s. v. v. Engels S.V.V. II - BOXMEER II typist(e) CORSET vaatjes zachte zeep r St. Tflicciaatavóml Gebr. Lucassen mmm Rekeningen WOLVILT Billekens Bietensiroop en Rinse Appelsiroop P. COOPMANS Emaillewaren Ijzerwaren Gebr. Lucassen Zondag 12 Dec. 2 uur Peeters' Levensmiddelenbedrijf Heide L. HELDENS, Kempweg 8, Venray A.W.Hermans, Langstraat60c Schilderwerk door vakmmhond rollagerassen Gebr. Lucassen Gulpener Bokbier Prima Boenwas Win harten Kerstbomen. Gebr. Lucassen Behangsel papier Vloerlak. Missie in Brazilië >sch vertrokken de paters Plavianus van Liempt Boom naar Antwerpen, ar in te schepen voor de Iraziiië. Dit is de tweede sze paters uitvaren naar missiegebied. shook kloosterzuster ueer iosscie B. G. stond Dins- de ex-Nederlander M. n 1941 het Duitse burger- gen Bad. leel bebben uitgemaakt oep Duitsers, die in de op i October 1944 aan is te Box meer, toenmaal igd ii het kasteel aldaar, De tewoners huisden in i zuiter Maria (mej. G. I doir do gang liep om deen, losten de onge- sers een schot, dat de rug trof. Zy leefde nog neer hevige pijnen. Jacos werd ervan be- seint gelost te hebben, de Itider van de stroop- ocliten, die in diezelfde smeer en Sambeek plaats waany, behalve radio's, n en sieraden, zelfs een gestolen werd. weRdater by do vader e Goh teruggevonden, euröcaal had wel de dat lacobs de klooster- maar kon- )ewije niet construeren, erige misdaad eiste hij <en gevangenisstraf over U dagen. uit ïn omgeving jilient Doktoren. 8 uur tot Maan- uur >R. BREMEN oor spoed gevallen, asngevraagd worden Medtynon afhalen vóór en un 2—8 uur. ig iihet Ziekenhuis wijdiB de Hoog Eerw. de liauwe klok in het lie denaam draagt van naanvan de stichteres n deaklok, die zwaarder oorgaiger die door de gestoln, het devies ge- ;atemïoco", ik verkondig ing a ontspanning. jr is ons antipathiek, styd leeft diepe indruk- ,en ei de toon, welke ils di sociaal-democraat eiut) katholiek Aden- lezenfeselykste aller iet opbaar aansloegen inderijk. en antipathie zyn ge inen leeft to aanvaarden oelieoüen. Men behoeft ,ig letjjn, zoals de kleine die ut versterving haar meézusters meer dan pzoch: Maar het is ver- mensiyke omgang anti- nen. veretschuldigen zich zogen, dat het niet aders voor te doen ooit. Oneerlijk is echter die zit anders voordoet, >ort tidoen. te zer door sympathie laat te weinig plaats erstasiig en wat chris- DIG: yelke gevaren be- alsfitkerstenmg van ziG voortzet; Duitslind door de nood k tenirooi valt van het econoiio ook in de toe- itenen op een pro- achtiland jIJK: .Vergeef ons onze oals ;ok wy vergeven ïulderaen". „Bemin Uw geen'halfzachte leuzen, en vanChristus zelf. Het i van le caritas Christi, niet uit- ^1 verzacht bet tr harte raan, dat zijn suwige zaligheid moet at ter harte gaan girek werkelijk wel in West- Hoe èat het met de haar aentaliteit, haar bhuizing noooaet grootst? punta dient het eerst gegrejn Hoe moet dat mochten deze ter plaatse maar allen weten, dat taat feenover een, by na prottta. En toch moet wortn aangepakt. is i oplossing op de s taa van de Duitsers rij hel an daarby zonder nodig oliefc genootschap voor dat onder Z.E. Kardinaal telt zich blijkens tijn ten doel mede geestelijke