Tussen Caen en Overloon S.V.V. - N.E.C. TONEELGROEP HIOOB Middenstandstentoonstelling R.K. yjandeéóauöndschoól „DE PEELPAREL" wint Met service en tint. SPORT ftm link m eeckts van deze week Dr. de Jong keedifke zute Zult Dramatisch oorlogsspel van liefde en verraad Zondag 28 Aug., 4 en 11 Sept. ALGEMENE VERGADERING Dinsdag 30 Aug. klokslag 8 uur in Lunchroom Verheugen. Het eind-diploma der school geeft volledige vrijstelling van het Middenstands-examen. aankomend Stoker-Machinist „De Vlinder" N.H. Blauwe Piepkuikens H. Weijs, Leunen „Wings" Boorden ^bberi nU Het Kriugconcours van do Landelijke liijvcrenigingen, dat i 1 Zondag op het Sportterrein aan de Leuneeweg gehouden werd, kreeg niet die belangstelling, dio men vooral van boerenzijdo mocht ver wachten. Buiters waren er vele, maar toeschouwers niet in die mate, als we b(j een dergelijk: kringconcours verwachten zouden. En dit bevreemdt des te meer daar juist do kring Venray een zeer goede naam heeft en liet weer goed mede werkte. Wat er ook van zij, velen hebben een goede kans gemist «m eens te zien, wat onze jonge boeren presteren op liet gebied van ruiter- SpOit. De organisatie liad beter kunnen kloppen, de pauzes tussen de num mers duurde weer lang en 't terrein was ontzettend stoffig, zodat de "toe schouwers soms moeite hadden de ruiters te herkennen. Maar al met, al is er weer hard gewerkt en de oude prettige stemming bleef er. Dy de dressuur der achttallen in klasse A was Ysselsteyn een goede eerste, gevolgd door Leunen. In klasse C moest Oostrum zich tevreden stel len met de 2de prys. Bij de individue'e dressuur klasse A liet Fr. van de Veyer, Ysselsteyn weer goed werk zien, maar moest in Theelen uit Blerick zyn meerdere erkennen en werd daardoor 2de. In klasse C werd J. Bistervelds de eerste. Bi> de verschillende springuiunmers hadden wy graag wat meer Venray.se ruiters gezien en hoogst waarschijn lijk zal op de trainingen dit nummer m het vervolg wat meer aandaefht hebben. Nu konden- J. Arts uit Ys selsteyn en J. Meyers uit Leunen bij het springen middel öe en 7de worden, terwyl vd. "Weyer de eer van Venray hoog hield by 't springen zwaar, waarby hij 7do werd. By het springen licht en later by liet patrouille springen, kwam Venray niet in aanmerking. Het difilé na het openingswoord van de Heer Burgemeester, leverde voor Ysselsteyn de derdej voor Gas- tenray de vierde en voor Wanssum de vijfde prijs op. M. Aben uit Oostrum werd 2de in het nummer aangespannen N.T. In het draven L.T.P. had o.i. ook weer te weinig Venravse deelnemers en ook hier hield slechts L. Linders uit Oirlo de oer van Venray hoog met een vierde prys. Bij het patrouille springen toonde Ysselsteyn zijn kunnen en kreeg ver diend een vierde prijs. In het buiten het programma verreden jeugdnum- mer werden H. Hendriks en A. Ver- schuuren uit Leunen by de tien besto geplaatst. In Zuid-Limburg zijn valse briefjes van f ioo in omloop. Op een onbewaakte