CARNAVAL Petattefriet VENRAY sprokkelhout, TIENRAY Sinaasappelen. PROGRAMMA prima ingelegde Haring Volop Confetti bij Straatman Mit de Vastelaovend beej H. LINSSEN, Gr.straot Alle soorten MEUBELEN Boerenbond afd. Venray-Dorp G.A. Waar het in deze zaak gaat om de betrekking van verdachte (inspecteur van politie) en hy voor de eerste maal terecht staat, verzocht de ver dediger om een vrijsprekend vonnis, Uitspraak over 14 dagen. YOEDSELBl REAUX Venray en Oirlo Uitbetaling geleverde varkens Landbouwers, welke over '44 of '45 varkens aan het B.V.Y. geleverd hebben en die nog niet zyn uitbetaald kunnen dit de komende week nog opgeven, met naam en adres, datum van levering, leveringsplaats en naam handelaar, markt-oormerk, naam van overnemer, P.T.C. of kringzaakvoer der. Na 28 Febr. kan geen enkele reclame meer worden aangenomen Jute zakken. De komende week kunnen bonnen voor jute zakken worden aangevraagd Brandstof kuikens. Pluimveehouders met een toewy- Ullll Vöüuuuueio mei sou luuim zing van 175 of meer kuikens, kun nen een aanvrage voor brandstollen nen öüii «uiuviago «uy toewijzing richten tot het Toewijzing kantoor Kleine Gracht 6 Maastricht. Dit geldt alleen voor hen, die van rrohrnik- mak on Vil gülUb ttllBBIl vuu 1 nou, uio raL. kachelkunstmoeders gebruik maken. Men moet op de bestelbon voor kui kens vermelden of men door middel van electrische kunstmoeder of van kachel-kunstmoeder gebruik wenscht te maken. Levering granen. Telers, welke hun haveraanslag ge heel of gedeeltelijk willen voldoen door inplaats hiervoor rogge te leveren gelieve dit alsnog deze week op te geven. In verband met de admini stratie ook zy, welke reeds eerder gebruik maakten, gelieve dit nog op te geven aan het Bureau of op de zitdagen. Voor hen, die tot heden nog geen gebruik maakten van 't mengvoer- ruilsysteem, bestaat tot 1 Maart de gelegenheid door meer levering van granen boven den aanslag, een party ochtendvoer of koemeel te ontvangen. Dit geldt alleen voor bedrijven boven 4 H.A. bouwland. Tuinbouwteelt-vergunningen kunnen deze week op de vastgestelde zitdagen worden afgehaald. Dit zyn niet de - vergunningen welke men aangevraagd heeft voor vroege aard appelen. Deze vergunningen dienen door den teler persoonlijk afgehaald te worden, daar voor ontvangst moet geteekend word6n. De P.B.II. Bureau Vonray en Oirlo H. EMONTS. Katholieke lectuur naar de wildernis. Onder het motto „De Limburgsche Verxenners adopteeren de Limburg sche missionarissen", hebben enkele voortrekkers en sud-loden van de Albertusstom te Kerk rade zich ge wend tot de Verkenners in het bis dom Roermond, om een groote actie op touw te zetten ter verzorging van hun missionarissen, Er is een plan ontworpen om alle missionarisseu nit dit bisdom, onge veer 400 Limburgers, die over de geheele wereld het katholieke geloof verbreiden, te adopteeren. Het doel is, zooveel mogelijk dag- on weekbladen en andere tijdschrif ten naav de soms diep in de wilder nis liggende posten dezer missionaris sen te sturen. Inleveren verlopen bonnen. De win keiiers worden er nogmaals mot na druk op gewezen, dat slechts in uit- I zonderingsgevallen verlopen bonnen aangenomen en vergoed. Voorlichting distributie-aangele genheden. Do bewoners van de Maas dorpen worden erop gewezen, dat zy voor inlichtingen over distributie-aan gelegenheden zich kunnen wenden tot