ver- landen in West- die naar christe- af, in erdere of mindere olyk n cultureel zyn 4 lo stelt zich bij zijn en zii actie op de grond de «holieke wereld- vet&uwing is bijna Katerieel gebrek. eging% ons Christelyk erktj stat aan! medelijden moeten ons voorzover eerdere plichten dat toelaten daad werkelijke belangstelling doen geven, niet alleen aan genoemd Genootschap, maar ook aan acties als „een schip voor Keulen." Op Dinsdag 14 December komt onze dorpsgenoot Pater Dr. A. Emmer o.f.in., die onder-voorzitter is van het Genootschap voor Geestelijke vernieu wing en die na de oorlog reeds vele malen in Duitsland is geweest, voor Ontwikkeling en Ontspanning spre ken, over de problemen welke by onze Oosterburen zyn. Moge Venray de belangstelling geven, welke die problemen verdienen en zorgen, dat deze zeer deskundige spreker een groot gehoor krijgt. Aspergeroest en aspergevlieg Nogmaals willen wy er eens op wijzen, dat deze twee grote vijanden van de aspergekwekers thans weer de volle aandacht vragen. De tyd van het opruimen van het aspergeloof is weer aangebroken. Het is van zeer groot belang om dit loof grondig op te ruimen en te verbran den. Men bestrijdt hiermede op de eerste plaats de zwamziekt6 de as pergeroest die op de stengels en de (naalden) overwintert en dus volgend voorjaar weer actief wordt. Od de tweede plaats bestrijdt men de aspergevlieg. De poppen van deze vlieg zitten v.n.l. in de stengels even onder de grond. Het afmaaien van het loof is daarom uit den boze, om dat dan juist de poppen van de vlieg "blijven zitten. Het is dus zaak om de stengels een centimeter of tien onder de grond af te steken en te verbranden. Ruim dus alles grondig op, ook de resten van het loof. Denk ook vooral aan de één- en tweejarige velden. Gooi het loof niet langs de weg of slootkanten of langs een bosrand, maar verbrand alles grondig. De schade van de aspergeroest en de aspergevlieg is voldoende bekend. Ieder voor zich en allen te samen dienen de bestrijding goed uit te voeren dan zyn we allen gebaat. Muntstukken gevonden Aan de weg Oirlo—Castenray, zijn door arbeiders van de P.T.T., bjj het graven voor het leggen van telefoon kabel, een dertigtal Muntstukken ge vonden uit de jaren uoo—ïóoo. Zang en toneel. CASTENRAY. De gezamelijke ver enigingen zullen hun tweede winter- uitvoering geven op 2 en 6 Febr. a.s. Na 't muzikale gedeelte van 't Mannenkoor zal.-rdoor de Toneelgroep „Vondel" worden opgevoerd: „De Rimboe brandt" van A. v.d. Lugt. Gezien de prachtige'lichteffecten, die bij dit drama op Java te pas komen, belooft dit een toneelwerk, als nooit tevoren hier werd vertoond. St. Nicolaas-optocht Zondag jl. hield de goede Sint zyn jaarlijkse rondgang door het dorp, vergezeld van een stoet pietermannen, hoge heren van het St. Nicolaas-gilde en Venrays Harmonie. Honderden kinderen hebben in blyde verwachting de heilige aange roepen en gul werd strooigoed ver deeld. Op het stadhuis werd de Goede Man ontvangen door de Heer Burge meester, die de Sint een hartelijk welkom toeriep. NIEUWE BRUG EN STATION TE VENLO. De gemeenteraad van Venlo heeft zijn goedkeuring gehecht aan het nieuwe brugplan door Ir. Kleynen