4 Bargerlqke Stand Venray ADVERTENTIEN Bekendmaking Br. Himerius kaarten in voorverkoop Sigarenmagazijn „Maan" VENLO - AMSTERDAM Onderlinge Paardenverzekering Motorrijwiel verkoper J. Arts Naaister (coupeuse) Groot Hazenconcours Prijsschieten ft. AiiaeiU-Kc&man 4 h. pende vrienden en als het eerste mlllioen op ls toont de ware vriend schap zich. Mary, die het meest onder Char leys vermeende losbandigheid ge leden heeft, is hem trouw gebleven en meent met een arme Charly opnieuw te moeten beginnen, wordt nu een gelukkige millionairs vrouw, niet met één maar met vijf mil- lioen. Koperen dienstjubileum Dora Stevens herdenkt op 16 October de dag dat zij voor 12Vi jaar in dienst trad bij de fam. Janssen- Krijns, Leeuwstraat. Huisviyttentoonstelling Op de gehouden Huisvlijttentoon- stelling te Well mocht P. Groenen er in slagen met zijn inzending houtsnijwerk de eerste prijs te verwerven. Ook Huize Servatius wist met een groepsinzending op een ereprijs beslag te leggen. WACHT NIET LANGER l Er is vorige Zondag over het nut van een retraite zo mooi gepreekt, zodat men ook mag verwachten, dat velen het besluit hebben geno men: ik ga ook eens op retraite. Maar dat ze dan ook de daad bij het woord voegen en zich komen opgeven voor de eerstvolgende re traite! De mannen-retraite in Venlo is van 29 October tot 1 November, dat is van Vrijdagavond tot Maandag middag. Voor KAB-leden zijn de kosten zeer laag en ook anderen kunnen reductie krijgen Geeft U spoedig op vóór Vrijdag a.s. bij Pater Domitius, of bij de propagandisten! De Middenstanders, die liever met de Middenstandsretraite van 23—25 October meedoen, kunnen zich ook opgeven bij het bestuur van de Middenstand. Opbrengst veldkapel De parochie Merselo heeft inder tijd besloten in dit Maria-jaar een veldkapel ter herinnering te bouwen. Zondag werd een huis aan huis collecte gehouden die voor dit mooie doel de som opbracht van f 3060. Binnenkort zullen de plaatselijke aannemers met de bouw een aan vang nemen. Deken Loonen spreekt te Tongeren Op de Internationale Midden standsbedevaart welke voor de Bis dommen Luik, Aken en Roermond op 24 October door de R.K. Mid denstanders wordt gehouden zal de aftredende Adviseur v.d. R.K.L.M.B. Deken Loonen het woord voeren. Loterij Kwartjes-Actie te Roermond op 11 Oct. In Venray Parochie St Petrus Banden vielen 3 prijzen, nl. 61e Serie V no 8790 7e Serie W no 5392, 14e Serie W no 5395. Uitvoeringen De Fanfare De Peelklanken te Ysselsteyn zal Zondag 14 Nov. de jaarlijkse winteruitvoering geven. Rectificatie Luxor Theater In de advertentie van het Luxor Theater staat voor Zondag abusive- lijk vermeld: aanvang 5 en 9 uur. Dit moet zijn 5 en 8 uur. Ernstig ongeluk Langs de verkeersweg onder Slie- drecht werd Donderdag bewusteloos aangetroffen, de heer B. Min uit Venray, die met zijn motor op weg was naar Dordrecht. Hij is in ern stige toestand naar het ziekenhuis aldaar overgebracht. S.V.V.-nieuws De voetbalclub heeft wel een zeer groot vriend verloren in Broeder Himerius, die immer bereid was voor „zijn" jongens de weinig vrije tijd, die hij had op te offeren en metterdaad toonde veel voor Ven- rays jeugd over te hebben. Zijn verdiensten zullen op andere plaatsen nog wel eens nader wor den gememoreerd, wij in deze ru brieken volstaan er mee de Ven- rayse voetballers een gebed voor zijn zielerust te vragen. Hij ruste in vrede. De wedstrijd die het eerste elftal Zondag speelde in Weert, was nog geen vijf minuten oud toen de eerste goal al viel en wel aan de verkeer de kant. We zagen weinig opbou wend spel in de eerste helft, er lag een zekere matheid over