fWL Delicata Koffie VERF 46 Oirlo installeerde Pastoor Janssen Voedselbureau KBffj - aajs. SAANSE k°eken De 1 Meidag-viering Goudvissen F. W. HENDRIKS BUITENLAND Vogelkooien F. W. HENDRIKS Wollen Dekens Venrayse Peelparel Limburgse PP ers gaan accoord Een groot Circus koint BEL BIJ BRAND 392 NIEUWE KIKKEN ADVERTENTIEN dan weet een leider, dat zo'n vader zijn moeilijkheden kan begrijpen en verstaan, dan weten ze, dat voor de oplossing voor al die problemen begrip en samenwerking is te vinder- We hoeven dat voorbeeld nog niet eens to volgen, als we slechts willen begrijpen, dat de jeugdleiders Uw plaatsvervangers zijn, die volgens nauwkeurig gegeven richtlijnen pro beren, Venrays jeugd een goede jeugd te geven, die worken voor Venrays jeugd in het algemeen en die dus ook begrip, interesso en samenwerking mogen en moeten verwachten. En dat het hieraan ook nog dikwijls ontbreekt, daarvan zijn vele voor beelden. En al gebeurt dat niet met opzet, het deprimeert en ontneemt de moed voor grotere dingen aan hen, die wel hun tijd, hun kracht en hun inspanning voor Venrays jeugd tor beschikking stellen. Dan wordt afgebroken in plaats van opgebouwd en do toekomst zal er de schade van ondervinden. Het voorbeeld van die parochie in Vught mag voor velen een stimulans zijn, om ook dit punt in de toekomst eens beter te behartigen. Zondag was Oirlo weer in feesttooi, want op die dag werd de nieuwe Pastoor W. Janssen plechtig als pa rochieherder van Oirlo geïnstalleerd. Het was daarom ook dat bijna de hele bevolking van dit kerkdorp om ongeveer drie uur in Klein Oirlo stond opgesteld om de nieuwe herder wel kom te heten. Een prachtige ereboog gaf de grens aan tussen de parochies Oirlo en Castenray en het was hier dat Pastoor Janssen door de heer v.d. Sterren namens het Kerkbestuur en daardoor namens geheel Oirlo welkom werd geheten in zijn nieuwe parochie. In een grote stoet, begeleid door Heren geestelijken, autoriteiten, bruid jes, schooljeugd, fanfare en ruiterij werd de pastoor ter kerke geleid. Aan de ingang van de kerk werd hem met een toepasselijk gedicht de herderstaf overgereikt, terwijl bruidjes hem bloemen aanboden, en de jeugd hem een zanghulde bracht. Ook de heer Burgemeester sprak de nieuwe Pastoor toe en wenste hem een ze genrijke arbeid in Oirlo en om geving. In de kerk van Oirlo verrichtte de Hoog Eerw. Deken de installatie plechtigheden, waarbij hy o.m. wees op het grote gewicht van de herders taak, die in deze tyd zo uiterst moei lijk is en zwaar. Pastoor Janssen richtte dan het woord tot zijn nieuwe parochianen en verzocht lien aan hem dezelfde medewerking en toewyding te willen geven die Oirlo zo bereid willig geschonken heeft aan zijn voor ganger Pastoor Cierards. Hij dankte allen die zo geijverd hebben zijn installatie tot oen hoogtepunt in zijn priesterlijk leven te maken en ver trouwde er op dat men zijn geestelijke leiding trouw zou blijven volgen tot heil van allen die in Oirlo wonen. Na a Hoop van de kerkelijke plech tigheden werd Pastoor Janssen in op tocht naar de pastorie gebracht, waar Fanfare en Zangkoor hem een grootse serenade brachten en een druk be zochte receptie gelegenheid gaf kennis te maken met de nieuwe Pastoor. Dat van deze gelegenheid gretig ge bruik werd gemaakt, bewees de lange ry wachtenden. VEN RAY Henseniusplein 16 Tel 416 Mei-inventarisatie Yan i tot en met 17 Mei zal de iaarlykse Mei-inventarisatie gehouden worden, alle geregistreerden zullen een oproeping hiervoor ontvangen. Men wordt verzocht, indien enigszins mogelijk, op de aangegeven uren en zitdagen persoonlijk een opgave te doen en van te voren thuis reeds de gevraagde gegevens op het toegezonden formulier in te vullen, dan kan alles