ontworpen. Met deze nieuwe ver- keersbrug 20 meter breed) wordt binnen 5 jaren een aanvang gemaakt met bouwen, ze komt, 70 meter meer zuidelyker liggen dan de thans be staande. In 1949 zal met de bouw van het nieuwe viaduct begonnen worden, wat het thans bestaande verkeers obstakel aan de Roermondse Poort gaat vervangen. Venlo krijgt ook een nieuw station aan de Zuidelijke kant dichter by het centrum. In dit station komen waarschijnlijk drie perrons door on-, dergrondse tunnels verbonden. Huisnummers De bewoners van het dorp Sevenum, kwamen in de oorlog op het idee om het opsporen van onderduikers te bemoeilijken door alle nummers van de huizen te verwijderen. Nu is be kend gemaakt, dat voor 1 Januari alle huizen genummerd moeten zijn. Gek eigenlijk, dat ze daar in Sevenum nu pas mee komen aanzetten, vier jaar na de bevrijding. Ze willen ons toch zeker niet wys maxen, dat de Sevenummers al die tyd de weg naar huis niet hebben kunnen vinden En dat daar in al die jaren geen post bezorgd is? Maar 't is goed, dat die huisnummers weer in ere worden hersteld. Daardoor wordt weer een onaangename herinnering wegge vaagd. Buits kerkhof verhuisd De Duitse militairen, die in Noord en Midden-Limburg het leven lieten en te Yenlo begraven werden, zyn thans allen opgegraven en naar het gemeenschappelijke kerkhof naby Ysselsteyn in de Peel overgebracht. Het personeel van de Dienst der Identificatie en Berging, hetwelk deze opgravingen verrichtte, vertrekt thans naar Maastricht om in de Limburgse hoofdstad en omgeving de arbeid voort te zetten. Op de R.K. Begraafplaats te Maas tricht liggen ongeveer 300 Duitse mi litairen begraven, die hier eerst wor den opgegraven en naar Ysselsteyn overgebracht. Man door trein gegrepen en gedood Woensdagavond werd te Valken burg een zekere M. nabij de spoor wegovergang te Broekhem door een passerende trein gegrepen en overleed aan de opgelopen verwondingen. SPREEKUREN H.H. Doktoren Ziekenhuis Dr. A. E. V. Hillebrand, Internist en Röntgenoloog: Maandag en Donderdag 9.30-10.30- Dr. de Jong, Chirurg en vrouwen Arts: Maandag, Woensdag en Vrijdag van 2—3 uur. Dr. M. G. J. v.d. Boorn,Neus- Keel- en Oorarts: Dinsdag van 3—4 uur. Dr. W. N. Gieskens, Huidarts Vrydag van 9—12 uur. Dr. G. N. L. Auskens, Oogarts Zaterdag van 9—12 uur. Bezoekuren voor zaalpatïënten: alle dagen behalve Zaterdag, van 2—3 uur vrouwen; van 7—7.30 n.m. mannen. VOEDSELBUREAU YENRAY Paterslaan 20 Telefoon 614 HUISSLACHTING-VARKENS Alle landbouwers en landarbeiders welke dit seizoen reeds een varken geslacht hebben, kunnen vanaf 1 Dec. j.l. wederom 1 big voor huis slachting van het volgend jaar in- Voor de B geregistreerden, dus allen welke niet hun Loofdbestaan in de landbouw hebben, geldt deze regeling niet, deze zullen evenals andere jaren nog even geduld moeten hebben alvorens ingelegd kan wor den. AANKOOP-VERGUNNINGEN BIGGEN. De aankoopvergunningen en gelei- debiljetten voor biggen benoden de 35 kg. zyn afgeschaft. Boven de 35 kg. zijn bij alle varkens vergunnin; gen nodig zoals voorheen. Het in voorraad of voorhanden hebben van biggen is zonder aan- houdingsbewys toegestaan aan ie. aan land- en tuinbouwers; 2e. niet