f RIJWII bel op n Provinciaal Nieuws middel, dat RATTEN MUIZEN onmiddellijk uitroeit ADVERTENTIËN Rudolf Petrus Henricus. R.K. Dienstmeisje T omatenplanten Tomatenplanten roodbont maalkalf 2 ongem. biggen GEVRAAGD Winkelmeisje Boerderijtje eetaardappelen 3 gemerkte biggen en slachthaantjes OVERLOON WEIJMANS TE K0C voederaardÊ en pa&Aj weipal Wandel v Kinderwa Sulkywag Tk POU\ Hoed of EU Fa. Sto< Jac. V-I iL! rs Insfifuuijl ut;! Drogisler Gazelle, ffijJui P. H! MAA ii i I UTi IIE O. L. Vrouw Behoudenis der Kranken' OOSTRUM VENRAY, 18 Mei 1940 Ingaande 16 Mei is het bakken van wittebrood verboden. Hiervoor komt in de plaats een samenstelling van 60 pet. Tarwebloem en 40 pet. Roggemeel, dus de samenstelling is 6 pond tarwebloem en 4 pond Rogge meel. Zout en gist als gewoon. Naar verkiezing kan gebakken worden water- en melkbrood. Per hoofd mag afgeleverd worden één pond tarwe- of roggebrood. Het tarwebrood kan gebakken worden in eenheden van 1 pond, 2 pond en 4 pond. De prijs van tarwewaterbrood Is 18 cent per 2 pond en 34 cent per 4 pond. Melkbrood kost per pond 12 cent 2 pond 23 cent en 4 pond 45 cent. Naar het oude. Terwijl in de Zustersscholen Don derdag de lessen hervat werden, zijn gister Vrijdag ook weer de jongens scholen geopend. Ook de tewerk, gestelden bij de Werkverschaffing begonnen heden, eveneens de Car- tonnagefabriek Fa. Laurensse heeft het werk hervat, daar de eierleveran- tie wederom gewoon doorgaat. Waarschuwing 1 De Opperbevelhebber van Land en Zeemacht maakt bekend, dat, Indien onontplofte vliegtuigbommen worden gevonden, deze moeten blij ven liggen. Hierbij zal een roode vlag worden geplaatst. Het oprui mingswerk zal geschieden door Duitsche militairen, zoodat onmid dellijk de plaatselijke Duitsche com mandant moet worden gewaar schuwd. Krijgsgevangenen. Medegedeeld wordt dat van de Nederlandsche krijgsgevangenen die naar Duitschland gevoerd werden, zij die behooren tot het wapen van de Kon. Marechaussée reeds terug gekeerd zijn. Zg zullen hier te lande wederom hun vroegere diensten verrichten. De krijgsgevangenen, die thans in Duitschland verblijven, worden naar wij vernemen bij de boeren op het land tewerkgesteld. GOUDEN BRUILOFT. Maandag 20 Mei a.s. hoopt het nog krasse echtpaar L. Oudenhoven— Loonen in de Hoenderstraat alhier de 50-jarige echtvereeniging te her denken. Oude Rijksmarken die weer in omloop kwamen. Uitgegeven door de Reichsbank Berlin 10 Relchsmark Emissie 22 Jan. '1 20 22 Jan.'29 50 11 Oct. '24 50 30 Mrt. '33 100 11 Oct. '24 1000 11 Oct. '24 Uitgegeven door de Badische Bank Mannheim Karlsruhe 50 Reichsmark Emissie 11 Oct. '24 Uitgegeven door de Bayerlsche Notenbank Münehen 50 Reichsmark Emissie 1 Sept. '25 (2e uitgave) 100 Reichsmark Emissie 11 Oct. '24 Uitgegeven door de Sachsische Bank zu Dresden, Dresden 50 Reichsmark Emissie 11 Oct. '24 100 11 Oct. '24 Uitgegeven door de Würtemburg- sche Notenbank Stuttgart 50 Reichsmark Emissie 11 Oct. '24 50 Reichsmark Emissie 1 Aug. '25 (2e uitgave) 100 Reichsmark Emissie 11 Oct. '24 Reichsbankscheine. Uitgegeven door de Deutsche Ren- tenbank Berlin: 5 Rentemark Emissie 2 Jan. '26 2e uitgave met kopbeeltenis 10 Rentemark Emissie 3 Juli '25 2e uitgave met kopbeeltenis 50 Rentemark Emissie 6 Juli '34 3e uitgave met