Circus 't Hoefke SPORT In de „Hondsdagen". Kerkelijke Diensten. ARISTO MIRLON EBBERINK Al zitten we dan in de Honds dagen, die reiken tot 24 Augustus a.s. van de drukkende warmte of de felle zonneschijn, die in deze dagen nog al eens heersen, is nog niet veel te merken geweest. En... St. Margriet heeft als mer keldag dit jaar ook gefaald! Wat nu de benaming van genoem de periode betreft, deze is al zeer oud. Er bestaat namelijk een nauwe correlatie tussen deze benaming en het opduiken van de Ster Sirius, of Hondster, een zeer heldere ster, die op een bepaald moment aan de morgenhemel verschijnt. Haar ver schijnen werd met spanning, in oude tijd, afgewacht. Men houde hierbij in het oog, dat de grote, natuurlijke kalender voor onze „voorvaderen" het firmament met zijn sterrenbeelden was! Tot het rijk der fabelen moet on getwijfeld verwezen worden de volksgeloof bewering, dat juist in de Hondsdagenperiode hondsdolheid of lyssa zo veelvuldig voorkomt. Wel is het 'n feit, dat door de vaak hoge vochtigheidsgraad van de lucht etenswaren spoediger bederven. Heel wat optimistischer klinkt daar tegenover wat de boer ge woonlijk in deze periode zegt, dat in de Hondsdagen alles licht ver teert. Dus: steken donker-dreigend donderkoppen op, dan zijn ze, ook al woeden ze uit, weer spoedig ver dwenen. Nu, laat de Hondsdagen maar „helder" zijn, lichte luchten geven dan voorspelt dit een „goed jaar". Wee, wanneer veel regen deze periode inluidt, dan „gaan we slechte weken tegen". En nu naar het terrein, waarop Amor heer en meester is. Het volks geloof heeft ook dit in zijn voor spelling betrokken. Het komt tot de vermanende uitspraak: „In de Hondsdagen getrouwd, Heeft menigeen berouwd". Waarom, vermeldt de volksmond niet. Doch de „begindatum" van de Hondsdagen staat niet overal vast, maar deze is verschillend in de di verse landen. België heeft daarvoor 27 Juli, Engeland 15 Juli, terwijl de Duitser en Fransman resp. daar voor aanwijzen 27 en 8 Juni! Boven dien omvat bij de „buitenlanders" de regen dan „slechts" 40 dagen! U ziet, zo heel nauwkeurig wordt de Hondsdagenperiode niet begrensd en daarom behoeven we ons voor de uitspraken der volksweerkunde niet altijd even bevreesd te maken, al bevatten vele een kern van juist heid! Sommigen hebben op de Honds- ook nog „kattendagen" laten volgen, welke dan het tijdvak van de eerste zouden verlengen tot in September, dus ook dan vaak nog veel regen achtig weer. Inderdaad is Augustus de natste maand van 't jaar! Laten we hopen, dat deze maand, waarin nog zovelen onzer landge noten vacantie hebben, eens van de traditie afwijkt, speciaal dit jaar, nu Pluvius toch al zo royaal en gul is geweest! besluit zijn optreden voor dit jaar met een aantal voorstel lingen in Venray Het seizoen voor de uitvoeringen van Circus 't Hoefke van dit jaar loopt ten einde. Na het succesvolle optreden in Oss, Helden-Panningen en Geldrop komt Venray als laatste plaats, waar het circus dit jaar komt, aan de beurt. Dit is goed nieuws voor de ge meente Venray, maar vooral voor de Paters Franciscanen, die al vele jaren geleden pogingen aangewent hebben om ,,'t Hoefke" naar Venray te krijgen. De opbrengst van het optreden in Venray is immers be stemd voor de Franciscaanse Missieprocure, die, zoals bekend, elk jaar voor grote uitgaven staat. Maar nu willen wij U graag iets meer vertellen 'over het amateur circus 't Hoefke uit