Menavond Venrays Vroede Vaderen vergaderden Volgorde Carnavals optocht Treinverbinding Helmond - Eindhoven Openstelling Gemeente-bareanx Zaterdag 27 Februari 1954 No. 8 VIJF EN ZEVENTIGSTE JAARGANG f ONDERVINDT 'T KLEDING WINT 'T PEEL EN MAAS f CONFECTIE VAN ra u EEN RIJK BEZIT DRUK EN UITGAVE FIRMA VAN DEN MUNCKHOF WPCgRI AH VOOR VFNRAY EN OMSTRFKFN ct' p' mm^ ABONNEMENTS- GROOTESTRAAT 28 TELEF. 512 GIRO 150652 WIwClVOLAiJ VUUI\ VCrIYl\i^I CflT 'JiVlO X ALriVErll PRIJS PER KWARTAAL f 1.25 Buiten Venray f 1.45 We staan aan de vooravond voor Vastenavond. Vastenavond, dat sinds 15 jaren ook in Venray even uit bundig wordt gevierd als elders in ons goeie Limburg. Daar is een Prins, een Raad van Ellef. daar is een optocht en een boerenbruiloft, kortom er is drie dagen feest in onze gemeente, waar aan iedereen, de een meer, de an der minder meedoet. En daarnaast komen duizenden uit de buurtschap pen, die hier dat feest meemaken, zodat het er, bij enigszins behoor lijk weer, druk zal zijn. Er is met man en macht gewerkt en men kan aan alles merken, dat men dit jaar zin heeft om tevens de uitgevallen viering van vorig jaar dit jaar meteen in te halen. Bedriegen de tekenen niet, dan komt er werkelijk een grandiose optocht, terwijl ook de rest van de festiviteiten groter en mooier wor den als vroeger. In de afgelopen jaren is gebleken, dat Venray zijn eigen Vastenavond behoorlijk kan vieren. De autoritei ten, die indertijd de toestemming gaven voor deze officiële viering hebben o.i. nog geen spijt behoeven te hebben van dit besluit. Maar dat legt aan de andere kant ook weer verplichtingen op. Verplichtingen allereerst aan de Vastenavondclub, die de officiële Vastendavond viering organiseert, maar ook verplichtingen aan ieder een die meedoet met de vasten avondviering, dus aan ieder van ons. Vastenavondfeest is bedoeld om nu eens drie dagen echt plezier te maken, om de zorgen van iedere dag eens aan de kant te zetten, eens drie dagen uit de gewone doen te zijn en echt eens anders als anders te zijn. Niet zo plechtstatig, niet zo vol standsverschillen, maar zo echt gezellig een grote familie, die eens hartelijk lacht en plezier maakt. Vastenavondvieren betekent niet drie dagen stom bezopen liggen, be tekent evenmin een pracht gelegen heid om het eens populair te zeg gen, de kat in het donker te knijpen. Het betekent evenmin nu eens echt van de band te gaan en die gele genheid nu eens aangrijpen om met het boerekieleke fatsoen en moraal aan de kant te gooien. Deze mensen, die een dergelijke mentaliteit er op na houden en zich zo gedragen, doen de Venrayse Vastenavondviering geen goed, af gezien van de gevolgen voor hen zelf. Zij doen afbreuk aan de goede naam van de Venrayse Vastenavond viering en maken het geestelijke en wereldlijke autoriteiten moeilijk hun besluit te handhaven. Ieder jaar komen meer mensen van buiten Venray hier Vastenavond houden. En ze zijn hartelijk welkom mits ook zij zich houden aan de regels van moraal en fatsoen en niet menen dat in Venray met Vastenavond alles geoorloofd is. Het zal dan onze taak zijn, die mensen aan het verstand te bren gen, dat een dergelijke mening fou tief is en dat zij dan beter kunnen gaan of zich fatsoenlijk dienen te gedragen. We hebben daar allen de verant woordelijkheid voor. Als we dat ge durende die dagen blijven vasthou den, dan zal Vastenavond 1954 een prettig en plezierig feest zijn, daar is het om begonnen en daarmede moet het ook verder gaan. Ook daarin moeten de Piëlhazen wak ker blijven. De treinverbinding Helmond- Eindhoven v.v., zoals die nu sedert Mei van 't vorige jaar ge regeld is, vertoont een ernstige leemte. Men kan n.l. uit