vlot verlopen, zodat niemand lang be hoeft te wachten. Gedurende de periode van deze in ventarisatie zal het bureau te Venray gesloten zy'n, mochten er dringende zaken zy'n af te werken dan kan men hiervoor op onderstaande zitdagen terecht Dinsdag 0 Mei van 8 tot 18 uur te Veulen, in café van Gasselt; nezen, is meteen de bergen ingegaan. "Wy horen, dat do aanvoerder luitenant Welter is, een zoon van President van de Raad van Indië. Ook bereiken ons geruchten, dat in Oost Java een groep soldaten gewei gerd heeft de capitulatie te aanvaar den. Maar in deze dagen lopen er reeds allerhande geruchten, die we maar al te graag geloven, als ze gunstig zyn. Een week gaat voorbij; we wonen versproid in de lege kamponghuisjes De bewoners hebben do benen geno men bij het bombardement; ze zyn de „oedik" ingevlucht. Dat gaat in enkele minuten tyds, dat leegworden van een dichtbevolkte kampong. Slapen doen we op de grond, maar dat zyn we gewend; eten krijgen we 'uit een centrale keuken. Koks hebben we in overvloed; elke Indo-jongen kan koken. Op een dag moeten alle chauffeurs voorkomen by de Jap, „Rijdt de wegen langs, en haal elke auto op, welke wil rijden", dat was het bevel. Binnen een dag hebben we 40 wagens by elkaar en nog geen 21 uur later is het hele zwikkie uit de kampong overgebracht naar Soekaboemi, waar ons eerste „krijgsgevangenenkamp" door ons zelf gebouwd voor de Duitsers en NSB ers ligt. Op 13 Maart 1042 zie ik de eerste prikkel draad om me heen. Weidt vervolgd. ZE IS ER WEER! „Albert Heijn's Delicata Koffie" bekend van voor de oorlog. Het doet ons genoegen deze speciale melange, waarin alle edele eigenschappen van de beroemde Boffie- Koffie tot de hoogste graad van perfectie zijn opgevoerd, weer bij U te kunnen in troduceren. Om niets van de heerlijke geur verloren te laten gaan, is Delicata Koffie alleen in bus verpakt in onze winkels verkrijgbaar. Smaakt het hoogste genot van Uw kop koffie koopt oen bus Delicata Koffie Per bus inhoud netto 250 gram f 2.50 Ta ech<e Woensdag 7 Mei van 8 tot 18 uur te Leunen, in café A. Martens; Donderdag 8 Mei van 8 tot 10 uur te Merselo, in café H. Arts; Vrydag 0 Mei van 8 tot 19 uur te Oirlo, in café Drabbels; Maandag 12 Mei van 8 tot 18 uur te Oostrum, in café wed. Camps; Dinsdag 13 Mei van 8 tot 19 uur te Ysselsteyn, bij A. Fleurkens; Woensdag 14 Mei van 8 tot ïsuur te Wanssum, by de Wed. Weye; Donderdag 15 Mei van 8 tot 18 uur te Geijsteren, café Baltussen; Donderdag 15 Mei van 8 tot 18 uur te Blitterswyck, café de Swart; Vrijdag 16 Mei van 8 tot 19 uur te Venray, op het bureau; Zaterdag 17 Mei van 8 tot 13 uur te Smakt, in café Nellen. De Bureauhouder, H. EMONTS. In de laatste vijftig jaren is de eerste Meidag, mede door de invloed der socialisten, de dag gewijd aan het feest van de arbeid, waarin en waar op dan zij herdacht werden, die door de inzet van hun persoon en werk kracht, de arbeiders hebben omhoog gebracht uit de slavernij, waarin velen rondde eeuwwisseling inderdaad ver keerden. Daarmede heeft de eerste Meidag in Venray niets te maken, want ook hier kennen we het feest van de ïste Mei, waarin we in alle vroegte wor den gewekt door de Harmonie, die dan een muzikale wandeling maakt en bij geestelijke en wereldlijke autori teiten, alsmede by hun bestuursleden, de Meiboom plant. En 's avonds staan de schutterijen aangetreden bij hun verenigings lokalen, planten met man en macht de lange meiboom. Hoelang deze gebruiken al bestaan is zo moeilijk uit te maken. Het is waarschijnlijk een overblijfsel van een heidens feit, waarin in de nacht voor de eerste Mei de Meiboom werd geplant en waarbij door het dansen om de versierde boom de krachten der vruchtbaarheid van de natuur