de ambtenaren op de plaatselijke zit dagen. Speciale voorziening voor hande laren in rijwielbanden.Alle groasiers en detaillisten in rywielbandeu, inge schreven by het Rijksbureau voor Metalen kunnen zich, ter verkrijging van de hun toekomende bonnen, onder overlegging van de T.D. en bewy's van inschrijving, aan ons kantoor ver voegen in de week van 17 tm. 21 Februari a.s Indienen rekeningen. Degenen, die nog rekeningen over het dienstjaar 1946 voor de Distributiedienst Ven ray hebben, worden beleefd verzocht deze in te dienen in de week van 17 tm. 22 Februari a.s. Mededeeiing van liet Ministerie van Oorlog. Degenen, die in de oorlogsdagen van Mei 1940 als militair dor Ko ninklijke Landmacht feitelijk aan den strijd tegen de aanvalldo hebben deelgenomen, met andere, woorden daadwerkelijk in gevecht zyn ge weest en overigens aan zekere eisclien voldoen, kunnen, voor zoover zy tot nu toe voor het Oorlogsherinnerings- kruis, c.q. met gespen, in aanmer king kwamen, thans een aanvrage indienen voor een machtiging tot 't dragen van het Oorlogslierinnerings kruis met den gesp Nederland Mei 1940. Voor thans in werkelyken dienst zunde militairen geeft Legerorder 1946 no. 297 andere aanwijzingen ter zako. Zy, die niet in werkelyken dienst zijn, kunnen zich voor het benoodig- de aanvraagformulier wenden tot den naastbyzynden garnizoenscommandt of rechtstreeks tot het Ministerie van Oorlog afdeeling A I. De volledig ingevulde formulieren moeten bjj het Ministerie van Oorlog, afd. A. I. worden ingediend. Er wordt nadrukkelijk op gewezen dat behoudens bovenvermeld Oorlogs- herinnoringskruismet gesp Nederland Mei 1940 nog geen medaille, kruis of ander teeken bestaat ter herinner ing aan mobilisatie en of oorlog 1939/1930. CASTENRAY. Traditie getrouw zal dit jaar Carnavals-Dinsdag een cross country gehouden worden in de Berg. Hier zullen de beste paarden van Limburg starten. Tevens een extra cross van volbloedpaarden. By gunstig weer belooft uit een spannen de wedstrijd te worden, daar vele nieuwe halfbloedpaarden zyn aange zocht, Aanvang 2 uur. HORST. Naar wy vernemen is de oud-deken van Horst, aldaar thans rustend priester uit voorzorg van de laatste H.H. Sacramenten voorzien. De HoogEerw. Heer Creemers is sedert 1928 lid van het Kathedraal Kapittel van heé Bisdom Roermond Hjj werd in 1864 geboien. NIEUWE BONNEN voor het tijdvak van 16 Febr. tm. 1 Mrt Bonkaarten KA, KB, KC 703 (strook no. 1) 61 1 Brood 800 gram brood 61—2 Brood 400 gram" brood. 61 1 Boter 125 gram boter. 61—2 Boter 125 gram margarine of 100 gram vet, •3 Boter 250 gram margarine of 200 gram vet. 61 1 Melk 4 liter melk. 61-2 61-3 Melk 7 liter melk 61 1 Vleesch 100 gram vleesch 61—2 Vleesch 400 gram vleesch 61 1 Algemeen 250 gram kaas. 61-2 Algemeen 2 eieren 61 D Reserve 1600 gram brood 61 E Reserve 200 gram kaas 61—K Reserve 800 gram brood Bonkaarten KD, KE 703 (strook no. 1) 62—1 Brood 800 gram brood 62—1 Boter 250 gram boter 62-2 Boter 125 gram margarine of 100 gram vet 62—2 62 3 Melk 12 liter melk 62 1 62—2 Vleesch 100 gram vleesch 62—1 Algemeen 100 gram kaas '62—2 Algemeen 2 eieren 62—R Reserve S00 gram brood 62—U Reserve 500 gram ryst of kin dermeel (uit rijst bereid) ofi kinderbiscuits Bonkaart, n MA, MB, MC, ME, MF, MG 703 (strook no. 1) 61 4 Brood 800 gram brood 61—4 Boter 250 gram boter 4 Margarine 250 gram margarine of 