H. DECHNAR Bouwvakarbeiders H. CAMPS Bakkersbond Communie prentjes Communie geschenken Paaskaarten J. E. POELS schoond en van f 2.75 voor geschoond graan worden betaald. Papieren dorsgaren. Do aankoop van papieren dorsgaren is vrij, indien niet meer wordt af- -«nomen dan 150 pet. van 1946. Mochten Coöp. verenigingen of han- delaren meer noodig hebben dan het toegestane quotum, dan dient eon aanvrage te worden ingediend. Vlas. Tfilers welke op contract vlastelen moeten dit voor 20 April op het bureau of op de zitdagen opgeven. Rnlling uiais en rogge. Ook pluimveehouders, die slechts 50 kippen mogen aanhouden, worden in de gelegenheid gesteld 0111 maïs to betrek kon voor rogge welke boven de aanslag geleverd is. Deze over leveringen moeten goscliied zyn na 3 Maart, doch voor 6 April. Overnamoniarkteu. Op 31 Maart wordt een overname- markt gehouden. Nadien zullen de overname-markten tegelijk gehouden worden met de jaarmarkten, dus elke le en 3e Maandag van de maand. Sluiting Bureau. Op Goeden Vrijdag zal het kantoor den gehelen dag gesloten zijn. Gunning bouwwerlc. Door de N.V. EL de Beaumont te Maastricht is onderhands aan Gebr. Janssen. Aannemersbedrijf teVenray opgedragen hét bouwen van een Me°taalwarenfabriek aan de Maas- heozerweg alhier. Gew. Arbeidsbureau Yonray. Gevraagd: diverse bouwv.arbeiders, leerling schilder, leerling meubelm., typiste, boekhouder. Aanbod: leerl. verw. monteur, leerl. chauffeur; onbeperkt aantal arbeiders Philips Eindhoven. Eindelijk geslaagd. De gymnastiekclub „St. Christoffel" werd gedurende de oorlog geheel op non-actief gesteld en na de bevrijding mocht zij er nog niet in slagen het verloren terrein terug te winnen, daar 't gebrek aan materiaal en ook vooral aan een behoorlijke oefenge legenheid haar verdere ontplooiing danig belemmerde. Ondanks herhaaldelijk verzoek van vele jeugdige liefhebbers konden wij onzevereeniging helaas niét uitbrei den. Thans kunnen wij echter be richten, dat we weer over een zeer goed geoutileerde zaal beschikken en dat 't benoodigde materiaal weer volledig op peil is gebracht. De oefeningen blijven op Vrijdag avond gehandhaafd en wel voor de jeugd van 7—8 uur en daarna voor de heeren. Het geheel staat onder leiding van een deskundig leeraar in Licht Opvoeding, waaruit moge blyken dat onze club weer geheel op volle toeren kan draaien. Nieuwe leden kunnen zich thans weer opgeven bij Joh. Jeuken, Lang straat la, ofwel Vrijdagsavonds aan do gvmnastiekzaal van „Jerusalem" aan de Maash. weg. Tenslotte zy nog vermeld, dat het groote gymnastiekfeest van de kring Venlo dit jaar in Venray zal plaats hebben, de organisatie hiervan is in handen gelegd van onze vereeniging. Gouden bruiloften. Op 4 Mei a.s. hoopt het echtpaar Jan Reintjes Bomm aan het Veulen alhier de gouden bruiloft te vieren. Het echtpaar J. P. Willemse— Geerarts aan het Overbroek alhier hoopt hetzelfde feit op 18 Mei a.s. te herdenken. S.V.V.