zou worden overgebracht op do mens. In latere tijden heeft men dit gebruik „gekerstend" en het planten van de Meiboom gezien als een verering van Maria. Toen Jan Poelsz.g. nog leefde, kreeg deze er nog een „lang zal hij-leven" by, omdat deze op 1 Mei jarig was, zodat Venrays Harmonie wel vroeg genoeg met haar felicitatie kwam. Bü de schutterijen wordt voor het gildehuis de lange stygerpaal, met bovenin de dennentak, krans, kruik en glas met de nodige plechtigheid opgericht.,De kruik en het glas was tevens een uitnodiging aan de café houder om er maar eens een in te schudden. Op de laatste dag van Mei wordt de boom weer weggehaald en ieder die meehelpt krygt dan een tractatie Staat de boom eenmaal, dan werd hy vroeger omringt door de schutters en zong men het volgende Meilied, naar de inhoud te oordelen een oud liedje, hoewel in de loop der jaren enigszins bedorven: Komt hier dan al Gy veldgodinnen, Voeg Uw stem al by de mijn, Laat ons de Mei met vreugd beginnen Wees maar vroliik en verblijd, Want de goede God, die zei Sta, sta, sta op, het is meer dan tijd Wees maar vrolijk en verblijd met de Mei Het is de Mei Die ons komt geven En doet bloeien al het groen Men hoort de nachtegaal flankeren Hy roept niets als zoet, zoet, zoet Die andere vogels vol plezier Zy zingen en maken zo'n blij getier Zy zyn vrolijk en verblijd met de Mei. Komt hier dan al, Gy muzikanten Speelt op bas, viool en fluit Hy brengt ons het groene kruid Speelt op hobo en schalmei Op de gebonden waldhoorns daarbij, Blaas op de trompet en slaat den bal met geschal Och liefste lief, Mocht ik verwerven Uwen rozenrode mond Ja, voor U wil ik leven en sterven Gy hebt mijn jong hart doorwond Want mijn hart zocht wedermin Om te ontvangen een veldgodin Helpt mij uit de pijn, die ik ly, in de Mei. De laatste jaren heeft men dit lied achterwege gelaten, maar er bestaan @031 plannen om ook dit weer te doen herleven. Gewoonlijk wordt dan nog een Onze Vader gebeden voor goed weer in Mei, waarna de plechtigheid besloten wordt met het beste bier. Ook de bestuursleden van de schut terij krygen een kleine meiboom voor de deur gezet. Ook de buurtvereniging van de Hoenderstraat zal dit jaar meedoen aan de. Meiviering. Heden ontvangen zeldzaam mooie originele Koudwatervis (geen inteelt). Mooie Aquaria alle* maten vanaf f 3.75, thermometers, electr. verwar- mers, glazen vuilhevels, glazen vang- klokken, Tubefix glaasjes, enz. Alle soorten visvoer. Komt zien Het beste adres voor deze artikelen Langstraat 46 Tolef. 713 Korea Het heeft er reeds dikwijls naar uitgezien, dat de besprekingen in Pan Moen Jon over de wapenstilstand in Korea in een critiek stadium verkeren, maar vandaag meer dan ooit zyn zy critiek. De geallieerden hebben blijk baar een verstrekkend voorstel gedaan om een eind te maken aan der drie grote punten, waarover men het niet eens is kunnen worden. Deze punten zijn als volgt Het verbod om vliegvelden aan te leggen ty'dens de besprekingen, de deelneming van de Sovjet-Unie in de neutrale commissie ter controle op de wapenstilstand en de uitlevering der krijgsgevangenen. De besprekingen hierover zyn hopeloos vastgelopen. Van de andere kant staat nu vast, dat de Chinezen ie 1500 vliegtuigen in Korea hebben geconcentreerd, 2e een grote verdedigingslinie dwars door Korea hebben aangelegd en 3e enorme hoeveelheden troepen met goed moreel hebben aangevoerd. Er gaan stemmen op in het kamp der geallieerden ,die zeggen, dat de toestand spoedig onhoudbaar kan worden voor de Verenigde Naties. Verenigde Naties Op dit moment gaat de bevelhebber der strijdkrachten, Gen. Matthew B. Ridgway, een zeer bekwaam militair een vechtjas de troepen in Korea verlaten. Hy is opvolger geworden