Helmond 's morgens vertrekken om 8.32 u. en 9.36 u. Geen van deze treinen biedt een doorverbinding met de andere delen des lands. Aan dit ..mankement" komt nu een einde. Naar de V.V.V. Helmond mede deelt zullen de N.S. namelijk met ingang van Maandag 1 Maart a.s. een trein inleggen, die te 8.22 u. uit Eindhoven vertrekt en in Hel mond om 8.35 u. arriveert. Deze trein gaat te 8.52 u. terug naar Eindhoven en biedt daar de moge lijkheden tot snel verder reizen o.a. met de exprestrein naar Utrecht- Amsterdam. M'n Nylons voor Carnaval koop ik bij de Nylonspecialist PIJLS De laatste raadsvergadering had weinig opwindende momenten, een tamelijk saaie agenda, dus op voor hand stond vast, dat de Raad weer vlug buiten zou staan. Ook het bezoek van enige afgevaardigden van de Communistische Partij Nederland, die zich op de publieke tribune meldden, was weinig op windend, want het punt waar die heren voor kwamen, het vliegveld in de Meerselse Peel, kwam geheel niet ter sprake. Zoals gezegd, daar was weinig opwindends aan, maar een doodgewone vergadering, met doodgewone punten. Dat begon met de notulen die onveranderd werden goedgekeurd en met alle stukken van Ged. Staten, die voor kennisgeving werden aangenomen. Oude metalenhandel De Venrayse oud-metalenhande- laren willen beschermd worden. Iedereen, die maar zin er in heeft kan hier langs de deur gaan om oud ijzer en daardoor wordt de Venrayse handel benadeeld. Nu is dat van de ene kant moeilijk, maar van de andere kant toch wel veilig als men weet waar dat spul blijft. Daarom stelden B. en W. voor om deze handel in Venray afhankelijk te stellen van een vergunning, een voorstel waar de Raad mee accoord ging. Eveneens gebeurde dat met de toewijzing van grond aan de MULO- school ter vergroting van de speel plaats. Dat is intussen al gebeurd, maar de grond stond nog niet op naam. Onteigening Minten en Aerts. Enkele stukken grond van de Wed. Minten aan de Wilhelmina- straat waren nodig voor de uit breiding in VenrayOost. Onderhandelingen hebben er toe geleid, dat de Wed. Minten haar gehele bezit aldaar wil verkopen, huis en grond voor de somma van f 13.000, waarbij het huis f 4600 is inbegrepen, evenals de bepaling, dat zij tot haar dood in dat huis kan blijven wonen. Dit alles leek de Raad wel aan vaardbaar en het voorstel werd goedgekeurd. Aan de Charles Ruysstraat en in het Vlakwater heeft Jean Aerts uit de Veldstraat grond liggen, waar de gemeente wel interesse in heeft. Als compensatie voor dit hele geval wil Aerts kavel 7 kopen in de Meerselse Peel en hoewel men anders niet gauw is met de verkoop van Peelgronden meende de Raad hier toch wel een duidelijk geval gevonden te hebben. Verpachting grond Voermans Toen Voermans met boeren op hield, wou hij de grond van de Ge meente in pacht houden, waarmede echter de Gemeente niet accoord ging. Voordat echter het tot rech terlijke pachtontbinding kwam, kreeg men een minnelijke schikking, waardoor nu de gemeente weer enkele stukken vrij kreeg. Op de eerste plaats een perceel van 6,44 ha. B. en W. stelde voor, dit stuk te geven aan de Wed. Goumans Clabbers, die vorig jaar in het Venrays veld, een weiland afgestaan heeft aan de woningbouw. Hier mede ging ook dé Raad accoord. Dan was er een tweede stuk van 3,34 ha, waarvan het voorstel was, om die te verpachten aan de koper van Voermans zijn boerderij, H. Philipsen. En dan was er tenslotte nog een derde stuk 2,45 ha, dat de Gemeente wou splitsen en hiervan 1,22 hate geven aan L. Volleberg, Kemp weg, als compensatie van door hem af gestane grond en 1,23 ha aan J. Arts in Merselo. Dit laatste voorstel kreeg com mentaar. Volleberg had aan de Raadsleden