KERMIS HEIDE. gelegenheid tot Dansen Groot Concours met Rennen en Draven E. M. TH. M. JASPERS Motor- Kozakken Bel op bij brand No. 392. bij E. Nellen, Heide. WANSSUM. Nachtlogies kaart en tot heden verzuimden aanvraag voor een nieuwe ta-e, fenkaart TA 707 in te dienen, dit alsnog doen in de week tot en met 28 Juni a.s. brandstof- kunnen Nieuws uit Venray en omgeving Zondagsdienst Doktoren. Van Zaterdagavond 8 uur tot Maan- dagmorgen 8 uur Dr. VERCAUTEREN Alléén voor spoed gevallen. Visites moeten aangevraagd worden vóór 12 uur. Medicijnen afhalen vóór 12 uur en van 2—3 uur. BEKENDMAKINGEN Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemene kennis, dat vanaf heden tot 3 Juli 1947 ten gemeentehuize dezer gemeente koste loos voor eenieder ter inzage zyn neergelegd, de navolgende stukken, betreffende voorgenomen onteigenin gen door het College van Algemene Commissarissen voor den Weder opbouw van een aantal percelen en perceelsgedeelten in deze gemeente a. een kaart, waarop de te ont eigenen percelen en perceels gedeelten zyn aangeduid; b. een lyst van kadastrale num mers der te onteigenen percelen en perceelsgedeelten, met grond- nummers, verwijzende naarvoor- noemde kaart; dat verder op 3 Juli a.s. des voor middags te 9.30 uur ten gemeente huize door een daartoe aangestelde commissie zitting zal worden ge houden, teneinde bezwaren van belang hebbenden aan te horen; dat alle belanghebbenden ook, tot uiterlijk twee dagen voor deze zitting, schriftelijk hun bezwaren by voor noemd College, van Alkemadelaan 350 te 's-Gravenhage kunnen indienen Burgemeester en Wethouders van Venray maken hierbij bekend, dat met ingang van Zaterdag 21 Juni a.s. de tegenwoordige puinplaats tussen Smakterweg en Maasheseweg wordt opgeheven, zodat het met ingang van heden verboden is puin en/of afval aldaar neder te werpen. Met ingang van Zaterdag 21 Juni a.s. wordt als puinplaats aangewezen het terrein achter het huidige arbei derskamp Vlakwater. De toegangswegen zijn met borden aangeduid zowel van de Vlakwater- weg af als van de Deurneseweg te Veltum af. Deze toegangswegen wor den zodanig in orde gebracht, dat deze stortplaats steeds met voer tuigen is te bereiken. Een dringend beroep wordt hierbij gedaan op alle ingezetenen van Venray om zich verder te onthouden van het neerwerpen van huisvuil en afval stoffen langs onze wegen, waardoor de toch reeds zo zwaar gehavende gemeente nog meer ontsierd wordt en voor de bevolking zowel als voor de vreemdelingen elke aantrekkelijk heid der gemeente verloren gaat. WAARSCHUWING. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen hierbij ter openbare kennis, dat het verboden is: 1. in de gemeentelijke bos-com- plexen zand af te graven of daaruit weg te voeren; 2. zonder in het bezit te zyn van een geldige sprokkelvergunning daar in te sprokkelen, welke sprokkelver- gunningen kunnen worden aange vraagd by de heer Boswachter van het Staatsbosbeheer, kantoor Hen- seninsstraat 8 te Venray; en dat tegen de overtreders onmid dellijk proces-verbaal zal worden op gemaakt. Enimabloem-collecte. De opbrengst van de onlangs ge houden Emmabloem-collecte bedroeg f 532.97. Dit prachtig resultaat kon alleen bereikt worden