1 voor W.Linders r Onweerstaanbaar Katholieke Volkspartij-kiezers Kiezers van loord-Limbiirg zet vóór J.M. AchtenNo. 1 ANNIE QutaqaóCómfóiM Schoonmaakweer Warenhuis No. 1J. M. Achten VERF Mlteqwiacoidiqei nuttiqe cadeauK inscharen van rundvee Heren Singlets Interlock Verft U zelf Behangt U zelf Jongens- Poloblouses prima Merkrijwielen Hendrix' Rijwielhandel Dames directoires met Interlock Wollen Dekens Venrayse Peelparel Goudvissen F. W. HENDRIKS Stoomwasserij De Peelparel van Noord-Limburg, stemt Zondag op de candidaat van Noord-Limburg ^0. £indeb$8ebqen W. LINDERS het cijfer 1 Plastic Tafelzeil Tafelzeil in alle breedten, Tafel linoleum Vogelkooien F. W. HENDRIKS Kachelzeiltjes Spatzeiltjes Balatum in alle breedten Schoorsteenrand, Kastrand enz. 4iet HQabenhuü 46 In Glas-en Overgordijnen Ook in Tafelkleden P. aan Qp& ebqen LUXOR -THEATER GET YOUR GUN De dóód speelt mee Cóenen- 4[óutackeu Sinqeb Naaimachine W. Swinkels, Kempweg 34, Venray 10' AtiaenS-KóSman Een nieuwe collectie Communiepakjes en Pakjes GEVRAAGD actief voor verkoop aan particulieeen. Eigenhandig geschreven brieven met volledige inlichtingen omtrent persoon od werkkring onder nr. 417 bureau van dit blad. Steeds voorradig voor bruiloften en feesten. Wed. P. Hendrix Zn. Patersstraat o Tel. 381 Te koop Ipers. slaapkamer wegens overcompleet. Bartels, St. Jorispark 12. Te koop jong varken 13 w. dracht M. Haegens, Veulen. Gelegenheid tot alleen van A en B stallen. Th. Crouwers, holthees koopje 2.18 Magazijn De Zon Te koop toom biggen H. Martens, Veulen. Te koop zware windbuks gew. 2.6 kg cal. 3.5, diabolo. G. Classens, Klein Oirlo F 27. Te koop 6 dragende vaarzen half Mei voldragen, ook genegen te ruilen tegen weidevee, 2 weischotten B stal J. Janssen, Heijde L 54b. Vanaf heden verkrijgbaar Tomatenplanten in grondpot „Vaele Laeder" het spe ciale soort voor buiten. H. H. Douven, C 39^ Oostrum. Te koop pootaardappelen van A gewas, vroeg gerooid, Bintje, Ind.,Tsel8ter. Th. Kleeven, Geysteren Biedt zich aan R.K. Meisje 17 jaar in burgergezin. Th. Janssen, C 111 Venray8eweg, Overloon. GEVRAAGD in Maastricht flinke dienstbode v.d. en n. Leeftijd niet beneden 20 j. Brieven aan mr. H. Disch, Grote Looierstraat 14, Maastricht. R.K. n. jongeman, 51 jaar, zoekt 1. d. w. kennism, m. meisje of wed., U. t. 30 jaar. Brieven aan G 41, Sevenum. Coopmans' Zaadhandel heeft in voorraad Originele Bietenzaden, Gele en Rode Veld wortelenzaad, prima Gras- en Klaverzaden, Pootmais enz. Stok- en Stamslabonen in soorten uit nieuwe oogst, enz. Wij hebben alles voor U in voorraad. Het van ouds bekende adres HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat Telef. 509 k. mouw leeftijd 3 jaar kleine stijging per maat Magazijn De Zon Steeds voorradig o.a. Gazelle Burgers Adek Ituime keuze in Dames- en Heren rijwielen, Sport- en Kinderrijwielen, Autopeds, Kinderzitjes, Banden, Lampen, etc. Ook het adres voor bromfietsen. Patersstraat 9 Telef. 381 Kleine party extro prlje 1.88 Magazijn De Zon Cocosloper alle breedten, Slaapkamermatjes, Deurmatjes, Gangmatten, Boorband, Cocos karpetten, Traplopers, Ganglopers, Koperen pennen, Traproeden, Knalogen, IJzergaren, enz. He» fa. Th. Pouwels en Zn. Hofstraat Telefoon 509 GEVRAAGD voor direct net meisje voor dag en nacht. Huiselijk verkeer, goede behandeling. Landstraat 42, Venlo. Te koop gevraagd pootaardappelen vroege en late. P. Janssen, Maashees B 86. worden prima gewassen d f 1.50 per stuk in de Heden ontvangen zeldzaam mooie originele Koudwatervis (geen inteelt). Mooie Aquaria alle maten vanaf f 3.75, thermometers, electr. verwar- mers, glazen vuilhevels, glazen vang- klokken, Tubefix glaasjes, enz. Alle soorten visvoer. Komt zien Het beste adres voor deze artikelen Langstraat 46 Telef. 