WË Oxford- Costuums Thomassen Foto-wedstrijd jVa WOL Wie ben ik IQeïéódm 4lumlilk Scherpe Sporen l\cqcnkUdinq Naaileermeisjc 14-16 j. Emigranten Overall's Wij ontvingen een prachtcollectie JW C cnfatie met volte qaiantie I .leoDCtü-eexs, fa. V. d. ÏÏluHckkcf. Naaisters artikelen PHOENIX Naaimachines MILLEN, Venray EBBERINK A. J. v.d. llazelkamp Manchester Plusfourbroeken HUIS, Houtverkoop. Komt U eens kijken en als altijd slaagt U het beste in Kledingmagazijn G. de Mulder, Leunen Zeer belangrijke mededeling Op Maandag 9 Februari Grote Verkoping van prima Amerik. Legergoederen T® koop Bellefleur- en Belle Boskoop appelen W van Osch, Kemp. Te koop opvouwbare kinderwagen Grot em raat 28. TE KOOP fornuis en electr. comfoor Langstraat 45 Te koop partij biggen Gebr. Peeters, Heide L 62a. Te koop toom biggen J. Hulshof, Veulen I 28. TE KOOP partij biggen J. Meyers, Overbroek Te koop St. Remy-peren en moesappelen beide 10 ct. per kg. Joh. Moorrees, Stationsweg Oostrum Te koop partij biggen J. W. Jacobs, Veltum L 12 Te koop koe met 20 liter melk A stal Wed. M Manders, Laagriebroek. Te koop kanariepoppen Stationsweg 32. TE KOOP een vaars 15 Feb. aan telling A stal, by A. Verheyen, Deurnese- weg N 3C, YsRelsteyn. Te koop Volkswagen de Luxe in prima staat Rebers, St Odulphus- straat 40, EindhoveD,Tel. K4900—7307 Te koop partij biggen J. Janssen, Leunen K 41. TE KOOP best maalkalf en 4-5000 kg prima hooi M. van Tilburg, Zwart water. Te koop nieuwe Java Teakhouten Spoelkuip nog ongebruikt. Inwendige diam. boven 100 cmonder94 cm diepte 48 cm.; uitwendige hoogte 54 cm. Voorzien van roestvrijstalen ban den met aan de bovenhand 2 dito handvatten. Dikte van duigen en bodem ca. 30 mm. Brieven onder nr. 42 bureau van dit blad. Te koop 2 radiotoestellen een als nieuw bouwjaar 1032, en een luipspreker voor radiocentrale. P H Ewal8, Heide L 65. T® koop wasmachine met wring handkracht, i g s. wegens aanschaff electr. Gebr. Jenneskens, Nachtegaal I 1 Biedt zich aan een persoon voor incassowerk 1 of 2 dagen per week. Adres bureau van dit blad. H. Schols- Venray. gevraagd. -Vosters, Paterslaan 2, AANGEBODEN zit-slaapkamer met pension, met of zonder meubels. Adres bureau van dit blad. Foto Hoedemaekers Henseniusplein 6 Woningruil. Aangeboden in de kom: grote wo ning bev. ben 2 grote kamers, keu ken en kelder boven 3 kamers en zolder Voorzien van gas, water en electr Grote tuin en grote bergpl. Gevraagd wordt kleine woning in de kom, liefst nieuwbouw. Adres bureau van dit blad. P. CUNIBERTUS SLOOTS o f.m. schreef voor de vereerders van deze grote volksheilige het leven en werken van St. Antonius, welk boekje in zeer korte tijd viermaal herdrukt werd. Prijs f 1.