Hart-hoogmis; 8 u. lm Hen- dricus Hendriks; 7 u. Rozenhoedje, Lof en verering van de reiiquie v.h. Kruis. Zaterdag: Eerste Zaterdag en Priester-zaterdag. 6.30 u. O.L. Vr. Hoogmis; 7.15 lm.Kath. Limb. Mijn- werkerb.7.15 zijalt. lm. overledene, 8 u. g.jd. Johanna Roelofs, (3 kl). 5.307.30 biechthoren; 7 u. Maria- lof, Rozenhoedje en gebeden van de Eerste Zaterdag. VELTUM: Donderdag, 7.30 lm. P.J. Derks en Hendrina Smits. KATECHISMUS: Alle schoolkin deren leren deze week de 21e en 22e les. PATERSKERK VENRAY le Zondag vd. Advent. H. Missen: 5 45, 6.30 v. overl. ouders Custers- Kuppen; 7.45 t.z.i.(R); 9u. hoogmis 't Communiceren begint vooraan. Onder alle H. Missen preek over en voor 't Bedrijfsapostolaat; de op brengst vd. 2de collecte is voor 't geschenk vd. Ned. Kath. aan Mgr Giobbe, apost. intern, bij gelegenh. van zijn 50jarig priesterfeest; 4.20 gez. vespers; 5 uur lof. Maandag. Alle heiligen vd. Sera- phijnse Orde, 6.30 v. overl. familie Verstegen-Moorrees; 7 u. overl. ou ders Jeu ken-Willems; 7.30 overl. fam. Janssen-v. Aarsen, tevens 8.80 hoogmis; 6.30 lof. Dinsdag, St Andreas ap., 6 uur uitstelling Allerheiligste; 7 u. voor overl. fam. Drabbelz-v. Veghel; 7.30 voor Louis Wijnhoven, tevens 7.30 hoogmis; 8 u. voor Peter Wagemans echtg. en Peter Geurtjens; 8.30 v. Willem Dercks en echtg.; 6.30 lof. Woensdag, Z.Z. Antonius, Benti volius en Gerardus, 7 u. v. overl. ouders Jeuken-Willems; 7.30 voor Willem Lemmen, als lid vd. Derde Orde; 8 u. v. José Kremer-Vullings Donderdag, H. Bibiana, 7 u. voor W. Lemmen, als lid vh. Koordje. 4—8 biechthoren. Vrijdag, le Vrijdag vd. maand, H. Franciscus Xaverius, 6.30 v. Piet Steenslraten; 7 u. v. Jan Hendriks als lid vh. Koordje; 7.30 hoogmis t.e.v. H. Hart, waarna litanie; 8 u. voor Gertruda Goumans; 6.30 lof met oef. v. eerherstel. Zaterdag, H. Petrus Chrysologus, 7 u. v. overl. ouders Jeuken-Willems 7.30 Hendrina de Kruijf-vd. Ven; 3 tot 8 biechthoren. PAROCHIE OOSTRUM le Zondag v.d. Advent; 7.30 H. Communie; 7.30 en 10 uur de beide H. Missen; 3 u. lof met D.O. Maandag: 7.30 best. zm voor Will. Camps. Dinsdag: 7.30 best. zm Wed Houba. Woensdag: 7.30 best. zm voor vr. Wolters; 7.30 rozenkrans voor de vervolgden om hun geloof en gods dienstcursus voor 18-jarigen. Donderdag: 7.30 gest. gez. jaarg. voor Will. Theod. Meyer, echtgen. en zoon. le Vrijdag der maand; 6.30 stille H. Mis; 7.30 pl. H. Mis t.e.v. H. Hart, op te dragen voor de overl. familie van Hegelsom; 7.30 pl. lof t.e.v. 't H. Hart. le Zaterdag der maand: 7.30 best. gez. H. Mis voor overl. fam. Ver heggen—van Haren; 7.30 Marialof. PAROCHIE LEUNEN le Zondag vd. Advent, solemniteit feest van St Catharina, 7 u. H. Mis vd. parochie, 8.30 voor Peter Wil- lemse, 10.15 hoogmis v. overl. fam. Steeghs-Loenen, 11.30 H. Familie jeugdafd., 2.30 congregatie meisjes. 3 u. lof. Collecte volgens Bissch. voorschrift vh. Mgr Giobbefonds. Na de H. Missen verering relikwie van St Catharina. Maandag 7 u. H. Mis v. Gertr. Emons-Janssen. Dinsdag, St Andreas, 7 uur H. Mis voor Peter J. Rongen en echtg., 7.30 hoogmis vd. levende en overl. leden van kerkbestuur en zangkoor, 10 u. biechten meisjesschool. Woensdag 7 u. H. Mis v. overl. leden C.R.E., 7.30 gest. jg. vd. vrouw van Ant. Smits-Claessens, 10 uur biechten 2de klassen. Donderdag 7 u. H. Mis v. Gerard Reintjes, 7.30 sol. gez. jg. v. Maria Smits, 10 u. biechten jongensschool 7.30 godsdienstcursus 18jarigen. le Vrijdag vd. maand, 7 u. H.Mis voor Louis Weijs, 8 u. hoogmis t.e.v Allerh. Hart, t.i.v. hen die daartoe offeren, waarna oefening van