kopbeeltenis 50 Rentemark Emissie 20 Maart '25 2e uitgave met kopbeeltenis 100 Rentemark Emissie 1 Nov. '23 le uitgave met kopbeeltenis 500 Rentemark Emissie 1 Nov. '23 le uitgave met kopbeeltenis 1000 Rentemark Emissie 1 Nov. '23 le uitgave met kopbeeltenis Gevaar voor typhus. Men wordt gewaarschuwd alle niet-gepasteuriseerde melk voortaan steeds te koken en daarna direct af te koelen. Om zekerheid te hebben dat de melk wel degelijk gekookt is, berhale men dit proces twee- of driemaal. Indien dit niet algemeen wordt gedaan, is het gevaar voor typhus- epidemieën niet denkbeeldig. P.D.V. „DE ZWALUW" Wedvlucht vanaf Zwolle. Afstand 109 K.M. Duiven los 9 uur. N.-O.- wind. Aankomst eerste duif 10-22-46, laatste 10 59 48. Gebr. Thissen 1, 10, 19. 22 Joh. Jansen 2, 51, 53 St. Servaas 3, 7, 25, 29, 30, 31, 49 en 73 Gebr. van Houdt 4, 9, 11, 43 Gebr. Janssen 5, 34 J. Pbilipsen 6, 39 W. Thijssen 8, 16, 56 H. Strijbosch 12, 36, 59, 63 J. Verstegen 13, *64, 69 Li. Poels 14 E. Vermeulen 15, 23, 66, 67 P. Manders 17, 68, 72 C. Dijckmans 18, /2 E. Nastvogel 20, 54 H. Vermeulen 21, 61 J. DiDjens 24, 28, 52 P. Janssen 26. 45, 46 G. van Dijck 27 Jos. Vermeulen 32, 40, 50, 58 M. Tonen 33 J. Efbom 35 A. Loonen 37, 38 H. van den Heuvel 41 Gebr. Rutten 44 F. Vermaaten 47 Gebr. Willems 48 J. Strijbosch 55, 65 G. Janssen 57 en overduif W. Beterams 60 J. Kusters 62 L. Coopmans 70, 71 Doozen a 50 en 9Q et., verkrijgbaar bij Uw Drogist GEHUWD: Frans L. A. Poulissen, 30 jaren, tuinman, en Gertrudis J. H. Voesten, 26 jaren, zonder beroep, beiden te Venray. OVERLEDEN 1 patient St. Servatiusgesticht 1 patient St. Annagesticht ze zei, dat ge naar het dorp waart, Toen heb ik dan maar gewacht. Ik heb op de ontginning een fiets geleenddie staat bij de Lievens. Ik had er geen licht op. Maar nou ik ow zie, nou ben ik gerust, echt gerust. En blij ook. Japie slaapt bij de Maas- sens, de vrouw zei het. Maar Kobes, wat doet ge nou Ge begint te schrewen. Wat is dat? Dat moet ge niet doen, Kobes. Ik ben toen maar blijven wachten hier, Kobesik dacht, ge zult toch terug moeten komen. Ik was hier ge bleven tot morgenvroeg, als ge niet waart gekomen. Ik dacht ook, ge zult wel honger hebben als ge thuiskomt en daar staat wat klaar, Kobes. Ik heb 'n stuk schink meegebracht voor ow. Eet maar eens eerst, Kobes. Dat zal ow goed doen. Toe, Kobes. En Trees schuift een stoel bij. Ze heeft het hele huis al een beurt ge geven. Ze heeft meelij met Kobes, diepe meelij. Die dacht zeker nog aan An. Ja, Kobes heeft het zwaar gehad, met al wat er gebeurd is, veel zwaar der nog dan zij. Toe, zet ow, zei Trees. Dan doe ik het ook. Ja. Ik breng ow dalik wel naar de Lievens. Ik ben blij dat ge geko men bent, Trees. Ja, ik moet morgen weer zo vroeg mogelijk ginder zijn. Eet nou maar, Kobes. Ze maken een kruisteken en bidden Laat het ow goed smaken, Kobes zegt Trees. Dank ow, Trees, antwoordt Kobes. XXXIV. Dat is schoon, Kobes, zegt de pastoor. Dat is schoon van uge wilt Burgerlijke Stand Venray* Aangiften van 10 tot 17 Mei. GEBOREN Johannes P. J. Jeuken, Smakt Helena P. C. Dietz. Leunen Hendrika E. P. Steeghs, Oirlo Petronella W. H. Willemse.Overbroek Henrica A. J. Vollenberg, Steegsbroek Johannes H. G. van Ooi, Merselo Huberdina P. G. van Rijt, Overl.weg Alfonsus