SPORT Sanatorinm te Horn Vastelaovesliedje 1954 Paardenverzekering L.L.T.B. Venray-Dorp ORGELHOEKJE! Banketbakkerij IQeckeugett De Rijkspolitie waarschuwt Burgerlijke Stand Venray ADVERTENTTÜM HENRI winkelpana met woonhuis CARTON F.ff. HENDRIKS, Langstraat 16 Sckapewleei 70 pet. drijfsteen- machine vacantiebonncn inleveren Bjuutuakaiiïeideis Prijskaarten Hotel „De Keizer" pracht Tapijt Rotspapier Crêpepapier Kerstkaarten Dansvli Inmaak Verantwoording: Vorig bedrag f 16133.30 Orgelbusjes: Overloonse weg f 12.32 Hiept f 9.01 Maasheseweg f 32.26 St. Annalaan, Maasheseweg, Smakterw. f 31.19 Gasstraat, Heuvelstraat f 14.19 Grote Markt, Marktstraat f 24.92 Merseloseweg f 25.76 Beekweg f 4.36 Lull, Boshuizen f 84.32 Henseniusplein, Henseniusstr., Leeuwstr. f 50.44 Gift van oude munten f 54.47 N.N. een orgelpijpje f 15.00 Totaal f 16491.54 Dit lijstje behoeft geen commen taar. Kunnen ve dit tempo vol houden, dan is de f 20.000 spoedig bij elkaar. Horen we nog iets van onze diverse clubs en verenigingen. Hun devies blijve: „Een avond voor het Orgelfonds Bouwt NU vooral mee aan Uw Orgel Gironummer 576604 Orgelfonds Venray. Zaoterdag 2 Jannewari göt 't gebeure.... GESLAAGD Aan de Universiteit te Nijmegen slaagde de heer Th. Volleberg voor Meester in de Rechten. Ambonnezen in Venray Deze week zijn in het geheel verbeterde Kamp Vlakwater de eerste 10 gezinnen van Ambonnezen aangekomen. Het Kamp Vlakwater, wat in de toekomst woonoord Vlak water zal heten, is belangrijk ver beterd. Zo is er naast een nieuwe inrichting van de verschillende barakken een kleine school inge richt, alsmede een kapel. De Ambonnese gezinnen komen uit woonoorden uit het Zuiden en hun getal zal nog worden uitge breid in begin 1954. In totaal zullen 200 Ambonezen hier een nieuwe woonplaats vinden. Wyding in Rome Frater Jan Wijnhoven uit Venray, van de Benedictijner-Orde van Sion, die vanwege"* zijn studie in Rome verblijft, zal heden Zaterdag aldaar tot sub-diaken gewijd worden. Rykspolitie Wachtm. v.d. Kaay alhier, wordt overgeplaatst naar Roggel. In zijn plaats komt hier Wachtm. v.d. Leeuw uit Roggel. Nieuwe koster te Oostrum Tot opvolger van de heer Peters is benoemd, de heer Reintjes Pzn uit Leunen, voorheen plaatsvervan gend koster te Hegelsum. Uitbreiding waterleiding Het Veulen dat nog steeds met gebrek aan water heeft te kampen, zal uit zijn isolement worden ver lost. De Noord-Limb. Waterleiding Maatschappij is met man en macht aan het werk om de leiding naar het Veulen te leggen. De inge bruikname zal met enige plechtig heid geschieden. Kerstkransjes, petit-glace, gevulde schuimpjes, amandelkoekjes, zout jes en kaaskoekjes haalt men nu eenmaal bij de banketbakker. Neemt ze van VERHEUGEN Adviesbureau oorlogsschade Dit adviesbureau houdt zitting op Maandag 21 December a.s. van 1012 uur in Hotel De Zwaan. K.A.