8 Venray helpt de Venrayse blinden URSUS afrasteri Landbouwinventaris Bouwvakarbeiders aan Bescherming Bevolking Lezers schrijven... ADVERTENTIEN W. VAN TIENEN OverloonC zijn kantoor naar Kruisstraat Woonhuis Aanbesteding Het bouwen van 6 woningen No. Naam wijk Actie Aantal Verzamelde Gemiddeld datum gezinnen gelden per gezin 1 Merselo 8 Maart 211 f ft 87 f0.75 2 Leunen 8 Maart 189 f 160.65 f 0-85 3 Veulen 8 Maart 111 f 101 92 f0 92 4 Oostrum 15 Maart 248 f 230.56 f 0.93 5 Pacersscraat 15 Maart 268 f 208 47 f 0.78 6 Ysselsteyn 15 Maart 163 f 165 50 f 1.02 7 Castenray 22 Maart 98 f103 34 1.05 8 Stationsweg 22 Maart 225 f 172 04 f0 76 9 Desselke-Hiept 22 Mrt 335 f 182.50 f0 54 10 Helde 22 Maart 117 f 129.74 f 1.11 11 Smakt 29 Maart 250 f172 29 f0 69 12 Grotestraat 29 Maart 210 f 161.06 f 0.77 13 Oirlo 29 Maart 202 f 181.96 f 0.90 TOTAAL 2627* f 2128.90 f 0.81 Zonder gestichten en inrichtingen. Zo is dan het einde gekomen van deze blinden actie, die zoalewel blykt uit de cyfers, een groot succes is ge worden. Dankbaar mogen we constateren, dat ondanks de grote giften, die Ven ray reeds voor het noodgebied heeft afgestaan, men toch nog bereid was om onze Venrayse blinden de troost van een Lourdesreis te gunnen Deze actie zal het mogelijk maken, dat 5 blinden van de blindenboud St Odilia en 3 niet Venrayse leden bin nenkort naar Lourdes kunnen en zy zullen dan tevens gaan als de afge zanten van de Venrayse bevolking, die deze reis hebben mogelyk ge maakt Dinsdagmiddag 12 uur wordt gkoknk eruh, venray DONDERDAG 9 APRIL: Con8ultnti»-burpMU voor zuigelingen UIT DE KOM En niet zoals op de voorpagina staat vermeld voor zuige lingen uit de kerkdorpen. Gunning Aan de fa. J P. A. Nelissen te Venray is opgedragen de bouw van een chemische fabriek in Ossendrecht. Aan de fa Gebrs Janssen de ver bouwing van de U.L.O.-school hier ter plaatse. Aanbesteding Deze week vond de aanbesteding plaats van een woon- en winkelhuis met bakkery voor rekening van de heer B. Kronenberg aan de Eindstr Gebr. Verstralen, Venray f44 900 L. Oudenhoven, f 44.749 C. Akerboom f 44 000 J. Verhoeven f 43 328 J. Raedte, Oostrum f 42.900 Danieakoor Uitvoering Tweede Paasdag gaat niet door. Zaterdag geen repetitie. Hioob-niemvs Op 2e Paasdag en Beloken Pasen is er in Zaal Wilhelmina weer iets bijzonders op toneelgebied te beleven Dan immers geeft Hioob een uit voering van het charmante blijspel „De Jonkvrouwe de laSeiglière" van Jules Sandeau. Het is verheugend voor het culturele leven van Veuray, dat Hioob het telkens weer aandurft en kosten nocb moeite spaart, om de beste stukken der wereldlitteratuur onder de aan dacht der bevolking te brengen. Dit stuk, dat nog altyd op het repertoire der grote tooneelgezelschap pen voorkomt, was in het begin dezer eeuw het grote successtuk van Willem Royaards. Het speelt in 1818 op het kasteel de la Seiglière te Poitou in Frankiyk en behanaelt de belevenissen van een doodgewaande, maar uit Russische gevangenschap terugkeerd, huzaar van Buonaparte; een geschiedeni* derhalve zoals men na de laatste wereldoorlog zo vaak heeft beleefd. Aan alle toneelminnaars wordt hier door gelegenheid geboden, om kennis te nemen van de bijzondere schoon heid van dit hoogstaand spel De ver