Winters Demonstratie Veereji Rode Kruis 20 korting fa. P. Mooren gedistilleerd met 5 et. per glas verhoogd ijke Stand Venray ADVERTENTIËN Fa. P. HENDRIX Vergadering Geldleningen Winkeljnffronw Kantóói&edUnde Zondag muziek van de „Gn in „PRINSENHOF" KREFELD Zaterdag 1 Opera OTELLO v. Operette PAGANII ONDERGOED GEBRA GARAGE - VE Benoemingen H. P. M. Schim van der Loeff, arts. zoon van wijlen de bekende geneesheer-directeur van de Psy chiatrische Inrichting „St. Anna" te Venray, is aangesteld als Ge neesheer in voornoemde inrichting. H. van Noorden, Doctorandus in de psychologie, is aangesteld als Psycholoog in dezelfde inrichting. Oprichting Bromfietsenclub Aangezien er momenteel ver schalende bromfietsen op zolder geborgen zullen zijn, voor de winterslaap, werd er afgelopen Maandagavond toch begonnen met de oprichting van een Bromfietsen club. Het bleek wel uit de belangstel ling en opkomst, dat hier nog al enig animo voor bestaat. Verschil lende aanwezigen gaven zich als lid op, ook niet-bezitters van een bromfiets zijn welkom. Degene (zowel dames als heren) die zich hiervoor als lid wenst op te geven, gelieve zich te richtten aan onderstaande adressen: J. Fonck, Hofstraat, Tel. 314 J. Coenen, Tel. 270 J. Goumans, Schoolstr., Tel. 592 Opgave kan ook geschieden op Maandag 18 Januari a.s. 's avonds in café Prinsenhof, waar dan de eerste vergadering wordt gehouden. Gelieve bij eventuele opgave merk bromfiets en nummer op te geven. Duitse zangers naar Venray Op 7 Februari a.s. zal een Duits Mannenkoor uit Krefeld een bezoek brengen aan Venray en hier een concert geven. De zangers komen op uitnodiging van het Mannenkoor reeds op 6 Februari aan. Het is de bedoeling dat in deze zomer het Venray's Mannenkoor een tegen bezoek gaat brengen. In verband mei de mededeling van H.O.C.R.E.S., H.O.R.E.C.A.F. en de H.K.R. S. worden met in gangvan 10 Jan. a.s. de prijzen van Hotel-Café-Restaurant afd. Venray en omstreken Ongelukken De gladheid van de wegen heeft menigeen verrast en zo links en rechts zijn er de nodige slachtoffers gevallen. Zo viel Mevr. v. B. Zon dagmorgen zo hard, dat zij haar been brak en in het ziekenhuis moest worden opgenomen. Even later werden in het zieken huis nog twee dames gebracht, die bij een val door de gladheid hun enkels gebroken hadden. Op de Akker weg viel de kleine J. mot zijn fiets zodanig, dat hij met hersenschudding moest worden opgenomen. G. gleed uit op een trottoir en brak daarbij een been, terwijl T. zodanig op zijn neus viel, dat het neusbeentje brak. Doordat de bestuurder van DKW •en fietser wou ontwijken op de Leunseweg, slipte de wagen en maakte daardoor zulke capriolen, dat hij na een tweede fietser ge raakt te hebben, tenslotte tegen de poort van het Gymnasium bots te. De aangereden fietser kwam met de schrik vrij. De chauffeur K. bekwam verwondingen aan't hoofd. De materiële schade aan auto en poort was groot. Door onbekende oorzaak viel het 4-jarig zoontje van de fam. B. door de ruiten van een tuindeur, waarbjj hij zo ernstig aan beide polsen werd gewond, dat overbrenging naar het ziekenhuis noodzakelijk was. Hier bleken verschillende pezen doorgesneden te zijn. De kapperszoon R. viel door de gladheid door een etalageruit