J. SPORT Kaarten om wild Mnlders ketels Gemeentewerken Trainingsbroek Servi Gew. Arbeidsbureau Venlo Verlies bij Beeren te Weert Onderlinge Paardenverzekering Prijsschieten PdótaaidappeleH 5 a 6000 gld. Burgerlijke Stand Venray Noten te koop net meisje móeteen inqeiickte Dam Dameskapsalon M slagersknecht chauffeur monteur Damt Herei Zóekt rijw Rugpijn 1 Oververi Slecht Klo Bij Nieuws uit Venray en Omgeving ZONDAGSDIENST Doktoren Van Zaterdagavond 8 uur tot Maandagmorgen 8 uur H. VAN DEN HOMBERGH Oostsingcl 6 Telefoon 39 Alléén voor spoedgevallen Visites moeten aangevraagd worden voor 12 uur. GROENE KRUIS DONDERDAG a.s.: Consultatiebureau voor zuigelingen UIT DE KOM. EMIGRATIE CURSUSSEN De emigratie cursussen hier ter plaatse zullen aanvangen op a.s. Zaterdag 17 October om 7 uur in de Mulo School. Zowel cursisten van de nieuwe cursus als van de vervolgcursus worden dan verwacht op dezelfde tijd. Venray's Dameskoor a.s. Maandag 19 October repetitie om 8 uur precies. In verband met de uitvoering van Zondag a.s. wordt een trouwe opkomst verwacht. BRAND Deze week ging Woensdag de sirene voor heide-brand in de Meer- selsepeel. Met vereende krachten kon dit brandje spoedig worden geblust. Zilveren dienstjubileum Op 2 November a,s. herdenkt K. Noij de dag, dat hij voor 25 jaren in dienst trad als verpleger bij Huize St. Servatius. PATRONAAT Het onderhoud van de spelen en het aanschaffen van alles wat voor een aantrekkelijke ontspanning nodig is, vraagt zoveel geld, dat wij gedwongen zijn de contributie voor de jongens van groep 2 'én 3 een weinig te verhogen. Voor groep 2 zal de contributie voortaan 15 cent per week zijn en voor groep 3 voortaan 20 cent per week. Voor de grotere jongens zal er in 't vervolg gelegenheid zijn in de week naar het patronaat te komen, maar ook alleen voor de grotere jongens. En dat is dan steeds op Dinsdag- en Vrijdagavond van half 8 tot half 10. Alléén Zaterdagavond op dezelfde uren kunnen ook de jongeren komen. HUISVLIJT-CLUB We gaan a.s. Maandag al begin nen met een huisvlijt-club in het patronaat. Onder deskundige leiding zullen de jongens kunnen leren hoe ze thuis allerlei mooie en nuttige gebruiksvoorwerpen zelf heel goed koop kunnen maken. Er zal geen contributie gevraagd worden. Wel moeten zij gereed schappen, bv. figuurzaag of scherp mesje en materiaal, bv. een stuk triplex of karton, zelf meebrengen. Elke week zal deze club éénmaal bijeenkomen van 7 tot half 9 en dat begint nu Maandagavond al om 7 uur precies. Morgen WERELD-Missiedag De Paus vraagt van U dat gij morgen: 1) de H. Mis en H. Communie opdraagt voor de uitbreiding van het Rijk Gods in de Missielanden; 2) een extra gebed doet voor de Missie; 3) een milde gave geeft aan de collecte, die op voorschrift van de Paus morgen gehouden wordt voor de Voortplanting van het Geloof, waarbij een bijzonder beroep wordt gedaan op de jongelui, om van hun zakgeld ook iets te offeren voor deze heilige zaak; 4) en als gij het nog niet zijt, wordt dan lid van het Pauselijk Genootschap tot Voortplanting van het Geloof. De jongeren tot 18 jaar behoeven slechts 60 cent per jaar contributie te betalen, de ouderen f 1.30. Bedenkt het wel: een grote Mis sie-ijver is het bewijs van 'n groot geloof, maar