zorging van toneel en costumering heeft by Hioob altyd een bijzonder cachet, zodat wy een bezoek aan deze voorstellingen kunnen aanbevelen. Braud in Ysselsteyn In de woedende storm werd Maan dag de brand weer opgeroepen assisten tie te verlenen by een boerderij brand in Ysselsteyn In een schuur van een landbouwer aldaar, waarin ongeveer 3000 kg ge perst stro in gepakt was, brak door onbekende oorzaak brand uit. Dank zy krachtdadig optreden van de buurt, die met water, zand en blusapparaten het gevecht tegen het vuur begon en dank zy later het krachtdadige optreden van de brand weer kon erger voorkomen woiden en bleef de boerderij gespaard. Zo viel de schade nogal mee. Joh. Cup overleden Te Maarhees overleed op 84 jarige leeftyd de heer Joh Cup De heer Cup was een der vooruitstrevende mensen uit deze streken, die o m. een der eerste fietsen hier bracht. Hij is zelf nog fabrikant geweest van de toen bekende Concordia fiets In 1903 kocht hy een auto, ook al iets nieuws in deze streken. Na de oorlog is hy met zyn vrouw nog naar Amerika gereisd waarhy zyn gouden huwelyks feest vleide. O. en O.-nieuws Het Bestuur van Ontwikkeling en Ontspanning deelt ons mede, dat de wegens mist en watersnood uir»estel de avonden zullen worden gehouden op Woensdag 22 April en Dinsdag 2S April a.R. Op de eerste datum komt het Maas trichts Stedelijk O'kest, op de tweede zal Cruys Voorbergh met zijn gezel schap Arabesque „van Snotneus tot deze actie besloten. Mochten er nog nakomers zyn, ze kunnen tot dan terecht Dan zal echter onherroepelijk het einde daar zyn. Terwyl dan elders in het land de actie nog moet beginnen, zal hier een blinde de loten trekken en meer dan 70 mensen op hun beurt weer ge lukkig maken met waardevolle prijzen en bovendien een van de bewoners van de Heide een nieuwe Muveroketel thuis bezorgen. De uitslag leest U volgende week in Peel en Maas. Wy van onze kant wensen onze Venrayse blinden een voorspoedige reis toe naar Lourdes en de loten bezitters veel succes by de verloting. Neon" vertonen Nadere aankondigingen volgen. Oorlogutuig Bij de graafwerkzaamheden by de uitbreiding van het Ziekenhuis, stiet men op oorlogstuig. De MOD. heeft verder het terrein onderzocht en het gevaarlijke goedje opgeruimd. Een heitje voor een kerweitje Even als vorig jaar zullen de gidsen welpen en verkenners in de week na Pasen n.l. van Dinsdag 7 April t.m. Zaterdag 11 April allerhande kar weitjes verrichten om daardoor geld te verdienen voor hun eigen kas en die van hun hoofdkwartier. Om ie voorkomen dat U telkens aan de deur wordt lastig gevallen zullen Zaterdag huis aan huis briefjes bezorgd worden waarop u aan kunt geven welke karweitjes U te doen hebt en wanneer deze verricht moeten worden. Op 2e Paasdag worden de briefjes weer opgehaald. Vorig jaar is deze actie in Venray en in het gehele land een geweldig succes geworden ea verwacht wordt dat er ook thans weer veel karweitjes op te knappen zullen zijn. U kunt by'v. koper laten poetsen, matten kloppen, boodschappen doen, fietsen en auto's poetsen, gras rollen, kousen stoppen, op de kinderen passen kelders of zolders witten, houtjes hakken, opwassen, enz. enz. Voor het verrichten van karweitjes zyn beschikbaar gidsen (meisjes) van