waar bij verschillende pezen en spieren van zijn rechtervoet werden door gesneden. Opname In het ziekenhuis was noodzakelijk. Afscheid Frans Vermaaten Met ingang van 30 Januari a.s. zal de heer Vermaaten de gemeente dienst als Ontvanger der Gemeente gaan verlaten. De heer Vermaaten is sinds 1901 bij de Gemeente werkzaam geweest. Bevordering Wachtmeester Dijkman is bevor derd tot opperwachtmeester met standplaats Oostrum. JUBILEUM Op Zaterdag 30 Januari a.s. zal de heer P. Schoester 25 jaar ver bonden zijn als districts-beambte aan de Stroomverkoop-Mij in Lim burg. Bijna al die tijd is hij in Venray werkzaam geweest. Uitslag tentoonstelling Tot kampioen meesterzanger van de Venrayse Kanarietentoonstelling is uitgeroepen de vogel van K. Thijssen met 89 plus-punten. Boven dien werd een andere vogel eerste neesterzanger met 87 punten. Ook eze was van K. Thijssen. Tweede ïeesterzanger werd de vogel van H. Lltjens met 84 punten. Kerstavond St. Lidwina De Bond van lichamelijke invalide St. Lidwina heeft Woensdag j.l. in het Brouwershuis een Kerstavond georganiseerd, die de bezoekers nog lang in herinnering zal blijven. Na opening door de voorzitter wist deze mede te delen, dat de plannen voor een beschutte werk plaats zover gereed waren, dat ze naar de bevoegde autoriteiten konden worden doorgezonden. Daarna begon men met de feite lijke Kerstavond, waarop de dames vd. Homberg, Boonekamp. Heyns- broek, alsmede Dr. vd. Homberg vocaal cn instrumentaal enkele kerstliederen ten gehore brachten. Kapelaan van Leipzig wees op de betekenis van het Kerstfeest in deze tijd in een korte conferentie. Na een pauze, waarin enkele versnaperingen werden geserveerd, trad op mej. Tiny Janssen, bege leid door de Gebr. Janssen, wier optreden ook in de smaak vigl. Al met al een prachtavond. Koopt nu Nylons by Pijls 2 paar 1ste keus 4.50 Oostrum met concert en toneel wederom present Oostrum's Harmonie met mede werking van de Toneelvereniging geven 17 en 18 Januari in Zaal Wilhelmina te Venray een concert en toneeluitvoering. Na een 5tal muzikale nummers, onder de bekwame leiding van de heer WInia, wordt 't toneelspel .,de Witte Boot", uit het Tsjechisch vertaald, opgevoerd. Het toont ons Borsky, die alleen leeft voor zijn fabriek en eerzucht, ten onrechte menend, dat dit het enige ware geluk is, maar hierdoor zijn enige dochter verwaarloosd. Een vrolijke noot in dit ernstige spel brengen de tweelingzusjes Dana en Eva en de oude trouwlustige Pepok Kos, de concierge. Piet Vermeltfoort heeft de regie van dit stuk en dat zegt genoeg Nieuwe kerk in Ysselsteyn De St. Odakerk van Ysselsteyn is door de snelle groei van dit kerkdorp al jaren te klein. Men heeft nu uit Roermond bericht ontvangen, dat hier een nieuwe kerk gebouwd mag worden. Dit bericht is vol vreugde ont vangen en men is reeds volop bezig met plannen. De oude kerk, die na de oorlog op fraaie wijze werd hersteld van haar oorlogswonden zal gebruikt worden voor jeugdhuis. Der Schweinefürst Gemengd Koor Polyhymnia, gaat met haar Operette op tournée. Aller eerst morgen Zondag in Overloon, op 17 Jan. in Vierlingsbeek, op 7 Febr. in Horst en op nog nader te bepalen datum in Boxmeer en Oploo. Eveneens op 24 Jan. een voor