gebrek aan Missie ijver getuigt van een zwak geloof. ER IS NOG PLAATS De Parochie-retraite in Venlo voor de mannen van Venray, van 31 Oct. tot 3 Nov. (van Zaterdagavond tot Dinsdagmiddag) is nog niet volge boekt. U kunt nog meedoen! We kunnen echter niet ruiken of U er iets voor voelt deze mooie dagen mee te maken. Voelt U er iets voor of wenst U inlichtingen te ontvangen (de onkosten zullen zo laag mogelijk gehouden worden) geeft dan een boodschap af aan 't Patersklooster voor Pater Domitius of wendt U tot de heer vd. Tillaert Stationsweg. Toneeluitvoering Veulen De toneelver. „D.O.E.T." heeft besloten op 13 en 14 December a.s. haar jaarlijkse toneeluitvoering te geven. Voor het voetlicht zal worden gebracht het blijspel in 3 bedrijven: ,.In een andere wereld" door Joh. Blaaser Sr. en Jr. Nevenbureau Venray VRAAG: 30 jeugdige arbeiders voor me taal-industrie te Venray 1 leerling kleermaker 2 metaaldraaiers 1 leerling horlogemaker 1 plaatwerker 1 electrisch lasser 1 hulp-isoleerder 1 inw. landbouwersknecht 1 bloemistknecht (20 jaar) 1 leerling hovenier 1 bezorger levensmiddelenbedrijf 1 loopjongen 5 leerling-verplegers 1 jonge arbeider confectie 1 broodbakker te Wanssum ongehuwd en Inwonend OUDERSAVOND Woensdag werd in de Petrus Bandenschool een ouderavond ge organiseerd voor de ouders van meisjes en jongens uit de drie hoogste klassen. Het was een mooie, druk bezochte en goed geslaagde avond. De heer Deken opende de bijeen komst, waarop o.a. gesproken werd door de inspecteur van het L.O., de heer Hermans, die wees op het grote belang van de samenwerking tussen opvoeders en ouders en om onderlinge waardering vroeg. Pater Aarnink S.J. hield een interessante spreekbeurt over de godsdienstige opvoeding van de jeugd, waarbij hij speciaal de kin- derbiecht behandelde. De leerlingen toonde in enkele voordrachten hun krachten en dat ze daarbij de gelegenheid aangrepen om Venray's Vroede Vaderen een hart onder de riem te steken moge blijken uit onderstaand citaat uit hun voordracht: Wij, arme jongens van Petrus- Banden Komen in school met vuile handen Met slijk aan de schoenen en zand aan de broek Van .het stoeien en spelen in een modderhoek ,Ga je handen eens wassen en je voeten vegen!" Zegt dan de meester, want die kan daar niet tegen. Geeft ons toch een speelplaats, beste grote mensen Dan hebben „Uw blagen" niets meer te wensen. Zilveren aannemersbond 16 October herdacht de Venrayse Aannemersbond haar 25 jarig be staan. In October 1928 werden de aannemerspatroons opgeroepen om zich te verenigen, een oproep waar aan gehoor gegeven werd. Sindsdien heeft ook de afd. Venray veel voor haar leden kunnen bereiken en zich steeds in een gestadige groei kun nen verheugen. Dit zilveren jubileum zal in Jan. a.s. officieel gevierd worden. Feest bij Schutterij „Het Zandakker" Zaterdag en Zondag was er feest bij de schutterij „Het Zandakker". Hier werd het feit herdacht dat voor 25 jaar de schutterij heropge richt werd. Tevens waren 4 leden 25 jaar onafgebroken lid van de vereniging. Ook het Gildehuis stond in het teken van het feest, want hel verleende 25 jaar lang onder dak aan de schutterij. Zaterdagavond had in het Gilde- huis een plechtige huldiging plaats tijdens een groot feest. Bescherm