KLM cocos ANGER èledtó deiickx Uitslag Wie ben ik? Ontwikkeling en Ontspanning Passie-avond Lezers schrijven... Derde Lijdensmeditatie ADVERTENTIÈN Stiüe Qi gelden beschikbaar M. A. BONANTS SPROEIEN K.A.V. Venray KOOPT SLAM Vereniging „De H. Stede" AFWEZIG Tandarts Ruyten Gratis snoeihout M. VERMEULEN Schoonmaak! SehaHq6elpapieien net degelijk dienstmeisje BALATUM perc. dennenbos L WERKKLEDING.. Kan ^Mee (Ingez. Med Hedenmiddag om 4 uur opening van Patersstraat Een ruime sortering in alle huishoudelijke electr. apparaturen als fornuizen, wasmachines, stofzuigers, straal kachels, snelkokers, electr. klokken, enz. Mooie collectie lampekappen en schemerlampjes. Mgr C. Kramer Ö.F.M. naar Venray Morgen Zondag 8 Maart zal Mgr Constant Kramer o f mBisschop van Luan een bezoek brengen aan Venray. Mgr Kramer zal hier 't Gymnasium I.C. bezoeken, alsmede het Francis canerklooster. Mgr Kramer zal voor de studenten van het Gymnasium een lezing hou den over zyu missiegebied. DE STILLE OMGANG In de nacht van 14 op 15 Maart zullen wederom duizenden Roomse mannon uit geheel ons land trekken door Amsterdam's straten. Onder hen zullen ook duizenden uit Noord- Limburg zich bevinden, die met Mgr Hanssen aan het hoofd, in het holst van de nacht, stil en devoot, door Amsterdam gaan, om hulde te bren gen aan de Eucharistische Koning. Hot Dekenaat Venray zal wederom met byna 500 man vertegenwoordigd zijn l Het Bestuur van de Kring Noord- Limburg verwacht een massale op komst en er wordt gerekend op vele jongeren I Kaartjes voor de extratrein, die vanaf het station Venray vertrekt, zy'n verkrijgbaar op de bekende adressen. Voor de kom van Venray zie men de advertentie in dit blad. Zilveren jubileum De heer Campstein herdacht i Maart jl. de dag, waarop hij vóór 25 jaren tot verpleger in Huize „Servatius" werd aangesteld. Dit feit zal na Pasen feestelijk gevierd worden. Aanrijding Voor de zoveelste maal kwamen deze week weer twee auto's met elkaar in botsing op de gevaarlijke bocht bij de kapel te Veltum. Geluk kig maar alleen veel materiele schade. DU W-arbeiders naar Zeeland 1500 DU W-arbeiders zullen worden tewerkgesteld te Rilland Bath in Zeeland aan het herstel van de ver woeste dijken aldaar. Ruim 400 arbeiders uit Limburg en Oostelijk Noord Brabant worden hierbij ingeschakeld. Deze laatsten zjjn afkomstig uit de DUW objecten in de Peel ontginningen te Venray. Ook zullen diverse bewoners van de kampen Venray. Horst en Sevenum naar de dakwerkzaamheden in Zee land vertrekken. K.A.B.-nieuws Op Dondordag 26 Maart a.s. half acht 'savonds, zal in Zaal Schellen de jaarvergadering gehouden worden van de K.A.B. Venray. Naast de gewone huishoudelijke punten staat verder op de agenda diverse jaarverslagen en periodieke Be8tuurs verkiezing. Aftredend zijn de heren J. v. Goch, M. van Hout, P. Kusters, H. Dommeck en M.H. Peeters, waarvan alleen de laatste drie herkiesbaar zijn. Opgave van meerdere candidaten kan nog plaats hebben tot uiterlijk 16 Maart. Deze candidaten moeten worden opgegeven bij de secr. der K A.B. en wel op een lijst welke door tenminste 10 leden is ondertekend. De vergadering zal nog nader bekend gemaakt worden. Geslaagd Onze vroegere dorpsgenoot P. Mar tens Jzn, te Groeningen, slaagde voor het vakdiploma meesterschilder. Hij genoot zfjn opleiding aan de R.K. Schildersschool St Lucas, te Boxtel. STEUNT YENRAY's HARMONIE Onder dit devies zal men volgende week weer by U aankloppen om Uw gewaardeerde steun