Venray laatste opvoering in zaal Wilhelmina. Pastoors-benoeming. Pastoor van Wijngaarden uit Geijsteren is benoemd tot Pastoor in Mook. Na 9 jaren als kapelaan in Ven ray gewerkt te hebben, werd hij indertijd tot pastoor te Geijsteren benoemd, waar hij voor de zware opgave stond, de totaal verwoeste kerk te herbouwen. Met welk suc ces hij deze taak heeft vervult, ge tuigt de prachtige nieuwe kerk, die nu midden in het dorp is ver rezen. Doch niet alleen de kerk bouw, ook voor de verering van St Willibrordus heeft hij veel ge ijverd en ook hier heeft hij, getui ge de grotere belangstelling, veel successen mogen boeken. Zijn be noeming elders wordtin Geijsteren betreurd. Tot zijn opvolger is benoemd de Zeereerw. heer G. A. E. Kemmere, leraar te Sittard. Senioren-P ATRONAAT Het patronaat is vooral bedoeld om de niet-georganiseerde jeugd ontspanning en vorming te geven, totdat ze op 17 of 18-jarige leeftijd ongeveer overgaan naar een Jeugd- standsorganisatie. We willen nu die jongens of jongemannen boven de 18 jaar die nog niet bij een vakbond zijn aan gesloten of zich niet hebben geor ganiseerd in een Jeugd-standsorga- nisatie (zoals deKajottersbeweging, waarbij alle jonge arbeiders zich eigenlijk moesten aansluiten), we willen nu die niet-georganiseerde jongens of jongemannen boven de 18 Jaar voortaan ook elke week een gezellige avond aanbieden, waar ze zich kunnen ontspannen en enige culturele vorming krijgen. Dit zal voorlopig 'elke Zaterdag avond zijn in de zaal van het patronaat van 8 uur tot kwart over 10 ongeveer, te beginnen op 16 Januari. Er zal een kleine contributie worden gevraagd, maar men bindt zich daardoor niet. Hiermee zal de vroegere „Goudpluvier" weer in het leven worden geroepen. Banken Paterskerk In de komende week zullen er, ter vervanging van enkele stoelen, banken in de kerk geplaatst worden. Degenen die een stoel gehuurd hebben, krijgen daarvoor op dezelfde hoogte een plaats in de bank. Om "t beschadigen van de banken te voorkomen, zullen er geen naam bordjes op komen, maar zullen de banken en plaatsen genummerd worden. Misschien zal dat in 't begin enige moeilijkheid opleveren, maar 't zal gauw genoeg gewend zijn. Ten overvloede zal voorlopig in 't kerkportaal een plattegrond van de plaatsen opgehangen worden, waarop de naam staat. Wilt U zo goed zijn spoedig uw plaatsengeld bij broeder Portier af te dragen P. Gardiaan K.A.B.-retraite Er worden van 4—7 Febr. (Don derdagavond tot Zondagmiddag) op de KAB-retraite In Venlo circa 20 Venrayse mannen verwacht. Hebt U zich reeds opgegeven bij één der Credo Pugnomannen of bij 't be stuur van uw vakbond? Neem één snipperdag of wissel voor 1 dag uw vacantiebonnen in en uw pa troon doet waarschijnlijk ook iets en betaalt een halve dag gewoon door. Als het nog vriest, is het al heel eenvoudig voor bouwvakleden. Kosten zijn heel laag voor f 3.50 kunt U al mee. Is dat geen koopje? Heden Jeugd-H. Familie Heden Zaterdagavond, om kwart vóór 8 is er bijeenkomst in de Pa rochiekerk, waarvóór en waarna gelegenheid is tot biechten. Wie verhinderd is te komen, wordt toch ten sterkste aangeraden Zondag morgen te komen in de Jeugd-mis in de kapel van St Servatius, want dat is toch altijd het voornaamste. Morgen