THOMASSEN Brommers J. POELS Winters Het Warenhuis s.v.v. Alleen deze week EBBERINK Onze Wintercollectie brengt: Klompen 8'|2 °|O Voor de Octobermaand Maison Hawinkels Dóói Coopmans Mei qekUed liet advies van Uw tuinman. Buurtvereniging St. Jozef Prijsschieten kaarten om konijnen Legerkleding Muziek van de „Playing Boys" in het Brouwershuis Manchester Broeken Adverteren verhoogt Uw omzet begint bij Veegeneesmiddelen MJ.V. M.J.Vollebergh &Zn 't Knopenhuis 'n mooie kous bij ons kunt U terecht voor Parker Swan Luxor inerkpennen Bij 't kopen van Uw Regen- Tweed- Winterjas- of Jongensjas fa. van den Monckhof heeft ze Herfst 1951 Boomkwekerijartikelen TH. SLITS Kruisstraat 17 T83e7'?on Huisvrouwen oordelen directe voordelen Palmoil Toiletzeep 51 ct. Centra Kruideniers S. Claessens, Grotestraat 12 F. Laurense, Maashese weg 11 15.000 bloembollen plantten wy vorig jaar in de tuinen van Venray en elke bol bloeide over vloedig. Maar wij leveren dan ook uitsluitend een export kwaliteit en hebben keuze uit 80 soorten. Verder prima gekweekte bomen, heesters, overblijvende planten, een jarige bloemplanten, ruime keuze kamerplanten en witte asters. Vraagt voor een en ander onze uitvoerige prijscouranten. Wenst U een ontwerp voor tuin aanleg of verandering, indien de aan leg door ons uitgevoerd zonder extra kosten, maar geeft het dan nu op. Wij houden nu drie weken lang een praatje over de behandeling van bloembollen. Eerst enkele algemene wenken By planten in bloempotten oude potten gebruiken. 2. Uitgebloeide bloembollen uit jotten en schalen kunnen, direct )uiten uitgeplant, het volgend jaar bloeien onder gunstige omstandig heden. 3. Bollen op grint en water ge kweekt zyn na de bloei waardeloos. Bolgewassen in de kamer heb ben geen mest nodig. Er is voldoende reservevoedsel in de bol. De cultuur van de trosnarcis of Kerstmisnarcis Vanaf eind Sept. opzetten in scha len, bakken of potten zonder gat in de bodem. Men bedekt de bodem met grint, zet de bollen vlak naast elkaar en vult de open ruimten tussen de bollen met grint aan, zó dat de top pen van de bollen er juist uitsteken. Daarna zover water dat de wortel kragen in het water staan. Water op peil houden Ze kunnen direct in het volle licht gezet worden, anders worden de stengels te lang. De lucht in de kamer mag niet te droog en te warm zijn. Af en toe luchten. Ze bloeien, aldus behandeld, in twee maanden. Uitvoerige cultuurbeschry- vingen kunt U gratis by ons ver krijgen. Volgende week behandelen we de kweekwyze van kersttulpjes. JACQ. HERMUS Aanleg en onderhoud van tuinen Bloemisterij. Julianasingel Tel. 636 alle soorten en maten. Ook gekleurde Klompen HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat Zondag 30 September in Café H. Odenhoven en Café Verstraelen, Buitenlust. Zondag a s. P. Schellen, Langstraat grote sortering A. SCHEEPERS Schoolstraat 22 Te koop d.blauw mantelcostuum met bont, maat 38, elect, comfoor met pannen zo goed als nieuw, kroonlamp old-finish, licht beige kinderwagen, 5 m cocos 70 cm br. Deken Thielenstraat 7. TE KOOP kinderledikanije z.g.a.n. en mooi wit fornuis Langstraat 47. TE KOOP perceel mais 30 are Gebr. Backus. Te koop keukenkast, hanglamp en 2pits gasstel Goumans, Smakterweg 7. Te koop een BM.W. 500 cc en partij konijnen Dykmans, Peelplan Zuid. TE