-Omroep. Zondag heeft 't niet mogen lukken jongens, al was het dan op !t kantje af. Waat of 'm de kneep zat, laten we in 't midden maar we weten nu in ieder, geval waar we aan toe zijn, on is mede weer eens bewezen de groote noodzaak van geregelde trai ning. Dinsdagavond was de opkomst goed jongens en zeg 'ns eerlyk, was 't niet veel gezelliger? Zoo moet het nu goregeld zyn en als 't kan nóg beter. Zondag gaat 't eerste naar F.C.V. en daar staan ze verlangend te wach ten om je 'n nederlaag te bezorgen. Dus opgepast en voetbal wat je kunt. De reserves krijgen Blerick op be zoek en deze ploeg, die van aanpak ken weet, zal onze reserves do han den vol geven. Toch kan dit een spannende wedstrijd worden. Aan de Leunscheweg ontvangt ons 3e elftal Meerlo op bezoek en ook hier zal het een flinke stryd worden om de beide puntjes veilig testellen. K.J.M.Y. „St. Andries" Nu den Paastijd is aangebroken zal de afd. Venray „St. Andries" een passie-avond houden. Deze avond zal gehouden worden in de kapel van het St. Jozefklooster. Het punt van byeenkomst is Lunch room Verheugen om 7.30 en wel a.s. Maandagavond 31 Maart. Door het houden van dezen passie avond is de vastgestelde vergadering komen te vervallen. Het programma is eenvoudig, opge steld, het omvat o.a. een gezamelijke kruiswegoefening en een passie-over weging door den aalmoezenier. De leden behoeven niet meer mee te brengen dan een kerkboek waai de „Stabat Mater" in staat. Verder is er toch vooruitgang te bospeuren in „St. Andries", want we hebben een eigen maandblad. De eerste aflevering is nog wel zeer primitief maar het is er en het zal bïyven, want een K.J:M.V.-er moet een man van karakter en een man van de daad zyn, zoals we ontlenen aan het bondslied. Uitslag Vastenavond-prijsvraag De prijswinnaars van de 6-punten prysvraag uit de Vastenavondkrant van dit jaar zijn na loting le pr. Joh. v. Lankveld, Hoenderstr. 28 £0 pr. Henk Janssen, Paterslaan 12 3e pr. Pierre Pouwels, Oostsingel 10 De vele inzenders en inzendsters worden hartelijk bedankt voor do verschillende orginele oplossingen en de jury had een zware taak. Gebleken is, dat de Venrayse taal toch nog vele moeilijkheden mee brengt, om van de spelling maar niet te spreken. Speciaal de inzending met de inge sloten gift van M. A. B. te O. wordt door de jury hartelijk bedankt. Prijzen voor volgende woek afhalen by de drukker. De goede oplossing luidt 1. Smoel Bakkes 2. Jong geit Liemes 3. Bevrore water Iespin 4. As ge veul te kort komt Ermoei 5. Zwarte rouw lap Fallie 6. En sort Keol Wammes 7. Moj woord vur poep Afgar.k 8. Viend me ien do knionsköj Keutel 9. Vogel uut de PlGl Ivuluut 10. Hagedis Eoktes 11. En brats Rammel 12. Waor 't 's winters goed oonder is Pulluf 13. Ien iene kier Ienens 14. Wat iederiën elke dag it Erpels 15. Vriendel. scheldwoord Lummel 16. Wor ok de keizer te voet hin gut Eluuske 17. Bezuuk Anloöp 18. Nie mit twië Alliën 19. Stiën mit lekker d'ruïn hin Spiers Groot Nationaal Kringconcours te Uastenray Door de Landelijke Rij vereniging „Eendracht" Castenray zal een groot Nationaal