voor onze Har-, monie. En de Harmonie vertrouwt, dat ook dit jaar die steun weer bereidwillig wordt gegeven, temeer omdat langzaam maar zeker blijkt, dat de wederopbouw en het herstel ook in deze vereniging zijn vruchten begint af te werpen. Dit jaar zal men weer aan een concours gaan deelnemen, nl. midden Mei in Grevenbicht, waar men in de tweede afdeling hoopt uit te komen De repetities gaan daarvoor beginnen en als alles meevalt, dan zal deze deelname ook een succes worden. De verjonging van onze harmonie gaat ook langzaam maar zeker door. Dit jaar zijn er weer 6 jongens bijge komen, die de gelederen komen versterken. Men ziet dus dat Venray's Harmo nie langzaam maar zeker zich herstelt van de zeer zware oorlogswonden en dat Uw steun en hulp nog hard nodig zijn. Als dan in de komende week pro pagan disten van het werkcomité en leden van Venray's Harmonie om Uw bijdrage komen, stelt hen dan niet te leur, maar geeft met gulle hand. De foto actie Wie ben ik, uitgescho ven ter gelegenheid van het 40 jarig bestaan van de plaatselijke afdeling van de Middenstand is ondanks de moeilijke opgave een groot succes geworden. De juiy moest zich door 750 tal formulieren heen boksen en uit alles bleek wel, dat vooral de jeugd veel interesse had in deze wedstrijd. Geen enkele inzender was er ingeslaagd zonder fouten te werken. De uitslag is als volgt t Maria Michiels, Schoolstr 6 f 100 2 Astrid Lamers, Hoenderstr. f 50 3 Koos Swinkels, Langstraat f 20 4 Elly van As, Veltum f 10 5 Nelly Ciaassens St. Odastr. f 10 6 Oda van Meyel, Hofstraat f 5 7 Jan Verstegen Overloonsew. f 5 8 Truu8 Thyssen Langstraat f 5 o An toon Sijbers, Merselosew. f 5 10 Tiny Relouw f2 30 11 Joke Cortenbach Overl weg f 2 50 12 Mia Swaghöfer St. Odastr. f 2 50 13 Mia Arts Willemstr. 6 f 2 50 14 Carla BonantB Markt f 2 50 15 Anny Poels Kruisstraat f 2 50 16 Toos v. Kempen, P. Rut.str. f 2 50 17 Willy Seld9r, Wilhelminastr f 2 50 18 P. Bonants, Veltum f 2 50 19 Harry Hermans, Leunsew. f 2 50 De pry'zen zullen morgen Zondag uitgereikt worden in Lunchroom Verheugen om 11 30 uur. Ook worden hier de kinderen ver wacht waarvan een foto werd gemaakt en deze hun daar overhandigd worden. Vliegveld in [de Yredepeel De geruchten als zou in de Vrede- peel een militair vliegveld worden aangelegd, zijn nog steeds niet be vestigd. Door de grote uitbreiding van het vliegveld Volkel, schijnt, de gemeente Venray minder gevaar te lopen de pas ontgonnen grond te moeten af staan. De werkzaamheden worden voortgezet. Brand Maandagmiddag moest de branweer uittrukken voor een brandje achter in de bossen van Merselo. Men kreeg het gelukkig gauw onder de knie. Daarna moest de brandweer blussen bij de landbouwer P. waar stro had vlam gevat. Ook hier slaagde men er in het vuur snel te blussen, waar door erger werd voorkomen. LEUNEN. In Mei a s. hoopt het echtpaar Peter Johannes van Rens Litjens, wonende op de Steeg alhier hun gouden bruiloft te vieren. Woensdag 11 Maart 8 uur in Zaal Wilhelmina verzorgd door Jaap Engelberts, declamator. Zaalvolgorde C D A B Entree niet abonnementhouders f i Venray's Mannenkoor Op Donderdag 12 Maartom 7.30 uur repetitie voor ie en 2e tenoren, om t uur allen. K.V.P. Ysselsteyn a.s. Zondag 8 Maart om half 11, zal in zaalJan8sen, door Kamerlid Peters een spreekbeurt worden gehouden. Boerenkermis Veulen Aan het Veulen is men weer be gonnen met de voorbereidingen tot de organisatie van de zgn. Boeren kermis, welke dit jaar