Jeugd-Mis voor alle jongens boven 13 jaar. Morgen Zondag is weer de maan delijkse H. Mis voor alle jongens boven 13 jaar in de kapel van St Servatius, waar gezamelijk gebeden en gezongen en op de Priester ge antwoord en ook geofferd wordt. Zorgt, dan dat je ook te communie kunt gaan. Men moet ongeveer half 9 bijeenkomen op 't terrein van St Servatius bij de ka pel. Medewerking van de ouders wordt nog eens gevraagd. PATRONAAT 'Belangrijk Heden Zaterdagavond 7 uur is er een ontspanningsavond voor alle jongens, zoals reeds werd aange kondigd. Morgen Zondag is het op de gewone tijden patronaat. Denkt aan de Jeugd-mis op St Servatius, Door de week is vanaf de volgende week het Patronaat voorlopig niet toegankelijk voor de jongens van de eerste groep (jongens tot en met 13 jaar). Jongens van de 2de groep kunnen voorlopig alleen op Vrijdag komen tot half 10; jongens van groep 3 Dinsdag- en Vrijdag avond tot uiterlijk kwart vóór 10. De ouders worden verzocht hier goed notitie van te nemen. Onze jongens moeten leren zich thuis meer nuttig of aangenaam bezig weten te houden; daarvoor dient ook de huisvlijtclub en verder nog een toneelclub. Het is ook no dig de ouders erop attent te maken, dat de jongens, als er eens in de maand ongeveer een gezamelijke ontspanningsavond is, op z'n hoogst 25 cent mee moeten brengen en in die 25 cent is de wekelijkse contri butie dan nog bij inbegrepen. DERDE ORDE Kerstavond Zondag 10 Januari Zoals U reeds bekend is, zal er Zondagavond een Kerstavond ge houden worden, die geheel in het teken staat van de jaarlijkse Kerst actie van de Derde Orde. Er is een tentoonstelling van alle goederen, die vervaardigd zijn voor de armen en daarna zal 't Leunse Toneelgezelschap de avond verzor gen door de opvoering van 't stuk „Moeder", dat zij reedsenkele keren met groot succes hebben gespeeld De uitvoering is in het Gymna sium des avonds om 7 uur en de tentoonstelling in huize Damiano in de grote zaal, van half 6 tot 7 uur. Daar de toeloop erg groot is, verzoeken wij U van te voren plaats te komen bespreken aan huize San Damiano, Paterslaan 1. Er is toe gang voor ieder, die plaats bespro ken heeft. Of die er ook is voor hen, die dit niet gedaan hebben, hangt af van het aantal besproken plaatsen. Verzekert U dus van te voren van een goede plaats Maandagavond komt P. Servulus spreken over Franciscaanse levens stijl. Moge ook deze avond goed bezocht worden. Twee straaljagers botsten en stortten neer, piloten gedood In de gemeente Brummen (ten Zuiden van Zutphen), zijn Woens dagmiddag twee straaljagers met elkaar in botsing gekomen en neer gestort. De beide piloten der toe stellen werden op slag gedood. Het zijn de 25-jarige gehuwde tweede luitenant-vlieger E. P. Luitink uit Zutphen en de 21-jarige ongehuwde sergeant-vlieger B. Wijsman uit A'dam. Een der jagers kwam neer op de speelplaats van een lagere school, terwijl het andere toestel bij een boerderij terecht kwam, welke door een brandende vleugel- top totaal in de as werd gelegd. Er deden zich bij deze brand geen per soonlijke ongelukken voor. Groot gebrek aan bouwmaterialen Er bestaat op het ogenblik een ernstig gebrek aan bepaalde bouw materialen door de nog tamelijk on verwacht