met een stel enthou siaste meisjes collectrices Het bestuur van het Groene Kruis betuigt dan ook zyn dank aan alle medewerksters. Geslaagd Te 's Hertogenbosch en Roermond slaagden op de aldaar gehouden examens voor Vak- en Handels bekwaamheid voor de zaadhandel, de Gebr. Verheyen te Leunen. De brandweer in actie Zaterdag hadden te Tegelen de jaar lijkse brandweerwedstryden plaats. In het défilé behaalde Venray de 4e prys- by de wedstrijd zelf kreeg ons brand weercorps de 3e prijs, terwijl de commandant nog een extra prijs ver wierf. Als men in aanmerking neemt, dat de eerste en tweedo prijs werden behaald door het beroepscorps te Venlo, dan is dit voor Venray een heel mooie prestatie 1 Volgend jaar zal deze wedstrijd in Venray gehouden worden. Arbeidsbureau Yenray. GEVRAAGD: 20 meisjes voor sigarenindustrie te Venray; onbepaald steenfabrieksar beiders; 3 opperlieden. AANBOD: 1 werkster; 1 boekhouder en 1 kantoorbediende. Branden. Woensdag werd ónze brandweer gealarmeerd voor een uitslaande brand in een spoorwagon aan het station welke geladen was met turfmolm. Door krachtdadig optreden bleef de wagon gespaard. Nauwelijks thuis ging de sirene weer voor een bosch- en heidebrand aan het Veulen. Circa 2 H.A. jonge dennen en 15 H.A. heide werden door het vuur vernield. De oorzaak is onbekend. Nieuw Rectoraat Naar wy vernemen, zal te Heide een nieuw rectoraat worden gesticht, zodat ook in deze, na de bevrijding gebouwde kerk, dagelijks de H. Diensten zullen plaats hebben. Auto-botsing Op het kruispunt Langeweg—Mer- seloseweg, kwamen Dinsdag een vrachtauto en een luxe auto met el kaar in botsing. De bestuurders kwa men met de schrik vry. Beide auto's liepen nogal ernstige averij op. De politie heeft de zaak in onder zoek. Yoetbal Het staat thans vast, dat Kimbria op 15 Augustus a.s. te Venray op het S.V.V.-sport.terrein de kring Horst zal ontmoeten in een liefdadigheids wedstrijd. Schnttersnieuws. Het Schuttersgilde „St. Anna" al hier behaalde Zondag op de Gilde- feesten te Beek en Donk 3 eerste prijzen en wel voor: Schoonste geheel; Beste houding in optocht en le pry's met lof der jury marsslaan junioren, tamboer H. Janssen. Wandelwegen. In de loop van de volgende week worden door de afd. Vreemdelingen verkeer de eerste wandelwegen aan gegeven door kleine bordjes. Eigenaren van bossen, die een dergelijk plaatje misschien in hun bos zouden aantreffen, worden vrien delijk verzocht, dit daar te laten zitten. Het algemeen belang wordt hiermede gediend en het is ondoenlijk alle bos- eigenaren op te zoeken en verlof te vragen voor de bevestiging. Er wordt voor gewaakt, dat niets vernield zal worden. Verder wordt nogmaals dringend gewezen op de bekendmaking van B. en W. over het neerwerpen van huisvuil en afval langs de wegen, waar tegen door de Rijkspolitie kracht dadig zal worden opgetreden. Ook de jeugd wordt vriendelijk ver zocht de bordjes met rust te laten en ze niet als schietschijf of iets der gelijks te gebruiken, maar zuiver voor het doel waarvoor zy dienen, als rich ting aamvyzer naar vele mooie plekjes in de natuur van Venray en omgeving. P.D.Y. „De Zwaluw" Wedvlucht vanaf Noyon. Afstand 303 km. Los 10.10 u. Aankomst eerste