overweg tussen Grubbenvorst en Sevenum is een tractor met aanhangwagen door een trein gegrepen en totaal vernield. De chauffeur uit Helden, kwam met de schrik vry. Te Echt is de 72jarig6 landbou wer van Kempen van -een' kar ge vallen en overreden. Hij is aan de gevolgen overleden. In het kolengebied in Zuid-Lim burg verklaarde do Voorzitter van het Hoofdbestuur van de R.K. Myn- werkeïsbond nog liever kolen uit België te laten invoeren, dan vreem de arbeiders te importeren. Intussen is weer een nieuw contingent mijn werkers uit Italië aangekomen. Te Afforden (Lmoest een toeristeupaar met hun motor op de Rijksweg plotseling stoppen. De vrouw die op de duo zat, kwam hierdoor zo ernstig te vallen, dat zy by na direct ovei leed. In ce Maas by Neer is een 24 jarige jongeman uit Heerlerheide bij het zwemmen verdronken. De lieer A. Joosten, een bekende persoonlijkheid uit Helenaveen, reed Dinsdagmorgen per motorrijwiel naar Den Haag. Hy kwam onderweg te vallen, waarby hij zodanige verwon dingen bekwam, dat liy spoedig overleed. Zyn zoon, die op de duo zat, moest naar het ziekenhuis te Delft worden vervoerd. Het voornaamste Mgr. Lemmens Assistent-Bisschop Van de Pauselijke Internuntius in Den Haag is bericht ontvangen, dat Z.H. Exc. Mgr. dr. J. IT. g. Lemmens, by gelegenheid van zijn 40jarig priesterfeest op gister Vrydag,'door Z.H. de Paus benoemd is tot Assistent- Bisschop bij de Pauselijke Troon. Tentoonstelling te Eindhoven waarschijnlijk tot I September Zeer waarschijnlijk zal deBenelux- landbouwteutooiistelling met twee dagen, dus tot en met 4 September worden verlengd. Een definitief be sluit wordt een dezer dagen door het tentoonstellingsb3stuur genomen. Smokkelaar nabij Venlo doodgeschoten In de nacht van Woensdag op Donderdag is de 25-jarige fabrieks arbeider A. V. uit Venlo, door een ambtenaar der invoerrechten en ac cijnzen, die aldaar met een collega op 300 meter van de Nederlands—Duitse grens dienst deed, doodgeschoten. Beide ambtenaren betrapten ge noemde fabrieksarbeider en een tot nog toe onbekend gebleven persoon, terwijl zy zich beladen met zakken smokkelwaar, door het struikgewas worstelden. Tydens de achtervolging loste Van E. vergeefs enkele waar schuwingsschoten. De kommies loste toen een schot op V. en trof hem dodelijk in de rug. WAARSCHUWING Van diverse zijden ontving de Sla- gorscourant klachten, dat de klanten het de slagers lastig maken om nu, waar de distributie toch afloopt, niet al te scherp meer te letten op de bonnen. Geldt die voor gewone bur gerklanten, niet minder is dat zo met hotels, restaurants en dergelijke. In 't hoogseizoen verkopen zy maar raak en zitten meer dan de helft van de tyd zonder toewijzing. En nu probeert de eigenaar de slager te bewegen om toch door te leveren, zonder bon. Daarbij wordt de ene slager tegen de andere uitgespeeld. Als de slager- leverancier om bonnen vraagt, krijgt hij ten antwoord: „Och man, praat mij