f Heeren- Ebberink \imssmi $azai Op roep aan de bevolking ADVERTENTIEN VERLOREN vierk. zijden sjaal aanbesteden het bouwen van een dubbele wo ning te Venray JONGE KIPPEN P. Vollenberg versche eieren Stormschade JOH. KUSTERS M. van Lierop GEVRAAGD boerenknecht GEVRAAGD (link dagmeisje Openlijk dank aan O.L. Vrouw Hoeden Petten Dassen Handschoenen TE KOOP wit geëm. fornuis TE KOOP 5 zware gem. biggen TE KOOP roodbont maalkalf Te koop gevraagd 1 of 2 zware scheutelingen De Opening Speelgoed- en Luxe-afdeeling is een sensatie Zooals U allen la bekend, zal op 29 en 30 November in ons land een Inzameling worden gehouden voor de Winterhulp Nederland. Den weldadigheidszin van de inwoners van Venray kennende, meen Ik te mogen verwachten, dat ook deze straat- en hulscollecte, evenals zoQV 'lc vroeger gehouden Inzamelingen, in onze gemeente weer goed zal slagen. U weet allen, met welk doel deze Winterhulpactie op 29 en 30 Nov- a.s. wordt gehouden. Haar doel is hulpbetoon door Nederlanders voor Nederlanders en onder toezicht van Nederlanders. Zeer vele onzer landgenooten zijn door de ongunst der tijden zwaar getroffen en bevinden zich in kommervolle omstandigheden. Ons, die minder diep getroffen zijn door de gebeurtenissen der laatste maanden, moet het een eereplicht zijn in de bestaande nooden te helpen voorzien. Ik vertrouw dan ook Diet alleeD, dat Venray mild en gul zal weten te geven, doch bovendien reken ik gaarne op de goede diensten, die velen ongetwijfeld de plaatselijke Winterhulp willen bieden. Ik verzoek daarom allen, die genegen zijn als medewerker of mede. werkster voor de Winterhulp op te treden, zich schriftelijk bij mij, dan wel mondeling aan de gemeente-secretarie (dhr. Verheggen) te willen opgeven. Ook de hulp van vereenigingen, bonden, organisaties enz. zal ten zeerste op prijs worden gesteld. Niet alleen op het mannelijk deel der bevolking, doch ook op het vrouwelijk deel wordt een dringend beroep gedaan om haar medewerking te willen verleenen (speldjesverkoop). Giften kunnen reeds gestort worden op de rekening van den Ge meente-ontvanger, postrekening nr. 22648. Inwoners van Venray, draagt allen bij om deze collecte tot een groot succes te maken, zoodat verwezenlijkt zal mogen worden de.opzet dezer actie n.l. „Voor allen door allen". De Burgemeester van Venray A. H. M. JANSSEN. grooting dienst 1941 met bijbehoo- rende begrooting van het Gasbedrijf. 5. Voorstel van B. en W. om te besluiten, dat de vaststelling van een plan van uitbreiding der ge meente in hoofdzaken wordt voor bereid. 6. Verzoek van M. A. Smits, te Venray Veltum L 3, om eervol ont slag als conducteur-chauffeur b(j den gemeentelijken autobusdienst. Rechts houden. In het belang van het verkeer bij duisternis wordt het publiek ernstig aangemaand des avonds vac af zons ondergang steeds rechts te houdeD. ook dus de voetgangers, die zich derhalve op het rechtertrottoir, waar zich geen trottoir bevindt zoover mogelijk rechts van den weg moeten bevinden. Venray, 22 November 1940. Burgemeester en Wethouders van Venray, A. H, M. JANSSEN De Secretaris, VAN HAAREN. Rechtbank Roermond. Zitting meerv. kamer Dinsdag 19 November H. A. J. Ph., 25 jaar, Boxmeer, verdacht van aanrijding van G. Jacobs te Venray op 13 Maart j.l. Eisch 2 maanden hechtenis. Vormingsweek* Algemeene oproep tot ALLE jon gens, die het vorig jaar de Vor mingsweek hebben meegemaakt. Het mooie daarvan krijgen we Dog 'ns op één avond te hooren en wel op Woensdagavond om 7 uur in de De nieuwe tijd heeft jullie noodig- en vraagt veel. Ben