-meisjes boven de 17 jaar Woensdagavond is er een Kerst- wake voor alle meisjes boven de 17 jaar, deze bestaat uit een lezing met lichtbeelden, getiteld: „De droom van Scrooge". Dit is een bewerking van het bekende Kerst verhaal van Dickens: Christmas Carol. Het wordt opgevoerd bij wijze van een declamatorium, dat omlijst wordt door muziek, op Woensdagavond kwart over acht in San Damiano, Paterslaan. Meisjes bereidt Uw Kerstfeest voor door deze avond, die U zeker een goede Kerststemming zal be zorgen. Rechtbank Roermond J v. T. te Venray, hoger beroep tegen vonnis Kantonrechter Venlo, waarbij veroordeeld wegens over treding Wegenverkeersreglement, uitspraak thans vonnis bevestigd. G. G. te Venray, had in anderhalf jaar tijd een expeditiefirma op allerlei manieren bestolen. G. be kende zonder voorbehoud. De zaak werd verdaagd tot 12 Januari, om een reclasseringsrapport over ver dachte. L. L. te Venray reed op 25 Aug. met zijn bromfiets van achter zijn woning de verkeersweg op en kwam in botsing met de juist passerende prof. B., die eveneens een brom fiets bereed. B. viel tegen de grond en liep een zware hersenschudding op. Eis f 75 of 25 dagen. In verband met de 3 Zondagen is onze zaak op 2e Kerstdag voor het afhalen van bestellingen geopend tot 14 uur. 1e en 3e Kerstdag gesloten Om teleurstelling te voorkomen, Uw bestelling voor 2e Kerstdag gaarne voor Donderdag. Zaoterdag 2 Jannewari göt 't gebeure.... VUILNISOPHAALDIENST Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter kennis van de aangeslotenen bij de ophaaldienst van huisvuil en haardas, dat in plaats van op VRIJDAG 25 DEC. en VRIJDAG 1 JAN. a.s., het vuil en de haardas door deze dienst opgehaald zullen worden op DON DERDAG 24 DEC. en ZATERDAG 2 JANUARI a.s. Men wordt verzocht op die dagen tijdig de emmers gereed te zetten. Venray, 16 December 1953. Burgemeester en Weth. v. Venray, A. H. M. JANSSEN, Burgem. E. VORST, Secretaris M'n Nylons koop ik bij Pijls daar vind ik steeds de grootste keuze. Kanarie tentoonstelling Na weken van voorbereiding is het dan zover, dat Zondag de eerste Zang- en Kleurkanarievereniging ,de Huisvriend" haar eerste zang- en kleur-tentoonstelling zal houden in de zaal van café Den Engel. Het zal voor de fokkers een moei lijke opgave geweest zijn om 122 zangers naar voren te brengen en 61 kleurvogels, die naar de prijzen zullen dingen. De beestjes zijn.reeds Vrijdag op zang gekeurd, een experi ment, dat zeker de moeite was om te horen en te zien. De kleurvogels worden heden gekeurd. Vanavond is de uitslag van beide keuringen, terwijl morgen Zondag, de vogels voor het publiek te be zichtigen zijn van 11,30 tot 9 uur. Toegang is gratis. We raden iedereen aan, die prach tige collectie vogels te gaan bezich tigen, men kan dan met eigen ogen zien, welke resultaten de Venrayse kanariefokkers in verenigingsver band hebben weten te bereiken. De nodige attracties zijn natuurlijk aan deze tentoonstelling verbonden. Bij botsing ernstig gewond In het St. Elisabeth Ziekenhuis alhier werden Dinsdagmorgen zekere S. en B. uit Overloon zwaar gewond binnengebracht. S., die met zijn motor, waarop van B. als duo-rijder zat, naar het werk ging, reed ten gevolge van de dikke mist tegen een voor een wa gen gespannen paard. S. liep hierbij zeer zwaar inwen dige verwondingen op aan borst en hoofd en van B. werd zeer ernstig aan het hoofd gewond en had een zware hersenschudding. Kring L.L.T.B. Venray De Retraite van 12 tot 15 Jan. voor de Kring Venray is nog lang niet vol. Leden van de kring denk eens na of ene retraite niets is voor U, en begin 1954 met een goede retraite, geef U nog heden op bij de secretaris van Uwe afdeling. Snertrit Door de Motorclub Venray werd Zaterdagavond een avondrit ver reden door de omstreken van Venray. In het donker werd men er op uit gestuurd om via