Kringconcours gehouden worden op Zondag 1 Juni. By gun stig weer voor alle paardensport liefhebbers een gezellige middag. J. A. Koops, voorzitter Nod. U.K. Middeustandbond. Gedurende het tweedaagsche mïd- denstandscongres op „Drakenburg" bij Hilversum werd do heer J. A. Koops uit Venlo herkozen tot algem. voorzitter van den Ned. R.K. Midden standsbond. Tot hoofdbestuurslid werd benoemd de heer J. Derksen uit Venray. Eerste II. Mis. Eerste Paaschdag zal de Eerw. Pater Linslcens uit Blitterswyk al daar zijne eerste plechtige-H. Mis opdragen. ZUID-NEDERLANDSCH VERZETSMUSEUM Zooals men weet hebben in den vorigen zomer ongeveer 40.000 perso nen het Oorlogsmuseum te Overloon bezocht. Ook de Nedorlandsclie auto riteiten hebben veel belangstelling voor dit Oorlogsmuseum. Thans zijn er plannen gevormd en ten deele reeds uitgevoerd om te komen tot inrichting van een afdeeling'documentatie in dit museum De bedoeling is, om, aan de hand van allerlei hiervoor in-aanmerking ko mend materiaal, de voornaamste momenten uit de oorlogs- en bezet tingsjaren te documenteeren. Op grond van do overweging, dat de voormalige verzetsbeweging in deze documentatie afdeeling niet mag ontbreken, hebben oud-illegale wer kers uit de gemeente Vierlingsbeek en Bergen (L.) beliooiende tot het voormalige L. O. Gewest Limburg, het initiatief genomen tot de oprich ting van een Zuid-Nederlandsch Ver zetsmuseum. Daartoe is een stichting in het leven geroepen, welke de inrichting en verzorging en het beheer van de in te richten Verzetsdocumentatie op zich neemt. Het Verzetsmuseum wordt gesticht ter herinnering aan het ondergrondsch verzet en ter nagedachtenis aan hen, die als illegaal werker het offer van hun leven hebben gebracht. Het zal worden ondergebracht in hot Oorlogs museum te Overloon. Het dag9lyksch.bestuur der stich ting bestaat uil de heerenF. v.d. Boogaard, Vierlingsbeek, voorzitter; G. Smals; L. Derks; W. Hendriks; L. Thijssen; EI. Sclielbergen en H. van Daal, secretaris, Vierlingsbeek. HOEYEEL MAG DAT KOSTEN Het vorige jaar is het directoraat- generaal voor de prijzen er reeds mee begonnen het publiek voor te lichten omtrent de pry zen, die het voor be paalde artikelen had vastgesteld. By de uitreiking van de distributie kaarten werden hieitoe enkele malen pryzenbladen verstrekt, waaruit veel wetenswaardigs kon worden geput. Thans heeft het directoraat deze voorlichting veel grootseher aange pakt en heeft het een „Prijzenboekje" uitgegeven, dat op zijri 120 bladzijden gegevens bevat omtrent duizend en een artikelen en in den bookhandel verkrijgbaar is. Het boekje bevat een overzicht van de prijzen, die men ten hoogste be hoeft te betalen voor goederen en diensten, welke men in het dagelijksch leven noodig heeft. Men kan er piac- tisch alle pryzen in vinden, die de huisvrouw regelmatig aan liaar le veranciers moet betalen. En zijn de pryzen niet absoluut vastgesteld, dan vindt men richtprijzen aangegeven rond welke zich moeten bewegen. Als informatiebron zal dit