een tamelijk boze brief geschreven, waarin hij vroeg om het gehele stuk als compensatie. Door verschillende Raadsleden werd om opheldering gevraagd. Nu bleek dat de Raad door be trokkene verkeerd was ingelicht, had de Raad geen bezwaar met het voorstel van B. en W. mee te gaan. Uit de verklaringen van B. en W. bleek wel, dat Volleberg met die 1.22 ha ruimschoots aan zijn trek kwam, als compensatie. Hij had nog geen hectare behoeven af te staan en kreeg er 1.22 voor terug. Over die 1.23 ha waren ook de stemmen verdeeld. Zo merkte de heer ODENHOVEN op, dat hij liever had gezien, dat dit stuk grond was blijven liggen als ruil object in plaats dat het nu verpacht werd. Bovendien bevreemdt het hem, dat nu het verpacht gaat worden er slechts een candidaat genoemd wordt en hiervoor geen officiële oproep is geplaatst zodat iedere liefhebber een kans kreeg. Ook de heer Fr. JANSSEN zag dit stuk liever als ruilobject. Weth. PUBBEN gaf tekst en uit leg van deze zaak, die reeds in de commissie voor Landbouwaange- legenheden diepgaand besproken was. Als ruilobject heeft deze grond maar een betrekkelijke waarde, omdat hij tamelijk ver weg ligt en niet iedereen die wil, zoals in het verleden reeds is gebleken. Inder daad zouden er wel meer liefhebbers zijn, maar met opzet was genoemde Arts gekozen, omdat deze vlak bij woonde, een uitbreiding van zijn bedrijf, gezien zijn gezin en hedrijis- gebouwen hard nodig had en hier mede ook een sociaal doel gediend was, terwijl verder de kleine bedrijfjes in Merselo hierdoor weer met een verminderd werden. Ook de VOORZITTER sprak in die trant en hoewel het links en rechts in de Raad nog rommelde kon men er verder mee accoord gaan. Alleen werd gewaarschuwd dat een volgende keer dit niet zo gemakkelijk meer zou gaan. Nog meer grondruil. In VenrayOost verliest Th. Slits een stuk grond, wat hij voor zijn kwekerij hard nodig heeft. Als compensatie stelde B. en W. derhalve voor aan genoemde Slits een perceel grond te geven in de Lullse Kuilen, wat de gemeente van van Baar heeft gekregen, toen deze zijn bedrijf kon overbrengen naar de Peel. Daar was niemand op tegen, evenmin als aan de hypotheekver lening aan de bouwers van boer derijen in Peelplan Zuid. Grond-onteig eningen. Venray gaat 150 woningen krijgen en die moeten worden gebouwd. Daarvoor is grond nodig, zowel in de kom als in de kerkdorpen. Hoewel nog de verschillende plannen in de finesses moeten worden besproken en met de eige naren van de betreffende stukken nog moet worden onderhandeld, stelden B. en W. voor, toch reeds te beginnen met de onteigenings procedure, volgens de bepalingen van de Woningwet. Ook dat vond de Raad zonder mankeren goed. Opdat niemand kan gaan bouwen op nieuwe wegen, die men in die gedeelten van de gemeente, waarin men de nieuwe woningen gaat bouwen, moet een besluit genomen worden, waarin wordt verklaard, dat plannen in voorbereiding zijn voor enkele gedeelten van de Gemeente. Dan kan daar niet ge bouwd worden door particulieren. En tegen deze maatregelen was dan ook geen bezwaar. Een kavel hout bij de Ballonzuil wil B. en W. verkopen op stam, omdat hij nogal veel geleden heeft door granaten en de dennebladwesp. En die verkoop gebeurt onderhands aan enkele firma's, omdat volgens insiders hij dan het meeste opbrengt. De heer Fr. JANSSEN merkte naar aanleiding daarvan op, dat het ook moeilijk anders kan omdat hier een kartel gevormd is. Hoe dat allemaal maar kan is een vraag die de Minister maar uit moet maken. Nog eens onteigeningen Door onderhandelingen met de erven Poels-Poels meent B. en W. een oplossing gevonden te hebben voor de gronden om de Petrus Banden-school. De