duif 1.12.29 u., laatste duif 1.20.18 u, De prijzen werden behaald alè volgt P. Lemmen 1ste; P. Kersten 2e en 10e; H. Derks 3e, 7e en 8ste; A. Wil- lems 4e; M. Lemmefn 5e en 6e; Jean Janssen 9e; J. v. Leuken lie; J. Kus- ters overduif. Opgevangen 47—247459 Inlichtingen bij Direct. Zuivelfabriek, Broekh.vorst GEVONDEN; autobinnenband en Gymnastiek schoenen, Kazerne Langstraat 39; blauwe parapluie, Wed. van As St. Jozefweg 14; zilverbon, M. Baltussen Overbroek II 7; bruine herenporte- monnaie, M. Eibers, Bindstraat 16; wollen herenshawl, H. Verheyen Oostrum D 14; ijzeren duimstok, Lin- ders Oostrum D 1; Aangelopen klein zwart hondje, by J. Wijnhoven Kruit- weg 21 en Hollandse Herder, by Lamers Hofstraat nw, 2. VOEDSELBUREAU VENRAY Paterslaan 20 Telefoon 416 Aanhondvergunninge» huisslach- tiug. Zelfverzorgers welke de aanhoud- vergunning voor huisslachting varkens nog niet hebben afgehaald, gelieven, indien het daarvoor bestemde varken aanwezig is, dit alsnog te doen. Misgcyas granen. Landbouwers welke tot heden- nog geen opgave gedaan hebben en toch, wat betreft hun granen, een misgewas verwach ten, kunnen dit op Maandag 23 Juni voor het laatst opgeven. Telefoonaanslnitintr woonhuis PBH. Vanaf 16 Juni is het woonhuis van den P.B.H. telefonisch aangesloten onder no. 710 te Castenray. (Niet automatisch.) Deze aansluiting is met doorverbin ding dus ook 's avonds en Zondags te bereiken. Veelevering. Vanwege de verplichte veelevering zal voortaan elke Maan dag overname markt van vee plaats vinden van 9—11 uur. Dekkleden. Aanvragen voor dek kleden kunnen op het Bureau worden ingediend. Een bereidverklaring van den dekkleedhandelaar moet worden overgelegd. 25 jaar bestaan De in Venray zo bekende danstent van Jacobs uit Geldrop, viert op de kermis te Heide, haar 25-jarig bestaan. Dit is voor de directie aanleiding geweest, ook al omdat dit feit, door omstandigheden, niet in Venray ge vierd kan worden, dit Maandag te herdenken meteen groot jubileum-bal. De talloze dansliefhebbers zullen dit zeker niet afslaan. Diverse attracties worden geboden en de band van H. Doornen, zal zyn beste, beentje voorzetten. Voor verdere mededelingen zie advertentie. De Motorkozakken komen Naar wy vernemen zullen Harry Kroeze's beroemde Motorkozakken onder auspiciën der M.N.L. een enkele voorstelling geven te Hoist, terrein Wittenhorst en wel op Zondag 22 Juni. om 7 uur. Zy brengen een sensationeel pro gramma en het is een prachtig ge zicht de rijders op hun ronkende motoren hun stoutmoedige toeren te zien uitvoeren. De kruiser Piet Hein, de levende brug, de voetbalmatch op motoren zyn slechts enkele van de twintig program manum mers. Ook te Horst zal een grote menigte ize „motorduivels" hartelijk toe juichen. Openluchtspel te Horst Dit oud-Romeins toneelspel in drie bedrijven van H. Gheon, wordt op 29 Juni, 6, 12 en 20 Juli a.s. opge voerd door de toneelvereniging St. Genesius te Horst. De eerste Noord-Limburgse VARKEN SFOKD AG Dinsdag j.l. had te Horst de eerste Nrd.