boekje met vreugde worden begroet, omdat- men er in kan nagaan, waaraan men met zyn aankoopen toe is. Prof. Brouwers, de directeur-gene raal voor de pryzen, heeft de ver schijning van het boekje met enkele woorden ingeleid hy heeft daarbij ook gesproken .over het voor en tegen van de „prysbeheersching". Men voert, zoo zeide hij o.m., wel eens als argument daartegen aan, dat de koopkracht dermate gedaald is, dat de winkeliers om voldoenden omzet te behouden geen te hooge prijzen meer kunnen vragen. Toch bly'kt uit enkele recente voorbeelden, dat dit niet het geval is. Nog veel artikelen zijn schaarsch en vaak worden deze verkocht tegen aanmerkelijk hoogero dan de toege stane pryzen, terwijl de kooper zich niettemin gelukkig prijst, ze te heb ben verkregen. Om dit nu te voor komen, daartoe werd het pry zen boekje uitgegeven. BURGERLIJKE STAND van 13 tot 27 Maart GEBOREN van Vegchel, Carolus J. G. Merselo Bovee, Maria J. Veulen Jenniskens, Wilhemina J.C. Eindstraat v.d. Broek, Peter J.G. Vlakwaterweg Marcellis, Francina J.L. Broekweg Jansen, Johannes M.H.Hoenderstraat Volleberg, Maria W.A. Kruisstraat Arts, Petrus M.W.G. Willemstraat Derkx Leonardus M.M. Veulen Hermans Petronella, Langstraat 60c v.d. Sterren Wilhelmus, Tuinstr. NW 2 Geurts Cornells, Ilenseniusstraat 28 Cremers Maria, St. Elisabet.h-ziekenh. Winnen Theodora, O veil .weg A 3 Siebers Hendrina, Smaktorw. N.W. 1 Ewals Maria Kruisstraat 18 Gooren Martinus, Smakt B 18 Elendriks Antonetta, Langstraat 33 Wilms Leonardus, Oostrum B 84 OVERLEDEN Stiphout'Martinus, eclitg. van van Rijswijck J.H., 75 jr., landbouwer de Bruyni Ilendrika, eclitgenoote van Verstraelen P.M:, 86 jr. Bekker Helena, oud 57 jaar Derikx Jacob, oud 17 jaar landbouwer Litjens Siinon, echtg. van Beerkens1 Johanna, oud 57 jaar, winkelier NIEUWE BONNEN voor het tijdvak v. 30 Mrtl tm. 12 Apr. Bonkaarten KA, KB, KC 703 (strook 110. 4) 67—1 Brood 800 gram brood 67—2 Brood 400 gram brood 67—1 Boter 125 gram boter 67—2 Boter 125 gram margarine of 100 gram vet 57—3 Boter 250 gram margarine of 200 gram vet 67-1 Melk 4 liter melk 67—2 67 3 Melk 7 liter melk 67—1 Vleesch 100 gram vleesch 67—2 Vleesch 400 gram vleesch 67—1 Algemeen 200 gram kaas 67—2 Algemeen 2 eieren 67—3 Algemeen 100 gram bloem of zelfr. bakmeel of kindermeel (niet uit rijst bereid) 67—4 Algemeen 125 gram koffie 67—5 Algemeen 50 gram thee 67 D Reserve 1600 gram brood 67—IC Reserve 800 gram brood Bonkaarten KI), KE 703 (strook no. 4) 68—1 Brood 800 gram brood 68—1 Boter 250 gram^boter 68-2 Boter 125 gram' margarine of 100 gram vet 68—2 68—3 Melk 12 liter melk 68—1 68-2 Vleesch 100gram vleesch 68-1 Algemeen 100 gram kaas 68—2 Algemeen 2 eieren 68—R Reserve 800 gram brood 68—S Rerserve 100 gram bloem of zelfr. bakmeel of kindermeel (niet uit rijst bereid) 68—U Reserve 600 gram bloem of zelfr. bakmeel of kindermeel (niet uit rijst bereid) of kinder biscuits. Bonkaarten MA, BM, MC, Ml), ME, MF, MG 704 (by'z. arbeid a.s. moeders en zieken) strook no. 4 67—4 Brood 