(lirijue „Géant" eikels Venray 2- Sportcl. Irene 3 prima merksigaren Bus naar Wittem T.b.c.vrije Veemarkt Rcnze-circus Jos. Mullens ADVERTENTIEN tyettomax dampen Kwasten Penselen Gereedschap Bosse Markt Sigarenmagazijn MAAN Overhemden en Boorden Maandag 13 Oct. inlandse en Am. Café Sanders, Eind UaintH i in wol en katoen naar PlJLS Kousenreparatie komt vóór vertrek naar Brazilië slechts 1 dag te Venray Donderdag 16 October '8 avonds 8 uur. 4 masten 5000 zitplaatsen 250 artisten 200 dieren Le plus Beau Spectacle Du Monde Zondag kunnen brom- en gewone fietsers hun hart ophalen in een spociaal voor hen georganiseerde oriüntatierit, waarvan de baten ten goede komen aan het Orgelfonds. We kunnen iedereen aanbevelen deze tocht mee te maken. Ook zy zullen hieraan veel plezier beleven, evenals de grotere broers j.l. Zondag. GROENE KRUIS MAANDAG 13 OCTOBER Kleuterbureau van 2 tot 3 uur DONDERDAG 16 October Consultatiebureau voor zuigelingen uit de Kerkdorpen Ad j er-avond Kerkrade was j 1. Donderdag aan do beurt met de Anjer-competitie en wist een opbrengst te halen van 3,9 cent per inwoner. De stand is nu Echt i"; Venray 15; Beek 11,6; Woert 5,1; Kerkrade 3,9; Maastricht 2,5. Bekendmaking Burgemeester en Wethouders der gemeente Venray brengen hierbij ter openbare kennis, dat in verband met do steeds groter wordende toeloop naar de veertiendaagse markten, het noodzakelijk is geworden de krame- ryen te verdelen over de Grote Markt en het Henseniusplein. Mot ingang van Maandag 13 October a.s. gelieve men er dan ook rekening mode te houden, dat de kramorijen markt verdeeld wordt over de beide ovongonoemde terreinen. Venray, 8 October 1952. WAARSCHUWING Van de zijde der Rijkspolitie wordt uitdrukkelijk gewaarschuwd dat tot nader order op Zondag ALLE winkels gosloten dienen te zyn. Eervolle benoeming Tot privaat-docent aan de Rijks universiteit te Leiden werd benoemd onze oud-dorpsgenoot Dr. J. Loenen. Hnlp aan Oostenrijk De predicaties, die Pater Benjamin Bergmans Zondag j.l. in de Parochie kerk, naar aanleiding van bovenge noemde acties hield hebben zeer groot succes opgeleverd. Niet alleen brach ten de collectes meer dan f u 50 op, een ongekend hoog bedrag, maai uuk aan kledingstukken e.d. werd een dergolijk groot aantal op het Gymna sium bezorgd, dat het ternauwernood op een vrachtwagen te laden was. Tot heden toe worden nog paketten aan het Gymnasium gebracht, die daar dankbaar in ontvangst worden genomen. Varkenspest Men verzoekt ons te melden, dat do varken8pe8t-publicatie, die in ons blad van 27 September verscheen, afkomstig was van het Centraal Vee- vooder Instituut uit Utrecht en ook als bijlage werd verspreid in de C.V.I. Actualiteiten. Bond van Invaliden Woensdag houdt de Katholieke bond van Invaliden St. Lidwina een vergadering in het Brouwershuis, waarin o.a. spreekt de heer J. Krijn, sportredacteur van de Gazet van Limburg over de sport in het algemeen. De heer J. Krijn heeft o.a. de Tour do France meegemaakt en zal hier over ongetwijfeld aardige herinner ingen kunnen vertellen. Alle invaliden en belangstellenden zijn welkom. W erkelooslieidsdienst De werkeloosheidsdienst van de K.A.B. Centrale in Yenray, hield Dinsdagavond haar eerste vergadering. Doze dienst die voor alle werklozen (dus