KOOP kleine groene vulkachel en prima haard Adres bureau van dit blad. TE KOOP 2 Petromax lampen z.g.a.n. en handwasmachine merk Diehle P. Ousters, Oirloseweg C 42, Oostrum Zondag 30 September Matinée van half 12 tot 2 uur. van 24.25, 23.25, 22.50 IQ QQ nu voor 137*370 Marktstraat 5 Heren Winterjassen zwaarste uitvoering reeds vanaf 65. Tweed Jassen Oxford kwaliteit vanaf 45. Regenjassen dubbel, popeline 42.50 Dames Wintermantels in de nieuwste modekleuren. Swaggers en Tailleurjassen reeds vanaf 52.50 Kinderjassen in rood-wollen velours geheel op zijde gevoerd vanaf 22.50 Dötffc Thomassen gekleed llut geld goed Ceitced 't 4lebfaüeizóen met prijzen, in al onze afdelingen aangepast aan de laagste marktnoteringen. (Volgens deskundigen liggen deze prijzen voor het a.s. najaar vast.) Koopt daarom nu reeds Uw Winterkleding bij PIJLS, daar vindt U de modernste modellen en dessins, in de beste kwaliteiten voor de laagste prijzen. Zie Etalages. van „De Denneboom" Alleenverkoop HET WARENHUIS fa. Th. Pouwels Zn. Hofstraat Dennolinezalf volop voorradig. Veeziektenboekjes gratis verkrijgbaar 'n Beter meubel dan 'n meubel I Meubelfabriek Voor goede I Stofknopen Randjesknopen Stofgespen Stofceintuurs klaar terwyl U wacht A. Scheepers Schoolstraat 22 Te koop jongensoverjas Ift. 10 j. meisjesmantet Ift. 12 j. Langstraat 54a. Te koop 2 6volts accu's i.g.s. L. Geurts, Oirlo G 39. Te koop een koe 21 l. melk tbc vrye stal Michel8—vd Hoven, Venray Voor en toch niet duur, ook NYLONS naar EBBERINK Marktstraat 5 Zy die willen voetballen in een eventueel op te richten 4e elftal, gelieven zich Donderdag a s. om 9 uur op te geven in café Schellen. Beenpijpen met voorschoot Beenpijpen normaal Leder Motorhandschoenen en wanten Reserve benzineblikken in étui Claxons Kilometertellers en Snelheidsmeters Tweetact olie in flesjes en blikjes Spiegels, Motorbrillen Bougies en Bougiesleutels Standaards IETS NIEUWS IETS NIEUWS Vraag bij ons een kousen-klantenkaart en U hebt voordeel U ontvangt dan bij afname van 12 paar da- mes- of kinderkousen of herensokken het 13e paar gratis, gerekend naar de gemiddeld betaalde prijs. Hofstraat 2 VENRAY Ruime sortering Lage prijzen grote sortering Maria-beeLden Maria met kind, O.L. Vrouw van Lourdes, van Oostrum, Altydd. Byst.enz. Rozenkransen in alle soorten, Kerkboeken, Missaals, Scapulieren, Scapuliermedailles, Prentjes, Bloemen, Vazen, Kandelaars, Kaarsen wit en gekleurd, Hoekschapjes en gewone, Bloempapier, Bloemendraad, Kettinkjes, Kruisbeelden, Ecce Homo's en alle andere beelden. Opmaken en schilderen van beelden. Alles wordt thuisbezorgd. fa. Th. Pouwels Zoon Telefoon 509 Dames, nu is het weer tijd om een NIEUWE HOED te kopen I Wy hebben ze voor elke leeftyd in alle prijsklassen, nieuwste modellen, moderne kleuren, in velour, haar en wolvilt. Opmaken Vervormen Ook ruim gesorteerd in Bruidssluiers. Hofstraat 1 is voor U van betekenis Kïllnda desteed Alle onder controle N.A.K. De bekende prima kwaliteit. I Deze week van 29 Sept. t.m. 6 October Jan Hagel 250 gram 48 ct. Rumbonen 150 gram 47 ct. Cacaobonen 100 gram 37 ct. Droprolletjes 6 stuks 25 ct. Havermout los 500 gr. 33 ct. Heerlijke Ontbijtkoek vers 50 ct. 2 stukken heerlijke Vlet Veetlauds leite waai Staat Centtauact ll hiaat

Peel en Maas | 1951 | | pagina 5