Deurne. Het is een circus, dat in het gehele land al een goede naam heeft en dat beschikt over een programma, dat klinkt als een klok. Waar het ook kwam, overal oogstte dit circus daverend succus, zowel in Scheve- ningen, Arnhem en Tilburg, als in Eindhoven, Helmond, Weert, Maas tricht, Roermond en Venlo, om U maar enkele namen te noemen. Hoe het circus ontstond Toen Dr. Hub van Doorne, de oprichter en directeur van Van Doorne's Automobiel- en Aanhang- wagenfabriek te Eindhoven, jaren geleden op advies van zijn dokter enige rust moest nemen, zocht hij zijn ontspanning bij de paarden. Hij had van jongsafaan, naast zijn grote hartstocht voor automobielen en aanhangwagens, toch altijd nog zijn hart verpand aan het paard. Reeds als jongen was hij niet weg te slaan uit de smidse van zijn vader, waar de paarden werden binnengebracht om opnieuw besla gen te worden. Die herinnering en zijn liefde voor het edele dier, het paard, heeft hem nimmer los gelaten. Was het dan te verwonderen, dat deze liefhebberij oversloeg op zijn twee dochters, Tiny en Anny van Doorne, die al vroeg op ponny's gezet werden en die ook van kindsaf afiT' het ware tussen de paarden opgroeiden Zij leerden als geen ander mens hoe zij met deze edele dieren moesten omgaan en hun argeloos kinderspel groeide uit tot een perfecte circuskunst, die zelfs in de vakwereld bijzonder de aandacht trok en wordt gewaardeerd. Alle klassieke nummers, vrijheids dressuur, hoge-school en voltige worden door hun gebracht. Voor het hogeschool-nummer hebben zij de beschikking over een stel Lippizaner-hengsten, die ieder, die van paarden houdt, zullen doen watertanden. De uitvoering van het hoge schoolnummer is van een dergelijke bekoring en wordt zo in de per fectie uitgevoerd, dat dit wel het hoogtepunt van de avond vormt. Maar ook het slotnummer, een ware acrobatiek te paard, weet de toe schouwers tot het uiterste te boeien en zodanig enthousiast te maken, dat aan het applaus bijna geen einde komt. Maar tenslotte maakt men met paarden alleen nog geen circus; daar komen nog andere nummers, zoals acrobatiek, muziek, trapeze- werk en clowns aan te pas. Behalve een prachtige rijstal is men in Deurne ook een harmonie en een gymnastiekvereniging rijk. Laatst genoemde vereniging stond aan het circus enige volleerde acrobaten af en de harmonie zorgt voor een circusorkest, dat er zijn mag. Wie zou menen, dat hiermede het circus talent van Deurne uitgeput zou zijn, vergist zich. Men heeft hier ook nog een prachtige ballet groep, wij noemden reeds de clowns Rits en Rats, en er komt een goochelaar in de piste, Professor Antoni, die het publiek de ene verbazing na de andere bezorgt. Gelooft U maar, dat het muisstil onder het grote tentzeil is, wanneer Professor Antoni zijn kunsten ver toont. Een stilte, die nu en dan alleen doorbroken wordt door zachte uitroepen van verbazing. Gezellige sfeer in het circus Het valt telkens weer op, dat er bij elke uitvoering van Circus 't Hoefke zo'n gezellige sfeer, zowel onder de medewerkers, als onder het aandachtig toeschouwende pu bliek heerst. Het lijkt wel alsof de artisten en het publiek een grote familie vormen. Maar nu moeten wij U toch nog iets vertellen omtrent een van de medewerkers, die wij nog niet noemden, maar die toch een be langrijke rol speelt bij de hoge schoolnummers, die gebracht wor den en die tevens geestelijk-advi seur van de