heer P. Janssen viel de eer te beurt een herinneringskruis van H. M. de Koningin in ontvangst te nemen, Verder werden in de bloemen gezet P. Lenssen, Fr. Hendriks en G. Sinten. Zondagmorgen werd in de pa rochiekerk een H. Mis opgedragen uit dankbaarheid. In de namiddag werd op het schitterend schietterrein aan het Vlakwater een onderlinge wedstrijd gehouden. De uitslag daarvan was: 1 P. Lenssen, 2 M. Lenssen, 3 Fr. Hendriks, 4H. Daniels, 5 G. Sinten, 6 van Duijnhoven. Het geheel werd opgeluisterd door het pas opgerichte pfeifercorps van deze schutterij. WEERBERICHT Met ingang van heden zal voor de aangeslotenen op automatische netten, waarvan het netnummer be gint met 0 47 (opgenomen in de sectorgidsen voor Venlo, Roermond en Venray) de mogelijkheid worden geopend, om het weerbericht te beluisleren, zulks door het kiezen van 003. Hiervoor is het locale tarief verschuldigd. Drieling te Eindhoven Het gezin C. BaxCouwenberg aan de Schoolsestraat te Eindhoven, is uitgebreid met een drieling. Het zijn alle drie jongens. Nieuw fruitkoelhuis in Zwaag De grootse fruitveiling in Neder land „Bangert en Omstreken" te Zwaag, zal worden uitgebreid met 'n koelhuis, waarvan de bouwkosten circa een half millioen zullen be dragen. Dit eoelhuis zal een capaciteit hebben van duizend ton. Thans be schikt over vierhonderd ton koel ruimte Na aanrijding overleden Maandag had op de Rijksweg MaasbreePanningen een aanrij ding plaats, waarbij een 60-jarige man uit Maasbree ernstig werd gewond. Zonder tot het bewustzijn te zijn gekomen, is het bejaarde slachtoffer Woensdag in het zieken huis te Venlo overleden. Sanatorium Dekkerswald veertig jaar Gisteren was het veertig jaar geleden, dat te Groesbeek onder de rook van Nijmegen het Katholieke sanatorium Dekkerswald werd op gericht. Duizenden hebben in de loop der jaren genezing gevonden in dit prachtige moderne huis der charitas, Drie en een half millioen verpleeg- dagen werden reeds genoteerd. „De tuberculose is weliswaar geen volksziekte meer," aldus dr. Hen- neman, „maar als men weet, dat vorig jaar nog 15.000 nieuwe geval len werden geregistreerd, dan kan daaruit toch worden afgeleid, dat de bestrijders hun activiteit niet mogen verzwakken." WEDDEN IN VENLO Een ongewone afloop had een weddenschap, die te Blerick tussen een bakker en een vrachtrijder van een expediteurs-firma werd afge sloten. De bakker deed vergeefse moeite een vat met 100 kg stroop, dat hij moest afleveren, te verplaatsen toen de auto van de expediteur voorbijkwam. De bestuurder daar van liet zich schamper uit over de kracht van de bakker, waarop deze reageerde met de uitroep: „Hon derd gulden als jij het vat naar binnen draagt". De vrachtrijder nam de uitdaging aan en droeg de last naar binnen. Toen hij betaling vorderde, begon de bakker terug te krabbelen en te beweren dat hij het zo niet had bedoeld, waarop de expediteur ver bolgen het huis binnenstapte om het vat te halen en weer op de oude plaats te zetten. Op de terugweg struikelde hij en liet het vat glippen, waardoor dit openbarstte met het gevolg, dat de kleverige inhoud zich over de straat verspreidde. Omwonenden waren de enige profiteurs van de weddenschap: ze konden gratis stroop scheppen. Televisie helpt