land- en tuinbouwers, die over een fokzeugenvergunning be schikken; 3e. erkende handelaren in fokvar- kens (niet aan commissionairs) Personen, die niet tot een van de drie genoemde categoriën kunnen worden gerekend, mogen slechts biggen voorhanden of in voorraad hebben, voor zover zij hiervoor een mestcontraet hebben afgesloten, dan wel een aanüoudvergimning voor huisslachtingsvarken hebben verkre gen. De Bureauhouder,, H. EMONTS. BEL BIJ BRAND No. 392 DISTRIBUTIEKRING VENLO. Yervolguitreikfng bonkaarten le en 2e periode 1849. In de week van 13 tot en met 17 December a.s., zullen nieuwe bonkaarten worden uitge reikt te VENRAY, Maandag 13 Dec. v.d. letters G, H, I. Dinsdag 14 Dec. J, K, L. Woensdag 13 Dec. M, N, O. Donderdag 16 Dec. P, Q, R, S, T. Vrydag 17 Dec. U, V, W, X, Y, Z. Door liet publiek mede te brengen Stamkaarten met inwisselingsbon nen; a.s. en jonge moeders tevens het inlegvel CA of CB. BURGERLIJKE STAND van 3 t.m. 9 December 1948 GEBOREN Vermeulen Jacoba C. Th,, Ziekenhuis vd. Vorle Hendrina P. J.J., Ziekenhuis Linssen Johanna, Stationsweg C 12b Backus Johannes P., Stationsweg 23 van Staveren Maria J., Veulen I 25 Arts Maria J. A. C., Marktstraat 6 Kunen Catharina J. M., KI. Oirlo P 40 van Dy'ck Gerardus J., Mers6lo M 110 Sanders Wilhelmus, Peelp. Zuid I 11 s Jeuken Henricus C., Castenray G 15a Janssen Antonius Gi.M., Ziekenhuis OVERLEDEN: van Tak Peter J. P. H., oud 2 mnd. te Venray. Aerts Elisabeth A. F., echtgenote van Oudenhoven Wilhelmus J., wed van Hendriks Joseph, G. J., oud 56 jaren Merseloseweg. GETROUWD Hennekens Theodore J. M. H'., oud 27 jaren, electricien te Beek (L.) en Vermeulen Stephanie A. oud 29 jaren, verpleegster, te Venray. DONDERDAG6.30 Peter Henricus Derks; 7 uur Adolf Verbeek en Ger- truda Gossens; 7.30 leesmis, 8 uur leesmis; 8.30 leesmis. VRIJDAG 6.25 gez. H. Mis, 7 uur Aleida Asselbergs-Poels, 7.30 leesmis Martinus Maassen, lid v. Retraitepen ning, 7.30 zyalt. Frans Swinkels, 8 u. leesmis, 8.30 leesmis, 6.30 Kruisweg. ZATERDAG 7 u. Maria Franssen, 7.30 O.L. Vrouw-hoogmis, 8 uur best. jaard. Piet en Jean Tacken en overl. ouders, 8.30 leesmis Theodorus Jansen. Deze week Woensdag, Vrydag en Zaterdag zyn Quatertemperdagen, ge boden onthoudingsdagen. Deze week 5 H. Missen voor Maria Franssen. Deze week iedere dag een H. Mis voor onze weldoeners. Mededeling Derde Orde. Vandaag om 8.10 precies H. Mis en recollectie voor besturen en propagandisten der Derde Orde in de kapel van Gymnasium. HEIDE. Zondag 8 uur leesmis voor de parochie, 10 uur Hoogmis Wilhelm Loonen en Elis. van Heyster, 3 uur Rozenkrans. Vrydag 7.30 leesmis Driessen-Even YELTUM. 7.30 leesmis. ST. SERYATIUS. Zondag 6.45 Hen drik Jeuken en echtgenote, 8.45 tot zekere intentie, 10 uur vrouw van Piet Pouwels, 6.10 Lof en rozenhoedje. Maandag s uur tot byz. intentie (Tb.) Dinsdag 8 uur tot zekere intentie. Woensdag 8 uur Joannes Claessens en Joanna Fleurkens. Donderdag 8 uur overleden ouders, 6.10 Lof en rozenhoedje. Vrydag 8 uur overl. fam. Janssen- Roynen. Zaterdag 8 uur Martinus Jacobs, Petronella Gossens, Wilhelmina.Groe- telaers en Gertruda Jacobs, 6.10 Lof en rozenhoedje. 