de ploeg, die een fris en open spel, een kun dig plaatsen en een snelle opbouw onmogelijk maakte. Het tweede doelpunt scheen ver andering te brengen, maar weer liet SW zich de wet voorschrijven en zij moest de rust ingaan met een 3—0 achterstand. Ook van direct na de rust kon men weinig goeds vertellen en de vierde goal was direct geen wonder. Toen kwam echter een andere geest over*onze ploeg en begon men ook eens een nummertje weg te geven en wel zodanig, dat de stand dra op 4—2 werd gebracht. Weert had echter een te grote voorsprong en zo moest Venray twee punten achterlaten. Het laatste half uur heeft echter wel bewezen, dat deze uitslag onnodig was. Zondag is het eerste vrij. Het tweede wist Weert thuis een andere wet voor te schrijven en mocht zich met 5—0 de meerdere zien van deze ploeg. Of men dat zelfde spelletje ook in Weert, waar men a.s. Zondag spelen moet, her halen kan is een andere vraag. In ieder geval ls bewezen, dat men die ploeg aan kan. Venray 3 kan na de rust-Zondag nu A reen 2 thuis verwachten en spelen ze voor wat ze waard zyn, dan is hier een winstkans. Venray 4 verloor „schande- wegen" van Resia met 3—2 en kan a.s. Zondag tegen Lottum tonen, dat ze haar leven gebeterd heeft. Venray's Harmonie geeft een bal Op Zaterdag 23 Oct. zal Venray's Harmonie het „traditioneel" bal houden in zaal Wilhelmina. Naast de prettige avond, die men zich zelf bezorgen kan, verleent men nog steun aan Venray's Harmonie, die een dergelijk opkikkertje nog best kan gebruiken, want de finan ciële lasten, waarvoor dit muziek gezelschap staat zijn nog steeds zwaar en groot. Alleen reeds de opleiding van een twaalftal leerlingen vraagt groter offers, dan men vermoed. Bovendien wil men het 95-jarig bestaan van de Harmonie in 1956 waardig vieren en dan zal men dus behoorlijk voor de dag moeten komen. Door Uw deelname aan dit bal en het kopen van loten, waar voor men in de loop der week komt aankloppen, kunt U Venrays Harmonie steunen en iets terug doen voor het vele genoegen wat ze de gemeenschap verschaft. 20 gulden per woning De 6 pet. loonsverhoging in de baksteenindustrie komt neer op f 2,— k f 2,50 per duizend stenen, dat is op een woning totaal onge veer f 20,Aldus heeft de voor zitter van de vereniging „De Neder landse Baksteenindustrie" medege deeld. Huisvlijttentoonstelling te Well Zondag gesloten. De huisvlijttentoonstelling, welke in het kasteel Well georganiseerd was door de KAB Limburg, mag ook qua bezoek een groot succes genoemd worden. Niettegenstaande de excentrische ligging van het kasteel ten opzich te van de provincie, werd deze expositie, waarbij verrassend ori ginele stukken te zien waren, door bijna 4000 personen bezocht. De fanfare en zangkoor uit Wel- lerlooi luisterden deze plechtigheid op met muziek en zang. Medische faculteit te Nijmegen Naar deMsb. verneemt is binnen kort de benoeming te verwachten van dr A.T.L.M. Mertens, geboren te Heythuysen en momenteel als arts te Meerssen werkzaam (voor heen te Venray) tot hoogleraar aan de medische faculteit van de R.K. Universiteit van Nijmegen. Zware treinramp te Eist Het ernstige spoorwegongeluk, dat Woensdagmorgen bij Eist plaats greep, heeft in totaal zes levens geëist. Elf personen werden ge wond, van wie verscheidene ernstig, hoewel niet levensgevaarlijk, ter wijl er voorts een aantal licht ge wond werd. Een diesel-electrische trein uit de richting Arnhem reed met een snel heid van 120 km op de electrische trein uit Nijmegen, die juist op dat ogenblik over het verkeerde spoor het station wilde binnenlopen. De gevolgen waren ontzettend. Negen compartimenten