00R Thoms Het re Turnclüb St.Cbristoffel Huis en Bouwland THlia Coopmans Lsi K.R.O.-actie De ouders Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTIEN J. Pijpers-Philipsen Joh. Gerrits-Boutcn /t.s4.8. Sedeuaatt lil li. vv« i Aanmelding van nieu^rl Slaapt U rustig Speciaalzaak Mots en kindeiklediaq Kersen te koop nieuwe Kelvinator koelkast ER! Vada... ai Self Voorra Fotols Venray-Heide-Leunen 1 K.S. 21 S. 7 R. Ysselsteyn 1 K.S. 10 S. 5 R. Merselo G S. 2 R. Oostrum G S. 2 R. Geijsteren 4 S. Oirlo-Castenray 3 S. 17 R. Wanssum- Blitterswijk 1 K.S. 4 S. 4 R. Smakt 3 K.S. 3 S. 1 R. Totaal 6 K.S. 57 S. 38 R. Uit het bovenstaande blijkt dat het succes van de veehouders in het gebied van de K.I.-vereniging „Venray" ook ditmaal weer groot was. Geef Uw Nylons geen vacantie want PIJLS' Nylons kunnen er tegen. Vanaf 2.75, 3.50, 3.90, 4.50, 4.90,5.50 J agers-successen Dat onze Venray se jagers hun mannetje staan, bewees de buit, die enkelen hunner wisten binnen te halen. Nadat ze reeds eerder ach ter de Boshuizen enkele vossen geschoten hadden, werd afgelopen weekeinde Reinaert voor de tweede maal verschalkt, zodat in totaal vier stuks het leven lieten. In verband met de hondsdolheid staat op iedere geschoten vos een premie. Ook werden sporen waar genomen van wilde zwijnen en men is van plan eerstdaags ook op deze dieren de jacht te openen. Broedende vogels Dat vogels in de broedperiode soms de vreemdste plekjes opzoeken is bekend, maar dit jaar doen ze in Venray wel heel rare dingen. Zo heeft op de Nachtegaal een zwalu- wenpaar haar nestje gebouwd op een kruisbeeld in de slaapkamer. In Oostrum bouwde een koolmees haar nest in een buitenstaande waterpomp en een ander paartje zocht bij een petroleumhandelaar in Venray een der vele petroleum- kannen als hun tijdelijk home. Bestrijding van de zwarte rat De Burgemeester van Venray vestigt er de aandacht van de in gezetenen der gemeente op, dat het tijdvak weer aanbreekt, waarin met succes de zwarte rat (ook huis-, dak- of blauwe rat genoemd) binnens huis bestreden zal kunnen worden. Dit is de periode, waarin de land- bouwschuren leeg zijn, dus vóór het inrijden van de nieuwe oogst. De ervaring heeft geleerd, dat in dat tijdvak de zwarte rat het uitgelegde vergiftigde lokaas, de z.g. zwarte rattorpedo's, doorgaans vlot op neemt. Zij, ook niet landbouwers, die veel last van de zwarte rat ondervinden, kunnen hiervan opgave doen ter gemeente-secretarie, afdeling I. Aan de hand van deze opgaven zal dan van gemeentewege voor het ver strekken van de bestrijdingsmid delen worden zorg gedragen. Venray, 10 Juni 1954. Parochie-Bibliotheek voortaan alleen geopend: Woensdag en Zaterdag van 7—8 nm. Zondags gesloten. STOOMWASSERIJ „DE PEELPAREL" brengt als een der eerste in den lande een hygiënische-uniforme wasverpakking. Deze service is geheel kosteloos. Vraagt inlichtingen. Paard op hol Doordat de burries van de wagen los schoten, schrok Dinsdagmorgen op de Kruisstraat een paard zo, dat het op hol sloeg. De voerman viel van de wagen en verwondde zijn arm. Het paard veroorzaakte schade aan een gepar keerde wagen en had zelf ook kwetsuren opgelopen. Gezien het drukke verkeer dal er was, is het een wonder, dat niet meer ongelukken gebeurd zijn. Schuttersfeest Op 21 en 25 Juli a.s. zal schutterij liet Zandakker, namens de Noord- Limburgse Federatie van Schutters gilden, een groot concours gaan or ganiseren, waarbij men niet alleen de Noord-Limburgse schutters ver wacht, maar zelfs Duitse en Bel gische. De uitnodigingen zijn verzonden en het Zandakker is volop bezig met de organisatie van het