6.30—8 u. biechthoren ST. AN VA Zondag 7.45 tot zekere intentie, 9 uur Hoogmis uit dank baarheid, 10.30 overl. fam. C. Jansen, 4.30 Lof. Md,ar.dag 6 45 overl. fam. vd. Kuip- WouLers, 8.05 zekere intentie. Dinsdag 8.05 byz. intentie. Woensdag, Quatertemperdag. 6.40 Gulden mis. Plechtige Adventsmis. Komt. U ook? 8.05 zekere intentie. Donderdag 6.45 ter ere vd. H. Geest, 8.05 overleden vader. Vrydag, Quatertemperdag. 6:45 ze kere intentie, 8.05 genezing van een zieke. Zaterdag, Quatertemperdag. 8.05 overleden familie, 5.30 Maria-Lof. 6—7.30 gelegenheid tot biechten. KERKELIJKE DIENSTEN. Parochieactie Alles voor het be houd en redding van onze jeugd Priester van de week Kap. Keijsers, Maash.weg 6, Tel. 274 PATERSKERK. ZONDAG 7 uur leesmis Lenie Jansen, 8 uur Paters- hoogmis voor overleden fam. Baken- Jenneskens, 9.30 leesmis M. Linders, echtg. A. Seyen voor lev. en overl. kinderen van de familie, 10.30 uur Parochiehoogmis, 2.30 kinderlof, 4 uur vergadering van H. Familie op Sint Jozef, 4.15 gez. Vespers, 5 uur Lof. Vandaag onder alle H. Missen col lecte voor het werk der Gezinszorg. MAANDAG: Feest van H. Lucia, 6.30 Aleida Asselbergs-Po9ls, 7.30 ziele- mis voor alle overleden parochianen, 7 uur overl. fam. Willem Teunissen, 8 uur gest. jaard. Jacques Willems en echtg., 8.30 leesmis, 6.30 Lof. DINSDAG6 uur uitstelling v.b. Allerheiligste, 6.25 gez. H. Mis, 6.30 voor behouden terugkeer uit Indië, 7.30 leesmis Martinus Maassen, echtg. en dochter, 8 uur leesmis, 8 uur zyalt. Frans Swinkels, 8.30 leesmis, 6.30 Lof met verering der relikwie. WOENSDAG: 6.25 gez. H. Mis, 7 uur overl. fam. Willem Teunissen, 7.30 Guldenmis, 6.30 Maiia Franssen, 7.30 zyalt. Wilhelmina Rhümen-van Houdt, 8 uur leesmis, 8.30 leesmis, 7 uur pl. Lof tot sluiting vh. Octaaf van O.L. Vrouw Onbevl. Ontvangenis, predicatie, processie door de klooster gang, te Deum. ADVERTENTIEN f Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een' kortstondig lijden, voorzien van de laatste H. Sacramenten, onzo innigge- liefde Echtgenote, Zuster en Behuwdzuster Elisabeth Aerts weduwe van Joseph Hendriks echtgenote van Willem Oudenhoven in de ouderdom van 56 jaar. Wy bevelen hare ziel in Uw godvruchtige gebeden aan. De bedroefde familie, W. OUDENHOVEN J. AERTS FAM. OUDENHOVEN Venray, 6 Dec 1948. De plechtige lykdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad Donderdag 9 December te 9.30 uur. Dankbetuiging. Voor de talrijke blyken van be langstelling, ondervonden by ons 25- jarig huwelijksfeest, betuigen wy onze hartelijke dank. P. H. Jenniskens J. Jenniskens-Huisman Venray, Vlakwaterweg 8. Dankbetuiging. Voor de vele belangstelling en lukwensen by gelegenheid van ons huwelijk, zeggen wy hartelijk dank. L. Custers A. Custers-Vergeer Venray, Schoolstraat. De rustpatiënten van het St. Elisabeth-Ziekenhuis danken hartelijk DE TROUBADOURS voor hun optreden en HERWONNEN LEVENSKRACHT voor de gezonden pakketten. Wordt gevraagd bekwaam Brieven onder letter A bureau van dit blad. voor de werkende leden van Zondag 12 December. Aanvang 7 uur precies. Iedereen die komt moet vóór 7 u een pakje met kaartje waarop af zender, afgeven in het clublokaal In het pakje mag hoogstens een rijmpje zitten van zes regels. De pakjes moeten hebben een mi nimum waarde van 50 ct., maximum waaide van f i.