op je post en kom weer nieuwen moed en idealen halen om dat mooie te volbrengen. Daarom worden jullie allen vanaf 17 jaar verwacht en niemand stelle teleur. Tijdelijke vergrooting van het suikerrantsoen. Met het oog op de in December vallende feestdagen zal het suiker rantsoen tijdelijk worden verhoogd. Daartoe is bepaald, dat de met 16 genummerde bon van het algemeen distributiebonboekje gedurende het tijdvak van Zaterdag 23 Nov. tot en met Vrijdag 6 Dec., dat is dus ge durende een periode van 14 dagen, recht geeft op het koopen van een kilogram suiker. Na afloop van deze periode zal nogmaals een bon voor een kilogram suiker voor een tijdvak van 14 dagen worden aangewezen. GEVONDEN: 5 rijwiellantaarnlampjes en een handschoen, zijn op hetpolltie-bureau; Een rozenkrans, is bij Jos. Tacken, Henseniusstraat; Een dames-paraplui, is op het Post kantoor, te bevragen aan het loket; Een vulpen, is bij Voermans, Laoge- weg 20. Samensmelting Zuivelfabrieken Venray en Oostrum. Naar wij uit goede bron vernemen nemen de reeds lang besproken plannen om belde Zuivelfabrieken in Venray tot ééa organisatie te brengen, thans vasten vorm. Binnen afzlenbaren tijd zal dan de Zuivelfabriek te Oost rum ophouden te bestaan en de leden overgaan naar de Zuivelfabriek „Venray". Veemarkt Venray. Op de j.l. Maandag alhier gehou den markt werden aangevoerd: 81 stuks groot vee, 64 kalveren en 127 biggen. Hiervan werden door de Neder - landsche Veehouderij Centrale dien dag overgenomen: 38 stuks groot vee en 43 stuks kalveren. A.B. Maandag wordt wederom door de Ned. Veehouderij Centrale vee overgenomen. OOSTRUM. Op 5 en 6 Januari zal onze Harmonie haar jaarlijks concert en tooneelultvoerlng geven. Opgevoerd wordt „De man die zich kon wreken", een vroolijk spel. Met pensioen OOSTRUM. Naar wij vernemen, zal de heer R. Lemmens, Directeur der Stoomzulvelfabriek H. Maria, met 1 Januari in het genot van pensioen worden gesteld, wegens het bereiken van *ijn 65e jaar. De heer Lemmens mag terugzien op een mooie staat van dienst, o a. was hij 8 jaar werkzaam aan de handkrachtfabriek te Merselohij was 2 jaar assistent aan de Zuivel fabriek „Venray"'. 6 jaar Directeur te Neerkant en 28 jaar Directeur van de Zuivelfabriek te Oostrum. Da talrijke bekroningen, die hij tijdens z\jn directeurschap mocht verwerven, hebben wel bewezen, dat hem geen moeite te veel was, de zuivelproductie op hoog peil te brengen. Moge hij nog vele jaren met ge noegen op den afgelegden weg terugzien. IN MEMORIAM Mej. Carolina Theodora Maria de Ponti. Onder algemeene en diepgevoelde belangstelling werd te Olrlo op Donderdag 21 November deze ge vierde onderwijzeres ten grave ge dragen. Nauwelijks 35 jaren oud greep een meedoogenlooze kwaal haar aan en rukte haar, nog in de volle kracht der jaren, weg uit haar dierbare familie, uit haar geliefden werkkring. Z(j genoot hare opleiding aan de Bisschoppelijke Kweekschool te Echt en diende het onderwijs sinds 1924 te Overloon en vanaf 1928 in haar geboorteplaats Olrlo. Met groote bekwaamheid en in volle toewijding gaf zij zich door leeriDg en voorbeeld aan haar schoone taak. Haar optreden stichtte in de harten harer talrijke oud-leerlingen een monument van dankbaarheid. Oprecht en minzaam in den om gang, was ze bg eenieder zeer ge zien, doch genoot ze in het bijzonder het volle vertrouwen en de genegen heid der ouders. Zij toonde zich een waardige doch ter van haar nog Bteeds betreurden Vader, die een kwarteeuw het onder wijs leidde en de organisator der Oirlosche belangen was. Het onder