van generaal Eisenhower by deNato- strijdkrachten. Deze verschuiving is hierom zo belangrijk, wijl de gehele militaire politiek, die op dit ogenblik alloen nog maar in wereldverband kan worden ontworpen en gevoerd, onder leiding komt van twee zeer deskundige personen, n.l. van Eisen hower, die men algemeen als de toe komstige president van Amerika be schouwt, en van Ridgway. Daardoor zullen èn de typisch Engelse belangen (Egypte China) èn de typisch Franse aangelegenheden in Indo China, Tunis, meer gecoördi neerd worden. Mot het gevaar echter, dat de Verenigde Staten steeds me6r de wereld dicteren. Japan Japan heeft, dank zy de voort varendheid van de Verenigde Naties, nu zyn onafhankelijkheid tot op zekere hoogte teruggekregen nu het vredesverdrag van kracht is gewor den. In Japan blyven de Amerikaanse troepen zo lang hot land zyn eigen militaire macht nog niet heeft opge bouwd. En dat zal nog wel even duren, want de Japanners hebben evenals do Duitsers voorlopig genoeg van oorlog. Zy zyn druk bezig hun land economisch te herstellen en beginnen al weer danig van zich te doen spreken op de wereldmarkt. Japan zelf zal een bolwerk moeten worden tegen de opdringende Sovjet- Unie, zoals Truman in zyn boodschap heeft gezegd. Het is te hopen, dat de Verenigde Naties met Japan niet zo een last krijgen als ze nu hebben met Duitsland. Duitsland Want in Duitsland wordt de toe stand wel zeer on ver wikkelij k, nu de macht der socialisten steeds die der Christen-Democraten dreigt te over vleugelen. De kans is zeer gioot, dat Duitsland binnen enkele jaren de grote breuk zal veroorzaken in de Europese eenheid, die met zoveel moeite wordt opgebouwd. Frankrijks oude wantrouwen tegen Duitsland blijkt steeds meer gegrond, omdat ie Duitsland weigert de Saar tot een onafhankelijk land te maken; „Deutseh ist die Saar" is weer de bekrompen leuze, 20 weigert deel te nemen aan de opbouw van het Europese leger. Op alle mogelijke manieren woidt de Duitse bijdrage gesaboteerd. De Duitsers doen niets dan alleen ernaar streven zo spoedig mogelijk sterk en groot te worden, een enorme industrie op te bouwen, waarmede zij veel geld verdienen, desnoods aan China, desnoods aan Rusland, zo min moge lijk oorlogsschulden betalen, zo spoe dig mogelijk de bezettingsmachten kwijtraken. Tegen deze stroom van weerzinwekkende Duitse oppositie probeert Adenauer een waardige plaats in het Europese concert te krijgen. Het ziet er naar uit, dat dit tever geefs zal zyn, want de leider der sterker wordende socialistische party verklaarde„Een toekomstig eenge- wordon Duitsland is niet gebonden aan de verdragen, die West-Duitsland sluit". Hebben wij het devies „Pacta non sunt servanda" (de verdragen behoeven niet nagekomen te worden), niet eerder onder Hitier horen uiten en in practyk zien brengen? pracht beukenhout kooien van f2.— nergens zo mooi. Glazen badhuisjes,glazen voederbakjes snoepbakjes, fonteinen alle maten, Sepia, schelpenzand, krachtvoer, opfokvoer, enz. Het meest bekende en beste adres. Komt zien, het verplicht u tot niets. BeleGfd aanbevelend, Langstraat 46 Tel. 713 Het Koningin Wilhelmina fonds vraagt om Uw mede werking en stenn Met grote koppen melden de dag bladen telkens weer rampen, die over de wereld zijn gekomen. Vliegtuigongelukken, scheepsram pen, hongersnood, overstromingen, aardbevingen. We schudden 't hoofd en denken aan de vele mensenlevens die deze ramp weer heeft vernietigd. Alles komt in de weer om te helpen. Het Nederlandse Rode Kruis helpt Italië, Nederland helpt India. Mede leven van de gehele' wereld met de KLM ramp. Hoe komt het, dat de mensheid dan zoveel wil doen. We worden plotseling wakker ge schud en gesteld voor het probleem van