gehouden zal worden op Zaterdag 25, Zondag 26 en Maandag 27 April a s. De opbrengst is wederom bestemd voor de nieuwe kerk aldaar. Een dezer dagen zullen leden van do vrouwelijke jeugdorganisaties de parochianen van Leunen en Veulen bezoeken voor het inzamelen van pryzen. Ieder wordt in de gelegenheid gestela bestellingen, by de plaatselijke zakenmensen, aan deze dames op te geven. Het comité dankt reeds by voorbaat voor de milde gaven. Stalfn overleden Vrijdagmorgen werd medegedeeld dat Jozef Stalin Donderdagavond om 19.50 uur is overleden. Men vorwacht dat een tweeman schap Moletof voor de staat en Malenkof voor de party voorlopig het bewind zal overnemen. HENSENIUS TERUG Nu een der raadsleden, voor wie dit een nachtmerrie dreigt te worden, in de laatste Raadsvergadering voor de zoveelste maal geïnformeerd heeft naar „de terugkeer van Hensenius", is het misschien het juiste ogenblik om de vraag, die me al lang kwelt naar voren te brengen: „of het wel zin heeft het beeld, zy het dan in een nieuw pak, te herplaatsen Ik heb zo het idee, dat de brave man daar, te midden van koedreken ▼arken8geknor, binnen z'n hekje op gesloten, rustig zyn roem stond te overleven. Wanneer bet standbeeld nog eens voor de eerste keer dan, moest wor den opgericht, zou de bevolking van Venray er dan nog voor warm te krijgen zyn Zou ze er nog centen voor over hebben Leeft Hensenius nog op een andere manier in de herinnering der bevolking Wanneer we de min of meer opge schroefde verhalen uit een klein bur gerlijke tijd en het toen geldende romantisch lokaal patriotisme tot z'n ware proporties terugbrengen, dan geloof ik, dat Hensenius'roem dubbel en dwars betaald is met z'n naam in herinnering te houden door plein en straat en nog eens zijn familienaam door een straat. Ik sloeg er de Katholieke Encyclo pedie op na, meer geleerde bronnen heb ik zo maar niet by de hand en ook dat ontnuchterde wel enigszins. Maar wejlicht heeft bedoeld raadslid als kampvechter voor de man, meer bronnen by de hand ,en heeft hy zich dieper ingewerkt in de historie. Welnu, hij zou mij en zeor velen een groot genoegen doen, met het recht op een standbeeld aan te tonen, met andere woorden de heel bijzondere verdiensten voor Kerk en Maatpchap pij of de meer dan gewone verdien sten voor ons'en zyn Venray aan te tonen. Myn vraag is misschien om een of andere reden een heel oneerbiedige vraag, waar ik me niet van bewust ben, maar ik meende ze nu te mogen stellen," nu we toch op een of andere oneerbiedige manier aan het sukkelen zyn met beeld en misschien ook om het verontruste gemoed van bedoeld raadslid tot rust te brengen. Tenslotte nog een stoute vraag: zou men, indien 't bovenstaande instem ming vindt, het schadevergoedings bedrag niet kunnen toevoegen aan het bedrag voor het monument voor Dr. Poels, een man van heel wat groter postuur en statuur en van heel wat groter verdiensten op elk gebied dan z'n myn inziens niet zo bar belangrijke dorpsgenoot TinuB v. T. Winkelsluiting en H.K.W. De verordeniug tav. de winkel sluitingswet, zoals deze, blijkens het Raadsverslag in dit blad van Jan. j 1 is vastgesteld voor de gemeente Venray, bevat regelingen, welke niet gebaseerd zyn op daarvoor vereiste plaatselijke omstandigheden. Dit is althans het oordeel van het bestuur van de HK.W., afdeling Venray en omgeving, welke mening wordt gedeeld door de Bedryfscom- mis8ie Detailhandel van Bedryfsunie. Het betreft: a. de openstelling van enkele groepen