- per ex. ^9 Verkrijgbaar in PIJLS' Speciaalzaak Knopen Garneringen Stofknopen Stofgespen Stofceintuurs EBBERINK Marktstraat 5 worden geïmporteerd in de volgende landen U S A Zuid Amerika, New Zealand, Australië en Canada. Naaimachinehandel Patersstraat 13 in blauw grüa kahki wit EBBERINK Marktstraat 5 265 kindertjes in nood. We konden ze in 1952 dank zy uw steun voor dag en nacht opnemen in ons SINT ANTONIUSHUIS. Velen moesten we afwijzen door plaatsge brek. Steun ons by dit goede werk en help mee aan een nieuwbouw. Onze kinderen bidden voor U. Patei Eu8ebiu8 Kemp O.F.M. Nieuwe Havenstraat 74, Den Haag. Giro 38 22 56. Voor naar Marktstraat 5 Erkend Handelaar in Hooi en Stro vraagt te koop pakstro vanaf f 55.- bossen vanaf f 45.- alles per ton. Opgave by J. v d Munckhof, Café De Engel, Venray. Heren- en jongensmaten Prima modellen Zware kwalitsiten. EBBERINK Marktstraat 5 OPENBARE VERKOOP om uit onverdeeldheid te geraken. Notaris Pluymaekers te Venray zal Donderdag 12Febr.1953 nam. 4 uur, in het koffiehuis van de heer G. Aarts, Henseniusplein te Venray, krachtens bevel der Arr. Rechtbank te Roeimond, publiek verkopen bevattende 4 woningen met tuin, te Venray, Langeweg no. 39, a, b en c, Sectie C 6668, groot 22 a. ïo c. Aanvaarding en betaling van de koopprijs op 13 Mei 1953. Notaris Pluymaekers te Venray zal op Donderdag 12 Februari 1953 nam. 3 uur, ten huize van de heer Jan Huisman, Langeweg 39, publiek verkopen tegen contant geld enige roerende goederen. De Gemeente Venray zal op Dinsdag ïo Februari 1953 om half 2 uit haar bossen by de voor werkerswoning aan de brandtoren onder Merselo, publiek verkopen tegen contante betaling Circa ooslagen uitgesnoeid dennen hout, waarbij boonstaken, latten, slieten, boonpalen, enz. Tevens zullen worden verkocht Circa 50 slagen op maat gezaagde en geschilde weipalen. Prima pasvorm en kwaliteit Alle maten en kleuren. Bij gelegenheid van het 40-jarig bestaan van de R.K. Middenstandsvereniging te Venray wordt door onderstaande winkeliers een fotowedstrijd „WIE BEN IK georganiseerd. In de etalages van genoemde zaken is in het tijdvak van 121 Februari een foto geplaatst van een Venrayse jongen of meisje. Iedere foto is voorzien van een nummer. De taak van het publiek is nu om de namen van deze kinderen te vinden en op te schrijven op een formulier, dat deze middenstanders van 1—-8 Febr. bij de verschillende aankopen verstrekken. Men heeft tot 21 Februari gelegenheid dit for mulier in te leveren op het Verkeersbureau V.V.V, op het Henseniusplein. Bij goede invulling heeft men dan kans op schitterende prijzen. Fa.Vollebergh. meubelhandel EindstraatGrotestraat 30 P. Beerkens, schildersbedrijf P. van Opbergen, manufacturen J. Thomassen, manufacturen Wed. Winters, manufacturen V. Fonck, elec. apparaten Jac. Fonck, manufacturen J. Poels, rijwielen Pijls, manufacturen M. Hoedemakers, fotobandel Grotestraat '21 Grotestraat 24 Grotestraat 27 Hofstraat 2a Hofstraat 6 Grotestraat 9 Grotestraat 26 Grotestraat 14 Henseniusplein 6 Firma v.d. Munckhof, kantoorboekhandel Grotestraat 28 Joh. Claessens, bazar Radio Toestellen Centrale Gebr. Jeuken, kleermakerij J. Verheugen, banketbakkerij Wed. M. Janssen, bakkerij Ant. Gommans, manufacturen G. Custers smederij P. Smits, ijzerhandel G. Bakens, horlogerie Grotestraat 29 