geheel, waarbij naast de schutterswed strijden o.a. ook gedacht wordt aan kermisvermakelijkheden en een bal. De verwachtingen zijn hoogge spannen en loopt alles mee, dan zal dit een der beste schuttersdagen worden, die ooit in onze gemeente ztfn georganiseerd. Geslaagd Voor het kruideniersdiploma te Maastricht slaagden W. Wismans uit Leunen, J. Thielen en M. Swin- kels uit Venray. Aan het Gymnasium I.C. alhier, slaagden voor het diploma Gym nasium B, de heren: Frans van Genuchten. Oirschot; Jan Grijsbach, Westerbeek; Ferd Driessens. Heide; Gerard Dubbeld, Maastricht; Bart Janssen, Arnhem; Jan Jooren, Cuyk; JoosPoels, Heide; Jan Sloot, Peperga; Jan Trooster, Utrecht; Jan Verberkt, Afferden; Mar tien Wijnen, Venray; Simon van der Zee, Bolsward. Voor het diploma Gymnasium A: Mathieu van Bommel, Vierlingsbeek; Martien Bouwmans, Volkel; Gerard Busch- man.Lisse; Gerard Dirks, Waalwijk Fred Dijkmans, Tilburg. Retraites (ook voor moeders) Van 6—9 Juli in Roermond voor meisjes vanaf 17 jaar en van 13—16 Juli een Moederretraite. Men kan zich hiervoor opgeven bij mej. Olga Pijls, Grotestraat, of bij Pater Domitius. In de tweede helft van Juli zal hier in Venray zelf ook een retraite georganiseerd worden voor moeders, zodat alle moeders, die graag een retraite willen meemaken, maar niet 3 dagen helemaal van huis weg kunnen, dan een pracht gelegenheid krijgen. Nadere bijzon derheden worden nog bekend ge maakt. Jongens van 1317 jaar Morgen, Zondag, bij de plechtige hulde aan Christus-Koning in de Sacramentsprocessie, is jullie plaats niet langs de weg (het is geen op tocht waarnaar je gaat kijken) maar in de processie-stoet, achter de Verkenners. Om kwart voor 11 moet je op de markt bij de Grote kerk present zyn. Patronaat Of er Zondag patronaat is en hoe laat, zal heden Zaterdagavond in de zaal nog bekend worden gemaakt. Zorgt alvast maar met de Sacra mentsprocessie mee te trekken, achter de Verkenners. Meer deviezen voor emigratie Voor emigranten, die op of na 15 Juni vertrekken, zijn de maatstaven, welke gelden bij het verstrekken van emigratiedeviezen, wederom be langrijk verruimd. Voor gezinshoofden en alleen staande personen is het thans mo gelijk vergunning te verkrijgen tot het meenemen van deviezen tot maximaal de tegenwaarde van f 4000 en voor gezinsleden tot maximaal de jtegenwaarde van f 2000. Meerderjarige emigranten kunnen gedurende 4 jaren, gerekend van de datum van hun definitieve vestiging af, voor huisvesting en/of zelfstan dige uitoefening van een beroep of bedrijf vergunning krijgen tot over making naar het land van maxi maal de tegenwaarde van f 25.000. Indien zij dit verkiezen, kunnen zij in plaats van de vergunning tot transfer van f 25.000 vergunning krijgen tot het aankopen en uit voeren van een bedrijfsinventaris van Europese oorsprong, voor zover in Nederland normaal verkrijgbaar, tot een waarde van maximaal f 40.000, bovendien kunnen zij, zodra zij een jaar definitief gevestigd zijn in het emigratieland, gedurende 4 jaren aanspraak maken op vergun ning tot transfer van f 2.000 per jaar. HUISBRAND 20 CENT PER MUD DUURDER De prijzen voor huisbrand zullen met ingang van 1 Juli verhoogd worden. De nieuwe richtprijzen zullen 20 cent per hectoliter hoger liggen, dan de thans geldende voorj aars- prijzen. De zomerprijzen gelden in Juli en Augustus. Perl September gaan de winterprijzen in, die op nieuw een verhoging van 20 cent zullen betekenen. Deze verhogingen stemmen overeen met die van ver leden jaar. Het enige verschil is, dat thans ook de eierkolen in prijs zullen stijgen. Deze kolen vielen tot nog toe onder een