Bijvoegsel van „PEEL EN MAAS" Zaterdag 23 Nov. 1940 No. 47 SERVATIUS - OMROEP Niettegenstaande Pluvlus zich ge ducht deed gelden, kon de wedstrijd Servatlus-Pannlngen toch doorgang vinden. Het veld was in zeer goede conditie. Met 6 3 bleef Serv. meester van haar terrein. Met de rust was de stand 3-2. Daarna was het gedaan met Pannlngen; Servatius kwam overdonderend opzetten en scoorde er lustig op los. De achterhoede, waarin Eibers J. Gommans, die op de ziekenlijst stond, verving was safe. De middenlinie was als van ouds. In de voorhoede speelde de invaller van Daal op de rechtsbinnenplaats een vlot partijtje. Jammer dat deze spe ler zijn spel ontsierd door onnodige trukjes; overigens een zeer bruikba re kracht, wiens rol nog niet is uit gespeeld. De rechtervleugel was be ter dan de linker. Panningen moest in Servatius haar meerdere erken nen. Zondag heeft Serv. I vrijaf. Serv. H bij het gevreesde Oostrum op bezoek, trok daar geducht van leer. Met 4 0 moesten Camps en Cle. capituleren. Deze uitslag hadden we beslist niet verwacht* Nog veel goeds kan men van dit jong en geestdrif tig elftal verwachten. Zondag komt Kronenberg op de thee. Het is zeker dat ze „de wind van voor" zullen krijgen. De wedstrijd begint om 2 uur. Ook Serv. III trok zich van ds regen niets aan en hakte lnMeterik de reserves met 14-3 in de paD; cij fers, die voor zich zelf spreken. Zondag komt L.V.V. op bezoek. We vertrouwen dat ook nu de pun tjes in Venray zullen blijven. Servatius IV verloor op eigen ter rein met 2-1 van Ysselsteyn. Gelijk spel had de verhouding beter weer gegeven. Zondag staat America-Ser- vatius IV op het programma. Het zou ons uiet verwonderen, indien Zondag de eerste overwinning binnen gehaald wordt. VALK-REVUE Het is de Valk ook Zondag j 1. nog niet mogen gelukken een overwin ning te behalen. Met 4—3 werd in Horst van Wittehorst verloren. Toch is het verheugend, dat we kunnen constateeren, dat ze er telkens weer beter in komen en ze hun ouden vorm weer zoowat te pakken hebben. Ondanks het slechte weer en het glibberig terrein werd er door de Valken goed gevoetbald en Wittehorst mag zich gelukkig prijzen dat ze de overwinning uit het vuur hebben kunnen slepen want den uitslag had evengoed andersom kunnen zijn, Morgen krijgt De Valk I V.V.V. II uic Venlo op bezoek en we hopen dat we nu weer eens een overwin ning zullen zien. Gezien de prestatie'e van de V.V.V.-reserve'3 kan er ge wonnen worden maar dan moet er ook gewerkt worden door het ge- heele elftal. Dus aanpakken van het begin tot het einde. Het tweede deed j.l. Zondag goed werk en versloeg Lomm I met 52. Morgen gaat de reis naar Broek huizen om aldaar Brughusla I een bezoek te brengen. Of dit bezoek ook punten zal opleveren zullen we maar afwachten we hopen echter dat ge met den vollen buit huiswaarts zult keeren. Het derde maakte een vergeefsche reis naar Meerlo waar de wedstrijd wegens terrelnafkeuring niet door ging- Morgen komt T.O.P. IIultTienray op bezoek en we verwachten van het derde een overwinning. Dus Valken zet morgen de tanden nogeens op elkaar en laat eens zien dat ge ook nog kunt winnen. Veel succes. R.K.V.V. OOSTRUM. In een zeer slecht gespeelden wed strijd heeft Oostrum I met 4—0 van Servatius verloren. Vooral de voor hoede liet 't leelijk zitten. Dit vond echter ook wel voor 'n groot deel z'n oorzaak In 't feit, dat de mid- voor niet van de partij was. In 't veld was Oostrum niet de mindere van Servatius, maar voor doel was 't hopeloos mis. De wedstrijd Oostrum IIT.O.P. H vond geen doorgang, omdat Tienray te laat aanwezig was. Voor a.s. Zondag is voor 't eerste elftal de wedstrijd tegen Meerlo vastgesteld. Dit is normaal gespro ken 'n overwinning voor Oostrum. Toch moet men zulk een wedstrijd niet onderschatten, want dat kon wel eens noodlottig worden. En 'n overwinning is ook noodig, wil men 'n goede plaats op de ranglijst in nemen. 