-Limburgse varkensfokdag plaats. De belangstelling was niet gering. De uitslag is als volgt: Beren geb. voor 1 Jan. 1945. la Klaas, eig. L. van Osch, Castenray lb Max, eig. Beerhoudery, Horst Beren geb. tweede helft 1946 la Luc, eig. H. Beumers, Helden lb N.N., eig. J. Rambaghs, Castenray Beren geb. tussen 7 Maart en voor 4 April 1947 la eig. J. Zanders, Oirlo lb eig. M. Jenniskens, Leunen Drachtige zeugen la Ravonna, eig. H. Beumers, Helden lb Nelly, J. Wilms-Claes, Weverslo lc Mina, eig. Ji v. Osch, Weverslo Drachtige zeugen geb. in 1944 la Paula, eig. Joh. v. Osch, Leunen lb Bertha, eig. P. Duyckers, Castenray Drachtige zeugen geb. in 1945 2a Netta, Kind.v. Enckevort, Sevenum 2b Lieza, eig. Gebr. v. Meyel, Venray Zeugen geb. tussen 1 Jan. en voor 1 Juni 1946 la Cato, eig. Joh. v. Veghel, Merselo lb Amali, eig. P. Naus, Helden lc eig. Joh. Janssen, Leunen Zeugen geb. tussen 1 Juni en voor 1 September 1946 la eig. H. v. Enckevort, Sevenum lb en lc eig. J. H. Burgers, Veulen Zeugen geb. Sept. 1946 2a eig. G. Verryth Sevenum 2b eig. L. van Osch, Castenray Jonge zeugjes van 4—6 maanden minsten 2 uit een worp 1 eig. M. Steeghs, Oirlo Jonge zeugjes van 2 tot 4 maanden minstens 3 uit een worp 1 eig. Jos. Bouten, Hiept-Venray Zeugen geb. voor 1 Jan. 1945 met minstens 9 biggen van hoogstens 2 maanden la Alida, eig. H. Reinders Panningen lb Riet, eig. J. Bouten Venray. Zeugen geb. in 1945 met minstens 9 biggen van hoogstens 2 mnd. la Bertha, eig. J. v. Enckevort-Ker sten Sevenum; lb eig. J. Wilms-Claes Weverslo Zeugen met minstens 6 biggen uit eerste worp uiterlijk 2 mnd. oud la Jacoba eig. B. Janssen Oirlo lb Corrie, eig. J. Soberjé Horst Groep van minstens 5 zeugen met een beer, ingezonden door een ver koopvereniging la Helden, lb Venray ters Mina en Maria; 8 u. gest. jaard- H. Smits, Magdalena Poels en zoon Martin (2e kl.); 8 uur Karei Sijbers Buurtvereniging St. Oda; half 9 gest. jaard. Hendrik Schraven en Bernardina Leiffers (1 H.) DONDERDAG: half 8 lm. voor Jo hanna Henckens—Tiessen; c-> u. best. jaard. Hendrik Hezen overl. familie; half 9 lm. VRIJDAG half 8 best. jaard. Gerar dus Muskens en zoon André; 8 uur gest. jaard. Hendrik Poels, Gertruda v. Meyel en Jacoba Bistervelds (3ekl); half 9 lm.; half 7 oefening v.d. H. Kruisweg. half 8 zijaltaar Ant. Janssen als lid der Derde Orde. ZATERDAG half 8 O.L. Vrouw hoogmis; 8 u. gest. jaard. Johannes Poels, ouders, broers en zusters (3ekl); half 9 gest. jaard. Johannes Peeters en ouders (1H.); half 7 lof en rozen hoedje. Biechtgelegenheid bjj eerw. paters vanaf 3 uur, by parochie geestelijken van 6—8 u.; half 7 lof. HEIDE. Zondag 8 uur lm. fam. Muysers—Martens; 10 u. hoogmis voor overledenen en leden van den Boeren bond. st. servatius. Zondag H. Missen 6.45, 8.45, 10 hoogmis; 8.45 overleden familie; 10 u. P. Bouten en zoon Gerrit; 6.10 lof en rozenhoedje. Maandag 8 u. P.J. Maessen en echtgenote. Dinsdag 8 W overl. fam. Philipsen—Lenssen. Woensdag 8 u.P. Thielen. Donderdag 8 u. Chr. Stappers, 6.10 lof en rozen hoedje. Vrijdag 8 u. Petr. vd. Bekerom, 6.10 lof en rozenhoedje. Zaterdag 8 u. t.e.v. Maria, 5—half 8 biechthoren, 6.10 u. lof en rozenhoedje. st. anna. Zondag H. Missen 7.45 voor de parochie; half 11 P.J. Linders; 9 u. hoogmis: 3.15 lof en rozenhoedje en lof. Door de week lof om half 6. Maandag 6.45 Ant. Janssen, 8u. L. de Wit, echtg. en zoon Evert. Dinsdag 6.45 u. Simon