van de trein uit Nijmegen schoven als een storm ram in de diesel-electrische. Toen na meer dan vijf uren zwoe gen de droeve balans kon worden opgemaakt, waren zes doden ge borgen. Nieuw exportartikel van Nederland Voor Nederland is met de export van geitjes op grote schaal een nieuwe deviezenbron aangeboord. Er zullen dit jaar tussen de 1200 en 2000 witte geitjes (al of niet ingeschreven in 't geitenstamboek) worden vetzonden. De eerste honderd stuks zijn Woensdag in een vliegtuig van de Israëlische luchtvaartmaatschappij L.L. ingeladen om naar Israël te worden gebracht. Het ligt in de bedoeling, iedere week per vlieg tuig geitjes te verzenden via Schip hol. Binnenkort zullen besprekingen worden gehouden voor het vergro ten van deze export in het volgende jaar. Mynmachinist bekneld geraakt In de laadplaats van de 325 meter verdieping van de Staatsmijn Emma is Dinsdag de 35-jarige locomotief-machinist G. W. D. uit Hoensbroek bekneld geraakt tussen zijn locomoptief en de zijwand van de laadplaats. Enige tijd later is hij aan de bekomen verwondingen overleden. Het slachtoffer was ge huwd en vader van een kind. Tegelse Passiespelen in 1955 De officiële première van de Tegelse Passiespelen 1955 zal plaats vinden op Zondag 15 Mei a.s. Het aantal uitvoeringen wordt uitgebreid om tegemoet te komen aan de grote belangstelling, die in 1950 voor de Passiespelen bleek te bestaan en die men ook voor het volgend jaar weer verwacht. Meisje aangereden Toen de 20jarige Tonny Franken uit Wanssum van haar werk in Wellerlooi naar huis terugkeerde, werd zij bij het verlaten van het rijwielpad langs de rijksweg, tegen over de Maasbrug te Well door een luxe-auto gegrepen. Het meisje liep daarbij een hersenschudding op en moest in het ziekenhuis te Venray worden opgenomen. Kamer van Koophandel gaat Noord-Limburg bezoeken Eind October of begin November zal de Kamer van Koophandel van Venlo een oriëntatietocht maken door haar Noord-Limburgse ont wikkelingsgebied. Niet alleen zal de Kamer zich dan op de hoogte stellen van de industriële moeilijkheden, doch ook evenzeer van alle noden, die in dit Noord-Limburgse door de re gering tot noodgebied verklaarde ontwikkelingsgebied nog aan de dag komem Staatsloterij Naar de Msb. verneemt, zal te beginnen met de eerstvolgende (526e) Nederlandse Staatsloterij begin Januari a.s. het uitgeven der loten niet meer op bestelling kun nen geschieden noch zullen deze uitsluitend op de vrije markt ver krijgbaar worden gesteld. Met andere woorden, de liefheb bers zullen in de rij moeten gaan staan. Pathologisch laboratorium in Venlo In het Venlose ziekenhuis zal op Maandag 18 October een pathelo- gisch laboratorium officieel worden geopend. Dit complex is gereedgekomen ongeveer twee jaar nadat een stich ting „Pathologisch laboratorium" is opgericht, waarin de ziekenhui zen van Venlo, Venray, Horst en Tegelen, alsmede de beide psychia trische inrichtingen te Venray zijn ver tegen wo or di gd Doel der stichting is het doen of laten doen van pathologische, sero- logische en andere medische, pys- sische en chemische laboratorium onderzoeken en daartoe bevorder lijke en daarmee samenhangende verrichtingen. De exploitatie van het nieuwe laboratorium is opgedragen aan 't Venlose ziekenhuis. Ruim 20.000 Nederlandse arbeiders in Duitsland In de Westduitse bondsrepubliek waren medio 1954 in totaal 70.100 buitenlandse arbeiders werkzaam, onder wie 20.154 Nederlanders, 15.182 Oostenrijkers, 6199 Italianen, 4969 personen uit Oost-Europa en 10.108 statenlozen. Hoog loon voor rooien In West-Brabant heeft het Bureau Oogstvoorziening