ook voor niet georganiseerde) en voor hen, die noodgedwongen in de D.U.W. werkzaam zijn, in het leven is geroepen, zal binnenkort haar vol ledig programma bekend maken. Als voorzitter van deze commissie word gekozen de heer P. Schoester. Nu reeds werd op deze vergadering een klachten commissie gekozen, die voortaan iedere Dinsdagavond van 7.30 8.30 uur zitting zal houden by de heer J. Ponjé, Beekweg 6c. In deze Commissie hebben zitting de herenH. Dommek, J. Ponjé en F. Swinkels. Uitsluitend serieuze klachten zullen in behandeling worden genomen. GEVONDEN: zilveren rozenkrans, Derksen, Kemp- weg 28; leren dameshandschoen, J. Arts, Hoendor8tr. 21; stalen duimstok Geurt8, Beekweg 16; zwarte vulpen, A. Cremers, Morsel.weg 17; dames- portemonnaie m. inh. P. Vollebergh. Bontekoestr. 1; doublé trouwring, vd Ilogenhof, Overl.weg 43; schoolétui m. inh. Linders, Kruitweg 13; kinder- bril, Jacobs, Lounen K 1; gebl. stoffen ceintuur, Arts, Langeweg 20; zwarte vulpen, Zusters Jerusalem; huissleutel (graham) Kazerne; zakje met nylons, Cremers, Mersel.weg 17; polshorloge Driessen, Beekweg 14a; dbl. wollen damesvest, Beerkens, Henseniusstr. 2 2 muntb. van f 2 50, Vaske, Mersel. weg 11a; damespolshorloge, v. Boven, Jan Hensenstr. 3; kerkboekje, van Lierop, Hagelweg; portefeuillo metf 1 Lichtoveld, Henseniusstr. 26; dames zomerhandschoen, v.Gool, Kruitweg 3 br.leron boekentas, v.Bergen, Langstr. 16; uitlaatpyp bromfiets, Steegsbroek I 19; rozenkranszakje, Vullings, Hen- 8eniu8pl.; vulpen, v.Teeffelen, Langstr. sleutel (rywielslöt quito), kazerne; damespolshorloge, J. Brouwers, Mersel. weg 12; hond, wit met zwart (aangel.) Sassen, Fr. Michelsstraat 17; munt biljet van f 1Jeuken, Stationstr. 2c; 4 stuks gietwerk, kazerne; br. porte monnaie inh. 85 ct., kazerne; missaal, Smits, Leunseweg 1 a; drie ijzeren staven, van Goch, Overloonseweg 17; huissleutel en 3 kolenzakken, Dykman, Oostrum C 23; dasspeld, Moorrees, Oostrum C 20; muntbiljet van f 1.—, Sanders, Charles Ruysstr. 3; kinder- portefeuille, Arts, Gasstraat 16; bruin lederen portemonnaie m. 20 ct., Stoks, Leunseweg 13a; zilv. kelt. in doosje, Jac. Schaeffers, Grotestraat; bruin lederen ry wiel tas, Schwachöfer, Heu velstraat 13. Derde Orde-dag 1952 U weet het reeds uit de Heraut, dat de komende Zondag een Derde Orde dag zal gehouden worden. Er is op die dag iets voor alle mensen en iets voor.1 de besturen van de omgeving. Er wordt in alle H. Missen gepreekt over de betekenis van de Derde Orde voor onze tijd. Na het Lof is or een by eenkomst voor de besturen van de omgeving. 's Avonds om 8 uur is er in de Aula van het Gymnasium een bijeen komst van leden en belangstellenden. De leden worden dus verzocht om zo iemand op te zoeken en mee te brengen. Ze hoeven niet bang te zyn, dat^ze lid moeten worden, wan ter wordt die'avond weinig of niet over de Derde Orde geproken, maar het zal een fyne Derde Orde avond worden, die iedereen ook buitenstaanders kunnen waarderen. Er is toneel, zang, voordracht en.... een spreker by de gratie Gods. Ook zullen wij de Orgelweek op onze bescheiden manier trachten in te spelen. Hoe dat verklappen we niet Tot Zondagavond om 8 uur. Jongveekearingen Heijde By de in het tweede blad vermelde uitslagen van deze keuring zyn uit gevallen