200 gram vet 61—4 Melk 5 liter melk 61—4 Vleesch 300 gram vifccsch 61-5 Vleesch 100 gram vleesch 61—4 Kaas 200 gram kaas 61—4 Eieren 5 eieren De niet aangewezen bonnen van de bonkaarten 701 kunnen worden ver nietigd. Geldig bly'ven slechts bon 59--1 en 60—1 Algemeen voor petro leum. Op 20 Februari zullen bonnen wor den aangewezen voor suiker versna peringen en tabak. distributiedienst kring venray Bekendmaking voor de week van 16 t.m. 22 Februari 1947. Openstelling loketten. In verband met de Carnaval op Maandag 17 en Dinsdag 18 Februari zyn de loketten alleen geopend van 9—12 u. v.m De winkeliers moeten hun bonnen op die dagen inleveren van 9 11 uur De zitdag te Wanssum wordt go- gouden op Maandag 17 Februari van i «-li uur. BURGERLIJKE STAND 23 Januari tot 6 Februari GEBOREN Martens Peter J. H., Ysselsteyn 1 Jeuken Gerardus J.M. Serv. weg 9 Martens Joseph M.Th. Maasli.wegB 1 Vollenberg Johannes M.A.Veltum L 15 Willems Peter H. A., Antoniusstr. 10 MarceJlis Johanna P. A. Mersolo M 7b van Tilburg Willem C. H. Ziekenhuis Verdellen Engelbert J. Hoenderstr. 59 Greefkens Johannes W.M. Hens.plein 1 Poels Martinus J. P. M. Merselo M. l Willems Petronella W. M. Oirlo E73a van Ass Johannes M. H., Ziekenhuis v.d. Vorst Joseph C.W. Henseniusstr.2 Direks Gerarda J.M. Veulen H 33a Verkoeyen, Gerardus J.P. Hoenderstr Janssen, Martina J.P.M. Merselo Jansen, Vital Milo Maasheescheweg Huisman, Peter J.C.M. Ziekenhuis v.d. Munckliof, Anna P.L. Grootestraat Voermans, Johannes H.M. Leunen Stevens, Gertruda B.G.M. Oostrum van Kempen Johanna A.Th. Smakterweg Cox, Peter J.M. Veulen Mulders, André H.M. Oostrum 7an Bon, Hermanus J.H. Ziekenhuis Janssen, Maria M.J. Ziekenhuis Willems, Lambertus W.M. Leunen GETROUWD: Coppus A. 39 jaar te Wanssum en CustersG. 28 j. Venray. van Diepen W, 33 jaar te Maasbrèe en Cuppen M. 28 jaar te Venray. Odenhovou W. 22 jaar te Venray en Verberk M 21 jaar te Venray. Poels G. 25 jaar en van Soest M. 20 jaar beiden te Venray. Sybers Gerardus H.Th., 31 jr., zb. en jNieuwbuurt Maria Th., 25 jr., winkel juffrouw, beiden wonende te Venray OVERLEDEN Willems, Joh. H. 86 jr., zb weduw naar van Reynders M.H. Arts, Wilhelmina H.M.; oud 4jr. Schwachöfer, W. echtg. van v.d. Broek W.M., 64 jr, boscharbeider Onckels, Johanna, weduwe van Wilmsen J.H, 82 jr., zb. 2 patiënten St. Servatius 1 patiënt St Anna Willems; 8.30 leesmis; 9 uur plecht, hoogmis; 11 uur biduur mannen en I jongens Dordo Orde; 3 uur vrouwen en meisjes:^4.15'gez. Vespers; 5 uur Lof. DINSDAG, 3de Dinsdag vd. Noveen ter eere van St. Antonius; 6 uur uit stelling van het Allerheiligste; 7.30 leesmis; 8 uur gest. sol. jd. Johannes Michels (lkl); 8.30 best, jaard. Gerard Vullings (1H); 9 uur pl. Hoogmis ter |eere van St. Antonius, tot zekere in tentie; 11 uur biduur mannon en jongens Dorde Orde; 3 uur biduur vrouwen on meisjes Derde Orde; 4.15 Vespers; 5 uur Antoniuslof met preek en aanbevelen der intenties, processie door kloosterpand en sluiting Veer tig urengebed. WOENSDAG Aschdag, 4de der 7 Woensdagen ter eere van St. Jozef; na de II. Missen aschkruisje; 6.20 aschwijding waarna hoogmis; 8 uur gest. sol. jaard. Christina v- Valken burg (1H); 8.30 leesmis. DONDERDAG 7.30 best. jd. Adolf Verbeek en Gertruda Gossens (1H); 7.30 Johanna Henckens—Tiesén; 8 u. Jd. Alb. Martens, Joh. v. Mey'el en Chr. Stappers, besteld door