de dood, zoals ook bij een sterf geval in onze naasto omgeving. Als dat laatste geruime tyd niet het ge val is geweest, zyn we geneigd om die steeds blyvende rampen, die de mensheid in nog veel grotere maten treffen en veel meer mensenlevens kosten te vergeten of er althans niet aan te denken. Zo'n ramp is de ziekte, die wy kanker noemen. Gelooft U het niet Zie de getallen maar eens! Per jaar sterven er tussen de 12000 en 14000 mensen aan deze ziekte. Dat is iedere 45 minuten een dode aan kanker. Als U dit goed beseft, weet U, dat Uw naaste omgeving, hetzy familie, buur of vriend spoedig aan de beurt zal zyn. Wordt er dan niets aan gedaan zal men vragen. U weet het antwoord wel. Onze geleerden, geneeskundigen, biologen, natuurkundigen, scheikundigen en nog vele anderen, zoeken naar een oplossing voor dit moeilijke probleem. Zy zooken al jaren en er zyn reeds goede resultaten bereikt. De ontwikkeling van d!t probleem heeft echter geleerd, dat ook deze ziekte grote geldel ij xe offers vraagt van de gemeenschap. Niet alleen voor het onderzoek, de laboratoria en de kostbare toestellen, zieken huizen en instituten, maar ook voor het aanschaffen van radioactieve stoffen, die een genezende werking hebben op vele kankerprocessen. En iedereen weet wel, hoe duur atoom bommen zyn. Geldelijke offers worden van de gemeenschap voor vele noden ge vraagd. Zy zyn het alle zeker waard. Wie echter zou durven beweren, dat de kankerbestrijding het niet waard is. Het Nederlandse volk is terecht trots op zyn tuberculosebestrijding, op zijn georganiseerde gezondheids zorg. Onze ziekenhuizen en krankzin nigengestichten kunnen de toets der critiek doorstaan en doen in vele opzichten niet onder voor de buiten landse. Vele voorbeelden zouden wy nog kunnen opnoemen. Blindenzorg, moderne bejaardenzorg, invalidenzorg, doof8tommenzorg, rheumabestryding. Waarom dan geen kankerbestrijding Hebt U al niet 'ns meegedaan aan kankerbestrijding? U deed toch ook mee aan de zg. „Haak in actie". Dat was toch een prachtige actie van het gehele Nederlandse volk. En het gel delijk resultaat is verbluffend geweest. Ook Venray heeft in deze 'n goede beurt gemaakt. Met deze gelden heeft het Koningin Wilhelminafonds diverse instellingen kunnen helpen om nieuwe installaties aan te schaffen en noodzakelijke uit breidingen mogelijk te maken. Dit is echter slechts een begin. Jaarlijks zal het Koningin Wilhelminafonds nog nodig hebben een millioen gulden 1voor instandhouding en uitbreiding van het klinisch en onderzoekings werk in bestaande inrichtingen voor kankerbestrijding 2. voor exploitatie van bestaande en nieuwe centra en subcentra in het byzonder in de universiteitssteden 3. voor subsidiëring van wetenschap pelijke onderzoekingen buiten de ge vestigde inrichtingen 4. voor de centrale registratie van de kankerpatiënten, die sedert 1 Juni 51 is ter hand genomen, alsmede voor een goede voorlichting van 't publiek. Het Koningin Wilhelminafonds re kent derhalve op de blyvende steun van het Nederlandse volk. Daarom worden er overal in den lande plaat selijke afdelingen van deze stichting opgericht, waarvan iedereen lid kan worden. Zo kan eenieder zyn bijdrage leveren aan dit grootse werk. Inwoners van Venray, begrijpt Uw taak en verschuilt U niet achter de leuze, dat er al zoveel gevraagd wordt. Als in de komende weken de da mes van het oprichtingscommitë by U aan huis komen om U als lid te werven, doet dan mee. Laat Uw daad een antwoord zijn op de woor den, die Hare Koninklijke Hoogheid Prinses Wilhelmina heeft gesproken op 24 Mei 1951 tot het Nederlands volk: ,,Ik vertrouw, dat gy het werk van de kankerbestrijding zult blijven steunen met al Uw kracht en geheel Uw hart!" MEDICUS worden prima gewassen a f 1.50 per stuk in de Volgens de officiële gegevens heb ben de K.V.P.