egalisatiere geling, die nu geëindigd is. Rijkspremie voor Bejaardentehuizen Door een wijziging van het pre mie- en bijdragebesluit woning bouw zullen in de toekomst, even als dat voor woningen reeds het geval was, voor door particulieren te bouwen bejaardenhuizen zgn. premiën van rijkswege kunnen wor den toegekend. De premie zal wor den verleend voor de bejaardente huizen, waarvan de inhoud niet groter is dan 125 m3 per inwoner en die verder aan de bestaande voorschriften voldoen. Gasverstikkingsdrama Drie personen zijn in Hoogezand door gasverstikking om het leven gekomen. Het waren de heer en mevrouw P. Jongman en H. Jong man-Planting en mej. T. Planting. Een zoon van het echtpaar kwam Dinsdagavond omstreeks 10 uur een bezoek brengen en ontdekte toen, dat zijn ouders en zijn tante levenloos op bed lagen. Waarschijnlijk is een kraantje van een dubbele gaskraan open ge raakt. Het gas heeft bijna 21 uur vrij kunnen uitstromen. Drie weken vacantie voor jonge arbeiders Het hoofdbestuur van de jonge renorganisatie „Nieuwe Koers" heeft tot de Stichting van de Arbeid het verzoek gericht mee te werken aan het tot stand komen van drie weken vacantie voor jongeren beneden de 23 jaar. Het hoofdbestuur acht drie weken per jaar voor ieder mens om naar eigen voorkeur te besteden een redelijke eis, die binnen afzienbare tijd te verwezenlijken moet zijn. Als eerste stap naar de tot stand- koming van dit ideaal dient naar de mening van „Nieuwe Koers" de vacantie van de jongeren uitgebreid te worden. Voor hun culturele ont wikkeling is een behoorlijke jaar lijkse vacantie van het grootste belang. Bovendien wordt hierdoor het verschil tussen de arbeidende en de studerende jeugd, die over grotere jaarlijkse vacantie beschikt, verkleind, hetgeen een eis van rechtvaardigheid is. Dure slag in de lucht Met een slag in de lucht 4500 gulden verliezen, dat is een Amster damse dame overkomen, toen zij haar stofdoek uitklopte en later met schrik tot deondekking kwam dat haar platina sierspeld van haar kleding was losgeschoten en met het stof verdwenen. De speld, die een waarde van 4500 gulden heeft, is bezet met twee grote en zes kleinere briljanten. Ranglijst van de veemarkten In het afgelopen jaar heeft Leeuwarden de derde plaats in de rij van veemarkten in ons land behouden. De aanvoer liep op van 220.064 tot 235.659, waardoor van Utrecht en Zwolle met een aanvoer van resp. 210.648 en 194.534 geen concurrentie was te duchten. Rotterdam kon zich met zijn tweedaagse markt op de eerste plaats handhaven, met een aanvoer van 298.113, gevolgd door Den Bosch met 296.929. Minder faillissementen in Mei j.l. Het totaal aantal faillissementen uitgesproken in de maand Mei 1954 bedraagt 100 tegen 156 vorig jaar. Trekhonden zullen verdwijnen De trekhonden in Nederland zullen eerlang verdwijnen. De Eerste Kamer heeft n.l. z.li.s. een wetsont werp aangenomen, waarbij geen nieuwe inschrijvingen in het be trokken register mogen plaatsvin den. Toen de Trekhondenwet 1910 in werking trad waren er 80.000 trekhonden ingeschreven. 1 Januari 1954 waren het er nog maar 699. Moeder van 5 kinderen verbrand In haar woning te Terwinselen is mevrouw S. in brand geraakt. De vrouw, moeder van vijf kinderen, liep hierbij zo'n ernstige brand wonden op, dat zij enkele uren later in het St Joseph-ziekenhuis aan de gevolgen is overleden. Autoverzekeringen Me ingang van 1 Juli a.s. zal voor iedere nieuwe automobiel-verzeke ring een eigen risico worden toe gepast van ten minste 50 gulden. Dit eigen risico zal eveneens wor den toegepast bij vervanging van de verzekerde automobiel. De invoering