oplossing die gevonden wordt komt hierop neer dat de Erven de benodigde grond afstaan voor de aanleg van een speelplaats, een strook grond geven van 11 meter benodigd voor de aanleg van een verbindingsweg naar de Mgr.1 Nolensstraat, verder de benodigde grond voor verbreding van het voetpad van de Stationsweg naar genoemde verbindingsweg en ten slotte de benodigde grond voor verbetering van de hoek Stations weg-Hofstraat. Alles tezamen onge veer 3093 m2. Bij de behandeling bleek echter, dat de toelichting op de agenda niet volledig was, want behalve een afrastering bij de stationsweg en de verplichting de genoemde ver bindingsweg binnen 5 jaar aan te leggen, had de gemeente bovendien de verplichting op zich genomen de gronden welke aan de verbindings weg komen liggen en eveneens van de erven Poels zijn, als bouwter rein te onteigenen. En over dit laatste punt vielen enkele Raadsleden. Zo klonk dan ook de bewering dat het hier geen kwestie van grondafstand is. maar van grond-speculatie, toen echter achtte de Voorzitter het maar Raad zaam de zaak te brengen in geheime vergadering, temeer omdat ook al de Commissie van Openbare Wer ken sputterde niets van deze plan nen gehoord of gezien te hebben. En toen de geheime vergadering uit was werd dit punt zonder hape ren aangenomen. Ouden van dagen Bij de rondvraag wees de heer VERAART met enige jalousie naar Overloon, waar een bejaardencom plex komt. Al trachtte de VOORZITTER de omvang en kwaliteit van deze in stelling wel wat te kleineren, dat verhinderde de spreker echter 'niet om aan te dringen, dat men ook in Venray een dergelijke verzor ging zou brengen. En toen de Voorzitter dan wees op de plaatselijke stichting, die een en ander bestudeert, toen wees de heer Veraart van zijn kant er weer op, dat wat druk van bovenaf mis schien versnellend zou kunnen werken. Eenzelfde druk, die hij ook graag zag toegepast bij de kwestie van de ziekenauto, waar het Groene Kruis over aan het denken is. De VOORZITTER beloofde het advies van de spreker te zullen volgen. 18-jarigen. De heer VERHEUGEN vroeg zich af of B. en W. kennis hadden ge nomen van het ingezonden stuk in dit blad over het bezoek van jon geren dan 18 jaar aan films, die boven de 18 jaren waren gekeurd. De VOORZITTER vertelde, dat B. en W. deze kwestie inderdaad onder ogen hadden gezien, maar het is nu eenmaal zeer moeilijk èn voor de bioscoophouder èn voorde politie om de leeftijd van de be zoekers van hun gezichten te lezen. Intussen zou echter, èn met de politie èn met de plaatselijke bios coopcommissie dit probleem nog eens besproken worden. De Raad was wel enigszins ver wonderd te horen, dat we een Bioscoopc >mmissie hebben, waar Pater Solanus, de heren Swuste, Koppers, Vorst, Lucassen en Ver- meltfoort, hierin al jaren zitting schijnen te hebben. Begroting De heer STEEGHS zou nu wel eens willen weten hoe het met de begroting zit, en kreeg ten ant woord, dat einde volgende maand dit boekwerk verwacht zal worden. De opstelling van een zes jaren plan voor wegen en verlichting heeft grotere moeilijkheden met zich gebracht, dan men aanvanke lijk dacht, maar na Vastenavond zal men volspoors aan het werk slaan. Bus naar het station Nadat de heer ODENHOVEN openlijk dank had gebracht aan het Kerkbestuur voor het beschikbaar stellen van een lokaal voor de ouden van dagen, vroeg hij hoe 't stond met de bus naar het Station. De VOORZITTER moest antwoor den, dat de bus nog steeds liep, geld kostte, maar dat een oplossing voor dit probleem nog steeds niet gevonden was. Dat was het einde van deze ver gadering. De C.P.N. ging onvoldaan huiswaarts, want het vliegveld was niet ter sprake gekomen en de