ti 14 jaar, welpen, (jongens) van 8—11 jaar, verkenners van 12—17 jaar en alle leiders en leidsters. Mocht U een karweitje vergeten hebben op de lyst te plaatsen of U nebt onverwachts een karweitje dan gebft U een telefoontje of boodschap aan een der volgende adressen en het komt voor elkaarM. Pyls, Grootestraat 14a tel 673, J. Colsen, Langstraat 27 tel 524, H. Billekens, Langstraat 13 tel 230. Iedere gids, welp of verkenner is in het bezit van een karweitjeskaart waarop U gelieve aan te geven welke karwei is verricht en hoeveel U betaald hebt. Steunt de jeugdbeweging door „KARWEITJES". YjjfMei blgft Nationale bevrijdingsdag Van de zijde van de regering wordt er nadrukkelijk op gewezen, dat door het besluit van de Stichting van de Arbeid en de daaruit genomen beslissing van de rijksbemiddelaars weliswaar een sterker accent wordt gelegd op de feestviering op 30 April, doch dat de 5de Mei als de nationale bevrijdingsdag zal blijven worden ge vierd. Op die dag zal dan ook worden gevlagd Voorts zal worden gevraagd, dat de radio een speciaal programma zal uitzenden, terwyl voor 5 Mei voor bereide feestelijkheden kunnen door gaan. Eerste tomaten op Lo08dnin8e yelling Op de veiling te Loosduinen zijn Woensdag voor het eerst dit jaar, to maten aangevoerd De party bestond uit ongeveer 20 stuks. De prijs was 23 cent per stuk. Na aanrijding overleden Maandagavond werd de 76 jarige L M te Weert, door een vrachtauto aangereden en ernstig gewond. M. is Woensdag in het Weerter Ziekenhuis aan de opgelopen verwon dingen bezweken. Ruiterfeest In Wanssnm Paas Maandag zal de Ruiterclub St. Joris te Wanssum de dag herdenken, waarop zy voor 25 jaren werd opge richt Morgens zal voor de ieden een Hoogmis, worden opgedragen, waarna de reepptie volgt. 's Middags is er een jubileumwed strfid, waaraan ook ruiters van andere clubs zullen deelnemen. Om 5 uur is er tenslotte een jubileum bal. Vooral sinds de bevrijding is deze sportieve club bekend geworden door haar verschillende prestaties op con nours8en en crossen. Het zal de Wan8sumse ruiters die dag niet aan belangstelling ontbreken. R.K. Avondnijverheidsschool Carsns 1952-1953 In tegenwoordigheid van het leraren corps, de heer Bartels namens het Bestuur der Nijverheidsschool on wethouder Wintels namens het Ge meentebestuur, werden Donderdag door Directeur Oomens de diploma's uitgereikt voor het Avondny verheids onderwijs. De heer Oomens was over het algemeen zeer goed te spreken over de prestaties, die tevens een beeld gaven van de vooruitgang van het onderwijs. In de afgelopen jaren bedroeg het percentage niet geslaagden resp. 34, 28 en 22 pet. Nu was het 15 pet. Verder deelde spreker mede, dat deze zomer voor de jongelui een cursus electro techniek zal gehouden worden, waar voor men zich Dinsdag a.s. om 7 uur op kan geven. Diploma A Metaalbewerkers Verheyen A. P. en van Gooi Fr. M. M Venray; Francken P. M., Wanssum; van Kempen J. Fr, Meerlo. Loodgieters Kengen J. Th. M. en Manders W. G. MVenray. Bouwvakken Janssen Fr. W. G. (stuc), Venray; Martens J. A. J. (mets.), Leunen. Meubelmakers Vermeulen W. BVenray. Diploma B Timmerlieden Hendriks G. J. HVeulen; Custers M. J. G Pingen W. J en Hoex L. P. M allen uit Oostrumvan den Munckhof