van het eigen risico geschiedt zonder premie-reductie. Aldus wordt medegedeeld in een circulaire, die ondertekend is door 82 assurantie-maatschappijen, werk zaam inde automobielverzekerings branche in Nederland. Veel inschrijvingen voor vierdaagse te Nijmegen Het aantal inschrijvingen voor de Nijmeegse vierdaagse, welke van 27 tot en met 30 Juli a.s. wordt ge- Jiouden, is thans de 4000 gepasseerd. T>it is ruim 700 meer dan op het zelfde tijdstip in 1953. Bij de deelnemers, die zich reeds hebben gemeld, bevinden zich bur gers en militairen uit Engeland, Frankrijk, België en Luxemburg. Voor het eerst weer eieren naar Engeland De Coöp. Roermondse Eiermijn, die in de afgelopen winter een groot deel van haar gebouwen door brand zag verwoest, heeft Maandag offi cieus haar nieuwe gebouwen be trokken. De officiële ingebruik stelling zal op 26 Juni a.s. door minister Mansholt geschieden. De dag van Maandag werd door de Eiermijn echter nog door een tweede opmerkelijke gebeurtenis gekenmerkt. Voor het eerst sedert het uitbreken van de oorlog heeft zij namelijk weer eieren verzonden naar Engeland. Dit geschiedde in het kader van de V.C.E. (Coöp. Verkoopcentrale voor eieren). Men hoopt in de toekomst weer als voorheen te kunnen leveren op de Engelse markt, waar Neder land vóór de oorlog de grootste leverancier was. Dodelijke beet van een haan Bij het voederen van de kippen werd het 9-jarig zoontje van dewed. Th. te Herkenbosch (bij Roermond) door de haan gebeten. Hierdoor geraakten tetanusbacteriën die in tuinaarde voorkomen in de wonde. Ondanks spoedige genees kundige hulp, stierf het knaapje aan deze dodelijke beet. De Ka jotters komen volgende week U vragen om lid te worden van de K.R.O.1 U steunt hierdoor: onze eigen Katholieke Omroep en profiteert van de K.R.O Gids een veilige gids in Radioland. Weet U dat slechts 36 pet. van de Venrayse Radio-bezitters lid is van de K.R.O. Helpt mede dit geringe percentage op te voeren. Abonnementsgelden: f 2.50 p. kw.; f 5 p.h.j.; f 10 p. jaar; 21 ctp. week S.V.V.—Budel Zondagmiddag, om half 6, hoopt Peel en Maas indien de voorbereidingen daartoe goed verlopen een oogge tuige-verslag te brengen, via luidsprekers op het Hensenius- plein, van de wedstrijd Venray- Budel. Twee maanden vroeger naar huis Minister Staf heeft thans in een Nota aan de Tweede Kamer laten weten, dat de militaire dienstplicht de tijd van de eerste oefening voor het gros van de dienst plichtigen (de landmacht) van 20 maanden op 18 maanden zal worden gebracht. Voor kaderfuncties en voor specialistische diensten zal de diensttijd van 24 op 21 maanden worden teruggebracht en de overgang van school naar werk Het blijkt steeds weer opnieuw, hoe de jongens van 15 en 16 jaar, die al op fabriek of werkplaats of waar dan ook werken, de moeilijkste jaren van hun leven doormaken. Voor deze jongens, dieeigenlijk nog maar kinderen zijn, gaat er een ge heel andere wereld open; hij komt in geregeld contact met oudere jongens en volwassenen, en met hun opvattingen en ideën over het leven, het gezin, de verkering, het huwelijk, de godsdienst enz. enz. Deze overgang van school naar werk is des te belangrijker, omdat deze geschiedt in de meest beslis sende periode van hun leven, n.l. de tijd van de geslachtsontwikkeling en de uitgroei naar de volwassen heid. Niet alleen de lichamelijke veranderingen, maar ook de daar mee gelijk-opgaande geestelijke ver anderingen geven de jongen een geheel andere kijk op het leven en het gezin. Hij maakt zich in zekere zin los van de beschermende invloed van vader en moeder en meent zich al bij de volwassen