recherche Op verzoek van de recherche der West-duitse politie zijn Woensdag avond, in de televisie-uitzending van de Noord-Westduitse omroep de kleren getoond van een meisje, dat verleden week vermoord is ge vonden naast de snelverkeersweg bij Hannover. Deze moord was de laatste van een serie „Autobahn"- moorden, die de Westduitse politie reeds zes jaar voor een raadsel plaatsen. Door deze televisie-uitzending, hoopt de politie inlichtingen te krijgen over de identiteit van het meisje en daardoor op het spoor te komen van de moordenaar of moor denaars van 18 vrouwen, in leeftijd variërend van 17 tot 50 jaar, die allen gewurgd en met gescheurde kleren bij snelverkeerswegen zijn gevonden. Mond- en klauwzeer bij varkens Op verschillende plaatsen in Zuid- Limburg zijn de laatste dagen ge vallen van mond- en klauwzeer onder de varkens geconstateerd. In Eckelrade ontdekte men de ziekte op twee bedrijven, in Slenaken en Cadier en Keer op een bedrijf. In alle gevallen werden de nodige voorzorgsmaatregelen genomen. Alle op de bedoelde bedrijven aanwezige varkens, totaal ongeveer 90, werden afgeslacht. Kind verdronken te Meerlo Zondagmiddag verdronk te Meerlo in de Molenbeek het twee-jarig dochtertje van de familie Weijs- Joosten uit Broekhuizenvorst. Het kind was met zijn moeder op be zoek bij grootvader in Meerlo en geraakte al spelende in de Molen beek. De moeder zelf ontdekte het kind, doch de lévensgeesten waren reeds geweken, zodat kunstmatige ademhaling niet meer mocht baten. Rogge is schaars in Zuid-Limburg Onder invloed van de prijsdaling op de buitenlandsce graanmarkten, voornamelijk in Argentinië, is de prijs van de binnenlandse rogge ge daald. Werd twee jaar geleden nog 3536 pld. per 100 kg inlandse^rogge betaald, en was deze prijs het vorig jaar nog 29, 30 gld, thans ontvangt de boer slechts 2021 gld. Deze prijsdaling is oorzaak, dat de landbouwers weinig rogge aan bieden. Mede omdat tengevolge van een zeer natte zaaiperiode in 1952 veel minder rogge is uitge zaaid, is het aanbod van rogge in Zuid-Limburg zo schaars, dat mo lenaars en meelhandelaren de be nodigde bakrogge, uit Midden- en Noord-Limburg, uit andere andere streken in Nederland en uit het buitenland moeten betrekken. Ook in Noord-Frankrijk „boeren-oorlog" Boeren in Noord-Frankrijk heb ben Woensdag besloten in het komende weekeinde geen vlees af te leveren aan Parijse slachthuizen en provinciale markten, zulks ter ondersteuning van hun actie voor hogere prijzen. Als deze boycot doorgaat, zal op de grote centrale markt in Parijs Dinsdag geen vlees voorhanden zijn. De boeren zullen niet, zoals hun collega's in Zuid-Frankrijk hebben gedaan, de wegen in het Noorden versperren. Wel zullen zij in het weekeinde op enige drukke kruis punten van wegen protestbetogin gen houden en vlugschriften uit delen. Grote botersmokkel naar België Twee weken geleden is een groot scheepse botersmokkel ontdekt.