ingetreden vorstperiode. De woningbouw wordt door dit te kort aanzienlijk afgeremd. Niet alleen is de pannenpositie zeer slecht, maar ook alle bouw steensoorten zijn thans zeer moeilijk te verkrijgen. In vakkringen wijt men dit tekort, waardoor een pré caire situatie is ontstaan, voor namelijk aan de intensieve bouw. De producenten vdn pannen en stenen kunnen 't, zo deelde men uit bouwkringen mee, niet meer bijbenen. Daar komt nog bij, dat het najaar uitzonderlijk mooi is ge weest, waardoor op volle kracht gewerkt kon worden en de fabrie ken niet aan de hoogst noodzake lijke voorraadvorming toekwamen. Dit heeft op verschillende plaat sen in Nederland reeds tot moeilijk heden geleid; zo is het reeds enkele malen voorgekomen, dat nieuwe huizen door gebrek aan dakpannen van een andere dakbedekking moes ten worden voorzien. Landbouwer dodelijk aangereden De ongehuwde landbouwer Th. v.d. B. uit Someren-Eind werd in een bocht van de weg onder Someren door een vrachtauto uit Boekei aangereden. Korte tijd later is het slachtoffer aan zijn verwon dingen overleden. Anderhalf millioen bomen Wil men het eiland Schouwen- Duiveland weer in zijn oude bomen- luister herstellen, dan zullen naar schatting anderhalf millioen bomen moeten worden geplant. De stichting „Nieuw Schouwen - Duiveland" heeft, zoals bekend, voor het ook van zijn bomen ernstig ont luisterde eiland een speciale boom- plant-actie opgezet. De organisatie heeft tot nu toe reeds een beschei den bedrag binnengekregen, dat de aanplant van enkele duizenden bomen mogelijk zal maken. Binnenkort zullen bij een groot aantal banken, verspreid over het gehele land, z.g. boomplantcertifi- caten verkrijgbaar zijn. Voor de prijs van f 2.50 kan één boom wor den geplant. De kolenproductie in de Limburgse mijnen heeft in het afgelopen jaar een daling onder gaan. Bedroeg de totale productie van de mijnen in 1952 12,5 millioen ton voor 1953 zal deze ongeveer 12,3 millioen ton zijn hetgeen een daling betekent van 200.000 ton. Als oorzaak van deze teruggang in de kolenproductie wordt aangegeven, dat de dunnere kolenlagen, welke thans worden ontgonnen minder opleveren dan de dikke lagen, ter wijl ook een tekort aan mijnwerkers van invloed is geweest. Hierbij wordt de opmerking ge voegd, dat het grote moeite heeft gekost het peil van de bezetting der mijnen te handhaven en dat de wervingscampagne voor nieuwe mijnwerkers in Oost-Brabant, Gro ningen, Friesland en Drente is mis lukt. Betreurenswaardig is het, dat er zo weinig interesse is bij de ar beiders om in de mijnen te gaan werken. De arbeidsvoorwaarden die echter thans in het mijnbedrijf heersen zijn zeer goed en minderwaardig is dit werk zeker niet, doch de lonen en arbeidsvoorwaarden voor de mijn werkers dienen nog eens aan een diepgaand onderzoek onderworpen te worden. van 31 Dec. 1953 t.m. 7 Jan. f954 GEBOREN: Lamers Johannes, Henseniusplein 9 Seegers Renier, Castenray G 35 b Arts Johannes, Burg. vd. Loostr. 