thans 240 arbei ders bij het aardappelrooien inge schakeld. Buiten dit bureau om zijn honderden werkkrachten recht streeks bij de boeren gaan werken, want er valt een zeer hoog loon te verdienen. Om de oogst sneller binnen te krijgen wil het Bureau Oogstvoor ziening meer arbeiders inschakelen en deze zouden dan van de werk verruimingsobjecten moeten komen die nog niet zijn stop gezet. Het meehelpen door scholieren is in de practijk ondoenlijk gebleken. De boeren, die land hebben dat goed afwatert, hebben geen moeilijk heden. De situatie verschilt overi gens van perceel tot perceel en sommige boeren vragen zich af, waarom er zoveel drukte wordt gemaakt. Zodra't begint te regenen, kunnen ook duizend arbeiders niets uit richten. Volle aflaat voor rozenkrans gebed in gezin De Osservatore Romano van j.l. Dinsdag 12 October publiceert een decreet van de Apostolische Poe- nintentiare, waarin de H. Vader onder de gebruikelijke voorwaarden een volle aflaat verleent aan allen, die dagelijks in hun gezin de rozen krans bidden. Deze volle aflaat kan iedere Za terdag en voorts op twee andere dagen van de week en bove/idien op verschillende Mariafeesten wor den verkregen. In het decreet worden genoemd het feest van Maria Onbevlekte Ontvangenis, Maria Lichtmis, Maria Boodschap, O.L. Vrouw van Zeven Smarten, Maria Visitatie, O.L. Vr. van de Berg Carmel, Maria ter Snee, Maria Hemelvaart, het feest van het Onbevlekt Hart van Maria, Maria Geboorte, het Rozenkrans- feest, het H. Moederschap van Ma ria en de Opdracht van Maria in de Tempel. De tot dusver aan het rozenkrans gebed verleende aflaten behouden hun geldigheid. Schut ter sbond-concours Zondagmiddag zal de Schutters- bond Venray en omstreken in het Vlakwater 't jaarlij lts bondsconcours houden. Ook niet-leden kunnen er mooie prijzen bemachtigen. Indien de natuur meewerkt, kan het daar druk worden en zal de Schutterij Het Zandalcker oftewel Gilde St Jan financieel gesteund kunnen worden. van 8 t.m. 14 Oct. 1954 GEBOREN: v. Tilburg, Petrus W. Merselo M102 Willems, Johanna M. Kempkensberg Franssen, Gerarda G. Kruisstr. 38 Fontein, Hendricus P. Patersstr. 16 Rongen, Mathea J.M. Leunen K 66 Stratingh, Tjapko Merselosew. nw31 Vogelzangs, Petronella M.M. Oirlo Janssen, Maria G.Th. Kempweg 35 Wijnhoven, Maria G.A. Burg. v.d. Loostraat 11 Claes, Petronella M.C. Heide L 54 v. Lierop, Marinus J.D. Hagelweg 10 OVERLEDEN: Gerrits, Theodorus, 61 jr, Heide, van Mil, Peter J. echtgen. van Mooren, M.P. 68 jaren, kleermaker, Maasheeseweg 2 Fackeldeij, Charlotte A.M. 59 jr, kloosterzuster, Merseloseweg 31 Prince, Gerardus A.H. 55 jr, kloos terbroeder, Stationsweg 32 Philipsen, Andreas H. echtgen. v. Hendrickx, A.M. 52 jr, landbouwer, Ringweg 2 ONDERTROUWD: Claessens, Mathijs A.W. 24 jaren, landbouwer, Ringweg 2 en Vermeu len, Anna C.M. 21 jr, Heide L 63 Janssen, Hendrikus J.G. 25 jaren, stationsass. N.S., Oostrum C 57 en de Mulder, Johanna W.H. 22 jr, Öirlo E 43a GETROUWD: Jeucken, Jozef G., 29 jr, chauffeur te Heerlen enVollenberg, Hendrika J.M., 24 jr, te Venray PAROCHIE CASTENRAY 19e Zondag na Pinksteren. Tweede collecte v.d. Doofstommen en andere werken van Christ, naastenliefde; 10 uur Hoogmis vd. parochie; 3 uur Lof en Rozenhoedje. Maandag: H. Lucas. 7.30 lm. voor fam. Houwen, best. door schutterij te Horst. Dinsdag: 7.30 gez. H. Mis tot int. vd. Boerinnenbond bij gel. viering moederdag; 'savonds i.h. patronaat bijeenkomst, waarop alle moeders vd. parochie worden uitgenodigd. Woensdag: 7.30 lm. voor overl. fam. Peeters-Goemans. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis voor overl. ouders Seegers. Vrijdag: 7.30 gez. H. Mis tot dank zegging, int. fam. Kuijpers-vd. Pasch Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Alt. Bijst. tot int. van hen die hiervoor offerden; van 6—7 uur biechten; 7 uur Lof en Rozenhoedje. Deze week jaarlijkse aardappel- termijn v. minderbroedersklooster te Venray. A.s. Zondag, algem. Missie-Zondag collecte vd. Voortpl. des Geloofs, Hoogmis votiefmis vd. Voortpl. des Geloofs. Derde Orde-mededelingen De laatste bijeenkomst van de oudere Tertiarissen op San Damia- no.was zeer goed bevallen. Goede wijn behoeft geen kroon. Zo was het nu ook. Er waren er tweemaal zoveel als de vorige keer. De vol gende keer zullen er wel 40 zijn. Geeft u bijtijds op aan een van de bestuursleden of aan de Directeur. Het is iedere Dinsdag na de eerste Zondag van de maand. De kerngroepen zijn ook begon nen en nemen deze week een volle aanvang. Dinsdag 1.1. is de groep voor geestelijk leven begonnen. A.s. Maandagavond aan het klooster de Bijbelgroep. Dinsdagavond is de Mariagroep, Donderdag de Gezins groep, Vrijdag de groep over Mo derne Stromingen. Het kan natuurlijk zijn, dat u op deze door u opgegeven avond altijd bezet bent. In dat geval kunt u het beste van groep veranderen en een keus doen. Behalve de Bijbelgroep zijn alle anderen op San Damiano. De leden worden verzocht trouw aanwezig te zijn. De aanvang is altijd half 8. Er hebben zich ongeveer 100 leden gemeld en er is altijd nog wel een plekje voor degenen, die nog wil len komen. U bent van harte wel kom Correspondentie Een artikel over een Tuinbouw- vakschool te Venray, een verslag van de lezing Dr SisHeysteren een beschouwing over de handwerkten- toonstelling te Horst, benevens enkele advertentiën moesten,wegens plaatsgebrek en te late inzending blijven liggen tot de volgende week. Vroegtijdige inzending is dringend gewenst. Burgemeester en Wethouders van Venray berichten, dat op 29 Sep tember 1954 van de obligaties der ten laste dezer gemeente per 1 Februari 1952 uitgeschreven obli gatielening groot f 200.000.zijn uitgeloot de volgende nummers: 38, 43 en 89 elk ad. f 1000.— 134 en 140 A en B) f 500 181 C t/m L f 100.— De uitbetaling geschiedt ten kan tore van de Gemeente-ontvanger van Venray alsmede op het bijkan toor Venray van de Nederlandse Credietbank N.V. en de in Venray gevestigde plaatselijke Boerenleen banken, tegen overgave van de uitgelote obligaties met de daarbij behorende per 1 Februari 1955 niet vervallen coupons. Het bedrag van de eventueel ontbrekende coupons wordt afge houden van het op de obligaties af te lossen kapitaal. De uitbetaling zal geschieden op of na 1 Februari 1955. Venray, 29 September 1954. P. PUBBEN, l.-Burgem. J. vd. BOOM, 1.-Secretaris Ons werd geboren en in Christus herboren Hendricus Paulus Ge rardus Leonardus. Wij noemén hem HENKIE H. J. E. FONTEIN L. G. P. E. FONTEIN-BERKENS Venray, 9 October 1954 Patersstraat 16 Heden overleed, na gesterkt te zijn door de H.H. Sacramen ten der stervenden, in de ouder dom van 55 jaar, in het 38e jaar van zijn religieus leven, onze beminde medebroeder (Ger. Adr. Mar. Prince) Wij bevelen de dierbare over! ledene gaarne in Uw godvruch tige gebeden aan. De Overste en Broeders van Huize ST. SERVATIUS Venray, 9 October 1954. De uitvaart heeft plaatsgehad op Dinsdag 12 October 9.30 uur Radio Luxemburg heeft de komende dagen nieuws voor U, let op om half 11 en half 1 Voor alle thuiswedstrijden alleen bij Zondag 24 October Aanvang 3 uur. VENRAY Premiebetaling Zondag 17 October vm. van 1112 uur in café Wed. M. Janssen te Merselo. Premie 1 pet. gevraagd voor direct of later. Kennis