Oostrum, Geijsteren, Wanssum, Oirlo, Leunen, Merselo en Vredepeel binnen korte tijd weer terug te zijn in café Swaghoven, waar de dampende snert reeds stond te wachten. De deelname was niet zo groot als was verwachtte, maar zij, die deelgenomen hadden, waren best tevreden én over de route èn over de. snert. Winnaar van de snertrit werd J. Hoogstraten uit Blerick. „D.I.S." „WILLEM TELL" Heden Zaterdagavond zullen beide verenigingen een bestuursvergade ring houden om tot hechter samen werking te komen. Op deze vergadering zullen ook de plannen voor de Fancy Fair uitgestippeld worden. D.I.S. en Willem Teil zijn de inwoners van Oirlo zeer dankaar voor de steun die zij van hun mochten ontvangen en zullen daarom van deze Fancy Fair iets geweldigs maken. Op 28 D2cember zal er een alge mene leden vergadering zijn waar alle leden van beide verenigingen op worden verwacht, daar deze ver gadering van groot belang is. Officier van Justitie te Roermond tegen de 36-jarige landbouwer P.H. te Sevenum die terecht stond als verdacht op 23 Sept. j.l. op de Kleefsedijk aldaar met een onver lichte boerenkar te hebben gereden waarmede P. in botsing is gekomen en c odelijk werd gewond. Gelet op de grote ernst van het feit en om de landwegen eindelijk voor deze gevaren te vrijwaren eiste de Officier van justitie 2 maanden gev. straf tegen verdachte. Uitspraak over 14 dagen. Een blik in onze etalage geeft U een idee hoe ook uw Kersttaart er uit kan zien. Ga eerst even kijken bij VERHEUGEN Zalm, Kreeft, Langouste Sardien, Schelvislever, RealTurtle.Paté de foieGras Apetit sild, gaffel-bitter, celeris au Jus, Crabmeat. champignons,Curry-powder (Cross enBlackwell) capers Worcestershire sauce, Ansjovis, Olijven, gevulde Olijven, Gember, enz. Komt U iets tekort, VERHEUGEN helpt U eruit. Toneeluitvoering te Overloon Naar wij vernemen zal op Tweede Kerstdag in het Gemeenschapshuis te Overloon de toneelgroep W. Hart en Piet Vink voor het voet licht treden. Opgevoerd wordt het toneelspel Een Zwerver van het Brabants Volk". Een meesterwerk in drie be drijven door Henk Bakker. Hier staat ons dus weer een ge notvolle en leerzame avond te wach ten, en wij twijfelen er niet aan dal ook nu weer een propvolle zaal met volle teugen zal genieten van dit sappige toneelstuk. Onverlichte boerenwagens gevaarlyk Onverlichte boerenkarren blijven ondanks herhaalde waarschuw ingen nog maar steeds de meest ernstige verkeersobstakels vormen en het wordt meer dan tijd dat deze ergelijke nonchalance met gevoelige straffen wordt bestreden, aldus de Kolen aangeboord bij Neer Bij de proefboring in de Lim burgse Peel bij het dorpje Neer hebben de boormeesters van de Duitse firmaDeihlman op 710 meter diepte de eerste kolenlaag aange troffen. Afschaffing van schoolgeld voor de leerplichtige jeugd Bij de Tweede Kamer is ingediend een ontwerp van wet, dat afschaf fing van de schoolgelden voor de leerplichtige jeugd beoogt. De zg. schoolgeldwet. Om administratieve bezwaren te voorkomen is in het ontwerp een systeem gekozen, dat vrijstelling van de betaling van schoolgeld in houdt voor de leerlingen van acht aaneensluitende leerjaren. Zilveren Lihate Binnen het raam van de 25ste Li hate, voorheen Limburgse Jaarbeurs geheten welke 28 Februari, 1 en 2 Maart a.s. in Helden-Panningen wordt gehouden, zal een grote huis- vlijttentoonstelling