800 gram brood 67—4 Bote'r 250 gram boter 67—4 Margarine 250 gram margarine of 200 gram vet 67—4 Melk 5 liter melk 67—4 Vleesch 300 gram vleesch 67—5 Vleesch 100 gram vleesch 67 4 Kaas 200 gram kaas 67—4 Eieren 5 eieren Op 2 April zullen bonnen worden aangowezea vour suiker, versnaperin gen en tabak. DISTRIBUTIEDIENST KRING VENRAY Week van 30 Maart tot en met 5 April Rijwielen, toer- en transportbanden Van 1 t/m 10 April a.s. afhalen en indienen van aanvraagformulieren voor rijwielen, toer- en transportban den. Schoenen. De na-uitreiking van schoe nenbonnen voor personen, wier stam kaart eindigt op één der cyfers 1, 8, 4 of 0 en by de eerste cyferaanwyzing niet in aanmerking zijn gekomen voor een schoonenbon, kunnen deze nog afhalen te Venray en florst op Maandag 31 Maart a.s. van 9 12 uur. Sluiting- kantoor. In verband met Goede Vrydag zyn de kantoren op dien dag gesloten. De ZITDAG TE YSSELSTEYN wordt deze week gehouden op Zaterdag 5 April van 9—12 uur voormiddag. Inleveren opplakvellen en ontvangst* bewijzen. Daar na herhaalde waar schuwingen nog in vele gevallen afwijkingen worden geconstateerd betreffende liet inleveren van opplak vellen en ontvangstbewijzen, volgt hier nogmaals een klein overzicht aan welke eisen opplakvellen en ontvangstbewijzen vanaf heden moe ten voldoen:. Op één opplakvel mogen slechts bonnen of coupures van gely ke waarde en gelijk nummer voorkomen. Ook indien voor één artikel twee of méér bonnen of coupures van gelijke waarde tegelijk mogen worden inge leverd, dienen toch voor elk nummer afzonderlijke opplakvellen te worden gebruikt. Voor indusirieele artikelen zyn echter uitzonderingen op dezen regel toegelaten. Voor petroleum, brandstoffen en keukengerei mogen bonnen met ver schillend nummer, doch van dezelfde waarde, op één opplakvel worden geplakt. Voor textiel is het wegens het grote aantal verschillende soorten punten niet mogelijk, een algemeen voorschrift te geven. De wijze van opplakken van textielpunten wordt daarom afzonderlijk geregeld. Voorts dient er streng op gelet te worden, dat alle bonnen recht geplakt zijn, dus niet dwars of ondersteboven. Van opplakvellen mogen geen op geplakte bonnen/toewijzingen worden verwyderd, evenmin mag een deel van een opplakvel worden afgescheurd De handelaar moet op opplakvellen, welke niet geheel volgeplakt zijn, in het eerste vakje, dat niet beplakt is zijn paraaf, handtekening of firma- stempel stellen en op elk opplakvel zyn naam en codenummer vermelden, Bovendien moet hij de opplakvellen per artikel per inlevering doorlopend nummeren. Alleen de ontvangstbewijzen wor den geaccepteerd, waarop geen door halingen of verbeteringen voorkomen. Op elk ontvangsbewys moet de handelaar het aantal bijbehorende opplakvellen vermelden, ook al is hier voor geen kolom gedrukt. Bij eventuele afwijkingen hiervan zyn maatregelen getroffen en zijn de gevolgen voor den betreffende winke lier. KERKELIJKE DIENSTEN. Parochieactie: Weest eerlijk. Hoer der weekPater Crescentiarms