713 Is de was U soms een kruis, Doe ze dan toch gauw uit huis. Steeds tot Uw dienst Kempweg 15-23a Tel. 586 Noord-Limburg krijgt dan een eigen Kamerlid, waar het recht op heeft. Voor zes namen moet U de cijfers 1, 2, 3, 4, 5 of 6 plaatsen zet voor LINDERS is o. a. de man, die steeds vocht voor een betere oorlogsschadevergoeding. Hij vertegenwoordigt geen bepaalde stand, kan dus Ieders vertegenwoordiger zijn. Zei dus Zondag 20 April Hei Werkcomité uit het Kiescomité Linders: Th. Janssen, H. van Soest, H. Geenen, H. Schelbergen, O. Nikkessen By een eventuele uitbreiding der Tweede Kamer advi seren wy U een eigen vertegenwoordiger te kiezen. Neemt niet de volgorde van het officiële advies, maar dan krijgt Noord-Limburg een eigen Kamerlid. Dus Uw stem moet zyn Hoofd der Landbouwschool Horst Het Kiescomité: H. Asselberghs, Leunen Fr. Janssen, Venray G. Philipsen, Sevenum B. Kleuskens, America G. Rutten, Wanssum afgepast, pracht beukenhout kooien van f2.— nergens zo mooi. Glazen badhuisjes,glazen voederbakjes snoepbakjes, fonteinen alle maten, Sepia, schelpenzand, krachtvoer, opfokvoer, enz. Het meest bekende en beste adres. Komt zien, het verplicht u tot niets. Beleefd aanbevelend, Langstraat 46 Tel. 713 In de Venrayse Peelparel stryken Venrayse mensen de Venrayse Overhemden en Boorden Maandag, gebracht Dinsdag of Woensdag Zaterdag klaar Alles wordt bezorgd. firma Th. Pouwala Zn. Hofstraat-Julianaslngel Telefoon 509 Hoge glans, geweldig uitstrykvermo- gen, duurzaam, snelle droging, pracht kleuren, kortom op een bus goede verf staatF. W. HENDRIKS. Kwa liteit gewaarborgd. Zonder moeite strijkt U de bus ledig tot op de bodem, dus zakselvry. Honderden zyn U voorgegaan, neemt ook U eens een proef en ge zyt te vreden. Aanbevelend, Schildersbedrijf F. W. HENDRIKS Langstraat Telefoon 713 dus tijd om aan nieuwe gordijnen te denken. brengen wy de grootste sortering. Bovendien geven wy de meeste service. Onze ervaring staat er borg voor dat U goed geadviseerd wordt. brengen wy een prachtsortering, event, met by passend divankleed in katoen, wol, velvet en pluche. Textiel en Modes Grotestraat 24 Wy bieden U nu reeds twee dagen ZATERDAG en ZONDAG gewone uren, de grootste showfilm ooit vertoond In fantastische kleuren en met Betty Hutton in de hoofd rol. Nog nooit zag U een actrice zo uitnemend en met zo veel bravour als Betty Hutton. Een superfilm der Metro Goldwyn Mayer vol humor en romantiek, kostelijk, adembenemend, met luisterrijke en onvergetelijke revue-scènes en muziek van Irving Berlin. Deze film vergeet U nooit. Reserveert vooral tijdig. Toegang 14 jaar. MAANDAG en DINSDAG 8 uur DRIE grote sterren in één film, nl. Mickey Rooney, Brian Donlevy en Ann Blyth in Mickey Rooney, een jonge krachtpatser, groeide op in een steer van corruptie, afgunst, drank en eenzaamheidtotdat een meisje hem de weg naar de toekomst wees en hy verder met zyn vuisten de weg hiervoor zelf baande. Een verrassende Mickey Rooney in zymol van Killer Mc Coy Deze film is waard om gezien te worden. komt het voorjaar en daarmee de vraag naar Wij staan gereed met een uitgebreide sortering comforen in prijzen van f 19.- tot f 160.- Helco 2pits 26.20 Ducaat (groen) 2pits 34.75 Dordrecht 2pits 42.50 Dordrecht 2' j2pits 50.40 Dordrecht 3pits 65.80 Atag 2pits met sierdeksels 60. Atag 2'|2pits met sierdeksels 76. Atag 3pits met sierdeksels 92. Comforta 3'|2pt met sierdeksels 115. Etna Gasfornuizen met oven Etna Butagas-kolenfornuis met oven Alle toestellen uit voorraad leverbaar Wy geven geheel vrijblijvend alle gewenste inlichtingen. Butagas-depot VENRAY Vraagt U eens een demonstratie van de allernieuwste geruisloze bij het agentschap der Singer-Maatschappy N.Y. De besfe machine voor emigranten. Sportief en elegant, pracht suède In diverse modetinten ontvangen. U koopt bij ons reeds een pracht lang wit Communie jurkje voor f 12.50. THOMASSEN

Peel en Maas | 1952 | | pagina 4