circus-gemeenschap is. Dat is Pastoor van Dinter uit Deurne. Het is wel ongebruikelijk, dat een Pastoor optreedt in een circus en om het te kunnen begrij pen, moet U hem dan ook in zijn soutane achter de microfoon hebben zien staan. Patoor van Dinter is een ware paardenkenner en -liefhebber en bij de hogeschoolnummers geeft hij via de microfoon uitleg over de fines ses van de hogeschoolrijkunst. Hij vertelt U over pirouettes en de piaf en U hoort van hem nog veel meer wetenswaardigheden over het rijden van de hogeschool en over de pas sen, die de paarden daarbij maken. Het zal niemand verbazen, dat dit circus overal waar het optreedt, volle tenten trekt evenmin als het U behoeft te verwonderen, dat vele verenigingen en instellingen altijd met een dankbaar hart terug zien op een bezoek van circus 't Hoefke aan hun gemeente. Wij twijfelen er niet aan, dat al len, die het werk van de Missie procure der Paters Franciscanen een goed hart toedragen, en die bovendien graag willen genieten van een stijlvolle circusuitvoering, op Zaterdag 4, Zondag 5 of Maan dag 6 September naar het amateur- circus 't Hoefke zullen komen kijken. U mag die gelegenheid werkelijk niet voorbij laten gaan. Zelfs in de oudste geschiedenisbronnen treft men voortdurend aanwijzin gen, dat wijn ter versterking aan zieken en herstellenden werd aan geboden. De faam van de wijn is zo oud als de wereld. Meer dan 40 jaren brengen wij de bekende PLEEGZUSTER BLOEDWIJN in de handel, waaruit tienduizenden kracht en energie putten. Waardevolle opbouwstoffen zijn aan een heerlijke wijn toegevoegd. Voor zieken en herstellenden een belangrijke factor in het genezings proces. Voor ouden van dagen net dat opkikkert je dat ze nodig hebben. PleegzusterBloedwijn werkt sterk bloedvor mend en zenuwverster kend. In het jachtige tempo van vandaag ook voor U een bron van extra energie. Vraagt vandaag nog aan Uw apo theek of drogist zo'n fles vol le venskracht. (Ingez. med.) Jeugdleiders vergaderden te Horst Voor de Jeugdleiders vergadering in de „Oude Lind" te Horst bestond grote belangstelling. De indeling der elftallen voor de komende com petitie wilde niet erg vlotten, maar tenslotte kwam men toch tot de overeenstemming. Zo spoedig mo gelijk zal begonnen worden met 'n spelleiderscursus. De voorzitter spoorde de Jeugd leiders aan reeds thans met him junioren te gaan sparen voor een uitzending naar de jeugdkamp weken van de N.K.S. De heer Th. Boeker (Arcen) bracht verslag uit over zijn bezoek aan de Bundessportschule te Schielleiten, waar hij een week te gast was. Kapelaan Jacobs, kringadviseur, wees op de belangrijke taak, welke de katholieke sportbeweging te wachten staat en hij constateerde met veel genoegen, dat men zich daarop terdege voorbereidt. De indeling der elftallen voor de competitie 1954-1955 is als volgt: Klasse AI: EWC.RKDEVI, Oos trum, Venray I, Wanssum, Witten- horst I. Hegelsom, Resia. Klasse A II: America, Sevenum, Wittenhorst II, Ysselsteyn, Meterik. Melderslo, Griendtsveen. Klasse A III: RKDEVII, RKLVV. Swolgense Boys, Wittenhorst III, Meerlo, BW, Venray II, Tienray. Klasse B I: EWC, Wanssum, Ven ray I, Melderslo, Meterik. Klasse BII: Hegelsom, Sevenum, Wittenhorst II, Venray II. Klasse B III: FCEB, RKDEV, RKDSO, RKLVV, Wittenhorst I. Voor de B-klassers wordt liet spelen van een dubbele competitie t.z.t. bekeken. Voor de finales van het Kring beker-tournooi werden