niet van'bonnen, de distributie loopt toch ai". En als de slager dan zegt: „Ja, maar ik word alleen op bonnen bevoorraad en niemand weet hoelang de distributie nog duurt" dan wordt gezegd: „O, dat is niet erg, uw collega, die en die, doet het wel zor.der bon en voor dezelfde prys dan ga ik daar maar heen. Zo probeert de klant de slager te beïnvloeden en het is ons bekend, dat al heel wat. slagers daarvan de dupe zijn geworden. Sinds het B.V.V. er toe overging het verantwoordingspercentage te verlagen tot 62 pet., staat vast, dat tekorten by de slagers, hoe ook ont staan, niet meer zullen worden toe gelaten. Het B.V.V. zal verantwoording e:sen voor elke kg. ontvangen vlees. Hier en daar zijn al slachtoffers ge vallen, die dachten, dat zy nu wel maar raak konden verkopen, maar dat zal niet gaan. Een emigratie-wetsontwerp in voorbereiding. De Volkskrant weet te melden, dat binnenkort een wetsontwerp door de Regering aan de Staten Generaal zal worden voorgelegd, waarin wordt voorgesteld de Nederlanders, die de reis naar het emigratieland niet kun nen betalen, in beginsel met f ïooo tegemoet te komen. Plierbij woidt speciaal gedacht aan landverhuizers naar Australië en Niouw-Zeoland. Australië heeft zich namelijk bereid verklaard vanaf Juli i950 5 tot 6000 emigrarfteu per jaar te willen op nemen. En om de vele emigranten, voor wie de passagekosten te hoog zijn, nu toch een kans te geven, zal deze tegemoetkoming gegeven worden. Het is nog een vraag of de emigran ten, die op 16 Dec. vertrekken naar Australië ook onder deze regeling zullen vallen. Verder weet de Volkskrant te melden, dat de besprekingen met Brazilië over een to sluiten emigratie verdrag worden voortgezet. Het ontwerpverdrag is door de Ne derlandse instanties al goedgekeurd. Hierin wordt onder meer aandacht geschonken aan de verdeling van de kosten van uitzending, de vaststelling van Braziliaanse credieten in geld, werktuigen en grond en van hetgeen de emigranten zelf mogen meenemen aan bezittingen. Brazilië vraagt voor namelijk veehouders en arbeidskrach ten voor gemengde bedrijven en voor de tropische aanplantingen als koffie en katoen. 3C00 Haagse gezinnen zoeken een woning B en W. van 's-Gravenhage hebben medegedeeld, dat bij het gemeentelijk huisvestingsbureau 3600 gezinnen als „woningbehoevend" zjjn ingeschreven. Deze inschrijvingen betreffen 15 880 personen. DISTRIBUTIEKRING VENLO. Met ingang van 1 September a.s. worden de wekelijkse zit dagen te Venray gehouden iedere Woensdag van 9.30 tot 12 uur in Café W. Claessens, Langstraat 18. BURGERLIJKE STAND van 19 t.m. 25 Aug. 1949 GEBOREN Akerboom Oda J.P.M,, Maashesowegió 1-Ieldens Leonarda F. A., Ziekenhuis Cornelissen Ai noldus C., Ziekenhuis Mommen Martinus J.M., Veltum L 86 van Ryt Antonius M., Oveiioonseweg van Gorven Hendrikus J., Merselosew. Janssen Johanna H.P.M., Goumans Anna M.P.B., Kempweg 15 Giliam Johannes N.C.M Merselosew. van Staverèn Petrus