winkels op Zondagen; b. de openstelling van alle winkels op Zaterdag tot 7 uur n.m c. de openstelling van allb winkels op alle werkdagen in de maanden April t/m September tot 7 uur n.m.; d. de openstelling van enkele groepen wiDkels op alle werkdagen tot 7.30 uur nm Bovendien is het gevaar niet uit gesloten, dat langere openstelling van bepaalde groepen winkels een ver slechtering zal betekenen ta.v. de werktijden van de winkelbedienden. Bij de behandeling van deze ver ordening in de Raad is er met geen woord gerept over de positie van de winkelbedienden in deze, althans voor zover dit valt op te maken uit boven aangehaald Raadsverslag. De HK.W. heeft gemeend, in deze op te moeten komen voor de belan gen van deze beroepsgenoten en heeft daarom aan Z.E. Minister van Econ. Zaken het verzoek doen toekomen te willen bevorderen, dat de vereiste Koninklijke goedkeuring aan de ver ordening voor de gemeente Venray, wordt onthouden. S.V.V.-nieuws Het was Zondag een allerminst mooie vertoning. Daarvoor was de wedstrijd te hard, te onbesuisd. Het 3 voor Cuyck wel een ontgooche ling om reeds in de eerste minuut door middel van een penalty een 1—0 achterstand te hebben. Zij waren gekomen met de vaste overtuiging te winnen in Venray. Dat lukte niet en daarom werd er veel te hard gespeeld. Wel moest men bewondering hebben voor de tegenpartij, want by een 5-0 achterstand bleven zy allen even hard werken. Met een 0—1 overwin ning voor Venray kwam hier het einde. Een wedstrijd, die en de scheidsrechter en de beide clubs maar zo spoedig mogelijk moeten vergeten. Voor Zondag staat er weer een lastige uitwedstrijd op het programma. De reis gaat naar Velden, om daar tegen I.V.O aan te treden. Het valt gewoonlijk niet mee in Velden, maar nu de kansen voor het kampioen schap zich duidelijk gaan aftekenen en het op slot van rekening zal gaan tussen Venray en Horst, zal dit een voldoende stimulans zyn, om zich ten volle te geven. Indien dat zo is dan kan met een kleine overwinning naar Venray teruggekeerd worden. Het tweede was Zondag vrij, maar komt Zondag thuis uit tegen Horst 2. Ia Horst werd het destijds een gelijk spel, daar zal het nu ook niet ver vanaf blijven. Uit8l. 1 Maart Venray 3-Horst 32-2 Venray 4—America 5—1 Morgen Zondag: Sevenum—Venray 3 Het aantal slachtoffers van de watersnoodramp is gestegen tot 1751. Je zult jarenlang goed geweest zijn voor iemand, om dan op het meest kritieke moment te moeten onder vinden, dat je een vreemdeling voor hem bent, dat je part nog deel hebt aan zyn levensgeluk. Maar het leed omwille van de verloochening kon zo groot niet zyn, of Jesus' Liefde en Barmhartigheid jegens de zwakke Petrus waren nog jroter. Hy zag Petrus aan, en zond ïem, mét Zyn vriendenblik, 'n stroom van genaden, onweerstaanbaar groot en sterk. Toen sloeg er in de ziel van Petrus iets los, wat hem zyn leven lang zou heugen, iets wat hem tekent als de voorman onder de boetvaardige zondaars. Ontroerend zoals Vondel de schreien de Petrus ziet in zijn latere gevangen schap. B's Misdaets doodslaep" staat hom levend voor de geest, elke mor gen dat hy gewekt wordt door de roep van de haan „O wackorste van alle vogelen, Die my uit 's misdaets doodslaep kraeit En drijft door 't klappen uwer vogelen, De zon aen, die zich oostwaert draeit, En lankzaem naer de kim komt rijden; Terwijlze alree bekommert is, Om d' ijsre traliën te my den Der Marmertynse vangkenis; Die vasthoudt, in haer holle kaken, Den weilUar, dien 't van 't harte kon, Al willends wetens te verzaken Den glans der onderdruckte zon; Een zon, die aller blinden oogen Genezen <]uam: getrouwe haen, Oh ij kraeit, 6er nog dees doeck kan droogen Alweer op elcke wang een traen. Gby morgenwccker, leert my schreien Geduurigh. BURGERLIJKE STAND Gemeente VENRAY week van 27 Febr. t/m 6 Mrt 1953 GEBOREN Schaeffers, Franciscus R. Stationsw. 