door loting de volgende wedstrijden vastgesteld A klasse: WanssumBW, Wans sumAmerica, BWAmerica. B klasse: Tienray—Wittenhorst, TienrayVenray, Wittenhorst Venray. Kringtournooi junioren Zondag wordt te Tienray de fi nale gespeeld van het kringtournooi der Junioren. Het programma luidt als volgt: Tienray BIHorst BI Tienray BIVenray BI Venray BIHorst BI Linker Maasoever-wandeltocht De Stichting VVV Linker Maas oever organiseert Zondag 29 Aug. e.k. een wandeltocht voor Senioren en Junioren onder auspiciën van de Ned. Wandelsport Bond. De start heeft plaats om 1 uur n.m. bij zaal Freulich te Broek- huizenvorst, terwijl de finish in Broekhuizen zal zijn in verband met de kermis daar ter plaatse. Burge meester W. Linders heeft zich reeds bereid verklaard de prijzen uit te reiken, welke door een deskundige jury aan de diverse groepen zullen worden toegekend. Bovendien zal iedere deelnemer een herinnerings medaille ontvangen. De volgende plaatsen zijn in de route opgenomen: Broekhuizen vorst Blitterswijck, Wanssum, Geijsteren („Rozendaal". Rosmolen", „Omge vallen Boom" en „St Wilbert) we derom Wanssum, waar een halfuur verplichte rust zal zijn, Meerlo, Swolgen en Broekhuizen, alwaar de finish is, De wandelaars zullen kennis kun nen maken met de meest natuur rijke plekjes van de Linker Maas oever en de belangstelling voor deze tocht is zeer groot. Inlichtingen worden U gaarne verstrekt door het secretariaat VVV Linker Maasoever, B 19, Wanssum. Tel. 04784-264. van 22 tm 28 Augustus PAROCHIEKERK VENRAY Parochie-slagzin: Ken Uw plicht en doe Uw plicht. Priester van de week: Pater Domitius. 11e Zondag na Pinksteren, feest van het Onbevl. Hart van Maria, 6 u. leesmis, 7 u. Jos. Hendrix, 8 u. Jan Jacobs, 9 u. kindermis, 10 u. pl. hoogmis met Te Deum, bij het afscheid van de HoogEerw. Heer Deken, 3 u. kinderlof, 7 u. pl. lof, rozenhoedje en toewijding aanO.L. Vrouw. Maandag, H. Philippus, 6.30ziele- mis voor alle overl. parochianen, 7.15 lm. Margaretha Pouwels-Kassing, 8 u. gest. jd. Mart. Litjens en Petron. van Vosselen (2kl) Dinsdag, H. Bartholomeus, 6.30 lm Hendrikus Derks, 7.15 Gerard Ste vens, 8 u. best. hoogmis voor Jos. Vullings, besteld door vrienden. Woensdag, H.Gregorius, 6.30 lm. zekere intentie, 7.15 Peter Jonkers en Anna Maria Verkuilen, 8 u. gest. jd. Pieter J. Franssen en echtg.3kl. Donderdag: H. Sephyrinus; 6.30 lm zek. int.; 7.15 PI. Sacraments hoogmis voor alle schoolkinderen; 8 uur gest. jaard. Louise Messe- makers(lH.) Vrijdag: H. Josephus Calasaudius; 6.30 lm Johannes Claessens, Johan na Fleurkens en Theodora Bister- veis; 7.15 lm Regina Lamers; 8 u. gest. jaard.Martin Jenneskens(3kl. Zaterdag: H. Augustinus; 6.30 O.L.Vrouwhoogmis; 7.15 lm Piet Beerkens en echtgenote; 8 u. gest. jaard. Ida Hennen en ouders(lH.); 9 uur pl. huwelijksmis voor bruids paar v.d. BeukenDerks; 7 uur Marialof en rozenhoedje. Veltum: Donderdag 7 uur lm Jo hanna Gertr. Smits. PATERSKERK VENRAY Elfde Zondag na Pinksteren, feest van onbevl. Hart v. Maria; 5.45 en 6.30 H. Mis; 7.45 t.e.v. 't H. Hart van Jezus; 9 uur Hoogmis; 't Com municeren begint achteraan; eerste collecte vd. H.E. Heer Deken, tweede vd. Paterskerk; 4.20 gez. Vespers; 5 uur Lof. Maandag: H. Phillippus Benitius. 