Rubriek XV 2c Alberta 8 van J. Willems; Rubriek XVI, stieren, iste Toosje's Jan van M. v. Kempen. Opstelling der elftallen J.V.C. I - S.V.V. I P. Arts Th. Claessens G. Swinkels J. Kusters P. Philipsen M. Arts M.v.d. Heuvel F. Schellen V. Lucassen A. Thuyls M. v. Opbergen Res. voorW.Arts, achter A.v.Bergen S.V.V. II - Spel.Irene III P. Bertrams J. Lucassen J. Driessen Th. Kronenberg J.Reinders M. Oymans A. Arts M. Creemers J. Peters M. Janssen G. Poels Res.: J. Verheyen. S.V.V. Ill - Overloon I (vriendschap pelijk) Aanv. 12 30 uur. A. Douma P. Siebers J. Schoonerbeek P. v.d. Laar P. Michiels J. Maessen H. Jeuken J. Ars P. v.d. Beuken Pr Vernemen J. v.d. Bekerom Res.Th. Siebers. West-Duitsland koopt grond in geannexeerd gebied De Nederlandse regering heeft aan West-Duitsland 130 ha grond uit voormalig Duits eigendom op Neder lands grondgebied verkocht. Het gaat hier om gronden, die voornamelijk in de omgeving van Echt, Arcen en Velden liggen. Verscheidene Limburgse booren, die in de buurt van Echt, Koningsbosch en in Arcen en Velden landerijen in pacht hebben, die voor de oorlog eigendom waren van Duitse boeren, hebben van de provinciale commissaris in Limburg de mededeling ontvangen, dat op 1 November de pacht over bepaalde percelen zal vervallen. Intussen kan er op worden-gewezen, dat de verkochte 130 ba slechts een zeer klein deel vormen van de totale hoeveelheid grond, die na de oorlog is onteigend als vijandelijk bezit. In Limburg alleen werden 2500 ha land bouwgrond en bosgrond verdeeld onder Limburgse boeren, die er ofwel hun te kleine bedrijven rendabel mee konden maken ofwel nieuwe bedrijven stichten. De eierprijs De Vakgroep „Groothandel in Eieren" wy'st er op, dat de huidige hoge eierpryzen aan het normale seizoenverschijnsel moeten worden geweten. Een groot deel van de pluimvee stapel wordt om deze tyd van het jaar verjongd, d.w.z. de oude hennen wor den door de jonge hennen vervangen. Dit heeft ten gevolge, dat het aanbod van grote eieren belangrijk terugloopt en de prijzen sty gen. Daar tegenover staat een op het ogenblik belangrijke aanvoer van jonge heneieren (klasse 5, 6 of 7). Deze eieren zyn van prima kwali teit en komen door het geringere ge wicht op een aanzienlijk lagere prijs per stuk. Verstrekken van deviezen aan emigranten De Nederlandse Bank deelt ons mede, dat in afwijking van de thans be staande richtlijnen nopons het ver strekken van deviezen aan emigran ten, waarvan de tekst bekend mag worden geacht, deze richtlijnen zijn gewijzigd in die voege dat 1. aan emigranten, die op of na 1 October 1952 zyn vertrokken of vertrekken naar landen, niet behorende tot de dollargebiedón en voorzover daarmede een betalingsregeling bestaat, bij ver trek vergunning kan worden verleend tot het vorkrygen van deviezen tot maximaal de tegenwaarde van de volgende bedragen Voor gezinshoofden en alleen staande personen f 1500; voor het eerste gezinslid f 750; voor overige gezinsleden elk f 400; (Onder „eerste gezinslid" wordt ver staan de echtgenote of degene, die in het emigrerende gezin de huishoude lijke taak vervult, b.v. huishoudster, oudste dochter, oudste zuster). 