voor geheel Noord-Limburg worden verbonden, met medewerking van de Culturele Dienst der Katholieke Arbeiders beweging Limburg. Er worden niet minder dan 600 inzendingen ver wacht. K.A.B. wint leden Als gevolg van de grote wervings actie over onze gehele provincie heeft de Katholieke Arbeidersbewe ging Limburg sinds het begin dezer actie, op 15 October j.l. reeds 1030 nieuwe leden gewonnen. „LANDBOUWBELANG" HAD OMZET VAN f40.000.000 De Coöperatieve Centrale Vereni ging „Landbouwbelang" G.A. te Roermond, heeft in het boekjaar 1952-'53 een goederenomzet bereikt van ruim 182.800 ton voor een be drag van bijna 40 millioen gulden. Een omzetvermeerdering in ver gelijking met het voorgaande jaar van 1,5 millioen gulden. Het doel van „Landbouwbelang" is de Limburgse boer en tuinder zo goed mogelijk te dienen bij de aan en verkoop van de benodigdheden voor en de producten van de be drijven. Uit het 39ste jaarverslag blijkt, dat de nieuwbouw van graansilo's in een veevoedermagazijn te Helden Beringe in Mei van dit jaar gereed kwam. De voltooing van de nieuwe veevoederfabriek in Wanssum is binnenkort te verwachten. Kerst petit-fours, feestgebak bij uitstek. Neem geen risico, laat VERHEUGEN ze voor U maken. Dronken militair in 'n kuil gezet Negen maanden voor luitenant Het hoofd van het militair ge rechtshof heeft de 28-jarige le lui tenant M.C. v. d. A. uit Helmond, tot een gevangenisstraf van negen maanden veroordeeld, met aftrek van het voorarrest vanaf 19 October 1953. De Krijgsraad te Velde had be wezen geacht, dat v. d. A. aan twee soldaten in Korea opdracht had ge geven een dronken militair in een telefoondraad te wikkelen, daarna in een kuil te plaatsen en die kuil gedeeltelijk dicht te gooien. Des wege veroordeelde de Krijgsraad te velde hem tot negen maanden ge vangenisstraf met aftrek van voor arrest en tot ontslag uit de militaire dienst zonder ontzetting. V. d. A had tegen dit vonnis van de Krijgsraad beroep aangetekend. Het wegenverkeersreglement heeft verschillende voorschriften, waar tegen het publiek nog al eens zon- digt. Mede in verband met a.s. controles dient men echter op het volgende goed te letten: Brommers Bromfietsers moeten van het rijwielpad gebruik maken wanneer dit wordt aangegeven door een blauw bord met witte fiets. Wordt het rijwielpad aangegeven door een zwart bord met het woord rijwielpad wit er op, dan is het verboden hierop te rijden, indien men tenminste de motor niet heeft afgezet. Brommers moeten er aan denken, dat zij geen aanhangwagentje ach ter hun brommer mogen hangen, evenmin mag men op een brom fiets een dier begeleiden of een ander bv. een fietser voortduwen. Het is verder verboden met meer dan 2 personen op een brommer te zitten. En tenslotte moet men er aan denken, dat elk wiel van de bromfiets voorzien moet zijn van een goed werkende rem. Iedere bromfiets moet dus twee remmen hebben, die echter niet op de band mogen werken (dus wel trommel- remmen en terugtrapremmen). Tractoren Een ander belangrijk feit is, dat motorrijtuigen ten behoeve van het landbouwbedrijf, nooit harder mogen Had U met St. Nicolaas een boter letter van VERHEUGEN Dan bestelt U natuurlijk ook een Kerstkrans. rijden dan 16 km per uur. Zij moe ten dan echter nog aan de volgende voorwaarden voldoen: 1. voorzien zijn op de voorkant van het motorrijtuig