6.30 H. Mis v. overl. ouders Jeuken- Willems; 7 uur v. Jan Jacobs; 7.30 voor een voorspoedige bevalling; 8 uur H. Mis als jaarg. voor mevr. Margry-van Moorsel. Dinsdag: 6 uur uitst. van 't Aller heiligste; H. Bartholomeus, apostel; 7 uur H. Mis v. W. Jeuken als lid vd. Derde Orde; 7.30 gez. jrg. voor Gradus v. Meijel, zoon en dochter; uur v. Lambertina Sanders-Lem- men; 6.30 Lof waarna ver. reliquie van St. Antonius. Woensdag: H. Ludovicus. Gen. abs. vd. Derde Orde. 6.30 H. Mis voor overl. ouders Jeuken-Willems; 7 uur voor Maria Ambrosius en ouders; 7.30 voor Jan Jacobs; 8 uur voor José Kremer-Vullinghs. Donderdag: Z.Z. Timotheus en Bernardus. 7.30 H. Mis voor Petrus Rongen en echtgenote. Vrijdag: Feest vd. Zeven Vreug den van Maria; 8 uur H. Mis voor Gertruda en Christina Goumans; 6.30 oefening vd. H. Kruisweg. Zaterdag: H. Augustinus. Van 38 biechthoren. PAROCHIE OOSTRUM Elfde Zondag na Pinksteren en feest v.h. Onbevl. Hart van Maria; 6.30 H. Communie; 7 en 9 uur de beide H. Missen ten gerieve van de parochie; 10 uur Hoogmis met preek v.d. processie v. Geijsteren; 3 uur processie naar Frans Cedron. Lof op de Calvariënberg. Maandag: 7.30 best. zm. v. Gertr. Derks. Dinsdag: 7.30 best zm, v. vrouw Verrijdt. Woensdag: 7.30 best.-zm. v. overl. ouders; 7.30 rozenkrans voor de vervolgden om hun geloof. Donderdag: 7.30 best. zm. voor overl. fam. v. Arssen-Hendriks. Vrijdag: 7,30 best. zm. v. vrouw Valckx. Zaterdag: 7.30 best. zm. v. Elis. Thuyls; 7.30 Maria-lof. PAROCHIE YSSELSTEYN 11e Zondag na Pinksteren, 6.30 leesmis, S.15 lm. uit dankb. voorde fam. Philipsen-Nijsen, 9.15 kinder mis, 10.15 hoogmis vd. parochie, 2.30 lof. Maandag7.301m. Maria Claessens. Dinsdag 7.30 weekd. H. Maessen. Woensdag 7.30 gez. jg. Martinus en Johannes Geerets. Donderdag 7.30 lm. uit dankb. vd. fam. van Asten-Janssen. Vrijdag 7.30 lm. uit dankb. vd. fam. van Dijck-Janssen. Zaterdag 7.30 lm. uit dankb. vd. fam. Jaspers-Lammers, 7 u. Maria lof. RECTORAAT SMART Elfde Zondag na Pinksteren en feest vh. Onbevl. Hart van Maria; 6.80 lm. t.z.int.; 7.30 lm. v. vrouw Linssen-Derks, als lid vd. St. Jozef- broederschap; 10 uur hoogmis ter ere van O.L. Vrouw; 3 uur Lof. Maandag: 6.30 lm. uit dankbaar heid; 7.30 lm. v. overl. ouders en fam. Dinsdag: 6.30 lm. v. bijz. gunst; 7.30 lm. voor zegen in een gezin. Woensdag: 6.30 en 7.30 lm. t.e.v. St. Jozef. Donderdag: 6.30 lm. t.e.v. O.L. Vrouw en St. Jozef; 7.30 lm. t.z.int. Vrijdag: 6.30 lm. v. bijz. gunst; 7.30 lm. v. een overledene. Zaterdag: 6.30 lm. v. overl. vader; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw vd. Berg Carmel; van 5 tot 7.30 biechtgel.; 7.30 Marialof. PAROCHIE LEUNEN Elfde Zondag na Pinksteren en feest vh. Onbevl. Hart van Maria; 7 uur H. Mis v. Louis Weijs, vanw. de buurt besteld; 8.30 H. Mis voor de parochie; 10.15 hoogmis voor Gerard Reintjes, best. door bestuur van C.V.V.; 3 uur Lof. Maandag: 7.30 lm. v. Peter Joh. Rongen en echtgenote. Dinsdag: feest v.d. H. Apostel Bartholomeus; 7.30 lm. vd. overl. fam. Willems-Loonen. Woensdag: 7.30 gest. jaarg. voor Godefridus Loonen; 9.30 hoogmis van dankzegging bij het 25-jarig huwelijksfeest Koonings-Hermans. Donderdag: 7.30 lm. tot bijz. int. Vrijdag: 7.30 lm. voor Hendrikus Bomm en Gertrudis Beclet. Zaterdag: 7.30 lm. tot bijz. int; biechten van 67.30; 7.30 Lof t.e.v. O.L. Vrouw. Kruisjes, Schilderijtjes, Wij waterbakjes, Rozenkransen, Kerkboeken, Missaals, Katechismus, Prentjes, Kruisjes, Kettinkjes, Broches.- HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 De Rondo-wasmachine Lilly" is in één woord fantastisch. U hebt er geen omkijken naar, Wanneer U er 2 kg. droog goed in stopt, dan is dit met de Rondo Lilly" in 4 minuten kraakhelder De Rondo „Lilly" heeft een ingebouwde klok, welke automatisch uitschakelt op de door U gewenste tijd. Enkele stukjes goed kunt U met een kleine hoeveel- heid sop wassen. De was machine is dubbelwandig en heeft een onverslijf bare roest- i vrije stalen binnenkuip. De motor is beveiligd. De wrin- ger is verstelbaar voor "dik en dun goed en kan na gebruik in de kuip worden geklapt. Een pracht-wasmachine voor slechts f. 398.- contant of f. 41.16 contant en f. 24.- p. mnd. U moet deze Rondo. „Lilly" beslist eens gaan zien bij Uw winkelier. ■i sinds 45 jaar een kwaliteitsproduct PAROCHIE OIRLO Elfde Zondag na Pinksteren en feest v.h. onbevl. Hart van Maria; 7 uur en 8.30 H. Missen; 10 uur Hoogmis; 3 uur Rozenkrans en Lof met toewijding; 2 uur Maria- Congregatie; eerste collecte voor de kerk, tweede collecte v. 't Bisdom. Maandag: 7.30 gest. jrg. Martinus Dinghs en Gertrudis Cox. Dinsdag: 7.30 maandst. Johanna Maria Biesterfels. Woensdag: 7.30 gest. jrg. Hendr. Heidens en Barbara Heidens. Donderdag: 7.30 best. Hoogmis ter ere van O.L. Vrouw en de H. Gerardus. Vrijdag: 7.30 best. Hoogmis tot dankzegging. Zaterdag: 7.30 gest. jrg. Tlieodorus Voermans, Jacomina Billekens, Godfried Menten, Elisabeth Lenssen. 7 uur Marialof; biechten v. 57 uur, PAROCHIE CASTENRAY Elfde Zondag na Pinksteren en feest v.h. onbevl. Hart van Maria; 10 uur Hoogmis vd. parochie; 11.30 Congregatie vd. meisjes; 3 uur Lof, Rozenhoedje, toew. a.h. onbevlekt Hart van Maria; na het Lof H. Familie vd. vrouwen. Maandag: 7.30 gest. gez. jrd.voor Mart. Dinghs en Anna Gertr. Cox. Dinsdag: feest H. Bartholomeus, apostel; 7.30 gez. maandd. voor Jan Houwen. Woensdag: 7.30 gez. jaard. voor Leonardus Peeters. Donderdag: 7.30 gez. H. Mis voor overl. fam. Maes-Baeten. Vrijdag: 7.30 gez. H. Mis uit dank baarheid, int. fam. Jos. Kunen. Zaterdag: 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L. Vrouw van Alt. Bijst. tot int. van hen die hiervoor offerden; van 78 uur gel. tot biechten; 8 uur Lof en Rozenhoedje. RECTORAAT HEIDE Zondag: feest v.h, Onbevl. Hart van Maria; 7.30 overl. fam. Willems- Maessen; 10 uur Hoogmis als gez. jaarg. voor Martinus Wismans en overl. ouders; 7 uur Lof met toe wijding aan het onbevl. Hart van Maria. Maandag: 7.30 v. gen. v.e. zieke. Dinsdag: H. Bartholomeus. 7.30 H. Mis. Woensdag: 7.30 Wilhelmina Bruus Donderdag: 7.30 Huberta Janssen- Gellings. Vrijdag: 7.30 Hendrik van Soest en overl. dochters. Zaterdag7.30 H. Mis; 6 uur biechten; 7.30 Marialof. RECTORAAT VEULEN 11de Zondag na Pinksteren, 7 u. communiceren, 7.30 lm. P. Smedts, echtg., kinderen en kleink., 10 uur hoogmis t.i., uitsluitend maandcoll. voor onze kerk, 2,30 lof. Maandag 7 u. lm. H. Vollenberg. Dinsdag 7 u. lm. Leo Jacobs. Woensdag 7 u. lm. overl. familie Burgers-Hesen. Donderdag 7 u. lm. vrouw Heidens. Vrijdag 7 u. lm. voor overl. priester Zaterdag 7u.lm. vrouw Clephas, 6 tot 7 biechten, 8 u. Marialof. A.s Zondag H. Familie, mannen en jongelui. Aan de beurt als accoliet: Jan Fleurkens en Harry Reintjes; deze week met kerkpoetsen: Truus Verhoeven en Toos Hendriks. Sokkenwol gegar. krimpvrij uit 1 knot 1 paar sokken per knot 2.95 Sokkengaren 20 x sterker dan wol, p. bol 50 gram 2.95 Marktstraat

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2