Patersklooster Tel. 502. ZONDAG, Paterskerk 7 u. lm. voor overl. fam. Gommans—Nabbon; 8 u. lm. tot zekere intentie; 9 uur I'alm- wijding eu Hoogmis; 11 uur leosmis (dus niet om half 11); iedtren dag Generale Absolutie; half 3 kinderlof; 4.15 gez. VesjJers; 5 u. Lijdensmedita tie en Lof. Collecten1ste I-I. Graf, 2e Bissch. nooden, 3e armen. MAANDAG: 7 uur Jean Loenen; half 8 zielemis voor allo overl. pa rochianen; half 8 Wed. Aerts; 8 uur gest. jaard. Hendrik Kuipers en Anna Haegens (sol. lekl.); half 9 gest. jaard. Jozef Bongaerts; half 9 voor de ge- loovige zielen; half 8 v. Fr. Schaoffers. DINSDAG Laatste Dinsdag van de Noveen t.e.v. St. Anton'ihs; 6 u. uit stelling v. Allerheiligste, volle aflaat; 6.45 Antoniusmis; 7 u. voor de mili tairen in Indiö; half 8 lm.; half 8 Jozef Janssen; 8 u. gest. jaard, Ant. Peter v.d. Munckhof, echtg. Theodora Poels, dochter Henrica en Gerard Lamberts (2e kl.); -S u. Mathijs Lit jens; 8 u. Gerardus Willems; half 9 gest. jaard. Gerard en Gertrudis Niessen (1 H.); half 9 overl. ouders: 7 u. pl. Lof met preok en aanbevelen der intenties, sluiting v.d. Antonius- noveen. WOENSDAG 7 u. tor ere v.d. II. Jozef; half 8 vrouw van M. Jeuken; 8 u. gest. jd. (1H) Petron. Keijzers, Johan Sijbers en Gertr. Vermeulen; 8 u. Willem Kusters; half 9 loesmis; half 9 Gerardus Pelzer, echtgen. en zoon; 5 uur Donkere Metten. WITTE DONDERDAG Om half 8 plechtige F. Mis en processie naar het H. Graf: Gedurende de dag aan bidding; half 12 plechtigheid van de Voetwassing; aanbiddingsuur voor leden van H. Familie van 1—2 uur, voor de meisjes van 2—3 uur; 5 uur Donkere Metten; van 7—8 H. Uur. GOEDE VRIJDAGGeboden Vasten en onthoudingsdag; half 8 plechtig heden van de Goede Vrydag; 3 uur Kruisweg voor de kinderen; 7 uur oefening v.d. H. Kruisweg. PAASCHZATERDAGEerste Zater- toegewijd aan 't Onbevlekte Elart van Maria, tevens Priester-Zaterdag; aan vang der plechtigheden om half 7. Wijding v.h. vuur en doopvont. On geveer 8 uur EI. Mis. 5 uur gezongen Paasmetten. half 7 Marialof. Vandaag (Palm-Zondag) processie v.d. II. Familie naar Smakt. Vertrek paterskerk om half 8. A.s. Zondag half 11 Eerste Plechtige I-I. Mis van Pater Isidorus Lommen. Biechtgelegenheidiedere morgen en Woensdagavond 5-7 uur; Donder dag voor en onder II. Uur; Zaterdag van half 11 12 uur en 's middags van 3-8 uur. HEIDE8 uur leesmis overl. fam. Giesen—Swinkels; 10 u. Palmwyding en hoogmis Thomas Michels. St. ANNAZondag in dé 1ste II. Mis (6.35) kan door de Eerw. Zusters niemand worden toegelaten, tenzij alleen die daartoe verlof hebben; 7.45 voor fam. Janssen van Daal; half 11 voor EI. Ssvaghoven; half 6 Lijdens meditatie. Maandag 8.05 u. voor overl. fam. Kurstjens—Vos. Woen lag 8.05 u. voor overl. Gebr. v. Es. Donderdag wordt H. Communie uitgereikt om 7. half 8 en de H. Mis van 8 uur. Vrydag 8 uur beginnen Plechtigheden; 3 uur Kruisweg. Paas-Zaterdag 6.15 beginnen Plechtigheden, ongeveer 7.15 EI- Mis. Biechtgelegenheid: Woensdag van 4—7 uur; Zaterdag van 3—8 uur. SINT SERVAAS: Palm-Zondag 6.35 8.35 en 9.35 H.EI. Missen; 7.35 alléén voor patiënten; 9.45 palmwyding; 6.20 Lof en rozenhoedje; 6.45 Chr. Stap pers; 8.45 overl. ouders; 9.45 Harry Wientjes. IN DE GOEDE WEEK op tijd ko men in de H. Mis. Maand., Dinsd. en Woensd. H.H. Missen om 6.35 en 8 u. Maandag 8 u. t.e.v. St. Oda: DinsdagS u. P. Thielen; Woensd. 