Raad gaat zich prepareren voor de komende begrotingsvergadering. Nieuws uit Venray en Omgeving ZONDAGSDIENST Doktoren Van Zaterdagavond 8 uur tot Maandagmorgen 8 uur Dr. VERCAUTEREN Grotestraat 11 Telefoon 335 Alléén voor spoedgevallen Visites moeten aangevraagd worden voor 12 uur. GROENE KRUIS DONDERDAG a.s.: Consultatiebureau voor zuigelingen uit de Kerkdorpen Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat op Maandag 1 en Dinsdag 2 Maart a.s. de gemeente-secretarie, het kantoor van de gemeente-ont vanger, het kantoor van gemeente werken en het bureau van de Vlees keuringsdienst uitsluitend zullen geopend zyn van 10 tot 12 uur. Venray, 23 Februari 1954 VUILNISOPHAALDIENST Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter kennis van de aangeslotenen bij de ophaaldienst van huisvuil en haardas, dat in plaats van op Dinsdag 2 Maart a.s. (Carnavals-Dinsdag) het vuil en de haardas door deze dienst opgehaald zullen worden op WOENSDAG 3 MAART a.s. Venray, 25 Februari 1954. Bekendmaking De Burgemeester der gemeente Venray brengt hierbij ter openbare kennis, dat bij besluit van de raad dier gemeente van heden, no. 123. is bepaald, dat een uitbreidingsplan in onderdelen in voorbereiding is voor: a. het gebied gelegen tussen Langstraat, Langeweg, Vlak water weg en Hoebertweg; en b. voor de kernen van de navol gende kerkdorpen: Castenray, Heide, Leunen, Merselo, Oirlo, Oostrum, Smakt, Veulen en Ysselsteyn. Venray, 23 Februari 1954. Alle deelnemers aan de optocht worden dringend verzocht om uiterlijk kwart vóór 2 op de Langeweg (bij het St. Anna kapel letje) te zijn. Let vooral op de volgende aanwijzingen. 1. De ruiterverenlgingen van Leunen, Ysselsteyn, Castenray en Venray worden verzocht om zich te verspreiden over de Lange weg, zodat bij het trekken van den optocht ieder gemakkelijk zijn plaats kan vinden. Tussen elke groep en of wagen komt een ruiter. 2. Onthoudt het nummer die hieronder voor uw groep of wagen staat, de zelfde nummer vindt u dan terug, geverfd op de weg, zodat ge uw plaats goed kunt vinden. 4. Houdt U aan de aanwijzingen van de politie en de orde commissie, zodat de optocht regelmatig verloopt. 4. Vergeet vooral niet, om direct na de optocht de prijzen te komen afhalen bij de Prins, in of voor de Gouden Leeuw. 5. Tot slot verzoeken wij allen om met de Vastenavondsdagen de vlaggen uit te hangen, versierd met poppen e.d. en tevens als het kan de gevel verlichten. Werkt allen hier aan mee! 6. Veel succes enBlief wakker Piëlhaas. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 St. Anna groep Schutterij Venray Harmonie Kasteleins wagen an den teun H. de Jong trein Venray expres Oirlo wagen Fr. v. Opbergen groep Waterval Castenray wagen Oirlo groep Castenray wagen Castenray groep B. ver. Vriendkr. wagen Jonge Middens, groep B.ver. Helpt Elk. wagen B. ver. St Jozef groep B. ver. St Oda wagen Bromfietsen groep R. A. S. wagen H. de Jong groep Fanfare Oostrum Schoenmakers wagen Brandweer groep Ruitercl. Mukke Bum. Aannemers wagen Opzet Dameskoor groep Gebr. Janssen w. Thuiskomst as woensdag Fafare Ysselsten groep wagen groep Hoogrijders wagen groep wagen Venrays industrie groep Vreemd. Verkeer Grote Vier Veilig verkeer Cirkus Mök Ka jotters Poels Grote Str. Muvero Muvero Inalfa Fed. Buurtver. Gr. Str. Hofstr. Marktstr. Hendrix P. Str. groep Ysselsteyn wagen J. Jacobs groep Ysselsteyn wagen Fanfare Leunen groep Drie Musketiers wagen Fonck Coenen groep Oirlo wagen Oranje Nassau 3 groep Fanfare Overloon Raad v. Elf wagen Gouden Koets Schutterij Zandakker Prinsenwagen Geluidswagen Am. vliegbasis Staatvegers De onmisbare BEKENDMAKING Openbare vermakelijkheden op de