M. M. Emonts, Merselo Kerkelijke Diensten* DEKENAAT. PAROCHIE-ACTIE: dagelljksche vertegenwoordiging van het ge zin In de H. Mis. PAROCHIEKERK. Gironummer 136144. Heer der weekKapelaan Kuepers. ZONDAG de H. Missen om 7, 8, i, 10 uur. Om 11 uur Hoogmis voor de slachtoffers van den oorlog, 3 uur groote en kleine Congregatie, half 4 Kinderlof, 7 uur Lof. MAANDAG half 8 zielmis waarna processie over het kerkhof, 8 uur leesmis voor Antonia Swinkels en fam. Swinkels-Creemers, half 9 bestelde zieledienst voor de overl. familie Oudenhoven en Loonen. 9 uur gest. jaarg. 2e klas voor Johanna Smulders echtgen. van Peter Goumans. DINSDAG half 8 leesmis, 8 uur leesmis, half 9 leesmis, 9 uur gest. Sol. jaarg. voor Ant. Jos. van den Boogaart. WOENSDAG half 8 leesmis, 8 uur leesmis. half 9 leesmis, 9 uur gest. Sol. jaarg. voor Notaris M. Linssen. 8 uur Lof en opening van de H. Sacramentsoctaaf. Gedurende deze octaaf om 7 uur Lof. Biechten van 7 tot 8 uur. DONDERDAG H. Sacramentsdag de diensten als op Zondag. 7 uur Sacramentsmis en generale H Com munie van alle kinderen, half 4 Kinderlof, 7 uur Lof. VRIJDAG half 8 leesmis voor de vrouw van Mart. Jeuken, 8 uur leesmis voor.Peter Joh. Aarts, half 9 best. jaarg. voor Jos. v. Opbergen, 9 uur gest. jaarg. voor Gerard Man ders en ouders. ZATERDAG half 8 O L. Vr. Mis, 8 uur leesmis, half 9 leesmis, 9 uur gest. jaarg. 2e klas voor Hend. van den Heuvel. 8 uur Lof. Biechten van 7 tot 9 uur. PATERSKERK. Morgen ZONDAG, Drievuldigheids- Zondag. De H. Missen om 5, 6 en 7 uur. Om 8.15 de Hoogmis voor de leden van de Aartsbroederschap, waarna de processie. Gelegenheid om te biechten aan de Epistelzrjde na de H. Mis van 5 uur. DINSDAG, gedurende de uitstelling van 't Allerheiligste te verdienen volle aflaat. Om 7.30 gez. Antonius-mis. DONDERDAG, H. Sacramentsdag, gen. abs. De H. Missen als op Zondag om 5, 6 en 7 uur, om 8.15 de pl. Hoogmis waarna processie. VRIJDAG om 7.30 gez. H. Mis. De Meimaandoefening is 's avonds om 5.30. Op de weekdagen zijn de H. Missen om 5.30, 6.15, 7 uur en 7.30. Dagelijks om 7.30 'n H. Mis voor klooster en weldoeners. Gelegenheid om aan het klooster de jaarlijksche bijdrage te betalen voor de stoelen. Bloemen voor de versiering op H. Sacramentsdag worden dankbaar aanvaard. H. H. MISSEN. Zondag om 6 uur voor Gertruda van Veghel geb. Arts. Maandag om 5 30 voor een overl. echtgenoot, om 6,15 voor Bernadina Burgers geb. Wejjs, en 7 uur en 7.30 voor de geloovige zielen. Dinsdag om 5.30 voor overl. Ouders, om 7 uur voor een overl. Moeder. Woensdag om 5.30 voor een overl. Zuster. Donderdag en Vrijdag om 7 uur voor Peter Hendriks. DERDE ORDE. Zondag Generale absolutie vanwege het feest der Allerheiligste Drievul digheid. Geen bestuursvergadering. Donderdag. Generale absolutie van wege Sacramentsdag. Genadekapel Oostrum. Vaadaag, feest van de allerheiligste Drieëenheid, de H.H. Missen om half acht en tien uur; na beide H.H. sen gen. abs.; half 3 congr. voor de meisjes; 3 uur lof met Rozenhoedje. Dinsdag 8 uur best. gez. jaarg. 2de klas voor vr. Verschuuren en kinderen Woensdag 8 uur gest. gez. jaarg. 2de klas voor de familie Jacobs- Nooyen. Donderdag, feest v. h. H. Sacra ment, dag van devotie, de H.H. Mis sen om half acht en tien uur; waar na telkens gen. abs.; 3 uur gest. gez. jaarg. 