C.M., Veulen 41 Verkoeiien Johannes M.G., Mersel.weg Classens Christina L M.G., Oostrum 6b Swuste Hendrikus M.B., Ziekenhuis Jeuken Odilia A. H., Grotestraat 24b OVERLEDEN: van Dommelen Catharina, wed. van Vergeldt G., 84 jaren, Merseloseweg. ONDERTROUWD: Gooren Joseph, 31 jaar, Iandb. en Ilendrix Maria, 27 jaar, beiden te Venray. Jacobs Jolian, 20 jaar, fabr.arb. en Jacobs Petronella, 20 jaar, beiden te Venray. van Meijgaarden Cornelis, 48 jaren, los arb. te Voorschoten en Donders Johanna, wod. van Linders W., 39 jaar, te Venray. van den Berg Johannes, filiaalchef teMaasniel, 29 jaar en Janssen Wil- helmina, 21 jaar, te Venray. GETROUWD: Fleurkens Gerardus, 30 jaren, mo- lonaar en Houwen Louisa, 25 jaren, beiden te Venray Cleven Willem, 26 jaren, chauffeur te Venray en de Bruyn Magdalena, 30 jaren te Amsterdam. Kessels Gerardus, 31 jaren, landb. te Toulouse (Fr) en Verheyen Anna 31 jaren, te Venray. Huisman Frans, 32 jaren, bedryfs leider te Gennep en Nabuurs Maria 31 jaren te Venray. KERKELIJKE DIENSTEN. PAROCHIEKERK St. Petrus-Bauden Priester v. d. weekKap. v. Leipsig, Tel. 274 Zondag12e Zondag na Pinksteren; 3e Zondag t.e.v. St Gerardus; algemene H. Communie by priesterfeest van Vader Bisschop; 6 uur lm. Johannes Stevens; 7 u. lm. overl. fam. Flinsen- berg—Erkelens; 8 u. Theod. Weiten,' besteld door buurtvereniging St Jozef; 9 u. kindermis; 10 u. hoogmis Arnold Coenders; na de hoogmis Te Deum voor Z.H. Exc. Mgr. Lemmens, by zyn 40-jarig priesterfeest; 3 uur kinderlof; 7 uur lof rozenhoedje, verering van relikwie van St. Gerardus. Na de hoogmis vergadering van het Apostolaat des gebeds op 't Dekenaat. Maandagfeest van onthoofding van St. Jan de Doper; half 1 zielemis voor alle alle overl. parochianen; 7 u. lm. Overl. fam. v. Gerven-Linders; halfs best. jaard. Harrie Oudenhoven; 8.15 best. dienst Johan en Albert Muis; 7 u. zielelof en rozenhoedje. Dinsdag: feest van H. Rosa van Lima; half 7 lm. Regina de Bruin— Weiten; 7 u. lm. Leonard Vermeulen; half 8 lm. Gebr. v. Es; 8.15 lm. t.e.v. H. Oda tot zekere intentie; 9 uur pl. huwelijksmis voor bruidspaar Bonants- Verrijdt en Bonants—Brons. Woensdagfeest van H. Raymundus Nounatus; half 7 lm. Maria-v.d. Hulst; 7 u. lm. Herman Bexkens, echtgenote en zoon Louis; half 8 lm. overl. fam, Ponjee; 8.15 u. gest. jaard. Anna van Vosselen en J.A. Janssen(2kl.) Donderdagfeest, van H. Aegidius; half 7 lm. t.e.v. O.L Vrouw van Altijd durende Bijstand; 7 u. lm. Gertrudis v. Ham—Pouwels; half 8 hoogmis te.v. H. Geest bij begin van 't schooljaar; 8.15 best. jaard. Antoon v. Meyel; 6—7 uur gelegenheid tot biechten; 7—s u. H. Uur; 8—6 u. nachtelijke aanbidding. Vrijdag: feest van H. Stephanus; Eerste Vrijdag; half 7 lm. P. Verbeek en zoon Theo; 7 u. lm. voor behouden terugkeer van 2 broers uit Indië; half 8 hoogmis t.e.v. H. Hart van Jezus; 8.15 lm.; 7 uur rozenhoedje en lof. Zaterdag: feest van de kerkwijding van de kathedraal; Eerste Zaterdag