wij zerscorps betreurt in haar een ware collega, de Missie naaikriDg verliest haar stuwende kracht ten goede. Bij allen die haar kenden zal haar gedachtenis steeds in dankbare herin nering blijven. De Heer van leven en dood schenke haar Rust en Vrede. MERSELO. Deze week hebben onze Fanfare en Handboogschutterij ons weer onthaald op de traditloneeie jaarlijksche uitvoering. Eu aanstonds wordt hier met voldoening vermeld: op sublieme wijze De Fanfare speelde onder de toe gewijde leiding van Math. Arts eenige keurige nummers muziek. De tooneel- vereeniging had dit jaar echter een gewaagd werk uitgehaald. Een klucht tot slot van de avond kostte hier de groote hoofdbrekens: elke zotternij doet het dan al licht. Doch de groote verdienste was: ona „Merselosch" verwaaid volk! Ruim twee maanden geleden verscheen er n.l. een nieuw tooneelspel van Kejjzers uit Griendts- veen, dat een sterk dialectische inslag vertoonde. Regisseur Eijssen begreep aanstonds, dat-het ongeveer niemand is gegeven om eigenaardigheden van een „vreemd" dialect correct weer te geven. Wellicht hierom werd dit spel toen met vereende krachten vertaald in een smeuïg en onvervalscht Mer selosch, dat de meestverwende fijn proever van regionale (tooneel) lit teratuur hier kostelijk zijn hart heeft kunnen ophalen. Wie of welke vereeniging in Ven ray zou zich de rijkelijk beloond wordende moeite kunnen geven, om deze spelers aldaar 'ns uit te noodl- gen De waardeering zal algemeen zijn èn om de heerlijke taal doch evenzeer ook om de wijze, waarop dit spel wordt vertoond. Immers doordat er slechts zes acteurs zijn, beschikt de regisseur over voldoende geroutineerde krachten, om dit spel behoorlijk op te voeren. Dit bleek in Merselo duidelijk. Alle rollen werden keurig vertolkt. Een apart woord van waardeering verdienen de oude Gries en zijn ge- zelschaps-knecht, Ciske. Schitterend was het spel dezer bplde tooneel- rotten en vooral de ongekunstelde eenvoud gaf aan het spel van Martin en Jan Arts een charme, welke wij zoo herhaaldelijk bij misschien beter geschoolde acteurs vergeefs zoeken. Een eere-saluut voor Gries en Cis. Verdienstelijk waren ook sfeer en milieu terwijl de tooneeltechniek be schikte over attributen, welke men in Merselo allerminst zou verwach ten Al met al dus een kunstavond, waarop Merselo gerechtvaardigd en met erkentelijkheid mag terugzien. Het gebodene en gepresteerde mag beide .vereenigingen tot voldoening strekken, vooral directeur Arts en den ingenieuzen regisseur Eysaen. Proficiat Het afleveren van aardappelen. Het rijksbureau voor de voedsel voorziening vestigt de aandacht op het volgende. In de afgeloopen weken moest meermalen tegen telers van aard appelen een tuchtrechtelijke verkla ring worden opgemaakt wegens het afleveren van aardappelen zonder dat afleveringsbriefjes in ontvangst wer den genomen. Den telers wordt in hun eigen belang aangeraden, voor het sluiten van de koopovereenkomst, den han delaar te vragen of hij is aangeslo ten bij de V.BNA. (vereeniging tot behartiging van den Nederlandschen aardappelhandel) en derhalve afle veringsbriefjes in de practijk ge woonlijk eerst worden afgegeveD, wanneer de partij aardappelen is af geleverd, kunnen op genoemde ma nier de voor den teler onaangename gevolgen worden vermeden. Twee kinderen onder den trein. Te Heerhugowaard keerden de belde broertjes Ten Wolde, resp. zeven en acht jaar, uit de school te Sint Pancras terug. Om den weg naar huis, dat aan de Ringvaart staat, te bekorten, zijn zij langs den spoordijk gegaan, die tusschen