2. In geval van vestiging in landen buiten Europa, behorende tot de dollargebieden, kan by het ver trek vergunning worden verleend tot het verkrijgen van deviezen tot de tegenwaarde van maximaal 60 pet. van de onder 1. vermelde bedragen. De oude richtlijnen bly ven voor het overige voorlopig van kracht. Borgstellingsfonds en t.b.c.-bestrijding Het Borgstellingsfonds voor de Land bouw verstrekt credieten aan de landbouw teneinde de bedrijven te in tensiveren en de productiviteit te verhogen. Veehouders, die via het borgstel lingsfonds een crediet willen aan vragen, kunnen zich hiervoor wenden tot de plaatselijke boerenleenbanken. BURGERLIJKE STAND Gemeente VENRAY in de week van 3 t/m 9 October 1952 GEBOREN van Cuy'ek Martina, Merselo N 12a Basten Peter, Oostrum C 33c Willems Hendrica, Leunen K 54 Verhalle Theodorus, Langstraat 62 Wilms Maria, Boshuizen B 34 Wilms Anna, Boshuizen B 34 Geurts Bernardus, Beekweg 16 Verstegen Theresia, Oostrum D 5C Linders Martinus, Merselosew. nw. 27 Thuyls Martina, Leunen K 9 Hendrickx Gerardus, Schoor H 1 de Groot Simon, Merselo M 100 Albers Egberdina, Maashees OVERLEDEN Determan Hermanus A., oud 38 jaar, koperslager, Vierlingsbeek. Bruisten Elisabeth, weduwe van Schouten Heinrich, 78 jaar, Langeweg. GETROUWD: Swinkels Mathijs J., oud 31 jaar, hulpbesteller posterijen, en Wismans Gertruda L, oud 22 jaar, beiden te Venray. KERKELIJKE DIENSTEN PAROCHIEKERK St. Petrus-Banden PAROCHIE-ACTIEWees eerlijk. Priester van de week kap. v. Leipsig 19de Zondag na Pinksteren; 8ste Zondag t.e.v. St. Gerardus; 6 uur lees- mis Wilhelm Linders en dochter Henrica; 7 uur leesmis Christina Wet- terhahn en overl. fam. Wetterhahn- Thyssen; 8 uur leesmis vd. parochia nen; 9 uur Kindermis; 10 uur Hoog mis voor overl. fam. Kemps-Baltussen en Truus Thyssen; 2 uur kl. Congre gatie in kapel van Jerusalem; 3 uur Kinderlof; 5 uur verg. van H. Familie; 7 uur Rozenhoedje, gebed tot St. Jozef, Lof en verering van reliquie van St. Gerardus. Maandag H. Eduardus; 6.30 ziele mis voor alle overl. parochianen; 7 uur Wim Michiels: 7.30 leesmis v. Schoen makersvereniging St. Crispinus; 8 uur best. jaard. Agnes Bekkers en kinde ren; 8 uur vorg. van H. Familie. DinsdagH. Callistus; 6 30 leesmis Peter Ant. Minten en dochter Petro- nella; 7 uur leesmis Mart. Maassen en echtgenote; 7.30 lm Tns Hpndrix; 8 uur best. jaard. overl. fam. Rongen- Pingen; 9 uur pl. Huwelijksmis voor bruidspaar Pelzer-Vousten. Woensdag: H. Teresia. 6.30leesmis t.e.v. St. Jozef; 7 uur leesmis Antoon Arts, echtgenote en overl. ouders; 7 30 leesmis overl. fam. Oudenhoven- Rutten; 8 uur best. jaard. Johanna Haenraets. Donderdag: feest van Kerkwijding. H. Gerardus; 6 30 leesmis voor meest verlaten zielen in het Vagevuur; 7.15 H. Sacramentshoogmis; 8 uur gest. jaard. Anna Maria Jenneskens-Spreeu- wenberg (1H); na het Lof van 7 uur verering van St. Gerardus. Vry'dagH. Margaretha Maria Ala- coque; 6 30 leesmis Ant. Verschuur en; 7 uur leesmis Winand Greefkens; 7.30 leesmis overl. ouders Theod. Pouwels en Johanna Friezen; 8 uur gest. jaard. Anna Maria Kusters (1H). Zaterdag: H. Lucas. 6.30 OL. Vr.- hoogmis; 7 uur leesmis Johanna Maria Arts; 7.30 leesmis Johannes Jacobs; 8 uur gest. jaard. Gerard Goumans en echtgenote (3kl); 9 uur pl. Huwe lijksmis v. bruidsp. Hendriks-Kessels. VELTUMDonderdag 7 uur leesmis Johanna Vollenberg. ROZENKRANS: Iedere avond om 7 uur is Rozenhoedje, Lof en gebed tot St. Jozef. KATECHISMUS De kinderen van de 3de en 4de klas leren deze week de 9de en 10de les, de hoogste klassen de 12de en 13de les. PATERSKERK. 