53 Weys, Anna M C. Castenray G 26a Linders, Lambertüs A.G. Veltum L 11 Broeren, AntoniusJ.G. Stationsw. C 1 Verstralen, Josephina P.J.M. Henseniusstraat isa Ewalts, Wilhelmina L.J. Overl.weg 5b Poels, Petronella Th.A.M. Volen L 57 Classens, Maria M A Ysselsteyn I 119 Pijper, Gerdje G. Maa'sheseweg 57 Rutten, Elisabeth A.V.M. Eindstr. 27 Loonen, Petronella JM. Leunen K 10e Voesteri, Carolina Ch H. Leunen K 52 Seegers, Wilhelmina C. Castenray G35b Cox, Gerarda H.M. Castenray G 35 OVERLEDEN: Janssen, Arnold, echtgenoot van Huybers, Johanna, 77 jr, Met vreugde geven wij kennis van de geboorte van ons vierde kindje JOSÉ E. VERSTRALEN G. VERSTRALEN-JANSEN Venray, 1 Maart 1953. (Tijdelijk St. Elisabethziekenhuls k.22) De Heer en Mevrouw JOS. RUTTEN—TIELEN geven met vreugde kennis van de geboorte van hun dochtertje LIESBETH Elisabeth Aldegonda Victor Maria. Venray, 2 Maart 1953 Eindstraat 27 14-15 Maart Lof te Oostrum 11.10 uur. Vertrek extra trein 020 uur. Aankomst Amsterdam CS 3.— uur. Te Amsterdam wordt eerst de Stille Omgang gehouden, waarna H. Mis in de Krijtberg. Vertrek Amsterdam CS 7.44 uur. Aankomst Venray 10.25 uur. Spoorkaartjes, programma's en missaaltjes zyn tot en met Vrijdag 12 uur 's middags a f 8 50 verkrijg baar by fa. vd Munckhof, H. Jacobs Stationsweg 39 en Jac. Raemaekers, Langstraat. Beleggingscentrale heeft voor eerste hypotheek, financiering van auto's, tractoren enz. ASSURANTIEKANTOOR Markt 4 VENRAY Tel. 736 ALLE VERZEKERINGEN Landbouwers, de tijd is er weer voor het van vruchtbomen en veldgewassen. Aanbevelend, L. RUTTEN - OOSTRUM Voorradig alle sproeiartikelen. Donderdag 12 Maart 's avonds half 8 bijeenkomst in Zaal Schellen Spreker Luc. Geurts. HET BESTUUR Koopt geen dure kolen f 20.- per 1000 kg franco huis. Stuur een kaartje en we zyn er zo. Brandt beter als kolen. J. LEMMENS, HEERLEN Nieuw Schandelen 38 Inlevering Zegelkaarten 2e halfjaar 1952 9 Maart v.m. A-C n.m. 1.30—5 uur D—F Dinsdag 10 Maart v.m. G—I j m. 1 30—5 uur J—L Woensdag 11 Maart v.m. M—O n.m. 1 30—5 uur P—R Donderdag 12 Maart v.m. S-U nm. 1.30—5 uur V—Z Voor hen, die door de dag niet kunnen komen, bestaat gelegenheid om op Donderdagavond van 7—9 u. hun zegelkaart in te leveren. Komt, voor zover het U mogelijk is, op de vastgestelde tyd, het be spaart U onnodig lang wachten. Inlevering heeft plaats Beekweg 6C. Degenen, die nog bonnen tegoed hebben van vóór 27 December, ge lieven nog even te wachten met in leveren der zegelkaart. in alle grootten en kleuren. Lage pryzen. Zie etalages. Alles wordt bezorgd. HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels i Hofstraat 10 Zn. Tel. 566 Te koop 1 of 2 zware biggen (borgen) W. Lemmen, BrukBke. VERGADERING van de te OOSTRUM Zondag na de Hoogmis, in cafó Linders. op Vrijdag 13, Zaterdag 14 en Zaterdag 21 Maart Op de andere dagen spreekuren normaal. Coopmans' Zaadhandel heeft voorradig Tuin- en Landbouwzaden io pet. korting op tuinzaden, welke in de winkel worden afgehaald. Lange Belgische Groenkraag zijn zeer schaars. Eerstelingen C 28—35 f 21.— 35—45 f 18 en 45 55 f 13 Industrie AB 45—60 f 18.