Litjens. Woensdag 6.45 overl. -fam. Voermans—Leyssen. Don derdag 6.45 H. Stevens (buurtver.) Zaterdag 6.45 overl. fam. Versleijen Hendriks; half 6 lof; biechtgelegen heid van 6—8 uur. NIEUWE BONNEN Geldig van 22 Junit.m.5 Juli Bonkaarten KA, KB, KC 707 (Serie F) F—01 Brood 800 gram brood F—02 Brood 400 gram brood F—01 Boter 125 gram boter F—02 Boter 250 gram margarine of 200 gram vet F—01 Melk 4 liter melk F—03 F—05 Melk 7 liter melk F—06 Melk 1 ei F—01 Vlees 100 gram vlees F—02 Vlees 200 gram vlees F-01 Algemeen 200 kaas F—02 Algemeen 100 gram bloem of zelfr. bakmeel of kindermeel (niet uit rijst bereid) F—03 Algemeen 125 gram koffie F u4 Algemeen 50 gram the,e F—01 Reserve 125 gram margarine of 100 gram vet F—03 Reserve 1600 gram brood F-04 Reserve 125 gram margarine of 100 gram vet F—06 Reserve 800 gram brood F—07 Reserve 125 gram boter Bonkaarten KD, KE 707 (Serie F) F 11 Brood 800 gram brood F 11 Boter 250 gram boter F-12 Boter 125 gram margarine of 100 gram vet F-13 F-15 Melk 12 liter melk F 11 F 12 Vlees 100 gram vlees F-11 Algemeen 100 gram kaas F-12 Algemeen 1 ei F—13 Reserve 800 gram brood F—14 Reserve 100 gram bloem of zelfr. bakmeel of kindermeel (niet uit rijst bereid) K—16 Reserve 600 gram bloem of kindermeel (niet uit ryst be reid) of zelfr. bakmeel Bonkaarten MA, MB, MC, MD, ME, MF MG 707 (byz. arbeid, a.s. moeders en zieken) Serie F F—21 Brood 800 gram brood F-21 Boter 250 gram boter F-22 Boter 250 gram margarine of 200 gram vet F—21 Melk 5 liter Melk F—21 Vlees 300 gram vlees F—22 Vlees 100 gram vlees F—21 Kaas 200 gram kaas F—21 Eieren 5 eieren KERKELIJKE DIENSTEN. Parochieactie: Weest eerlijk. Heer van de week Pater Theonestus Patersklooster Tel. 502. paterskerk. ZONDAG: 7u.lm.; 8 u. patershoogmis tot zekere intentie; half 10 lm. als jaard. voor Jacob Arts en echtgenote en zoon Hein; half 11 parochiehoogmis voor vruchten der aarde en andere openbare noodwendig heden; 2 u. grote en kleine Congregatie; half 3 kinderlof; 4 u. vergadering van H. Familie, daarna prefectenvergade ring; 4.15 u. gez. vespers; 5 u. lof. Collecten 1ste kerk, 2e bissch. noden, 3e armen. MAANDAG7 uur lm. voor Martin Voesten; half 8 zielemis voor alle overleden parochianen; half 8 Wed. Aerts; 8 u. best. jaard. Lamberdina Spee—Arts; half 9 best. jaard. Maria Pouwels en Theodora Hoedemakers 1 H.) DINSDAG6 uur uitstelling van Allerheiligste, volle aflaat; 6.20 An- toniusmis; half 8 lm.; 8 u. best. jaard. Louis Raedts en echtgenote; half 9 lm.; 9 uur pl. huwelijksmis voor het bruidspaar Philipsen Lenssen; half 7 Antoniuslof. WOENSDAGhalf 8 lm. voor kap. Olieslagers, Mathias Custers en doch. BURGERLIJKE STAND van 30 Mei tot 19 Juni GEBOREN:. Smulders, Catharina L.G.M. Oirlo Bistervelts, Hendricus J.A. Leunen Oudenhoven, Gerardus H. Ziekenhuis Lerou, Mirjam St Elisabeth-ziekenhuis Thielen, Pieter J.E.M. Marktstraat de Bruyn Gerardus A.M. Servatiusweg van Goch, Christophorus M. Overl.weg Driessen, Gerarda L.M. Heide de Bruyni, Maria J.G. Ziekenhuis Brouwers Johanna Th.C. Landweertw Philipsen Petrus Th.M. Castenray de.Ponti, Arnoldus A. Oirlo Pouwels Anna M. A., Ysselsteyn v. Asten Petronella J. E., Ysselsteyn v. Staveren Petronella I.M. Ziekenhuis