Alkmaar en Broek op Langendijk ligt. Door den zwaren storm hoorden zij niet, dat een trein naderde en kwamen beiden eronder. Het oudste kind was op slag dood, terwijl het jongste zwaar gewond weid opgenomen. Twee krasse oudjes* De oudste inwoner van Denemar ken, Hans Poulsen, heeft Zondag te Skaerbaek in goede gezondheid zijn honderd-en-derden verjaardag ge vierd. Een der eersten van de vele bezoekers was een oorlogskameraad van 1864, die ondanks zijn negentig jaren, den 25 km. langen weg van zijn dorp naar Skaerbaek op een drlewielige fiets had afgelegd. Kerkelijke Diensten. PAROCHIE-ACTIE: dagelijksche vertegenwoordiging van het ge zin in de H. Mis. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144, Heer der week: kapelaan Olieslagers Tel. 525 Morgen ZONDAG algem. bid- en boetedag tot intentie van Z. H. den Paus. In alle H. Missen collecte en preek voor de Vincentiusvereeniging. 7 uur H. Mis v.d. leden v.h. Aposto laat des Gebeds voor de Paus. Na de H. Mis van 7 uur wordt 't Aller heiligste uitgesteld tot na 't Lof van 6 uur. De geloovigen worden trouw ter H. Tafel en aanbidding verwacht. 8 en 9 uur H. Mis, 10 uur Hoogmis tot dankzegging voor ontvangen wel daden tevens voor de slachtoffers van den oorlog. Na de Hoogmis processie en Te Deum. 1115 H. Mis. Van 12 aanbidding voor alle jon gens v. d. Congregatie tot 17 jasr, van 2—3 aanbidding voor alle meisjes v. d. Congregatie in de kerk, 3 uur kinderlof, 4 uur H Familie met aan bidding, 6 uur Lof. MAANDAG 7.15 zielmis, 7.45 lees- mls voor fam. v.d. Beuken-Schaeffers, 8.15 leesmis voor Mart. Clephas, Joh. Janssen, Gerrit Llnders en echtgen., 8.45 pl. Hoogmis voor de 50 jarige echtvereeniging van Henrlcus Beer- kens en Henrlca Nohr. DINSDAG 7.15 leesmis voor vrouw Pouwels, 7.45 gest. jaarg. voor Peter Custers en Maria Gertrudis vd. Ven, 815 Caecilla-Hoogmis, 915 pl. Huwe lijksmis voor Henricus Petrus Han- raets en Jacoba v.d. Munckhof, 10,15 plechtige Huwelijksmis voor Johannes Matheus Qulken enPetronella Jans?en WOENSDAG 7.15 leesmis voor de vrouw van Hub. Janssen, 7 45 best. zleledlenst voor Henri Arts, 8.15 leesmis, 8 45 gest. jaarg. voor Peter Johannes Jenniskens en Johanna Poels. DONDERDAG feest v.d. H. Oda en aanbidding van het Allerheiligste 6 uur leesmis en uitstelling van 't Allerheiligste. 7 uur bestelde leesmis, 8 uur H. Mis v. d. Boerinnenbond, 9 uur Hoogmis, 3 uur Lof, half 6 Completen, Lof en Te Deum. De geloovigen worden verzocht zich aan bun biduren te houden. VRIJDAG 7.15 leesmis, 7 45 best. jaarg. voor Gerard van Gerven en echtgenoote, 8.15 leesmis ter eere vh. H Hart, 8.45 gest. Sol. jaarg voor Johannes vd. Ven en ouders. ZATERDAG 7.15 leesmis voor Jan vd. Boogaart en echtgenoote, 7.15 leesmis voor Wlilem Beterams als lid vd. flambouwdragers, 8.15 leesmis voor mej. de Ponti best. d.d. onder wijzersbond, 8 45 O.L. Vrouw-m's Moederretraite van 2629 Nov. te Roermond. Alle jongens v.d. Vormingsweek worden Woensdagavond om 7 uur in de kerk verwacht, waar dir. Jennis kens hen zal toespreken. K.A. WERK. Stergroep. Zondag 3 uur alle leden. Kroongroep. Zondag 3 u: alle leden. AANBIDDING. A.s. Donderdag feest van St.Oda, dag van aanbidding. De aanbidding begint om 6 uur en heeft plaats geheel volgens de oude volgorde nl. 67 Markt, Hofstraat, Bontekoe, Marktstraat, Eindstraat. Overl.weg; 78 Hoenderstraat, Maasheesche- weg, Akkerweg, St. Odastraat, Wil- lemstraat, Beek weg; 89 School straat, Merseloscheweg, Schutters- pad, Bergweg, Spurkt, Gasstraat; 10-11 