Carnavalsdagen De Burgemeester der gemeente Venray brengt ter algemene kennis, dat door hem in aansluiting op de getroffen regeling voor de openbare vermakelijkheden gedurende de a.s. Carnavalsdagen nader is bepaald: Carnavals-Zondag 28 Februari Sluitingsuur in de gehele ge meente 1 uur. Het maken van muziek en het houden van voordrachten moet op 28 Februari a.s. een half uur vóór het sluitingsuur, derhalve om 0.30 uur worden gestaakt, b. Carnavals-Maandag en Dinsdag 1 en 2 Maart a.s. Sluitingsuur tapperijen en drinkgelegenheden Carnavals-Maandag in de gehele gemeente 1 uur. Carnavals-Dinsdag in de gehele gemeente 23.30 uur. DANSEN. Carnavals-Maandag in de gehele gemeente van 17 tot 23 uur. Carnavals-Dinsdag in de gehele gemeente van 10 tot 12 uur en van 17 tot 22.30 uur. Venray, 24 Februari 1954 De Burgemeester voornoemd A. H. M. JANSSEN Opvolger Dr. Hillebrandt Als internist aan het ziekenhuis St. Elisabeth is benoemd Dr. U. A. Termote. Hij volgt Dr. Hillebrandt op die Venray gaat verlaten en zich in Tegelen gaat vestigen. Denk aan Venray's Blinden Gedurende de Vastenavonddagen zal in de Bioscoop onder alle voor stellingen gecollecteerd worden voor de Venrayse blinden. Emigranten-aalmoezenier Met de Sibajak zal op 5 Mei a.s. Pater Aegidius vertrekken naar Canada. Zijn taak zal zijn geestelijke hulp te verlenen aan de varende emigranten. Na een verblijf van enkele maanden zal hij wederom terugvaren. Dansende muziekverenigingen Als eerste resultaat van de sa menwerking der Venrayse muziek gezelschappen is het bericht te melden, dat zij ter aanvulling van de grote kastekorten, van de Bur gemeester verlof gekregen hebben, ieder jaar een bal te organiseren. Jubileum Op 16 Maart a.s. zal de heer Ver vuurt in Oostrum, 40 jaren in dienst zijn bij Tante Pos. Middenstandsdag De jaarlijkse middenstandsdag, is ook dit jaar weer geslaagd. Na een plechtige H. Mis was er 'n gezamenlijk ontbijt in lunchroom Verheugen, waarbij de Voorzitter der Middenstand, de heer J. Derksen, enkele Middenstandsonderwerpen behandelde. In hotel de Zwaan was 's avonds de feestelijke jaarvergadering, waar op o.m. de secretaris-penningmees ter de jaarverslagen bracht, die niet bepaald optimistisch waren. Vooral werd geklaagd over het slechte vergaderingsbezoek. Verder werd de nieuwe leden wervingsactie „de actie U", diep gaand besproken. Na een opwek kend woord van de geestelijk adviseur kapelaan Keyzers, kwam de tweede helft aan de beurt, waar op de heren Voogt en Kronenberg, het muzikale gedeelte verzorgden, afgewisseld met muziek van de Boerenkapel die per wire-recorder aanwezig was. Er was een gezellige stemming en voldaan keerden de bezoekers huiswaarts. O. en O. Woensdag bracht O. en O. de To neelgroep Puck, met de Beer van Tsjekov en de schurkenstreken van Molière. Deze avond is weer een zeer goede toneelavond geweest, waarop pracht toneel was te zien. De schurkenstreken van Scopln boden aan W. vd. Heuvel in de titelrol, vele mogelijkheden, die hij ook uitbuitte. Een apart woord van lof voor de beide vaders Frans 't Hoen en Jan Blaasers, die voor treffelijk speelden. Dick Scheffers als Silvestre, bood pracht momen ten, terwijl Cecilia Lichtveld als Hyacinth aller hartenjveroverde. De Beer was fantastisch, alleen op de duur vermoeiend. Cas Baas als Beer, Dick Scheffers als knecht en Cecilia Lichtveld als weduwe droegen dit stuk en toonden zich toneelspelers van klasse. Een ge raffineerd decor zorgde voor een uitstekende omlijsting. Op deze avond werd bekend ge maakt, dat 9 Maart a.s., een extra avond door O. en O. zal worden georganiseerd. Nadere mededelin gen hierover volgen nog.

Peel en Maas | 1954 | | pagina 1