M. J. JHaegens P. G A en Clepha8 A. B M. allen uit Venray; van de Voort P. Th Swolgen; Nelis sen M. G Horst; Janssen P. C M. en Thiesen P. JBlitterswyk. Metaalbewerkers Drabbels P W. M Overloon; Boots G P. JHorst; Coppis P. Fr. J., Holthees; Janssen L. J. H Wanssum; Wilmsen Th. A Haegens J. A Weys H. G. J, Peeters Th. P. G., Peeters J. H. M Janssen H. A., Custers P. W. Gallen uit Venray. Dodelijk ongeluk te Meerlo Dinsdagmiddag werd in Meerlo de 14-jarige landbouwerszoon P. van L. uit Meerlo, door een met stenen, zwaar beladen vrachtwagen uit Tienray, overreden. Het slachtoffer, dat per ry wiel bood schappen ging doen, werd by het passeiea van twee wagens gegrepen in zorgwekkende toestand moest de jongeling, na eerst ter plaatse voor zien te zyn van de laatste H.H. Sa c ramen ten overgebracht worden naar het ziekenhuis te Venray. Woensdagmorgen is de knaap aan de opgelopen verwondingen bezweken. Helmond verlaagt de vermakelijkheidbelasting By de behandeling van de gemeente begroting 1953 heeft de Helmondse raad de belasting op vermakelijkheden verlaagd van 35 tot 20 pet. In een zitting van acht uur met een uurtje pauze werd de begroting afgehandeld. In antwoord op de algemene be schouwingen kon burgemeester Moons mededelen, dat het woningtekort van 15 pet tot ruim 9 pet is verminderd, doch er bestaat nog een directe be hoefte aan ruim 1000 woningen. Met krotopruiming wordt dit jaar een begin gemaakt Zowel door de raad als door B. en W. werd protest aangetekend tegen onware argumentatie by een onder de burgery ontketende actie tegen het goedgekeurde uitbreidings plan en traverse met vaste hoge brug over de Zuid Willemsvaart. De subsidies ondergingen over het algemeen een verhoging, w.o. voor 't kleuteronderwys tot f 25 per leerling. Granaat ontploft, kind gedood Ia Velden heeft zich een ernstig ongeluk voorgedaan, waarby een kind werd gedood en twee anderen werden gewond. Tydens het spel in de speeltuin van de voetbalvereniging in de buurtschap Hasselt, vond een vyftal kinderen, in de wegberm langs de beek, aan de rand van het terrein een pantser granaat. Een van de kinderen gooide de granaat enkele meters van zich af. Tot ieders ontzetting ontplofte hpt wapen, waarby de in-jarige P. vd. P. uit Velden op slag werd gedood. Het 9 jarig knaapje A. H. werd levens gevaarlijk gewond en moest in het ziekenhuis te Venlo worden opge- nemen. Nieuw raadhuis te Wanssum De belangrijkste mededeling van burgemeester Baron de Weichs de Weyne, tydens de raadsvergadering der gemeente Wanssum, was onge twijfeld, dat „Den Haag" de bouw van het nieuwe raadhuis had goedgekeurd De burgemeester hoopte binnen veertien dagen de aanbesteding te kunnen doen houden. Door de bouw zal werkelijk in een behoefte worden voorzien, want tot op heden doet nog steeds een oude noodwoning dienst als raadhuis, waar de burgemeester zyn kamer broeder lijk deelt met de secretaris. De raad moet voor zyn vergadering altyd een of ander café lokaal opzoeken. Ofschoon er op het ogenblik God zy dank geen sprake is van een onmiddellijke oorlogsdreiging en wy zelfs de vaste hoop hebben, dat door Gods hulp dit gevaar wordt afgewend, is het toch een eis van wyze voor zichtigheid om voorbereid te zyn op mogelijke onvoorziene