eer herstel, 3.30 lof vd. schoolkinderen. Zaterdag vh. Onbevl. Hart van Maria, 7 u. H. Mis. 7.30 sol. gest. jg. Peter A. Pèeters, Theodora Thie- len en Godfried Lit jens; biechten van 5—7 u.; 7 u. lof t.e.v. O.L.Vr. a.s. Zondag maandcoll. voor onze kerk. Vanaf 29 Nov.7 Dec. noveen t.e.v. O.L.Vr. v.d. sluiting van het Mariajaar op 8 December. Dagelijks rozenhoedje in de kerk door de schoolkinderen. PAROCHIE OIRLO le Zondag vd. Advent, 4de Zon dag vd. maand: alg. H. Communie, Maria-congregatie en H. Familie, afd. vrouwen, 6.30 H. Communie, leesmissen om 7 u. en 8.30. hoogmis 10 uur, 2 u. Maria-congregatie, 3 u. rozenhoedje en lof, daarna H. Fa milie, vrouwen, le collecte vd.kerk, 2de vh. Bisdom. Maandag 7.30 gest. jg. Jan Theuws en Anna Baeten. Dinsdag 7.30 maandstond Paulina Josefina Tiessen. Woensdag 7.30 maandstond Jo hanna Maria Biesterfels. Donderdag 7.30 maandstond Jo hanna Clephas. Vrijdag, le Vrijdag der maand, H. Hart-devotie, 6.30 H. Communie, 6.45 lm. 7.30 hoogmis t.e.v. H.Hart, stichting Baten-Jeurissen, waarna uitstelling, Tantum ergo en zegen, 7 u. H. Hartlof, Zaterdag, le der maand, toegewijd aan 't Onbevl. Hart van Maria. 7 u. H. Communie, 7 u. hoogmis t.e.v. 't Onbevl. Hart v. Maria, stichting Christiaan Steegs. Marialof om 7 u Biechten van 57 uur. Zondag 5 Dec., le der maand buitengewone collecte vd. kerk. RECTORAAT HEIDE Eerste Zondag vd. Advent. 7.30 t.e.v. H. Oda; 10 uur Hoogmis, gez. jrg. v. Martinus Peeters; 3 uur Lof. Maandag: 7.30 t.e.v. H. Oda, Dinsdag: 7.30 bijz. intentie. Woensdag: 7.30 t.e.v. H. Gerardus Donderdag: 7.30 Peter Lit jens en Leonardus Potten; biechten v. 78. Vrijdag: eerste Vrijdag. Francis cus Xaverius. 6.45 H. Communie; 7.30 t.b.int.; 7 uur Lof tev H. Hart. Zaterdag: eerste Zaterdag. Pries terzaterdag; 6.45 H. Communie; 7.30 Gertruda v. Vegchel-Arts; 5.30 biechten; 7 uur Lof met gebeden vd. eerste Zaterdag. PAROCHIE CASTENRAY Eerste Zondag vd. Advent. Onder de H. Missen 2de collecte voor het huldeblijk aan Z.H. Ex. Mgr. Giobbe. 10 uur Hoogmis vd. parochie; 11.30 Congregatie vd. meisjes; 2.30 kruis wegoefening vd. zielen in het vage vuur en Lof. Na het Lof H. Fam. vd. vrouwen. Maandag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw v. Altijdd. Bijst. en H. Gerardus, intentie fam. Duijkers- Philipsen. Dinsdag: feest vd. H. Andreas, Apostel. 7.30 wordt H. Communie uitgereikt; 9 uur Hoogmis t.e.v. H. Cecilia t.int.v. kerkelijk zangkoor. Woensdag: 7.30 derde vd. zeswe- kendienst v. Jaques Rambags. Donderdag: 7.30 gest. gez. jaard. v. Martinus Philipsen; van 5 tot 6 uur gel. tot biechten. Vrijdag: eerste Vrijdag vd. maand 6.30 H. Communie; 7 u. gest. Hoog mis t.e.v. H. Hart, na de Hoogmis oef. v. eerh. aan 't H. Hart v. Jezus en zegen met 't Allerheiliste. Zaterdag: eerste Zaterdag van de maand, toegew. a.d. verering v.h. Onbevl. Hart van Maria. Priester zaterdag. 7 uur H. Communie; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Altijdd. Bijst. t.i.v.h. die hiervoor offerden; van 5—6 gel. tot biechten; 6 uur Lof en Rozenhoedje. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag: le Zondag v.d. Advent. Feest vd H. Oda, patrones der kerk. 6.30 lm; 8.15 lm. v.d. levende en overl. leden vd Boerinnenbond; 9.15 kindermis; 10.15 Hoogmis, best. Zieled. v.d. overl. fam. Claessens- Engels; 2 u. lof; 2.30 Congr. v.d. gehuwde vrouwen. Maandag: 7.30 lm. v. Gerard v. Well en Wilhelmina-Mulders. Dinsdag: 7.30 lm uit dankbh. vd. fam. Cox-de Lauw. Woensdag: 7.30 lm. v. Emilie Smeets-Janssen en Gerard Smeets. Donderdag: 7.30 lm. v. Gerardus Janssen. Vrijdag: eerste Vrijdag vd. maand. 