Heide, Veltum, Langstraat, Kempweg, Kruitweg, Buitenweg, Broekweg, Zwarteklef, Laagh.weg 12—1 St. Jozefklooster; 1—2 H. Fa milie (zangboekjes meebrengen) 2—3 Congregatie; 3—4 Klndeslofen aanbidding4—5 Brukske, Serv.weg Lull, Landweert, Wllhelminastraat. Veldstraat, Kolkweg, Oude Oostr, weg, Grooteatraat, Patersstraat, Henseniusstraat, Leeuwstraat, Leunscheweg; 5—6 Stationsweg, An- toniusstraat, Kruisstraat, Mgr. No- lensstraat, Tuinstraat, Bongerd- straat, Oostsingel. PATERSKERK. ZONDAG, 28e Zondag na Pinkste ren. Laatste Zondag van 't Kerkelijk jaar. De H. Missen om 5,45, 6,30, 7,30 en 1.45 de Hoogmis waarna Te Deum bij sluiten van 't Kerkelijk jaar. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzijde na de H. Mis van 5 45. Onder de H. MisBen collecte voor de St. Vincentiusvereeniging. Om 415 gez. Vespers, om 5 30 Lof met voorgeschreven gebeden. MAANDAG wordt na de 1ste H. Mis 't Allerheiligste ter aanbidding uitgesteld tot na 't Lof. De geloovi gen worden aangespoord 't Aller heiligste te komen aanbidden en een spoedige vrede af te smeeken. DIN SDAG gedurende de uitstelling van 't Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 8 uur gez. Antonlus-mis. Om 5 30 Lof ter eere van St. Anto- nius. VRIJDAG om 8 uur gez. H. Mis, om 5.30 oefening van de H. Kruis weg. Op de werkdagen zijn de H. Missen om 6,30, 7 uur, 7.30 en 8 uur. Dagelijks 'n H. Mis voor klooster £n weldoeners. Hartelijk dank aan allen die de collecte voor 't herstel van kerk en klooster zoo mild hebben bedacht, dank ook voor de giften die wij in de loop van de week Dog mochten ontvangen. Deze week zal lederen dag 'n H Mie worden opgedragen voor allen, die voor 't herstel zullen bijdragen. H. H. MISSEN. Maandag 6 30 voor overl. familie GeurtsGelllngs, 7 uur voor overl. fam. Janssen-Bekkers-Loenen, 7 30 voor Frans van Heuven en Arnold. Voesten, 7 30 voor Dora de Mulder- Potten, 8 uur voor G. van Meijel, 8 uur pl. requiemmis voor overl. fam. Coopmans-Smlts Cunen. Dinsdag 6 30 voor Alelda Rutten- Michels, 7 uur voor Maria van Dijk- Boom, 7.30 voor overl. fam. Arts Poels, 8 uur tot zekere Intentie. Woensdag 6 30 voor Alelda Rutten- Michels, 7 uur voor fam. Droesen, 8 uur pl. requiemmis voor overl. fam. Hanraets-vd Munckhof, 8 uur tot zekere intentie. Donderdag 6 30 tot zekere intentie 7 uur voor overl. fam. Janssen. Bekkers-Loenen, 7 30 voor overl. fam. Michels-RoDgen, 7 30 tot zekere intentie, 8 uur voor de gesneuvelden, Vrijdag 6 30 tot zekere intentie, 7 uur voor overl. ouders van Dijk- Boom, 7 30 voor overl. fam. Michels- Rongen, 7.30 tot zekere intentie. Zaterdag 6.30 tot zekere Intentie, 7 uur voor overl. fam. Droesen, 7 30 tot zekere intentie, 8 uur voor G. van Meijel. DERDE ORDE. Zondag om 5 45 uur, 6.30 uur, 7.30 uur en 10 uur H, Mis voor den vrede en de lnfenties van den Paus. Na deMiB van 10 uur vergadering van de Derde Orde, afdeellng man nen. 's Middags om 3 uur voor de vrouwen. In plaats van de predikatie zal er volgens het verlangen van O. H. Vader den Pauseea bidstonde gehouden worden vóór het Aller heiligste. Maandag Generale Absolutie van wege het feest van de H. Catharina. Woensdag om 7 30 uur H. Mis voor den vredf. Da geloovigen, in het bijzonder de Tertiarissen worden uit- genoodigd deze H. Mis bij te wonen Geeft gehoor aan den oproep van den Paus en bid veel voor den vrede en de nooden der menschheid. Burgerlijke Stand Venray Aangiften van 15 tot 21 Nov. GEBOREN Antonius H. M. Verheijen, Oostrum Petronella L. Frlesen, Olrlo Adelelda W. v. d. Hoogenhof, Merseloscheweg Herman Th. Phl ipsen, Olrlo Maria A. A. Mlchels, Ysselsteyn