14 Oudenhoven Johannes, Deken Thielenstraat 15 Winkes Yvonne, Eindstraat 15 Thielen Hendrika, Langstraat 18 van Gestel Richard, Broekweg 12a van Osch Johanna, Merselo M 100 Nelissen Franciscus, Julianasingel OVERLEDEN: Houwen Jan, echtgenoot v. Camps Johanna E., Castenray. ONDERTROUWD: Seijkens Peter G. J., 28 jr, landb., Klein-Oirlo en Vollenberg Gertruda A., 28 jr, Oirlo. Vollenberg Martinus G. H„ 31 jr, landb., Klein-Oirlo en Seijkens Anna G. Th., 27 jr, Klein-Oirlo. Lucassen Hendrikus J. M„ 31 jr. kantoorbediende, Jan Hensenstraat en Rutten Henrica A. M„ 21 jr, Lull. PAROCHIE YSSELSTEYN Zondag, feest vd. H. Familie, 6.30 lm.; 8.15 overl. fam. Janssen-Jen. niskens; 9.15 kindermis; 10.15 hoog mis vd. parochie; 2.30 lof; 3.30 H. Familie mannen. Maandag 7.30 lm. fam. Koppens- Spreeuwenberg. Dinsdag 7.30 lm. overl. familie Koonings—Janssen. Woensdag 7.30 gez. jg. M. Ewals. Donderdag 7.30 gez. jg. Anna M. Emonts. Vrijdag 7.30 lm. Johannes Coenen en Elisabeth Kamps. Zaterdag 7.30 lm. overl. familie GeeretsGielen; 3 uur Marialof. RECTORAAT VEULEN Zondag: feest v.d. H. Familie; 7 uur gel. tot Communiceren; 7.30 lm. v. Joh. Nabuurs, best. door de buurt; 10 uur Hoogmis v. Drieko ningen; tweede collecte v.d. Afrik. Missies; 2.30 Lof. Maandag: 7.30 lm v. Jac. Verbugt en overl. kinderen. Dinsdag: 7.30 lm. v. Jan Reintjes en echtgenote. Woensdag: 7.30 lm. Jan Nabuurs Donderdag: 7.30 Hoogmis als best. jaarg. „voor Johanna van Kempen. Vrijdag: 7.30 lm. v.d. overl. fam. Spreeuwenberg-Philipsen. Zaterdag: 7.30 lm. vd. overl. fam. Willems-Hesen; biechtgelegenheid van 5.30—6.30; 7.30 Lof t.e.v. Maria. Accolieten: Jan Fleurkens en Harrie Reintjes. Kerkpoetsen: G. Reintjes en Hennie Louvet. Dinsdagavond, 12 Januari, 7 uur in de school godsdienstcursus. Leida Wilmsen Johan Branje hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening plaats heeft op 9 Januari om 9 uur in de parochie kerk te Pakenham. Dagadres: Makoneys farm, Buckingham P.Q. Toekomstig adres: Box 121, Pakenham (Ont.) Canada Te koop wegens plaatsgebrek 4 varkens ca. 35 kg Te koop gevraagd 10.000 kg Bintjes P. Keijzers, Vlakwaterweg. Te koop roodbont maalkalf A stal P. Emonts, Schelde K 88. Profiteer thans van onze Balans-Opruiming Zie etalages. Grotestraat 13 Telefoon 601 Alles wordt gratis thuisbezorgd. Allen een voorspoedig 1954 Woensdag 13 Jan. a.s. van de leden van het in Lunchroom Verheugen. Aanvang 8 uur. Op de agenda staat o.a.: Bestuursverkiezing. Verslagen. Zalig Nieuwjaar aan familie, vrienden en kennissen. MIA ODENHOVEN— DE LANGE Kensalpark (Ont.) Canada. Buurtvereniging „Helpt Elkander" wenst Beschermheer, Bestuur en leden Zalig Nieuwjaar. Vanuit de U.S.A. wensen we alle vroegere dorpsgenoten, familie, vrienden en bekenden Zalig Nieuwjaar! H. JANSSEN N. JANSSEN—BIJNEN Box 204 Brady Montana als le hypotheek beschikbaar op gebouwen en landerijen. Financiering auto's en motoren. Assurantiekantoor F. Bergmans Zn., Leunseweg 25b, Tel. 677. Loterij Fancy Fair Oirlo. Ie 1416 2e 1154 3e 1484 4e 1471 5e 961 6e 481 7e 494 Prijzen moeten uiterlijk 10 Jan. afgehaald zijn. Op 16 Januari nog verkrijgbaar 1000 R.I.R. kuikens Classens Broederij Oirlo, tel. 806. GEVRAAGD in doktersgezin met 2 j. kinderen flinke R.K. assistente v.d. huisvrouw (intern) lief voor kinderen. Hulp van werkster aanwezig. Mevrouw Habets, Mheer. Nadere inl. bij Verstegen, D 7, Oostrum. GEVRAAGD net meisje voor hulp in huishouding en win kel, in gezin met 3 kinderen. Liefst zelfstandig k. werken. S. Keijsers, Ysselsteyn. Biedt zich aan Meisje 19 jaar met alle werkzaamheden bekend. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD R.K. Meisje boven 21 jaar voor huishouding en winkel. In huishouding zelfstandig. Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD in Manufacturen- en Confectiezaak. Vereist vriendelijke verschijning. Liefst bekend met het vak. Brieven onder nr. 91 bureau van dit blad. Jonge dame vraagt kamer Brieven onder nr. 512 bur. dezer GEVRAAGD zelfstandige dienstbode in gezin met 3 schoolg. kinderen. J. A. Hezemans, Groteberg 93, Eindhoven. GEVRAAGD net dienstmeisje voor direct, voor d. of d. en n. J. Coenen-Houtackers. Meisjes gevraagd Wasserij Goumans. Aanm. Zater dagmiddag na 4 uur of 's avonds na 8 uur Kempweg 15. Groothandelskantoor vraagt Zij die over enige ervaring be schikken genieten de voorkeur. Brieven onder nr. 18 bureau van dit blad. Te koop partij Bellefleur appelen A. Bonants, Holthees B 130. Ta koop slachtvarken 170 kg en dekrijpe zeugen G. Willems, Laagriebroek K 54. Te koop Hudora schaatsen f 12.- met schoenen f 16.- H. Litjens, O.Oostrumseweg 28. Te koop dragende zeug 14 w. dracht H. Verhoeven, Paardenkopweg 4 Veulen. Te koop wandelwagen en hoge wagen L*Jlg«w«g IS. Heden Zaterdag 9 Januari 1954 denkt de afdeling Venray van de f Katholieke Aannemers-Patroonsb haar 25jarig bestaan. Bij de feestelijke viering van dit bileum zal het bestuur van de V rayse afdeling recipiëren in Wilhelmina, Schoolstraat, van ha tot 7 u. n.m., waarvoor wij U gai uitnodigen. Afd. Venray v.d. Ned. K Aannemers-Patroonsbon Secretaris W. VOLLEBERG, Henseniussfr Voor vergaderingen enz. intieme en rustige Zondag 17 Januari Plaatskaarten en bus f 8.tot 10.VÉN of Hotel De Zwaan, VenrgJlL. Deze week kunt U nog profiteren onze extra reclame: op alle Holiandia Heren- en Jonge zoals Lange Broeken Hemden met korte mouw Korte Sportbroeken Hemden zonder mouw Ook op: Gemoltonneerd Heren Ondergoed. Ga warm gekleed en koop uw ondergoed bij DEPOT PALTHE HOFSTRAt RUTON en HOLLAND EL EC Vrijblijvend bij U aan huis. Maak vandaag nog 'n afspraak. VENRAY Grotestraat 10 Tel. 6f HORST Schoolstraat 2 Tel. 73 De vertrouwenszaak, ook op het gebied i radio's, naaimachines, wasmachines, electr. en ye artikelen, haarden en kachels, kinderwagens, er wij U het beste. „Voor de waar bij ons gehaal nooit te duur betaald". Het kopen van 'n gebruikte is een vertrouwens Ruime keuze. Gemakkelijke betaling Kaldenkerkerweg 85 Te koop toom biggen M. Arts-Jennlskens, Ysselsteyn. Te koop toom biggen P. Jeuken, Stationsweg C 15. Te koop gevraagd burgerwoonhuis in gemeente Venray. Br. onder nr. 17 bureau dezer. Te koop zeug met 11 biggen 2 wk. M. van Raay, Overloon Dorp. Te koop partij biggen A. Janssen, Wieënweg 4. Te koop gevraagd 1 pits gasstel v. wasketel Adres bureau van dit blad. Te koop zo goed als nieuw fornuis Langeweg 4. Te koop een schot 28 P. H. Janssen, H Te koop drag, vaars i Th. Kleeven, Geijsl Te koop partij b P. Timmermans, Te koop Bellefleur appe H. Direks, Schei Te koop varken v. hu W. Jenniskens, Te koop een vaarskalf P. van de Ven, C Te koop zeug met 10 t en zwaar staande op wallen J. Janssen, Heidi

Peel en Maas | 1954 | | pagina 2