— St. Nicolaas en Zwarte Piet knmen in hoogsteigen persoon met tractates en muziek. Zorgt dus allen op tyd aanwezig te zyn. Er wordt precies optijd begonnen. Alie maten Drijfriemen, Riemschijven, Vsnaren voor wasmachines, Riemverbinders, Smeeroliekannen, stauffervetdoppen, Riemsmeer, Olieën en Vetten, bruine en groene Carbolineum vindt U steeds in voorraad by Onderl. Veeverzekering Venray-Dorp. Premiebetaling op Zondag 12 December voorm. van 10—12 uur, ten huize van de Secr. De premie bedraagt V, pet. voor de leerlingen van het Gymnasium in te leveren met de bonnen vóór 15 December. DE RECTOR. privé- en clublessen voor beginners en gevorder den. Aanmelding en inlichtingen (liefst schriftelijk) by H. CROOYMANS Leraar Engels M.O. OVERLOON C 70f. volop verkrijgbaar F. W. HENDRIKS Af. Langstraat ^**-9 In een goed BED 'n goede nachtrust vraag ze bij 15 jaar garantie. Geregeld verkrijgbaar Siroopfabriek Goumans Stationsweg Hengelsportartikelen Alle maten Vishaken en Snoer, Hengels, Dobbers, Peillood, Leefnetten, Schepnetien, Stoeltjes, enz. verkrijgbaar in 't bekende Schil dersbedrijf Langstraat a £l F. W. HENDRIKS Voor een degelijk met binnenband Langstraat. Kookpannen 16—32 cm, ruime keuze uit DRU ei. andere kwaliteitsmerken. DRU braadpannen, braadschotels, braadsleden, vuurvaste schotels, afwasbakken, trechters, steelpannen, melkkannetjes, losse soep- schuim en sauslepels, koekepannen 26—28 cm worstmachinemessen en hoorntjes nrs. 20, io, 8, hangsloten, roskammen, handzagen, complete spanzagen en losse zaag bladen, zaagvijlen, staalborstels, sohuurlinnen. Aardappel- en bieten-knoprieken, 4- en stands rieken, hiepen, bylen. aksen, batsen en schoppen, alle soorten stelen, zaaikorven en stalen manden. Kortom by na alle huishoudelijke artikelen en ijzerwaren vindt U by LEUNEN Telefoon 4S5 Voor de Feestdagen Vermouth i L. fles f2.— Troubadour 3/4 L. fles f 2.07 Cherita 3/4 L. fles f 2.20 Vruchtenwijn 3/4 L. fles f 2.20 Schilletje 3/4 L. fles f 2.44 Griekse Mistall 3/4 L. fles f 2.65 Oranje Verloflikeur 3/4 L. f 2 95 Malvasia 3/4 L. fles f 3.10 Bloedwyn 3/4 L. fles f 4.50 M. HENDRIKS Langstraat 33 Venray Terrein Oostsingel. Entree 25, 10 ct. Beperkt leverbaar GELD VERDIENEN I inderdaad land- en tuinbouwers, U kunt geld verdienen door op de juiste plaats het verse Zaad-en Pootgoed te kopen Velen waren in de afgelopen jaren reeds zo verstandig dit by ons te doen. Sluit ook gy U hier by aan. Doe Uw bestelling voor Uw zaad- en pootgoed persoonlyk of schriftelijk bij ons en ook U zult geld verdienen en tevreden zyn. Vertegenw. van Mazereeuw's Zaad- en Pootgoedhandel. Landbouwers-Fruittelers, kom eens kijken U verplicht zich tot niets. Wy hebben voor U Snoeischaren, Snoeizagen de nieuwste, Vatsproeiers op zwaar onderstel en zonder, Saval Rugspuiten, Leman Rugsproeiers, Poederverstuivers voor stal en kippenhok. Telefoon 483 houdt stand! Schildersbedrijf F. W. HENDRIKS Langstraat 46 Zware en lichte dubbele en enkele velgen 16" en 20" velglinten, gebruikte en nieuwe auto- binnen- en buitenbanden vindt U bij ons steeds