8 u H. Wientjes. WITTE DONDERDAG 6.30 en 7 u. wordt H. Communie uitgereikt; 7.30 uitsluitend voor patiënten; 8 uur pl. hoogmis; 6—8 uitstell. Allerheiligste; 6-6.30 gezamelylce aanbidding. GOEDE VRIJDAG 8.30 plechtighe den; 3 u. H. Kruisweg. PAASZATERDAG 5.30 wijding van hot vuur enz.; 6.30 pl. hoogmis waar onder alleen de EI. Communie wordt uitgereikt. Biechtgelegenheid Zaterdag4-8 in biechtstoel, 6—8 ook in sacristie. ADVERTENTIEN Huismoeders, denk er om dat een dubbeltje weer tien centen waarde heeft. Laat U daarom door een vakman bedienen, dan krijgt U prima waar tegen de laagste prijs. Geregeld iedere week alle soorten versche Zeevisch, gestoomde Schelvisch, gerookte Bokking, Kieler, Sprot en de allerfijnste |zure haring. Voor de a.s. vastendagen allen naar Eerste Venraysche Visch- Groente en Fruithandel LANGSTRAAT 4 TELF. 357 t Heden overleed tot onze diepe droefheid, na een smartelijk, doch met geduld gedragen lij den, voorzien van de H.H. Sa cramenten der Stervenden, onze geliefde Echtgenoot, Vader, Be huwd- en Grootvader Simon Litjens echtgenoot van Johanna M. H. Beerkens in de ouderdom van 57 jaar. Wy bevelen de ziel van den dierbaren overledene in Uw god vruchtige gebeden aan. Venray WED. J. LITJENS— BEERKENS Utrecht II. LITJENS, Pr. Venray A. LITJENS A. LITJENS-KROEZEN en kinderen Sittard Zr. M. JULIANA (Anny Litjens) Venray G. LITJENS en Verloofde MINNY LAMBERT BERTHA JAN FAM. LITJENS FAM. BEERKENS Venray, 24 Maart 1947. De plechtige lijkdienst, gevolgd door de begrafenis, heeft plaats gehad Woensdag 26 Maart. Op 15 April a.s. hopen onze ge liefde Ouders en Grootouders Ger. Classens en Hend. Hellegers den dag te herdenken dat zij vóór 40 jaren in het huwelijk traden. Dat God hen nog lang moge spa ren is de wensch van hun dankbare KINDEREN EN KLEINKINDEREN Oirlo E 43. Tuinbouwvereeniging Oostrum. Algemeene Vergadering Zondag 30 Maart na de Hoogmis, by H. Verheyen. AgendaJaarverslag. Trouwe opkomst verzoekt HET BESTUUR. Voor a.s. Communie praclitsor teering zilveren Rozenkransen Colliers, Kruisjes, Medailles enz. alles zonder inlevering. Schaef(1 ets Hortogerie-Byouterie Telefoon 583. JENEVER. Maandag 31 Maart nm. half 2 af halen rantsoenen nos. 1 100. A. M. KEMPS, Eindstr. 