van een wit bord, met rode rand en in zwart opschrift: 16 km; 2. ze moeten rijden zonder aan hangwagen: 3. rijden ze wel met een aanhang wagen, dan moet deze aanhang wagen voorzien zijn van lucht banden, evenals het motorrijtuig en een rem hebben, die door de bestuurder van het rijtuig be diend kan worden. In alle andere gevallen mag slechts 6 km per uur gereden worden. Ook dan moet men aan de voorkant van het motorrijtuig een wit bord heb ben hangen met rode rand en zwart opschrift: 6 km. Het kentekenbord van de tractoren zijn vervallen. Zijn de nieuwe borden met 16 km of 6 km aangebracht, dan krijgt men voor het oude kentekenbewijs bij inlevering bij de afgever f 1 retour. Auto's Auto's en drie-wielige rijtuigen met een ledig gewicht van meer dan 400 kg moeten voorzien zijn van een automatische ruitenwisser, die doel matig werkt. Op al de bovengenoemde artikelen zal binnenkort strenge controle volgen. Vanaf f 1.50 maken wij voor Ude heerlijkste Weihnachtsstollen. Neem geen risico, neem ze van VERHEUGEN Nieuw systeem belastingbetaling Met ingang van 18 Jan. a.s. komt er verandering in de wijze waarop men op de postkantoren aan het Rijk verschuldigde belastingen kan betalen. Op alle postinrichtingen zullen daar de speciaal voor deze wijze van belasting ingestelde girostortings- biljetten gratis verkrijgbaar werden gesteld. Deze formulieren zijn geel van kleur en voorbedrukt met voor de belastingbetaler van belang zijnde gegevêns. Op het stortingsbiljet behoeft geen frankeerzegel te worden ge plakt. Evenals bij de gewone stortings biljetten stelt de loketambtenaar de rechterstrook van het formulier aan belastingschuldige als bewijs van betaling ter hand. Het verdient aan beveling dit strookje aan het aan slagbiljet te hechten, opdat men steeds kan-nagaan hoeveel op een aanslag is betaald. Zaoterdag 2 Jannewari göt 't gebeure.... S.V.V.-nieuws De eerste nederlaag werd het Zondag tegen het altijd lastige en wisselvallige F.C.V. Het was overi gens een goede wedstrijd, waarin door Venray hard werd gewerkt, doch weinig geluk had bij schoten tegen paal en lat. Laten wij niet bij de pakken gaan neerzitten, maar de zaken energiek aanpakken, want de afstand tussen Arcen en Venray werd niet vergroot, daar ook Arcen in Mill een nederlaag te slikken kreeg. Zondag komt Sevenum op bezoek. De ploeg met de minste tegengoals. Het zal voor S.V.V. een hele toer zijn enige gaatjes te vinden. Om in running te blijvenmoet deze wed strijd gewonnen worden. Het tweede verloor van Blerick 2 met 10. Het had evengoed anders om kunnen zijn. Zondag gaat de reis naar Weert om daar Wilhelmina3 partij te geven. Thuis was het een -1 gelijkspel en ofschoon nu uit gespeeld wordt rekenen wij toch op een kleine overwinning. Het derde en vierde waren beide Zondag vrij, maar komen Zondag beide weer aan bod. Het derde moet naar Oostrum 2 en kan na heftige tegenstand wel winnen. Het vierde krijgt Broekhuizen- vorst thuis en kan ook voor een overwinning zorgen. Het zou de strijd om de bovenste plaats wel zeer verhogen, want zowel Venray 3 als het vierde staan slechts een punt bij de leiders achter. Volgende week geven wij de stand van het derde en vierde elftal. Woensdagavond werd de wedstrijd Venray—Kimbria gespeeld. Het was mooi helder, zacht weer en vele toeschouwers omzoomde het veld. Er werd