19de Zondag na Pinksteren. Feest van 't Moederschap van Maria. 545 en 6.30 leesmis; 7.45 voor fam. Peter Goumans-Rutten; 9 uur Hoogmis; Communiceren begint vooraan. Eerste collecte Paterskerk, 2de byz. noden; 4.20 gez. Vespers; 5 uur Lof waaronder gebeden van de Octobermaand. Maandag7 uur H. Mis v. Gerardus van Mey'el, zoon en dochter; 7.30 gez. jaarg. voor Johanna Haenraets; 7.30 leesmis voor Theodorus Pouwels en Johanna Friezen; 8 uur Louis Pouwels. Dinsdag: 6 uur uitstelling van 't Allerheiligste. Volle aflaat. 6 uur H. Mis voor Petronella Litjens; 7 uur voor Gerardus Wismans en overl. echtgenoten; 7.30 Hoogmis; 7.30 lees mis t.e.v. St. Antonius; 8.30 uit dank. Woensdag: H. Teresia. 7 uurH. Mis voor fam. Hoedemaekers-Verstegen; 7.30 Wilhelmina Pouwels-vd. Munek- hof en kinderen; 8 uur overl. vader en moeder. DonderdagH. Hedwig. 7 uur Wilh. Arts en Gertruda Niessen; 7.30 Ant. Verlieggen; 8 uur Johanna v. Tienen. Vrijdag: H. Marg. Maria Alacoque. 7.30 H. Mis voor Hendrina Linders Veltum) als lid van 't Koordje; 8 uur tot eerherstel. ZaterdagSt. Lucas, Evangelist. 7.30 H. Mis tot zek. int. (R); biechthoren van 3-8 uur. Iedere dag 6.30 Lof met de gebeden van de Octobermaand. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag: vandaag 19de Zondag na Pinksteren; 7 uur H. Communie; 7.30 en 10 u. de beide H. Missen; 3 u. lof. Maandag7.30 gest. gez. jaarg. voor Johanna Jenneskens. Dinsdag7.30 gest. gez. jaaig. voor Willem van de Voort. Woensdag: 730 best. zm. voor Peter Camps; 7.30 rozenkrans voor de ver volgden om hun geloof. Donderdag: 7.30 best. gez. H. Mis voor Johannes van Rooy. Vry'dag derde Vry'dag der maand; 7.30 best. gez. H. Mis voor Helena Verkoeyen. Zaterdag7.30 pl. gez. H. Mis uit dankbaarheid by gelegenheid vaneen 25 jarige echtvereniging; 7.30 Marialof. PAROCHIEH. Catharina, LEUNEN 19de Zondag na Pinksteren: 7 uur H. Mis voor de parochie; 8.30 voor Martin Croymans; 10.15 hoogmis met afscheidspreek van Pater Melchisedech Loenen. Collecte voor de doofstom men, 3 uur lof; 3.30 H. Familie der mannen. Maandag 7 uur H. Mis voor Piet Verschuuren; 7.30 sol. gez. jg. Jean Loenen. Dinsdag 7 uur sol. gest. jg. Antoon Geurts; 7.30 gez. jg. Leonardina Voes- ten—Claessens Woensdag 7.20 lms voor de leden Boerinnenbond en alg. H. Communie. Donderdag 7.30 gest. jg. Engelbert Janssen Wismans en overl. kinderen. Vry'dag 7.30 gez. jg. Helena Rutten Verkoeyen Zaterdag 7.30 gez. jg. echtg. Willem Wismans; biechten van 5.30—7; 1 u. Marialof. A.s. Zondag, Missiezondag, collecte vd. voortplanting des geloofs en H. Familie der vrouwen. Parochiekerk St. Gertrudis, OIRLO 19de Zondag na Pinksteren, 3 uur lof met rozenhoedje, waarna verg. H. Familie, afd. mannen. Maandag 7.30 gest. jg. Wilhelmus Steeghs; Maria Janssen en Maria C. Maessen Dinsdag 7.30 best. dienst vanwege de Boerenbond Woensdag 7.30 best. jd. Pieter Jan Lemmen Donderdag 7.30 best. dienst ter ere van O.L.Vrouw uit dankbaarheid Vry'dag 7.30 best. zd. Harry Hesen Zaterdag 7.30best. zd. Gerard Baeten vanwege het Antoniusgilde; van 6—7 biechten; 7 uur