-leden in Limburg zich accoord verklaard met het eerste deel van de voorlopige candidatenlijst voor de Tweede Kamerverkiezingen. Dit betekent, dat deze provincie de heren Maenen, Droesen, Peters, Wijffels en Moorman zal afvaardigen, wanneer de K.V.P. evenveel steun krygt als by de verkiezingen in 1948 en wanneer de Tweede Kamer uit honderd leden zou blijven bestaan. De officiële telling van de stemmen, die Limburgse K.V.P.'ers hebben uit gebracht over de voorlopige candi datenlijst, is Maandag gehouden. Limburg is achterop geraakt, omdat vorige week onregelmatigheden wer den geconstateerd in de afdelingen Bergen, Heyen, Afferden, Well en Wellerlooi. De leden daar gingen Zondag voor de tweede maal naar de stembus. De opkomst was byzonder groot: by na 100 percent. De verkiezing verliep nu zeer rustig. De streekcandidaat de heer Linders kreeg 1623 voorkeur stemmen. De volgorde van de candidaten op de Limburgse lijst is nu met bij voeging van de kwaliteitszetels, door de Verkiezingsraad aangewezen als volgt vastgesteld 1. J. H. Maenen; 2. Dr Ir W. J. Droesen; 3. Jan Peters; 4. F. C. M. Wijffels (kwaliteitszetel) 5. H. C. M. Moorman; 6. H. M. J. Dassen; 7. J. E. Visch (plaatsvervanger voor de heer Moorman); 8. Jhr M. G. A.J. Ruysde Beerenbrouck; 9. W. J. G. Peters; 10 J. M. Achten; 11. W. P. G. Linders; 12. P. J. C. Lebens; 13. J. J. H. Selen 14. J. H. G. Hendriks; 15. M. Debats; 16. Pater Mr Dr. Th. Keulemans, O. Carm.; 17. G. Greyn; 18. L. G. de Rouw; 19. Mr J. G. S. N. Beckers; 20 Mr Dr J. P. van Banning; 21. J. A.A G. Winckers; 22. Dr R. M. A. A. Geul- jans; Drs J. M. G. Notermans; 24. Dr G. M. J. A. Russel; 25. J. P. L. Bemel- mans; 26. A. J. H. Dormans; 27. Mr A. M. H. Baeten; 28. B. H. Cuyten. By een Kamer van 100 leden komen de eerste vy'f candidaten in de Kamer. Na de uitbreiding tot 150 leden kan de K.V.P. op acht Limburgse leden rpkenen. Een geheel nieuw programma Een aangename verrassing wacht ons: Circus Boltini geheel ver nieuwd komt naar Venray 1 Het viermasten Circus Boltini had reeds een goede naam, thans zal men versteld staan van de enorme ver anderingen en uitbreidingen, die het Circus Boltini heeft ondergaan en van de vele voor Nederland gloed nieuwe attracties, waarin nu ook wilde dieren zyn opgenomen, een zesvoudig jockey nummer en enkele sensationele nummers, zoals de dodensprong. De voorstellingen vinden plaats op Zaterdag en Zondag 10 en 11 Mei op het Sportterrein Leunenseweg. We hebben in verband met de voorstellingen van Circus Boltini nog een bijzondere verrassing voor onze lezers en hun kinderen, waarover we volgende week nadere inlichtingen verschaffen. Uit het ongerijmde kan men halen Al wat men bewijzen wil. Met rym een nieuwe kerk betalen Dat is waarlijk geen paskwil. Motorrijder dodelijk verongelukt Zondagavond had te Gemert een ernstig ongeluk plaats, waarbij een jeugdig mensenleven te betreuren valt. De 23jarige W.Slootz uit Seve< num op weg naar huis van de grote motor wedstrijden te Boekei, reedde Gemert met zijn motor tegen een lantaarnpaal. Hy was op slag dood. Zijn duorydster, mej. B. Laurensse uit Venray, moest met een dubbele beenfractuur in het ziekenhuis te Helmond worden opgenomen. Hoge glans, geweldig uitstrijkvermo- gen, duurzaam, snelle droging, pracht kleuren, kortom op een bus goede verf staatF. W. HENDRIKS. Kwa liteit gewaarborgd. Zonder moeite strijkt U de bus ledig tot op de bodem, dus zakselvrij. Honderden zyn U voorgegaan, neemt ook U eens een proef en ge zyt te vreden. Aanbevelend, Schildersbedrijf F. W. HENDRIKS Telefoon 713 Langstraat

Peel en Maas | 1952 | | pagina 6