toegewijd aan Onbevlekt Hart van Maria; Priester-Zaterdag; half 7 O.L. Vrouwhoogmis; 7 uur lm. Regina de Bruin Weiten; half 8;lm. Theod. Schreinemakers, echtgenote, ouders en kinderen; 8.15 gest. jaard. Agnes Poels(iH-): half 6—half 8 gelegenheid tot biechten; 7 u. lof, rozenhoedje en gebeden t.e.v. Onbevlekt Hart van Maria. VELTUM. Donderdag 7 u. leesmis. HEIDE. Zondag 8 u. lm. Lamber- dina Spee, 10 u. hoogmis. Vrydag 7 u. lm. Thomas Hïchels. PATERSKERK. Zondag: 12e Zondag na Pinksteren; 5.45,6.30 tot zekere intentie, 7.30 Maria Thyssen—Direks (leesmissen met In structie); 9 u. hoogmis met preek; 4 15 gez. vespers; 5 u. lof. Collecten: ïste paterskerk, 2e bijz. noden. Maandag half 7 gelovige zielen; 7 u. voor Anna Kessels, als lid var. de Derde Orde. Dinsdag6 uur uitstelling van het Allerheiligste, te verdienen een volle aflaat; 6 u. behouden terugkeer uit Indië; half 7 t.e.v. H. Pastoor van Ars; 7 u. vrouw v. Martinus Heezen; 7.30 voor welslagen van een examen (zijaltaar); 7.30 St Antonius hoogmis; 8 u. voor welslagen van 'n examen; 8.30 11. uit dankbaarheid tot zekere intentie t.e.v. St. Antonius; half 7 St. Antonius-lof, waarna verering der relikwie. Woensdag: 6 uur voor behouden terugkeer; 7 u. H. Gerardus Majella; 7.30 Anna Kessels, besteld door de buren. Donderdag: 7 u. overleden ouders, Daniels, echtgenote, Adrianus Jacobs: 7.30 Henk Volleberg, besteld door de spaarclub „De Potters"; Biechthoren van 3 7 uur. Vrydag; iste Vrydag der maand; 6 uur tot zekere intentie; 7 u. t.e.v. H. Hart; 7.30 voor behouden terugkeer uit Indië(zyaltaar); 7.30 hoogmis t.e.v. H. Hart, waarna litanie v.h. H. Hart; 6.30 lof met acte van toewijding tot het H. Hart. ZaterdagPriester-Zaterdag; 6 uur t.e.v. H. Antonius v. Padua; 7 u. voor de slachtoffers van Venray; 7.30 voor Herman Bexkens, echtgenote en zoon Piet; 6 30 Marialof met Franciscaans Kroontje. Biechthoren 's Zaterdags van 3—6 en van 6 30 8 uur. Deze week iedere dag een H. Mis voor onze. weldoeners. Mededeling Derde Orde. Zondag 28 Aug.: Vandaag om 10.15 onderricht voor Novicen. Zondag 4 Sept.: om 16.15 H. Mis, waarna vergadering mannenafdeling, om 3 uur verg. vrouwenafdeling. PAROCHIEH. Catharina, LEUNEN Zondag: 12de Zondag na Pinkste ren. Om half 7 H. Mis voor Gerardus Claessens, om half 8 H. Mis voor Maria Thyssen-Direks, om half 9 H. Mis voor Gertrudis van Dyck-Smits. om 10.15 Hoogmis tot intentie van Z.H. Exc. onze Bisschop, na de hoog mis Te Deum. 11.30 H. Familie voor de Jeugdafdeling, 2.30 Congregatie der meisjes, 3 uur Lof. Heden Algem. H. Communie der parochie tot intentie v. onze Bisschop jubilaris. Maandag 7.30 gez. zieledienst voor de overleden familie van der Sommen- Janssen. Dinsdag7.30 gez. zieledienst God fried Litjens. Na de H. Mis biechten voor de Meisjesschool behalve voor iste en 2de klas. Woensdag7.30 Sol. gest. jaarg. Lambert Willems en Schtgenote. DonderdagBegint de maand Sep tember. 