SPORT Bijvoegsel van PEEL EN KERKELIJKE DIENSTEN PAROCHIEKERK St. Petrus-Banden PAROCHIE-ACTIE: Ons inzetten voor de uitbreiding ?an het Ryk van God in onzelf en in onze medemens. Priester v. d. weekKap. Keysers. Zondag, 2e Zondag na Driekoningen. 6 uur leesmis; 7 uur leesmis voor Piet Willems, lid v.d. H. Familie; 8 uur leesmis voor de parochie; 9 uur Kindermis; 10 uur Hoogmis; 2 uur Kleine Congregatie; 3 uur Kinderlof; 5 uur H. Familie; 7 uur Rozenhoedje en Lof. Maandag, H. Paulus. 6.30 zielemis voor alle overl. parochianen; 7 uur leesmis Petronella Theuws; 7.30 lees mis voor echtg. van Ger. Martens; 8.13 gest. jaard. voor Gertr. Theodora Poels, ouders, broers en zusters (ïH); 7 uur zielelof en Rozenhoedje. Dinsdag, H. Marcellus. 6.30 leesmis; 7 uur leesmis o^erl. fam. Pouwels- Wismans; 7.30 leesmis Michel Arts en echtg., en Antoon Cornelissen en echtg. en Jacobs; sis gest. jaard. Th. v.d. Bogaard (ikl). Woensdag, H. Antonius. 6.30 lees mis; 7 uur leesmis Hendrika Willems echtg, van Hub. Janssen; 7.30 leesmis Margaretha Yaske; 8.15 gest. jaard. Leonard Janssen, Johanna v Ommeren en zoon Piet (ïH). Donderdag, Sint Petrus' Stoel te Rome. 6.30 leesmis; 7 uur leesmis Leonard Vermeulen en Jos. G. Vooghs; 7.30 H. Sacramentshoogmis voor alle schoolmeisjes. Leiding berust by meisjes. 7.30 (zijaltaar) lm. overl. fam. Bekkers—Volleberg; 8.15 gest. jd. Johanna Roelofs (3kl.); 10 uur pl. huwelijksmis bruidspaar Bekkers— Vollebergh. Vrijdag, H. Gerlach, 6.30 lm.; 7.30 overl. fam. Janssen—v. Gerven; 7.30 Mart. vd. Poel; 8 15 gest.jd. Leonard Smulders (2kl) Zaterdag, H. Fabianus en Sebasti- anus, 6.30 O.L. Vrouwehoogmis; 7 u. lm. Petronella Theuws; 7 30 lm.; 8.15 best. jd. Antoon Creemers; 7 uur Marialof en rozenhoedje. Katecliismns. Alle kinderen leren deze week de 28ste les van de Kate- chi8mus. Veltum. Woensdag 7 uur lm., o uur hoogmis t.e.v. St Antonius. Internationale bidweek. Van 18—25 Januari wordt na de H. Missen ge beden voor de hereniging der kerken en bekering van heidenen. Retraite voor mannen van Parochie Yen ray. Er beslaat voor mannen en jongemannen nog gelegenheid om zich op te geven voor de retraite van 25—28 Januari a.s. in Venlo. Venray moet in Venlo goed voor de dag komen. De deelnemers zullen er geen spyt van hebben. Geeft zo spoedig mogelijk nog Uw naam op aan Pater Domitius en de rest hoort U dan wel. Ook voor de meisjes van Venray is erin Roermond retraite van 27—30 Januari, samen met meisjes uit Oostrum. Wanneer je nooit een retraite hebt meegemaakt, neem dan deze kans waar en ge zult ondervinden dat het mooie dagen zyn, die voor je leven van grote betekenis kunnen zyn. Opgave en inlichtingen zo spoe dig mogelijk bij Pater Domitius, Pateisklooster. Jeugd-H. Familie. Vandaag komen alle leden van de Jeugd-H. Familie naar het triduum dat door Pater Libentius gepreekt wordt om 8 uur in de Parochiekei k. Het is tegelijk voor de leden van de grote H. Familie en de Jeugd-H. Familie. Vandaag komen jullie biechten en morgen om 7 uur komen jullie allemaal in de H. Mis voor de H. Familie en doen jullie mee aan de Algemene H. Com munie. MeMiSa. Morgen wordt aan alle katholieke kerken in Nederland ge collecteerd voor de „MeMiSa". Deze stichting van katholieke dokters stuurt geneesmiddelen naar de Missie landen en ze maakt de Missionarissen ook bekwaam om aan de hun toever trouwde mensen de hoogst nodige geneeskundige hulp te verlenen. Deze Medische Missie Actie is een krachtig