— alles per 100 kg. EMONTS Castenray G 17 Telefoon 710 verkrijgbaar inVullinghs boomgaard. Te bevragen by L. van Ooi, Veulen H 36c COUPEUSE Schoolstraat 24a VENRAY Goedkoope aanbiedingen in Borstelwerk, Zeemleer, Witkwasten, Sponsen en Dweilen De beste kwaliteiten. Zie etalages. HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Te koop 8 stuks jongvee mnd.—2 jaar, A stal. N. v. Tilburg, Zwartwater, Merselo. Te koop 1500-2000 kg Yselster consumptieaardappelen H. Kleeven, H 37 Veulen. Te koop lintzaag met 4 pk el. motor. 2 werkbanken, ijzeren balk H. J. Cox, Ysselsteyn nw. 2 Te koop een varken v. huisslachting 170 kg Philip8en, Klein Oirlo F 34a. Te koop Bellefleur appelen 12 ct. p.kg. en suikerbieten H. Claessens, Scheide K 94 Te koop burgerwoonhuis (dubbele woning) Schoolstraat 8-10 Venray, 't ene pand komt April a.s. vrij. Te bevragen Merseloseweg 6, Venray. Geheel nieuwe sortering en randen. Alle soorten Verven en Lakken, iets moois en niet duur. HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat 10 Telef. 566 Foto Hoedemaekers Henseniusplein 6 GEVRAAGD voor 1 April pl m. 17 jaar. L. ClaesBens, Oirlo E 16b. TE KOOP Bellefleur 15 kg voor f 1.50 Golden Delicious 15ct. p.kg Kinderen P. Loonen, Leunen K 43 GEVRAAGD per Mei een bekwame en een aankomende knecht voor boerenwerk. P. J. van Dyck, Gertrudahoeve, Ysselsteyn. Te koop beste bijna voldragen vaars met zeer goede melklysten, A stal. H. Janssen—Gellings, Heide. Te koop pl.m. 1000 kg Bintje aardappelen Wed. A. Geurts, Schoor G 45 "e koop gevraagd n goede staat zijnde haard Brieven met prysopgave onder no. 6 bureau van dit blad. GEVRAAGD Meisje boven 20 jaar voor Venlo, in de huifhouding, voor dag en nacht. Was buitenshuis. Brieven onder nr. 73 bureau van dit blad. Te koop witte voederbieten H. Coopmans, Laagheidseweg. Te koop drachtige vaarzen 23 Mrt. a. telling 3 weirunderen 15 mnd oud van A stal, ingeënt tegen m. enkl.z. Party Bintje eetaardappelen. Wed. P. H.Michels, Merselo M 117. Te koop jonge guste koe 8 liter melk, A stal Jos. Direks, Oirlo E 74a. GEVRAAGD dagmeisje wegens ziekte der tegenwoordige. H. Nagelhout, Grotestraat 5a TE KOOP 7 zware biggen Loenen, Leunen. TE KOOP 2500 kg stekruben H. Verhoeven, Veulen. TE KOOP partij biggen Loenen—Verschuuren, Leunen K 44 GEVRAAGD zelfstandige huishoudster in gezin van 3 personen. Gebr. Hendrix, Dorpsstraat 5, Grubbenvor8t TE KOOP straalkachel 3pits, tapyt, sofa, tafel, 4 kuikenbakjes, buikgordel, 10 meter kuikengaas, eierkisten, turfspa, vlaghak, vleeskuip, kruiwagen 2 stel buiten- en binnenbanden. M. Thoonen, Oostrum C 36. J. Coenen-Houtackers TE KOOP wegens vertrek 2 Geld. dr. stb. merriën, melkvee en pinken A stal, 2 M wied machine, vorentrekker, 2 M zaaimachine, giervat, 2 maaimachines, korte kar, Mulders spaarketel, dubbell. jacht geweer, enz. M. Valckx, Gemertseweg27, Oploo. TE KOOP 1000 kg Bellefleur appelen, 7 scheutelingen, 2 hokkelingen tbc vrij, 6 of 27»jarige premie-merrie L. A. Wilm8en, Peelkant C 191, Overloon TE KOOP verse koe 22 It. melk, 2 vaarskalveren gesext P. J. Pouwels, C 62 Oostrum. Uit de hand TE KOOP: aan de Boshuizer Maas, gr. 1.51.20 h. Adres Notaris Pluymaekers. 'TE KOOP voldragen JvR zeugen afst. van sterzeug Joh. van Osch, Weverslo. TE KOOP 5 zware biggen Oostrum C 20. TE KOOP spaarketel 150 liter H. Klaassen, Servatiusweg 7b TE KOOP Bellefleur appelen 12 ct. p.k. J. van Osch, Leunen K 38.

Peel en Maas | 1953 | | pagina 2