in ruime voorraad. Kogel- en rollagers voor uw wagenassen uit voorraad of binnen 24 uur leverbaar. Voor zware en lichte landbouw- wagens het aangewezen adres. Vergelijk onze prijzen en ons product LEUNEN Telefoon 485 TE KOOP radiotoestel met batterij, partij aardappelen alle soorten, 6 cc. aan huis bezorgd. Th. Kleven, Geysteren. TE KOOP een vaars aan telling 20 Dec., by P. Hendriks, Overloon, Heikant. TE KOOP een dragende vaars aan telling 15 Dec. en drie weibeesten Wed.A. J Goemans, OverloonC ïss TE KOOP 10 zware biggen P. Loenen, Leunen K 33. TE KOOP partijtje havervoersfroo Chr. Pelzer, Endepoel B 30. TE KOOP Engelse meisjesfiets J. Verhalle, Maasheeseweg 31. TE KOOP zo goed als nieuwe kinderwagen nieuw model Oostrum C 39a, t.o. Station. volop verkrijgbaar. M HENDRIKS Langstraat 33 Venray BIEDT ZICH AAN jongeman 21 jaar voor alle voorkomende werkzaamhe den. Adres bureau dezer. BIEDT ZICH AAN hulp in de huishouding die geheel zelfstandig kan werken. Adres bureau van dit blad. Duivenlief hebbers Bodemwit, Eiwit, Grit, Dueal Wit, Duiventhee, Ontsmettingsdrank, Ge- zondheidsdrank, Versterking* pillen, Honnoonpilien, Wintorpillen, Brood schotels, enz. Volop verkrijgbaar in 't bek en dp Schildersbedrijf Langs:raat a sz F. W. HENDRIKS witte, gele en bruine, in potjes en doosjes. fa. M.J Vollebergh Zonen met BLOEMEN van De Eeuwige Lente Vanaf heden verkrijgbaar Philips en Faco Rijwiellampen Zaklampen in versch. uitvoeringen, Zadels, Zadeldekken, Sloten, Bellen, Pedalen en vrijwel alle mogelijke Rijwiel- onderdelen steeds uit voorraad leverbaar. LEUNEN Telef. 485 BIEDT ZICH AAN net dienstmeisje Adres bureau van dit blad. VERLOREN zwartlederen portemonnaie Markt-Schoolstraat. T.b.t.t. bez. by G. van Ham, Schoolstraat N.W. 14. VERLOREN gouden dasspeld Wilhelminastraat—Grote Markt. T.b. t.t.b. bij M. Verstraelen, weg 46b. Vermist Belg '48 Ringnr. 100099. H. van Ass, Ysselsteyn I 34a. prachtsortering, lage prjjzen, Komt zien, niets verplicht U. Schildersbedrijf Langstraat a zr F. W.'HENDRIKS Notaris Berendsen te Vierlingsbeek, zal op Woensdag 15 December 1948 nam. 1 uur, in het café-restaurant van M. Deriet, naby het Oorlogs museum te Overloon, op verzoek van de Gemeente Vierlingsbeek, publiek a contant vsrkopen 245 sliigen zwaar uitgesnoeid den nenhout als balkhouten, opleggers, palen, slieten, boonpalen, boonstaken ruiters en geriefhout, zeer gunstig trelegen a. d. harde weg Overloon Venray, achter 't voormalige Arbeids kamp, genaamd „Op de Vers". IJzeren Kruiwagens, Cambridge walsen en kunstmest strooiers, electr. gierpompen, eggen, ploegen, gegalv. gierpompen en giervaten, gegoten biggenbakken, veevoeder lepels en aardappelkneuzers. Alle Landbouwwerktuigen uit voor raad of op bestelling. GEBR. LUCASSEN LEUNEN Telefoon 485 Bussen prima Glans Lakverf alle kleuren, verbeterde kwaliteit, hoge glans, sneldrogend. Alle soorten Schilderskwasten en Penselen, Celluloid Deurplaten, Wa terverf, Gips, Zoutzuur, Ammoniak, Spiritus, Creo'.ine, Carbolineum bruin en groen, Terpentyn, Gasoline, Was benzine, enz. enz. volop verkrijgbaar by Schildersbedr. F. W. HENDRIKS a fz Langstraat "O

Peel en Maas | 1948 | | pagina 3