't Tweede elftal heeft ook 'n uit wedstrijd tegen W.V.C. II. Dit zal voor ons tweede elftal 'n zware op gave zijn. Thuis werd hiertegen met dikke cijfers verloren. Nu heeft 't tweede elftal wel enkele versterkin gen gekregen. Laten we hopen dat we Zondag eens goed weer hebben zoodat de wedstrijden doorgang kun nen hebben. Kring HORST -VENRAY Jeugdcompetitie. Programma Zondag 24 November: Om het kampioenschap van de kring Wilhelmina-Venray A, terrein Ju liana, Wanssum, aanvang 4 uur, scheidsrechter Franken. Zondag zal dan op het Juliana- terrein de beslissing vallen. Het is bekend, dat belde elftallen beschik ken over een voorhoede, die de kunst verstaat om doelpunten te maken. Aan een voorspelling durven we ons niet te wagen, Daar bet echter gaat om de hoogste eer van den kring, zal het aan spanning niet ontbreken. Het krlngbestuur heeft voor den winnaar een medaille beschikbaar gesteld. Moge het een faire kamp worden en de sterkste zegevieren, JEUGD-VOETBAL A.s. Zondag (24 Nov.) wordt de kampioenswedstrijd gespeeld en wel te Wanssum. Aanvang 4 uur. Ver trek per rijwiel af Patronaat om 3 uur. Opstelling P. Bertrams A. Hendriks C. Jeurissen M. Janssen H. Oudenhoven J. Seuren Thelosen Poels Wintels De Bruyn M. v. Opbergen Res.: Fila (doel) Steerneman (ach ter) van Mill (half) en Goumans (vóór). Speel prettig en correct. Dus geen praatjes, maar samen en bebeersch je, als het ook niet goed gaat. Vooral in je sportieve houding mag NIET man keeren N.B. Denk er aan, dat er eerst om 1 uur jongenscongregatie is, waar we ALLEN aanwezig zijn. Zet deze dag, die de algemeene Bid- en Boete dag is, in met een welverzorgde H. Mis en Communie. Dan gunt O. L. Heer je ook graag een pret tig uurtje voetbal, wat dan veel beter zal gaan. Voedselbureau OIRLO A.s week wordt Zitdag gehouden te Castenray Dinsdag van 9.3011; te Leunen Dinsdag van 9—11 uur. Registratiekaar ten zijn weer thuis bezorgd. Eerst in zijn geheel goed nalezen, dan juist invullen en op tijd inleveren. Op niet goed ingevul de of niet op tijd Ingeleverde regi- stratlekaarten wordt geen toewijzing meer gedaan. Reglstratiekaarten kunnen op de zitdagen weer ingeleverd worden. Nogmaals willen wij er U op attent maken, dat het bureau alleen des voormiddags van 9—12 geopend Is. Hieraan wordt voortaan streng de hand gehouden. VoecJselbureau Venray Léunensche weg 15 Rijksbureau voor voedselvoorzie ning Venray, Leunscheweg 15 brengt het volgende onder de aandacht van belanghebbenden Telers welke in de eerste helft van de maand December granen en peul vruchten wenschen te leveren aan de P.I.C.A. kunnen hiervan opgave ver strekken tot Maandag 25 November 's middags 12 uur. Hierbij wordt opgemerkt, dat vol gens de officleele perspublicatie alle graantelers verplicht zijn voor 1 December e.k. de helft van al hun granen af te dorschen en ter leve ring op te geven. Hiervan gelieve men goede nota te nemen daar hierop Btreng zal worden toegezien. Telers, die hun oogst nog geheel of gedeeltelijk moeten laten dorschen door loondorschers, met een petro leum of ruwoliemotor, moeten ten spoedigste een vragenlijst aanvragen op het bureau aan de Leunscheweg, die dan volledig Ingevuld direct weer moet worden ingeleverd. Komende week wordt zitting ge houden voor het innemen van de reglstratiekaarten als volgt: Woensdagvoormiddag van 9 tot 10 uur te Venray-Heide Woensdagvoormiddag van half 11 tot 12 uur te Ysselsteyn Woensdagnamiddag van 1 tot 3 uur te Merselo. Gemeentebegrooting 1941. Begrooting tak van dienst „de Gasfabriek" 1941. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter openbare kennis, dat de Gemeentebegrooting voor het dienstjaar 1941 en de begrooting van den tak van dienst „de Gasfabriek" voor 1941 heden ingevolge het be paalde in artikel 238 en 253 der Gemeentewet aan den Raad zijn aan geboden en ter secretarie der ge meente voor eenieder ter lezing zijn nedergelegd en in afschrift tegen betaling der kosten algemeen ver krijgbaar zijn gesteld. Volgens het bij genoemd artikel bepaalde moeten tusschen deze nederlegging en verkrijgbaarstelling en de behandeling in den Raad mins ten veertien dagen verloopen, zoodat de behandeling niet vóór 7 December 1940 zal geschieden. Venray, 22 November 1940. Rekening van den tak van dienst het bedrijf der Gasfabriek over 1939. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene ken nis, dat de rekening van het bedrijf der Gasfabriek over 1939 overeen komstig het bepaalde bij artikel 265 der Gemeentewet heden aan den Raad der Gemeente is overgelegd en tegelijk ter Secretarie der gemeente voor eenleder tot en met 6 Decem ber a.s. ter lezing is neergelegd en in afschrift tegen betaling der kosten algemeen verkrijgbaar is gesteld. Venray, 22 November 1940. Gemeenterekening 1939. Burgemeester en Wethouders van Venray brengen ter algemeene ken nis, dat de Gemeenterekening over

Peel en Maas | 1940 | | pagina 9