(9. I 1 Coenen-Houtackers St.Nicolaas weet 't fa. v.d. Munckhof heeft 't.... ([leidien terwijl U koopt in eniay's grootst gesorteerde 3aZ3T Speelgoederen Lederwaren Glas en Porcelein Kristal Gero artikelen Luxe-artikelen Huishoudelijke artikelen Byouteriën, Toiletartikelen Voor nuttige St. Nicolaas- cadeaux fyêeiink fa. VAN DEN MUNCKHOF Ook wij zijn deelnemers van de PIK-IN actie Voor iedere gulden 'n kans bij naar VULPENNEN Ook in kleine surprises De beste cadeaux vindt U bij Enkele kleine grepen uit onze fantastische sortering: Bouw- en blokkendozen, Mobaeo huizenbouw, Trix en Neeobo metalen bouwdozen, schildpad- en wildebras poppen, filmtoestellen met keus uit 100 filmpjes, rol schaatsen, gezelschapsspelen, Dinkey Toys, Schuko me chaniek, Brick-broxs bouwdozen, treinen electr. of veer. De volledige sortering houtwaren van Sioliet, Jumbo en Okwa, sterk en goedkoop. Damestassen, portemonnaies, reisnecessaires, manicures, sigarenkokers. U staat verwonderd over onze enorme sortering koffie-, thee- en eetserviezen, kop en schotels, glazen drink- serviezen. Een sortering als U nimmer in Venray zag. Zo'n enorme sortering kristallen vaasjes, schalen enz. met en zonder zilveren rand of onderschaal, vindt U alleen maar bij ons. Prachtige prijzen die U niets kosten Zowel in Gero Zilvium als Zilmeta hebben wij een ge weldige sortering met garantie voor Uw hele leven. Schemerlampen, rooktafels en -stellen, radiotafels, koffie- thee- en eetserviezen, borstelhangers, scheerdozen, kap stokken, luxe-postpapier, alleenverkoop van het bekende Limoges-porcelein, theebeurzen, te veel om te noemen 1 Aluminium en emaille keukenuitzetten, strijkijzers, koffie molens, geweldige sortering. Boldoot, 4711, Soir de Paris poederdozen. Tientallen dozen zeep met Eau de Cologne. Alle gekochte artikelen worden op uw verlangen bewaard en op de gewenste tijd bezorgd. HOFSTRAAT VENRAY Marktstraat 5 •-.* 'k r Prentenboeken Kleurboeken Kleurpotloden in étui en los Schetsboeken Foto-albums Luxe-Post prachtsortiment Kantoorartikelen 4kleuren-potloden alle bekende merken onder volledige garantie. Huishoudboeken Schrijfmappen leder-plastic Ball-points f 0.6014.50 School-étuis Lees- en studieboeken Woordenboeken Vulpotloden Modeline Schilderdozen 'n uitgebreide sortering. Zie onze etalages en kijk zonder verplichting binnen.

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2