Antonetta H. M. Pelzer, Boschhuizen Theodora H. M. Arts, Kleln-OIrlo Carolina A. A. Theeuwen, Hoenderstraat Caecllla G. E. Kroonenberghs, Eindstraat ONDERTROUWD Johannes H. J. van Dijck, 22 jaren, los arbeider en Catharina C. M. Thomaseeo, 21 jaren, zonder beroep, belden te Veuray OVERLEDEN Carolina Th. M. de Ponti, 35 jaren, onderwijzeres, Oirlo Terug te bezorgen bij H. J, Driessen, Gasstraat. Ondergeteekende zal op Za terdag 30 November a.s. onder georganiseerde aannemers voor rekening van J. en W, van Ham. Bestek en tekening ten kantore van den architect verkrijgbaar tussen 9 en 12 uur tegen be taling van f 5.-, rest. f 5- De architect J. COLSEN, Maasheescheweg 4a, Venray Heden overleed tot onze diepe droefheid, gesterkt door de ge nademiddelen van onze Moeder de H. Kerk, in den ouderdom van 35 jareD, zacht en kalm in den Heer, ODze beminde Doch ter, Zuster, Schoonzuster, Tante en Nicht Mejuffrouw Carolina Theodora Maria de Ponfi. Onderwijzeres aan de Mariaschool te Oirlo. Wij bevelen hare ziel in Uw godvruchtige gebeden en het H. Misoffer aan. Olrlo WED. H G. DE PONTI- PILMEIJER Overloon B. JANSSEN-DE PONTI A. H. JANSSEN en kinderen OirloDORA DE PONTI Nijmegen (H. Landst.): P. DE PONTI S.MM. Blantyre (Cehtr. Africa): J. DE PONTI S.M.M. OlrloMARIA DE PONTI Nijmegen W. FLEUREN (ver'oofde) FAMILIE DE PONTI SCHATORIË PILMEIJER Oirlo, 18 Nov. 1940. LOTERIJ ten bate v. h. Doofstommeninstituut St. Michielsgestel. Degene, die de loten 5660 en 5618 heeft, gelieve zich te wenden tot A. Vermeulen, Sta tionsweg 24a, Venray. 2 Degenen die nog (W.L. en Reds prijs f 1.70) willen leveren aan de Nederl. Centrale voor Eieren en Pluim vee, kunnen dit opgeven bij Merseloscheweg 7. 2 Dagelijks Bakkerij Th. Winlels TE KOOP 2 onderstellen 3- en 4-duims, zoo goed als nieuw. P. Baeten, Dennenoord, Spurkt Henseniusstraat 1 Tel. 472 Voorkomt deze door U te verzekeren. Wendt U om inlichtingen tot Schoolstraat. HALT HALT lk betaal de hoogste prijzen voor alle soorten huiden, vellen en paardehaar. Ik kom eiken Dinsdag op Horster veemarkt en op elke Venraysche markt. Draalstraat 2 Venray Geef met St. Nicolaas een LUCHTBUKS of LUCHTPISTOOL, de hartewensch van iedere jongen. V. FONCK Jr. Hofstraat 6 Venray 1725 jaar. Adres bureau dezer. 17—18 jaar, tegen 8 December. Adres: A. H. Martens, Tuin straat 2. 2 van Oostrum voor verkregen gunst door 't bidden van de Noveen der Drie Weesge groeten. N.N. naar als nieuw. Eindstraat' 12. TE KOOP gasfornuis met oven, kleerkast, ledikanten met matrassen, stroozakken, tafels, elec. lampen 2 fauteuils met canapé, 6 ruststoelen, 10 klapstoelen, nog enkele gedragen mantels, compl. slaapkamerameublement. Eindstraat 12. L. Volleberg, Kempweg. 00 bij Joh. Versteegen, Molenhoek- Oirlo. M. Custers, Groote Straat 9 TE KOOP biggenmerken Zondag opgeven, Maandag morgen worden ze gemerkt. R. Dupont, Stationsweg. 2 Inboedel, huis, tuin en bouwterrein te Horst. Notaris Pluymaehers te VENRAY zal op Dinsdag 26 November 1940 Dam. 2 uur in het café van G. Her mans te Horst-Rotven, ten verzoeke van J. Stals aldaar, publiek verkoo- pen A tegen contant geld een gedeel telijken inboedel. B Huis met tuin te Horst Rotven groot 7 A. C Bouwterrein aan de weg Horst- America (frontbreedte 15 M.) groot 10 A. Aanvaarding terstond. Betaling 2 Jan. 1941. van onze Veel nieuws Veel moois en alles zonder punten Koopt tijdig I Nog maar enkele weken scheiden ons van het Sinterklaasfeest 1 Wacht niet tot de beste stukken er uit zijn. Koopf daarom nu

Peel en Maas | 1940 | | pagina 2