een goede partij voetbal weggegeven. Kimbria, technisch beter, had toch de handen vol aan een goed combinerend Venray. Rust ging in met 1—0 voor Kimbria. Na rust had Kimbria vrij spoedig succes bij een blunder van de keeper. Zelfs werd de stand door de center voor tot 3—0 opgevoerd. Toen kwam Venray terug. Aanval op aanval golfde op het Kimbria doel af en de Invaller linksbuiten plaatste schit terend voor doel waar de center voor zorgde voor verdere afwerking. Binnen vijf minuten werd het zelfs 3—2, door toedoen van de links buiten. Kimbria moest hard werken om de gelijkmaker te voorkomen. De leiding was in goede handen. Zaoterdag 2 Jannewari göt 't gebeure.. van 11 t.m. 17 Dec. 1953 GEBOREN: Steeghs Peter K. L„ Oirlo E 66 Flinsenberg Maria J„ Merselo M 6 v.d. Hombergh Henri. Oostsingel 6 OVERLEDEN: van Gerven Petronella, wed. van van Soest J„ 79 jr, Stationsweg 25 van den Berg Hubertus, echtg. van Janssen A. G. H„ 65 jr, landb., Oirlo E 81. GETROUWD: Tunnissen Hubertus Th., 22 jaar, automonteur te Bergen en Ponjee Johanna G. A„ 23 jaar, Beekweg. Peters Jan H„ 21 jaar, mijnwerker, Deurne en Wijnhoven Elizabeth Fr. G. G., 19 jaar, Wlihelminastraat. GEVRAAGD dienstbode beneden 18 jaar voor huishouding. L. Joosten, Oirlo, Tel. 805. GEVRAAGD R.K. meisje boven 22 j. voor d. en n., dat zelfstandig kan werken in klein gezin van volwas sen personen, voor huis en winkel. Liefst met enige ontwikkeling boven lager onderwijs.- Brieven onder nr. 2018 bureau van dit blad. Te koop z.g.a.n. sportwagen H. Gommans-Barents, Smakterweg 56 DE 16e DECEMBER 1 WERD GEBOREN H. VAN DEN HOMBERGH M. VAN DEN HOMBERGH—BOT MARIA PIETER JAN VENRAY, OOSTSINGEL 6 Coby Stevens Gerard Versluys hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen huwelijk, waar van de inzegening zal plaats heb ben op Zaterdag 26 Dec. 1953 om 9 uur in St. Michael's Church te Remuera, Auckland N.Z. Dagadres: St. Benedicts Hall off Symonds Street. Toekomstig adres: Kingschool 258, Remuera R.D. Auckland N.Z. Mieny Stevens Frans Driessens hebben de eer kennis te geven van hun voorgenomen Huwelijk, waar van de inzegening zal plaats heb ben op Zaterdag 26 Dec. 1953 om 9.30 uur in de Basilica Reed St., Oamaru. Dagadres: Queens Hotel Lounge, Oamaru. Toekomstig adres: 45 Fees Street Oamaru N.Z. De zieken, liggende in het danken Herwonnen Levenskracht afd. Venray voor de aardige St. Nicolaascadeaux, door hun afd. aangeboden: tevens dank aan de Roodse Blaoskapel voor de mooie muziek welke zij daar ten gehore gebracht hebben, Venrayse zieken te Horn. Te koop gelegen te Venray, Marktstraat 3. Nadere inlichtingen bij P. van Horne, A 87 Sevenum, Tel. 415, 60 en 90 cm. breed, wol vilt en asphaltpapier geschikt op verse cementvloeren ter bescherming van Balatum, Behangselpapier mooie sortering, laag in prijs. Verder alle soorten glas als tuin ders- en kippenglas, enkel- en dub beldik blankglas, Bizantijns grof en fijn, regendrup- cathedraal- imitatie- en spiegelglas, enkel en dubbeldik spiegels. Borstelwerk eerste soort pracht- sortering. Komt zien, niets verplicht U, Aanbevelend, S childersbedr ij f voor de Kerstdagen naar Slagerij Goumans Patersstraat 8 Venroodse dichters en dichteresse die 't neej klaor hebbe, motte dit op den 28e van dizze maond iengeleverd hebbe beej Toën Gommans, Langstraat 9. Op de uurste zitting werd