Vincen- tiusvereeniging; 8 uur Sibert Gooren; 8.30 gest. jd. Gerard Litjens en Maria Wismans (3H) VRIJDAG 6.20 pl. requemmis voor Henri Hoeymakers; 7.30 leesmis 7,30 Ilenricus Manders on echtgen.; 7.30 tot zekere intentie; 8 uur gqst. -id H. Verblakt en dochter (2kl); 8. gest. jd. Johannes Arts (3kl); 6. kruitweg. ZATERDAG 7.30 O.L.Vr. hoogmis; 7.30 Mère Smelda (Anna Potten); 8 uur gest. jd. Gerard Wismans, Anna Thielen, Maria en Francisca Wismans en pastoor Wismans (3kl);8.30 leesm. Biechtgelegenheid: by Eerw. Paters vanaf 3 uur, by Parochiegeestelyken van 5-7; 6.30 Lof en rozenhoedje. Derde Orde: Zondag a.s. 11 verg v. bestuur Gr. Derde Orde. A.s. Zondag collecte voor noodwen digheden van het bisdom. N.B. Het is aan vreemdelingen verboden aalmoezen op te halen voor een of ander goed doe', tenzy met verlof van den Bisschop of pastoor der parochie. HEIDE: Zondag S uur leesmis W Loonen en E. v. Heyster; 10 u. hoog mis Lamberdina Spee—Arts; 3 uur zegening en oprichting vd. Kruisweg statie. ST. ANNA: Donderdag 6.45 leesmis voor Hendrik Hermans, Gasstraat. vanwege de buurt. Vrydagavond half 6 H. Kruisweg. Zaterdag half 6 Marialof. Biechtgelegenheid van 2.30-3 en 6-7.30. Op de le Zondag van de Vasten beginnen ook in de kapel van St. Anna de Lijdensmeditaties. Iedere Zondagavond om half 5. Trouwe op komst wordt verwacht. StSERVAAS: Zondag 8.45 voor overl. fam. Bouten-Verschuuren, 10 uur voor vrouw Peters. Maandag 7.45 overl. fam. Péters—Dribbels. Dinsdag 7.45 Petronella v.d. Bekeroin. Woens dag 7.45 overl. fam. Rongen -Buyssen. Donderdag 's avonds 6 uur Lijdens meditatie. Vrydag 7.45 voor goede reis Zuster Theresia van Ham. Op 25 Februari a.s. hopen onze geliefde Ouders en Grootouders M. van Lierop en A. van Lierop-Swinkels hun 40-jarige echtvereeniging te her denken. Dat God hen nog lang moge sparen, wonschen hun dankbare kinderen on kleinkinderen. Bij mijn vertrek naar Indië zeg ik myn familie, vrienden en bekenden een hartelijk vaarwel en tot spoedig weerzien. Soldaat M. STRJT' -S 260314190 4-1V-11 R.I. Castenray, 5 Febr. 1947. DANK aan de Moeder van Altijd durende Bystand voor verkregen gunst, door het bidden van eon no veen. ADVERTENTIËN De Heor en Mevrouw L. KNAPEN- VAN HAAREN en MA JA geven met groote vrougde kennis van de ge boorte van hun dochtertje en zusje Laura, die by het H. Doopsel de namen ontving Laurentia Petronella Maria Anna. Venray, 11 Februari 1947. Degenen, die in aanmerking willen komen voor kunnen hiervoor vergunning aan vragen by Boschwachter Beunisse, Henseniusstraat. ZONDAG 23 F E BR U A KI om 10 u. zal Pater Harry Bexkens S C.J. zijn Plechtige H. Mis opdragen. Receptie na de Hoogmis. .nSLter lr' Bexkens vertrok 29 Sept. 1938 als frater naar Brazilië, waar j}U op 30 November 1943 de H Priesterwijding ontving. Op 28 Jan. j.l. keerde hjj in zijn vaderland terug. Carnavals-Maandag is ons kantoor gesloten Ned. Landbouwbank N.V. VENRAY Met ifigang van 15 Februari is de Gezinsbibliotheek Derde Orde iedere WOENSDAG en ZATERDAG geopend des avonds van 6-8 uur. Ingang Klooster. Cursus Aardappelselectie. Voor belangstellenden bestaat ge- logenheid tot het volgen van een Cursus in Aardappelselectie. Deze cursus, bestaande uit enkel practische en enkel theoretische lessen, is kosteloos. Opgaven uiterlijk Maandag 17 Febr. by den L. v. O. A. WILLEMS, Nachtegaal M 80. ZO die bonnen 57-5 Algemeen bil een van onderstaande handelaren nebben ingeleverd, kunnen de sinaas appelen afbalen op Vrijdag 14, Zater- 'ji Woensdag 19 of Donderdag 20 Februari. Na deze datum worden geen sinaasappelen meer afgeleverd. H. Linssen H. Tacken H. Dechnar P. Siebers Gebr. Backus Zondag 16 Februari 2.11 uur: Ontvangst en installatie van Z.K.D. Prins Sjène I op 't Gemeentehuis, waarna tocht naar Zijn residentie in „De Zwaan" via (^potestraat, Henseniusplein, School straat, Marktstraat. 