Grotestraat 5 Grotestraat 24 Grotestraat 7 Veltum L 67 Langstraat 49 Langstraat 62 Schoolstraat 26 Henseniusstraat 10 M, Arts- van Woerkom, manufacturen Marktstraat 6 Th. Ariaens-Kosman, schoenhandel J. Hendrikx, schoenhandel P. Billekens, manufacturen A. van Aarssen, manufacturen J. Derksen, garage H. Camps, horlogerie P. Baken, bakkerij H. van Meyel, bakkerij H. Vloet, bakkerij S. Claessens, levensmiddelen P. Custers, bakkerij W. Kateman, bakkerij K. Wijnen, levensmiddelen Goumans, banketbakkerij Maison Ambrosius, dameshoeden Grotestraat 6 Grotestraat 5 Langstraat 13 Patersstraat Patersstraat 29 Grotestraat 16 Schoolstraat 30 Hofstraat 4 Henseniusstraat 1 Grotestraat 12 Markt 9 Langstraat 15 Henseniusstraat 12 Stationsweg 1 Patersstraat VERKOOP RADlO REPARATIE PHILIPS, N.S.F. en andere merken. Vraagt demonstratie. Ook op afbetaling. Op electro-technlsch gebied alles te leveren. Telef. 509 Wy presenteren met grote voldoening het gro'e succes meesterwerk van de RK.O. Radio Films, op ZATERDAG 8 en ZONDAG 5 en 8 uur met de populaire Claudette Colbert en Robert Ryan. Een boeiend mysterie, vol spanning en romantiek. Een vrouw vocht voor haar verstand en behoud. Was zy getrouwd met een man die zy nooit eerder had gezien Had zy hem werkelyk vermoord Zou zy kunnen doden en het zich niet herinneren Claudette Colbert in een heel nieuwe rol, waarby de bezoekers stalen zenuwen moeten hebben. Reserveert vooral tydig en bezoekt zoveel mogelyk de voor stelling van Zondag 3 uur. Het loopt storm. Toegang 18 jaar MAANDAG en DINSDAG 8 uur een spannende Western, groots van opzet Een spannend avontuurlijk verhaal tegen de achtergrond van Californië in opkomst, met gevaarlijke en romantische avon turen van een cowboy, zyn jongere broer en vier dansmeisjes met de dreigende wraak van een moordonaar, Spanning tot het uiterste. Reserveert tydig. Toegang 14 jaar voor de inwoners van Venray en omstreken. is er van 10 tot 2 uur bij Smederij Lucassen, Jan Hen- senstraat, een Verkrijgbaar tegen scherp gestelde prijzen Dekens (ook voor kamperen en verhuizing), Overjassen, Windjacks, Bomberjacks, Ransels, Vechtpetjes, Sportjacks Tropen regenjassen, prima Werkschoenen, Broeken nieuw, grote tropische Windjacks, Plunjezakken, Broeken div. soorten, Regenbroeken, Camouflagejassen, Broodtassen, Riemen, Leren Vesten, Koppels, Veldflessen, Regenpakken nieuw, Overalls, Sokken. AL DEZE ARTIKELEN ALS NIEUW. VRIJ ENTREE. Voor natuurlijk Gabardine Dames- en Herenjassen 145.- 135.- 125.- 115.- 110.- 95.- Poplin Dames- en Herenjassen 89.50 75.- 64.50 55.- 49.75 39.75 2.70 dat zulk mooi en volmaakt aanslui tend interlock zó goedkoop kan zijn. Hollandia Gentiaan in wit, zalm en de nieuwe tint bleu. Prachtige hemdjes f. Broekjes, Arüeri- kaans model, met elastisch gebreide taille en pijpjes, waar door rimpelen ®f plooien uitge sloten is, f. 2.25 Ook alle andere Hollandia tricotage hebben wij steeds in voorraad. Let op onze speciale Hollandia etalage,

Peel en Maas | 1953 | | pagina 4