hulpmiddel by het missiewerk. Alle Bisschoppen hebben deze actie aan bevolen en wy mogen dus niet ach terblijven. Tast dus nog eens in Uw portemonnaie en doet een kleine gift in de collectebus voor de „MeMiSa" die by de kerkdeur door ijverige zelatricen U voorgehouden wordt. Dan steunt U zeker de katholieke zaak, wat U niet doet door iets te geven aan de Semavi. Steunt dus allen de MeMiSa-collecte. RECTORAAT HEIDE Zondag, 2e Zondag na Driekoningen 8 uur leesmis voor Jacomina v. Dyk- Wynen; 1.0 uur Hoogmis t.z.i., 2.30 Lof. Maandag, 7.30 v.d. zielen van het Vagevuur. Dinsdag, 7.30 voor Hendrik Heeze. Woensdag, Antonius Abt. 7.30 ter ere van H. Antonius t.b.int Donderdag, St. Petrus Stoel te Rome. Eerste dag van de Intern. Bidweek; 7.30 overl. fam. Nellen-Rutten. Vrydag, 7.30 overl. fam. Peeters- Gerrit8. Zaterdag, 7.30 voor P. A. v. Heyster. Biechten van 5—7 uur. 6.30 Lof. PATERSKERK. Zondag, 2e Zondag na Driekoningen. H. Missen met instructie5.45, 6.30 overl. vader en moeder, 7.45 Mathijs Jeurissen; 9 uur hoogmis m. predicatie voor de overl. fam. Baken Jenneskens. ie collecte Paterskerk, 2e byz. noden. Communiceren achteraan beginnen. 4.20 gez. Vespers, 5 uur Lof. Maandag, 7 uur B. Mis voor Jacoba v.d. Munckhof-v.d. Winkel en zoon Arie; 7.30 overl. fam. Buyssen-Cuypers; 7.30 overl. fam. Fleurkens-Poels. Dinsdag, 6 uur uitstelling van 't Allerheiligste, volle atlaat; 7.30 Mathys Jeurissen als lid van 't Koordje; 8 uur Hendrik Holtackers; 7.30 hoogmis ter ere van St. Antonius; 6.30 Lof t.e.v. St. Antonius. Woensdag, 7.30 Martinus Smits (Veltum), als lid der Derde Orde. Donderdag, Feest van Petrus' Stoel te Rome. Vandaag begint de Intern. Bidweek voor de hereniging der ker ken. 7.30 voor Gertr. Arts-Niessen; 7 uur voor overl. moeder. 13 Januari 1950 No. 2 Vrydag, Bern. van Corleone, volle aflaar voor alle gelovigen. 7 u Maria Janssen als lid der Derde Orde; 7.30 zek. int. t.e.v. 't H. Hart; 7.30 Hoog mis; 8 uur voor overledene; 6.30 oefe ning van de H. Kruisweg. Zaterdag, 1 uur zek. int.; 7.30 voor 'n overledene. 3—8 biechtgelegenheid. Iedere dag een H. Mis voor onze weldoeners. N.B. Denkt U aan het plaatsengeld PAROCHIEH. Catharlna, LEUNEN Zondag, 2de Zondag na Driekonin gen. 7 uur H. Mis voor de parochie; 8.30 H. Mis voor Hendrik Claessens; 10.14 hoogmis voor Piet Verschuuren; 3 uur Lof; 3.30 H. Familie der man nen met opdracht. Heden ie collecte voor de kerk, 2e voor de Afrikaanse Missiën. Maandag, 7.30 gest. jaarg. Henricus van Helden en Arnoldina Wijnhoven. Dinsdag, 7.30 Sol. gest. jrg. Johanna Michels van de Voort. Woensdag, 7.30 leesmis v. Theodora Litjens. Donderdag, 7.30 leesmis v. Lambert Willems en echtgenote. Vrydag, 7.30 leesmis voor Gerda Janssen-Driessen. Zaterdag, 7.30 gest. jaarg. Anna Petronella van den Berg en overl. familie. Biechten van 4-5 en 6 7. 7 uur Lof t.e.v. O.L. Vrouw. A.s. Zondag H. Familie der vrouwen. A.s. Zondag ie Collecte v.d. kerk,. 2e voor de Kath. Actie in ons Bisdom. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag, 2de Zondag na Driekonin gen; 7 uur H. Communie; 7.30 en 10 uur de beide H. Missen; 3 uur lof. Maandag 7.30 best. zm. Peter Camps Dinsdag 7.30 gest. gez. jg. familie LemmensPoels. Woensdag 7.30 t.z.i.; 7.30 voor de vervolgden om hun geloof. Donderdag 7.30 best. zm. Antoon Paules en Wilhelmina Jacobs. Vrydag, 3de Vrydag der maand, dus Missievrijdag voor de jeugd; 7.30 best. zm. vr. Derks—Poels; waaronder de generale H. Communie der kinderen voor de Missie. Zaterdag 7.30 gest. gez. jg. fam. Grispen; 7.30 Marialof. RECTORAAT St. Jozef, Smakt Zondag, 2de Zondag na Driekonin gen. 7.30 vroegmis voor Gerrit Coppus en Maria Schoenmakers; 10 u. hoog mis; 3 uur lof met rozenhoedje, heden 2de schaal voor Africaanse Missiën. Maandag 7.15 lm. Jozef Gooren; 8 uur lm. voor overledene. Dinsdag 7.15 voor Jozef Asselbergh6; 8 uur jg. Marcellia Kersten v. Osch. Woensdag, begin der 9 Woensdagen als voorbereiding tot 't feest van St. Jozef. Na de eerste H. Mis een korte oefening t.e.v. St. Jozef; 7.15 lm.; 8 uur lm. Theodorus de Haart. Donderdag, vanaf heden tot 25 Jan. Internationale Bidweek. Na de Mis gebed voor vereniging der kerken; 7.15 gez. jg. Joh. en Jac. Asselbergs, Agnes Bos en kinderen; 8 uur lm. Louisa Vap—Verweer. Vrydag 7.13 en su.lm. overledene. Zaterdag 7.15 gez. L.Vrouwemis; 8 uur t.z.f. Van 4 6 biechten; 6 uur Marialof. 8.V.V.-nieuws Daar er wegens vorst en sneeuw enige weken geen voetbalsport is beoefend, komen wy nu weer met ons wekelijks sportpraatje terug, nu de vooruitzichten van dien aardzyn.dat Zondag a.s. weer gestart kan worden. Nu wy ondertussen de jaarwisseling hebben gehad, kom ik van deze plaats alle sportvrienden een Zalig en voor spoedig I95i toewensen. Moge dit jaar aan onze vereniging datgene brengen waarop reeds zo lang is ge hoopt een kampioenschap voor het eerste en tevens de daaraan verbonden promotie naar de tweede klas. Dit jaar zal ook verder voor de vereniging van groot belang zyn, daar de werkzaamheden begonnen zyn aan een complex van drie nieuwe voetbal velden, waarvan er dit jaar zeker twee bespeelbaar zullen zijn. Het is mis schien een stimulans te meer om nog beter .je best te doen voor het be halen van het tweede klasserschap. Het eerste heeft de uitwedstrijd tegen Horst op het programma. Een soort plaatselijke ontmoeting, waarin steeds hardnekkig gevochten wordt. Het zal noodzakelijk zyn voor Venray, om de kans op het kampioenschap te behouden, deze wedstrijd te winnen. Vele Venrayse sportvrienden gaan natuurlijk mee om U aan te moedigen, stelt hen en Uw thuisblijvende aan hangers niet teleur. Het tweede speelt thuis tegen Blerick II. Uit moesten zij zich met een gelyk spel tevreden stellen, dan kan thuis gewonnen worden. Mogen wij daarop rekenen? Het kampioen schap ligt nog in het bereik, daarom moeten wy beginnen met deze wed strijd te winnen. Het derde moet uit naar Swolgen, om het tweede elftal daar te be kampen. Venray 3 staat bovenaan en Swolgense Boys. Voorzichtig jongelui, dat U het niet te gemakkelijk op neemt, anders krijgt U de kous op de kop. Het kan bovendien niet veel lijden aangezien Brughusia met 1 punt achterstand direct op Venray volgt. Ook Merselona heeft nog een zeer goede kans en wacht slechts op een misstap van ons derde. Indien U dus je tegenstander niet onderschat maar met een vaste wil om te winnen in het veld komt, dan ook zullen de puntjes, die voor het behalen van een kampioenschap zo broodnodig zyn, mee naar Venray komen. Verdiepinggdag. De voetbalvereniging SVV organi seert op 10 en 11 Febr. weer een verdiepingsdag. Het programma ziet er als volgt uit: Zaterdag 6 uur bijeenkomst voor SVV-jeugdleden en hunne ouders, waar Rector Booymans een spreek beurt zal houden. Zondagmorgen is er om 9 uur een H. Mis, waarna eon gezamelyke kof fietafel, zowel voor de ouderen als de jeugdleden. Op Zaterdag 20 Jan. is er weer

Peel en Maas | 1951 | | pagina 3