van monteurswerk strekt tot aanbeveling. Uitvoerige sollicitaties onder op gave van verlangd salaris, onder no. 1010 bureau van dit blad. Biedt zich aan voor huisslachtingen Smakterweg 22 dagen vrij als heeft nog enkele huisnaaister. Anny Verstegen Oirlo D 59 Biedt zich aan net meisje voor enkele dagen per week. Adres bureau dezer. doelen van St. Oda bij M. van de Ven, Hagelweg. Zaterdag 16 October aanv. 4 uur, Zondag 17 October aanv. 11 uur. HET BESTUUR aztucóncóucs Zondag 24 October bij Handboog schutterij St. Anna, Venray voor leden van District II. Aanvang 11 uur. Zondag 17 October, 1 uur Schutterij Het Zandakker ook voor het publiek. GEVONDEN een regenjas nabij de kerk te Leunen. Tegen bet. adv. t. t. bek, bij A. Jonkers, Stevensstraat 8, Westerbeek-Oploo VERLOREN kinder-driewieler Tegen beloning terug te bezorgen Stationsweg 4. TE KOOP kinderwagen en kinderledikantje St. Jorispark 13. TE KOOP valappelen 5 ct. p. kg plukappelen 10en15ctp. kg M. Poels, Haag M 55, Merselo, Te koop prima haardkachel rijwiel Solex Stationsweg 22. Te koop gebr. gramofoonplaten 40 ct pic up en versterker 6 watt Grotestraat 12. Te koop drag, vaars 12 Nov. voldr., 1 vet schot, 2 weibeesten 910 md. w.o. volbl. alles v. A stal S.H. Moorrees, C 51, Oostrum. Te koop kolenfornuis, gasgeiser, gascomfoor m. 2 pitten, gasoven z.g.a.n. Adres bureau van dit blad. TE KOOP voldragen vaars JvR J. Droesen, Heide. TE KOOP hand- en stoofperen F. W. Hendriks, Langstraat. Te koop keukenkast en eiken kast H. Custers, Boddebroek-Oirlo. Te koop wit fornuis en haard P. Janssen, Tuinstraat. Te koop radio met pic-up Poels, Past. Ruttenstraat 16. Te koop 9 biggen en voldr. S koe beste melklijsten, A stal. J. Reintjes, O ver broek. TE KOOP grote partij biggen P.Mulders, Paardeköpwegl8 Veulen TE KOOP partij biggen en Bintje eetaardappelen Ant. Voermans, Leunseweg 16a TE KOOP 2 tomen zware biggen Chr. Kessels, Merselo M 116. Ta koop partij zware biggen L. Vogelzangs, Leunen K 45. TE KOOP toom beste biggen L. van Osch, Janslust. Te koop partij biggen J. Jonkers, Lull C 49 Te koop toom biggen J. Rongen, Heide L 36. Te koop toom zware biggen G. Bongers, Merselo M 99. Te koop 7 zware biggen J. Ewals, Steegsbroek I 10 Te koop toom biggen J. Jacobs, Veltum L 12. Te koop partij biggen Wed. P. Bouten, G 44 Oostrum TE KOOP 8 zware biggen J. Rambaghs, Castenray G 37a Te koop partij biggen M. Jenniskens, Steeg K 70. Te koop 4 of 6 biggen M. Voesten, Steeg K 76. Te koop Ster plukappelen 5 ct p. kg J. Litjens, Laagriebroek K 55. Te koop dragende zeug, zeug met biggen, Ster plukappelen 6 ct p. kg Jac.van Osch, Leunen K 38. Te koop dragend varken JvR 15 w. en pasgekalfde vaars 16 liter melk, bij Joh. van Osch Janssen, Weverslo. Te koop dragende volbloed vaars aan telling, hoge prod., A stal. Kind. Giezen, Heikant-Overloon. Te koop dragend varken 15 w. dr. W.Linders-Rongen, Geijsteren A 25b TE KOOP een varken 15 w. dracht A. Jeuken, Brukske. Te koop pluk Sterappelen 5 ct p. kg P. Cuppen, D 21a, Oostrum. Luxe Dames- en Herenschoenen voor mensen die eisen stellen Alleenverkoop voor Venray e.o. Schoenhandel Sport-Lederwaren Grotestraat 6 Tel. 207 Te koop dames wintermantel z.g.a.n. gr. maat. Hensenlusstraat 9. Te koop prima Phoenix kleermakers naaimachine en een haardkachel M. J. vd Brandt, Stationsweg C 23c. Oostrum. Te koop fijne eetaardappelen Yselster H. v d Hulst, Hoeve Maria Brig., Laagheidseweg. Te koop z.g.a.n. kinderrijwiel Langstraat 58. Terwijl U slaapt neemt Tiocoi alle aanslag 1 uit de ^W.C. weg VERKRIJGBAAR B IJ DROGISTEN

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2