gebeurtenissen en die maatregelen te nemen, die zo noodzakelijk zyn om in groot gevaar toch het ergste te voorkomen. Het is een daad, ja zelfs een plicht van christelijke naastenliefde mede te werken aan het inperken van menselijk leed. Geleerd door de ervaring van de jongste wereldoorlog is het duidelijke dat zeer veel leed, ja talloze doden en gewonden onder de burgerbevolking en zeer veel verwoestingen voorkomen kunnen worden door een vastberaden, geor ganiseerd hulpbetoon van de bevolking zelf. Bovendien is by de jongste natio nale ramp wel duidelijk gebleken, dat het bestaan van een organisatie Bescherming Bevolking zeer gewenst moet worden geacht, ook voor hulp verlening tijdens dergelijke onheiler. Daarom sporen wy de mannen en vrouwen die daartoe geschikt zyn en de gelegenheid bezitten aan, zich be schikbaar te stellen, hetzy individueel, of bij voorkeur via de hiervoor ge- eigende kath. organisaties of wanneer op hon een beroep "frordt gedaan voor de zg. Blok- of Wykbescherming in hun eigen woonwijk. Roermond, 30 Maart 1953. BISSCHOP VAN ROERMOND. De Watersnood-postzegels brachten anderhalf millioen op De verkoop van de watersnood postzegels heeft een bedrag van anderhalf millioen gulden opgebracht. Dit wil zeggen, dat er 15 millioen zegels zyn verkocht. By deze opbrengst moet nog een bedrag van 55 duizend worden gevoegd door de verkoop van 127 500 eerstedag omslag. Het totale bedrag is aan het Nationaal Rampenfonds overgedrager. Einde distributie veevoeder Met ingang van 28 April wordt de veevoederdistributie opgeheven. De minister van Landbouw, Visserij en Voedselvoorziening heeft hiertoe besloten, omdat de voedeibouw in Nederland zich gunstig ontwikkeld heeft en de situatie op de interna tionale markt verbeterd is. Bomen-schandaal Inderdaad, deze kop liegt er niet om. Men kan in Venray byna praten over een bomen-schandaal. Want, ter wijl van Gemeentewege op uitdruk kelyk verzoek van de Raad overal bomen worden geplant, schijnt men van de andere kant weloverwogen en met voorbedachte rade zyn best te doen, die bomen te vernielen. Dat gebeurt in de kom evengoed als in de kerkdorpen. Maar degenen, die het doen, laten gewoonlijk geen naam kaartje achter. En waarom men het doet, is een raadsel. Takken worden afgescheurd, toppen er uitgeslagen, met messen er in ge kerfd, ja zelfs hele boompjes gewoon middendoor gebroken. De lafbekken, die deze prachtige staaltjes leveren, vernielen niet alleen andermans eigendom, maar vernielen tevens het klein beetje groen, dat onze gemeente siert en dikwijls ook hard nodig is om de zandverstuivingen tegen te gaan. Zowel groteren als kinderen doen aan deze „sport" mee. In het laatste geval kunnen de ouders veel doen, door hun kinderen er op te wijzen, wat ze doen. In het eerste geval kan slechts een flinke straf die laffe vernielers lereD, dat men niet ongestraft afbreekt, wat anderen proberen op te bouwen en dat men van deze misselijke lamlen digheid hier niet is gediend. BURGERLIJKE STAND Gemeente TENRAT week van 27 Mrt t/m 3 April 1953 GEBOREN Voesten Lambertus, St. Servatiusw. 