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Hart uit dankb. vd. fam. Philipsen-Lemmen. Na de H. Mis uitst. en toewijding aan het H. Hart. Zaterdag: eerste Zaterdag, toe gewijd a.d verering v.h. Onbevlekt Hart van Maria. 7.30 lm. vd. fam. Janssen-Koppens; 6.30 Marialof. RECTORAAT VEULEN le Zondag v.d. Advent; 7 uur H. Communie; 7.30 lm v. afgest. fam. MartensSmedts; 10 uur hoogmis als jaarg. v. Joh. Nabuurs; 2.30 lof met adventsviering; onder beide H. Missen is niet uitsluitend maand- collecte v.d. kerk. doch is zoals ge bruikelijk le en 2e coll. De 2e coll., is zoals altijd, voor het fonds op bouw kerken, is vandaag tevens v.h. geschenk voor zijne Exc. de Pausel. intern. Paolo Giobbe bij gelegenheid van zijn gouden priesterfeest. Wij bevelen deze coll. ten zeerste aan. Maandag: 7.30 lm v.vr. Cremers. Dinsdag: 7.30 lm v. vr. Heidens. Woensdag: 7.30 lm v. overl. fam. de KrijgerRief. Donderdag: 7.30 lm v. Gerardus Willems en Hendrina Jacobs. le Vrijdag der maand, toegewijd a.h. H. Hart; 6.30 H. Communie; 7 u. hoogmis t.e.v. 't H. Hart van Jezus tot int.; onder de hoogmis algem. H. Communie der school jeugd en der jeugdstandsorganisa- ties; na de H. Mis uitstelling, oefe ning van eerherstel en zegen met Uw bewondering waard. Iedere vrouw, die de nieuwe collectie deux-pièces van Tweka ziet, weet niet wat zij nu het meest zal bewonderen. De charmante modellen, ontworpen naar de nieuwste mode, de fraaie kleuren of de kwaliteit. Tweka's deux-pièces zijn alle van zuiver wol. Prettige, modieuze kleding het gehele jaar door 1 Ook in japonnen leuke, vlotte modellen In verschillende l modellenjasjes en rokken afzonderlijk verkrijgbaar U bent hartelijk welkom bij de zaak die Dames kleedt Allerheiligste; 8 u. lof; na het lof kernbijeenkomst. le Zaterdag der maand; bijz. toe gewijd a.h. Onb. Hart v.Maria; 7.30 lm t.e.v. O.L.Vr. Sterre der Zee en de H. Antonius tot dankzegging; van 67 u. biechten; 8 u. lof t.e.v. Maria. Kerkpoetsen: Nellie Reintjes en Dora Hagens. Accolieten: Leo Vennekens en Dora Geurts. Katechismus: klas 2 les 13; klas 3 en 4 les 28; klas 5 les 49: klas 6 les 36. RECTORAAT SMAKT le Zondag v.d. Advent; 6 30 lm v. Martinus Cuppen en zoon Frans; 7.30 lm v. overl. fam. BosAwaits; 10 u. hoogmis v. overl. fam. Koenen- Derks; na de hoogmis Maria-Garde; collecte vd. bijz. noden; 3 u. lof. Maandag: 6.30 lm v. overl. fam. Versteegen—Kuypers; 7.30 lm voor Mart. Versteegen en echtgenote. Deze week 's avonds om 7 u. lof en rozenhoedje bij gelegenheid van de sluiting van het Mariajaar. Dinsdag: 6.30 lm v. overl. fam. AsselberghsKeursten; 7.30 lm v. vrouw LinssenDerks. Woensdag: 6.30 lm uit dankbaar heid t.e.v. St Jozef; 7.30 lm voor overl. ouders. Donderdag: 6.30 lm v. Peter Phi lipsen; 7.30 lm v.d. gelovige zielen; biechten van 57 u.; 7 u. H. Uur. le Vrijdag der maand; 6.30 )m t.e.v. het H. Hart, daarna uitstel ling, litanie en zegen; Voor en na de H. Mis biechten; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. het H. Hart. Zaterdag: Priesterzaterdag; 6.30 lm t.e.v. het Onbevl. Hart v.Maria; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vr. v.d. berg Carmel; biechten van 57 u.; 7 uur Marialof. BEL OP BIJ BRAND No. 392 De volledige sortering vindt U bij J. Coenen-Houtackers Eau de Cologne HET WARENHUIS fa. Th-Pouwels Zn. Hofstraat 10 De beste bestrijdingsmiddelen, ook die van de beroemde rattenvanger van Maastricht, verkrijgbaar bij Langstraat-hoek Henseniusstraat Telefoon 556

Peel en Maas | 1954 | | pagina 1