3—4.30 uur: Receptie in de Residentie. Daarna bezoek van de Prins met gevolg en Raad van Elf aan alle Venraysche cafés. De cafés zijn geopend tot 12 uur. Muziek in de cafés tot 11.30 uur. Maandag 17 Februari 2.11 uurGROOTE CARNAVALSOPTOCHT. Wagens en groepen die hieraan meedoen Landelijke Rijver. St. IsidorusBonte groep te paard KasteleinsCambrinus CastenrayWillem Barentz 'n half uur muziek in 't café van Greet R.K. Metaalbewerkersbond afd. Venray Buurtvereniging VriendenkringKleuterschool Groep 'n paar gekke fietsers Buurtver, EendrachtFeestelijke opening veehal Feestelijke opening ver.-lokaal Groep Jan Pierewit Herrijzing K. J. M. V. De Flitspuit er'n Volksbuurt viert feest Blank en Bruin Venray en omstreken De bije-mennekes van vroeger Propaganda-wagen De Peelhaas en zien volk Wederopbouw Groep industrie Richten 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. 8. 9. 10. 11. 12. 13. 14. 15. 16. 17. 18. 19. 20. 21. 22. 23. K. J. M. V.: G. de Mulder Buurtver. Helpt Elkander Buurtver. St. Oda Spaarkas Castenray: Leunen K. A. J. Buurtver. St. Joseph Gebr. Janssen Buurtver. HenseniusstraatSamenleving Brouwerij Rutten Dobbele Pièlhaas De Heer en Mevrouw SAN GIORGI RUSSEL deelen tot hun droefenis mede, dat het hun heden geschonken doch tertje RENEE LOUISE kort na de geboorte overleed, nog tydig voor zien van het H. Doopsel on het H. Vormsel. Venray, 10 Februari 1947. - TE KOOP jonge spaniels Mersoloscheweg N.W. 2. Tot onze grote vreugde geven wij kennis van de geboorte van onzen zoon ROBBIE. By het H. Doopsel ontving hij de namen Robert Johannes Alfons. W. JANSSEN J. JANSSEN-CAMPS Venray, Patorsstraat 35. Tydelyk St. Elisabeth-Ziekenhuis, *2. 6 Februari 1947 Hebt U nog een Telefoonboekje Dan bent U één uit duizend, want anderen hebben er geen en om deze le helpen wordt binnenkoft een aparte lyst van telefoonnum ers in dit blad geplaatst. Geeft U dus direct op by Fa. v. d. Munekhof a f 1.—Des te vlugger komt do lyst. A oor de talryke blyken van be langstelling by ons huwelyk, betui gen wy, ook namens wederzydsche familie, hartelijk dank. G. Sijbers M. Sijbers-Nieuwbuurt Venray, Grootestraat 1 Vanaf heden weer volop verkrijg baar fa. Siebers, Mersel.weg H.H. Tuinbezitters Wilt U een nieuw haag planten of een oude vernieuwen, wij kunnen U leveren uit voorraad prima plan ten van Meibeuk, Haagbeuk, Ligustrum, haagdoorns. Tevens hoogstam, halfstam en struik Kersen- en Pruimenboomen, Struik appel, Bloem- en Sierstruiken enz. 3 Beloofd aanbevelend, P. H. Wijnhoven, Oirlo Maasheescheweg KERKELIJKE DIENSTEN Parochieactie: Weest eerlijk. Heer der week: Kapelaan Keyzers, 'aasheesclieweg 6, Tel. 274. PATERSKERK. ZONDAG veertig uren-gebed, om 61 uur uitstelling van 't Allerheiligste^ 7 uur leesmis; 8 uur patershoogmis; 9.30 leesmis voor Piet Schaeffers en ouders; 10.30 parochie-hoogmis; 11.30 biduur voor mannen en