5 van Dyck Maria, Kempkensberg N 13a van Lierop Hubert, Hagel weg 10 Kortekaa8 Eleonora, Hoenderstraat 50 Bui80 Jacobus, Deurneseweg N ïb Muyres Theodora, Oostrum D 28 van Gerwen Johannes, Broek weg 12 van Asten Helena, Peelplan Zuid van Soest Leonardus, Stationsweg 25 Claes Hendrika, Vierlingsbeek Arts Hendrikus, Merselo M 44 Thuyls Petronella, Smakterweg 2c Vloet Wilhelmina, Henseniusstraat 1 Cox Johannes, Leunseweg 1 Bardoel Josephus, Merselo M 50 OVERLEDEN Huisman Hendrina, weduwe van Wilms Wilhelmus, echtg. v. Brouwer Christianus, 72 jaar, Vlakwater weg. van Lipzig Peter H. G., 14 jaar, Meerlo. ONDERTROUWD Wilmsen Jacobus J. M27 jaar, landbouwer, Lull C 68 en van Duyn hoven Anna C. M., 22 jaar, St. Anna laan 5. van Vegchel Antonius S, 29 jaar, slager te Weert en Swinkels Gertruda J., 26 jaar, Zwarte Klef B 23. Hoeymakers Alard P 28 jaar, lanb- bouwer te Horst en Weys Maria G. H, 25 jaar, Leunen K 114. GETROUWD Baltessen Pieter J. E., 24 jaar, metselaar te Horst en Philipsen Hendrika M24 jaar, Heuvelstraat 4 Wilmsen Jacobus J. M 27 jaar, landbouwer te Lull C 68 en van Duynhoven Anna C. M, 22 jaar, St. Annalaan 5. Linders Laurentius J. Hwedn. van van Herpen Wilhelma C, oud 53 jaar, koperslager, Maasheseweg 51 en Thyssen Johanna Hweduwe van Geraats Peter, 43 jaar, Tegelen. Op 18 April a.s. hopen onze lieve Ouders G. Wismans M. Wismans-van Vegchel hun 25jarig huwelijksfeest te vieren. Dat God hen nog lang moge sparen is de wens van hun dankbare kinderen Ys8elsteyn, April 1953. TE KOOP ondergrond dennenbos groot 1.46 ha., gedeeltelijk beplant. Gelegen Maasheseweg. Schoolstraat 13 Te koop steeds uit voorraad Wagens voor achter de fiets met de bekende 26 x 2 transport wielen draagkracht 350kg, lengte bak 1 20 m breedte bak 80 cm Prys f 85.— Wagens voor achter fiets met industriewielen en zelfde maat bak Prys f 55.— Kruiwagens met stalen laadbak en luchtbandwiel f 55 Losse Krui wagenwielen 22 50, 27.50 compleet met luchtband. Alles franco thuis onder rembours. fa. SCHMITZ, Roermond Schuitenberg 38 Tel. 2743 TE KOOP rode eetaardappelen Yselster J. van Meyel, Leunen K 32. Te koop 100 7weekse pullen Stiphout—Jeuken, Merselo M 36 Te koop stoofperen eri moesappelen Gelegenheid tot inscharen van vee met witte papieren. W. Camps, Heide. Te koop toom biggen P. J. van Rens, Leunen Steeg Te koop partij biggen H. Wilms, Weverslo M 81. Te koop mangelwortelen P. J H. van Dyck, Gertrudahoeve, Ysselsteyn. Te koop 140 WL pullen 6 weken P. Klein, D 25 Oostrum. Te koop partij biggen Wed. M. Clae88ens, Steeg K 80 Te koop partij biggen H. Mulders, Veulen. Te koop Rode Star eetaardappelen H. Flinsenberg, Merselo M 6 Te koop best weirund H. Verhoeven, Veulen. Te koop toom biggen J. Janssen, Brienshoek K 41 Leunen Te koop eetaardappelen Rode Star en voeraardappelen G. Wijnhoven, Oostrum. T« koop traploper 14 tr. met roeden Adres bureau van dit blad. Te koop zoete lupinen en volbl. maalkalf 3 md. A stal G. Bongers, Merselo, Beek M 00 TE KOOP spoelsteen z.g.a.n. en binnendeuren met kozijn A. Voesten, K 77, Steeg—Leunen. TE KOOP partij biggen en dekrijpe zeugjes Gebr. Burgers, Veulen H 21. TE KOOP beste melkkoe 17 April voldragen, B stal. H. Voermans, Oirlo G 40. TE KOOP Wilpo voeraardappelen G. Arts, Endepoel N 20, Merselo TE KOOP zeug met 8 biggen of zeug 9 April aan telling. A. J. Verstegen, Overloonseweg 31 TE KOOP Eersteling