2de kl, voor P. J. Vullinghs. Door de week om kwart over zeven uitdeelen van de H. Communie en om 8 uur H. Mis. E. A. G. OUDENHOVEN en F. OUDENHOVEN-MOLENAAR geven kennis van de geboorte van hun zoon Balimbingan (S.O.K.) 22-4-'40 Ned. Indië. Districts-Arbeidsbeurs Kantoor: Marktstraat 10. GEVRAAGD 1 Keukenmeid, liefst bejaarde 1 dag-werkmeisje 1 2e meisje 17—20 jaar v. pastorie 1 burgerdienstmeisje v. Eindhoven 1 schildersknecht halfwas 1 schilder 1 a 2 jaar aan het vak 1 leerling kuiper burgerdtenstmeisje voor Venlo boerendienstmeid voor Merselo flinke burgermeid voor Helmond 2 dagmeisjes voor Venray leerling-schilders sleepers voor Limb, mijnen burgerdienstmeisje v. Gennep 1 boodschapmeisje Verschillende boerenknechten voor Venray Boerenknechten voor Zuid-Limburg 1 boerendienstmeisje 16 j. v. Oirlo 2 kappersleerlingen 1 boodschapjongen 1 boerenknecht 18 j. v. Oostrum 4050 jongens voor Lottum, aspergevelden BIEDEN ZICH AAN 1 boerenknecht 39 jaar metselaars en timmerlieden Opperlieden 1 chauffeur 1 burgerdienstmeisje 15 j. Te Brussel overleed tot onze diepe droefheid, onze geliefde Broer, Zwager en Oom, de Heer Maria Nicolaus Joseph PIJLS Echtgenoot van Mevrouw Henriette de Gendt, in den ouderdom van bjjna 72 jaar, voorzien van de H.H. Sa cramenten der Stervenden. In leven Directeur voor België van de Assurantie-Maatschappij „The Gresham", Ridder van de Leopoldsorde, Ridder van de Kroonorde, Academisch Officier, Kruis van St. Jan van Lateranen De plechtige lijkdienst heeft plaats gehad in de kerk van de H. Drievuldigheid te Brus sel op 1 Mei 1940. Namens de familie VINCENT PIJLS-Büchel en Kinderen. OEVK.A-A.C3-D voor 1 Juli Schreurs, Stationsweg 19. TE KOOP een schot met 8 liter melk, bij H. Derks, Zwarte Kief. met kluit, 3 ct. per stuk. Coopmans Zaacüiande Geregeld verkrijgbaar versche driemaal verspeend. 28 H, Tacken, Schoolstraat XE KOOP mangelwortelen Huize St. Servatius afd. Boerderij XE ElOOE oud 7 weken, en Jos. Derks-Houwen, Oirlo. voor direct 2 in een manufacturenzaak. Eigen, handig geschreven brieven onder no. 90 bureau van dit blad. Wegens omstandigheden uit de hand te koop een vruchtbaar met boomgaard, groot 1 H.A., dicht bij kerk en school. Wed. A. v. d. Beek, Zeilberg 276, Deurne. TE KOOP dragend varken (volbloed) aan telling 18 Mei, en een partij goede H. Coppes, Overloonscheweg, Holthees. XE KOOP bij Wed. G. de Mulder, M 66, Merselo. XE KOOP voeraardappelen en mangelwortelen Kind. Cusiers, Oirlo E 57. TE KOOP 9 ongem. biggen ook mét de zeug te koop. 1 L. van Osch, Castenray. met open kaart spelen. - Ja pastoor, open kaart, antwoordt Kobes. Ze moeten maar alles weten en wat ik verdiend heb, dat wil ik ondergaan. Ik laat alles aan ow over, pastoor Ge moet mij maar zeggen, wat ik doen moet. Dat kwam ik ow zeggen en ow vragen. Ge hebt nou een andere Kobus Zoldaat voor ow dan eerst. De pastoor staat op. Hij klopt Kobes met z'n handen op beide schouders. Dan gaat hij naar de deur en roept er- Naar Norbert Roberts. Die kwam. Kobes kijkt. Kobes staat er versla gen van. Roberts staat aan de deur, in de deur al. Hij kijkt. Hij blijft er staan, hij voelt naar zijn voorhoofd, hij kijkt den pastoor aan. - Komt binnen, vriend Roberts, zegt de pastoor. En ge kent mekaar