|toen bleek, dat een winkel in Gulpen, reeds verscheidene maanden hoe veelheden boter had verkocht, die veel groter waren dan de normale winkelverkoop. Direct werd een uitgebreid onder zoek ingesteld en hoewel reeds drie personen uit Slenaken zijn gear» resteerd, bestaat het vermoeden, dat nog meer personen bij deze boter smokkel zijn betrokken. in 1952 In de Woensdag gehouden ver gadering ivan de aandeelhouders der N.V. Tricotagefabrieken voor heen Frans Beeren en Zonen te Weert is uitvoerig gediscussieerd over de uitgebrachte jaarstukken 1952. Het verslag, waarin een verlies is becijferd van bijna 2 millioen gulden werd goedgekeurd. Op het ogenblik wordt met winst gewerkt, na een ongunstig eerste half jaar. De directie vermocht dit jaar in ieder geval zonder verlies af te sluiten. Aan het einde van de vergadering werd verklaard, dat thans een streep onder het verleden is gezet. Men kan met een volkome schone lei be ginnen. De afzet is zeer bevredigend. Én moet zelfs nieuw personeel wor den aangetrokken. De productie is hoger dan tijdens de Korea-hausse, al is het aantal werkkrachten niet zo groot als toen. „Beeren" kan volkomen mee op de binnenlandse markt, en de export is zeer groot, zelfs groter dan die van de andere tricotage fabrieken in Nederland tesamen, aldus het bestuur. Enige tijd geleden is men begonnen met de vervaardiging vanYersey boven kleding, waarvoor zeer grote vraag bestaat. Het ligt in de bedoeling nog meer nieuwe afdelingen op te richten. S.V.V.-nieuws Zondag hebben de sportliefheb bers weer eens kunnen genieten van een doelpuntenregen. Liefst 8 maal was het raak, waarvan Venray er zes voor zichzelf opeiste. Het begin was voor Venray zeer hoopvol. De eerste de beste door braak was reeds raak. De links buiten kreeg de bal, na een back omspeeld te hebben, vrij, een voor zet volgde, de rechtsbinnen voltrok het vonnis met een korte hoofdbe weging en de bal verdween in doel. Enige minuten later werd het zelfs 20 toen wederom een voor zet van links de rechtsbuiten nog juist kon inpunteren. Ofschoon er aan beide zijde gewerkt werd kwam voor de rust geen verandering meer in de stand. Direct na de thee trapt Mill af en zig-zagt door alles heen, de keeper loopt uit, de back speelt terug en onhoudbaar rolt de bal in het ver laten doel. Doch Venray heeft zijn antwoord klaar, de rechtsbuiten geeft door aan de midvoor en deze zorgt, dat in de eerste minuut van de tweede helft de stand op 31 wordt gebracht. Mill geeft zich niet gewonnen en speelt moedig verder. Na 10 min. spelen, weet de ge vaarlijke centervoor de Venrayse spil te omspelen en met een pracht- schot maakt hij er 32 van. Juliana is nu sterk in de aanval en de gelijk maker wordt elk ogenblik verwacht. Doch zoals het meer gebeurt, bij een plotselinge Venrayse aanval begaat een speler van Mill een fout binnen het beruchte gebied en de toegestane penalty wordt in een doelpunt omgezet. 42. Venray kwam toen sterk opzetten. De linksbinnen maakte er 52 van en door een tweede penalty, 62. Zondag gaat de reis néar Arcen. Deze troont boven aan de ranglijst met slechts 1 verliespunt uit vier wedstrijden en een doelgemiddelde van 131. Hieruit blijkt een zeer sterke verdediging en bovendien een goede voorhoede, die weet wat doelpunten maken is. Indien Venray hier succes wil hebben, zullen zij mét het beste spel te voorschijn moeten komen. Bovendien is Arcen een zeer moeilijke ploeg voor Venray om er thuis van te winnen. Niettegenstaande de meeste fac toren in het voordeel zijn van Arcen, kan Venray, indien de wil aanwezig is, een