7.30 leesmis Joseph Emonts en Anna Maria Poels. Heden begint het nieuwe schooljaar. Biechten voor de Jongensschool, behalve voor ïste en 2de klas. 's Avonds van 7—8 H. Uur en gelegenheid om te biechten. Vrydag: Eerste Vrydag vd. maand. 7 uur H. Mis tot byz. intentie, 8 uur hoogmis t.e.v. het Allerheiligst Hart van Jezus tot intentie van hen, die daartoe offeren en algem. H. Commu- •nie der kinderen. 3.30 Lof voor de schoolkinderen. Zaterdagde Zaterdag van het Onbevlekt Hart van Maria, 7.30 lees mis t.e.v. O.L.Vr. van Altijddurende Bijstand. Biechten van 6—8. uur. 7.30 Lof t.e.v. O.L. Vrouw. 'A.s. Zondag uitsl. maandcollecte voor de kerk. PAROCHIEKERK OOSTRUM Zondag 7 uur H. Communie; 7.30 en 10 uur de H.H. Missen; 3 uur lot waarna Derde Orde. Maandag 7.30 H. Mis t.z.i. Dinsdag 7.30 tiende gez. maand- dienst voor Hub. Jenniskens. Woensdag 7.30 best. zm. voor vr. Vermeulen. Donderdag 7.30 gest. gel. H. Mis t.e.v. O. L. Vrouw Behoudenis der Kranken. Vrydag, ie Vrydag der maand, 7.30 pl. H. Mis t.e.v. 't H. Hart, op te dragen voor Th. Jenniskens. Zaterdag ie Zaterdag der maand, 7.30 best. zm. voor Dina Derks; 7.30 Maria-Lof. RECTORAAT St. Jozef, Smakt Zondag 7.30 vroegmis t.e.v. van St. Jozef; 10 uur hoogmis; half 2 lof met rozenhoedje. Maandag ie en 2deH.Mis t.e.v. H. Jozef. Dinspag ie H. Mis voor overl. fam. Martens—Michiels; 2de H. Mis voor overl. fam. Victor Asselberghs. Woensdag ïeH. Mis voor overl. fam. Smits—Zeegers; 2e H. Mis t.e.v. St. Jozef. Donderdag ie H. Mis voor familie Bonants—Verrijdt; 7.30 gez. jg. Jozef Asselberghs; 5—6 biechtgelegenheid Vrydag ie Vrydag vd. maand: ie H. Mis t.e.v. het H. Hart, waarna acte van eerherstel. Voor en na de H. Mis biechtgelegenheid; 7.30 gel. H. Mis voor Martinus Cuppen. Zaterdag, Priester-Zaterdag, 6.30 H. Mis t.e.v. 't Onbevlekte Hart van Maria; 7.30 gez. L. Vrouw-mis. 5 7 biechtgelegenheid; 7 uur lof t.e.v. O. L. Vrouw. NIEUWE BONNEN (Geldig van. 28 Aug. t.m. 10 Sept.) Voediiigsiniddeleiikaarteii 909 281 Vlees (A, B, D) 100 gram vlees 282 Vlees (A, B) 300 g vlees 283 Vlees (D) 100 g vlees 284 Algemeen (A, B, L) 250 g rijst 286 Algemeen (A, B) 200 g kaas of 250 g korstloze kaas 294 Algemeen (D) 100 g kaas of 125 g korstloze kaas Bonkaarten ZA, ZB, ZC, ZD, ZE, MD MF, MH 910 (byz arbeid) a.s. moeders en zieken) Geldig zijn de bonnen gemerkt met de letter X. De niet aangewezen bonnen 264, 265, 268, 269, 270, 271, 273, 275, 276, 277, 278, 279 algemeen kunnen wor den vernietigd. AD V ERTENTIEN Met grote-vreugde en dankbaarheid aan God geven wij kennis van de geboorte van ons dochtertje en zusje Anne-Mieke J. GOUMANS M. GOUMANS-JANSSEN HANNEKE CHRIS Venray, »i Augustus 1949. Kempweg 15. Voor de vole blijken van deelne ming, ondervonden by het dodelijk ongeval en de begrafenis van onze lieve zoon en broer Harry Huisman, danken wy hartelijk, speciaal hen die nog probeerden hem te redden, de buurt en zijn -vrienden. Namens de familie, Jan Huisman Voor de