wel, geloof ik. Kobes noch meneer Roberts kunnen wat zeggen. - Dat is Kobus Zoldaat, een pa rochiaan van mij, zegt de pastoor tot meneer Roberts, wijzend op Kobes. - En dat is maneer Norbert Ser vaas Marie Roberts, bouwkundig in genieur, zegt de pastoor tot Kobes, wijzend op Roberts. - Ge zegt allebei niks, begint de pastoor voor 'n derde maal. Wel, dan zal ik u wat zeggen. Maar steekt eens een sigaar op, allebei. Daar hebt u lichte, daar hebt u die wat pittiger zijn. Zo, en hier wat vuur. Smaakt 't? Nou dan, ik zal dan wat zeggen of wat vertellen. - Men heeft deze middag met een dreg een lijk uit de Maas opgehaald. Dat lijk is herkend gewordenLeviti- THEE DOET JE GOED! cus A. M. J. van Douwenaar Dat lijk is eveneens onderzocht geworden. Nu ben ik maar een leek op dat gebied, ik ben noch dokter noch politieman in zulke zaken, maar ik heb bericht bin nengekregen, dat Leviticus van Dou wenaar overleden moet zijn aan hart verlamming. Ja, hij moet al jaren hartlijder zijn geweest. Dus hij is noch verdronken, noch, zooals de eerste geruchten waren, vermoord. De hartverlamming is dus wel hoogstwaarschijnlijk de direkte oorzaak geweest De indirekte kunnen we zien in wat verder bekend ishij is in de late avond nog uit Nijmegen vertrokken, per auto, alleen, en waar schijnlijk met Venra}' als doel. Althans op een zekere plaats werd hij ver wacht. En nu zijn er twee mogelijkheden óf Leviticus van Douwenaar heeft zich opeens in zijn wagen niet lekker ge voeld en is hij van de weg geraakt met zijn wagen en heeft zodoende ver wondingen opgeloopen, waarna hij nog geprobeerd heeft het dichtstnabijzijnde huis aan het Maasveer te bereiken Hij heeft dan een tweede slag op het hart gekregen. Of geval tweehij heeft de weg niet goed kunnen zien, heeft een on geluk gehad met zijn wagen, heeft verwondingen opgelopen, is toen ook naar het veer willen lopen, maar heeft zich onderweg al gauw onwel gevoeld door het gebeuren waarschijnlijk, is aan de kant van de weg gaan zitten, heeft daar de hartslag gehad en is er overleden. Voor de familie kan het een troost zijn, dat hij niet gehuwd was en dus niemand achterlaat, en dat hij diezelfde namiddag een gesprek met goede strekking met een pater Jezuiet uit Nijmegen heeft gehad. En nou gij, Kobes Ik... ik.... dat mot ik zeggen, pastoor: ik ben van de ene kant blij, echt blij. En nou u, vriend Roberts. Ik sta verbaasd. Werkelijk, ik sta verbaasd. Maar ik ben óók blij. Ik kon in dit land geen moord denken. Ja, ik ook, Maar gij, Kobes, ge hebt een paar dingen gedaan, die niet gebeurd hadden moeten zijn. En ge moet nu zelf maar zien, Kobes. Ik..., ik... wel ik ga naar den burgemeester. Direkt maar. 'Die is hoofd van de politie, is het niet Bravo, Kobes. We gaan er samen naar toe, goed U ook, ja zeker, vriend Roberts. Waarom niet I Wacht, ik zal den burgemeester even eerst opbellen. Alia, ge hebt allebei uw sigaren uit laten gaan. Wat is dat nou Smaken ze niet Stookt ze maar weer eens aan, en dan óók rooken. En als de pastoor getelefoneerd heeft, zegt hij tegen Kobes en u moest ik eerst even wat apart vei- tellen. Ik ook, pastoor, antwoordt Kobes. Ik wilde u nog wat zeggen. Over Trees, ge weet wel, de vrouw van Tines Jukkel zaliger en de zuster van mijn overleden An. Ze heeft