14 gelegenheid tot het inleveren van vacantiebonnen op Woensdag 9 April. Bouwvakarbeiders kunnen 4 bon nen inleveren en schilders 3 bonnen. Losse bonnen worden niet aangeno men. Bonboekjes verkrijgbaar by Ponjee, Beek weg 6c. Reparatiewerk aan emaillewaren, dat bij ons reeds jaren staat, moet voor 5 April zyn afgehaald, daar alles wordt opge- P. Jacobs Zoon Maasheescheweg 19 ruimd. (OetHdit lnq&- en Trouwringen met of ZONDER inlevering van goud Horlogerie-Byouterie Paasch-Zaterdag wordt geen brood bezorgd. Venray. met tekst bedrukt mooie collectie. Dagmissaais Zondagsmissaais Gebedenboeken alles in linnen en leder band div. uitvoeringen grote collectie fa. u. d. ïïluHckhóf Scheuteling te koop Oude Oostrumscheweg 38. Wegens overstelpende drukte wordt voorloopig geen moffel- werk aangenomen. Rijwielen Voorradig verschillende soorten extra kwaliteit; Graszaden, Klaverzaden en Serradella M. HENDRIKS, Oostrum Telef. 378 Notaris Pluymaekers te VENRAY, zal op Dinsdag 1 April 1947 nam. 3 uur, In het café H. Odenhoven te Venray, Overloonsche- weg, voor den Heer H. J. H. Flin- senberg te Nuenen, publiek verkoopen Gemeente Venray A. Iluis met stal, schuur en bouwland aan de Laagheidscheweg 4, Sectie C 2927, groot circa 20 a. B. Bouwland aldaar Sectie C 2927, groot 42 a. C. Massa van A en B groot 62 a. Aanvaarding in genot der huur en betaling op 1 Mei 1947. OPENLIJK DANK aan God voor verkregen gunsten door de voor spraak van de H. Maagd Maria en de H. Jozef. N. DANK aan den H. Clemens Maria Hofbauer, die wel de patroon in ho- pelooze zaken genoemd wordt, voor op zyn feestdag (15 Maart) verkregen uitkomst in zeer moeilyke aange legenheid. N.N. Venray. VERLOREN nieuwe heerenpantoffel m. 42 Overloonscheweg. Tegen belooning terug te bezorgen bureau v.d. blad. Vermist geschelpte duif Holl. 45-12656. T. b. t. t. bez. b(j J. J. Kusters, Schoolstraat 20. R.K. tuinman-bloemist zoekt vaste werkkring in Venray of omgeving. Met alle werkzaamheden op de hoogte. Brieven onder no. 222 bureau van dit blad. GEVRAAGD jongen of meisje voor bezorgen van krant in Oostrum. Aanmelden L. Heidens, Leunen I 19. GEVRAAGD metselaar en opperman G. Janssen, Maasheescheweg 5. GEVRAAGD bakkersleerling of boodschapjongen S. Claessens, Grootestraat 12. Kosthuis gevraagd voor werkman (monteur) met twee jongens van 6 en 8 jaar. Adres bui eau van dit blad. GEVRAAGD voor week na Belo ken Paschen jongen of meisje om dagblad te bezorgen Maandag, Dinsdag, Woensdag. Goed loon. L. Heidens, Leunen I 19. GEVRAAGD ervaren boekhouder voor aannemersbedrijf. Brieven met opgave van verlangd salaris onder no. 580 bureau van dit blad. Nette kostheeren gevraagd. Adres bureau dezer. VERLOREN tusschen Gasfabriek en Café Buitenlust een pakje drukwerk T.b.t.t.b. P. Lenssen. VERLOREN bruinlederen hand schoen met kap. T.b.t.t. bez. by L. Michels, Mole naar, Merselo. TE KOOP 4 eiken stoelen, 2 clubs en 1 tafel Overloonscheweg 41. Wit fornuis te koop N.W. 14 Schoolstraat. TE KOOP z.g.a.n. kinderwagen Akkerweg 4a. TE KOOP z.g.a.n. kinderwagen Patorslaan 7. TE KOOP versche vaars met vaarskalf ook afzonderlyk. Jos. Loenen, Leunen K 44. TE KOOP partij mangelwortelen Frans Baten, Oirlo E 51. TE KOOP een weibeest M. Flinsenberg, Broekweg 6. Accordeon te koop ryon, 80 bassen. Overl.weg 5. Postduif aangevlogen met ring en nummer by P. J. Aben, Servatiu8weg 4 Venray, post Ooa- .-rum L.

Peel en Maas | 1947 | | pagina 3