te mogen rekenen door bezoek aan bioscoop, café en dansgelegenhaid. Zo is er hier onder velen van deze jongste arbeiders een zeer grote geestelijke nood. Daarom zullen in de derde week van Juli voor deze jongens enige vormingsdagen georganiseerd wor den, in 3 verschillende groepen: Eerst overdag de jongens, die bin nenkort van school afgaan (ruim 14 jaar), verder 's avonds voor de jongens van 15 en 16 jaar, die al aan 't werk zijn, en tenslotte ook voor de jongens vanaf 17 jaar. Pater Mauritius, de Pater van de Kajotters, zal deze vorming geven. We hopen, dat de ouders zich hun grote verantwoording bewust zijn en hun volledige medewerking geven aan deze actie voor de jongens, vooral van 15 en 16 jaar. P. D. Militairen, a.s. dienstplichtigen een abonnement op „Salvo". Als de a.s. dienstplichtige 't jaar voordat hij de kazerne ingaat, dit blad geregeld elke week zou kunnen lezen, dan kwam hij meer beslagen ten ijs en ook zijn ouders zouden beter bekend zijn met zijn moeilijk heden binnen de militaire samen leving en zijn leefwijze aldaar. Zij zouden dus als hij eenmaal in dienst is weten waarover zij met hem kunnen spreken. Zowel de ouders als de a.s. militairen weten vrijwel niets af van het leven in de kazerne. Een abonnement op 't katholieke militaire weekblad „Sal vo" kan hier veel goeds uitrichten. Voor militairen en a.s. dienst plichtigen kost 't slechts f 2.50 per jaar. Voor alle anderen f 5.50 per jaar. Men kan zich opgeven bij de contact-personen van Kath. Thuis front, de heren van Osch, Akker- weg 4, Martens, Tuinstraat en Mevr. Keijzers, Schoolstraat („Eeuwige Lente") en ook bij Pater Domitius. BEL OP BIJ BRAND No. 392 V doet ééns so lang met uw nylons Dat komt omdat uw nieuwe modeschoentjes U zó perfect passen, dat er zelfs al loopt U er uren op geen onnodige wrijving ontstaat. Bovendien is iedere JALschoen. of U nu een sportief model kiest of een chic elegant, afgewerkt met het geheime anti-ladder binnenwerk. Een weldaad voor uw voeten èn voor uw nylons. van 11 t.m. 17 Juni 1954 GEBOREN: Cox, Maria P.G. Castenray G 35 vd. Munckhof Maria B.A. Maash.weg Janssen, Peter H.M., Veltum L 67 Geerets, Gertruda M.M. Kl.OirloF 25 OVERLEDEN: de Groot, Maria echtgen. van Peters, A.J., 53 jr, Oploo. ONDERTROUWD: Alders, Petrus J., 43 jr, landbou wer, Overloon en van Aarssen, Maria A.M.J., 30 jr, Patersstraat 26 Bouten, Henricus J., 26 jr, sein gever Staatsmijn Geleen en Reintjes Maria W.J., 23 jr, Leunen K 74 Kersten, Victor Fr.J., 28 jr, kan toorbediende, Holthees en Geurts, Petronella H.E., 23 jr, Buitenweg 4 Met grote blijdschap geven wij kennis van de geboorte van onze zoon PETER die bij het H. Doopsel de namen ontving Peter Lambert Marie. J. SCHAEFFERS N. SCHAEFFERS-NIJMEIJER Haarlem, 11 Juni 1954. Warmoesstraat 22 Hiermede betuigen wij onze har telijke dank voor de ondervonden blijken van deelneming, bij het overlijden en de begrafenis van onze lieve dochter HELM A Speciaal dank aan de Z.E. Heer Pastoor, Heren Doktoren, Zusters en verpleegsters van het Zieken huis, vriendinnen en buren. Leunen. Voor de vele blijken van belang stelling ondervonden ter gelegen heid van ons Gouden Huwelijks feest, betuigen wij allen, speciaal de buurt, gilde en fanfare, mede namens kinderen en kleinkinderen, hartelijk dank. Overloon, Juni 1954. VENRAY Premiebetaling Zondag 20 Juni vm. van 11—12 u. in café E. Nellen, Heide. Premie l1/» pet. naar Kevelaer wordt gehouden op 11 Juli a.s., per bus en per fiets. De kosten zijn 3~gulden p.p. met de bus en 50 cent p.p. met de fiets. Aanmelding t.m. 23 Juni (niet later) bij H. J. van Gerven, Mer- seloseweg 12a. Bewijs van Nederlanderschap of pas medebrengen bij opgave. Ver trek vanaf Grote Markt 7.30 uur. Vanaf heden zijn de lessen voor de Heren-leden op Zaterdagmiddag. 