kleine overwinning behalen. Het tweede speelde een goede wedstrijd in Tegelen. We hopen nu maar, dat Zondag in de thuiswed strijd ook met het beste spel voor de dag wordt gekomen. Het derde en vierde waren Zon dag vrij. Het derde moet Zondag naar Se- venum 3. Deze wedstrijd kan ge wonnen worden, doch dan zal er flink aangepakt moeten worden. Het vierde moet naar Brughusia. Een gewaarschuwd man telt voor twee zegt het spreekwoord, denk er dus aan jongelui vanaf het begin een hoog tempo en dit natuurlijk volhouden tot het einde. Met een gelijk spel zijn wij reeds tevreden. WIELRENNEN Zondag gaat de reis naar Roggel, alwaar het club kampioenschap van de W.F.L. verreden wordt. Iedere vereniging zal met 6 ren ners aan de start verschijnen, waar van de tijd der eerste drie aanko menden telt voor de uitslag. Venray zal slechts met 3 renners aan de start verschijnen, het zijn: Wilmsen, Theunissen en Kerremans. Ondanks het feit, dat Venray slechts met drie renners aan de start ver schijnt, worden zij toch bij de grote favorieten gerekend. Gezien de re sultaten van de laatste weken ziet het er wel naar uit dat zij mee zul len dingen naar deze titel. Jongens veel succes en zorg dat jullie de naam van Venray op het voorplan brengen. Met grote vreugde en dankbaar heid jegens God geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje MARIA Bij het H. Doopsel ontving het de namen Maria Wilhelmina Jo hanna. M. VAN LANKVELD A. VAN LANKVELD— MICHELS ANTOON, JOSKE Westerbeek, 15 October 1953. VENRAY Premiebetaling Zondag 18 October vm. 1112 uur in café Wed. L. van Rhee, Casten- ray. Premie 1 pet. ZONDAG a.s. P. Schellen, Langstraat Kaarten om hazen en konijnen morgen Zondag in Café Sanders, Eindstraat Tevens prijsschieten van Schutterij St. Anna. met de windbuks morgen Zondag in de cafés Jos. Sanders, de Engel en Verstraelen. Maasheseweg. Flinke prijzen. Schutterij St. Anna, Bintje, Eersteling B, Voran, Ysselster C in de maten 25-28, 28-35, 35-45. Bestellingen worden bezorgd. M. Jeuken, Castenray G 15a direct beschikbaar als le hypotheek Adres te bevr. bureau v. d. blad. van 9 t.m. 15 Oct. 1953 GEBOREN: Voesten Wilhelmus, Leunen K 76 Claessens Theodorus, Langeweg 68 Ousters Antoine, Stationsweg 3 Litjens Lodewijk, Veulen H 38a van Eijk Helena, Langstraat 58 Wolters Johanna, Oirlo E 26 ONDERTROUWD: Wintjes Adrianus H. J., 28 jaar, chauffeur te Heerlen en Vermeulen Petronella J. G., 25 jaar, naaister, Venray. GETROUWD: Rongen Gerardus H„ 22 jr, bank werker en Ingenpas Maria P., 24 jr, fabrieksarbeidster, beiden te Venray van Elferen Leonardus M., 29 jr, kassier boerenleenbank te Oploo en Schaeffers Margaretha P. M., 24 jr, Venray. Gubbels Peter G. L., 25 jr, brood bakker te Stevensweert en Michels Ida M. O., 27 jr, Venray. Verheijen Johannes H. H., 33 jr, landbouwer te Maasbree en van der Sterren Maria H. H., 30 jr, Venray. Te koop vette lammeren Adres bureau van dit blad. G. van Ass, Veltum. Te koop z.g.a.n. wastafel met spiegel, en marmerblad, f 45.