Marialof. A.s. Zondag, Missiezondag, speciale collecte voor de voortplanting des PAROCHIEKERK YSSELSTEYN 19de Zondag na Pinksteren; 7 uur lm tot intentie fam. Geurts van Dijk; 8.30 kindermis; 10 uur hoogmis v.d. parochie; 2 uur Lof; 2.30 H. Familie vd. mannen; 2de collecte v.d. doof stommen. Maandag7.30 gest. gez. jrg. Pierre en Harry Janssen. Dinsdag7.30 leesmis voor Johannes Peeters en echtgenote. Woensdag7.30 lm v.d. levende en overl. leden van de Boerinnenbond. Donderdag7.30 leesmis v. Gerard Janssen. Vrijdag7.30 leesmis voor Peter Janssen en Maria Willemse. Zaterdag 7 30 leesmis v.d. overl. fam. Verhoeven-Arts; 6.30 Marialof. A.s. Zondag collecte v.d. Voortpl. des Geloofs. Rectoraat St. Antonius van Padua VEULEN 19de Zondag na Pinksteren: 7 uur communiceren; 7 30 lm Anna en Jan Baltussen; 10 u hoogmis t.i.; 2 u.lof; 2e collecte voor doofstommeninstituut en andere liefdewerken. Maandag 7.30 lm tot genezing zieke. Dinsdag 7.30 P. Smedts en echtg. Woensdag 7.30 vrouw Heidens. Donderdag 7.30 t.in. H. Gerardus. Vrijdag 7.30 Drina van Ry'swyk. Zaterdag 7.30 voor behouden reis; 5.30—6.30 biechten; 7.30 Marialof. Zondag 12 Oct.2de collecte voorde voortplanting des geloofs. RECTORAAT HEIDE 19de Zondag na Pinksteren: 7.30 voor de Boerinnenbond; 10 uur hoog mis tot byz. intentie; 3 uur lof Maandag 7.30 byz. intentie ter ere van O.L. Vrouw Dinsdag 7.30 overl. fam. Rongen- Litjens Woensdag 7.30 overl. fam. Derickx van Vegchel Donderdag 7.30 t e.v. H. Gerardus Vrijdag, Margarita Maria Alacoque, 7.30 jg. Martien Vermeulen Zaterdag 7.30 gez. jg. W. Voesten, 5.30 biechten; 7 uur lof RECTORAAT St. Jozef, Smakt 19e Zondag na Pinksteren; 6.30 lm voor 'n overledene; 7.30 lm int. Herman Hofmans; 9.30 hoogmis tot zek. int.; 4 u. lof, rozenhoedje en gebed tot St Joseph; onder alle H. Missen collecte voor de doofstommen. Maandag: 6 30 lm voor overl. fam. Bakker; 7.30 lm voor overl. ouders en familie. Dinsdag: 6.35 lm voor Theodora Janssen—Vermeulen; 7.30 lm voor fam. Cox. Woensdag: 6 30 lm t.e.v. St Joseph; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. H. Theresia; 7.30 lof, rozenhoedje en gebed tot St Joseph. Donderdag6 30 lm voor de meest verlaten zielen; 7.30 lm uit dank voor verkregen gunsten. Vry'dag6 30 lm voor Theo Coppis; 7.30 lm voor zegen in een gezin. Zaterdag 6.30 lm t.e.v. O.L.Vrouw; 7.30 gez. H. Mis t.e.v. O.L.Vrouw; van 5—7.30 biechten; 7.30 Marialof. De kleine PAUL die God ons he den schonk riep Hy na het H. Doop sel weer bij Zich in den Hemel. J. COENEN J. COENEN VERHEUGEN DORRIS, BERT, FRITS Venray, 8 Oct. 1952. Damesvesten zuiver wol 18.75 herenvesten zeer voordelig Hoofddoeken nieuwste patronen niet duur Wollen Shawls voor dames, heren en kinderen Trainingsbroeken gemoltonneerd zeer voordelig EBBERINK Marktstraat 5 Bij ons vertrek n. Australië zeggen wy" familie, vrienden en ken nissen hartelijk vaarwel en tot weer ziens, terwyl wy tevens danken voor de belangstelling ondervonden by ons huwelijk. P. VleutcHdiikó 8. Dleulenduki-Qeeïets a/b ss Waterman. Op is October hopen onze geliefde Ouders h. J. W. Kessels G. J. Kessels-Nissen hun zilveren echtvereniging te her denken. Dat God hen nog vele jaren moge sparen, is de wens van hun dankbare kinderen Oostrum, October 1952. Dank aan H. Gerardus