78 jaar van 23 uur 910 jaar van 3.304.30 uur 1114 jaar van 56 uur 15 jaar en ouder v. 7.30—8.30 u. GEVRAAGD net meisje voor in de huishouding. Hotel Wed. Ritt, Kerkstraat 18, Horst. Kostgangers en wassen gevraagd. Smakterweg 44. Te koop gevraagd kinderfiets (jongen of meisje) H. Kampman, Oostrum, tel. 348 GEVRAAGD voor terstond leerling-meubelmaker, halfwas en meubelmakers M. J. Vollebergh, Meubelfabriek. GEVRAAGD in van alle gemakken voorzien huishouden nette dienstbode boven 18 jaar Loon f 22.- per week. Mevr. D. Scott-Loogman, „Lise- lund" Old Avenue, St. George's Hill Weybridge, Engeland. (30 minuten van Londen). OPENBARE VERKOOP Notaris Pluymaekers te Venray zal op Dinsdag 22 Juni 1954 nam. 5 uur, in café De Engel te Venray, ten verzoeke van de Kinderen Janssen, publiek verkopen: Huis met tuin en bouwland aan de Langstraat no. 72 te Venray groot 25.20 a., in pacht bij de Wed. S winkels. Aanvaarding in genot der pacht- penningen na betaling van de koopprijs op 22 Sept. 1954. Te koop 450 pullen WR 6 weken H. Willems, Castenray G 25a vóór 1 Juli a.s. bij Pater Rector, Lejj 2, dan slaapt U beslist op een Deze matras is geheel met de hand gemaal Verschuiving van vulmateriaal uitgesloten; Garantie niet alleen op de vering, maar o»eie fc Niet alleen voor prijs en kwaliteit, maarte VAKKUNDIG advies moet U zich wendet Onze zich steeds meer uitbreidtenki dat wij ons dit vertrouwen waamd I Onze collectie Heren- en Jonedi wordt met de nieuwste modelljsins Onze Oxford Costuums ma munten uit door prima pasvori® m Colberts in vlotte dessins metie p; Dames- en Heren-Regenjassjna popeline en gabardine. Damesmantels, Costuums, Zipo Toppers in ongekende. gekleed.... Uvpec Te koop wasmachine goed onderh. Patersstraat 5. Te koop vette hanen f 2.- per kilo L. Rongen, Vlakwaterweg 14. Te koop 2 vaarskalveren 1 en 2 md. Wed. H. Bloemen, B 11 Maashees Te koop eetaardappelen Loenen-Verschuuren, Leunen K 44 Te koop toom biggen 2wiel. wagen op luchtbanden electr. wasmachine i.g.s. G. Bongers, Merselo. Te koop guste koe A. vd Munckhof, Merseloseweg. Te koop 4 JvR zeugjes 13 w. dr. Kind. Custers, Veltum L 10. Te koop 6 zware biggen J. Peters, Molenhoek-Oirlo. Te koop partij biggen Fr. Michels-Direks, Merselo. Te koop 7 biggen C. Cremers, Steegsbroek. Te koop kinderwagen z. g. als nieuw en bruikbare electrische wasmachine Adres bureau van dit blad. Te koop ledikantje m. toebehoren, nachtkastje, waskast en kinderledikantje v.d. Hoek, Smakterweg. Te koop partij biggen G. Hendrickx, Leunen-Schoor. Te koop partij biggen A. Janssen, Wieënweg 4, Leunen Te koop partij biggen G. Michels, Volen L 58. P. Tonen, Oude Oostrumseweg. Te koop toom zware biggen en 7j. stamboekmerrie met hengstveulen van 2mnd. Gebr. Franssen, Peelkant C 190, Overloon. Voordelig te koop inhoud 210 liter, en een zo goed als nieuwe electrolux koelkast 80 I Adres bureau dezer. Een uiior i Over de geld van gezon lei dat is het An CAO F Het anavett ontwerp pt aan orgai en corrigeertur. Alleenvoo: Vader lactevr Want Moeid'r Zij kocht prti In de zaal Telefoon jpa- Alleokj By het 1 esi Reuze sort Allj be: fa. Veis Hofstraat! Met hetix lars breit U aclndi per minitrti vraagt dde Mgr. NolCl, no. 2602 e E 1 IV st*an alle»n j HETEI fa. Th.Potfn. T. koof brcMi A. ScM Te koop 8- enfsï Black Red H. Cleptf Te koop prifte doorsnede |r De Peelptfl] Te koop nflo J. Hulsl#n.

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2