dan 't neej liedje gekoze. Onderlinge VENRAY Het Bestuur van de Paardenver zekering heeft besloten de uitke ring voor onteigende paarden met ingang van 10 December jl. te ver lagen tot zulks in verband met de algemene prijsdaling der paarden. Namens het Bestuur, B. KRUIJSEN, Secretaris Bij ons vertrek naar Nieuw-Zeeland wensen wij familie, vrienden en kennissen hartelijk vaarwel. Piet Cox Truus Cox-Janssen Mia Janssen Veulen a.b. ss Zuiderkruis. Bij mijn vertrek naar Nieuw-Zeeland groet ik mijn ouders, broers en zusters, familie, vrienden en bekenden, Pater Egidius en meester Gerrits. A. Rutten Oude Oostr.weg 44 a.b. ms Zuiderkruis. Hartelijk dank aan de H. Maagd voor verkregen gunst. N.N. Voor de Feestdagen: 10 kg geplukte appelen in 3 srt. voor f 1.50 zolang de voorraad strekt. Coopmans, Langstraat 44. Door Betonfabriek in Noord- Brabant wordt wegens wijziging in het productie-programma aan geboden een zo goed als nieuwe met inbegrip van steenplanken. Brieven onder nr. 1219 bureau van dit blad. A.s. Maandag 21 December voor Land- en DUW arbeiders, voor een bedrag van f 30. Tussen 6 en 10 uur 's avonds bij F. S winkels, Maasheseweg 9. Voor de a.s. Feestdagen kan men op Dinsdag 22 December van 9 12 uur, 15 uur en 's avonds van 79 uur bonnen verzilveren. Voor beide Kerstdagen en Nieuw jaarsdag 6 bonnen, voor Zaterdag 2 Januari (indien niet gewerkt) 1 bon. Er worden geen losse bon nen aangenomen. Inlevering adres Beekweg 6c. Zondag 20 December in Prachtige prijzen. Landbouwers, die grondonderzoek wensen, kunnen dit opgeven op Maandag 21 December van 8—1 uur in café De Engel, onder opgaaf van aantal monsters, percelen en ligging. Te koop Ford Mayor met pomp voor regeninstallatie, bouwjaar 1948, geen olieverbruik. Tractor ook afzonderlijk te koop. Billijke prijs. G. Wismans, Ysselsteyn, Tlmmer- mannweg 16, Tel. 30. Duivendrinkbakken en pracht aquariums aan spotprijzen. F. W. HENDRIKS Langstraat 46 Verras uw gezin voor de Kerst met een Wegens plaatsgebrek gaan ze weg tegen spotprijzen. THOMASSEN in alle kleuren. Kerstafellakens en Lopers enz. HET WARENHUIS Hofstraat 10 fa. Th. Pouwels Zn. Nieuwjaarsbrieven Nieu w j aarskaarten Kleine kaartjes Alles met postzegels. HET WARENHUIS fa. Th.Pouwels Zn. Hofstraat 10 Kiest met uw CORS Gen ve uui gtz Laat ons U lichten omtr« derne Amerik op anatomist basis ontworp vrouwen ove uit WETTIG Het corset N.B. Met CAN huis aan Brandspii wasbenzine, lijnolie, creolii zuur, Loda flessen verkri Carbolineui Blackvarnis zilverlak, bus Be F. W. 1 Langstraat 46 Te koop zware ei sc bietensnijde prima Pouwels, C i F. W. Hendi Te koop mooie sierd Langstraat Te koop 10 be H. Derikx, 2 Te koop vette koni van Osch, A Te koop Berini Frans Miche alle maten dir F. Te koop verse vé en vet H. Heidens, Te koop parti J. Janssen, In net burge pens Adres bureai Te koop droge d« J. van Brachl Te koop radio f 6C haardki Langeweg 5. Te koop 2 voldr. v» Kind. Arts, M Te koop lichte Enj kinderstoel, kleinjl Te bevr. klein I r. Bru| Te koop slactt J. Drabbels, 1 Te koop z.g.a.n. kind» en parti Smakterweg! Te koop J. Arts, Sch« Te koop bijna vok ook te ruil, A,s Gebr. Janssen Te koop partij vtf Rongen, Vlak Te koop een rund 1 M. Duijkers, Te koop 500 oude Hoenderstrail Te koop Bellefleur ap J. Jenniskeni-

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2