voor vorkregen gunst. N.N. Hartelijk vaarwel aan familie, vrienden, kennissen, be stuur en leden van de Handboog- schutterij „Eendracht" by ons vertrek naar Nieuw Zeeland. Th. Kusters G. Thissen a/b ss Waterman. Veulen Bij mijn vertrek naar Nieuw-Zeeland zeg ik aan familie, vrienden en be kenden hartelijk vaarwel. Hans v.d. Munckhof a/b ss Waterman. Zondag 2.30 uur Entrée 25—10 ct. Terrein Oostsingel en onderdelen uit voorraad. Gebr. Lucassen, Leunen Winkel tel. 760 Koop voor de afwisseling eens een pakje Niemeijers ASCOT Shag. Eens wat anders dan Virginia, deze volle zachte Amerikaanse smaak (en ook heerlijk in de pyp Uitgebreide keuze. Zie etalage P. BEERKENS Grotestraat 21. Breiwol Trainingsbroeken vanaf f 2.50 Ondergoed 25% verlaagd Scheepers Schoolstr. 22 By voldoende deelname ryden wij iedere Woensdag naar Bosse Markt af 6.— per persoon. Taxibedrijf P. STOKS Hofstraat nw. 8 Tel. 233 Zolang de voorraad strekt nog enkele kistjes en dozen tegen verminderde prijs. 10 pet. en meer korting. Btryken Venray se mensen de Venrayse Maandag, Dinsdag of Woensdag gebracht Zaterdag klaar I Zondag 26 October Opgave zo spoedig mogelijk by Garage Derksen geen biggen Te koop gevraagd voor de Gemeente Venray Te leveren op Woensdag 15 Oct. van 2 uur tot half 5 en op Zaterdag is October van half 2 tot half 4 na bij Wed. Cremers, Vlakwater. Pry's 7 ct. per kg, betaling contant Effen keper flanel 1.68 Gestr. keperflanel 1.75 Gebloemde keperflanel 1.98 Ebberink Marktstraat 5 Zondag a.s. kaartan voor hazen en konijnen Voor Prijzen vanaf f 3 85 M. STOKS Langstraat 22 Morgens gebracht, 's avonds klaar Overall nodig naar Ebberink Marktstraat 5 GEVRAAGD leerjongen en(of) halfwas-schilder Schaeffers' Schildersbedrijf. GEVRAAGD nette bakkersleerling per 1 Nov. H. Pijpers, Eindstraat i. BIEDEN ZICH AAN 2 R.K. Meisjes 16-17 j. voor burgergezin in Yenray. Brieven onder nr. 109 bureau van dit blad. Biedt zich aan 3 meisjes 21-18-15 jaar voor dag en nacht. Adres bureau van dit blad. Biedt zich aan burgerdienstmeisje 16 jaar P. J. Ja'cobs, Boshuizen C 56. Bie'dt zich aan meisje 16 jaar voor burgergezin. Linders, Hegel- somseweg 24, Horst, Tel. 248. Te koon gevraagd dunne koeien, zeugen en beren C. Cremers, Vierlingsbeek, Tel. 292 Te koop gevraagd herbouwplicht voor kleine woning, zonder bedrijfs ruimte, ongeveer 375 M3. Brieven onder nr. ïoio bureau van dit blad. Te koop fijne St. Remy stoofperen en handperen 4 ct. per kg Kind. W. Baltussen, Leunen K 24. TE KOOP heren winterjas, fantasiebroek en damesjas. Adres bureau van dit blad. Te koop dragend varken H. van do Ven, Ysselsteyn. Te koop marineblauwe meisjesjas 16—17 jaar Grotestraat 26. Te koop partij biggen Camps—Willems, Oostrum. Te koop partij biggen, een vaars 18 Oct. voldr., A stal, 1 Tilly- en 2 Petromcx lampen Gebr. Mulders, Voulon I 3ia. Te koop dragende zeug 14 w. dracht, keuze uit twee. C. de Wit, Ysselsteyn I 82. Te koop z.g.a.n. Bergse paardenhaam Wed. van Vegchel, Merselo Grootdorp M 7 Te koop 50 m 4polige lichtkabel a 75 ct. per meter. H. Siebers, Oostsingel nw. 2. Te koop pl.m. 50.000 1-jarige aspergeplanten Kas R.B. - M.W. Gebr. Driessen, Horst-Melderslo 32 Te koop z.g.a.n. Philips radio type B x 760 x. Henseniusplein 17.

Peel en Maas | 1952 | | pagina 2