pootaardappelen A gek. maten 28—35, 35—45 A. Bongers, Stevensbeek (post Oploo) TE KOOP wegens aansch. van elect., eennieuwe wasmachine m. benz.motor, motor ook afzonderlijk te koop, toom biggen, 2 schotten met 9 kg melk A stal. Jac. van Vegchel, Merselo Te koop 2 weirunderen A stal A. van Vegchel, Peelplan Zuid. Te koop toom biggen Toonen, Scheide K 105. TE KOOP partij mangelwortelen P.J. Moorrees, Stationsweg C 21 Oostrum. TE KOOP 2 herenfietsen, 1 damesfiets, 1 auto-onderstel 32 x 6 H. de Jong, Merselo. Wij plaatsen voor U de hoekpal URSUS afrastering; Vraagt vrijblijvend inlichtingen en prijzen aan m Kantoorboekhandel Firma van en Inboedel te Venray-Merselo. Notaris HOLTUS te Horst zal op Dinsdag 14 April 1953 nam. i uur, voor en ten huize van de fam. Michels—Friessen te Venray Merselo M 117-, publiek verkopen Landbouwinventaris bestaande uit: paard (ruin 9 jaar), 8 melkkoeien waaronder verse, drachtige en guste, zeug met biggen. Werktuigen als: bekeldorsmacbine met elc. motor 4 pk enmanege, hakselmachine, wan molen^ maaimachine, handzaaimach., lange kar, 2 slagkarren, 3schar. ploeg cultivator, bietenmolen, gierpomp, gierton 500 lt, kachelkunstmoeder, stalkruiwagen, weegbak, bascule met gewicht, slijpsteen, kalverhok, 4velds egge, houten egge, ijzeren egge, wentelploeg Wigard, spaarketel 200 lt, biggenvoerbak, volledig paarden tuig, schansen en brandhout, gekapte dennenboom, gezaagde eiken platen, elzenboom, oud ijzer, verder klein schuur- en akkergereedschap. Meubelen en huisraad fornuis, kachels, kasten, stoelen, tafels, eltr. wasmachine en wat verder te koop zal worden aangeboden. Betaling posten tot f 100 contant, daarboven uiterlijk binnen 14 dagen. Notaris Pluymaekers bericht dat verplaatst is (ongenummerd) in het Derde Orde-Huis Openbare verkoop om uit onverdeeldheid te geraken. Notaris Pluymaekers te Venray zal op Dinsdag 14 April 1953 nm. om 4 uur in het café M Martens aan de Barrier, ingevolge bevel der Arr. Rechtbank te Roer mond, publiek verkopen en bouwland te Smakt gemeente Venray, Sectie A ion, gr i ha. 97 a. 50 c Aanvaarding in genot van de huur na betaling van de koopprijs op 15 Juli 1953. De Technische Dienst van de Vereniging „Ons Limburg" te Heerlen zal op Dinsdag 14 Apfil a.s. des vm. io uur, in Hotel De Zwaan te Venray, namens de Woning vereniging St. Oda te Venray, in het opeobaar aanbesteden te Ysselsteyn-Venray. Bestek en tekeningen zijn verkrijg baar by de architect C. de Vries, Overloonseweg i te Venray, tegen betaling van f 15 (restitutie by ongeschonden terugbezorging f 15 Voor 2e Paasdag kan men Woens dag 8 April bonnen verzilveren. Schilders kunnen 3 en de andere groepen 2 bonnen inleveren. Inleveren 9—12 uur, 30-5 30 u. en 7—8 uur Beekweg 6 c Allen, die nog in het bezit zyn van de zegelkaart 2e halfjaar 1952, dienen deze ook op Wèensdag 8 April mee te brengen. Ook zy die nog vac.zegels van de W-W. tegoed hebben, moeten de kaart inleveren, daar het tegoed aan vac geld wel geregeld zal worden. cecenêeen&ank VENRAY Kantoor Woensdagmiddag 8 April gesloten. $0eteitleeH&a(tk LEUNEN De gehele Paasweek uitgezonderd Dinsdagvoormiddag en Donderdagvoormiddag is het kantoor gesloten.

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2