Francken Elisabeth J.Th. Ziekenhuis Spee Aloysius P. J., Wilhelminastraat Stevens Willem L. M., O.Oostr.weg Zanders Hendrik W. J., Oirlo Berkeis Theodorus J. G.,. Ziekenhuis Póels Johannes A., Langeweg Hendriks Francisca W.G., Maash.weg Hendriks Dorothea P.J., idem Hermsen Gerardus E., Vlakwater Swinkels, Maria J. Oostrum Verhoeven, Maria J.J.A. Ziekenhuis Poels, Antonius Th.M. Stationsweg Béterams, Leonardos A.W. Ziekenhuis Vermeulen, Peter M.M. Vlakwaterweg v.d. Hoek, Karei A.A.M. St. Annalaan van Staveren, Gerardus P.C. Veulen Vloet, Henricus P.M. Ziekenhuis Smeets, Mathea A.A.M. Ysselsteyn OVERLEDEN de Mulder. W'ilhelmina echtgenote van PirlQ, Wilhelmus H., 6 jaar v. Blerck Elisabeth S.J., echtgenote van Hondriks M., oud 48 jaar. Peeters Wilhelmina, echtg. van Egelmeers Andreas, oud 59 jaar. Smulders Johannes H.,eehtgen.van Maassan L. H., oud 37 jaar. 1 patiënt St. Servatius. Verhoeven Cli., echtgenoot van Arts Theodora, oud 37 jaar. Janssen Antoon, echtgenoot van Cox Jacoba, oud 80 jaren. Sybers Karei, weduwnaar van Cre- mers Anr.a Gertruda, oud 73 jaar. Poels Lambertus, weduwnaar van Emonds Anna, oud 64 jaar. Melgers Clara, echtgenote van Bal- kenholM., oud 37 jaar. 1 patiënt St. Servatius GEHUWD Btouwers, Antoon G.J. 34 jr., klom penhandelaar, te Horst en Maessen Hubertina C., 21 jr., te Venray Kieuskens Johannes, 29 jr., land bouwer en Thoone Maria H., 25 jr., te Venray Valckx Henricus A.Th., 27 jr, land bouwer en Broeren Magaretha P., 23 jr., beiden te Venray Derix Hubert W.M., 32 jr., monteur, te Horst en de Bruyn Dorothea C.A., 29 jr., te Venrav Vermeulen Martinus L.M., 36 jr., kapper en Lommen Christine E., 30 jr., beiden te Venray Rumen Theodorus H., 29 jr., wacht meester der Rijkspolitie en v. Houdt Johanna W., 35 jr., beiden te Venray Gijsbers Gerardus M., 29 jr., kapper te Haps en Nelissen Hendrika M.E., 34 jr., te Venray 50 boeren per maand naar Australië Peter Teppema, de nieuwe Neder landse ambassadeur in Australië, is vandaag te Brisbane aangekomen. Teppema verklaarde, dat, hoewel het tekort aan arbeidskrachten in Neder land ernstig is, de boeren zeer V6el interesse voor Australië hebben en dat er een plan is opgesteld omvyftig jonge boeren per maand naar Austra lië te sturen. Tijdens de Kermisdagen Spiegelgladde vloer Prima muziek georganiseerd door de Landelijke Rijvereen. „St. Joris" op het Sportterrein. Deelname meer dan 200 paarden. Aanvang 12 uur Dressuur 2 uur Défilé ENTREE: le Rang f 1.50, 2e Rang f 1.— Gevestigd te Venlo vanaf 16 Juni ZENUWARTS SPREEKUREN Ziekenhuis Venlo Maandag on Vrijdag v.m. 8.40- 11.30; Woensdag nam. 4.30—6 uur. Ziekenhuis Tegelen: Dinsdag en Donderdag nam. 4 5.30 uur. Spreekuren uitsluitend voor particulierenKaldenkerkerweg 3, Dins dag, Donderdag en Zaterdag vm. van 9—11 uur. I ERDER VOLGENS AFSPRAAK. De Heer en Mevrouw ANT. POELS-SCHOTS geven met vreugde kennis van de geboorte van hun vierde zoon TONNY By 't H. Doopsel ontving hy de namen Antonius Theodorus Maria. Venray, 13 Juni 1947. Stationsweg 4. De Heer en Mevrouw L. SALA-TEN DOESCHATE geven met vreugde kennis van de geboorte van hun zoon LEOPOLD Venray, 19 Juni 1947. Huize 't Stepke, Oostsingel 14. Leo Janssen