vele blijken van deelne ming ondervonden tydens de ziekte en by het overlijden en de begrafenis van onze inniggeliefde zoon enbioer Henk Volleberg, betuigen wij onze hartelijke dank, speciaal aan de Eerw. Zusters, Dr. Hillebrand, Eerw. Heren Geestelijken, Voetbalclub, Beugelclub, Spaarclub „De Potters", vrienden en bekenden. fam. Volleberg Op 28 Augustus hoopt onze ge liefde Zuster en Tante Zuster Josepha (in de wereld Maria Verschuren) haar 25-jarig Professiefeest te vieren. Dat God haar nog lang moge spa ren, is de wens van Fam. Bouten-Verschuren Vennekens-Verschuren Geurts-Verschuren Maandag en Woensdag a.s. geen spreekuur. Onderl. Veeverzekering Venray-Dorp. Premiebetaling Zondag 28 Augustus des voormid dags, ten huize van de Secretaris. Premie 1/1 pet. Op warme dagen eet men zonder bon. Staqeiii ïïlath. ui nan 6 Kerkpad 3. gegeven in Venray's natuurtheater Hagelweg door telkens om 3 uur n.m. Entréeprijsle Rang f 1.50, 2e Rang f 1.- Voorverkoop kaarten en reserveren op do dagen van uitvoering van 11 12 uur bij hotel Claessens, Langstraat 18. Tevens correspondentie-adres. Zondag 28 Aug. half 3 Sportpark Oostsingel Nijmegen Entree 50, 10 cent. voor de deelnemers aan de AGENDAVerdeling der stands. Bespreking opbouw. Charles Ruysstraat. Begin van de nieuwe cursus op 5 Sept. a.s. Toelatingsexamen op 1 Sept. 6 uur in het U.L.O.gebouw Aanmelding van nieuwe leerlingen voor 1 Sept. bij j. derksen, Patersstraat H. houba, Wanssum p. Janssen, stationsweg J. van heyster. Ei-.dstraat Stoomwasserij Kempweg 15-23a Tel. 586 Venray Kan geplaatst worden Stoomwasserij „De Peelparel" Aanbiedingen Kempweg 15, na 8 uur 's avonds. STOMEN VERVEN P. van Opbergen Grootestraat 24a VENRAY Bestellingen voor prachtige gezonde N.H. Blauwe kuikens worden gaarne aangenomen door Electr. Broederij de ideale dracht maten 35 tot 44 in papier en papier met linnen overtrek. ■naak DE MO SA TEXTIELBEDRUFI V U Uut vMldetl/ TE KOOP 2 JvR zeugen met resp. s en 7 biggen. L. Volleberg, Kempweg 44. TE KOOP roodbont maalkalf en ca. 1500 blauwe pannen Wed. G. Berkens, Patersstraat 16. VERLOREN strik met gouden dasspeld (dasspeld met veiligheidssluiting) gaande v. Vitesse n. Landbouwschool t.bel.t.t.bez. Stationsweg 35. te Koop goed onderhouden electr. wasmachine Grootestraat 19. Steeds verkrijgbaar Wasmanden 7, 6, 5.50, 5 gld. Aardappelmanden 2.50 gld. Fruitmanden 3, 2 gld. Mattenkloppers 1.25 gld. Boodschappenmandjes 4.50 gld. Ook reparatiewerk. J. M. van Gerven Bergweg 2 TE KOOP 4 zware biggen H. Coopmans, Laagheidseweg A 15 TE KOOP goed onderhouden 2pits electr. comfoor R. Lemmens, Oostrum. GEVRAAGD in doktersgezin z. kinderen te Noordwyk flinke dienstbode Brieven aan Mevrouw do Ruyter, Voorstraat 55, Noordwyk (binnen) of Mevr. Rutten, St. Annalaan, Venray TE PACHTEN 2 ha. bouwland gelegen tussen Wanssum en Oirlo, Jadelyk te aanvaarden, Te bevragen by Jan Wynhoven, B 36 Wanssum.

Peel en Maas | 1949 | | pagina 3