jongens der Derde Orde; 3 uur biduur voor de vrouwen en meisjes der Derde Orde; 4.15 gez. Vespers; 5 uur Lof. Collecte: 1. parochiekerk: 2. Bissch. nooden; 3. armen. MAANDAG 6 uur uitstelling van het Allerheiligste; 7.30 zielemis voor allo overleden parochianen; 8 uuri best. jaardienst voor overleden fam. Baken—Jenneskens; 8 uur Gerardusl Voorradig moderne, "Gotische en Engelsche huis kamers, slaapkamers, ligstoelen, haardfauteuils, alles bekleed met prima stof en uit eigen stof- feerdery. Alles onder volle garantie. Stoffeerderij P. LEMMEN Merseloscheweg 10 VENRAY Telefoon 334 Wagen Prins en Raad van Elf slaan den stoet op het Henseniusplein gade en sluiten daarna aan. Deelnemers worden verzocht een schildje in den stoet mee te voeren, houdende aanduiding van het voorgestelde. Degenen, die zich nog niet gemeld hebben en toch mee willen doen, kunnen zich Maandag a.s. voor het begin van den optocht melden bij een der Orde-commissarissen, (kenbaar aan groote rozet) op de Langstraat. De te volgen route Langstraat, Leeuwstraat, Schoolstraat. Eindstraat. Over- loonscheweg, Gasstraat, Akkerweg, Landweertweg. Stations straat, Hofstraat, Grootestraat, Patersstraat, Paterslaan, Henseniusstraat, Henseniusplein, alwaar ontbinding van den stoet. Na ontbinding optocht worden de aanvoerders der wagens en groepen bij den wagen van den Prins verwacht, die hen zal toespreken en een diploma uitreiken. Van de Optocht worden door Polygoon te Haarlem op namen gemaakt voor 't Weekjournaal in de bioscopen. Na afloop van de Optocht dansen, in Venray-dorp tot half 11 buiten Venray-kom tot half 10. Muziek in de cafés tot een half uur voor sluitingsuur. Sluitingsuur: Venray-kom 12 30 uur, buiten de kom 12 uur. Bezoek van de Prins 55.45 danstent Swaghoven, 6.—6.45 kerk dorp Smakt, 77.45 danstent Merselo, 8—8.45 danstent Ysselsteyn, 9—9.30 danstent Heijde, 9.3010 danstent J. vd Munekhof, 1010.30 danstent G. Aarts. Dinsdag 18 Februari 10—12 uur dansen in alle zalen in de geheele gemeente. 2.11 uur: Bruiloftsstoet Flora Floerts en Scheie Maan. 1.30 uur opstellen van de stoet op het Henseniusplein. Iedereen wordt dringend verzocht hieraan mee te doen. De huwelijksvoltrekking geschiedt op het bordes van het Gemeentehuis, na de tocht vanaf Henseniusplein door Leeuwstraat, Langstraat, Paterslaan. Patersstraat, Groote straat. Na afloop der plechtigheid dans der bruiloftsgasten op de Markt. Bruiloftsmaal in diverse cafés. Labels hiervoor zijn nog verkrijg baar bij de kasteleins a 50 ct. Dansen in Venray-kom tot half 11, buiten de kom tot half 10. Muziek in de cafés tot een half uur voor sluitingsuur. Sluitingsuur: in de geheele gemeente 11.30 uur. Bezoek van de Prins5—5.45 danstent Leunen, 6—6.45 dans tent Castenray, 7—7.45 danstent Oirlo, 8—8.45 danstent Ooslrum, 10—10.30 danstent Schaeffers. Dringend verzoek Vlaggen uit H.H. Landbouwers en Tuinders, zy die by onze afdeling hun KUNSTMESTBONXEN hobben ingeleverd, kunnen 50 pet. van hun toewyzing stikstof afhalen. Bestel nu ook uw Zaaigranen, Haver, Tarwe, Gerst enz. Originele, le nabouw en oudere. GROEN VOEDERGEWASSEN, Wikken, Lupinen, Serradella enz. Wortelen- en Bietenzaden. POOTAARDAPPELEXEerstelingen, Bintjes, Industrie en verder allo gangbare soorten. 'Bestellingen hierop worden aangenomen tot 1 Maart a.s. Zaakv. P. VAN DEN MUNCKHOF

Peel en Maas | 1947 | | pagina 3