Lies Arts geven kennis van hun voorgenomen huwelyk, waarvan de sluiting zal plaats hebben op Dinsdag 8 Juli om 10 uur in de Parochiekerk van O.L. Vrouw Geboorte te Oostrura. Dagadres C 33c, Oostrum. Toekomstig adres D 36a, Oostrum. Mede namens wederzijdse familie danken wy voor de vele blijken van belangstelling, by ons huwelijk ondervonden. Piet Voesten Truus Voesten-Sijbers Venray, Juni 1947. Rekeningenblocs klein en memorandumformaat, met en zonder doorslag. Winkelboeken Commissieboekjes Brievenboek met doorslag. fa. vd Munckhof heeft ze. TE KOOP zo goed als nieuw fornuis Kruisstraat 30a. Boerenbond Merselo. Zondag 22 Juni nm. 7 uur in zaal H. Arts Algemene Vergadering. Bespreking door den Heer H. Emonts, Bureauhouder, van de graan- en veelevering. Trouwe ookomst wordt verzocht. HET BESTUUR. Boerenbond Ysselsteyn. Zondag 22 Juni na, de Hoogmis Algemene Vergadering by H. van Asten. Op deze vergade ring zal door den Bureauhouder Emonts uitleg worden gegeven aan gaande de graan- en veelevering, terwijl na afloop nog een kleine be spreking zal plaats hebben over de tuinbouwvereniging. HET BESTUUR. TE KOOP 2 auto- binnen- en buitenbanden 32 x 6 en een herenrijwiel Langstraat 19. TE KOOP zo goed als nieuwe korte zwarte jas met vest en fantasiebroek Kolkweg 10. Net dagmeisje gevraagd Mevr. Pyls—Drenth, Gr.Straat 14 - TE KOOP voldragen koe, maalkalf en toom biggen Arts, Merselo-Zwartwater. De Motorclub Noord-Limburg presenteert ZONDAG 22 JUNI om 7 uur te HORST terrein Wittenhorst HARRY KROEZE'S Enorm progamma 20 sensaties o.a. Voetbalmatch op motoren Entró f 1.50. kinderen 50 ct. Alles plus 10ct. voorde Stich ting Herstellingsoorden. fycuuivakat&euieiA Bonnen in levering als volgt WOENSDAG 2 JULI voor de letters A tm H DONDERDAG 3 JULI yoor de letters I tm P VRIJDAG 4 JULI voor de letters Q tm Z. Telkens van 7—10 uur nm. Er worden geen losse bonnen aan genomen, ook niet bonnen welke slordig of op andere dan daarvoor bestemde boekjes zyn opgeplakt. Bonboekjes verkrijgbaar a 20 ct. by J.Ponjee. Beekweg 6c, alwaar ook de inlevering zal plaats hebben. ALLE in bezit zijnde bonnen moe ten worden ingeleverd, daar zo na dien waardeloos zyn. Voor de ingeleverde bonnen wordt een kwitantie verstrekt, tegen inle vering waarvan op WOENSDAG 30 JULI de uitbetaling zal plaats heb ben als volgt 7—8 uur letters A tm H 8—9 uur letters I tm P 9—10 uur letters Q tm Z. Beleefd wordt verzocht zich stipt aan data en tyd te houden volgens aankondiging. HET BESTUUR. gevraagd te Venray. Door bezoekers van het Oorlogs museum te Overloon, Door bezoekers van het Engelse kerkhof te Venray, Door natuurliefhebbers en toeristen. Dagelijks komen deze aanvragen reeds binnen by onze afdeling „Vreemdelingenverkeer-. De hotelaccomodatle is te gering en de particuliere adressen waarover wy beschikken zyn onvoldoende. Wil ieder, die nog over vrije slaap gelegenheden beschikt, zich oens in verbinding stellen met de administra trice van onze afdeling ..Vreemde lingenverkeer" Mej. L. SCHaEFFERS, Patersstraat 30, Venray, die U alle gewenste inlichtingen kan verstrek- ken omtrent condities en tarieven. Venray Vooruit afd. Vreemdelingen verkeer.

Peel en Maas | 1947 | | pagina 3