- M. Siebers, Hoebertweg 3a. Te kuop best schot 26 Oct. voldr. melklijst ter inzage, drachtige vaars 13 Nov. void. geënt tegen mond- en kl.zeer. Astal M. Geurts, Smakt. Te koop partij biggen A. Peeters, Scheide. Te koop of te ruil Triumph 350 cc kopklepper DKW 98 cc, DKW 200 cc J. Huisman, Ysselsteyn. Te koop dragende vaars aan telling 28 Oct., A stal. A. Pouwels, Peelplan Zuid. Te koop toom biggen A. Janssen, Wieënweg 4. Te koop toom biggen Kind. Verheijen, Timmermann- weg 14, Ysselsteyn. Te koop flinke partij onderstellen 32 x 6 650 x 16, losse banden alle maten, tweewielige aanhangwagen geschikt voor tractor. P. van Es, St. Jozefstraat 12. Telef. 434. Te koop voldragen vaars A stal M. H. Arts, M 44, Merselo. Wij kunnen nog leveren 2 stuks tweede keus Gebr. Lucassen, Leunen Telef. 485. Te koop partij biggen L. van Osch, Janslust. Te koop partij biggen A. Jeuken, Stationsweg C 2a. Te koop kolenfornuis i.g.s. tegen elk aannemelijk bod. Langstraat 1. GEVRAAGD voor winkel en huishouden. Brieven onder nr. 55 bureau van dit blad. Werkster gevraagd voor Vrijdagsmiddags. Adres bureau van dit blad. Voor verkoop van Tuin- Bloem- Landb.- zaden en poters vragen wij Agenten en depothouders voor alle plaatsen in Limb, en Brab. Brieven onder nr. 20 bureau dezer Te koop 12 zware biggen G. Arts, Endepoel N 20, Merselo Te koop partij zware biggen P. Loenen, Leunen K 33. Te koop partij mais in kolven Gebr. Backus, Stationsstraat 23 DAMES! Heden Zaterdag heropem permanenten - watergolven - on knippen - verven - blonderen Vraagt gratis alle inlichtingen voq Wij nodigen U beleefd tot een Henseniusstraat 6 GEVRAAGD bakkersleerling Bakkerij Steeghs, Horst. Degelijk kosthuis aangeboden Adres bureau van dit blad. GEVRAAGD die kan slachten. Slagerij Poels, Venray. VENRAY De Directeur van Gemeentewer ken Venray roept sollicitanten op voor de betrekking van ter bediening van de wegschaaf. Sollicitaties, met vermelding van opleiding, vorige betrekkingen etc. vóór 22 October a.s. te richten aan de Directeur van Gemeentewerken Venray. GEVRAAGD R.K. zelfstandig dienstmeisje lief voor kinderen, per 1 Nov. J. Poels, café-winkel, Wanssum. GEVRAAGD net R.K. meisje als hulp in de huishouding, voor d. en n. Met huiselijk verkeer, lief voor kinderen. Grotestraat 78, Tegelen. GEVRAAGD net R.K. meisje als hulp in de huishouding, voor d. en n.. Met huiselijk verkeer, lief voor kinderen. Heibeek 87, Venlo. Te koop 10 biggen (een toom) Loenen-Verschuuren, Leunen K 44 Te koop plukappelen 8 en 6 cent per kg J. Gooren, C 53 Oostrum Te koop partij biggen, noten 2 ct. per stuk M. Jenniskens, SteegK 70 Leunen Nog voordelig te koop enkele plukladders voet- rug- en vatspuiten nieuw. Jos. van Soest, Overloonseweg 37b Venray, Tel. 626. Te koop 10 biggen en een vet rund J. Litjens-Claessens, Leunen K 20 Te koop 2 vaarzen 20 Oct. voldr. A stal H. Classens, Peelplan Zuid. Te koop 50 are mais J. van Meijel, Deurneseweg 10. Koopt nu een heerlijk warm ijzersterk in alle maten - diverse kleuren enorme sortering in wol en katoen en niet duur verkrijgbaar bij I ST/ Skisokje: Flanel Zwarte Washant Luiers Directoir Bonte ve Dekens Overhem Heren P; Bezoekt onl Alles word| Het Voor f 'De ove Al die kla moeidheic worden een onve of slechtz Het elega corset, op pelijke gi tekent vo van gezoi Let op h< HET WAI fa. Zie etalage Gezoch burgerwc BeschiJ 5 kamer* tuin, off Brievei van dit aan hen beschikk Brievei dit blad.

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2