Japie mee. XXXV. Kobus en Trees. Anderen zijn verdwenenTines Juk kel, An Timmermans, Leviticus van Douwenaar, Leentje Lieven. Anderen zijn gekomenJapie, en Gerdake, en Sjefke en Toontje. Er zullen er nog wel meer gaan. Maar er zullen er ook nog wel meer komen. Dat gaat zo in het leven. Zes maanden heeft Trees moeten wachten. Zes maanden heeft Kobes gekregen. Hij heeft een brief geschre ven naar dien van Douwenaar van de fabriek, een schone brief om verge ving. Die van Douwenaar, die ook eens een schoone brief ontving van Tines Jukkel zaliger. Zes maanden, ja, het is heel wat. En toch niei veel. Ze ziin gauw ge noeg om. Toen heeft de pastoor gewild Kobes en Trees in Venray te trouwen. De toren moest er getuige van zijn. De klanken galmden blij heen over het dorp en over het land. Ze hebben het kalm gevierd. Och ja. Ze hebben wel wat meegemaakt zo, dat is nu eenmaal het levenmaar God leidt hen wel, waar ze moeten zijn. Ze zijn in de vroege namiddag naar het kerkhof gestapt. Ze kenden er de vaste plaatsen. Ze knielden daar neer, op de grond. Ze waren er mét zesJapie, Gerdake, Sjefke en Toontje, Trees en Kobes. Ze baden er voor de zielerust van An Timmermans, en legden er schone bloemen neer op het graf, dat ze hadden laten opmaken. Ze baden er voor de zielerust van Leviticus van Douwenaar, en legden er ook bloemen neer op het schone graf, waarop een gedenksteen stond. Toen zijn de kinderen al vooraf ge gaan De pastoor had het klaar weten te krijgen, dat twee zusters uit de mijnstreek, die een patiënt naar Venray hadden gebracht, de kinderen vooraf al meenamen, en dat deze zusters, wijkzusters, de laatste hand legden in het huis. Waarheen in de avond ook Kobes en Trees gingen. Er was een treinreis voor nodig. Want ze trokken naar de mijnstreek. Waar Kobes passend werk had ge kregen Onderweg zeiden ze tegen elkaar: we moeten die zusters niet vergeten te bedanken. En toch vergaten ze de goede auto ritaire zuster Revecata en de lieve be redderende zuster Ghislaine te bedan ken. Zuster Revecata Janna van Douwe naar. Zuster Ghislaine Leentje Lieven In de buurt waar Kobes en Trees wonen, kent men de familie Zoldaat als een goed gezin. Het zijn goede werkers en oppassende lui; en in het godsdienstig en sociaal leven zijn ze voorbeeldig. Van hun vorig leven, och, men weet r niets van. Dat behoeft ook niet. En Japie en Gerdake en Sjefke en Toontje zijn er ook niet alleen gebleven. Daar is een Anneke bijgekomen. En toen nog een Martineske. Zoo gaat het leven.... EINDE. Gordijnroeden Gordijnrail Gordijnringen enz. Schildersbedrijf Concurreerende prijzen. geschikt vooi Rrtmc bij Pauwels, Boschh Reuze sorteering HOFSTRAA Even naar M: rktsl is toch voord venIRAI HANDEL i Steenli Brand at .n scherp conc Aan huis bezorj hoeveelheden op- Ovjmi.f alle ole sto urree: id en pakhi IM Laat voordat de Voeteuvels rende pijn verhelpen. massage. steunzo7 Markt 7, I some voor 'W z 'oeto GY1 EN 21 Ven Electriscj Beenpijpt Prima lak| van Alle voorkomei Voor 1 ie L m, en out de i f ent telt Voor alle v{ moeders, vo Alleenverkt Alle Corset] medisch; aan maaj Alle soortei rechtho Prachtkeuz) Komt bespreken Drogisterij r- ■Jjiorko lor jo VJ en n CO! It ru BU JDEI BU 1 >n k r V i'. Lt ïmc verkrijg baar

Peel en Maas | 1940 | | pagina 2